Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum iubirea revine[SasuSaku+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Continui?
Da
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_vote_lcap100%Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 100% [ 13 ]
Nu
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_vote_lcap0%Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 13
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 22:27

superb, foarte frumos in love in love in love

deja ai 3 commuri cu al meu happy2 happy2

abea astept continuarea in love in love in love

spor la scri si idei! kiss kiss kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|


Ultima editare efectuata de catre Aniska in Vin 28 Ian 2011, 22:41, editata de 1 ori
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 22:39

woow...e sooper ficul tau..abia astept continuarea..10 comm-uri...io cred ca o sa le primesti pt ca meriti
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 11:07

thank you pentru comm-uri
Deci cu taxa nu merge daca nu e suspans nu? lough lough
Mai am eu cateva capitole fara si apoi pun eu suspans iar dap !
Capitol pentru toti care o urasc pe Karin

Capitolul 5:Excursia....Karin si-o ia!De 2 ori!

A venit si ziua excursiei iei!Eu la ora 7 eram in picioare facandu-mi parul.Eram imbracata cu o bluza neagra cu rosu avand un decolteu destul de generos,o fusta in carouri mai sus de genunche cu 2 palme si o pereche de cizme negre cu toc cui.Machiata strident nu prea eram,nici nu vroiam sa fiu,eram naturala inafara de luciul de buze si fardul de ploape alb,iar parul era prins intr-o coada la spate,pot sa ma laud,eram chiar frumoasa.Imi iau jacheta neagra din carderoba si bagajele si le duc jos.Ma asez pe canapea si ma uit la Tv.
La ora 8:10 ma gandesc sa plec,imi iau troler-ul,inchei casa si plec.Pe drum toata lumea intorcea capul dupa mine,iar unii golani ma si fluiera.Ajung in curtea scoliila ora 8:21,iar autocarul era in fata.Ma duc sa imi las bagajele,iar cand ma intorc am parte de o priveliste care imi provoaca scarba da care ma si face sa rad.Karin se dadea la iepurasul meu,iar el se pare ca tot intorcea capul,sa ii zicea sa o lase,uitandu-se uneori dupa mine.Cand Karin relizeaza ca am venit ii sare in brate daramandu-l,,Ok c***a ce esti!Ai intrecut masura,vrei joaca?Iti dau eu joaca!''ma duc nervoasa la ea si o i-au de par ajudandu-l pe Sas'ke sa se ridice.Ma intorc cu fata la Karin si ii zic taios:
-Asculta aici paparuda lui Nostradamus!Odata daca te mai atingi de iubitul meu o sa mananci pamantul!Inteles?
Idioata nu a mai zis nimic,inafara de a o lua la sanatoasa.Ma intorc cu fata la iubitul meu si parca il implor din priviri sa ma sarute,asta si face,un sarut apasat scurt de,,Buna dimineata,ingeras!''.Apoi Sas'ke imi zice rosind,mi se pare,putin:
-Sakura azi esti asa de frumoasa,spune el ranjind pervers ca deobicei,,Oooo iubesc zambetul asta!''
-Vai,merci,Sas'ke!spun eu chicotind.
Dupa 20 de min. apar si Naruto cu Hinata care se tin de mana...ce dragutz...STAI SE TIN DE MANA?Wow Hinata a devenit mai puternica,pentru raspunsuri ma duc la ea si o ,,repesc'' putin.Aflu de la ea ca aseara a rugat-o in genunchi sa fie cu ea.
-Hinata!!!!Ce ma bucur ce esti impreuna cu Narutooo!!!spun eu entuziasmata.
-Merci,merci,merci Sakura!!!Si eu sunt bucuroasa,ne imbratisam si ne urcam in autocar.
Naruto si Sasuke au vrut sa stea amandoi sa discute chestii de,,baieti'',iar prin urmare eu stateam cu Hinata,,Uraaaa!''In spatele nostru erau Sasuke si Naruto,in stanga TenTen si Neji iar in fata erau Ino si Kiba,care sa sarutau de zor,chicotesc si imi pun capul pe geam adormind intr-un final.
Pe la ora 14 ajungem si noi la destinatie,,,debarcam'' si o luam la sanatoasa pe campul cu flori...CE?CAMP CU FLORI?PARCA TREBUIA SA MERGEM LA MUNTE!.Ni se dau niste patuiri si le punem pe jos,facand fiecare un ,,mini-picnic''si intr-un final aflam ca aici vom sta cateva ore pana cand soferul se duce inapoi 5 km ca sa ia benzina.Desigur ca Hina si Naruto si dragul meu Sas'ke stateau cu noi iar restul pe alte paturi.Dupa ce am mancat ne-am gandit sa facem plaja,chiar daca era toamna erau 35 de grade afara.Deci cand eu si Hina ne-am dezbracat ramanand doar in costumul de baie toti baietii se uitau la noi ca vitelul la poarta 9.E adevarul era ca eram fooarte atragatoare,Hinata in costumul ei de baie mov cu floricele care ii evidentia sanii mari,iar eu in cel roz cu stelute,eram niste dive,iar cel mai bine era ca,domnisoara Karin murea de gelozie ca nu mai este ea in centrul atentiei.Il vad pe Sas'ke cu zambetul ala pervers care ma duce cu gandul la tot felul de nebunii.Dupa ce ma saruta pasional pleaca cu Naruto sa se plimbe,noi abrobam din cap si ne lungim la soare.
Dupa 1 ora ii vedem ca se intorc inapoi,iar ca sa imi faca ziua mai ,,buna'' Karin se duce la brunetul meu si il saruta!,,Bine catea ce esti!Vrei asa de mult bataie?O primesti!''Ma duc la Karin zambind fortat,iar ea se uita la mine ca la felul al 14-lea.Ma apropii mai mult de ea o iau de mana incet si fara miscari bruste sau brutale,tipic mie,o arunc pe o raza de 20 de km departare.O vad zburand in aer timp de 2 min apoi aud o bubuitura puternica si un tipat de nervi.Se pare ca,Karin a cazut si cu putin noroc intr-o balega de vaca.Cea mai tare zi!Am batut-o pe Karin,iar toata lumea era pe jos de ras,mureau de ras,cand a venit inapoi cu fata jumate murdara de balega.Ca sa scape de rusine s-a aruncat intr-un rau murdar din apropiere,chiar a fost o zi minunata!
Dupa ce se repara autocarul,si dupa 3 ore de mers cu masina,ajungem la munte ne cazam,ne impartim in camere,adica eu cu Sasuke,Neji cu Ten,Ino cu Kiba,Naruto cu Hinata,etc.Ne bagam in pat,ier eu cu Sasuke adormim imbratisati.

Asa asta a fost,comm-uri imi dati cate vreti ...nextu maine sau marti bere lough
Asa...si am o intrebare micuta:
Se pot face capitole Hentai ici i sa? good
Paaa lough


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 13:14

imi plk..vreau nextu'
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 13:19

Ce mult imi place in love in love in love in love in love

Cand pui next-ul? Sper ca repede kiss kiss

Spor la scri si idei! happy2 kiss kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 16:05

Miau !

Pai ma bucur ca ai pus nextul:X

E foarte frumos !

Si sa sti ca eu o URASC pe Karin

Vai dar nu o suport de nicio culoare .

Ma bucur ca Sakura a batuto , o daaa Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 621493 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 621493

Acum revenind la fic .

O observatie..

1 . Dupa punct , virgula , semn al intrebari sau exclamari lasa putin spatiu si apoi scrie .

Pai revenind la intrebarea ta , cu " hentai " . Nu imi plare rau dar aici nu se pot pune scene " Hentai " nu sunt permise .
Si ai grija la ce cuvintele folosesti !

In rest nu stiu ce sa mai spun .
Actiunea mi se pare umpic grabita . Si puteai sa descri ce simtea Sakura cand Karin la sarutat pe Sasuke..
Deci mai pune descriere ..macar la sentimente , care e foarte important .

Pai..astept next-ul Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 836813 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 836813

Spor la scris si la idei ! Pupici Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 273918 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 208323 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 208323

Mrr Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 301723 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 127686

p.s : Imi cer mii de scuze daca te-a suparat comentariul meu . Intentia mea nu a fost sa te supar/enervez , ci sa te ajut sa te perfectionezi Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 896861 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 23826 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 896861



Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 19:13

Oooo mersi Bubu :>:D<:
Deci sa stiu ca la cap 8...o sa fie asa in 3 cuvinte lough
Si o sa vezi schimbari la actiun dupa cap 8, pentru ca deja am obosit......sau mai bine zis nu am timp
Merci de sfaturi in love
Nextu la 5 comm-uri...... please please please
Pwp kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 31 Ian 2011, 13:37

e SOOPER ...abia astept continuarea....NeXt NeXt NeXt
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Feb 2011, 16:41

hai pune nextu plzz
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Feb 2011, 16:45

ehh... thank you pentru commuri dar cam putine sad sad sad ...nu mai vreti sa continui?nu va place? sad sad sad sad
V-am adus nextu lough

Capitolul 6:O zi pe net,prea amuzanta ca sa o uitam

Era o zi destul de urata afara, ploua, care te aducea intr-o stare de melancolie profunda.Eu si cu Sasuke ne trezim pe la 10 jumate, defapt numai eu pentru ca ingerasul meu inca dormea.Ma trezesc eu incet si imi iau din dulap o fusta mini de blugi si o bluza cu maneca lunga albastra cu un mic decolteu si ma duc in baie sa ma schimb in liniste.Dupa ce imi fac bine meritata siesta ma imbrac si ies din baie.Separe ca ingerasul meu s-a trezit si ma cauta.
-Neata Sas'ke!il sarut eu dulce.
-Doar atata primesc si eu?spune el smiorcainduse ca un copilas mic fara aparare, si ma pune pe pat daruindu-mi un saurt lung si pasional.
Dupa aceasta mica placere ma ridic si el se duce sa se schimbe in ce a avut ieri pe el.Apoi coboram ca sa luam micul dejun, toti erau treji, ne asezam si papam tot.Dupa aceea ne mutam toti din bucatarie in sufragerie hotarandu-ne cu ce o sa facem.
Dupa 1 ora in care nu am facut nimic, Naruto vine cu prima lui idee geniala, cred ca prima lui idee din viata:
-Auziti m-am plictisit,hai pe net,pe youtube,sa ascultam muzica sau sa ne uitam la video-uri haioase.Zis si facut in 5 minute eram in birou si ne asezam toti pe jos, pe covorul verde si pufos care semana cu iarba proaspata in zilele de primavara insorite.
****Primul clip:Orochimaru e....!****(o sa pun doar 3)
Cautam noi ce cautam pana ne gandim sa vedem daca gasim ceva despre Orochimaru.Cautam pe Youtube si cand vedem rezultatul ni se bulbuca ochii ca la pesti.Citim titlul cu toti impreuna OROCHIMARU e...ham...po...cam pe invers asa....!
-Naruto da acolo,ca mor de curiozitate sa vad ce zice!!!!tipa Ino entuziasmata.
-Ho femeie!spune Naruto cu greu printre rasetele lui specifice, in timp ce tragea o ,,ocheada'' la Hinata.
Da clic, peste aproximativ 5 secunde murim toti de ras numai Sasuke si Itachi(si Itachi era cu noi.am uitat sa va zic)care ramasara nemiscati facand ochii cat cepele.Orochimaru le dedica o melodie destul de incitanta Sexy Things mai precis,in care vrea sa zica ca este indragostit lulea de fratii Uchiha.Il iau in brate pe Sasuke si il sarut pe obraz,asta facandu-l sa se simpta mai bine., si il strang in brate si pe el si pe Itachi.
****Al doilea clip:Itachi e cantaret!***
Dupa ce s-a terminat clipul,Itachi se scuza si merge catre baie.Naruto are un zambet malefic pe fata,si tasteaza la SEARCH:Itachi Uchiha,da cautare si se uita pana cand incepe sa rada, cade pe jos ne uitam si noi si scrie negru pe alb STORY OF ITACHI, eu nu intelgeam despre ce era vorba ma uit la Sasuke si il intrebi din priviri, da nici el nu stia, deci da-m clic si asteptam sa se incarce.Dupa 25 de secunde de reclame interminabile, intra si Itachi pe usa cu un castron mare de floricele se aseaza jos.
-Clipule,incepi si tu astazi,daca nu incepi ma ucid?striga naruto
-Naruto nu ai cum sa te ucizi poate doar sa te sinucizi!ii zic eu amuzata.
-Da, da e tot una!spune el.
-Naruto nu int.....dar ma opresc si incep sa rad fara oprire toata lumea defapt, pentru ca Itachi canta pe o melodie de a lui Paris Hilton si dansa precum Michael Jackson, era atat de amuzant incat nimeni nu se putea opri din rasete.Intr-un final se termina, iar Itachi era asa de rusinat si rosu in obraji, ma duc langa el si il iau in brate prieteneste ca sa-l consolez si sa ii spun ca, are o voce destul de buna si canta destul de bine, iar el incepe sa rada, bine asta chiar a fost un clip misto.
****Al treilea clip si ultimul:Cuplurile sunt deja formate?!****
-Hai,Naruto sa ne uitam la inca un clip ca deja e trecut de 12!spun eu deja obosita cascand.
-Bine Sakura!spune Naruto suparat.
-Naruto am o idee!spune TenTen deja cu un ranjet pe fata.
-Ce idee ai TenTen?spune Hinata surprins.
-Daca am gasit pana acum cu Uchiha si Orochimaru poate gasim si cu noi!
-Ce idee Ten!spune Naruto.
-Da la SEARCH:CUPLURI DIN NARUTO si da cautare sa vedem daca o sa gasim ceva.
-Ok Ten!spune Naruto facandu-i cu ochiul
Cum da cautare in fata noastra se arata 10.000.000 de fisiere cu acest nume,toti cascam gura si cadem pe spate,bine dar Naruto a cazut cu scaun cu tot,facandu-ne sa radem.Na atrage atentia un video intitulat:NARTUO ALL CUPLES apasam pe el.Drept sa va spun a inceput cu mine si Sasuke(SASUSAKU) apoi cu Naruto si Hinata(NARUHINA),Ten si Neji(NEJITEN),etc pana a terminat cu toti.
La sfarsit eram cu totii rosii la fete,nu ne venea sa credem ca lumea credea asta de asa mult timp,intr-un fel eram fericita dar nu ma puteam bucura indeajuns pentru ca eram foarte obosita, toti eram.
Dupa ce mai,,savuram'' cateva momente fiecare se duce in camera lui si adormim cu totii pe la ora 3 dimineata

Sunt putin supy ca v-ati plik de ficu meu,dar pentru doar 5-6 commuri maine va pun jumatate din cel mai important capitol al ficului meu.
please please please please please please please please please please please
Pwp kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Feb 2011, 17:18

Bune scumpo ! ( imi place sa spun asta Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 169309 )
Fic-ul imi place mult ,ai cateva greseli de tastare ...
A fost chiar amuzant capitolul
So .. next Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 962758 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 208323 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 962758
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Feb 2011, 17:33

Ehem..pai scumpo
Te superi degeaba Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 169309 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 169309
Eu zic sa-ti continui ficul chiar daca nu primesti comm-uri
Pana la urma..
Uni citesc si nu las comm
Nu e neaparat nevoie de ele
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 994253 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 994253
Oricum
Frumos capitol:P
Felicitari:*
Spor..la scris si idei..:P Pupici:)
Mrr Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 301723 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 127686


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Feb 2011, 22:01

fic'ul tau nu este plictisitor...mie imi place foarte mult si cred si ca celorlalti...eu una abia astept nextu'  asa ca pune-l cat mai repede k mor de narabdare sa aflu ce se mai intampla:X:XNEXT NEXT NEXT!!!
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Feb 2011, 08:46

astept....dar in curand o sa'mi pierd rabdarea...
sa pui nextu...
poop Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 208323 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 994253 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 169309 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 962758 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 359687
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Feb 2011, 14:38

thank you pentru comm-uri
Fara alte blah blah blah-uri NEXTU!

Capitolul 7:Ziua lui Sasuke[Part 1]

Off....au trecut atatea zile decand suntem impreuna eu si Sasuke, si se apropie ziua lui, ce sa-i cumpar?E asa de greu!!Dupa ce am venit din excursie eram si mai apropiati, se pare ca acel clip ne-a apropiat pe toti foarte mult(cuplurile).Ma simpt ciudat, el ma pretuieste atat si eu, nu fac nimic!!De ziua mea mi-a daruit un catelus alb asa de dragutz, si eu ce am facut?
...:::FlashBack:::..
Cineva bate la usa, chiar daca era ziua mea, nu doream petreceri, era mai mult o zi de relaxare.In fine deschid usa si cine credeti ca ma intampina un catelus alb asa de dragutz.Sare pe mine si e gata sa ma darame, ce tot zic deja eram pe jos.Avea la gat o fundita rosie cu,,La multi ani!''.....,,Hmm, de la cine o fi?Cred ca stiu, ia sa-l prind in flagrant.''chicotesc il iau pe micut in brate si inchid usa.E da sa nu credeti ca am plecat in HoluLulu, stateam pitita langa geam pana cand l-am vazut.Deschid repede usa si il sarut pasional, el pentru cateva secunde era uimit nu se astepta, pana cand intra si el in joc.Dupa cateva minute ne despartim si ii zic:
-Multumesc,asa de mult, Sasuke!si ii sar in brate, il imbratisez cu dragoste, parca pentru ultima oara.
-Cu placere, floricica mea de cires, spunand acestea ma saruta pe frunte.
...:::EndFlashBack:::..
Stateam pe canapea cu catelusul Sebastian, si el parea destul de ingrijorat, ce tot zic,el incerca sa ma faca sa zambesc si sa scot capul din perna, nu gaseam ce trebuie, incercam sa gasesc ceva,,E vacanta de vara pentru numele lui Dumnezeu!Hmmm, o vacanta la mare, nu, la munte,nu!''nu stiam ce sa gasesc.Cand ma trazneste o idee fantastica, exista doar o persoana in lume care stie, si se pricepe cel mai bine la cadouri, cine alta decat Hinata?Ma imbrac repede intr-o rochita verde cu flory galbene, si cu niste sandale verzi, il iau pe catel si plecam spre Hinata.
In 10 min. am ajuns la ea, am batut la usa.Peste 2 min. a aparut cu un zambet dulce pe buze:
-Sakura,ce cauti aici asa de dimineata?spune ea chicotind, da avea dreptate era abia 10:30 dimineata, dar aveam nevoie de ajutorul ei pentru ca maine era ziua lui Sasuke.
-Ooo Hinata, vreau sa ma ajuti, e o urgenta!spun eu intrand in casa.
-Bine Sakura asazate pe canapea, ma duc sa aduc 2 pahare de suc de portocale si vin inapoi sa discutam.Pleaca si eu raman singura, ma uit prin casa si observ o poza cu ea si Naruto,oo si ce inel dragutz are.....CE DRQ?INEL?OOOO NUU,NU A FACUT-O INAINTEA MEAAA!!!
Dupa 10 min apare si ea, eu ma uit suspicioasa la ea, da inelul era la locul lui.Zambesc melefic si ii zic dulce:
-Hinata nu ar trebui sa imi zici ceva?
-A-a-a......spune ea balbainduse si trandinduse pe canapea.
-Te-a cerut Naruto nu?spun eu razand.
-Da,era chiar fooarte rosie la fata.
-Cand a fost asta?Cand e data nuntii?Ati facut-o?asaltand-o cu nenumarate intrebari,tipic eu.
-Hoo Sakura,a fost acum 2 zile,data nuntii peste 2-3 ani nustiu exact cand, si........ezita sa imi zica dar stiu ca a facut-o.
-Oooooo,deci ati facut-o!!!spun eu entuziasmata.
-Daa, da, am facut-o!spune ea curajoasa.
-Felicitari draga mea Hin, spun eu si o iau in brate.
-Multumesc Sakura, acum lasa-ma pe mine si zim problema ta.
-Poi Hin, nu stiu ce cadou sa ii iau lui Sasuke.
-De ce nu ii faci o,,surpriza'',zambeste ea pervers,,Oooo,Hinata te-ai facut perversa''..eram pe jos de ras, m-am ridicat si am luat-o in brate multumindu-i.Dupa ce am mai discutat i-am zis sa vina la cumparaturi cu mine pentru mica,,surpriza''.
Peste jumat de ora eram deja pe strada,ne plimbam, toti 3.Nu stiam ce sa zic, imi era frica, dar totusi trebuia sa o facem, ne iubeam amandoi asa de mult.Am ajuns la MALL si am cumparat ,,necesarele'', mai exact mi-am cumparat eu o rochita destul de dragutza si fooarte sexy.In magazin am mai vazut si un corset negru, sau mai bine zis albastru marin foarte inchis, superb l-am luat si pe acela, ehh...si am mai luat si cati va trandafiri, mai precis 35 de fire, o sa aflati mai tarziu pentru ce.
Prin magazine am mai pierdut vremea, am mai fost si la Ino si TenTen sa vedem ce fac.Apoi la 7 seara eram acasa faceam un dus,eram asa de emotionata de seara viitoare,,E totul merge inainte'', spunand in gand asta am iesit din cabina de dus, m-am imbracat si m-am bagat in pat.
A doua zi a sosit repede, era ora 12:02 si eu eram prin casa facand curat, acum urma sanctuarul unde se va petrece actiunea, camera mea, era o dezordine cumplita, toate hainele pe jos, chicotesc si incep sa fac curat, intr-o ora deja totul era luna, pun pe pat o lenjerie de satin rosie,,Bun acum urmeaza partea cu trandafirii''.M-am dus in sufragerie sa ii iau, am luat 30 de fire si m-am dus in camera,,O sa nu uit de lumanari'', le-am luat si pe acelea.Ajung sus si incep sa iau petalele de la trandafiri sa le pun pe pat si pe jos, lumanarile le-am asezat intr-o inima pe jos.In 3 ore am terminat.
Apoi era randul meu, m-am dus sa imi fac un dus, m-am imbracat cu rochita rosie cu un decoleteu chiar foarte generos,care era stramta si imi evidentia formele asa de perfecte ale corpului meu, nu era foarte lunga era cu 2 palme mai sus de genunche,imi prind parul intr-un coc, iar 2 suvite cadeau pe chipul meu, ma machez putin si in 30 de min. apar invitatii.
Era ora 6, era timpul sa il sun pe Sas'ke.Imi raspunde putin suparat.
-Mda,spune el bosumflat.
-Iubitule poti veni putin la mine,cred ca am niste hotii.spun eu abtinandu-ma sa nu rad.
-Vine imediat!spune el incredibil de curajos.
Inchid si incep sa rad, dar dupa 10 min.se aud batai in usa, le soptesc la toti sa taca si sa se ascunda, ii deschid usa, si ramane mut,dar cu gura cascata,doar eram super apetisanta.Chicotesc si ii spun sa intre.
-Deci Sakura unde sunt hotii?spune el suspicios.
-Poi probabil au FUGIT!accentuand ,,fugit''acesta era semnalul, toti sar in sus si strig:
-La multi ani, Sasuke!!
-Tu ai pregatit asta?spune el cu o privire blanda si cu o fericire de nedescris.
-Dap special pentru tine, si mai am si altceva dar mai tarziu,zic eu a doua parte cu o sensualitate de nedescris.
-Ok, ma saruta pe obraz, iar cand ma intorc sa ma duc spre Hinata sa vorbim despre plan,isi musca buza inferioara,cu adevarat ma doreste, si nu pot sa mint, si eu, dar aveam o frica in mine de nedescris,,Sakura, o sa fie bine!''
Si asa s-au scurs orele si era timpul pentru,,surpriza''.Pe la ora 12 toti au plecat inafara de Hinata si Naruto, care erau complici la ,,surpriza mea''.Eu ies din casa, ca sa intru prin spate, iar Naruto vine cu mine.Sasuke ramane singur in sufragerie, cand apare Hinata si ii da un trandafir care avea un biletel pe el,,M-ai pierdut?Cautama afara,poate acolo ma gasesti'', se ridica zambind, stia ca asta va fi o cautare de comori, Hinata il urmeaza, iar afara se intalnesc cu Naruto.Care ii zice cu o privire gen James Bond:
-Sunt Naruto, Naruto Uzumaki, da-mi-o pe Hin si iti dau urmatorul trandafir.
-Ok, domnu James Bond, spune Sasuke printre rasete.
Cum i-o da pe Hin primeste urmatorul trandafiri si biletel,,Te-am pacalit uitate in bucatarie'', Sasuke face in tocmai si ajunge in bucatarie, ia urmatorul trandafir si biletel,,Esti aprope,iar eu din ce in ce mai fierbinte,urca pe scari si fa stanga''.Lasa biletul si zambeste pervers,si isi musca iar buza inferioara, urca pe scari iar langa usa mea mai era asezat un trandafir si un bilet,,Bun, ma-i gasit, intra in camera''.
Sasuke intra in camera si ramane mut dar zambetul acela smecher de,,bad boy'' revine, pentru ca....

Hmm,de data asta nu va mai cer taxa,si o sa va tin ceva timp in suspans lough lough lough
P.S:Ms de comm-uri,sunteti cele mai tari kiss kiss kiss kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Feb 2011, 14:48

Buna scumpo ...
Vai dar ce suspans ..
Cat imi place
sa pui next-ul astazi
Te rog , te rog , te rog
hai cu next-ul Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 962758 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 208323 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 962758
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Feb 2011, 15:29

wow:X:X..deci e sooper tare..abia astept continuarea...pune-o cat mai repede te rog 
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Feb 2011, 20:39

oo doamne trebuie NEAPARAT sa pui continuarea!!!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Larisa
Academy Student
Academy Student
Larisa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti.:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Scris.Net.Iesit cu Ioana pe afara.
Stare de spirit Stare de spirit : Nushtu:)).Nea.Starea-mi e schimbatoare deci nu specific.

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Feb 2011, 21:23

vaiii:x. e bestial
imi place ca ne tii in suspans:))
sa pui continuarea repede plizz:x
si sa stii ca nu conteaza cate commuri ai ..pentru ca multi citesc fara sa lase reply .
de exemplu eu ..:)):-"

pui continuarea repede pliizz?:x please please


Just smile.!
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 5lzFTB481021-02
Sus In jos
http://larisawhatever.blogspot.com
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Feb 2011, 21:25

Scumpa mea sotie m-am gandit sa-ti citesc si eu fikul:x
Imi place mult scumpo.
Off suspansul asta.
Pune mai repede next-ul si nu ne ma tine asa mult in suspans.
Spor la scris si la idei.
Pupici! kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 17:40

Ehh sunt si eu supy...ma asteptam la mai multe comm-uri sad sad sad nervi!
Si nextu...poi nu voi mai pune pana nu am minim 5 comm-uri dap !
Fara dar si poate Nextu in love

Capitolul 8:Ziua lui Sasuke[Parea II]
,,Sasuke intra in camera si ramane mut dar zambetul acela smecher de,,bad boy'' revine,pentru ca....''

Ehh ce sa zic, eram atat de sexy.Eram asezata pe pat, imbracata cu corsetul, care imi pune in evidenta bustul meu perfect si generos, si o pereche de chilotei, parul meu era lasat liber si era imprastiat pe toata suprafata patului.Imi era frica, chiar foarte frica, daca avea sa fie dur cu mine cum e cu celelalte fete?Chiar cu o saptamana inainte sa il intalnesc citeam in ziar ca a violat-o pe fata Presedintelui din Italia dar a scapat basma curata.Sunt trezita din transa de catre vocea provocatoare a brunetului meu cu ochii de onix:
-Deci, pisicut-o nu mai ai rabdare?intreaba el ridicand din sparanceana,privindu-ma cu caldura in ochi.
-Eh, dragul meu ai zis ca o sa avem timp de asta mai tarziu, uite ca eu nu mai vreau sa astept, avem amandoi 19 ani doar,ii spun eu fancandu-i cu ochiul si luand din vaza de langa mine un trandafir alb.
-Deci asta era surpriza ta?Sa ma faci nebun dupa tine?spuse el ducandu-si mana dreapta la ceafa,zambind ironic.
-Vad ca pricepi repede,jocul meu nebun,iar in timp ce vorbeam imi plimbam trandafirul pe decolteul corsetului si pe coapsa.
-Ok,deci ce mai asteptam?spune el si se indrepta spre mine nu pasi marunti,ce aseaza in genunchi si ma saruta apasat.Ma musca incet de buza inferioara pentru ai da drumul in lacasul meu umed, iar eu imi infig mainile in parul lui, in timp ce el isi plimba mana pe corpul meu.Dupa acesta mica introducere coboara mai jos, iar sarutarile lui incep sa fie mai pasionale, cand ajunge la gat ma musca usor dar indeajuns ca sa scot un icnet lipsit de vlaga, iar apoi imi saruta locul nu de mult penetrat de caninii lui.
Sarutari, atingeri pasionale, perversitate, actiune cat cuprinde, asta a fost seara de ziua dragului meu iubit,a fost prima data cand m-am daruit trup si suflet, la propriu, unui baiat, a fost prima seara cand am simptit ca sunt implinita, am simptit ca ma iubeste cu adevarat, si ca demult vroia sa fiu a lui, acum ma are, in totalitate.Sunt fericita, sunt cu adevarat fericita.
Dimineata trebuia sa apara si ea, dar nu ne-am sculat devreme, doar aseara a fost....actiune de actiune, si ne-am culat la 2 dimineata, dupa sesiunea de scoapte ferbinti si alte sarutari tandre, de soapte, de,,Te iubesc'' spus de nenumarate ori de mine si de brunet.In fine ne-am trezit la ora 12, defapt doar eu, ma-m dus la baie sa imi fac un dus si toaleta de dimineata, am pregatit masa, si m-am imbracat intr-o fusta mini neagra, cu o bluza rosie care se lega dupa gat, si nu in ultimul rand parul l-am prins intr-o coada si in picioare mi-am luat o pereche de sandale negre.
Dupa ce am aranjat totul ma gandesc sa-l scol pe brunet, intr-un fel mai malefic, iau o galeata cu apa si ma duc sus in camera mea, numar pana la trei si arunc apa, dragul meu brunet sare ca ars din pat, si se uite pervers la mine si imi spune:
-Bine, iubit-o, daca asa de mult vrei o baie, hay sa inotam.Imi spune asta si ma apuca de talie ma ia in brate si ma duce la piscina unde ma arunca in apa, dar fiind mai isteata il prind de mana si il trag si pe el, ajunsi in apa amandoi ne sarutam dulce.
Cam asta am facut toata ziua, am stat impreuna, ne-am mozolit, ne-am jucat jocuri care mai de care mai traznite, am plecat la plimbare, dar cel mai bine a fost ca el a fost cu mine.Dar simpteam ca se va intampla ceva rau, dar nu stiam ce, am ignorat acest sentiment, si ne-am indreptat spre casa.Dar daca voi credeati ca Sasuke e doar putin pervers,ma credeti ca a intrat peste mine in cabina de dus si am ajuns sa facem baie in preuna?Off, asa de dulce.Cand ne bagam in pat ii spun dulce:
-Te iubesc, foarte, mult Sas'ke!
-Si eu Sakura, si eu la fel de mult!spuanandu-mi astea ma saruta pe crestetul capului,eram un copil nejutorat, care avea nevoie de iubirea lui.

Scz daca v-am supy sad sad sad
Daca nu va mai place il inchid sad sad sad sad sad
dar astept mana data viitoare heh
Pwp kiss kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Larisa
Academy Student
Academy Student
Larisa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti.:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Scris.Net.Iesit cu Ioana pe afara.
Stare de spirit Stare de spirit : Nushtu:)).Nea.Starea-mi e schimbatoare deci nu specific.

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 18:37

Sa superi?
Niciodata.!
E bestial.:x. love
Deabia astept next-ul:x
Pana atunci spor la scris! good job


Just smile.!
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 5lzFTB481021-02
Sus In jos
http://larisawhatever.blogspot.com
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 20:47

cum adica am sa-l inchid?...stii ca noua ne place ficul tau asa ca sa nu te prind ca ma supar...abia astept continuarea...te poop:*
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 21:00

Buna scumpo ! Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 169309
Vai .. cat de fierbinte fost acest capitol Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 268890
Cum sa il inchizi .. ? Nici pomeneala ..!
Hai cu next-ul Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 962758 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 208323 Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 962758


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 21:15

Vai cat de frumos scumpa mea sotie❌x
Cum sa-l inchizi?Nu,nu.
Daca nu ai multe commuri nu inseamna ca nu e citit.Stiu ca vrei multe dar pune next-ul pentru noi cititorii tai fideli care il asteapta.
Mi-a placut acest capitol ca si celelalte:x
Deci pune next-ul repejor.
Succes!Pupici! kiss


Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum iubirea revine[SasuSaku+16]   Cum iubirea revine[SasuSaku+16] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Cum iubirea revine[SasuSaku+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-