Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Another love story +16 (SasuSaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Cum ve se pare FanFicul me? :O3
1)Il ador!!! :* :X
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_vote_lcap69%Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_vote_rcap
 69% [ 20 ]
2)E dragut.
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_vote_lcap31%Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_vote_rcap
 31% [ 9 ]
3)Urat. Incepe altul. (lovitura sub centura)
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_vote_lcap0%Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 29
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 13:07

te rog voni cu next-ul mai repede ca mooor
Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 16:52

Buna lume, hi!
Am adus nextul. Imi pare foarte rau ca este scurt dar nu am avut idei. Dar ma voi revansa. Va promit. Va pup pe toate. kiss
Zbey! a hug

Cap. 10

Sasuke:

Eram in baie si faceam un dus bine meritat. Eram epuizat dupa cele doua nopti precedente. Sakura inca dormea. Ies repejor din baie si ma pun deasupra rozaliei. O sarut tandru si ea isi deschise ochisorii ca de smarald.
-Lasama sa dorm. Mi-e somn. O sarut din nou dar acum salbatic. O ridic si o pun la mine in poala. Incepem sa ne jucam cu limbile celuilalt. O iau de mana si ii spun ca azi este ziua lui Naruto. Abia asteptam. Mereu de ziua lui este mare veselie. Ma duc sa ma imbrac intr-o pereche de pantaloni gri, o camas agri, un pulover negru pe deasupra si o pereche de skateri gri cu negru. Cand ma uit la Sakura era imbracata intr-o rochie neagra al naibii de mulata pe corp si cu o pereche de tocuri negre.
-Esti nebuna.
-De ce ?
-Pentru ca te-ai imbracat asa. Nu cred ca o sa pot face ceva inafara sa te privesc si sa te ating.
-O sa incerci. Nu este asa de greu.
-Pentru tine. O iau de mana si ne indreptam spre masina mea. Un BMW seria 6 negru . Conduceam cu viteza. Vroiam sa imi incerc noua masina. Ajungem in scurt timp la blond. Curtea era plina de oameni care dansau. Deci petrecerea avea sa tina pana diseara. O iau pe pitica de mana si incepem sa ne strecuram prin multime. Baietii se uitau ca nebunii la Sakura. Intr-un fel muream de nervi iar in altul eram extrem de mandru ca ea era iubita mea. Blondul era pe o canapea alaturi de Hinata. Se giugiuleau de zor. Ma apropii de el, ii dau cadoul si restul distractie. Toata noaptea am dansat alaturi de rozalie. Acum eram la baie. Nu apuc sa ies ca intra peste mine o bruneta destul de draguta. Nu se compara cu Sakura. Nu avea forme deloc.
-Hey frumosule, ce zici de o partida ? Cu asa bucatica langa tine nu cred ca rezisti. Sunt a ta.
-Ma scuzi? Vreau sa ies.
-Ce??? Stai… nu vrea sa o faci cu mine?
-Nu. De ce as vrea ? Am o bunaciunea mult mai buna decat tine. Aaaa… si mai este o coincidenta. O mai si iubesc.
-Cine ? Nu e mai buna decat mine. Atunci fata sari pe mine si printr-o greseala cazu peste mine. Acum sarutandune. Dar nu era de ajuns. Mai intra si Sakura peste noi.
-Esti un bou Sasuke ! Nu pot sa cred ca am avut incredere in tine.
-Sakura, nu este ceea ce crezi. Spun asta incercand sa ma ridic de jos.
-Scutestema de detalii. Se pare ca ti-am intrerupt planurile. Continuati. Spune asta si iesi imediat din baie. Ma ridic repede de jos si ies rapid din baie. Alergam ca un nebun dupa Sakura care nu era nicaieri. Ajung in curte. Era goala, toata lumea era in casa la caldura. Doar era aproape iarna. O vad pe Sakura langa un pom din curte stand cu mainile rezemata de el si cu capul aplecat. Nu vedeam ce face. Ma duc ca un vartej la ea si o intorc rapid. Plangea. E chiar plangea. Nu imi venea sa cred ca i-am facut asta tocmai sufletelului meu.
-Sasuke, lasama… ! Plea… Dar nu apuca sa termine ca o sarut. Ea se zvalcolea si imi dadea cu pumnii in spate dar nu ma interesa. O sarut inca o data dar de data asta dragastos si pasional. Imi duc mainile pe spatele ei si incep sa o mangai. Se opreste incet incet din a-mi mai da pumni iar mainile ei acum arau lasate in jos. Ma dezlipesc de ea si incepe iar sa planga. Se zvarcolea sa plece.
-Lasa-ma sa plec. Mi-ai facut destul rau. O iau de maini si o aduc in bratele mele. Imi pun capul pe umarul ei si ii soptesc incet ca numai ea sa poata auzi.
-Linistestete, ti-am zis si ti-o mai reped de cate ori vrei daca te ajuta. Nu te mai parasesc niciodata. Nu vreau sa regret din nou. Nu imi imaginez viata fara tine. Tu esti culoarea care imi umple golurile albe din suflet, tu esti lumina care imi incalzeste in fiecare zi inima si tu esti fat ape care o vreau tot restul vietii mele. Nici acum nu ai inteles ca nu te pot uita ? Nu am puterea sa te vad asa. Daca tu suferi eu sunt distrus. In preajma ta ma simt special. Mereu imi spuneam ca nu ma pot indragosti cu adevarat. Dar nu este adevarat. Si uite dovada. Si indragostit mort dupa tine. Nu ma indeparta de tine.
-Sasukeeee…esti un bou, magar, prost, tampit, idiot si un nemernic. Te urasc. Te urasc pentru ca m-ai facut sa sufar, pentru ca ma faci sa sufar si pentru ca sunt geloasa pe orice fata care este in preajma ta. Te urasc. Nu imi vine sa cred ca a spus asta. Ma intorc sa plec dar ma prinde de mana. Imi intorc privirea la ea si spune :
-Ti-am dat voie sa pleci ? Esti un prost. Dar esti al meu. Orice ai fata nu pot sa te las. Pur si simplu. Te urasc pentru asta. Te urasc pentru ca te iubesc. Prostule. Dupa ce spune asta ma saruta imediat. Eram surprins. Ea inca ma iubea. Meritam sa fiu facut asa. O iau de talie si
o rezem de copac. Ne sarutam ca si cum ar fi fot prima data. Era un sarut timid si atat de inocent. Ne dezlipim unul de celalalt si ne imbratisam strans. Nu imi pierdusem sentimentele pentru ea. O iubeam din ce in ce mai mult cu fiecare zi care trecea. Era cea mai draga persoana pentru mine. Voi incerca sa o feresc de suferinta. Ii iau fata in maini si o intreb :
-Prostuto, tu chiar crezi ca as fi in stare sa te insel ? Daca vroiam asta eram plecat de mult.
-Nu. Imi pare rau ca nu am avut incredere in tine Sasuke, doar ca sunt geloasa pe toate fetele care trec pe langa tine.
-Tu esti cea mai frumoasa fata din lume, adica tu crezi ca te-asi fi putut insela cu bruneta aia? Macar forme sa fi avut. E ape langa tine este mic copil. O iau de mana si ne indreptam spre casa blondului.Se pare ca nu mai era multa lume. Mai erau doar, TenTen, Temari, Hinata, Shikamaru, Neji si Naruto. Blondul ne intreaba daca nu vrem sa dormim cumva la el. Ii raspund arogant ca mai bine ma impusc. O iau pe Sakura de mana si o intreb daca nu are chef de o plimbare. Raspunde dand afirmativ din cap. Ne urcam in Bmw si directia spre parc. Dau drumul la radio si incepe o melodie lenta. O iau pe Sakura de mana si incepem amandoi sa cantam. Era un duet intre o fata si un baiat. Un cantec minunat. Dupa ce se termina piesa inchid radio-ul si o intreb pe rozalie :
-Pitico, vrei sa mergem intr-o vacanta la munte doar noi doi ?
-1) Nu imi mai spune pitica si 2) Normal ca vreau. Ma saruta gingas pe obraz si imi spune cu cea mai adorabila voce :
-Te iubesc !
-Si eu pitico, si eu ! Opresc masina si iesim amandoi, desigur eu deschizandui usa. Incepem sa ne plimbam pe aleile parcului. Era minunat. O tineam pe Sakura de talie si ne plimbam ca doi indragostiti ce suntem. Mergem noi ce mergem pana cand auzim un ras batjocoritor din spate. Ne intoarcem si acolo era Stephan. O pun pe rozalie in spatele meu si il intreb :
-Ce mai vrei si de data asta ? Nu ti-a ajuns bataia de data trecuta ? Acum vrei si cateva oase rupte. Dar o intrebare. Ce ai cautat tu in mall dupa Sakura ?
-Sasuke, sasuke… eu nu ma las pana nu o vad pe Sakura in pat. Iar dupa o poti pastra, poti s-o tii si ca bibelou atata timp cat trece pe la mine prin pat.
-Peste cadavrul meu.
-Ce faci Sakura ? Ti-ai gasit bodyguard ? Stephan se apropie periculos de mult de Sakura, o apuca de mana dar nu apuca sa faca nimic ca ii dau un pumn in fata. Ii spun Sakurei sa plece. Nici nu astept mult ca ma trezesc cu un pumn in coaste. Hai ca are forta fraierul. Sakura era plecata de mult.
-Stii ce tot nu inteleg eu ? De ce o aperi pe ea. Fetele sunt doar niste papusi in mainile papusarilor, adica in mainile noastre.
-Ti-am mai explicat o data dar vad ca nu ai inteles. Sakura este totul pentru mine, este cel mai de prêt lucru care il am. Imi e scarba cand te aud cum vorbesti de ea. Ii dau un pumn cu toata forta mea. Cade lat pe jos si ii mai dau un picior in burta. Apoi continui, o singura data sa te mai apropii de Sakura ca vezi tu ce patesti. Te bat in fiecare zi daca este necesar sa te inveti ca Sakura este a mea. Si punct. Sper sa nu ne mai vedem. Incep sa alerg in locul unde i-am spus Sakurei sa se duca. Era pe o banca ingropata in lacrimi. Cand ma vazu fugi spre mine ca tancul. Se izbeste de mine si incepe sa ma intrebe daca sunt bine. Incep sa-i soptesc cuvinte dulce pentru a o linisti.
-Sasuke, sangerezi… Imi duc mana spre buze si cand ma uit un lichid rosiatic se prelingea pe mana mea. O vad pe rozalie cum isi rupe o bucata din maneca de la rochie si incepe sa ma stearga. Imi dau jos jacheta si i-o pun pe umeri. Era destul de frig. O iau de mana si ne indreptam cu pasi marunti spre masina. Intram amandoi in masina si ne punem pe bancheta din spate. Vroiam sa o adorm si apoi sa conduc spre casa. O iau in brate si incep sa o legan in timp ce ma uitam la chipul ei ca de inger ce incet incet ochii de smarald i se acopera cu pleoapele ca de zapada. Avea niste gene lungi si frumoase. Buzele dulci ca mierea erau lipite si formau un micut zambet inocent. Avea mainile intre-alemele. Si dupa asta nu mai stiu nimic. Stiu doar ca am adormit in masina. Era o 12. Era extrem de frig afara. Ma uit pe geam si ce sa vezi? Ningea. Sakura era tot in bratele mele si se pare ca tremura. O asez pe bancheta din spate si ma urc la volan. Incep sa conduc cu viteza pentru a nu o lasa prea mult timp pe pitica in frig. Opresc masina si o iau repede pe Sakura in brate. Deschid usa urc scarile spre camera noastra. Incep sa dezbrac de rochita si ii pun pe ea un tricou albastru si o pereche de pantaloni de trening negri. O bag in pat si o invelesc bine de tot pentru a nu raci. Stateam pe un scaun si o priveam. Acum parul ei statea ravasit peste perna cea albastra….
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 17:22

aleluia!! :))) ai venit cu nextul
draga mea imi place la nebunie capitolul tau
abia astept sa vad ce se intampla in continuare
te-am pupat dulceee kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 08 Oct 2012, 09:13

superb capitolul asta.....si stephan sa numai indrazneasca sa se mai apropie de sakura!!!! .....chestia cu stephan ma luat prin surprindere...dar tot a fost super <3
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 10:03

te roog habar nai cat de mult astept capitolul urmator asa ca te rog vino cu el mai repede ca numai suport
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 18:37

frumos next
si vaii vaii ce-i fac lu stephan daca se mai atinge de sakura :>happy


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 R482
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Joi 25 Oct 2012, 22:22

Au.... Direct direct la inima....
Scuze credeam ca stii clar ca ador ficul tau si il prea iubesc!
Si imi place actiunea,
Si imi place si titlul,
Si imi place absolut tot la acest fic!
Si te roog pune next repede repejor, pronto sapun detergent!
Te-am pupat :-h
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Oct 2012, 01:04

Doamne, Doamne , Doamne what?lol!
De ce nu am trecut mai devreme pe la acest fic ... nervi! nervi!
Deci daca il prind pe Stephan il bag cu capul in toti pereti de pe drum nervi!
Daca se mai atinge o data se Sacura nush ce ii fac...
Oricum draga mea... dap !
Imi place la nebunie si vreau next cat mai repede posibil. happy2
Te rog anunta-ma si pe mine cand il pui yeah
Si daca vrei treci si pe la ficul meu : o iubire inainte sau dupa razbunare? ;;)

E.A Te pupaceste dulcik kiss kiss


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Oct 2012, 11:52

Ce capitol! E chiar mai bun decat ma asteptam. Stephan ala.. O sa aibe niste coaste rupte din partea mea daa nu din partea lui Sasuke. Sper sa aduci nextul repede si anunta-ma si pe mine


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Oct 2012, 22:10

Buna fetelor,
Ma bucur ca va place. Dar am o veste proasta. Laptopul pe care scriu eu capitolele este stricat iar acum este la reparet. Nu stiu cand il voi primi inapoi dar va promit ca voi aduce nextul imediat ce il am.
Zbey!
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 16:47

deabia astept sa se repare leptopul tau ca zau ...mooor aici...cred ca intru de vreo 6x pe zi ca sa vad daca ai adus next-ul
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Noi 2012, 23:01

te urasc ca ma facisa astept atat de mult ... hai mai repede cu next+ul ca ma innebunestii.... imi place f mult cum scri si ai niste idei geniale , continua tot asa .. sa fie cat mai multe capitole ... hai repede cu next-ul rainbow :\ please please please please please please please lol damn! like michael jackson oh my god !!! they see me trollin\
Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Noi 2012, 19:57

Buna lume,
Imi pare atat de rau ca v-am lasat sa asteptati. Dar am avut mult de invatat, plus activitati extrascolare.
Dar acum ca v-am adus nextul este bine nu? Cred. Vreau sa va mai anunt ca voi aduce nextul in fiecare duminica. Si daca nu voi putea duminica, il voi aduce luni dimineata. Iar in cel mai bun caz, sambata.
sakura27anna: Ma bucur mult ca iti place si sper sa te surprind placut cu nextul.
rosey344: Vei vedea ce se intampla cu Stephan. Si multumesc mult pentru comm-uri, stiu ca esti nerabdatoare sa il citesti. Dar uite ca am venit si cu nextul!
lovesasusaku: Acelasi raspuns, vei vedea ce va pati. Si multumesc!
SasukeLoveSakura: Ma bucur enorm ca-ti place. Nici n-ai idee.
Evil Angel: Nu-i nimic, acum l-ai citit. Mai bine acum decat niciodata. Si ma bucur mult ca-ti place.
Smile for You: rolling on the floor , saracul Stephan. Daca la-si fi lasat pe mana ta sigur n-ar fi scapat viu.
Alypisica: Am venit cu nextul, sper ca nu esti suparata ca abia acum. Si multumesc si stai linistita, ca vor mai fi capitole.
Si acum sa trecem la ale noastre. Am c-am lungit-o. Nu credeti. Spor la citit.

Cap 11

Sasuke’s Poin of View

Stateam pe fotoliu si ma uitam la Sakura. Dormea de aproape 10 ore. Eram ingrijorat. Dar nu aveam de gand sa sun la salvare. Deocamdata. Tot ce facea era sa isi schimbe pozitia, sa tuseasca si sa tremure. Aveam o vaga banuiala ca era racita. Ma duc la ea si ii pun mana pe frunte. Era fierbite. Ma duc pana in baie, iau un prosop si il ud. Ma intorc in camera si ii pun prosopul ud pe frunte. Ma duc pana jos in bucatarie si incep sa ii fac o supa. Mama a avut grija sa ma invete sa gatesc cat de cat. Imi face placere sa gatesc atunci cand o fac pentru Sakura. Dupa aproximativ jumatate de ora urc sus cu tot cu un castron cu supa. Dar cand ajung in camera observ ca Sakura nu mai era. Ma duc si intru in baie. Sakura se dadea cu apa pe fata. Cand ma vede imi rosteste numele usor iar opoi vine spre mine. Dar nu reuseste sa faca nici macar un pas ca ii cedeaza picioarele. Daca nu o prindeam acum ar fi facut contact cu pamantul. O iau in brate si o duc din nou in pat.
-Te simti bine? o intreb eu.
-Ma doare capul si mi-e frig. o invelesc bine si ii spun ca ma duc sa ii cumpar niste medicamente. Ies din casa si intru in masica. Ma indreptam spre o farmacie. Ajung in cateva minute. Ii iau niste pastille pentru cap si un sirop pentru raceala. Intru in masina si ma intorc acasa. Iar cand cobor din masina gici de cine dau. Stephan impreuna cu inca 2 tipi.
-Frumoasa casa, sa nu te superi daca o sa Choco :) : Fara astfel de cuvinte, cititi Regulamentul. hmm...?! in ea.
-Iti e prea greu sa ne reglam disputele singuri? Vad ca ai adus si gorile de la circ. Va fi interesant. Las medicamentele pe capota si vad cum vine o matahala de-a lui Stephan. Ii dau un sut in burta si un pumn in moaca. Apoi vine si celalat. Incep sa ii dau pumni pana cand celalalt ma tranteste pe jos. Dau cu piciorul in amandoi dezechilibrandu-se si cazand pe jos. Se pare ca nu mai aveau chef si au disparut.
-Se pare ca ai ramas singur. Stephan vine spre mine si imi da un pumn in fata. Imi pun mana la tampla si descopar ca sangerez. Nu apuc sa ma ridic de pe jos ca imi da un picior in stomac. Gem de durere. Astept sa imi dea iar dar acum il iau de picior si il trantesc pe joc. Se ridica, ma ia de tricou si ma izbeste de usa casei, spargando. Il vad ca scoate un cutit si ma taie in abdomen. Incerc sa ma ridic dar nu apuc ca Stephan este impuscat. Ma intorc iar in spatele meu era Sakura cu un pistol in maine. Cred ca l-a luat din sertar din bucatarie. Am mai avunt incidente in care a trebuit sa ne aparam iar politia ne-a recomandat un pistol. Mai trage de doua ori si ii cade pistolul din mana. Se izbeste jos si spune:
-Nu, nu am facut eu asta. Sange, peste tot numai sangeeee. incepe sa planga si sa tipe. Ma ridic de pe jos, cu o durere insuportabila si ma duc la Sakura. O iau in brate si incercam sa o linistesc. Dar a inceput si mai rau sa planga. O las cateva minute si ma duc sa sun la politie. Dupa ma duc din nou la ea. O iau in brate si o duc pe canapea. Nu facea decat sa se uite in gol. Ii iau fata in maini si o intreb.
-De ce plangi?
-L-aaa..m, impus-caat. O sarut dulce si vad ca incet incet se linisteste. Imi pune mana pe abdomen si scot un geamat. Mana Sakurei era plina de sange. Imi ridica tricoul si imi vede taieura. Era una adanca. Apoi imi vede si lovitura de la cap. Se duce dupa trusa de ajutor si imi panseaza ranile. Ma saruta dulce si ma intreaba daca ma doare tare.
-Eee, un fleac. in casa intra repede politia. Dupa jumatate de ora termina toti cu cadavrul, au reparat si usa, ce noroc si acum eram in bucatarie vorbind cu seful politiei.
-Esti sigur ca fata nu are nevoie sa mearga la psiholog?
-Nu, e puternica. Va rezista. Dam mana si pleaca. Urc sus si intru in camera. Sakura statea si se uita la mine. Dupa ce ma vede ma ia in brate si ma saruta dulce. Se desparte de mine si imi spune ca a vazut cum ne-am batut si ca a fost foarte ingrijorata. Dupa ce spune asta cade iar pe jos. O tineam in brate si o duc in pat. Cobor jos dupa medicamente si i le dau. Ma bag in pat langa ea si ne culcam amandoi.

Dupa o saptamana

Ma plimbam prin parc alaturi de pitica. S-a dovedit ca avea doar lipsa de calciu. Si-a revenit in doua zile. Acum era ca si noua. Iarna venise mai repede decat ne asteptasem. Peste tot unde te uitai era numai zapada. Incep sa alerg impreuna cu rozalia si ne izbim imbratisati in zapada. Ne sarutam cu foc. Era peste mine. Ma mangaie usor pe gat iar cand vreau sa o sarut ma trezesc cu un bulgare de zapada in fata. Se ridica de pe mine, eu urmand-o cu un bulgare de zapada in mana. Alergem dupa ea pana cand o prind, dar ma saruta. Scap bulgarele de zapada din mana si ma izbeste pe jos. Ma saruta si imi zice.
-Daca vrei mai mult hai acasa. O iau de mana si incep sa fug ca un disperat spre casa. Ajungem repede. Deschid usa si incepem sa ne sarutam ca doua animale. Inchid usa cu piciorul. Ne dam gecile jos unul altuia si urcam sus in camere. Patul era aranjat frumos, avea o lenjerie sangerie iar pe el erau multe petale de trandafir insirate pe pat. Pe noptiera era o sticla de sampanie, doua pahare si doua prajiturele de ciocolata. O vad cum intra in baie chemandu-ma si pe mine. Da drumul la apa calda in cabina de dus si ma trage cu ea in cabina, imbracati. O izbesc de perete sarutand-o pasional, in acelasi timp masandu-i sanii. O ling usor pe gat apoi ii dau bluza jos. O mangai usor pe spate in timp ce o muscam de buza de jos. Imi da tricoul jos facand niste miscari care ma excitau. Imi pune mainile pe abdomen urcand spre piep. Ma mangaia usor facanduma sa simt placere. Ii dau pantalonii jos urmanduma si ea. Imi mut mainile pe fundul ei, ea scotand un geamat de placere. Iesim din dus si ne izbim de pat ii dau sutienul jos si incep sa Choco :) : Nu vreau sa stiu asta. hmm...?! facand-o sa geama. Iubeam gemetele ei. Ii masam usor sanii in timp ce ii sarutam gatul. Ma opresc apoi o musc de gat. Ii dau chilotei jos. O iau in brate si o ridic mai sus in pat. Deschid sticla de sampanie si pun putina sampanie pe abdomen si pe piep. Sorbeam din bautura facand-o pe Sakura sa Choco :) : Nu e nevoie de atatea detalii, serios. hmm...?!. O sarutam ca un nebun pe unde apucam. Imi spune sa vin mai aproape cu capul de capul ei pentru a-mi spune ceva. Ma aplec dar mare imi fu mirarea cand o vad ca ma tranteste la pamant si se pune peste mine.
-Randul meu. imi spune ea. Ma saruta pasional limbile noastre incercand sa castige batalia. Termina rapid sarutul si continua sarutandu-mi gatul. Ma linge usor apoi ma musca de gat, eu scotand niste gamete la care Sakura maraie ca o pisica bucuroasa. Incepe sa imi sarute pieptul, coborand incet, incet la abdomen. Imi da boxerii jos, dupa care numai apuca sa faca nimic ca o imping pe spate si ajung eu peste ea. O patrund usor, incepand sa fac miscari de dute-vino. Asa am continua 3 ore bune. Alintandu-ne si mangaindu-ne reciproc.

Dupa 3 ore

Eram peste Sakura dandu-i ultimul sarut in noaptea asta. Dupa o ling pe buze si ma izbesc obosit langa Sakura. O iau in brate si ii spun:
-Mai facut cel mai fericit barbat din lume. Simpla ta prezenta ma bucura. Te iubesc.
-Si eu. se culcuseste in bratele mele si adormim imediat.
Ce se va intampla in continuare ramane de vazut.

P.S. Capitol necorectat!
Zbey hi!
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Noi 2012, 21:54

First...... iei !!! Nu pot sa cred ca sunt prima, ma bucur tare mult ca ai adus next-ul pana la urma. Saraca Sakura chiar nu ma mira ca a inceput sa planga dupa ce l-a omorat cu toate ca o merita. Macar isi revine imediat dupa partida care a avut-o cu Sasuke .
Spor la scris si idei in continuare
p.s: sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul
te pupaceste Lola



Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Arptg
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Noi 2012, 23:12

Buna!!
Ce fericire! Ai adus next-ul. Sincer nici nu mai stiam ce s-a intamplat dar am vazut din nou. Si din cauza asta sunt a 2-a. hmm...?!
Asa acum... Deci... Cred ca ai dreptate. Stephan nu scapa viu. Cand am vazut prima lui-si ultima- replica, sa-mi cada fata. Am zis ca il tai bucatele si il dau mancare animalelor. biciuitor Bine ca am scapat de el. Chiar nu il mai vroiam. Trebuie sa-ti multumesc pentru asta. dap !
Saracuta de Sakura. Si mie imi era greu sa il impusc. Dar bine macar ca a nimerit. Daca il nimerea pe brunet? Doamne fereste. Dar pana la urma a fost bine.
Am de zis totusi ceva, dar e foarte- dar foarte- posibil sa mi se para. Cred ca ai grabit actiunea. In partea unde Saku era bolnava. Dar oricum e doar parerea mea. Nu te lua dupa mine. Nu are logica. yeah Oricum, nici macar nu sunt prea priceputa in domeniu. Nu am nici un an de cand citesc fic-uri. :D
Asa... Acum mai este doar un lucru de spus. NEXT!!!!

P.S.: Anunta-ma si pe mine. Si mersi de anuntul de la capitolul asta. Chiar nu as fi stiut. Noroc ca eram pe mess si am vazut ca cineva mi-a trimis mesaj. Ce as face eu daca nu imi trimiti?
OK, OK, eu ma intind mult. Sa aduci next-ul si spor la scris. Bye!!!


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Noi 2012, 14:59

hello!!! mersi de anunt dap !
capitolul imi place la nebunie, si ce bine ca stephan a disparut din peisaj :))
abia astept sa vad ce se intampla in continuare >:)
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 13:32

mersi mers mersi ca m-ai anuntat kiss
Decii... Asa cum ma asteptam a fost un fic absolut minunat
Sper ca ma vei anunta in continuare cand fine ficul :o3
PLS :D
Te rog sa ma anunti si data viitoare kisskisskisskisskisskisskiss
rock thank you
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 19:46

Extraordinar de frumos.....si sunt bucuroasa sa spun ca nu mi-e mila de Stephan, insa sper sa nu te superi, dar n-am prea vazut descriere ,insa a fost foarte tare capitolul asta. Daca ai sti de cat timp il asteptam, insa n-am prea mai avut timp sa intru pe aici cu toate teze si testele oricum sunt bucuroasa ca ai adus nextu-ul si sper ca celalat sa vine mai repede ca sunt foarte curioasa........cam ca deobicei si te rog sa imi trimiti un PM cand aduci nextul
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 16:27

dar cand pui next-ul??!! sad Vreau sa aflu mai repede ce se intampla...TE ROG frumos de tot sa pui next-ul repede si sa ma anunti si pe mine daca vrei!
Spor la scris kiss !



Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 22:19

Buna tuturor, kiss
Vreau sa va spun ca textul nu stiu daca o sa-l mai aduc, cred ca voi inchide acest fic. Ideea pe care ma bazam nu mai are nici un farmec si nu mai am idei pentru al continua. Plus ca mi s-a virusat calculatorul si am pierdut toate capitolele scrise. Dar daca o sa-l continui o sa va anunt!
Zbey hi!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Asss10Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 21:43

FanFic Blocat la cererea autoarei. :)


Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Another love story +16 (SasuSaku)   Another love story +16 (SasuSaku) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Another love story +16 (SasuSaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-