Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One life , two souls - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One life , two souls - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 One life , two souls

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 13:08

Hey ! Ms. pentru mesaj !
Mi-a placut mult capitolul ! A fost asa sensibil !
Ai avut cateva greseli de ortografie , dar nu conteaza !
Sper ca sasuke sa o iubeasca pe sakura !
Anunta-ma te rog cand pui nextul !


One life , two souls - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 14:14

hello! mersi de anunt:)
capitolul mi-a placut la nebunie si abia astept nextul
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Ian 2013, 20:57

am ajus la ficul tau ! <3 imi place mult ! <3 e chiar interesant. Te rog anuntama de next ! :* si sa-l postezi cat mai repde ! <3


 

One life , two souls - Pagina 2 2zj95ix
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Ian 2013, 21:49

Hey scumpa mia placut hai cu nextu is curioasa tare :P :*


One life , two souls - Pagina 2 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 18:12

Hey am ajuns si eu pe aici si imi place viziunea ta despre un alt "Shippuuden" happy2 .....
Despre capitol ce sa zic am ramas masca cand am aflat ce trecut trist are Saku... sad ....
Dak ai putea ma anunti si pe mn cand pui nextul ;;) ....si Spor la scris....
~Sayonara~


One life , two souls - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 21:40

Hey , gasca am adus next-ul si sper sa va placa si sper ca nu va deranjati ca e cam scurt!! Scuze , daca e , dar nu am avut idee de data asta , petnru el , dar sper c atotus s a va placa.

Capitolul 7

Sakura`POV:

Deja nu mai puteam de nervi din cauza persoanei care aparuse in fata nostra.Parul ei era lung pana apropae de fund , avea culoare onixului . Era chiar frumos parul ei cum era loat in bataia vantului si ridic in aer , era imbracata intr-o rochie neagra scurta,fara bretele si stramta pe corp . Era frumoasa , rochia vreau sa zic , rochia era furmaosa intr-un mod aparte.
Aceasta plutea in aer , parca ar fi tinut-o cineva , dar nu era asa ,aceasta era un demon intunecat , mai bine zis era la fel ca mine , adica o persona care are doi demoni in acelas corp .
Nu eram singura care avea in interiorul ei doi demoni , Scarlet Asakura era si ea la fel ca mine , nu mai ca demoni ei sunt invaluiti in intuneric , iar ai mei , unul era invaluit in intuneric , adica demonul inturnericului si al doilea , demon era cel al focului , care nu era invaluit .
Ea avea demonul intunericului si demonul de gheata si ambi erau invaluiti de intuneric. Spre deosebire de mine eu m-am nascut cu ei in interiorul meu , dar ea a fost un "rezervor" pentur ei , asa cum a fost si Naruto,poate acum blondul din fosta echipa sapte era la fel ca ea , inconjurat de intuneric,daca nu eram noi prietnei lui si sora lui plus si parinti lui care nu au murit in timpul incidentului vulpii cu 9 cozi.
Dar sa revenim la alenostre , bruneta ma priveam cu un zmabet rautacios pe fata , parca ar vrea sa ma omoare si sa imi ea locul .
- Ce imi place , cand erati asa de tristi , atat de posomorati! Spune aceast ain timp ce plutea incet spre pamant. Atinge cu pantofi pamantul si aceasta is schimba zambetul in unul calm si simplu. Bruneta s euit aputin la mine si apoi is arunca privirea peste umarul meu si stiam ca deja pusese ochi , pe Sasuke.
Stiind ca deja aceasta se misca din fata mea si se duce direct la Sasuke si icnepe sa se dea pe al el , parca imi urca sangele la cap si turbam de nervi . Nus tiou de ce faceam asta , dar pulsam de nervi cand aceasta incep sa-l atinga pe obraz , dar se pare ca el ii prinsese mana si o impisese de langa el si o privea nervos , pe bruneta.
- Ha! Se pare ca seducita ta,nu merge la Sasuke! Spune Kai fericit si zmabind rautacios la bruneta .
- Oricum ! Am venit pentru tine , Sakura! Apropo , nu vei mai sta mult timp pe aici , scumpo! Locul tau in satul luni e loat de mine!! Nu esti singura care are doi demoni in ea!!
- Macar eu , ii am de la nastere , nu ca tine care au fost prinsi in interiorul tau ,fara voia lor si invaluiti in intuneric! Scarlet!! Nu uita ca pot sa-le simt tristeta si setea de sange! Poate ai tu puterile lor , da rniciodat anu vei avea inima lor sau cel mai important lucru,puterea adevarata a lor . tu el ei puterea pe care ei nu vor sa ti-o dea !
Spun serioasa si deja nervoasa de ce zicea ea . Mama frate se credea buricul pamanului Scarlet, de asta nu o suportam de loc!!
Asa era si sAsuke cand eram in academie si totul eram indragostita peste cap de el , dar in sfarsit mi-am dat seama cine era defapt aceasta pacoste.
In sfarsit mi-a venit mintile la cap si acuma pot sa gasesc un baiat care sa tina la mine .
Rasuflu adanc si apoi ma uit la ea si o mancam parca din priviri. Aceasta imi zmabeste cu rautate , iar apoi se ridica din nou in aer si aprca icnepe sa zica ceva in latina ori spaniola , nu stiu sigur,dar simt cum o aura intunecata iese din pamant si din tot jurul nostru . Tresar si ma pun in garda , pentru orice ar incerca , nebuna de Scarlet.
Vad ca is creaza un fel de balon de energie intunecata , iar cand se face mare , aceasta is intoarc ecpaul spre mine si se uitala mine zambidn nebuneste . Chiar de data ast ama sperie de maorte , zambetula cela al ei . Da drumul al balon , defapt asta e bolovan , pot sa zic . Balovanul se indreapta spre mine si cand e pe puncutl sa am loveasca , un scut de foc se formeaza in jurul meu , fara ca eu sa-l activez , dar eacel scut era creat de demonul de foc din mine , adica Clarisa , pentur ca asta era numele lui , mai bine zis ei , pentru ca era fata si celalat demon tot fata era.
Scutul dispar din jurul meu si o privesc cu zmabetul pe buze pe bruneta , iar aceasta moare de nervi si incep sa arunce cu bilute facute din energie intunecata in mine , iar eu ma feream de fiecare data , iar intr-un timp imi vine nervi si incep sa runc si eu cu un fel de cutitase facute din lava si arunc in ea,iar aceasta nu are timp sa se fereasca de ele si o raneste grav.
Nu prea intelegeam ce mai zicea pe acolo,dar vad cum un fel de cheacra intuneca o infasoara si pleaca de aici , iar eu raman pe loc si am intreb pana la urma de ce a venit pana aici si defapt ce cauta ea cu adevarat?


One life , two souls - Pagina 2 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 09:23

Hey !
Ms. ca m-ai anutat !
Mi-a placut foarte mult !
Ma bucur ca sasuke i-a respins avansurile lui Scarlet !
Astept sa ma anunti te rog cand pui nextul !


One life , two souls - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 15:00

Uuuuu.......Sakura la actiune :> tare
Nextuu cat mai repeedeee :D:D:D:D:D


One life , two souls - Pagina 2 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 15:19

hey ! imi place mult capitolul ! <3 anuntama te rog cand pui nextul ! <3


 

One life , two souls - Pagina 2 2zj95ix
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 15:27

hello! mersi ce anunt happy
capitolul a fost super si abia astept nextul
te-am pupat dulceee kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Ian 2013, 18:53

Hey...Ms mult ca mai anuntat de next kiss .....ce tare..Sakura in forta....pacat ca nu a luat-o la bataie pe Scarlet aia cad s-a apropiat de Sasuke... rolling on the floor ....macar bnn ca i-a respins el avansurile lough nr1 ....
Spor la scris.... kiss
~Sayonara~


One life , two souls - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Tiia Buuu
Academy Student
Academy Student
Tiia Buuu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my perfect world
acebook acebook : Tiia Mee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : The Secrets
Stare de spirit Stare de spirit : Pe mine ma intrebi?;))

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 15:10

Hellloooo '
Am ajuns si eu pe aici dragilor kiss
Vai, Vai, Vai... Ma omori happy2 A fost minunatttttt ( sa se inteleaga bine, mi-a placut la nebunie)
Asa bun, Saku da in gura la urata aia de Scarlet !
Sper sa ma anunti si pe mine de acum.


One life , two souls - Pagina 2 Hsfs


私は苦しみ、
私は死を実行させたい、
あなたは満足している願っています!今、
私があなたがたを愛したように私を許してください!
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 22:38

Hey!! Sper sa va placa si asta . Scuze ca e cma scurt , dar nu prea am ideei si mai ales la ora asta . Sper sa va palca oricum .


Capitolul 8


Serena pov:

Cred ca Sakura se intreba la acelas lucru ca si mine.Ce cauta Scarlet aici si mai ales de ce vrea asa de mult sa o omoare pe sora mea mai mica. Rasuflu adanc si dupa ma duc la ea si o trag de mana si incep sa discut ceva cu ea.
- Ce treaba are , Scarlet in toata treaba asta?
- Nustiu , dar cred ca ea vrea sa puna mana pe puterile calnului Hanako . Iar acest lucru nu se va intmpla nici in ruprul capului . Sti faorte bine despre ce e vorb a, Serena! Cand aud raspunsul ei , imi dau capul pe spate si incerc sa ma gadnesc la o chestie logica si sa vad ce putem face mai departe ,dar nu imi vine nimic in cap .
Apropo cred ca va intrebati cine va vorbeste acuma , nu ? Buna ! Numele meu e Serena Maria Hanako , am 30 de ani , impliniti cat de curang.Am parul lung brunet,la fel ca fratele meu geaman,Kai. sunt un inger negru la fel ca el .
Sunt sefa departamentului care se ocupa cu razboaiele si cu tot ce este legatde lupte si de aramata , din satul lunii. Nu era tocami ce imi doream eu , dar nu am ce face , daca la ast am pricep cel mai bine.
imi eau privirea de la Sakura si am uit la tata care ne privea nedumerit si neincrezator de loc ,ca si cum l-am fi mintit tot timpul . Cred ca el nu crede ca noi suntem adevarat lui familie.
- Oricum ! De unde cred eu ca voi spuneti adevarul? poate sa ea oricine adevarata infatisare a lui Sayuki si sa am pacaleasca . Sa sti ca nu sutn chair asa de idiot sa cred spusele voastre. Spune Madara , pardon tata .
Eu eram impietrita si nu prea stiam ce sa zic . El nu credea ca suntem copii lui . Nu avea incredere in noi de loc . Asta e cea mai grea lovitura pe care am primit-o in viata mea , chiar dupa plecarea din sat a lui Andy . Persoana pe care am iubito cel mai mult din viata mea.
- Chiar nu crezi ca suntem copii tai ? Spun in timp ce il priveam atent si incercam sa nu imi apara in ochi sharinganul si reuseam cu greu sa imi controlez kekein-genkarul pe care il posed.
- Da! spune acesta faorte lejer si fara sa-i pese.
- Atunci eu nu am nevoie de un tata care sa nu credea in copii lui . Dar mai ales sa crede ca persoana din fata lui este femeia care ea daruit copii lui .
Spun serioasa si mai stau putin pe loc si ma introc cu spatele la el si incep sa eau alt drumu.
- Daca , nu crezi ca copii acestia nu sutn ai , tai si daca eu nu sunt Sayuki , ar fi bine sa primesti ,acest lucru inapoi! spune mamam si aud niste clinkete si ma intorc cu cpaul la ea si vad ca ea ii dadusem colierul cu semnul clanului Uchiha lui . Cadn vede asta casca ochi mari si cade in genunchi in fata ei si incearca sa spuna ceva .
- Chiar ...... tu esti Sa-yu-ki!!!! Spune acesta si incep sa planga de fericire , cred!
Mama cade langa el in genunchi si il imbratiseaza strans si icnepe si ea sa planga . Cand ii vad asa pe fata mea is facu aparitia un zambet cald si dulce si cateva l;acrimi in coltul ochilor si zambeam fericita la ce vedeam eu .
simt niste brate puternice cum am imbratiseazxa de la spate si acest lucru ma face sa tremur si am intorc cu fata la persoana care facuse asta sic are er ains aptele meu . Cadn vad cine e raman masca. Nu prea stiam ce sa fac . Ba sa sar in sus de fericire , ba sa il cert , ba sa-l sarut si sa nu ma mai opresc din sarutat .
Persoana care er ain saptele meu nu era nimeni altul decat Andy Uzumaki ! Varul lui Naruko si Naruto Uzumaki . Baiatul pe care il iubesc inca de cand eram in satul frunzei . Imi era asa dor de el si de atingerile lui . Cand el plecase din sate eam spus ca il iubesc , la fel cum facuse si Sakura cu Sasuke. Dar nu credeam ca il voi ami vedea vr-o data . Eram extrem de fericita ca il vedeam . Tare as vrea sa sar pe el si sa-l sarut pana ramanem amandoi fara aer si sa ne continuom sarutarile in alt loc mai retras , ami exact intr-o camera unde suntem daor noi doi si sa ne dezmierdam corpurile unul altora .


One life , two souls - Pagina 2 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 21:43

Ce bine ca ai adus continuarea...si stai linistita cum sa decazi in ochii mei...evoluezi tot mai mult a hug .....si scuze ca nu am venit mai repede pe aici dar nu am observat ca ai postat continuarea pana nu am primit mesajul tau puppy eyes ...oricum foarte dragutz capitolul si ard de nerabdare sa vad ce o sa faca mai departe Madara acum stiind cine sunt copiii lui .....oricum spor la scris in continuare kiss
~Sayonara~


One life , two souls - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Feb 2013, 18:01

hello!!!mersi de anunt:)
abia astept nextul si scuze ca am venit asa de tarziu dar na temele si invatatul:))
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
One life , two souls - Pagina 2 Asss10One life , two souls - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19Mar 14 Mai 2013, 16:02

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


One life , two souls - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




One life , two souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One life , two souls   One life , two souls - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

One life , two souls

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-