Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Infernul Iubirii +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 02 Oct 2012, 20:19

va multumesc mult :) sa vedeti ce se mai intampla in continuare ..suspans deocamdata


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 02 Oct 2012, 23:06

hey hey hey scumpa mea happy2
Mersi de anunt si te rog fao in continuare heh
Sasuke ce mama masi faci ? confuz
Vrei sa iesi pe geam cu un pumn in gura si sa ricosezi intr-o groapa? evil devil mua ha ha
Daca nu vrei asta , ia-ti mainile lipicioase de pe Sakura. angry

Draga mea esti o perversa rolling on the floor si o nebuna dupa cum spune si Temari ;;)
Deci esti pe gustul meu la nebunie. happy2
Oricum vreau next te rog din inimioara puppy eyes

S.L.S Te pupaceste kiss kiss


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 22:41

Next

Cap10:Relatia secreta a Sakurei

Sakura:

M-am trezit de dimineata in bratele brunetului.El era deja treaz cand am deschis ochii.
- Neata frumoaso,ai dormit bine?
Eu nu i-am raspuns la intrebare ci doar l-am sarutat.M-am ridicat mi-am strans hainele de pe jos si m-am dus la baie.Baia din camera lu Sasuke era asemanatoare cu cea din camera mea.Dar in fine sa revenim.
Am facut un dus luung.
Sasuke:
Mama deci asta a fost cea mai fierbinte noapte din viata mea!Fata asta e bestiala.
Dintr-o data se auzi o bataie in usa.M-am ridicat rapid mi-am pus o pereche de pantaloni pe mine si am fugit sa deschid usa.
- Ce naiba...spun eu cand o vad pe Yumi fiind la fel de uimita ca si Itachi.
- Sti unde e Sakura?Nu e nici jos nici afara nici in camera ei nu e nicaieri.ma intreaba Yumi speriata.

Sakura:

Sasuke se incrunta.In acea secunda usa de la baie se deschise iar eu vroiam sa ies.Port o fusta mini neagra si un maieu rosu pe care scria cu alb ,,Boys are Toys"fain nu?In fine sa lasam asta.Din ferivire Sasuke fu foarte rapid si le inchisese deja usa surorii mele si fratelui sau.
- Ce se intampla?intreb eu iesind usor din baie.
Sasuke se holba la mine ca de boicei cu privirea aia perversa si imi facu semn sa ma duc inapoi in baie ca sa nu afle Yumi si Itachi de aseara.
Eu il ascult si intru iarasi in baie.
Vampirul s-a imbracat cu o alta pereche de pantaloni trei sferturi negri si o bluza albastra. si iesi pe hol unde il asteptau furiosi Itachi si Yumi.
- Ce d***u ai??!intreaba Yumi venind spre el gata sa-i dea un pumn zdaravan.Dar si putiin suspicioasa.Cine era acolo?
- Nimeni! ii rapsunse Sasuke surorii mele punandu-se in fata usii ca sa nu poata intra.
- Dute jos in sufragerie ,Yumi sigur acolo o vei gasi.
- Sasuke pot vorbi umpic cu tine?il intreaba Itachi pe Sasuke.
El accepta imediat ce Yumi a coborat.
Am intrat in baie iar peste cateva minute a venit si ma luat in brate m-a sarutat fara ca cineva sa ne vada apoi mia spus sa cobor ca ma aseapta Yumi ingrijorata.
Nici nu am apucat sa cobor bine ca Yumi mi-a sarit in brate.
- Pe unde ai tot umblat?am fost foarte ingrijorata! ma intreaba Yumi cu ,cateva lacrimi in ochi.
- Pai..m-am plimbat pentru ca ma plicitseam...ii raspund eu fara pic de convingere.
Yumi nu parea fern convinsa de ce i-am spus adineauri dar cred ca s-a hotarat sa nu comenteze.


Cam asta a fost sper sa va placa si astept commuuuuri
P.S: scz ca e scurt:(


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 22:46

ok deci asta e tare!!! :)))
deci sakura mai devreme il ura pe sasuke iar acum sa inteleg ca e topita dupa el???
draga mea adu mai repede nextul ca mor de nerabdare
iti ador ficul
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 22:49

ma bucur ca ti-a placut nextul maine Promit:)
P.S: inc o data scz ca e scurt :(


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 23:22

Surpriza!2 capitole intr-o zi! Bucurati-va de acesta

Cap11:La un pas de ...

Sakura:

- Haide Saku!Puneti costumul de baie pe tine si sa mergem in spate la piscina!Am auzit ca Uchiha au si o mini-cascada si topogaan.imi spune Yumi cu zambetul larg pe buze.
M-am dus repede sus mi-am pus pe mine costumul de baie negru cu albastru si i-am urmat pe ceilalti la piscina.
Dar cand am iesit pe hol Sasuke ma astepta ranjind pervers.
- Sincer rozalio,nu am mai vazut pecineva sa arate mai bine ca tine.imi spune brunetul venind spre mine sa ma sarute.
Sunt topita dupa el.Mai ales dupa acea noapte.Desi Yumi si Itachi nu trebuie sa stie de relatia noastra SECRETA!
Cand eu si vampirul am ajuns acolo Yumi si Itachi erau deja in apa.
- Hei voi 2 noi mergem sa luam niste sucuri si un platou de prajituri venim in 10minute.ne supse Yumi mie si lu Sasuke placnd in casa.
Cand era pe punctul de a intra in piscina Sasuke ma lua in brate si se arunca cu mine in apa.
Ne-am scufundat adanc pana cand am atins fun dul piscinei.
Acolo(sub apa logic)Sasuke ma lua in brate si imi da un sarut lung si dulce chiar daca ne aflam in apa cu clor sarutarile lui tot dulci raman.
Timp de 3 minute el ma saruta pana cand eu am ramas fara aer si am lesinat la fundul apei.
Sasuke speriat ma luat repede si ma dus la suprafata pentru a-mi face repede respiratie gura la gura.

Yumi:

Am venit iar cand am vazut-o pe Sakura lesinata am scapat platoul de mancare si m-am dus repede la ea sa o ajut.
Probabil idiotul ala de Sasuke o fi aruncat-o in apa.
- LA o parte ii voi face respiratie gura-la gura .spune Sasuke tipand si foarte speriat ca Sakura sar putea sa moara in scurt timp de la prea mult clor ingitit.
Timp de 3-4 minute Sasuke a continuat sa faca respiratie gura la gura timp ce eu plangeam sa nu moara.
La un moment dat Sakura deschise incet ochii si incepu sa tuseasca.
L-am dat pe Sasuke la o parte si m-am dus langa ea ca s ao pot ajuta.
Am ajutat-o sa se ridice si am dus-o pe seslong ca sa se intinda putin inainte de a mai intra in apa.
Imediat ce s-a intins si nici nu am apucat sa clipesc ca inchisese ochii.
M-am speriat si iam pus capul la piept sa vad daca inima ei mai bate.Dar se pare ca a fost o alarma falsa.Ea doar a adormit.Draga de ea cum era sa se incece.

Ora 14:23

Sakura se trezi si veni cu varful picioarelor in piscina.
Eu Sasuke si Itachi ne balaceam si ne dadeam pe topogane dar in acelasi timp eu si mai ales EU eram foarte atenta la surioara mea.
Nu stiu ce m-as face daca ar muri DOAMNE FERESTE!De s-ar intampla asta nu numai ca as muri dar ar trebui sa raman singura o saptamana jumate cu cei 2 aiuriti.Nasol dar oricum eu sunt negativista uneori si urasc asta la mine ma urasc ,ca nu pot fi si eu mai optimista din cand in cand!

Asta a fost astept comuuri desi si asta e scurtut .PWPICI


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 23:37

mersi, mersi, mersi de next!!! kiss
te iubesc mult de tot happy
abia astept nextul sa vad ce se intampla >:)
te-am pupat dulceee de tot
noapte buna kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 04 Oct 2012, 00:06

hey hey hey scumpa mea happy2
Imi place next la nebunie si vreau inca unu in love
Te rog ca si pana akm sa ma anunti cool
Vreau next si.... ;;)

S.L.S Te pupaceste kiss kiss


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 04 Oct 2012, 23:06

Next

Cap12:Excursia

Sakura:

Am stat putin cu picioarele in piscina apoi m-am dus din nou sa ma intind pe seslong si am incercat sa atipesc umpic.
1 h mai tarziu...
Am deschis ochii delicat.M-am ridicat usurel in fund apoi vad ca nu e nimeni aici...a ba da stai e Sasuke.
- Ce facci rozalio,cum te mai simti?
- ...bine cred...dar ca sa ma simt si mai bine..saruta-ma.ii spun eu uitandu-ma fix in ochii lui negri.
El imi dadu un sarut lung de care cred ca ne-am bucurat am2.
- Sti,rozalio..imi pare rau ca era sa te inec..sincer imi pare rau.isi cere vampirul scuze si imbratisandu-ma de data aceasta.
Yumi si Itachi au aparut cu niste Aspirina si putina apa ca sa-mi dea sa-mi mai revin si sa pot sa ma ridic in picioare.
- Hei Sakura,Yumi Sasuke am o idee.Haideti de asta seara pana vineri azi fiind miercuri sa mergem pe insula tropicala care e la doar 1h si ceva de aici.Acolo avem o cabana langa cascada nu departe va fi foarte frumos.ne anunta Itachi cu zambetul pe buze.
Toti am fost de acord am inceput sa ne facem un mic bagajel.
Eu si Yumi ne-am luat cateva perechi de pantaloni scurti o pereche de papuci una de sandale si una de tenesi si 3 bluze cu umarul lasat.
Sasuke si Itachi ne-au asteptat jos la masina .Itachi a accelerat pana in port unde aveau un vapor care era gata d eplecare spre acea insula.
1 h si 20 min mai tarziu...
Am ajuns wow e atat de frumos!Se pare ca insula asta se numeste Insula Uchiha mda deci e clar ca e insula clanului lui
Sasuke.
Fratii Uchiha ne-au condus pana in inima insulei unde se afla cabana fix langa cascada cristalina.
WoW cat de minunat se pare ca ne vom bucura de aceste 2 zile cat stam aici.Desi..parintii nostri stau acolo inca o saptamana jumate deci am putea sta mai mult avand in vedere ca ei nus aici sa ne tina morala cum ca e prea periculos sau asa putem s ane facem de cap linistiti dar acum sa revenim la ale noastre.
Ora 11:40
Itachi si Yumi au spus ca se vor duce dupa lemne in cealalta parte a insulei si ca vor veni in vreo ora.Mm..deci din nou singura cu Sasuke huh?
Sasuke se dezbraca in costum de baie si sari direct in apa unde curgea cascada.
- Hai rozalio la o baie.ma striga brunetul ranjind.
Mda..sigur pune ceva pervers probabil la cale.
Am intrat si eu in apa.Binenteles ca ma luat in brate si a inceput sa ma sarute.Sarutul tot nu se oprea pana cand am ajuns fix in cascada unde apa curgea direct pe noi.
Oh ce romantic..adica cel putin asta e parerea mea.
In timp ce ma saruta cu o mana ma tinea si cu o mana mi-a dat jos sutienul.
In timp ce si eu il sarutam l-am luat in brate si o mana iam pus-o in parul lui negru si fin.
- Sakura....te iubesc..imi spune Sasuke incepand din nou sa ma sarute lung.
Ma sarutat si ma sarutat pana cand a am ajuns intinsa pe malul apei.Cu picioarele pana la genunci in apa si cu restul pe mal.
El era peste mine .Ma simt asa de bine cand sunt cu el...ma simt protejata si in siguranta.
A inceput sa ma sarute si pe gat si..umpiic mai jos dar tot imi placea...o nu am uitat!
-Sasuke gata.ii spun eu putin speriata.
- De ce rozalio nu ma mai vrei?ma intreaba Sasuke ca si cum m-ar vrea si mai mult.
- Ba da dar trebuie sa ajung Yumi si Itachi.ii spun eu ridicandu-ma de jos.
El a inteles si m-a ajutat sa ma ridic.Mi-a mai dat un sarut apoi mi-a pus repejor sutienul din nou pe mine.
Phiu!Am reusit sa ne uscam la timp caci Yumi si Itachi s-au intors cu lemnele.
Cei 2 vampiri au facut focul si apoi s-au apucat d eun gratar.
Da..stiu ca vi s epare ciudat gratar la ora 12:30 noaptea..da sincer daca stau sa ma gandesc..chiar e ciudat dar in fine sa reveniim.
In vreo 20 min sau mai putin gratarul a fost gata .Neam asezat toti pe niste busteni langa foc ca sa ne incalzim si ne-am apucat sa mancam cina.
Am terminat de mancat apoi am urcat toti sus pentru a merge la culcare.
M-am imbracat in papuceii mei de blanita si in camasuta mea rosie din matase de noapte si m-am bagat la somn.
Ora 3:34
Aud niste zgomote brusc...ma prefac ca nu aud..iar se aude...poate e doar vantul..
Mai atipesc umpic si nici nu mi-am dat seama ca ......

Asta a fost cap 12 sper ca va placut astept comuri muuultee! :* pwpy


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 04 Oct 2012, 23:18

mi-a placut mult de tot draga mea
abia astept nextul...
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 23:43

maine cap 13 scz ca nu am mai postat:(


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Oct 2012, 21:12

cap 13 in 3ziler scz dar
P.S.:am multe teme:(


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 18 Oct 2012, 10:26

Iubyre,unde e next,vrey să te mănânc? Akm capitolul kare a fost bestial,ești perversă...adik foarte,foarte,foarte perversă,așa faci și cu băieții?=]]] glumesc mhăy,așa încearcă să nu mai faci double-post oke?k după aceea se poate lua un moderator d tne...așa ce mai avem,aa da sry kă dabea akm trec dar nah,mă cunoști și uh știi doar cât de amețită sunt nu? Hihi,îmi place foarte mult că evoluezi din capitol în capitol,însă nu te-ai prea axat pe descrierea sentimentală.
Auzi,dar cne a făkut zgomotul ăla?hai zi kă m-ai lăsat în suspans...oke,oke aștept,te pwp dulce spor la scris și la idei...


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Oct 2012, 19:45

voi incerca sal pun cat mai repede dar deokamdata n am idei


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 22:20

Îmi plce mult ficul tau si te rog sa mă aminti când pui nextul si spre repede!


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 22 Oct 2012, 09:44

Grăbește-te ca mor aici!


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 22 Oct 2012, 20:25

Vaiii... sa-mi fie rusine ca nu ti-am lasat vreun comentariu pana acum!
Daca stau bine si ma gandesc... dabea azi am aflat si eu de ficu' tau..
So... este genial.
Primele 3 capitole mi s-au parut cunoscute (Ura dintre cele doua clanuri) dar dupa ficul tau a inceput sa prinda "contur"....:)
Si vad ca l-ai si "colorat"!
I love your fic and succes !
Sa ma anunti si pe mine Barbie cand pui next-ul ok? :o3
Mersii:*
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Oct 2012, 18:42

va voi anunta<3


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 13 Noi 2012, 11:27

pffffff
ce rau imi paree ca nu am mai postat!dar va rog pm cu idei


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 17:04

Fan Fic Sasuke7Sakura blocat din cauza inactivităţii

Joi Oct 04, 2012 11:06 pm - ultima dată la care autoarea a postat un capitol al ficului.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Feb 2013, 18:16

Fan Fic Sasuke&Sakura redeschis la cererea autoarei.
Mult spor cu ficul. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 08:23

Heeyaa ficul acesta vacontinua in1-2 zile nextt


   
Edit Lissa †: Te rog frumos sa nu mai raspunzi comentariilor sau sa anunti diferite chestii, precum data in care o sa postezi capitolul sau ca nu ai avut inspiratie. Faci spam si primesti ban. Majoritatea postarilor sunt date de tine si ai facut si double-post. Repet, acesta este spam. Daca vrei sa le spui ceva cititorilor, asteapta pana postezi capitolul si mentionezi atunci. Plus ca acest comentariu incalca regulamentul, fiind ca are mai putin de 10 cuvinte.
Aceasta este prima avertizare. Mai multa grija pe viitor.
   
  
   


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Asss10Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 14 Mai 2013, 16:03

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Asss10Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Iul 2013, 15:12

FanFic deblocat la cererea autoarei.
Spor la scris. :)


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 22:26

Bunaaaa ma scuzati ca nu am mai postat. V-am adus nextul!! :)

  Cap13:Excurise distrusa

  Sakura: 
 
Unde sunt..?Mie frig..Ce caut eu aici?!?!Iar ala e...DEIDARA?!M-am abtinut sa nu tip..dar..
- Mai mai mai,ia uitee cine s-a treziit,micuta Sakura. Ia spune-mi ce mai face sora ta ?Ma intreaba el cu un zambet pervers fumand si sufland tot fumul spre mine.
0 Dar v-ati despartit acum aproape o luna de ce  te mai intereseaza?
-..Mhm. Ranji el foarte pervers..
Nici nu am clipit bine ca Deidara se apropie de mine si scoate pistolul si mi-l pune la tampla.
-De ce..?intreb eu..
-Sasuke iesi afara. spuse Deidara incurntat.
Sasuke isi arata coltii si se uitta cand la mine cand la Deidara.Nici nu am clipit ca Deidara disparuse iar eu eram in bratele lui Sasuke.
Sasuke ma imbratisat strans ma sarutat si ma tinut in brate pana am ajuns inapoi acasa.
Am intrat pe fereastra..Yumi si Itachi dormeau..in acelasi pat?!?! OMG! Interesaant..
Eu si Sasuke ne-am dus in camera mea am incuiat bine geamul si usa si ne-am culcat.
Sasuke ma luat in brate si a adormit si el.

Dimineata..

Am mers jos la micul dejun,Sasuke,Yumi si Itachi erau deja la masa imbracati de plaja..?!
-Hai Sakura,sa mergem pe plaja!Spuse Yumi entuziazmata.
Wo...plaja e goalaaa...nu e nimeni!!!Nu pot sa cred..M-am dezbracat mi-am asezat prosopul pe seslong si am plecat cu Sasuke in apa.

Yumi:

Stateam pe seslong cand deodata ma trezesc cu un sarut de la Itachi..sper ca Sakura nu a vazut asta...
Stai..cE?! Nu era un sarut de la Itachi..Era de la Deidara?! Cum? Ma urmarit tot timpul asta..?!
-Ce faci iubito? ma intreaba el bagandu-mi mana pe sub tricou..daa nu ma dezbracasem inca deci...
-Ce ce vrei sa faci?! il intreb eu incercand sa-l imping.
Sakura si Sasuke probabil erau pe la fundul marii caci nu-i vedeam..si cred ca la fel si Itachi..si eu ce ma fac acum!?
Deidara mi-a dat tricoul jos si a inceput sa ma sarute..ce ma faac?! 
-LAsa-ma in pace!!! tip eu la el incurntata..
-Obliga-ma papusico! 
-Ajutooooooooooooooooooooooor!!!!! am strigat supa ajutor dar nimeni nu rapsundea..unde s-au dus Sakura,Sasuke si Itachi!?
-Mhm..prietenii si sora ta nu sunt aici..te intorci la mine...si poate ii voi elibera..imi spune Deidara ranjind pervers dar malefic..

Acesta a fost capitolul 13! Sper sa va placa astept pareri! ^_^


Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Jzcumt
Sus In jos
Continut sponsorizat




Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Infernul Iubirii +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-