Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sakura's Rythm, Sasuke's dance

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sakura's Rythm, Sasuke's dance   Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 15:43

Nu am mai trecut de mult pe aici....imi place cum evolueaza lucrurile...vreau sa ma anunti si pe mine de next...cat mai repede


Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Mickey :)
Academy Student
Academy Student
Mickey :)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva unde tu sa nu ma gasesti :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : iubesc sa enervez oamenii
Stare de spirit Stare de spirit : indragostitaaa raaaaw

Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sakura's Rythm, Sasuke's dance   Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 10:43

Am ajuns si eu pe aici....cam tarziu dar ma bucur ca am reusit sa iti citesc ficul. Este genial. E o idee destul de originala si mi se pare chiar interesanta. Totusi banuiesc ca Sasuke o place pe Saku si probabil Temari se v-a supara....dar asta e. Vreau sa vad ce se intampla in continuare. Greseli nu am observat ....Incearca sa ii apropii putin pe Sasuke si Saku...In schimb de criticat nu am nimic. Astept nextu si nu uita sa ma anuuunti kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Asss10Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sakura's Rythm, Sasuke's dance   Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 09:50

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sakura's Rythm, Sasuke's dance   Sakura's Rythm, Sasuke's dance - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Sakura's Rythm, Sasuke's dance

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-