Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Citeşte înainte de a POSTA !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Feb 2013, 19:15

Am si eu o intrebare-----> Daca am postat un capitol din fic trebuie sa trimitem o cerere de bagare a ficurilor in Index ? Daca da atunci de ce ? Multumesc anticipat ! dap !
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Feb 2013, 19:17

Nu. Este recomandat să faci o cerere de adăugare a ficului în index, aşa lumea ţi l-ar putea accesa uşor, fără să ştie cine a scris şi să fie pe favoritisme; l-ar putea găsi mai uşor, în loc să caute în pagini şi restul; aşă poţi face un fel de publicitate corectă. Dacă doreşti să fie în index faci o cerere, dacă nu ,acesta nu se va afla în index.
Faci cerere când postezi un nou fic, nu un nou capitol.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Limoncello
Genin
Genin
Limoncello

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 388
Puncte : 575
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul, acultat muzica continuu, cititul, scrisul, plimbarile in aer liber, animeuri, seriale coreene, filme
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare.

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 13:50

Buna revin cu intrebarile . happy2 Daca am facut cerere pentru avatar si semnatura mai putem face una? Si daca am facut cerere de critica la un fic mai putem face una la acelasi fic la care am facut cererea de critica? happy2

Multumesc.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 14:51

In primul rand, partea cu cererile pentru semnatura si avatar nu are ce cauta aici, intrucat acest topic se ocupa numai de sectiunea fanfiction.

Dar, ca sa iti raspund la ambele intrebari: da, poti cere o cerere de critica la acelasi fic la care ai mai cerut, asta daca intre cererile tale a trecut cel putin o saptamana, timp in care tu ai mai postat macar un capitol. De asemenea, intre cererile de la avatar si semnatura trebuie sa treaca cel putin o saptamana.

Sper ca te-ai lamurit. dap !
Sus In jos
Iulia<33
Genin
Genin
Iulia<33

Sex : feminin Localizare Localizare : Craiova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : ιмι ρℓαcє ѕα ѕcяιυ , ѕα ∂єѕєηєz,etc ;d
Stare de spirit Stare de spirit : ηєвυηα;))

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 18:44

Buna, am si eu o intrebare.
La toate ficurile mele m-am trezit cu raspunsul: Mai baga descriere, mai putina descriere, mai mult dialog , mai putin dialog, sa nu mai pui .... P.O.V . Pai cum adica mai multa descriere.. daca scriu: avea par blond. zic ca nu e bine ;| deci ce fel de descriere sa pun? daca nu culoarea... firea..
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 18:47

Pentru a lămuri astfel de probleme, importante, fă o cerere de critică. Un critic va ştii ce să-ţi spună şi-ţi va explica mai detaliat faţă de ceilalţi membri. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 18:48

Descrierea la care se asteapta majoritatea este descrierea sentimentala. Descrierea fizica este printre cele mai simple; doar descrii aparentele, cum arata, cu ce se imbraca personajul, cum arata peisajul etc. Descrierea sentimentala ii permite celui care citeste sa patrunda in lumea pe care tu o creezi si astfel il poate intelege pe personaj, isi poate da cu parerea despre ceea ce face aceasta, poate avea diferite reactii la evenimentele pe care tu le narezi. Cu ajutorul descrierii morale cititorul trece de barierele aparentelor si patrunde in prifunzimea ficului, a ideii, a firii personajului etc. :)
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Mar 2013, 21:27

Am o intrebare :
-Cum pot face un sondaj ? Si unde trebuie sa il faci ?

Multumesc din suflet !
like michael jackson
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Mar 2013, 21:51

Atunci cand deschizi un nou topic, te duci in jos pe pagina si ai acolo toate optiunile. Iti poti alege intervalul de timp in care sa se desfasoare, daca membrii isi pot retrage viturile etc. Daca ai deja un topic in care vrei sa il creezi, atunci iti editezi primul post din acel topic, primul capitol al unui fic spre exemplu. :) Daca mai ai nelamuriri, atunci trimite-mi un pm. :)
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Mar 2013, 23:04

Buna kiss Nu stiu daca e locul potrivit in care sa pun aceasta intrebare, insa chiar sunt foarte curioasa:

• Atunci cand un fanfic este blocat din cauza inactivitatii, se mai poate face o cerere de redeschidere a fanficului? Adica membrul care a facut ficul poate face o cerere de redeschidere a ficului sau blocat?
Multumesc anticipat! a hug
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Mar 2013, 23:10

Da, un fic poate fi redeschis de catre autorul acestuia. Sectiunea se afla la fanficuri in desfasurare, cu Sasuke si Sakura, daca nu ma insel. Este deasupra Indexului parca. :)

Uite aici. :)
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 13:47

Buna,am si eu o intrebare:
Pot schimba descrierea ficului,si daca da cum?!
Multumesc anticipat! kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 23:07

Daca te referi la ceea ce apare scris imediat sub titlu, atunci da, se poate. Trebuie sa editezi primul capitol al ficului, acolo poti schimba si titlul, dar si descrierea sa. :)
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Apr 2013, 11:46

Buna, ma scuzati insa iar ma deranjeaza o intrebare care mi s-a fixat in minte. Sunt sigura ca voi imi veti raspunde cel mai bine:

  De cate ori poate fi blocat si redeschis un fic? Adica, un fic care e blocat si redeschis de prea multe ori poate fi blocat? sau mai bine spus: De cate ori pot inchide si redeschide un fic?

Multumesc anticipat. kiss
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Apr 2013, 14:36

Nu există o limită, poţi redeschide şi închide un fic de câte ori doreşti, dar nici să o faci într-un mod aburs. De exemplu azi îţi deschizi un fic, peste o lună îl blochezi şi după altă lună îl redeschizi şi repeţi ritualul mereu. Amm, aşa nu, chiar deloc, e bătaie de joc faţă de criticul pe care-l rogi s-o facă.
Deci nu există o limită impusă, îti poţi deschide/bloca ficul de câte ori e nevoie, dar nu să ajungi într-o extremă nefavorabilă.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Tiger.
Genin
Genin
Tiger.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Craiova
acebook acebook : Andreea Iulia :3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Mai 2013, 22:05

Buna! Mi-ati putea spune reguli de estetica ale unui fic? Adica cate spatii se lasa intre titlu si numarul capitolului .. etc ;d intre fraze
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Mai 2013, 22:46

La primul capitol intre titlul ficului si cel al capitolului (care poate fi si numarul capitolului) se lasa doua randuri, iar intre titlul capitolului si capitol in sine se lasa un rand sau doua, dupa preferinta. Daca scrii cu alineat trebuie sa lasi sapte spatii libere inainte de a incepe, echivalentul unui "tab". Alte reguli mai inveti si pe parcurs, gasesti un font cu care sa iti placa sa scrii, o marime a fontului care sa iti placa si modul in care iti asezi capitolul in pagina care sa iti convina. Nu exista un prototip, iar daca tie iti place intr-un anumit fel si ti se pare ca asa arata bine sdin punct de vedere estetic, atunci asa scrii. :)
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 11:11

Deci nu stiu daca pun intrebarea unde trebuie, dar ma omoara curiozitatea.

Care ar fi limita de timp intre postarea a doua capitole? Adica, sa spunem ca sunt la capitolul al 3-lea dintr-un fic, si nu stiu cand mai am timp sa il postez pe al 4-lea. Exista vre-o limita? Si daca da, si este intrecuta aceea limita, fic-ul este blocat? Mai poate fii deschis dupa aceea?
Imi pare rau ca am pus asa multe intrebari, dar sper sa imi puteti raspunde. happy

Multumesc anticipat. a hug 
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 11:57

Da, există o limită. Dacă în decursul a 3 luni la un fic autorul nu postează,  ei bine, ficul este considerat inactiv și se blochează.  Se poate oricând redeschide.

R∆IN: Nu erau doua luni, Ema? lough

Arianthe: 3, eu una aşa ştiu de când sunt critic.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
† Athena †
Genin
Genin
† Athena †

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : La mine.
acebook acebook : https://www.facebook.com/alle.cssa.9
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Dorm
Stare de spirit Stare de spirit : :D

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 02:14

Buna! Pe parcursul Fan Ficului meu am primit mai multe comentarii gen: „anuntama”.
Si as vrea si eu sa aflu cum pot „anunta” unul sau mai multi membrii.
Va multumesc! happy
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 02:20

Îi anunţi folosind mesajele private. Le spui că ai adus next-ul şi, eventual, poţi lăsa şi link-ul pentru ca cititorul să ajungă mult mai repede la fic. Dacă nu ai înţeles ceva, îmi poţi trimite un mesaj privat.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Aug 2013, 12:00

Vin si eu cu o intrebare: Chiar este atat de important sa scrii cu diacriticele specifice limbii romane intr-un fic ? Am vazut la mai multi scriitori si vreau sa stiu daca acest lucru este obligatoriu. 
Multumesc thank you
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Aug 2013, 13:47

Nu este obligatoriu sa faci asta. Sa scrii cu diacritice ofera o eleganta textului, plus ca nu te gandesti ce cuvant era in unele locuri - caci sunt cuvinte care, fara diacritice, se pot interpreta altfel -, dar nu este ceva obligatoriu.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Mar 2014, 18:13

Cum fac daca vreau sa sterg un fan fic de-al meu ? Multumesc!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Asss10Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Mar 2014, 20:30

Ficurile nu se sterg, cel mult iti poti edita capitolele si sa stergi continutul, apoi topicul respectiv este trimis la cosul de gunoi.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Citeşte înainte de a POSTA !    Citeşte înainte de a POSTA !  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Citeşte înainte de a POSTA !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Citește înainte de a POSTA!-