Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Around of Mafia ( eventual +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 16:41

Hey.
am ajuns si eu aici de cum am vazut mesajul.
Wow,Sasuke face ca trenul iar,Sakurei nici nui pasa.
Sasuke asta este ff dificil.Adica in momentul asta nici macar nu se uita la ea iar,acum scoate fum pe nari ca nu-i langa el.
Abia astept sa vad ce-i spune.

P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 17:54

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
L-a sarutat ? Nu pot sa cred !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 18:22

Heii mersi pentru anunt..Ce a facut Sakura ia spus ca il iubeste, il saruta ?? ce face fata asta ? Urasc suspansul cam atat de mult ∞....Mda la infinit ! Astept continuarea, te rog anunta-ma !


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 20:22

Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii scumpiii ! a hug Mersii muult ca m-ai anuntat de next, esti the best ! <3 Pai ce sa mai, asa capitooooool ? As long as u loveeeeeeeeeee us vei pune mai repede next ul si as long as u loveee u poate ma anunti cand il pui. Bafta laa scrisssssssssss te ciussssssssssssss dedde kiss:kiss*:kiss*kiss*kiss:**kiss*kisskiss


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 21:38

Deci hey....nu imi vine sa cred....adica tot cum poate fi Sasuke odata atat de brutal iar dupa asa dragastos angry .....si saraca Sakura ce indura puppy eyes .....deci nu stiu cum sa iti zic ca o sa mor de inima daca nu pui nextul.....ce vantu' face Sakura what?lol! ...... se agata de gatul lui canta si??????????? what?lol! well? awesome right? adica am eu o idee cam ce putea sa faca dar vreau sa mi-o confirmi tu...... nu ma mai tine in suspans si adu nextul....PLS...si daca ai putea anunta-ma si pe mine de next...Mersii kiss


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 16:39

Ooo..nu .Sakura, mamaica ce faci? O, deci imi place mult,Mersi pentru anunt, data viitoare trimite-mi totz un mp.Te pwp


Uhh mami like ya, woman your tease,
Imi pui inima pe foc, si-o arunci ca pe frisbee
Pui sare pe rana, ca sa ma doara
Ca eu sunt vagabontul, si tu esti o doamna
Sexy ghial inna the place, Ma supui la test
Ca pe un copil de scoala vrei sa-mi fac temele de seara
Ai un fizic mirific, nu e fizica se stie
Omogen ca hidrogenul si-oxigenul in chimie
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 18:55

Heeeeeeey. In primul rand vreau sa iti multumesc pt ca mai anuntat. Iar in al doi lea sunt ft curioasa ce ii zice ,adica am o banuiala dar daca e adevarat ce cred eu , el nu prea cred ca va reactiona prea frumos. Adica....ea e doar o dama de companie. Cam atat, si sper sa ma anunti in continuare.
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 17:46

Am trecut si euu la un nou ficc......hopaa well? awesome right?
Desi nu sunt un fan al ficurilor ci mafioti al tau e foarte reusit
Te rog sa aduci nextuu repede si sa ma anunti si pe mine
Bye bye kiss


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Apr 2013, 22:12

Scuze ca nu am comentat pana acum. Ce ii zice? Il injura? Sau ce?!?!?! NU-mi vine sa cred...supansu asta!
Abia astept next si daca nu te superi sa ma anunti si pe mine.
Ja ne! a hug kiss


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 28846yu

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 2elf7t2
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Joi 04 Apr 2013, 22:37

Frate!!! Ma omori cu suspansul tau :))! Imi place mult ficul tau, inca de la primul rand pe care l-am citit m-ai introdus in situatie. Deabia astept sa pui next-ul si daca ai putea te rog sa ma anunti cand il pui ar fi minunat. Te pup, papa! kiss


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 01:32

Heei , buna dragelor , am venit si eu cu NEXT'UL .....dupa 60000 de ani , dar am venit . Imi cer scuze ca v-am lasta sa asteptati atata , dar nu pot sa spun decat ca a8a este extrem de grea .
Sper sa va placa , nu stiu cat de reusit este , dar astept parerile voastre . Va pup :* >:D<


Capitolul 7 <3 :x <3

-AS LONG AS YOU LOVE ME I’LL BE YOUR PLATNUM , I’LL BE YOUR SILVER , I’LL BE YOUR GOLD ! dar ceea ce a urmat sa spuna dupa , m-a uimit : ……………
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
- Dar tu nu ma iubesti ! si apoi a urcat in fuga scarile indreptandu-se spre dormitorul nostru . Ce naiba o fi cu ea . Nu mai stau pe ganduri si urc scarile in fuga ca sa ajung mai repede in dormitory , sa vad ce naiba a apucat-o . Cand am intrat in camera am gasit-o in pat cu capul pe perna , radea in continuu si ii curgeau lacrimile . Un lucru este sigur …asta nu este rasul ei . Dar daca … nu este imposibil , ea nu ar lua niciodata pastille dalea . La acest gand ma duc direct spre ea si o apuc furios de fata iar uitandu-ma in ochii ei o intreb :
- Sakura ….tu ai luat ceva ? Fi atenta …mai bine imi spui adevarul , ca daca nu eu tot o sa il aflu . in acel moment se oprise din ras si devenise serioasa . Ma uit la ea in continuare asteptand un raspuns . Ea isi sterge lacrimile de la ochi si imi spune pe un ton scazut :
- Hm …bine ca schimbi subiectul . Si daca as fi luat care ar fi problema ta …hai acum nu face pe sfantul , nu imi spune ca tu nu ai luat niciodata .
- Sakura , cand iei chestii dastea trebuie sa fi sigur ca o sa te poti controla pe viitor . Eu nu am mai luat de ani buni si nici nu simt nevoia . Fi atenta la ce iti spun …daca devi dependent te trimit la produs .
Ea ramane masca cand aude , si teama se poate citi pe fata ei . Nu am vorbit serios , nu as trimite-o niciodata la produs , vreau doar sa stie ca astea nu sunt bune …nu mi-as ierta-o daca ar devein dependenta de pastilele astea “ miraculoase “ . Pe de-oparte este datoria mea sa am grija de ea .
- Of …stai linistit , le am sub control , nu am mai luat dastea din clasa a 12 a , dar le luam foarte rar . Nu cred ca am luat mai mult de 5 pastile dastea de cand ma stiu . Asa ca poti sa stai linistit . Acum le-am luat doar pentru ca ….
Se uita in ochii mei , si incerca sat ermine ce avea de zis , dar parca nu putea .
- Pentru ca ….? O intreb curios .
- Pentru ca vroiam sa uit de tine , prostule ! imi spune bosumflata si cu ochii inecati in lacrimi .
Sakura P.O.V .
La naiba …am facut-o . Nu imi vine sa cred ce am zis . Sunt o fraiera . De ce devin asa de vulnerabila in fata lui ? De ce m-am indragostit de el ? El este dur , rece , este sef de mafie , si eu o simpla proasta care crede ca el se va schimba vrodata sau ca macar o sa simta ceva pentru mine . Oricum …tot ce trebuie sa fac este sa raman la fel de tare cum am fost si pana acum , nu vreau sa is idea seama de asta ….cu toate ca i-am cam dat motive in ultima vreme , nu o sa se mai intample . Deodata simt buzele brunetului peste ale mele si incepem sa ne sarutam …era ceva atat de pasional , era exact ca sarutul din seara licitatiei …MAGIC . Cat timp ne-am sarutat totul parea o lume perfecta , lipsita de defecte . Acesta rupe sarutul si imi spune ca acum nu o sa imi faca nimic pentru ca l-am facut prost deoarece nu ma simt bine , dar data viitoare nu o sa mai fie asa . Hm … like always , dupa un moment tandru si plin de pasiune intervine atutudinea mafiotului …de ce e atat de complicat ? Si cica noi femeile suntem de neinteles , da …sigur ! Tot stand in pat si meditand asupra acestei situatii ma ia somnul , si incetul cu incetul adorm . Dupa o noapte intreaga in care am dansat si m-am distrat , oboseala m-a ajuns .
Dupa cate ore bune de somn sunt trezita de o persoana care intra in camera trantind usa . Ma asteptam sa fie brunetul , dar am deosebita “onoare “ de a vedea-o chiar pe aragaz cu patru ochi : Karin . Statea in cata mea cu mainile in sold si ma privea superior . Parea foarte nervoasa .
- Tu , cap roz , da-mi telefonul inapoi . Hai , stiu ca tu mi l-ai furat . Hoata de telefoane ce esti .
Stai , WAIT ! Ce naiba …asta zice ca eu i-am furat telefonul ?
- Hai Karin ,termina cu asta , nu e vina mea ca esti tu aeriana si nu sti unde ti-ai pus telefonul . Si ce as face eu cu telefonul tau ? Am si eu , si plus de asta , chiar nu mi-as fi dorit sa pun mana pe ceva ce iti apartine , CREDE-MA !
- Nenorocita mincinoasa ce esti ! Sasukeeeee ! nebuna l-a chemat pe Sasuke , sa se mai enerveze si asta acum . In cateva minute brunetul isi face aparitia in dormitor .
- Karin ! Ce mama dr**u cauti tu la mine in dormitor ? Ti-am dat eu voie ? acesta déjà se enervase din cauza ochelaristei asteia .
- Scuze Sasuke , dar pitip****a ta mi-a furat Iphone-ul . Spune-i sa mi-l dea inapoi .
Satula de tot circul asta ma ridic din pat si ii spun brunetului :
- Nu stiu daca o crezi sau nu , dar sti prea bine ca eu nu as avea ce sa fac cu el ! acestea fiind spuse , eu ma indrept spre baie sa imi fac un dus si sa ma aranjez putin , pentru ca dupa ce dormisem pana la ora 17:15 simteam nevoia sa ma inviorez putin .
Cand am ajuns in baie mi-am lasat hainele si m-am bagat in cada plina cu apa calda si cu spuna . Era atat de linistitor . De ar fi si viata mea la fel …dar nu , eu am o viata mai complicate decat m-as fi gandit vrodata . Cad eram mica vroiam sa fiu fotomodel , vroiam sa am o viata de vedeta …visul oricarei fete , insa iata ce viata am . Sunat la mana mafiei , pe unde merg sunt inconjurata de lumea interlopa , traiesc cu frica ca si la cea mai mica greseala pot sa imi iau adio de la viata . Hm …poate ca Sasuke este cateodata prea ingaduitor cu mine …cine stie ce viata au alte dame de companie . “Dama de companie “ …cum suna asta , sugereaza un singur lucru : viata imi scapa printer degete iar eu nu pot face nimic sa opresc acest lucru , este ca si cum m-am afla intr-o camasa de forta , nu sunt capabila sa reactionez la ceea ce mi se intampla . Tot ceea ce pot sa fac , este sa accept ce mi se intampla , pentru ca asta este prezentul si viitorul meu .
Dupa 30 de minute in care corpul meu s-a rasfatat in apa calda sis puma cu miros de trandafiri ies din cada , si imi acopar corpul cu un halat alb si pufos , apoi ma indrept spre dormitor . Cand ajung acolo il vad pe brunet stand in pat si …ce naiba cauta el la mine in telefon ?
- Hm … vad ca te intelegi cam bine cu Nate …ai o groaza de apeluri cu el , m-as fi uitat si la mesaje daca nu le stergeai . Ma indrept spre el si ii iau telefonul din mana .
- Multumesc , si te rog sa nu mai umbli la mine in telefon , pentru ca eu nu umblu in al tau ! Ok ? Si ce daca vorbesc cu Nate ….te deranjaza invr-un fel ?
- Sakura , am mai vorbit despre asta si in seara aia . O sa mai ti legatura cu amicul tau decat atunci cand eu iti voi permite asta ….! Si acum sa mergem pana la mall , pentru ca i-am dat bani lui Karin sa isi ia un telefon nou , si ma gandeam ca poate vrei sa iti cumperi si tu ceva , sau nu ?
- Ce ! Cum sa nu vreau ? Ma duc sa ma schimb . am inceput sa topai de fericire , exact ca un copil mic , si m-am dus catre brunet sa il sarut in semn de multumire , apoi m-am indreptat spre dressing . De acolo mi-am ales o camasa alba , o fusta roz , niste pantofi beji , o geanta alba si un colier de aceasi culoare cu fusta . M-am machiat doar cu creion dermatograf negru , putin blush , si luciu de buze roz . Parul mi l-am ondulat la varfuri , si …sunt gata . Am coborat jos , unde ma astepta brunetul imbracat intr-o camasa alba , un sacou gri , niste pantaloni negri si o esarfa de aceasi culoare cu pantalonii . Arata al naibi de bine . Cand m-a vazut m-a analizat cu atentie din cap pana in picioare , apoi m-a luat de talie si mi-a spus ca limuzina ne asteapta afara . In limuzina era o liniste ingrozitoare , nu imi placea acea atmosfera , asa ca am incercat sa fac o conversatie :
- Ma mir ca nu ai luat-o sip e roscata aia cu noi si ai trimis-o singura !
- Sakura , macar odata poti sa te bucuri de ce iti ofer ? Cand stau cu tine nu e bine , cand nu stau cu tine sis tau numai cu ea iarasi nu e bine ! Hotaraste-te , macar azi nu mai face atatea fite . Am avut o zi buna si am fost calm , chiar nu vreau sa ma enervez pe seara . Hai sa coboram , am ajuns la mall .
Avea dreptate , mereu ma comportam asa , dar ce sa fac , daca nu fac asta el o sa isi dea seama ca m-am indragostit . Imi pare sau Sasuke , mi-ar placea sa isi fac pe plac sis a ma comporta asa cu ai spus tu , dar nu pot .
De cum am intrat in mall , primul magazine care mi-a atras atentia a fost ORSAY . Unul din magazinele mele preferate , asa ca l-am tarat pe brunet dupa mine si am inceput sa ma uit la toate hainele existenete acolo . Imi gasisem o rochie frumoasa si vroiam sa ii cer o parele brunetului , sa imi zica ce crede , dar chiar in momentul acela …………


Pozeleeee :

Tinuta Sakurei : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 79703530079347680681880



Tinuta lui Sasuke : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 39082525241547482731549



Rochia : Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 48004634366870570199116



Melodia capitolului :


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 01:58

Prima !
Dupa un milion de ani ai adus si tu nextul . Ma gandeam ca ai renuntat la el sau ceva de genu . Capitolul a fost frumos , dar estetica nu a fost foarte buna . Sasuke tu nu intelegi ca ai pe cineva langa tn care te iubeste cu adevarat .? . Daca nu iti dai seama mai repede intru in fic , iar atunci va fi vai de capul tau . In fine , sper sa aduci capitolul mai repede si sa ma anunti .





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.


Ultima editare efectuata de catre Anky.Ancuta. in Vin 12 Apr 2013, 14:58, editata de 1 ori
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 13:38

Este genial capitolul! La fel ca si celelalte! Ei bine, am nite intrebari pt personaje:

Pentu Sasuke:
1. De ce ai fost ingrijorat pentru Sakura din cauza drogurilor?
2. Pentru tine Sakura este o simpla tar*a, sau...?
3. Cand ai vazut apelurile acelea de la Nate, ai fost gelos?
4. De ce nu te-ai culcat pana acum cu Sakura, daca tot e dama ta de companie?
5. Spune trei calitati ale Sakuri si 3 defecte.
6. Ccare te atrage mai mult, Sakura sau Karin?
7. Ce parere ai despre Karin?
8. Daca ai afla ca Sakura e indragostita de tine cum ai reactiona?
9. Ce ai simtit cand Sakura a spus „- Dar tu nu ma iubesti !”?

Pentru Sakura:
1. Ce simti in momentele cand Sasuke sta cu Karin?
2. Spune 3 calitati ale lui Sasuke si 3 defecte!
3. Ce simti cand Sasuke te bate? (nu fizic :)) )


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 13:54

Yee ai adus nextul intr-un sfarsit happy ce sa zic...a meritat asteptarea heh
Am ramas masca de ceea ce i-a spus Sakura lui Sasuke ......si culmea ca el nu a lovit-o cand l-a facut prost desi i-a spus adevarul lough fara suparare....
Ce enervata poate fii Karin....cum sa o acuze pe Sakura ca ea ii o pr****ta care nu stii nici unde ii este capul??Desi ma gandesc ca toata aceasta sarada cum ca Saku ia furat telefonul a fost doar ca sa o faca pe Saku sa decada in ochii lui Sasuke...dar se pare ca nu ia iesit faza rolling on the floor ....Sincer pacat ca Sasuke nu i-a dat cel putin o palma rolling on the floor ca si-ar fi meritat-o rolling on the floor
Cum ai putut sa termini asa capitolul...o sa mor pana data viitoare cand pui nextul....."in momentul acela" ce??? ce s-a mai intamplat si de data asta?? ce ai facut Sasuke...din nou?? waiting waiting
Spor la scris in continuare si te astept cu nextul cat mai curand happy
~Sayonara~ kiss a hug


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
DeeaRuby
Academy Student
Academy Student
DeeaRuby

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 18:25


Abea astept urmatorul capitol.Sunt sigura ca o sa fie superb la fel ca toate celelalte de pana acum. i love you


Stay Chill ! Im not a devil . evil devil mua ha ha
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 22:01

si si si??????ce se implanta mai departe?vino cu next-ul mai repede ca te BAT.Akatsuki_lavy ti pupa
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Sam 13 Apr 2013, 15:39

Buna! Imi place capitolul foarte mult! happy Ma bucur ca Sasuke se duce cu Sakura la cumparaturi si nu e Karin! Cand o sa-si marturiseasca sentimentele si va exista SasuSaku? Imi plac hainele Sakurei! happy2 Apropo, de ce nu m-ai anuntat, de obicei ma anuntai?! Sper ca de data asta sa ma anunti si te iert pentru ca acest capitolul a fost grozav! Spor la scris! Ja ne! hi! :thx:
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Mai 2013, 20:50

next e foarte frumos continual nu il lasa ne terminat dance2


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Asss10Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Iul 2013, 11:28

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Around of Mafia ( eventual +16 )   Around of Mafia ( eventual +16 ) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Around of Mafia ( eventual +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-