Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Infernul Iubirii +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Yumi`;*
Academy Student
Academy Student
Yumi`;*

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo unde ma simt bine:).
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 22
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 1

Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 23:01

Hey scumpo:*. Deci imi place mult ideea fic.ului tau..insa..descrierea sentimentala mi s.a parut ca a cam lipsit..iar dilogul ,este oarecum moderat. Oricum , imi place mult fic.ul tau si astept next.ul repejor:*.  Te pup si spor la scris si la idei:*. 


Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 1qig


Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Noi 2013, 17:05

Fanfic blocat din cauza inactivităţii.


Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Asss10Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 02 Aug 2014, 17:43

Fanfic redeschis la cererea autoarei.
Spor la scris.


Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 02 Aug 2014, 18:21

Hei hei, am revenit dupa muult timp cu nextul si imi pare sincer rau ca v-am abandonat. Enjoy guys. >:D<

 Cap.14: Suparari.


   Yumi:


 Nu stiam ce trebuie facut. Eram atat de speriata, de nervoasa si de furioasa incat imi venea sa-l omor , dar din pacate pentru mine si din fericire pe tru el nu puteam.
 Cat despre cei 3 stiam ca minte. Stiam ca defapt nu are de unde sa ii elibere pentru ca nu aveau cand sa dispara. Ce minciuni banale si prostesti. Parca ar fi un copil de gradinita. Chiar il urasc.
 M-am uitat jur imprejur pana am observat-o pe Sakura ca venea alergand incoace. Am vurt sa spun sau sa fac ceva, dar nu puteam pentru ca aveam gura acoperita.
- Las-o in pace nenorocitule! Striga Sakura plina de furie si frica. 
O puteam simti perfect. Tremura foarte tare si nu stia cesa faca era furioasa si ii era frica sa nu patesc ceva. Se vedea asta pe fata ei.
 La un moment dat Deidara se intoarce spre ea incruntat pregatit sa ii dea o lovitura care sa o puna jos. Cand era numai la 5 centimetri distanta cineva ii opri miscarea intr-o fractiune de secunda. Era Sasuke furios. Ochii brunetului erau plini de ura in momentul ala. Putea face crima.
- Sa nu dea dracu sa dai in ea! Tipa vampirul cu ochii deja rosii.
Sakura era speriata asa ca a cazut in genunchi. Era disperata . Noroc cu Uchiha, ca altfel era moarta.  Desi Deidara nu e vampir ci varcolac are o putere incredibila. Nici chiar eu nu-l puteam opri din moment ce eram intr-o asemenea situatie.


 Sakura:


Daca i se intampla ceva jur ca praf il fac! Poate ca ma aflu intr-o stare infecta de disperare , dar atunci cand ma enervez cu adevarat nimeni si nimic nu ma poate opri.
Acum insa am avut mare noroc ca Sasuke l-a oprit pe idiot.
Cand ma vazut in genunchi Sasuke s-a aplecat si mi-a soptit ca totul va fi bine si ca niciodata nu mi se va intampla ceva cat timp el traieste.
 Foarte frumos din partea lui.
Oare ce vom face acum?




Acesta a fost capitplul scuze ca este scurt il voi face mai lung data viitoare. Va pup si astept comentarii. ♥


Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Jzcumt
Sus In jos
Neko
Academy Student
Academy Student
Neko

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : ciclismul,innotul,muzica:)
Stare de spirit Stare de spirit : Mdea ...nu ma enerva

Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Aug 2014, 15:59

Wow super tare fanficul ,il ador .Te rog sa aduci nextul este super giga mega tare fan ficul tau P.S bafta la scris


Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 E6px1s
Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Azjalx
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Aug 2014, 22:02

Ok, ce pot sa spun? Poate... ca grabesti putiiiin actiunea, sau mi se pare mie. I don't know!  
In rest, ideea e super. Imi place. Dar totusi m-ai bucura si mai mult daca ai aduce nexturile mai repede... nu stiu, poate o data la 5 zile sau... cum poti tu. 
Eu oricum astept, si sa nu uiti sa ma anunti cand pui next. Ok?
Super. Pai, ne mai vedem. Spor la scris si inspiratie :* ")


Damn.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Asss10Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19Lun 15 Dec 2014, 16:07

FanFic SasuSaku inactiv
Sus In jos
Continut sponsorizat




Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Infernul Iubirii +16   Infernul Iubirii +16 - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Infernul Iubirii +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-