Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 12:06

Suspans si iar suspans.Saracul Sasuke cand am citit am inceput si eu sa plang,stiu ca o sa ziceti ca sunt nebuna dar la care mi s-au intamplat in ultima vreme.....
Nu prea mai am ce comenta si critici nici atat pentru ca ficul tau este mirific.
Te astept cu ontinuarea!!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 12:53

Va multumesc pentru comentari, ma bucur ca va place si s-ar putea ca astazi sa pun next-ul in love


Black and White - Pagina 13 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 13:16

Da??????Yeppy
Pacat ca eu o sa vin tarziu de la meditatii


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 15:02

Il asteptam happy2
Te pup! kiss dap !


Black and White - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 11:00

super ficul in love
ma tii cu sufletul la gura nervi! nervi! ...oricum astept Nextul please please please



I had to break myself to carry on.


Black and White - Pagina 13 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 11:05

Bubu ador ficul tau.!! a hug
cand pui next ?? te rooggg sa il pui cat mai repede
te pwwp si astep continuarea.. kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Black and White - Pagina 13 Emoig

Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 12:04

Bubu ce faci? Ce mai astepti?
Eu mor aici si tu stai. sad sad
Vreau next-u. sad
Imi place la nebuniiee ficul tau. Ai talent nu gluma.
Hi hi hi...Sunt cu ochi pe tine. huh?
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Mar 26 Apr 2011, 18:20

Mai bubu mai, nu iti e si tie macar un pic mila de noi si sa pui nextul? Toti il vor, deci sper sa vina repede ca e superb ficul.


  Black and White - Pagina 13 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 11:52

Bubu ai zis ca sambata pui continuarea sad hai plz pune nextu' ca ma dau cu capul de pereti nervi!


No Music...No Life
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:15

Da, Bubu.
Ai promis sad
Sper sa-l aduci azi totusi.
Te pup dulce!kiss


Black and White - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 13:13

Bubulina mea cea scumpa vrem nextu
pune nextu repede de nu vin dupa tine happy2



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 14:42

Ai zis ca nextu vine repede dar nu a venit.....


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 15:37

Hai Bubu, ca ne omori pe toti aici! Imi place muuuuuult de tot ficul tau, cu toate ca n-am avut rabdare sa-l recitesc pe tot, l-ai pus inainte sa vin eu. Serios acum, ne tii in suspans, facem infarct aici! Pune nextul!
Spor la scris si pupici! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 17:24

Hai mai Bubu mai sa sti ca am suppy pe tne ca nu ai pus nextu' ...sad VREAU NEXT NEXT NEXT NEXT kboom Ne ti u repede in suspans e prea tare capitolul asa ca NEXT il astept cu sufletul la gura, spor la scris kiss a hug in love in love


No Music...No Life
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 01:21

Cat de mult poate sa imi placa ficul tau in love
Este superb!
Cu acest capitol m-ai facut sa-mi dea lacrimile sad
Sper ca ea sa-si revina, sa fie o minune .
Haide cu next'ul fiinca sunt extrem de curioasa ce se va intampla. please


Black and White - Pagina 13 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Black and White - Pagina 13 IconsBlack and White - Pagina 13 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 02:57

VAi Doamne Bubu! Dupa o lunga perioada in care am lipsit de la capitolul fic-uri s-au schimbat multe. Numai un capitol ai pus? Unde`i cel de-al doilea? Haide, te roog, vreau sa citesc urmatorul capitol cat mai repede.
Pot spune ca ultimul capitol a fost cre, cel mai bun. Descrierea a fost dinplin, este cel mai reusit capitol.


Black and White - Pagina 13 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 20:46

Miau miau ! Mda, stiu ca merit bataie, si cred ca bataita e putin spus. Va multumesc mult pentru comentari. Si asa cum am promis astazi vine next-ul, asa ca uitati. Am vrut sa fie lung, deci scuzati intarzierea dragele mele. Lectura Placuta !

Capitolul 31.

Deodata fata deschise ochii buimaca. Sasuke se ridica repede privind-o socat. Nu stia ce se intampla, iubirea lui chiar traieste ? Dar cum ? Nici macar el nu-si putea explica asta.
Cu greu, ea se sprijini in maini, ridicandu-se la nivelul lui. Isi ridica capul, privindu-l in ochii. Acei ochii negrii, patrunzatori. Acei ochii pe care ea ii iubiea atat de mult, de care s-a indragostit fara a-si da seama.
El, revenindu-si din soc, o analiza cu atentie. O dorea, iubea la ea absolut totul. Ii era dor de acele buze dulci, pe care le gusta in fiecare noapte.
Era o minune faptul ca ea traia, inima lui prindea din nou culoare. Stia ca exista posibilitatea ca ea sa nu il accepte, insa faptul ca ea era in viata, in siguranta..il facea cel mai fericit om din lume.
Vroia sa o simta alaturi de el, vroia sa fie totul la fel ca inainte. Ca ea sa ii inveseleasca ziua doar cu un zambet, sa fie fericiti asa cum erau mereu. Insa acum, el simtea ca il uraste, si ca numai are nicio sansa. Dar oare asa sa fie ? Oare ea nu-l mai iubea ?
Numai rezista, isi facu curaj, si o lua in brate. O strangea din ce in ce mai tare, ingnorand faptul ca o dureau ranile. Nemaiputand sa se abtina, o lacrima-i cazu pe chipu-i angelic. Nu credea ca vreodata va plange pentru o fata, insa cu ea este diferit. O iubea mai mult decat orice, ea, a fost prima fata ce i-a atras atentia.
Ce la ademenit in capcana numita " Iubire ", ce mereu il inveselea, ce i-a daruit iubire fara a cere ceva in schimb. Nu putea percepe viata fara ea, nu-si imagina cum ar fi fost daca s-ar trezi dimineata, iar ea nu ar fi fost langa el. Pe cine mai saruta ? Cui ii mai spunea ca este totul pentru el ?
Nu vroia sa se gandeasca la asta, insa nici nu putea sa evite aceste ganduri intunecate. Se simtea mai mult decat vinovat, era vina lui ca ea aproape era sa moara. A facut-o sa sufere, a facut un cristal sa para ca un ciob de sticla, desi ea mereu va ramane diamantul lui. Acum, ca ea traia vroia sa ia totul de la capat. Sa o faca sa uite ce se intamplate, si sa o faca sa-i acorde inca o sansa. O iubea, iar viata fara ea ii se parea imposibila, si chiar era. Ii daduse drumul, incet, privindu-i chipul. Ceea ce vedea il lasa socat. Ea, ii zambea ca si cum nimic nu s-a intamplat. Nu stia ce se intampla, insa ii era foarte clar faptul ca ori ii explica acum, ori niciodata.
- Frumoaso, te rog, te implor..lasa-ma sa iti explic. Ceea ce ai vazut nu a fost fiindca eu am vrut. O cunosti pe Karin, stii cum este ea. M-a chemat acolo ca sa-mi spuna ceva, nu crede-am ca se va intampla ce s-a intamplat. Credema ca eu pe tine te iubesc, ai fost singura fata pe care am iubit-o si o iubesc cu adevarat. Nu exista alta persoana in viata mea, doar tu. Nu mi-as putea imagina viata fara tine, te iubesc mai mult ca pe propia-mi persoana. Jur ca niciodata nu te voi mai dezamagi, numai..te implor..mai da-mi o sansa. O singura sansa iti cer. spuse el, lacrimile cazandu-i in voie pe chip.
Sakura, il privea stupefiata. Stia ca el o iubea, insa nu credea ca e in stare sa-si depasasca orgoliul masculin ca sa-i spuna asa ceva. Stia ca e sincer, simtea ca trebuie sa-l ierte. De asemenea, ii era clar ca a gresit. Sasuke, i-a demonstrat de atatea ori ca o iubeste, cum a putut sa se indoiasca de el ? Nici ea nu-si putea imagina. O durea, o durea faptul ca era sa moara pentru o prostie, ca era sa-si abandoneze baiatul pe care la iubit si il iubeste, copii, prietenii si familia.
Nu se simtea nici foarte bine, probabil ca era de la accident. Evident, inca nu se refacu-se, deabea reusi sa depaseasca moartea. In ciuda tuturor, era fericita ca a depasit acest moment, si ca nu s-a dus acolo sus. Vroia sa-i mai dea o sansa brunetului. Il iubea si il iubeste, clar ii era ca-l va iubi mereu. De ce sa iroseasca aceasta sansa de a fi impreuna ?
Simtea ca o iubeste, faptul ca el plangea ii demonstra mult mai mult decat cuvintele. Nu credea ca-l va vedea vreodata pe Sasuke in aceasta ipostaza. Se hotara sa-i mai dea o sansa, la urma urmei..aveau doi copii..au petrecut atata timp impreuna, au fost atatea momente frumoase. Nu putea sa stearga cu buretele tot ceea ce s-a intamplat pana acum.
- Sasuke, te rog din toata inima sa ma ierti. Nu aveam de ce sa ma indoiesc de tine, am fost si sunt o proasta. Imi pare rau, stiu ce poate Karin. Si ar fi trebuit sa stiu la ce ma pot astepta de la ea. Ce-i drept, poate ai avut si tu partea ta de vina..insa..oricine merita o a doua sansa, nu-i asa ? Si in plus, nu am de gand sa irosesc toate acele momente petrecute impreuna. Eu te iubesc prea mult, as fi mai mult decat idioata daca nu as profita de aceasta sansa. Asa ca..ce spui, o luam de la capat ? ii spune ea, cu vocea ragusita.
Deodata brunetul isi ridica privirea, chipul ii se luminase iar inima lui parca prindea din nou culoare. Parca rana ce ii strapunse inima se vindeca, mai repede decat si-ar putea imagina cineva vreodata. Il cuprindea fericirea. Neputand sa-si gaseasca cuvintele, o lua in brate, tinand-o strans la pieptul sau.
Sakura, izbucni in lacrimi. Ii era inevitabil sa nu planga, era prea fericita. Pe chipul lui, aparu un zambet imens. Insfarsit zambea din toata inima, era fericit. Erau din nou impreuna, iar acum era sigur ca nimic si nimeni nu-i poate despartii.
Acum, avea de gand sa aiba mult mai multa grija de Sakura, la fel si de cei doi micuti. Se simtea minunat, incerca sa spuna ceva..insa tot ce putu a fost doar cateva cuvinte magice, de care Sakura avea atata nevoie..:
- Iubire, te iubesc mai mult ca orice, nu uita asta niciodata ! ii spuse el zambind.
Deodata, zambetul de pe chipul brunetului disparuse. Isi adusese aminte ca ceilalti sunt afara, plangand de mama focului si suferind. Ei nu aveau de unde sa stie ca Sakura nu era moarta, ci traia. Ii dadu drumul printesei lui, o privi in ochii apoi o saruta scurt, pe obraz..spunandu-i ca revine imediat. Aceasta aproba din cap in timp ce inchise ochii.
Sasuke, iesi afara unde-i observa pe toti, tristi si suparat. El avea ditamai zambetul, in timp ce ceilalti nu stia ce se intampla cu el. Era o confuzie totala pentru ei. Adica in urma cu o jumatate de ora el era mai mult decat distrus, iar acum zambeste ? Nimeni nu putea intelege ce se intampla.
- Sakura traieste !! striga el cat putu de tare, uimdindu-i pe toti.
Ea, cand il auzi..incepu sa chicoteasca, iar un zambet dulce ii se intipari pe chip. Mama Sakurei, intra val-vartej in salonul rozaliei. Cand o vazu, incepu sa tipe de fericire, neputand sa se abtina. Se repezi langa patul fiicei sale, luand-o in brate. Numai avea cuvinte sa-si exprime fericirea. Faptul ca nu si-a pierdut fetita insemna mai mult ca orice pe lumea asta. Intotdeauna, Sakura, a fost preferata ei.
Ceilalti dadu buzna si ei peste biata Sakura, care nu stia cum sa mai scape de imbratisarile lor. Inclusiv toti erau fericiti de faptul ca ea traieste. Mama rozaliei nu se putea opri din plans. Plangea, insa de data asta de fericire. In inima ei era o fericire de nedescris.
Doctorul, intra speriat in incapere. Expresia fetei lui era de-a dreptul comica. Parea speriat de bombe. Ii facu pe toti sa rada cu pofta. El, isi puse mana la inima sprijinindu-se de perete, cu cealalta. Incepu sa respire greoi privind-o speriat pe Sakura.
Era total desprins de realitate, nu stia ce se intampla. Adica cand el iesise din salon, Sakura era moarta si stia sigur ca numai are nicio sansa de a trai, iar acum ? De asemenea, si el era fericit..insa confuzia puse stapanire pe el. Se apropia de patul pacientei lui. O privi in ochii, apoi o imbratisa spunandu-i ca se bucura nespus de mult pentru ca traieste.
Pentru el conta foarte mult sa-si salveze pacientii. De fiecare data cand nu reusea, cel putin o saptamana era intr-o depresie, cateodata si mai multa vreme. Acum, ramanea numai ca ea sa se refaca dupa accident, si sa o externeze.
- Bun, deci Sakura va mai sta doar cateva saptamanii in spital. E nevoie de o recuperare, nu gluma. A fost un accident destul de grav, ma mir si acum cum de ea traieste. In fine, domnisoara..de acum sa ai mai multa grija, nu vreau sa te mai vad pe aici. Ai inteles ? spune el zambind, privind prin incapere.
Sakura, dadu din cap afirmativ, ce-i drept..nici ea numai vroia sa stie nimic de spitale. Cand mai auzi ca trebuie sa mai stea cateva saptamanii, mai avea putin si inebunea. Si asa ea nu prea suporta spitalele, dapai sa mai stea si ceva vreme in ele.
Deodata, pe usa intra Karin, expresia chipului sau era una diabolica. Incepu sa rada spunand :
- Hahaha, Sakura a murit. Ce bine imi pa..spuse ea, insa deodata se oprii cand o vazu pe rozalie.
Cand Sasuke o vazu, parca sangele ii se urca la cap. Inima incepu sa-i bata din ce in ce mai tare iar nervozitatea puse stapanire atat pe el cat si pe ceilalti. O privi cu dispret, dupa care se apropia de ea. Inchise ochii, incercand sa se calmeze..insa faptul ca era sa-si piarda iubirea, din cauza ei..il facea sa inebuneasca. Deschise ochii, o privi cateva minute dupa care ii dadu o palma.
Roscata se dezechilibra cazand la pamant. Isi puse mana pe obrazul rosu, lacrimi de " crocodil " ivindu-se pe chipul ei. Sasuke, scarbit de ea. O lua de mana, ridicand-o. Intradevar, avea de gand sa o faca sa plateasca pentru ceea ce a facut. Insa, isi aminti ca se afla intr-un spital. Incerca sa isi pastreze calmul, insa tatal Sakurei..era deja cu nervi la pamant.
Neputand sa se controleze, ii dadu si el o palma roscatei. Mama Sakurei incerca sa isi calmeze sotul, observand ca fiica ei nu se simte prea bine. Admosfera devenea din ce in ce mai tensionata, iar Sakura se simtea din ce in ce mai rau...

Cam atat, imi cer iertare inca odata pentru intarziere. Sper ca va placut.

Pupici dulci ! :*

Mrr dap ! hi!

P.S : Stiu ca e scurt, imi cer scuze. Inca ceva, capitolul nu este corectat..deci imi cer iertare pentru eventualele greseli.


Black and White - Pagina 13 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 21:10

Imi place foarte mult! in love
Sper ca next-ul sa nu vina peste o luna. lough
Astept cu nerabdare continuarea
Te pup dulce!kiss


Black and White - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 21:24

Vai Bubby cat lam asteptatt si e atat de minunattt (am facut si o rima) lough


Deci cum ziceam ador nextull ma bucur atat de mult ca na murit love dance2


Aoleuu si Karin asta imi vine sai smulg parul ala biciuitor nervi! Arr


Astept next-ul scumpoo sper mai repede de data asta ca iar mai lasat in suspans vechiul tau obicei pai da se poate lough love

Te pup dulcee love


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Black and White - Pagina 13 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 21:29

ohh cat de frumos..
Deci nu am cuvintee!!
Extraordinar
Nu am nimic de comentat


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 09:22

Very,very nice .Capitolul e super tare ca si ficul in sine locul intai.Si sa vina repede nextul....

________________________________________Semnatura______________________________________________________________

No Music......No Life

Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 19:25

Bubulina, esti o adevarata artista! Mi-a placut la nebunie capitolul acesta si te rog dulce sa il pui pe urmatorul cat mai curand! Te rog...! dap !
Pupici si spor la scris! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 19:42

Multumesc dragelor, ma bucur ca va place. Promit sa aduc celalalt capitol cat mai curand posibil dap !


P.S : Mersi celei..celui care mi-a dat minus la capitol, stiam eu ca nu-i reusit bere lough


Black and White - Pagina 13 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 20:34

Te iubesc Bubu ma bucur ca ai pus nextu
Chiar imi place capitolul happy2



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 20:52

GREAT PEFECT SUPER VERRY GOOD NEXTUL
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Black and White - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 13 I_icon19

Sus In jos
 

Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 13 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-