Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Around of Mafia ( eventual +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Noi 2012, 22:57

Heiiii , iata ca am venit si eu cu Nextul dupa o groaza de timp ....Nu va mai tin cu introducerea mea :))) , si hai sa trecem direct la Fic :)))
Love you ! <3

Capitolul 4 <3 :x <3

Ma invelesc , si Sasuke inca sta in pat ganditor . Pe usa isi face aparitia doamna Lya , care il anunta pe Sasuke ca este cautat de un domn . Acesta ii multumeste Lyei si se ridica din pat , apoi iese din camera , si presupun ca se indrepta spre dressingul lui ….mda , le avem separat facute , pentru ca si el are o multime de haine . Mai stau in pat 10 minute , dupa care ma ridic si cobor si eu jos , unde se auzea o discutie destul de aprinsa din biroul brunetului . Ce se intampla oare ? Ma uit pe masuta din living , si observ telefonul lui Sasuke care suna de zori . Il iau in mana si observ ca suna cineva numit Naruto . Hm …numele asta , unde l-am mai auzit ? Aaaa , da , in acea seara la poker , da el era , acel blond energic si insotit de o fata bruneta . Cum telefonul tot continua sa sune , m-am gandit ca mai bine ar fi sa il duc brunetului in birou . Ma indrept silentios spre incapere si cand ajung in dreptul usii bat de trei ori , dupa care imi strecor capsorul prin mica deschidere .
- Scuzati-ma ! Sasuke iti suna telefonul . ii spun acestuia intinzandu-i telefonul . El imi spune sa intru . Fac cum spune si ii pun telefonul pe masa apoi il salut pe domnul ce se afla in fata lui :
- Buna ziua ! ii spun acestuia , iar el imi saruta mana poiliticos, si se prezinta . Aflu ca il cheama Orochimaru . Sakura , incantata ! ii spun acestuia rosind in obraji . parea un om foarte de treaba .
Privirea imi este atrasa de Sasuke care ma cheama langa el . Wow …ce ciudat , ma asteptam ca pana acum sa ma dea afara in suturi ca l-am deranjat . Dupa ce ma duc langa el , acesta ii zice lui Orochimaru ca poate pleca si ca vor discuta altadata detaliile . Barbatul pleaca , dar nu inainte de a-mi saruta dinou mana si de a da noroc cu Sasuke . La cateva minute dupa ce ramanem singuri in incapere , brunetul ma ia si ma pune in brate la el , apoi ma saruta . Hm …bineinteles , face asta mereu . Dar cum am spus , nu ma voi mai impotrivi , asta vrea , asta ii dau …pana la urma cine sunt eu sa ii impun lui regulile …doar ca , cateodata simt nevoia sa imi dea si mie mai multa importanta . Off . El ii da mereu atentie roscatei aleia infecte , doar pentru ca face tot ce zice el , cand vrea el . Ii pun mana dupa ceafa , intr-un mod mai sensual , si il intreb :
- Cine era domnul acela ? ii intreb foarte curioasa .
- Era unul dintre partenerii mei de afaceri …tocmai ma informa in legatura cu marfa proaspata din acest sezon . imi zice acesta . Cum de nu m-am gandit …era vorba tot despre treburile lui murdare .
- Deci …unde vrei sa mergi azi ? Pe unde vrei sa mai cheltui banii ? ma intreaba acesta amuzat .
- Prefer sa stau in casa azi …nu ma simt bine dupa …ce a fost aseara . spun eu lasand capul in jos . Si daca voi cheltui banii pe ceva , acelea vor fi niste medicamente .
- Bine , atunci voi merge cu Karin la licitatia de diseara . zice el pe un ton indiferent .
- Licitatie ? Pai daca pui asa problema …poate ai si pentru mine un loc ? il intreb putin tematoare .
- Am …dar esti constienta ca va trebui sa dai ceva la schimb . spune acesta cu un zambet prevers , in timp ce imi punea mana pe fund .
- Daca am spus ca ma supun , asa o sa fie , nu vei mai avea problem cu mine . ii spun lasand capul in jos trista , apoi parasind incaperea , si indreptandu-ma spre dormitor , unde m-am pus in pat , si am inceput sa ma joc pe tableta . Deoadata pe usa isi face aparitia brunetul care se “ arunca “ si el in pat si incepe sa umble pe telefon , la contacte , cautand disperat un anumit numar . Cand intr-un final l-a gasit , se ridica din pat si incepe sa se indrepte spre biroul din dormitor , care si acesta era plin de tot felul de hartoage . Tot vorbind la telefon , si tot spunand lucruri , dintre toate imi atrage atentia doar : “ Bine frumoaso , ai facut treaba buna cu rapoartele astea , si stai linistita ca nu te-am uitat , asteapta doar sa vin maine la birou . “ Acestea fiind spuse , el inchide telefonul , si se napusteste asupra mea incepand sa ma sarute si sa faca ce vrea din mine . Imi curgeau mici lacrimi din ochi , dar nu ma opuneam , i-am spus chiar si lui asta ….deci cum se spune : “unde am scuipat nu mai ling “ . El se ridica nervos si spune aratand cu degetul spre dressing :
- Pleaca ! Du-te si imbrica-te . Nu imi place sa ma culc cu o femeie care o face din sila ! Imi ia toata dorinta de distractie . Hai , mai repede , plecam in jumatate de ora . El iese nervos din incapere , trantind usa , si aud cum ii spune lui Karin sa se pregateasca si sa se aranjeze , pentru ca in seara asta ea va fi partenera lui oficiala si eu doar dama de companie . Hm …nu puteam sa ma astept la altceva . Deci daca roscata va fi” partenera lui “ , eu cred ca imi permit fiu mai independenta in seara asta . Domnule Uchiha , o sa vezi ce ai pierdut , daca nu sunt partenera ta , si ma numesti cum vrei tu . In seara asta , la licitatie te voi inebuni . Bun , deci sa vedem ce voi purta . Ma uit continuu in dressingul meu imens , si ma tot gandesc ce rochie sa aleg , pana cand , intr-un final imi sare in ochi o rochie care am primit-o cadou de la brunet , in adevaratul sens , adica vreau sa spun ca a venit cu ea impachetata la mine , si mi-a dat-o . Este o rochie alba , scurta si mulata pe corp , astfel incat mi se vad formele bine definite . Ce imi place cel mai mult la ea , este ca e din dantela naturala . O ador . Imi pun rochia pe mine si , vreau sa spun ca aratam superb . In picioare imi iau o pereche de pantofi Christian Louboutin albi cu pietricele Swarovski , ce aveu un toc de 16 . M-am machiat natural , dar tot odata in asa fel incat ochii sa imi iasa in evidenta . Parul lung mi l-am ondulat , si m-am dat cu parfumul preferat al lui Sasuke . Sakura , esti un geniu . Cobor scarile , iar la parter se afla Karin care era imbracata oricum , numai ca si partenera oficiala a unui sef de mafie NU ! Avea o rochie mulata argintie , fara bretele foarte lucioasa si scurta de asemenea . Iar in picioare avea niste botine de aceasi culoare , trebuie sa recunosc ca alea erau cat de cat dragute . Imi placeau . Parul il avea indreptat , si nu mai purta ochelarii . Acum avea niste lentile rosii . Mda …sa zicem ca se poate observa o schimbare , NU MARE , MICUTAAAA . Il vad pe brunet cum asteapta si el langa roscata , si era imbracat intr-un costum negru de la Armani, cu o camasa alba de la D&G iar in picioare avea niste pantofi tot negri si din piele . Bun Sakura , sa punem planul in aplicare. Dintr-oadata ma fac ca ma impiedic si cad exact peste brunet .Sanii mei erau lipiti de abdomenul lui bine lucrat . Acesta ma prinde usor de talie , cu intentia de a ma trage mai aproape de el , insa eu il resping , si ma ridic usor de pe el . Hm ..asta iti trebuie domnule Uchiha daca ai ales-o pe ea sa mearga” la brat” cu tine in seara asta . Puteam observa cum Sasuke isi musca buza de jos , in timp ce priveste intens la mine . Eu il ignoram complet …pana la urma Karin era partenera lui , eu doar o dama de companie . Roscata era foarte satisfacuta de situatia prezenta …o cred , vreau sa spun ca ea este in stare sa faca tot ce ii zice acest barbat . Ma indrept spre iesire , dar ma opresc cand il aud pe brunet ca zice ca mai intai vor iesi ei , si dupa eu . Incredibil …tipic lui . Ma dau intr-oparte , deranjata de spusele lui si le fac semn sa iasa …ceva gen “ Iesiti odataaa ! “ . Dupa ce a iesit Majestatea Sa , am putut si eu sa parasesc casa , si ma aflam in urma lor . Limuzina ne astepta in fata casei , am urcat si ne indreptam spre destinatie.Pe tot parcursul drumului cei doi se tot sarutau , iar Karin accepta aproape orice din partea brunetului . Nu aveau nici o jena fata de mine . Mda …acum chiar ca ma simt a5a roata de la caruta , asa ca mi-am scos telefonul si am inceput sa caut diferite chestii pe net . Intr-un final am ajuns . Hiu …nu mai sunt nevoita sa ii vad pe aia doi cum se mangaie si se saruta continuu. Cand cobor din automobil sunt oprita de cineva care ma trage de mana ….

Oare cine este persoana care o prinde pe Sakura de mana ? Ii va reusi planul de al inebuni pe Sasuke ? Credeti ca procedeaza corect ? Astept parerile voastra si nu uitati , cititi in continuare Around of Mafia daca vreti sa vedeti cum vor decurge lucrurile in continuare ! Love you guys >:D< !
CAPITOL NECORECTAT !


Acum ce ziceti de niste imagini ...mdea ..ma gandeau eu :)) :* So...they are here !

Rochia Sakurei : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Images14vf



Pantofii Sakurei : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 28227039505220056364118



Rochia lui Karin : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Cluba



Pantofii lui Karin : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 47210396098850458976130



Melodia capotolului : https://www.youtube.com/watch?v=yg345CMNUl0

That's all , my dears , kiss :* >:D<


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 26974622846250718754841



Ultima editare efectuata de catre allecsutza in Dum 02 Dec 2012, 14:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 18:07

Uau, ce rochie super a ales Sakura. O ador:X:X:X.
E asa de nesimtit Sasuke. ,,O sa iesim noi mai intai''. Ce sa zis... Care era oare diferenta daca nu ieseau ei primii?Abea astept sa vad cum o sa incerce sa-l ''seduca'' pe brunet. Trebuie sa vad ce iese.
Sa ma anunti si pe mine. Te pup, spor la scris.
P.S.: Am vazut cateva greseli de tastare. Incearca sa corectezi capitolele mai intai.:)


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Anneliz
Academy Student
Academy Student
Anneliz

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Poezii , citesc, ma uit la anime, sunt paralela cu scoala.
Stare de spirit Stare de spirit : FFoarte proasta

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 00:43

super draguta . Vreau nextul cat de repppeeedeeee


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 020100002120
In viata nimic nu e corect! Nu plange, nu regreta ca te-ai nascut ! Treci peste!
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 00:46

Supeer.Cred ca am sa-l bat pe Sasuke cu capul de perete daca mai se crede mult buricul pamantului,poate asa se mai desteapta si el umpic.Sa pui repede nextul si sa ma anunti.


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 4212754870_9c793b92f5


Din cauza voastra plang.
Datorita voua am ajuns asa.
Voi sunteti adevarati criminali.
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 13:03

Multumeeeeeeeeesc sweety ca m-ai anuntaat !! :-* a hug Deci asa capitool fortsaa maai ?? A meritat asteptareea ! a hug Sasukeee cam nesimtit , dar daca tine mortis sa se faca de ras la licitatie cu Karin la brat ..e decizia lui ! Asteept cu nerabdareee sa vad ce se mai intamplaa a hug ! Haiiii mai repedeee cu next plss !! Poate ma mai anunti si pe moooi :d . Bft la scriss la spooor la imaginatieeeee !! Te pupicesteeeeeeee deddeee kiss*kiss*kiss*kiss*kiss**:: PS : Ai mobilitatee te lasi pe spateee , aoleu fratee dar le stii pe toateee !! :-* dance 2


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 13:44

Nu stiu ce sa zic de capitolul asta...a fost interesant, dar parca l-ai facut din sila, din...plictiseala, de fapt nu...pentru ca totusi atunci cand o faci din plictiseala arata cat de cat.
Continutula fost bun, dar esteticapraf. Du ai lasat alineat la liniile de dialog si totul a fost asa de strans, m-am si pierdut la un moment dat, nu mai stiam unde sa ma uit. Pe langa asta ai avut si foarte multe greseli.
Imi pare rau ca a trebuit sa-ti zic asa, dar imi place ficul de asta sunt asa de exigenta.

Mai multe nu mai zic ca si asa nu sunt critic, deci n-am niciun drept.
Asteptam next, si speram ca o sa fie mai ok cu estetica data viitoare...

Sper ca nu te-ai suparat :|




Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 20:37

Sa ma anunti cand pui nextul repede repejor ca de nu ai sa vezi ce-ti fac happy happy happy





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 16:34

Buna

Merci,ca mai anuntat...A fost frumos,desi cam scurt...Si totusi cine o prinde de mana?
Foarte tare:Imi place mult atitudinea,Sakurei....si Karin:No comment rusinos

Sa ma anunti cand pui urmatorul capitol:Bye!


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 17:20

Imi place mult.Vreau nextu;;.Cat mai rapid posibilAnunta-ma.Pwp


Uhh mami like ya, woman your tease,
Imi pui inima pe foc, si-o arunci ca pe frisbee
Pui sare pe rana, ca sa ma doara
Ca eu sunt vagabontul, si tu esti o doamna
Sexy ghial inna the place, Ma supui la test
Ca pe un copil de scoala vrei sa-mi fac temele de seara
Ai un fizic mirific, nu e fizica se stie
Omogen ca hidrogenul si-oxigenul in chimie
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Dec 2012, 22:44

Te rog anunta-mă cam spui nextul , imi place mult ficul tau ! Pupici !


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 12:15

Super capitol . Ce urat din partea lui Sasuke ca sa o faca pe Saku dama de companie doar ca nu vroia sa se culce cu el , complicat om . Barbatul asta ar trebui sa se hotarasca pe cine vrea si pe cine nu . Sunt curioasa sa vad ce se intampla in capitolul urmator , asa ca te rog sa ma anunti .
Te kiss si a hug


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Nsk6



Sus In jos
Anneliz
Academy Student
Academy Student
Anneliz

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Poezii , citesc, ma uit la anime, sunt paralela cu scoala.
Stare de spirit Stare de spirit : FFoarte proasta

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Ian 2013, 22:19

cand mai pui nextul??? sunt foarte curioasaaa

Choco :) : 10 cuvinte.. Este atat de greu sa scrieti comentarii de 10 cuvinte?


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 020100002120
In viata nimic nu e corect! Nu plange, nu regreta ca te-ai nascut ! Treci peste!
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 23:40

Voi incerca sa pun nextul in seara asta ! PROMIT ! :* <3

Choco :) : este chiar atat de greu sa scrieti un comentariu de 10 cuvinte? Ca sa nu mai spun ca ai facut fi off. hmm...?!


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 02:35

Heeei , iata ca am venit si eu cu Next'ul dupa muuuulta vreme , Enjooooy :* <3


Capitolul 5 <3 :x <3

Era Sasuke care se uita in ochii mei si imi spune :
-Recunoaste , nu ti-a picat bine ca am ales-o pe Karin sa fie partenera mea , te deranjeaza …de aici vine si comportamentul tau , si faptul ca porti rochia pe care ti-am luat-o eu , tu ti sa ma inebunesti !
……………………………………………………………………………………………………………………………….

- Hm … tu chiar te crezi centrul universului …nu-I asa ? il intreb eu ironica . Deci fi atent la mine , domnule Uchiha , mai bine te-ai duce langa iubita ta , cine stie , poate o sa ti-o fure unu’ si dupa nu o mai gasesti . Ce pacat ar fi ! continui pe acelas ton ironic . Asta il infurie putin , pentra ca ma trage atat de aproape de el , astfel incat corpul meu este lipit de al lui , iar distanta dintre fetele noastre este doar de cativa centimetri . Il priveam in ochi , acei ochi abisali , asemeni unei gauri negre , odata ce te avanti in ei , nu mai exista cale de scapare . Imi simteam corpul tremurand ! Nu stiu daca tremuram de emotie , sau tremuram de frica sa nu imi lipeasca una . In cateva secunde a venit si raspunsul la toate nelamuririle mele , acesta ma strange putin de brat iar apoi ma saruta apasat . De ce spun ca am primit un raspuns ? Ei bine tremuram de emotie , in acest moment in stomacul meu era o gradina zoologica de fluturi . In scurt timp sarutul a devenit unul si mai pasional , limba lui patrunzand in lacasul meu umed , astfel examinand fiecare coltisor , la fel ca un cautator de comori . Dupa cateva minute , in care simteam ca eram singurii de pe acest meleag , eu imi pun mainele pe pieptul lui , si il imping usor , in semn ca sarutul trebuie sa inceteze . Il vad pe el zambind satisfacut … hm , presupun ca a obtinut ce vroia , o cheie spre fata visatoare din interiorul meu , acea fata visatoare , firava si foarte credula . Norocul meu este ca personalitatea mea impunatoare , independenta si rebela intotdeauna a camuflat acea cealalta latura a mea . Ma intorc cu spatele la el , si imi continui drumul spre intrararea in cladire . Incerc sa far nepasatoare , ca si cum acel sarut atat de diferit nu ar fi existat . Cand ajung in sala in care se desfasura licitatia , ma duc pe unul dintre cele trei locuri rezervate de brunet . Pe unul statea déjà Karin , care parea sa fie foarte interesata de tot ce era pe acolo . Chiar daca imi displacea , ma asez langa roscata , pentru ca Sasuke sa stead oar langa ea . Pana la urma ea este insotitoare lui principal in noaptea asta . Indata ce acesta se face comod pe scaun , ii pune mana pe piciorul “ iubitei “ lui , iar cand acesta se intoarce , il saruta .
Incarcam sa nu ma uit la ei , sa nu ii bag in seama , asa ca mi-am scos telefonul si m-am afundat cu totul in ceea ce inseamna “ a naviga pe internet “ .
In cateva ore in care se auzeau numai : 5000 , 5500 , da cineva mai mult ? Odata , de doua ori , de trei ori ….VANDUT ! Nu mai suportam , oricum nu eram atenta . Tot ce vedeam erau minunatele noutati despre moda , vedete si alte chestii aparute pe net . Bineinteles ca Karin l-a facut pe Sasuke sa ii cupere ceva , ma rog , s-a scos la licitatie nu stiu ce rochie foarte scumpa facuta de cel mai renumit designer al anilor ’90 , si sincer nu mi se parea chiar deloc demodata , adica si eu as purta-o . Brunetul a mai licitat si pentru un tablou extreme de frumos . Pe la 12 noapte s-a terminat si aceasta licitatie si am plecat acasa . Am ajuns repede , cum am intrat in casa , m-am dus direct sa fac un dus , apoi m-am imbracat in niste pijamale cu pantaloni lungi albi in carouri si o bluza cu maneca scurta roz . M-am dus in camera , mi-am luat tablet si am coborat in living unde m-am pus pe canapé , in fata televizorului imens si am tot schimbat canalele pana am ajuns la Mtv . Am dat muzica mai tare si am inceput sa ma joc Subway Surfers , foarte popular jocul . Peste 15 minute in care m-am tot jucat am auzit niste pasi de pe scari . Din curiozitate m-am uitat sa vad cine e …si da era chiar Sasuke , si el era imbracat in pijamale , mrg avea niste pantaloni albastri gen de treining , si un tricou negru . El se ajeaza langa mine , ia telecomanda de pe masuta si da mai incet apoi tot schimba canalele , era de-a dreptul enervant .
- Auzi , nu poti sa incetezi sa tot schimbi programele alea intr-una , hotaraste-te odata ! ii spun putin enervate , apoi ma ridic si ma indrept spre bucatarie unde imi pun un pahar cu suc de portocale . Cand m-am intors , am avut surpriza sa ii vad pe Sasuke si Karin intinsi pe canapéa sarutandu-se . Merg amenintator spre masuta , pentru ca acolo imi lasasem tablet , trantesc paharul , imi iau Ipad-ul si urc in viteza scarile , apoi ma duc in dormitor si ma pun in pat . Stiu ca nu este nimic intre mine si Sasuke , stiu ca eu am ajuns aici prima data fara voia mea , si stiu ca el niciodata nu o sa renunte la placerile lui pentru o fata . Problema este ca atunci cand ne-am sarutat , a fost ceva atat de diferit . Of , Sakura , ai luat-o razna , fato ! Cu mintea plina de tot felul de ganduri , asa am adormit eu , iar dimineata a venit chiar repede . Am deschis usor ochii , firar , soarele asta e chiar puternic . Ma ridic usor din pat , imi iau telefonul si ma uit la ceas …era 11 . Cand vreau sa ies din camera , dau nas in nas cu marele Uchiha . Acesta nu ma lasa sa ies din camera , ma prinde de mana , ma trage in dormitory , inchide usoa si apoi ma arunca in pat . Parea nervos …cineva s-a trezit cu fata la cearceas …
- Ce ai ma ? Nu ai dormit bine azi-noapte ? Ce-s cu nervi astia pe tine ? ii spun si eu nervoasa .
- Auzi ma , tu sa nu imi mai ceri mmie explicate , sti foarte bine ca pui intrebari degeaba , ca nu sunt obligat sa iti raspund . raspunde el NERVOS . Si ce dr*cu au fost fitele alea de aseara , cu trantitu paharului , muzica la maxim ? Unde te crezi , si mai important de cand imi comentezi tu mie deciziile ? E treaba mea ce fac , si nu prea cred ca te priveste pe tine !
- Sasuke , calmeaza , nu am chef de nici un scandal , ce naiba ? IESI din camera , oricum , ce rost are sa stai , pun pariu ca te asteapta Karin , saraca , cateva secunde fara tine …sa nu ii explodeze hormonii !
Brunetul imi da o palma peste fata , cei drept destul de dureroasa , obrazul mi s-a inrosit , si imi ustura . Din cauza durerii cateva lacrimi mi-au izvorit din ochi .
- Sakura , gandestete bine la ce ti-am zis , de mine nimeni nu isi bate joc , gandeste-te ca tu esti la mana mea ! acestea fiind spuse el iese din dormitor trantind usa .
Dup ace a plecat m-am dus in dressing , nu aveam nici o idée cu ce sa ma imbrac , am vrut ca azi sa port ceva mai casual , asa ca mi-am luat o perexhe de colanti albi cu modele negre , o bluza roz cu maneca lunga si putin larga , si m-am incaltat cu niste UGG-uri negre apoi mi-am pus o esearfa tot neagra . Parul doar mi l-am pieptanat si mi l-am lasat desprins , iar ca si make-up , doar putin luciu de buze rimel si creion dermatograf . Mi-am pus telefonul in portmoneu si am coborat jos . Acolo , cand brunetul ma vede , ma examineaza cu privirea , din cap pana in picioare , si ma intreaba fara chef :
- Unde te duci ? Si imbracata asa …parca nu ti se potriveste .
- De unde sti tu ce mi se potriveste si ce nu , si nu prea cred ca te intereseaza pe tine unde ma duc , asa ca nu te mai preface .
Cand acesta tocmai vroia sa imi intoarca vorbele am iesit din casa trantind usa .
Afara ….


Asta a fost tot ! Imi cer scuze pentru greseli :-s :*

POZELEEE :

Tinuta Sakurei : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 18013412315228838768107



Melodia capitolului :


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 01:48

Imi place atat de mult..Sper ca Sasuke sa inceapa sa o iubeasca pe Sakura cat de tarziu imi place joaca lor dea soarecele si pisica.. :)))
Te rog sa ma anunti can pui next..


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 13:52

Hey.
Imi place capitolul,atat de multa tensiune.
Saraca Sakura,ea il iubeste si el ce fcae?.
Sper ca Sasuke sa isi dea seama de sentimentele lui.

P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 14:04

UUUUU aa fost super tare si imi palce joaca lor dea sorecele si pisica .
Ma intreb cand domane iarta-ma is va da seama sasuke ca sakura il iubeste , dar am o intrebarepentur tine.
Ai putea sa faci un capitol si din aprtea lui Sasuke sa vedem si noi ce sentimente are pentur sakura nostra .
At am avut de spus , cum vreua nextul repede


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Anneliz
Academy Student
Academy Student
Anneliz

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Poezii , citesc, ma uit la anime, sunt paralela cu scoala.
Stare de spirit Stare de spirit : FFoarte proasta

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 20:26

frumi frumi dar a cam venit greu , ms mult pa-pa si astept ep urmator


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 020100002120
In viata nimic nu e corect! Nu plange, nu regreta ca te-ai nascut ! Treci peste!
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 09:06

Buna !
Mi-a placut foarte mult !
Ce nesimtit e Sasuke !
Sper ca pana la urma s-o iubeasca pe Sakura !
Te rog anunta-ma cand pui nextul (repede sper) !
Te kiss !
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 19:21

Oh la la <3 ! Te-ai mai gandit sa mai pui si tu un capitol..ma bucut <3 . Mersii mult ca m-ai anuntat esti o dulce :* a hug . Hmm capitolul : foarte draguts ca de obiceei, laudele de rigoare verificat, sasuke nesimtit verificat , karin verificat ..Hmm totul perfectus kiss*kiss*:* Hai mai repede cu next-ul s aunta-ma si pe mne cand il ( cat mai repede dac se poate) pui te rog kiss*:kiss*kiss*: . Bft la scris, te pupiiiiiiiiiisss dedde kiss*:kiss*kisskiss*kiss


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 21:47

Uauuu...ce rau este Sasuke.Imi place mult .Vreau next-ul.Anunta-ma, te rog


Uhh mami like ya, woman your tease,
Imi pui inima pe foc, si-o arunci ca pe frisbee
Pui sare pe rana, ca sa ma doara
Ca eu sunt vagabontul, si tu esti o doamna
Sexy ghial inna the place, Ma supui la test
Ca pe un copil de scoala vrei sa-mi fac temele de seara
Ai un fizic mirific, nu e fizica se stie
Omogen ca hidrogenul si-oxigenul in chimie
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 00:05

Heeeey... De obicei ocolesc ficurile cu mafioti motivul nici eu nu il stiu dar al tau sincer mia placut. Se vede ca Sakura e deranjatande vederea Karinei si ca tine la Sasuke dar el se poarta ca un badaran. Tias fii recunoscatoare daca mai anunta si pe mine de acum.
Sus In jos
SasuSakufan
Academy Student
Academy Student
SasuSakufan

Sex : feminin Localizare Localizare : unde esti tu acolo sunt si eu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 31 Ian 2013, 20:10

Hey! Am trecut si eu pe aici si sa stii ca imi place ficul tau! Vreau next repde anunta-ma cand il pui! Bye si spor la idei si scris!


[/center]Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Sasusaku-116_2e4e637a6532f3
DRAGOSTEA e in TOI !!!
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 02:37

Heeei , am adus NEXT'UL intr-un final , nu stiu cat de reusit este , dar sper sa va placa . Va pup ,dragelor :* !


<3 Capitolul 6 <3 :x :*

Cand acesta tocmai vroia sa imi intoarca vorbele am iesit din casa trantind usa .
Afara ….
Era o gasca , vechea mea gasca din liceu , planuiam sa avem o zi salbatica …
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Acestia erau : cea mai buna prietena a mea Ino , o fata cu parul lung si blond ca spicele de grau , era ca si sora mea , puteam sa ii spun orice , pentru ca stiam ca va ramane doar la ea . Din pacate nu prea am mai tinut legatura in ultima vreme , pentru ca s-a intamplat ce s-a intamplat si am ajuns pe mana unui sef de mafie . Bineinteles ca ea nu stie cum am ajuns aici , chiar nu as fi putut sa ii spun . Crede ca sunt cu Sasuke si suntem super indragostiti incat ne-am mutat impreuna . O imbratisez , iar ea face aces lucru . Urmatorii membri erau , Kiba , un baiat saten sooper dragut , am fost cu el o perioada in liceu , dar acum este iubitul lui Ino ; Sai , un baiat brunet si cu un ten foarte alb , nebuna grupului Temari , in liceu ea era cea care avea cele mai nebune ide , si intr-un final , dragul meu Nate , care era insotit de inca doua persoane , le tin minte parca tot dintr-un cerc de mafioti , un tip blond , ce era insotit de o fata bruneta . Ii salut pe toti , ii iau in brate , ii pup , de toate . Intr-un final cand ajung la Nate il iau in brate la fel de strans cum am luat-o pe Ino , pana la urma ei sunt sora si fratele meu . El imi face cunostinta cu cele doua persoane cu care a mai venit si aflu ca le creama Naruto si Hinata . Par de treaba .
- Deci …unde margem ? ii intreb foarte entuziasmata .
- Pai eu zic sa facem ceva in stilul vechi ! ne spune Temari , ce parea sa aiba o idée clasica de a ei . Masina lui Nate , muzica la maxim ….si ce ziceti de o tura la mare ?
- Ne placeeee ! am spus toti in cor . Atunci LET’S PARTY ! continui eu .
Nate cheama masina , era un BMW X6 asa ca aveam loc …zic . Daca nu ne inghesuiam noi . Ne urcam in masina si pornim la drum …o sa fie ceva CRAZY , o sa ma distrez cu prietenii mei si nu ma intereseaza de ce zice Sasuke , oricum el se distreaza mereu cu Karin si de mine il doare un cot .
SASUKE POV.
Cat ma enerveaza fetita asta , crede ca totul I se cuvine , dar cu toate astea imi place temperamental ei , este atat de independenta , si asa nu prea ii prinde bine “independenta “ asta a ei cu mine , pentru ca nu imi da ascultare si ma calca pe nervi . Sunt sef de mafia , tin sub control sute de persoane periculoase din lumea interlopa , si cu ea imi este atat de greu . Cateodata nu o inteleg , este dragastoasa si dupa are la arfe de iti vine sa o culci afara . Si totusi ce o fi fost azi cu ea de s-a imbracat asa si a plecat fara sa dea nici o explicatie . Trebuie sa aflu unde s-a dus , am vazut ca mai erau o groaza de persoane si printre care si Nate , Naruto si dama lui Hinata , ce o cauta cu ei ? Stiu ca Nate este cel mai bun prieten al ei , dar ceilalti doi ?
Deodata simt cum cineva se aseaza pe canapéa, langa mine . Cand ma intorc o vad pe Karin care era imbracata intr-o pereche de pantaloni scurti si un maieu cu decolteu in V …destul de generous ce-i drept . Avea dreptate Sakura …eate cam cu**a …eh stiam asta , dar e buna la casa omului . Ea se napusteste asupra mea si incepe sa ma sarute fara oprire , incat nici nu mai aveam aer . Intru in jocul ei pana cand ajungem in dormitor .
De atunci au mai urmat cateva ore bune de distractie . A fost foarte placut si mijto …cum am spus , este buna la casa omului . Stam epuizati in pat , si ma uit la telefon sa vad cat este ceasul ….wow , pai a trecut ceva . Este vro 19 :15 . Sa o sun pe Sakura sa vad pe unde e . Cine stie ce face , mai bine trimiteam bodyguarzii dupa ea . Caut numarul ei in agenda telefonului si o apelez .
SAKURA POV.
Ma aflu pe faleza cu gasca , si ne plimbam . Este asa de frumos . Deodata aud cum imi suna telefonul , ma uit si vad ca este Sasuke . S-a gandit si el sa vada ce mai fac , ma mir ca si-a amintit de mine . Raspund :
- Da ! Ce vrei ? il intreb nervoasa.
- Pe unde umbli ? ma intreaba acesta cu vesnicul lui ton indiferent . Nu imi aduc aminte sa imi fi cerut voie sa pleci atata vreme . Deci vii de buna voie acasa sau e nevoie sa trimit sa te ia cu forta ? ma intreaba acesta nervos .
- La distractie sunt , draga ! Lasa-ma naibi in pace , nu am chef de tine , dute sis tai cu Karin , ca sugur va distrait grozav amandoi , si lasa-ma pe mine in pace , apropos , nu iti face iluzii ca oricum nu iti spun unde sunt , o sa vin acasa atunci cand imi fac plinul de distractie . ii spun raspicat , sa inteleaga si turcu .
- Sakura , atata iti spun , nu imi pune la indoiala autoritatea ! acestea fiind spuse el inchide . Acum mi s-a facut teama , stiu ca are multe relatii si poate afla cand vrea unde si cu cine sunt …daca o sa vina dupa mine si o sa mi-o iau . Eh …macar o sa fie cu folos , imi era dor sa fiu libera , doar ca acum din libertatea mea face parte si el …stiu este ciudat , nici eu nu imi pot explica . La acest gand raman pe loc , iar Nate care este langa mine , se opreste si el .
- Ce s-a intamplat piticuto , te-a sunat Uchiha , l-au apucat crizele ? ma intreaba acesta mai in gluma mai in serios .
- Nu stiu Nate , este nervos …dar eu ma simt ca o proasta ! Nu stiu cum sau cand s-a intamplat asta , dar cred ca incep sa tin la el . Atingerile si saruturile lui ma fac sa ma simt asa bine , dar in egala masura , sau poate chiar mai mult ma ranesc insultele lui si felul in care se comporta cu mine ….atunci cand se saruta sau se culca cu Karin , rasuceste si mai tare cutitul in rana . Nu stiu ce sa fac !
- Off , mai Saku …fac parte din lumea asta , la fel de mult cum face si el , un lucru iti zic sigur , sa nu cazi in capcana “iubirii” intinsa de un mafiot . Este mai mortal decat atunci cand te sechestreaza , pentru ca este o moarte lenta si dureroasa pe interior . Nu pune la suflet si fi indiferenta , exact asa cum erai si in liceu cu piti***ncele care te calcau pe nervi si cu dob***cii aia pe care nu ii suportai . Acesta ma ia in brate , linistindu-ma ….mereu sti ce sa zica , de asta tin la el atat de mult . In momentul asta el ma asculta mai mult decat Ino avand in vedere ca e singurul care stie despre adevarata mea viata in momentul de fata .
- Heeei , copiiii , uitati un club ! Ce ziceti ….mergem sa il vizitam ? ne intreaba Temari foarte entuziasmata . Nici nu am mai stat pe ganduri , ca in cinci minute am ajuns in unul dintre cele mai cunoscute cluburi de la malul marii .Muzica rasuna in intreaga incapere , iar mirosul bauturilor alcoolice si al tutunului se simtea la tot pasul . Eh …asta inseamna ca era un club perfect pentru o noapte nebuna cu prietenii . Ma indrept spre barul cu bauturi si imi iau un cocktail cu alcool , iar apoi ma duc pe ringul de dans . Exact atunci incepe melodia mea preferata AS LONG AS YOU LOVE ME . Incep sa dansez si sa imi misc corpul pe ritmul melodiei , ne mai tinand cont de nimic . Am dansat toata noaptea cu diferite persoane , cunoscute si necunoscute , nu m-a interest de nimic , nu am raspuns de nimic din ceea ce am facut , M-AM DISTRAT . Pe la cinci dimineata , prietenii mei ma iau cu forta din club , pentru ca nu mai vroiam sa plec , era asa de bine . Din cauza ca toti consumasem bauturi alcoolice , nu putea conduce nici unul dintre noi , asa ca Nate isi suna soferul sa vina sa ne ia . Si la 5 parasim marea “de distractie “ . Eram in culmea fericirii , si in masina cantam intr-una .
- AS LONG AS YOU LOVE ME
WE COULD BE STARVING
WE COULD BE HOMELESS
WE COULD BE BROKE !!!
Nate imi pune mana la gura , si intr-un final tac , adormind pe umarul lui . Pe la 7 am ajuns in fata casei brunetului , cobor din masina si ma indrept usor spre casa . Eram inca intr-o stare foarte usoara de euforie , asa ca ma apucasem din nous a cant .
SASUKE POV .
Stau si imi beau cafeaua in living , in timp ce ma uit la televizor . Dintr-odata aud usa cum se deschide . Ma ridic , curios sa vad cine este , totusi nu are cine altcineva sa fie inafara de Sakura . Banuielile mele sunt confirmate , deoarece o vad pe rozalie foarte fericita , ciudat de fericita …mda , chiar cred ca a petrecut , arata sifonata si nu prea odihnita . Dar sper ca s-a distrat pentru ca nu va mai avea parte prea curand de asemenea iesiri , neinsotita de mine sau de garzile de corp . Daca a pus-o pacat sa se culce cu vrunu , chinurile pe care le va indura vor fi foarte numeroase . In data ce ma vede , se agata de gatul meu si incepe sa zica sau sa fredoneze :
-AS LONG AS YOU LOVE ME I’LL BE YOUR PLATNUM , I’LL BE YOUR SILVER , I’LL BE YOUR GOLD ! dar ceea ce a urmat sa spuna dupa , m-a uimit : ……………

!!!!! SUSPAAAANS !!!!!!!!!!!

MELODIA CAPITOLULUI :

Imi cer scuze pentru greselile de tastare , si astept sa veniti cu pareri , va pup :* >:D<


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 10:52

Salut!!!!!!!!Am ajuns si eu pe aici. happy
Povestea e frumoasa iar capitolul a fost grozav! happy2
Plz sa ma anunti cand pui nextul kiss


Ultima editare efectuata de catre Roxyta in Lun 18 Feb 2013, 20:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Around of Mafia ( eventual +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-