Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Another love story +16 (SasuSaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Cum ve se pare FanFicul me? :O3
1)Il ador!!! :* :X
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_vote_lcap69%Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_vote_rcap
 69% [ 20 ]
2)E dragut.
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_vote_lcap31%Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_vote_rcap
 31% [ 9 ]
3)Urat. Incepe altul. (lovitura sub centura)
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_vote_lcap0%Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 29
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 09:47

Uitati si nextul dupa cum am promis. Spor la citit. Va pup.
sakura27anna:Ma bucur mult ca-ti place. kiss
alexx:Nici o problema. happy
lovesasusaku: rolling on the floor Chestia cu elefantul am vazuto la televizor, ma uitam la niste poante si m-am gandit s-o pun in aplicare. Si eu te kiss dulce!
capsunica:Deci am reusit sa te ametesc cu provocarile, dance2
dark angel98:Cei doi vor fi impreuna peste cateva capitole. Si daca le voi grabi putin relatia inseamna ca vreu sa fac ficul putin mai lung, dar sa ma concentrez pe relatia lor, nu sa mai astept ca abia la anu sa fie impreuna. Te pup dulce si ma bucur ca ai trecut si pe la ficul meu.
Zbey hi!

Cap.6

Sakura:

Mergem noi ce mergem si a ajungem intr-un parc. Incepem sa ne plimbam pe niste alei si ajungem in fata unui lac. Sasuke inchiriaza o barca cu vasle. Ne urcam in ea si Sasuke incepe sa vasleasca pana ce ajungem in intr-o parte a lacului unde lateral era un cires mare si maiestuos. Il intreb de ce ne-am oprit aici si imi spune ca vrea sa discutam undeva unde e liniste. Il aprob si ma asez mai confortabil. Il intreb ce vrea sa vorbim si imi zice:
-Sakura, raspunde-mi sincer. Ce au insemnat saruturile de azi si ieri pentru tine ? dupa ce spune asta eram ca un rac. Cautam o scapare. Nu vroiam sa-i spun. Inca. Dar mare mi-a fost mirarea cand imi aud telefonul sunand. Ma uit pe ecran si arata numele lui Kail. Imi intorc privirea spre Sasuke implorandu-l din ochi sa ma lase sa raspund.
-Raspunde , ca ma nauceste de cap tonul de apel. dupa ce raspund incep sa vorbesc cu Kail.
-Buna Sakura. Ai aflat vestea ?
-Da, stiu ca stati 6 luni in New York. Sper ca nu te-ai dat prea mult la Ella.
-Hahaha… cine zice. Insusi miss cotcodaceala. Auzi, vezi ca m-au sunat aia de la nebunie curata si au spus ca te vor inapoi ca sef.
-Si cand te-au vazut pe tine s-au razgandit nu ? Asculta aici cap de pui, poti fi mai prost de atat ? Tu imi spui mie ca sunt aia rasfatata si inganfata, dar nu te uiti la tine. Tu esti ala care venea in fiecare seara cu cate o pipita si la scoala abia iti saluti colegii asa ca nu imi spune tu mie cum sa ma comport da ? Pa.
Eram un car de nervi. Nu stiam ce sa fac ca sa nu incep sa tip si la Sasuke.
-Te-a enervat rau nu ? ma intreaba Sasuke.
-Nici nu ai ideea. Deci ce spuneai ?
-Nimic, nu mai conteaza. Ce vrei sa mai facem ?
-Pai am chef de … Hei Naruto, Hinata, fetelor.
-Aaaa… buna Sakura. Vreti sa veniti cu noi sa jucam adevar sau provocare ?
-Sigur. mergem sa ducem barca inapoi si ne indreptam spre un foisor unde erau toti prietenii mei. Incepem sa jucam, sticla ajungand cu capul la Naruto si fundul ( nu stiu ce spun) la Sasuke.
-Ooooo…presimt ca o sa-mi placa asta. Naruto, ,te provoc sa…
Dar nu termina ca se duce la Naruto si ii spune la ureche Pana cand aud ca spune Naruto ,, Presimt ca o sa o patesc,, . Oare ce vroia sa zica cu asta ? Il vad pe Naruto cum se indreapta spre mine. Acum era in fata mea. Imi cere sa ma ridic dar nu apuc bine ca ma ia pe un umar ca pe un sac. Tipam sa-mi dea drumul pana cand vad ca se apropie spre lac. Doar nu o sa faca ce cred eu ca o sa faca. Nu stiu sa innot. Eram pe margine. 4…3..2.1… Si Naruto sare in apa cu tot cu mine. Imi da drumul si eram amandoi sub apa. Am inceput sa ma zbat dar inghiteam o gramada de apa. In cateva minute nu mai vedeam nimic. Totul era negru in fata ochilor. Oare asta imi era sfarsitul ?

Sasuke

Il vad pe Naruto cum iese din apa si il intreb :
-Omule, unde-i Sakura ?
-Nu a iesit ? doar nu . Am uitat complet. Are fobie de apa. De aia era nelinistita in barca. Mereu i-a fost frica de apa. Nici nu stau prea mult pe ganduri si sar in apa cu scopul de a o cauta pe Sakura. Se baga si Neji, Shikamaru, Sai si Naruto si incepem sa o cautam. Dupa ceva timp simt ceva langa corp. Ma bag cu capul sub apa si imi vad pitica lesinata in apa. O iau in brate si incep sa innot spre suprafata. Ies cu rozalia si incep sa ii fac respiratie gura la gura. Nu avea efect. Rozalia nu dadea semne ca se va trezi. O rog pe Hinata sa sune la salvare dar imi spune ca sunase de 5 min si trebuiau sa vina. Din spate se aude salvarea. Ce eficienti sunt. Ma dau la o parte si medicii incearca sa o resusciteze. Nu reuseau. Ei credeau ca este moarta pana ii iau pulsul. Era in coma. O pun pe targa si o baga in ambulanta. Dar cand vroiau sa inchida usile le spun ca vin si eu.
-Copile, nu ai de ce sa vii.
-Daca nu vin acum cu ea va trebui sa va intoarceti din drum si dupa mine pentru cate sunt in stare sa fac la nervi. Nu mai stau pe ganduri si urc asezanduma pe un scaun de langa pitica mea. Era atat de rece. Ochii ii avea inchisi. Speram sa se faca bine, sa ne intoarce amandoi acasa, ea fiind suparata pe mine dar fiind bine. E numai vina mea. Daca nu eram atat de prost sa pun provocarea aia stupida. Nu puteam accepta ca ochii aceia verzi pe care ii iubeam sa nu se mai deschida, ca buzele ei rozalii si carnoasa sa nu ma mai sarute, ca mana ei fina si delicata sa nu imi mai atinga fata incercand sa ma imbuneze. Nu puteam accepta ca nu o voi mai vedea niciodata. Era imposibil. O minunatie ca ea nu trebuie sa moara. Eram distrus. Inima mea suferea groaznic, imi venea sa tip, sa mor. O durere prea mare. Nu peste mult timp am inceput sa vars lacrimi amara. Nu imi pasa ca ma vede cineva. Vroiam sa se intoarca la mine. Lacrimile sunt o sangerarea a inimii. Daca imi puteam vedea inima in momentul asta ar fi fost sfasiata si plina de sange. Ambulanta se opreste si doctorii o duceau pe rozalie intr-un salon pentru ai face socuri electrice. Numai asta o mai putea salva. Vroiam sa intru in salon dar era interzis. Asa ca trebuia sa ma multumesc cu privitul prin geamul mare de sticla din incapere. O vedeam pe rozalie. Nu facea nici o miscare. Deja imi era dor de ea, de zambetul ei gingas, de inocenta ce i se putea citi cu usurinta din ochi, de corpui ei zvelt si bine facut, de buzele ei dulci ca mierea ce implorau mii de saruturi din partea mea si in ultimul rand de bunatetea cu care facea orice lucru ori cat de marunt ar fi. O iubeam. Daca ea ar fi murin m-as fi sinucis. Am facut o promisiunea cand eram mic. Mi-am promis ca nu o voi mai parasi niciodata. Mi-as da viata pentru ea. O iubesc cu toata fiinta mea si imi era imposibil sa mai gandesc coerent. Eram furios. Dar doctorul de mai devreme ma anunta ca Sakura acum este in coma.
-Nu se stie daca va trai sau va muri. Depinde de ea. Daca isi doreste cu adevarat sa revina printre noi se va face bine dar daca nu are motive de trait va muri. Totul depind numai si numai de ea. Il intreb pe doctor in ce salon au dus-o si ma duc direct acolo. Era la etajul 2, camera 34. Urc doua etaje si ajung in fata usii. O deschid repede si mare imi fu mirarea cand imi vad toti prietenii stand pe scaune si rezemati de perete toti plangand. Ma asez in genunchi langa patul Sakurei si ii iau mana intra-mea .
-Sasuke, crezi ca se va face bine? ma intreba Hinata.
-Nu cred, sunt sigur. E o luptatoare. Se va intoarce in curand la noi si nu o vom mai lasa niciodata sa ne paraseasca. Dupa asta linistea se asternu in toata incaperea. Imi aduceam aminte de ea, de mine, incepand cu varsta de 5 ani.

FlashBack

Tocmai ma intorceam de la gradinita alaturi de itachi. Sakura astazi nu venise. Oare ce patise. Eu eram foarte suparat pentru ca toti copii de la gradinita m-au jignit si au spus ca nu ma vrea nimeni si pentru ca Sakura nu era acolo sa ma imbratiseze si sa-mi zica sa nu-i ascult pe acei copii rai si ca eu sunt important. Ne oprisem in parculetul de joaca. Itachi se duce la niste colegi si eu ma duc la leagana. Nu imi vine sa cred. Acolo era Sakura care statea si ma astepta ca in fiecare zi dupa gradinita.
-Buna Sakura, de ce nu ai venit azi ?
-Am avut putina treaba cum mami. Hei, ce ai patit? Arati trist.
Si am inceput sa-i povestesc cum toti copii au fost rai cu mine si ca imi spusesera ca nu ma vrea nimeni. Imi spuse sa tac si continua :
-Esti un prost. Tu esti foarte important, nu numai ca esti un descendent al familiei Uchiha ci si pentru ca esti cel mai important. Pentru mine. Noi doi mereu am fost prieteni. De ce ii asculti pe acei copii care sunt gelosi pe tine. Tu mereu ai fost, esti si vei fi cel mai bun prieten al meu. Ori ce s-ar intampla. nu mai stau pe ganduri si o iau in brate, si ii spun ca are dreptate.
-Multumesc ca esti mereu alaturi de mine si sa imi spui lucruri frumoase cand suparat si multumesc ca imi esti singura prietena care m-a acceptat asa cum sunt.
-Mereu voi fi alaturi de tine. Tine minte asta. Dupa asta rozalie ma saruta gingas pe obraz

EndFlashBack

Sau la varsta de 6 ani !

Flashback

Era ziua mea. Implineam 6 ani. Parintii imi organizasera o mica petrecere in curte. Erau invitati familia Haruto si familie Uzumaki ( nu stiu daca am scris bine). Eu eram in camera mea alaturi de Sakura si Naruto. Sakura era imbracata intr-o rochita roz foarte draguta, avea o coronita cu o funda pe cap si niste sandalute. Naruto era imbracat in niste pantalonasi scurti portocalii, un tricou negru si o pereche de adidasi albastri. Mai ramanea eu sa-mi aleg cu ce sa ma imbrac. Sakura ma pune sa ma asez pe pat acompaniat de Naruto si scoate din dulap o pereche de pantaloni trei sferturi albi, un tricou albastru si niste tenisi albastri. Ma conduce spre baie si inchide usa. In 5 min ies cu hainele pe mine si Sakura imi spune :
-Esti asa de adorabil. dupa asta ma inrosesc putin in obraji si coboram jos. Trecura cateva ora. Era timpul tortului. Mama vine cu tortul si imi spune sa imi pun o dorinta in gand. Stau putin sa ma gandesc si imi doresc ca eu si Sakura sa fim cei mai buni prieteni pentru totdeauna. Imi promisesem mie ca nu o sa o parasesc niciodata.

EndFlashBack

Imi aduceam aminte de toate momentele frumoase alaturi de ea. Pana cand ma opres la sarutul de aseara. Nu observ si incep sa plang. Durerea a revenit. Nu puteam sa ma stapanesc asa ca ies din salon cand de repede posibil. Ma duc in baia baietilor si incep sa dau cu pumnul in perete. Dupa cateva lovituri pumnul meu sangera. Dadusem cu toata forta mea. Ma rezem cu spatele de perete si ma asez jos, cu picioarele la piep si imi pun capul pe genunchi incepand sa plang. Stiu ca e penibil dar nu ma interesa. Vroiam sa ma descarc. Dupa cateva secunde il aud pe Naruto strigand repede un medic sa vina de urgenta in salonul Sakurei.. Ies de urgenta din baie aprope impiedicanduma si il intreb pe Naruto ce sa intamplat. Imi spune ca bipaitul aparatului ce o tinea in viata aproape se amplifica si linia se facea aproape dreapta. Ce prost zici ca nu stie romana. Ii zic ca am inteles limba lui si ma grabesc in salon. Ma pun in genunchi langa Sakura privind aparatul ce avea linia aproape dreapta.
-Sakura, nu ma parasi, te rog. Sunt aici pentru tine, Sakuraaa….imi pare rau. Te iubesc Sakura, te iubesc. Nu ma parasi. Tipam eu ca disperatul in camera. Pana cand bipaitul se amplifica si linia se face dreapta dintr-o data.
-Nuuuuuuuuuuuuuuu………Sakura, ramai cu mine, te iubesc, Sakura. Atunci intra doctorul in salon si ne spune ca Sakura a murit. Ne spune ca o va mai lasa cateva zile in salon si dupa va putea fi ingropata. Atunci pur si simplu eram pe jos. Nu eramm eu. Imi simteam inima smulsa din piept. Un gol ce numai Sakura il putea umple la loc. Dar asta era imposibil. Doctorul se apropie se Sakura dar eu ca o sageata ma ridic si ii dau mana la o parte.
-Nici sa nu indraznesti sa te atingi de ea. Nimeni nu o va atinge inafara de mine. Iesiti cu totii afara.
-Dar Sasuke. Spune Naruto.
-Valea. Si tu doctorasule. Afara.
Dupa ce ies toti afara imi pozitionez una dintre maine pe fata ei si cu una o tineam de mana. De ce mai parasit? Aveam nevoie de tine. Am nevoie de tine. Mereu voi avea. Oricum, promisiunea nu o voi incalca, ma vai sinucide si eu. Dar nu acum, peste cateva zile. Incep sa ii mangai fata fine pana cand ajung cu degetele la buzele ei. Le ating tandru cu degetul mare si o pup in crestetul capului. Ii iau o suvita din frumosul par si o sarut. O las delicat pe langa corp si o iau in brate pe rozalie. Macar atat. Ma uitam la ea si nu ezit nici un moment. O sarut atat de dulce, acel sarut fiind ultimul. O asez la loc pe pat si ma mai uit cateva minute la ea Ma intorc si ma duc spre usa. Deschid usa si ies dar cand vreau sa inchid usa bipaitul aparatul se facuse la fel ca atunci cand cand traia. Ma intorc si ma duc langa rozalie. Ma pun pe marginea patului si o iau de mana. Dar in cateva secunde o aud pe Sakura spunand foarte stins si foarte incet numele meu. Nu imi venea sa cred. Traia. Ma apropii de ea si o vad ca deschide ochii.
-Sakura. dupa ce spun asta o iau in brate si o strang atat de tare. Nu mai vroiam sa-i dau drumul. Acum era cu mine. Era numai a mea.
-Sasuke, nu pot sa respir. O departez inca tinand-o in brate. Ma uit la chipul ei angelic si delicat si ii zic:
-Ce mai conteaza acum ce fac ? si o sarut. O sarutam atat de grijuliu. Imi era frica sa mai pateasca ceva. Rup sarutul si o mai sarut o data scurt dar dulce si tot odata apasat.
-Acum esti bine, si nu te voi mai lasa sa ma parasesti niciodata.
-Sasuke… spune asta si se inroseste.
Trecusera deja cateva ore de cand Sakura fusese externata. Acum eram in casa, pregatindune sa ne schimbam pentru a ne culca. Ma duc in fata dulapului meu si de acolo i-au o pereche de pantaloni de trening gri si un tricou cu superman. Ma duc la rozalie si incep sa-i dau jos hainele una cate una. Ea ma intreaba ce fac si ii raspund sa ma lase sa o schimb ca altfel ma voi simti prost ca nu am avut grija de ea. Este de acorda dar imi spune sa nu cumva sa indraznesc sa fac ceva ca o sa-mi dea o mama de bataie. Acum Sakura era doar in chilotei si sutien. Ii dau sutienul jos, ea inrosinduse si intorcanduse cu spate la mine. Avea niste sani atat de minunati. Erau mari, voluminosi si foarte superbi. Toate fetele ar fi geloase daca i-ar vedea. O intorc cu fata spre mine si ii spun ca nu ii fac nimic. Inca. Ii dau mainile la o parte de pe sani si i le ridic. Ma uitam pofticios in timp ce ii puneam tricoul. Era atat de sexy. Dar nu puteam sa sar pe ea dupa tot ce se intamplase azi. O iau in brate ca pe o mireasa si o bag in pat ocoperind-o cu cearsaful. Ma duc in baie sa ma schimb si cand ies Sakura plangea. Ma bag in pat si o iau in brate si o intreb ce a patit.
-Mi-a fost frica nu o sa te mai vad niciodata. In timp ce eu eram lesinata in gand ma rugam la dumnezeu sa nu ma lase sa te parasesc din nou. Si inca imi e frica. Imi e frica pentru ca nu vreau ca tu sa ma parasesti. Chiar nu vreau.
-Nici data vroiai nu puteai sa nu ma mai vezi. Imi propusesem sa ma sinucid daca mureai. Si stai linistita, nu te voi parasi niciodata. Este o promisiune facuta la 6 ani. Macar acum cand te-ai intors sa nu te las singura.
-Tu glumesti ? Sa te sinucizi ? Ce motiv ai avea, ai prieteni, ai o familie iubitoare si ai toata viata inainte.
-Sakura, tu esti viata mea. Fara tine ar fi ingrizitor. Numai gandul ca tu nu ai mai fi in viata ma distruge. Prieteni, nu am. Aceia sunt prietenii tai, eu stau cu ei numai pentru tine. Familia, nu ma intereseaza, doar nu o sa ma casatoresc cu unul din ei. Cea mai importanta persoana din viata mea esti tu Sakura. Te iubesc.
-Sasuke…
Gata, am facut-o, i-am spus. Dar nu regret nimic. O iubesc pur si simplu. O iau in brate si ii spun sa ne culcam.

Sasuke in baie cand plangea :
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=259&filename=descrcareo
Sasuke la 5 ani cand plangea pentru lucrurile urate spuse de colegi:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=descrcare1h
Sasuke cand o saruta pe Sakura dupa ce sa trezeste :
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=145&filename=unssgled
La 5 ani cand Sakura il pupa pe obraz pe Sasuke:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=255&filename=sasusakufirstlovebyxxha
Sakura plangand :
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=855&filename=sasusakudontcrybyannria
Melodia capitolului :
https://www.youtube.com/watch?v=gg4zxY1vF1w

Aduc nextul la 5 comm-uri!
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 10:08

SUNT PRIMA rainbow :\ Super tare next-ul si ma bucr ca Sakura se trezeste. Deci hai repejor cu next-ul happy2 si sa ma si anunti ca pana akm kiss



Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Arptg
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 11:18

VAI DOAMNE OMG.OMFG......DE TOATE.....tu ai idee cat pot eu sa ador acest fic ?acum il ador si mai mult.....iti multumesc ca m-ai anuntat draga mea.Adica la mne e creca primul fic unde Sasuke se comporta din prima frumos cu Sakura.....DOAMNE IL ADOR SI NU MAI AM CUVINTE.Nu pot sa-ti spun cat de tare imi place...
ACUM,NARUTO......din cauza ta era sa moara micuta mea rozalie,iar Sasuke sa se sinucida....ARRR.....GRRRR.....MRRRR....
TE PWP DULCE SI ASTEP CU MARE NERABDARE NEXT-UL,DACA DORESTI TE ROG DIN SUFLETELUL MEU MIC.


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 11:46

Hey hey

Capitolul a fost emotionant.

Ma bucur ca ai incercat sa descrii emotiile si sentimentele lui Sasuke,insa mai ai de evoluat,tine'o tot asa! good job

Sasuke devine din ce in ce tot mai indragostit de Sakura...

Imaginile sunt superbe si te ajuta sa iti imaginezi intamplarea mult mai bine in love

Mersi ca m-ai anuntat

Sa o faci si data viitoare!

Spor la scris si la tastat!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 12:39

ce bine ca sakura si-a revenit dap !
sh sasuke ia sp ca o iubeste in love
nextul!!!
iti ador ficul in love


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 13:55

ce bine ca sakura si-a revenit dap !
off draga mea pune nextul ala mai repejor ca mor :))
te-am pupacit dulce


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 21:29

Hei, imi place mult de tot ficul tau.........Sa ma anunti si pe mine cand il pui pe urmatorul....


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 23:24

bun.deci daca nu ma anunti cand pui nestu fac urat.imi place ideea ta.e destul de originala.sasuke si sakura cei mai buni prieteni din copilarie iar akum s-au indragostit unu de altu.superb.deci vreu nest-u.si nu uita sa ma anunti.bye kiss


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 16:20

crying sad ce frumos mia placut mult OMG mam speriat cand Sakura a murit dar miam dat sema ca Sakura nu poate muri sau poate ? deci bestial fenomenal mirific frumos etc.
si te rog cu capsunica deasupra adu next si anuntama , eu te pupacesc dulce de tot si te imbratisez


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 R482
Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 11:06

Salut lume hi! ,
Am adus nextul. Sper sa va placa si ce sa mai spun decat ,, Spor la citic ,,
Zbey! kiss a hug

Ascultati asta in timp ce cititi:
https://www.youtube.com/watch?v=6gE1FCNFG40&feature=BFa&list=WL81FAAB1CA60040DB


Cap 7

Sakura:

O noua zi trecu si pe la noi. Era dimineata, mai exact ora 8 jumatate. Eu eram treza de un sfert de ora si faceam un dus. De brunet, nu stiu nimic. Cand am intrat in baie dormea. Dar tot nu inteleg cum de ma simt atat de bine. Ieri eram la un pas de moarte si acum imi vine sa zburd pe campii verzi. Am fost foarte ingrijorata pentru brunet. Aseara ma sunase Naruto si imi spusese cat de rau se simtea Sasuke. Ca plangea, ca isi varsase nervii in baie dand cu pumnii in pereti si ca nu lasa pe nimeni sa se apropie de mine. Nu imi vine sa cred. Nu cunosc aceasta latura a brunetului. El sa planga ? Fii serios, cand mi-a spus Naruto nu-l crezusem. Abia dupa ce observasem vocea seriosa a blondului. Ies din dus si imi infasor un prosop in jurul trupului. Ies din baie si in fata mea era brunetul care se uita cu o fata atat de inocenta. Dar i se schimba imediat intr-una perversa.
-Hei, de ce te uiti la mine ?
-Pai unde vrei sa ma uit ?
-Pai oriunde inafara de mine.
-Neah… nimic interesant. Eu ma duc sa fac un dus si dupa vedem ce facem. Doar daca nu vrei sa vii cu mine. Se uita atat de pofticios la mine.
-Nu mersi, va trebui sa iti refuz oferta.
-Bine, tu pierzi. dupa ce spune asta intra in baie. Eu ma duc in fata sifonierului si de acolo imi aleg un maieu albastru, o pereche de blugi negri si o pereche de tenis negri. Imi prind parul intr-o coada sus si ma dau cu creion dermatograf, rimel si luciu de buze. Ma duc jos si umplu doua boluri cu lapte. Le pun pe masa si imi pun intr-unul cereale, iar in celalalt va manca Sasuke cand termina dusul. Dupa ce mananc il vad si pe brunet cum coboara imbracat intr-un tricou negru, o pereche de blugi negri, un hanorac in dungi alb si negru si skaterii negri. Dar ce multi i place negrul. Ii arat bolul si se pune pe mancat. Afara se pare ca era destul de urat. In ceva timp va urma o ploaie zdravana. Nu apuc sa spun nimic ca suna telefonul. Ma uit sa vad cine este dar era un numar nestiut de mine. Cand pun telefonul la ureche era Miya care imi spune cele mai triste cuvinte pe care le poate auzi cineva. Inchid repede telefonul si mi-l pun in buzunar. Nu se poate, nu poate fi adevarat. Nu si ei. De ce ei ? Sasuke se uita la mine ca la mori stricate. Nelinistea se putea citi cu usurinta pe fata mea. Brunetul se apropie de mine si imi apuca umerii uitanduse bland la mine.
-Nuuu…lasama in pace. dupa ce spun asta tipand ies din casa ca o tornada. Afara deja ploua. Urlam cat ma tinea gura. Nu putea fi dumnezeu atat de crud. Alergam prin ploaie. Vocea brunetului se auzea din spatele meu. Era ingrijorat. Nu mai puteam. Simteam cum pamantul se destrama. Era prea mult de suportat pentru o fata ca mine la 17 ani. Si asa la 13 ani am privit cum verisoara mea este macelarite de niste baieti. Mai intai violata si dupa macelarita. Iar eu stateam ascunsa in debara si ma uitam la ei. Amutisem pur si simplu. Iar acum asta. Ma opresc din alergat si ma trantesc pe jos incepand sa urlu si sa plang. Picioarele le aveam stranse la piept si capul era pe genunchi. Ii simteam bratele brunetului ce se incolaceau in jurul meu. Era ingrijrat. Cum imi dadeam seama ? Dupa tonul vocii pe care il avea cand ma striga. Pur si simplu il auzeam dar nu puteam sa mai scot nici un cuvant. Era prea mult pentru mine. Stiu ca este penibil. Atunci ma ridic imediat in picioare si tineam capul in pamant. Nu mai plangeam Doar ma uitam socata pe ciment. Simt cum se ridica si brunetul in picioare si ma napustesc la el in brate. Stateam amandoi in ploaie, imbratisati, eu plangand si suspinand, parca nu mai ma puteam opri. Iar brunetul incerca sa ma linisteasca imi spune :
-Ce ai patit frumoaso ?
-Nu poti intelege.
-Poate nu voi putea intelege, dar nu voi putea sa te ajut daca nu imi spui ce s-a intamplat. trag aer in piept si :
-Dupa cuum stii…ma opresc si incep iar sa plang. Astept un moment sa ma linistesc si ii spun. Tatal meu a fost batut de niste drogati, el aparand-o pe mama. Dupa ce l-au omorat pe tata, au viiolat…au violato pe mama. Au batuto si au trantito pe jos, lasando sa vada cum il taie pe tata cu…cu cutitele si apoi au…au luat ce mai ramasese din tata si l-au aruncat in lac. Mama fusese dusa la spital de urgenta si acum este moar...ta.
Dupa ce ii povestesc ma izbesc in bratele lui si il aud cum spune.
-Nu te mai gandi la asta, totul va fi vine, te voi ajuta sa treci peste asta. Asa cum am trecut si eu peste plecarea ta. Stiu ca nu se compara durerea din sufletul tau cu ce am simtit eu atunci dar iti promit ca te voi ajuta sa treci peste asta. Haide sa-ti vedem mama.
Sasuke ma ia in brate ca pe o mireasa si incepe sa mearga spre spital. Nu era atat de departe. Dupa ce ajungem in fata spitalului ma da jos si o tiulesc inauntru. Trebuia sa o vad. Nu putea fi adevar. Ma mintisera. Vroiau doar sa faca o gluma proasta. Iar ei acum sa fie tot acasa distranduse. Speram ca asta sa fie. Intreb o asistenta unde este camera Samirei Haruno si ma duc tinta la camera ei. In fata camerei erau fratii mei si a lui Sasuke. Miya era in bratele lui Itachi dormind avand pe fata lacrimi uscate. Ella se uita cu mila la Kail in timp ce el era intr-un colt pe jos rezemat cu spatele la perete privind in gol. Ella ma vazuse si veni si ma lua in brate. Ajunsese si Sasuke si amandoi erau tristi pentru situatia noastra. O aud pe Miya spunand.
-Sasuke, nu o lasa pe Sakura in salonul mamei. Nu va rezista prea mult. de ce sa nu ma lase. Fac stanga imprejur nepasandumi de fratii mei care urlau la mine sa nu ma duc. Eu nu-i ascult si acum eram cu mana pe clanta. Cand vreau sa deschid usa ma oprise Sasuke.
-Imi pare rau Sakura, dar nu te pot lasa acolo.
-Nu iti cer sa ma lasi, voi intra fie ca ma lasi tu sau nu. Asa ca date la o parte. Sasuke era atat de trist dupa cuvintele taioase pe care i le spusesem. Nu mai stau si deschid usa. Ma intorc cu spatele la pat si o incui. Ma intorc si in acel moment incep sa tip ca disperata. Mama avea taieturi adanci pe fata si pe corp, ,era vanata si arsa cu mucuri de tigara. Incep sa tip mai tare ca niciodata si lacrimile tasnesc imediat. Ma izbesc pe jos. La usa se auzeau urletele lui Sasuke care imi zicea sa deschid usa. Incepe sa dea cu pumnii si imi zice ca daca nu deschid usa o scoate din balamale. Nu imi puteam crede ochilor. Acel chip frumos si bland acum era atat de… . Eram pe jos tipand. Aveam nevoie sa ma linistesc. Dau cu pumnul puternic in perete. Acum pumnul meu era ranit si din gateva locuri curgea sange. Dulcele gust al dureri. Iau o vaza de pe masa si o sparg. Dupa ce aud ce-i de afara sunetul asta Sasuke sparge usa. Dar prea tarziu. Eu deja ma taiasem. Luasem o bucata de ciob sa ma taiesem in abdomen. Atunci incep sa tip atat de tare. Simteam durere, cea fizica si cea psihica. Sangele era pe jos iar Sasuke vine langa mine, ma ia in brate si incepe sa ceara ajutor. Eu tipam si ma zvarcoleam sa ma lase joc. Intra intr-un salon indicat de o asistenta si ma pune pe pat. Ma tinea de maini si de picioare. In cateva minute simt cum ceva lung si rece imi perforeaza pielea injectand o substanta incolora.
-Imi pare rau Sakura, este pentru binele tau. astea au fost ultimle cuvinte pe care le mai auzisem. Si dupa negru.

Sasuke :

Cum a putut face prostia asta Sakura ? Cum sa se raneasca singura ? Acum era adormita. Ies din salon si ii intreb pe fratii mei si pe ai Sakurei daca trebuie sa plece.
-Ar cam trebui, nu putem lipsi de la servici nici unul dintre noi.
-Eu raman aici sa am grija de Sakura. spuse Miya.
-Miya, voi avea eu grija de ea. Ii veti face mult mai mult rau ramanand aici. Voi credeti ca ea ar vrea sa va vada atat de tristi din cauza ei ? Sa va pierdeti locurile de munca ? Plecati. Pentru Sakura.
-Ai dreptate, nu ar vrea asta. Sasuke, promitemi ca vei avea mare grija de sora mea. Poate ca ne mai certam noi dar e sora mea si o iubesc mai mult ca pe orice pe lume. spuse Kail.
-Nu-ti face griji, amandoi o iubim enorm, numai ca sunt iubiri diferite.
-Inteleg. dupa ce spune asta pleaca toti. Eu ma duc in salonul Sakurei. Ma asez pe un scaun care il pun la marginea patului si o iau de maini.

Dupa 6 ore

Sakura

Simt incet incet cum ma dezmortesc. Deschid incet incet ochii si imi sare in ochi brunetul ce statea pe un scaun la marginea patului cu capul pe pat dormind. Era deja seara. Cred ca ii era somn. Auu…. Ma uit la sursa durerii si vad un bandaj, ce uituca pot fi. E acolo unde m-am taiat. Am procedat prosteste, dar nu gandeam coerent. Ma ridic in fund si sfarsesc printr-un mic tipat care la trezit pe brunet.
-Imi pare atat de rau. Nu vroiam sa…
-Sakura, nici nu stii cat de mult ma bucur ca esti bine. dupa aceste cuvinte ma ia in brate atat de strans, simteam ceva umed pe gat, ii ridic fata brunetului si vedeam cum plange. E asa de adorabil.
-Nu plange si tu Sasuke, e de ajuns ca plang eu, tu esti acela care trebuie sa fie mereu vesel ca sa-mi transmita si mie starea aia de bine pe care o ai mai mereu. Sa imi aduci zambetul pe buze cand sunt trista.
-Ai dreptate, sunt atat de patetic.
-Nu esti patetic, esti adorabil. dupa ce spun asta aud un mic chicotit din partea brunetului, il iau din nou in brate si ii spun ca-mi pare rau ?
-Pentru ce iti pare rau ? Pentru ca suferi ? Ca sincer nu am nici o ideea pentru ce iti ceri scuze.
-Pentru ca ti-am zis vorbele alea inainte sa o vad pe mama si pentru ca te-am ingrijorat atunci cand am inchis usa si auzeai tipate si zgomote. Imi pare rau pentru ca te-am facut sa suferi, imi pare rau pentru tot. Nu gandeam atunci, eram plina de ura, de tristete, de…
-Nu mai spune nimic, stiu ca suferi, si nu trebuie sa-ti ceri scuze, eu ar trebui sa imi cer scuze pentru ca nu am reusit sa te tin departe de suferinta, pentru asta chiar imi pare rau ?
-Ce facem acum, ,suntem la spovedanie ? incepem sa radem amandoi si il rog sa mergem acasa. Nu imi doream sa o mai vad asa. Ii promisesem ca atunci cand ea va muri sa nu merg la inmormantarea ei. Aste a fost rugamintea ei. Si am degand si ii indeplinesc dorinta. Chiar daca mi-e greu, nu pot sa-l fac pe brunet sa sufere, daca el e trist si eu sunt, daca el e vesel atunci si eu sunt. Suntem ca doi magneti ce se atrag unul pe altul. Acum eram pe strada, ne indreptam spre casa.
-Stai, as vrea sa te intreb ceva. ne oprim amandoi si ne punem unul in fata celuilalt.
-Spune.
-De ce atunci cand eram in coma plangeai, sau atunci cand eu tipam si plangeam de ce erai atat de trist. Sau cand te-am imbratisat, de ce ai inceput sa plangi ?
-Nu e evident ?
-Nu, chiar deloc, inca ma nelamureste. Nu inteleg de ce te comporti asa. Eu nu sunt importanta.
-Pentru ca esti cea mai buna prietena a mea si nu suport sa te vad suferind.
-Doar atat ? spun asta si vreau sa incep sa merg dar sunt prinsa de brat de Sasuke si imi spune :
-Ar mai fi ceva.
-Ce, ti-e mila de mine ?
-Nu, cand tu suferi simt ca trebuie sa te iti aduc zambetul pe buze, cand tu esti ranita sau cand se ia cineva de tine simt ca trebuie sa te protejez. Pentru ca asta simt.
-Ca pe o sora nu ?
-Aaaaa…
-Nu conteaza, stiu ca nu vrei sa zici pentru a nu ma face sa sufar.
-De ce ai suferi daca as spune ca pe o sora ?
-Pentru ca stii ca tu pentru mine insemni mai mult decat un frate. E o iubire diferita. Nu e ca atunci cand iti iubesti fratele si cand ii place de cineva vrei sa-l ajuti numaidecat sa fie cu acea persoana, sau cand faci o prostie sa dai vina pe el. E ca atunci cand ai o persoana draga langa tine pe care tu o iubesti si ei ii place de altcineva, il ajuti sa fie cu acea persoana dar in adancul inimii suferi, dar stii ca o faci pentru a fie el fericit sau atunci cand face o boacana si dai vina pe tine pentru a fi tu pedepsit in locul lui.
-Saku…raa…..
-Stii ca te iubesc si ti-e mila de mine sa nu sufar in continuare. ma intorc sa plec dar din spate Sasuke spune :
-Esti o proasta, stii ca te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu. Nu ti-am zis pentru ca imi era frica sa imi spui ca nu simti acelasi lucru si sa incepi sa ma ocolesti.
-Atunci tu esti prostul. Cum crezi ca as putea sa nu te iubesc ?
-Demonstreazo.
-Cum ?
-Devii iubita mea.
-Sasuke….

Melodia capitolului :
https://www.youtube.com/watch?v=dECKV4RCRdQ&feature=BFp&list=WL81FAAB1CA60040DB
Sasuke plangand:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=253&filename=images2djk
Sakura plangand:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=841&filename=descrcare2j Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=198&filename=54357629 Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=706&filename=images1kv
Hainele lui Sasuke:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=839&filename=imagesca7saqpp
Hainele Sakurei:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=254&filename=ylarge1

La 10 comm-uri aduc nextul!
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 12:01

dau edit promit...ma faci sa plang ....de fapt sa stii ca am plans...capitolul a fost frumos sa stii ....si de asemenea foarte trist :(((( ofofof cine a indraznit sa-i faca asta parintilor Sakurei? spuna cine? ii omor ,ii despic,transez,mutilez...am o vaga impresie ca are legatura cu cativa membri din Akatsuki.....hmmmm
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 12:39

Hey hey

Am ajuns si eu ...

Wow in doua capitole consecutive Sasuke isi arata latura sensibila in love ...imi place latura asta a lui ,dar ai grija sa nu il faci prea plangacios lough

Abia astept sa vad urmatorul capitol

Asa ca pune'te pe tastat

Spor la scris si la idei!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 14:53

offf draga mea mi-a placut la nebunie capitolul aproape ca mi-au dat lacrimile sad saraca sakura, si eu as fi facut ce-ar fi facut si ea
iubita adu mai repejor nextul ca vreau sa vad ce se intampla happy
te-am pupat dulce kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
dark angel98
Academy Student
Academy Student
dark angel98

Sex : feminin Localizare Localizare : bistrita
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : arta, muzica...si....clar ca netu nu-i absent :)
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata nu se stie :D

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 16:13

maaamamam!!!! deci in sec 2 dupa ce am terminat de citit am inceput sa scriu!! imi place de numa! am stat infiecare ora sa ma gandesc cum puteai scrie , imi faceam scenarii..........da ista le intrece pe toate! oh my god !!! bravo! :D te rooog sa ma anunti cand pui continuarea :) :D
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 10:15

OMG ce tare a fost ma intreb care va fi raspunsul sakurei dar drogati aia...cand ii prind ii mutilez , transez , le dau in cap cu bolovani pana ce mor sau isi pierd memoria o sa le fac viata un infern adica iadul :>happy
pana atunci eu te kiss te a hug si am sa caut drogati aia


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 R482
Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 21:22

Buna tuturor,
Nu m-am putut abtine si am adus nextul. Dupa cum vedeti am schimbat numele ficului din ,,Dragoste si muzica +16 (SasuSaku),, in ,,Another love story +16 (SasuSaku). L-am schimbat pentru ca vechea mea idee era c-am plictisitoare si asa ficul s-ar fi terminat mai repede. Dar printr-o minune mi-a venit o ideea de 10000 de ori mai buna. Sper sa va placa, si sa stiti ca am mai destul de mult pana la final. Spor la citit.
Zbey hi!


Cap 8

Sakura

-Devii iubita mea.
-Sasuke…nu stau prea mult pe ganduri si apropii de el. Ii iau fata in maini si ii spun. Da, da vreau. De 1000 de ori da. Dupa asta Sasuke ma saruta imediat. Ii simteam respiratia calda, mainile catifelate ce se plimbau sus si jos pe spatele meu si buzele dulci ca mierea. Il vroiam, il vroiam doar al meu. Imi musca usor buza de jos fortanduma sa deschid gura, atunci simt cum isi vara limba cautand-o pe a mea. O gaseste imediat si incepem sa ne jucam, parca danduse o lupta. Tinem acest joc timp de cateva minute, sfarsind ca el sa castige.
-Ti-am spus ca stiu sa sarut. Hei, unde pleci ?
-Daca mai vrei saruturi atunci prindema.
-S-a facut. eu alergam ca nebuna prin ploaie, brunetul fiind in spatele meu. Alergam si alergam, dar brunetul tot nu reusea sa ma prinda, mi-au prins bine antrenamentele de la atletism.
-Eeee…hai ca acum chiar mai enervat. il vad pe brunet rosu la fata de nervi. Incepe sa alerge si ma prinde in 2 minute. Imi spune ca mi-a zis el ca ma prinde. Ii sar in brate el tinanduma de talie, sarutandune, eu tinand amandoua picioarele in sus. Sfarseste sarutul si ma ia pe umar ca pe un sac. Alearga cu mine spre casa ca un nebun, se mai si invartea si ii spuneam ca daca se mai invarte ii voi murdari tricoul, imi zice ca eu un ingeras in fata lumii si un drac in pat. Ce vroia sa zica ?
-Ce vreau sa zic? Vreau sa spun ca sunt mort dupa tine pitico. Asta vreau sa spun. intram in casa si imi spune ca se duce sa imi pregateasca baia. Ma duc sa ma dezbrac, ramanand doar in lenjeria intima, peste imi pun un proson, dar cand vroiam sa intr-un in baie aud un fleosc. Intr-u repede si incep sa rad de ce vedeam. Sasuke era in cada, cu tot cu haine. Cred ca alunecase si cazuse. Eu nu mai aveam prosopul de mult pe mine pentru ca ma tineam de burta la cat de tare radeam.
-Te-ai pus cu dracu. se ridica din cada, eu inca razand, ma ia in brate si se baga in cada cu tot cu mine.
-Esti sarit de pe fix. Esti inca in haine. ii apare un zambet pervers pe fata si zice.
-Se poate rezolva asta. Il vad cum isi da hainele jos ramanand doar in boxeri. M-am inrosit instantaneu si m-am intors cu spatele la el. Se baga din nou in cada, si ma intoarce cu fata la el. Cada fiind de doua persoane, deci incapeam. Dupa ce ma intoarce, ii simteam mainile pe picioarele mele, ma ridica si ma pune la el in brate. Era o pozite cam perversa, el fiind in fund iar eu eram la el in brate, cu un picior intr-o parte si altul intr-o parte a taliei lui. Incepe sa imi mangaie spatele in timp ce ma saruta cu foc. Simteam mii de fluturasi ce se jucau in stomacul meu. Ma simteam atat de bine, numai el reusea sa ma faca asa. Ma simteam in siguranta in preajma lui. Il iubeam enorm. Imi pun mainile in parul lui si incep sa il dezmierd. Dupa ce termina sarutul incepe cu saruturi dulci pe gat. Ma saruta ca un nebun, pe unde apuca. Se opreste si ma musca usor de gat pana scot un geamat de placere.
-Te rog nu mai scoate sunetele astea ca ma inebunesti, daca nu vrei sa te trezesti goala, in pat jucandune. incep sa chicotesc si ii spun ca am vrut sa fac baie ca sa ma spal, nu ca sa nu apuc sa fac nimic.
-Daca vrei te spal eu. Ma intoarce cu spatele la el si simt cum imi pune putin sampon pe par. Incepe sa ma spele pe cap. Era atat de grijuliu, ma intreba din cateva in cateva secunde daca nu mi-a intrat in ochi. Era atat de dulce, dupa incepe sa ma clateasca cu apa calduta, ma mangaia usor si delicat pana cand sfarsesc prin a nu mai avea pic de sampon in cap. Ma ridica in picioare si imi da sutienul jos. Atunci credeam ca o sa avanseze, dar el a inceput sa ma dea cu gel de dus, sa mil maseze usor pe corp, pana ajunge la sani. Mai ia putin gel de dus si continuat cu spalatul.
-Sasuke…
-Stai linistita, nu iti fac nimic, inca. Doar te spal. Sa nu imi spui ca iti este rusine de mine.
-Putin.
-Lasa ca iti trece. dupa ce ma clateste imi spune sa iesim.
-Dar nu vrei si tu spalat ?
-Stai, vrei sa ma speli ?
-Sigur ca da, doar esti printul meu. Il pun jos stand din nou ca la inceput cu picioarele de o parte si de alta a taliei lui. Iau putin sampon barbatesc si incep sa ii dezmierd parul. El se uita doar la sani, ei fiind putin mai jos de capul lui. Ce pervers. Chicotesc la gandul asta iar brunetul imi spuna ca acum daca as vrea sa-l omor nu ar face nimic, ca cica e hipnotizat de frumusetea mea. Da de unde, numai la sani se uita. Dupa ce il clatesc incep sa ii masez fiecare particica a pielii cu gel de dus. Dar cand vreau sa il clatesc imi ia capul cu mainile fortanduma sa ma uit in ochii lui, se uita cu atat de multa blandete, era atat de dulce. Ma saruta dulce, si dupa il clatesc. Iesim amandoi, Sasuke punandumi un halat pe mine. Isi pune un prosop in jurul taliei si mergem in camera. Ma duc sa-mi iau un sutien negru, o pereche de chilotei negri si o rochita de noapte tot neagra. Il vad pe Sasuke cum se duce in baie sa schimbe. In 5 minute eram deja schimbata. Il vad pe Sasuke cum vine din baie la bustul gol cu o pereche de pantaloni de trening.
-Iti sta bine, dar mai bine goala.
-Perversule.
-Multumesc pentru compliment, si sa stii ca sunt bestial la pat.
-De ce imi spui asta ?
-Sa te fac curioasa.
-Sunt deja de mult, stai linistit. Ups…
-Ai zis-o. Ma doresti.
-Bine, te doresc. Esti multumit ?
-Si inca cum. Hai sa ne culcam, ca nu primesti nimic in seara asta.
-De ce ? adica nu vrea sa faca dragoste cu mine.
-Te las sa rabzi pana cand va fi timpul sa o facem pentru a fi o fiara. dupa asta ma inrosesc instantaneu. Ne bagam in pat si ma saruta dulce apoi ma ia in brate si imi spune noapte buna. Dupa asta nu mai spun nimic si incerc sa adorm. Cu greu pentru ca mirosul brunetului ma inebunea. Imi venea sa ma urc pe pereti. Eram deja moarta dupa el.


Era dimineata. Eram la masa alaturi de brunet. Dupa ce manca amandoi ne ducem in camera, ne alegem amandoi haine si incepem sa ne schimbam. In aceeasi camera de data asta pentru ca nu ne mai era rusine dupa baia de aseara. Eu m-am imbracat cu un tricou alb, o pereche de pantaloni scuri, un pulovar crem spre roz. In picioare mi-am luat niste sandale cu toc si mi-am luat o geanta neagra. Iar Sasuke era imbracat cu un tricou alb, o pereche de pantaloni negri cu turul lasat, o geaca de blugi cu maneci si gluga ca de hanorac negre si o pereche de skateri albi. Iesim amandoi din casa iar cand sa il intreb suntem intrerupti de Naruto impreuna cu Neji si inca un baiat pe care nu il stiam.
-Bun Sakura, Sasuke. El este Stephan. Este un vechi amic care se pare ca o simpatizeaza pe Sakura din parc, de atunci de la ora de muzica.
-E cam greu sa nu iti placa o frumusete ca asta. spuse Stephan.
-Multumesc, cred. ma uit la Sasuke care se pare ca era gelos. Era nervos si ii trimitea sageti lui Stephan. Daca privirile ar ucide atunci Stephan ar fi fost mort deja.
-Ooooo…cat de dragut esti cand esti gelos. ii spun eu brunetului. Ma duc langa brunet, luandui bratele si pananduile pe talia mea. Nu mai fii suparat, doar stii bine ca sunt a ta. dupa ce spun asta il sarut dulce pe brunet, care ma strangea tare de tot in brate. Rup sarutul si il intreb pe brunet unde mergem, un fiind tot in bratele brunetului, cu spatele lipit de pieptul lui. Apoi Naruto imi raspunde ca vom merge pe un teren sa joace baietii baschet.
-Ai pierdut razboiul fraiere. spune brunetul. Se intoarce, isi pune bratul dupa gatul meu, eu punandumi mana dupa soldul lui si incepem sa mergem. Eram deja pe teren. Baiertii deja jucau baschet de 5 minute. Sasuke era in echipa cu Naruto iar Neji cu Stephan. Le spun ca ma duc sa ma pllimb si ei cuntinua jocul. Ma plimbam de ceva vreme si acum eram intr-un foisor. Il vad pe Stephan cum vine spre mine cu un zambet pervers.Wow…asta nu-i a buna. Cand vroiam sa plec sunt lipita de perete de Stephan.
-Cum de-ti place de pampalaul ala de Sasuke ? Sunt mult mai bun decat el la pat. il impingeam dar totul era in zadar. Incepe sa ma sarute brutal incepand sa-mi dea hainele jos.
-Nuu…lasama in pace. Lasam…dar nu apuc sa spun tot ca ma trezesc cu o palma din partea lui. Dami drumul nenorocitule, Sasuke este mai bun decat tine in toate privintele. Ma izbeste brutal de perete scotand un scancet de durere. Ma lovise destul de tare. Inchid ochii pentru ca aceste minute sa treaca cat mai repede. In cele din urma nu il mai simteam pe Stephan. Deschid ochii si Stephan era lipid de peretele din fata mea, mana lui Sasuke fiind la gatul lui.
-Prima data te-ai dat la Sakura, asta nu-i nimic, nu stiai ca are iubit, dupa te-ai atins de ingerul meu, ai atins-o, ai sarutat-o, mai pe scurt te-ai atins de ceva ce-i al meu in niste locuri in care numai eu am voie s-o ating. Dupa i-ai dat o palma si ca cireasa in varf ai si izbit-o de perete. Acum sa-ti intorc favoare.
-Frate, esti prost. De ce o aperi ? E doar o fata.
-Atunci tu esti ala prost. Pentru mine simple fete sunt alea de pe strada, dar Sakura e pitica mea de care nu se atinge nimeni, si daca se atinge cineva o incurca. Asa, sa ne intoarcem la ale noastre. il vad cum ii da pun pumn in fata, apoi in stomac, baiatul cazand pe jos plin de sange.
-Sasuke, nu merita. ii mai da cu piciorul in stomac de 2 ori si cand vroia sa-l ridice sa-i mai dea cateva il prind de mana, el intorcandu-si fata spre mine.
-Lasa-l in pace. Fa asta pentru mine. Chiar nu merita. Dupa tot tu vei ajunge in belele.
-Nu pot sa il las sa scape asa uso… dar nu termina ca ii pun mana pe fata si ma uit cu tristete in ochii lui. Bine, dar asta o fac pentru ca m-ai rugat tu, nu pentru ca mi-e frica de el. il sarut gingas pe buze si il iau de mana.Incep sa plang fara sa imi dau seama.
-De ce plangi pitico ?
-Nici eu nu stiu, dar ce stiu este ca sunt lacrimi de bucurie.
-De ce bucuri ?
-Pentru ca existi. brunetul ma ia in brate si incepe sa imi spuna cuvinte frumoase. Ne despartim si incepem sa mergem. Vroiam sa ne linistim. Ne-am dus intr-un parc si am inceput sa ne plimbam. Ma tinea atat de strans de mana. Ma opresc atragandui atentia si il intreb. :
-Ce ai patit ? Esti ingandurat de ceva vreme.
-Sunt inca suparat, pe mine pentru ca nu am fost in stare sa am grija de tine.
-Dar acum sunt bine. Mereu ai aparut cand trebuia.
-Pana acum poate ca am venit la timp, dar daca se va intampla din nou si nu voi fi prin preajma ta ? Daca vei fi vreodata violata va fi numai si numai vina mea pentru ca nu am stiut a mam grija de papusica mea.
-Stai linistit, nu voi pati nimic, si ca sa te simti mai bine, de-acum voi sta numai cu tine. E in regula ?
-Da, cred. era deja seara, putin mai departe de noi o terasa unde muzica nu lipsea. Luminile straluceau mai tare decat in fiecare seara. Micile surate ale lunii ne vegheau fiecare miscare. Dar nu trece mult mana cand incepe o melodie superba, lenta pe care indragostitii puteau dansa.
-Vrei sa dansezi ? eram uimita, nu credeam ca Sasuke poate fi atat de romantic.
-Cu tine oricand. imi zambeste dulce si imi ia mana intra-sa. Mergem mai aproape de terasa, unde erau mii de trandafiri rasfirati pe jos, era o atmostefa ca de vis. Imi pune mana pe spate eu punand-o pe a mea pe umar sau si incepem sa dansam. Ne uitam unul in ochii celuilalt. Eram amandoi vrajiti. Ochii lui straluceau atat de tare. Erau ireali de frumosi. Imi zambea atat de frumos. Acum as pune mana in cap ca este indragostit de mine. Se vede dupa comportament, dupa privirea dragastoasa pe care o are. Se putea citi usor prin privirea pe care o avea. Amandoi eram indragostiti unul de celalat. Ne doream amandoi atat de mult sa ne daruim unul altuia. Dupa cateva momente melodia se oprie iar noi sfarsim prin a ne saruta. Era un sarut atat de romantic, de dulce dar in acelasi timp atat de pervers. Nu apucam sa rupem sarutul ca mii de aplauze se auzeau roata imprejur. Ne despartim buzele si incepem sa ne uitam de unde se auzeau aplauzele. Erau foarte multi oameni ce se uitau la noi, spunandune cat de bine aratam impreuna si cand de romantic a fost Sasuke. Stai putin, noi ne sarutasem de fata cu ei ? Nu se poate.
-Sasuke…
-Stiu, esti rusinata, eu ti-am spus cat de bine aratam impreuna.
-Ba nu ai spus.
-Bine, nu am spus-o dar am gandit-o. il iau in brate pe brunet si incep sa-l sarut. El ma tinea in aer cu picioarele in sus. Nu ne pasa de nimeni si de nimic. Eram doar noi doi. Eu si cu el in universul nostru. Dupa ce ne despartim il mai sarut o data dar de data asta pe obraz si ne indreptam spre casa. Ne tineam ne mana iar pe drum ne mai opream din cand in cand pentru a ne saruta. Intram in casa si Sasuke se duse sa faca un dus. Eu ma duc in camera pentru a ma schimba intr-o lenjerie de noapte sexy. Ma hotarasem. Vroiam sa ma daruiesc lui. Nu imi pasa de nimic, vroiam sa fiu a lui. In totalitate. Atunci cand va zice ca sunt a lui sa fiu in totalitate. Imi iau pe mine un sutien visiniu ce era facut parca pentru mine. Aveam un decolteu urias. Era perfect. Imi iau niste chilotei visinii si ma duc sa ma machiez putin. Imi pieptan parul si sfarsesc prin a ma da cu un parfum dulce. Aratam atat de sexy. Sper sa creada si el acelasi lucru. Il aud cum deschide usa si ma intorc spre el. Se uita pofticios la mine analazanduma din cap pana in picioare.
-Cu ce ocazie te-ai imbracat asa ? Pentru a ma inebuni pe mine si apoi sa spui ca nu vrei sa o facem ? Stiu ca nu vrei si nu te fortez. Nu trebuie sa facem ceva daca nu vrei.
-Asta e ideea, eu vreau. Sasuke ?
-Da ?
-Fa dragoste cu mine. brunetul era uimit. Nu ii venea sa creada, se apropie de mine si incepe sa ma sarute pervers, limbile noastre aflanduse intr-un duel continuu. Se duse mai jos, pana ce ajunge la gat, ma saruta ca un nebun, mainile lui fiind pe spatele meu. Ma linge usor apoi ma musca, eu scotand sunetul pe care brunetul in inebuneste.
-Asta a pus capat. Ai un minut sa pleci, e ultima ta sansa, daca pleci acum te voi lasa toata viata in pace iar daca nu pleci, vei fi a mea. Fie ca vrei sau nu.
-Nici nu vroiam sa plec. spun asta fara sa ezit si il sarut. Sarutul se adancea din ce in ce mai mult. Ma ridica, ambele mele picioare fiind deoparte si de alta a taliei brunetului. Ma duce spre pat, ma intinde usor pe cearsaful rosu ca sangele si incepea sa imi cunoasca fiecare particica a corpului. Mainile lui acum fiind pe fund. Se pare ca ii cam placea pentru ca nu dadea semna ca il va parasi prea curand. Isi duce fata usor la sani si ma musca de unul dintre sani. Era in extaz. Isi duse mainile spre inchizatoarea sutienului. Il deschide si eu ramanand fara sutien. Imi pun mainile in jurul sanilor. Brunetul scoase un chicot si mi le indeparteaza, incepe sa mii maseze usor pana cand ajunde sa ii sarute. Facea cercuri cu limba, si se pare ca trebuia sa avansam. Imi da chiloteii jos, acum ramanand doar in costumul Evei. Prosopul de pe el era cazut de mult pe jos.
-Esti sigura ca vrei sa facem asta ? Te va durea putin.
-Niciodata nu am fost mai sigura. ma patrunse usor, incepand sa faca miscari de dute-vino. Era atat de atent, ma intreba din minut in minut daca sunt bine. Dupa ceva timp, a inceput sa-mi placa. Ne bucuram amandoi de placerile ce ti le ofera viata. Era mirific.

Dupa 3 ore.
Acum brunetul era peste mine.
-Acum esti a mea, si nimeni nu poate sa schimbe asta. Esti pitica mea, doar a mea si asa va fi mereu. Ma saruta dulce si se tranteste obosit langa mine. Ma intorc cu spatele la el si ma ia in brate. A fost cea mai frumoasa noapte din toata viata mea. Nimeni nu va putea sa ma faca sa o uit. Sa il uit pe el. Acum era al meu, eu eram a lui. Ne simteam datori unul celuilalt. Acum tot ce mai ramane este un somnic bun langa brunetul meu.
-Noapte buna printeso. Ma pisicesc in bratele brunetului si pana imi gasesc pozitia potrivita. Adorm imediat cu gandul ca maine va fi o zi superba.

Melodia capitolului:
https://www.youtube.com/watch?v=FL0bjwez8mg
Melodia pe care au dansat Sasuke si Sakura:
https://www.youtube.com/watch?v=ulyG94KsJpY
Sasuke si Sakura in baie:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=33&filename=48581639732580695899511
Hainele Sakurei:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=339&filename=tt6large
Hainele lui Sasuke:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=404&filename=imagesca5l5hx6
Si acum cateva poze:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=30931440165297323055141
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=534&filename=31936940152874657630713 Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=191&filename=55387240908094248775420Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=850&filename=sasusakulovebywingschan
Sasuke si Sakura dupa ce au iesit din baie:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=849&filename=42010540953966577521510
Sasuke si Sakura dupa ce il batuse pe Stephan:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=822&filename=39612040189277320657161
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 22:30

Buna *hug*
Nu stiu daca am dat com pana acum desi iti urmaresc ficul >< Scuze daca nu am dat :o3
Este interesant, frumos si il iubesc :x
Au facut-o :x Odadadada :X
Vreau next-ul repede si sper sa ma anunti si pe mine :o3
Spor la scris si multa imaginatie! *hug*
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 00:26

aoloooo ma-ai innebunit aici draga mea
mi-a placut la nebunie capitolul happy
sunt in extaz :)) rolling on the floor
draga mea adu mai repede nextul ca mor aici
te-am pupat dulce de tot kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 01:37

OMG cred ca lesin , sa aduca cineva salvarea ca mor cat de tare a fost capitolu asta
merita sati urmasesc ficul deci au facuto a fost super verau next
eu te pup si te imbratisez
cu drag loveasusaku


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 R482
Sus In jos
dark angel98
Academy Student
Academy Student
dark angel98

Sex : feminin Localizare Localizare : bistrita
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : arta, muzica...si....clar ca netu nu-i absent :)
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata nu se stie :D

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Sept 2012, 16:00

vaaaai!! Stiu ca ii cam tarziu si de 1000 de ori scuze!!!! k mi s-o stricat calculatoru si mno. Dar ms km-ai anuntat!1 a fost excelent incredibil!! hai pune mai repede nextu ca sa pot citi mai departe :))))))))))) pls sa ma anunti like michael jackson a hug
Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 19:48

Buna lume, hi!
Imi pare extrem de rau ca am adus nextul atat de tarziu. Am un program destul de incarcat. Sper sa nu va suparati pe mine si uitati nextul. Spor la citit! happy Va pup dulce!
Zbey hi! a hug

Cap. 9

Sakura

Nici nu imi dau seama cum de s-a facut atat de repede dimineata. Ma ridic in fund si imi iau telefonul de pe noptiera. Ceasul arata ora 12 fara un sfert. Ma intorc cu fata la brunet care dormea ca un ingeras cu cateva suvite rebele cazute pe fata. Ii dau suvitele la o parte si il sarut usor pe obraz. Imi iau cearsaful pe mine si ma duc spre sifonier, de acolo imi aleg o camasa de a brunetului ( vroiam sa-i simt parfumul ). Ma duc la baie sa imi fac un dus si dupa ce termin ies din baie gata imbracata. Cobor jos pentru a face micul dejun. Ma apuc sa fac o salata, niste ochiuri, sunca prajita si cate un pahar de suc de portocale. In timp ce taiam legumele simt doua brate puternice ce imi inconjoara talia. Isi pune capul pe umarul meu si sta asa cateva minute.
-Ce frumoasa esti dimineata asta.
-Asa sunt mereu dimineata.
-Azi parca radiezi de fericire.
-Nu se stie cauza ? dupa ce spun asta ma saruta dulce pe obraz si ma intreaba daca nu am nevoie de ajutor. Ii spun ca nu si il poftesc la masa. In timp ce mancam brunetul se uita intr-una la mine. Avea un zambet atat de gingas ! Dupa ce mancam ne ridicam amandoi. El se duce sa se uite la televizor si eu ma duc sa spal vasele. Dupa ce termin de spalat ma alatur lui asezanduma in bratele brunetului. Nu trec nici 5 minute si apare o reclama destul de interesanta. Erau auditii la cel mai important concurs de muzica al anului. ,,The new star of music,,
-Ar trebui sa participi.
-Eu ? Nu ma compar cu cei de acolo.
-Ba da, esti mult mai buna, si o stii foarte bine. Maine mergem la preselectii si sa nu aud nici un cuvant.
-Dar pentru preselectii am nevoie de o piesa originala. Si eu nu am nici una.
-Atunci haide sa scriem una. Sunt in forme mari azi, si stiu si eu cate ceva. Am studiat chitara, deci s-ar putea sa-ti fiu de folos. Ne ridicam si directia era spre camera noastra. Ii spun brunetului ca am cateva versuri.
- Atunci spunele.
-Down by the river by the boats

Where everybody goes to be alone

Where you wont see any rising sun

Down to the river we will run



When by the water we drink to the dregs

Look at the stones on the riverbed, dar in continuare nu imi mai vine nimic.
-Ce zici de: I can tell from your eyes

You've never been by the riverside



Down by the water the riverbed

Somebody calls you somebody says

swim with the current?
-swim with the current and float away

Down by the river every day
-Imi place. spun eu. Asa am continuat toata ziua pana am scris o melodie superba acompaniata de pian. In timp ce scriam cantecul ne-am distrat foarte tare, radeam din orice prostie spuneam, ne maimutaream, din cand in cand ne mai si sarutam. Pana cand am terminat melodia. Mai ramanea doar costumul si eram gata de concurs. Ma bucuram nespus. Acesta este visul meu. Sa devin cunoscuta. Concursul avea 3 etape. Auditiile, Semifinala si Finala. Semifinala se va tine in New York, daca voi ajunge acolo sper sa ne vina si fratii iar finala se va tine in L.A.. O saptamana vom sta in New York si un in L.A.. Abia astept. Dar sunt intrerupta de brunet care ma intreba ce se va intampla dupa ce voi castiga concursul.
-Daca, voi castiga voi deveni cunoscuta.
-Si va trebui sa alegi dintre mine si cariera nu?
-Nu ma va pune nimeni sa aleg.
-Si daca te va pune? Ce vei alege?
-Chiar nu stiu.
-Bine, hai sa incheiem discutia si sa ne culcam.
Toata noapte a fost ciudata. Brunetul nu ma luase in brate si se pare ca era cam suparat. Sincera si fiu nu as sti ce sa aleg dintre cariera si brunet. Muzica este viata mea, mereu mi-am dorit sa fiu cunoscuta si apreciata dar si brunetul este o parte din viata mea. Fara el nu stiu cum as trai. Sunt la intersectie. Daca o iau la dreapta voi fi celebra si cunoscuta dar nu il voi avea pe brunet. Iar daca o iau in stanga voi fi fericita alaturi de brunet dar nu voi mai fi cunoscuta. Ce sa aleg? Deocamdata nu sunt obligata sa aleg. Si sper sa nu fiu niciodata pusa. Acum eram in taxi. Eram imbracata intr-un tricou negru, o pereche de pantaloni scurti de blugi si niste bocanci negri iar brunetul era imbracat intr-un tricou albastru, o pereche de blugi negri cu turul lasat, o geaca de piele neagra si niste Skateri mov. Ne indreptam spre auditii. Auditia consta ori in 2 melodii la instrumen si una vocal sau invers. Eu voi opta pentru prima. Ne dam jos din taxi si ne indreptam spre taxi. Juriul era format din: celebra
Hayley Williams de la trupa rock ,,Paramore,, , de cantareata Rap Eva Simons si de will.i.am de la trupa ,, Black Eyed Peas,, Fiecare lua un numar si isi astepta randul. Vor fi alesi doar 10 concurenti din cele cateva sute. Se pare ca am niste sanse destul de slabe pentru a ajunge in semifinala, dar nu-i bai. Nu e sfarsitul lumii. Acum era numarul 456 iar eu eram numarul 460. Toate melodiile se cantau una dupa alta. Bineinteles daca te lasa juriul. Daca dupa prima melodie nu iti spun nimic inseamna ca poti continua. Eu deobicei cand scriu o melodie pentru a fi cantata la vioare optez pentru ritmurile tribale sau cele de pe timpul cavalerilor nordica. Sau uneori cele electrice sau dubstep. Eram in culise. Eram imbracata, machiata si gata sa fac spectacol. Dar ma simteam prost pentru ca brunetul era trist. Sper sa nu ma incurc din cauza asta. Daca brunetul are o stare proasta atunci si eu am. Daca el este vesel asa sunt si eu.
-Sakura. ma intorc si in fata mea era brunetul. Imi spune ca voi fi grozava si isi cere scuze pentru cum se purtase. Ma saruta dulce pe frunte si imi spune sa ma duc. Imi i-au la revedere de la el si ma duc dupa vioara. Eram imbracata cu o maleta neagra, o pereche de colanti negri, o fusta neagra ce se lega in mijloc si o pereche de tenisi. Asteptam ca cel dinaintea mea sa iasa de pe scena. 1…2….3…si sunt pe scena ma prezint si Hayley spune:
-Se pare ca avem o violonista. Sa ma dai pe spate bine?
-Sa facut. spun eu. Incep sa cant o melodie gen electro. Era o melodie mai veche dar era cea de incalzire. Sper sa le placa. Dansam de nebuna in timp ce cantam. Zambetul era si el la locul lui iar copii ma priveau vrajiti. Trebuie sa zic, aratam chiar bine. Vai Sakura, dar cat de modesta poti fi - spune vocea ma interioara. Dupa ce termin melodia astept cateva secunde. Nu au nimic de spus deci pot continua. Acum urmeaza melodia pe care am scriso aseara cu Sasuke.

Down by the river by the boats

Where everybody goes to be alone

Where you wont see any rising sun

Down to the river we will run



When by the water we drink to the dregs

Look at the stones on the riverbed

I can tell from your eyes

You've never been by the riverside



Down by the water the riverbed

Somebody calls you somebody says

swim with the current and float away

Down by the river every day



Oh my God I see how everything is torn in the river deep

And I don't know why I go the way

Down by the riverside



When that old river runs past your eyes

To wash off the dirt on the riverside

Go to the water so very near

The river will be your eyes and ears



I walk to the borders on my own

Fall in the water just like a stone

Chilled to the marrow in them bones

Why do I go here all alone



Oh my God I see how everything is torn in the river deep

And I don't know why I go the way

Down by the riverside (x2)

(ohh ooh why)x3

down by the riverside X2

Mai astept cateva secunde si continui cu o melodie la vioara. Dar inainte sa incep sa cant imi dau fusta jos, ramanand in colanti si maleta. Era o melodie, zic eu dubioasa ea numinduse Shadows. Avea cateva parti si electro. Dansam dupa ritmul melodiei, iar in stanga mea era umbra mea facuta putin mai mare cu ajutorul reflectoarelor. Dupa ce termin de cantan fac o plecaciune si aud mii si mii de aplauze. Acum era momentul juriului.

Hayley: Mie mi-a placut al naibii de tare. O violonista electro. Imi place. Din partea mea ai un ,,Da,, mare.

Eva Simons: Imi place ca traiesti muzica si asta s-a vazut foarte bine. Iti place ce faci si asa le place si celor care te privesc. De la mine ai ,,Da,,.

Will.I.Am: Prima melodie la vioare nu a fost atat de reusita, dar a doua a fost bestiala. Stii sa imbini utilul cu placutul. Iti place ce faci si asa ca nu am de ce sa nu imi placi. ,,Da,,. Ne vedem in semifinala.

Nu mai puteam de fericire. Ies fugind din scena iar Sasuke ma ia in brate si incepe sa ma invarta. Eram amandoi atat de fericiti. Se bucura pentru mine. Se vedea asta pe fata lui.
-Ti-am zis ca esti mai buna decat toti. Acum hai sa mergem Vreau sa te tratez ca pe o printesa in seara asta. eram atat de bucuroasa. Brunetul era vesel si asta era tot ce conta. Acum nu ma mai interesa de semifinala. Era ora 17:00 deci mai aveam timp si de alte lucruri. Ma duc sa ma schimb si cand ma intorc brunetul propuse sa mergem in Mall. Ajunsesem deja de mult timp. Ne plimbam si ne gandeam ce sa facem. Hotaram sa mergem la film.
-Hey, cine ajunge ultimul plateste biletele.
-S-a facut. spune Sasuke. Eu o i-au pe scarile rulante care duc in jos, dar eu o i-au in sus stiind ca asa voi ajunge mai repede. Sasuke nu stiu unde era. Eu alergam ca nebuna prin Mall pana cand ajung in fata cinematografului. Sasuke era deja acolo.
-Deci eu trebuie sa platesc.
-Asa se pare. spune Sasuke. Nu eram siguri ce sa vizionam. –
-Hey… ce zici de Ted?
-E ok. dupa ce comand biletele si doua meniuri cu floricele si suc scot banii din buzunar, dar nu apuc sa ii dau casierei ca Sasuke ii daduse deja banii.
-Stai, nu era vorba ca platesc eu?
-Doar nu credeai ca imi las ingerul sa plateasca nu? Adica daca fata plateste, baiatul ce mai face? Cumpara tampoane? incep sa rad ca o nebuna. Eram de mult in sala. Era aproape goala. Noi stateam in ultimul rand iar in sala mai erau vreo 6 oameni, dar in randurile din fata. Deci puteam face sotii. Filmul incepuse destul de plictisitor, dar filmul era grozav. Adica ce film ati mai vazut unde un urs de plus se drogheaza sau intretine relatii sexuale? Va zic eu. Nici unul. De asta filmul e genial, pentru ca nu seamana deloc cu alte filme.
-As vrea sa am si eu o minunatie asa ca tipul ala. spune Sasuke.
-Daca iti place o frumusete artificiala ca ea.
-De ce, esti geloasa?
-Putin, bine, poate putin mai mult. atunci brunetul incepe sa rada si nu dadea semna ca se va opri prea curand. Dar reuseste sa scoate printre chicote:
-Vorbeam de urs, prostuto. Nici o fata nu e mai buna ca tine. Mai ales in pat. Ti-am zis ca esti o fiara. atunci incep sa ma inrosesc. Il iau in brate si incep sa-l sarut pe brunet. Erau niste saruturi romantice dar in acelasi timp perverse. Nu mai aveam aer dar imi placea. Ma jucam cu limba brunetului in voie. Acum nu mai eram rusinoasa. Puteam sa-i fac tot ce vroiam. Daca as vrea sa-l violez sigur nu s-ar opune. Inca sigur i-ar placea. Stai, de ce este lumina in cinematograf? Ce tampita pot fi, filmul se terminase. Nici nu vazusem prea mult din film. Eram prea ocupata cu brunetul. Cand sa iesim o fetita de vreo 9 anisor se pune in fata noastra si ne spune:
-Sunteti bine?
-De ce nu am fi? intreaba brunetul.
-Pai la cum ati facut in timpul filmului credeam ca va muri unul dintre voi sufocat de la atata pupaceala. Acum nu mai puteam de ras. Ma tineam de burta sa nu fac vreo scena prin Mall. Lumea care trecea pe langa mine cred ca credea (scuze pentru cacofonie) ca sunt beata. Il iau pe brunet si incepem sa ne plimbam prin Mall.
-Unde mai mergem?
-Hai acasa. Am chef de un film bun si sa-mi petrec timpul cu tine in intimitate.
-Bine, dar cu o conditie.
-Care printeso?
-Facem cat mai multe lucruri in seara asta. nici nu trec cateva minute ca il vad pe brunet plecand.
-Hei, unde pleci?
-Stai aici, ma duc sa iau ceva. Ma asez pe o banca si incep sa ma uit roata imprejur. Dar nu se poate. Il vad pe Stephan. Ma ridic de pe bancuta si incep sa elerga intr-un loc mai indepartat de aici. Dadeam peste lume dar nu imi pasa. Vroiam sa scap de el. Ii simteam prezenta. Ma urmarea. Cobor scarile rulante in fuga si incep sa fug mai tare ca prima data. Ma ascund in spatele unui perete si incep sa respir greoi. Eram cu fata la perete. Simt o mana pe spate si ma intorc brusc tipand. In fata mea era Sasuke.
-Sasuke…! Ii sar in brate si incep sa plang. El ma mangaia si imi soptea cuvinte dulci iar in acelasi timp ma strangea din ce in ce mai tare.
-Sakura ce sa intamplat? De ce ai plecat de acolo. Si mai rau, de ce plangi?
-Ste..phan. dupa ce spun asta vad cum Sasuke se enerveaza.
-Unde e, ti-a facut ceva, te-a lovit? Daca ti-a facut ceva de data asta nu voi mai fi asa de ingaduitor ca data trecuta. De data asta o sa vada el de ce sunt in stare. Si dupa nu se va mai atinge de tine.
-Sasuke, te rog. Nu face nimic. Nu merita sa te bati cu el pentru mine. Vei avea probleme. Sau poate si mai rau.
-Tu nici acum nu ti-ai dat seama ca esti cea mai importanta persoana din viata mea? As face orice numai sa te vad in siguranta. Nimeni nu se atinge de tine. In afara de mine, bineinteles. La auzul vorbelor lui ii iau fata in maini si il sarut. El ma tinea de talie cu gingasie. Dupa ce ne despartim buzele ne uitam unul in ochii celuilalt. Se uita cu atat de multa blandete. Simteam ceva ce nu se putea exprima prin cuvinte. Stiam doar ca il iubesc. Nu ma mai interesa nimic inafara de el. El era viata mea. Si mi-as da pana si viata pentru el.
-Te rog nu mai plange ingerasule. Nu merita ochisorii astia ai tai sa fie tristi. Macar fa asta pentru mine. Stii ca nu suport sa te vad asa.
-Bine. Ma ia de mana si incepem sa mergem spre casa. Acum eram in camera. Ma schimbam. Imi iau un tricoul mai larg, era a lui Sasuke. El era in niste pantaloni de trening, ca de obicei. Isi etaleaza abdomenul. De parca nu il doresc tot timpul, acum inebunesc de-a dreptul. Coboram jos in sufragerie si dam drumul la un film. Aduc niste popcorn si ne asezam pe canapea. El statea in fund cu spatele rezemat de canapea iar eu stateam intinsa cu capul pe picioarele lui. Eu eram atenta la film iar Sasuke numai la mine se uita. Asta observasem pe la jumatatea filmului. Se apleaca si imi da un sarut dulce dar apasat.
-Aproape ca am uitat, poftim, asta este pentru tine. Imi dadu un ursulet mare de plus cu o cutiuta prinsa la funda mare de la gat.
-Ce este in cutiuta?
-Deschide-o si ai sa vezi. Iau cutiuta si o deschid cu grija. Acolo era un santisor cu semnul In & Yang. Era doar jumatatea alba, iar pe el era scris numele lui Sasuke. Scoate si el cealalta parte, se pare ca erau doua lantisoare, el avea partea neagra iar eu pe cea alba. Iar pe lantisorul lui scria numele meu.
-Cat de dragute sunt. Multumesc mult Sasuke. Ii sar in brate si incep sa-l strang. Dar se pare ca nu se multumea doar cu atat. Imi ridica barbia cu doua degete si ma saruta pasional. Eu tineam mainile pe abdomenul lui iar el ma tinea in brate. Adanceste sarutul destul de mult incat sa devina unul pasion. Limbile noastre se miscau tandru jucanduse una cu alt de parca ar fi fost prima data. Ne despartim unul de celalalt si sfarsim prin a ne imbratisa. Il iau de mana si il intreb daca vrea sa mancam ceva. El imi raspunde ca da si ca i-ar fi pofta de clatite. Imi spune ca ma va ajuta si el. Ajungem in bucatarie si incepem sa le preparam. Sasuke avea chef doar de prostiute. Ma ia in brate iar eu eram cu spatele la masa. Ma saruta scurt iar in secunda urmatoare simt cum imi toarna ceva in cap. Era faina. Parul meu roz acum era plin cu faina. Nu ma las nici eu mai prejos si ii torn si lui faina. Incep sa alerg prin casa cu brunetul dupa mine. Ma opresc in baie si o incui. Vroiam sa fac un dus lung si linistit. Imi dau hainele jos una cate una si ma bag in cabina de dus. Dau drumul apei si incep sa ma clatesc. Nu mai aveam faina in par. Acum stralucea.
-Buna frumoaso, ti-a fost dor de mine?
-Sasuke? Dar cum ai intrat? Am inchis usa.
-Nu esti singura care are chei in casa asta. Ma ia de talie de incepe sa ma sarute pervers. El isi daduse hainele jos dinainte sa intre peste mine in cabina de dus. Ma saruta ca un apucat pe unde prindea. Ma ia in brate si ma duce spre pat. Avea chef de nebunii. Iar dupa asta a urmat o noapte de placere sublima. Incep sa imi placa din ce in ce mai mult sa fac dragoste cu brunetul. Iar dupa asta adorm imediat.

Melodia capitolului:

Prima melodie cantata de Sakura:
https://www.youtube.com/watch?v=sf6LD2B_kDQ
A doua melodie cantata de Sakura:
https://www.youtube.com/watch?v=vjncyiuwwXQ
A treia melodie cantata de Sakura:
https://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-Ahttps://www.youtube.com/watch?v=9z2aOP6VQKY
Hainele Sakurei:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 52233537898497549290110
Hainele lui Sasuke:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=812&filename=imagescahv4nei
Sasuke si Sakura:
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Scaled.php?server=411&filename=impatiencebynami86
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 21:23

oh dear!!! ce frumos este capitolul
draga mea adu mai repejor nextul
te-am pupacit duleee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 19:37

extraordinar ficul...ce pot sa zic?? ...doar sa ma scuz ca pana acuma nu am scris nimic desi eu deobicei doar citesc nu comentez....din nou asta e un fic foarte frumos desi este deabia la inceput
Sus In jos
dark angel98
Academy Student
Academy Student
dark angel98

Sex : feminin Localizare Localizare : bistrita
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : arta, muzica...si....clar ca netu nu-i absent :)
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata nu se stie :D

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 23:22

love it love adu mai repede nextul!!! oh my god !!! like michael jackson
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Oct 2012, 14:36

foarte frumos capitolu astaadu next repejor
si...
scuze ca am ajuns asa de tarziu da scoala asta imi ocupa tot timpul
o si sa ma anunti :D te pup si te inbratisez


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 R482
Sus In jos
Continut sponsorizat




Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Another love story +16 (SasuSaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-