Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 In umbra celuilalt

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Apr 2011, 21:55

Hey hey.Frumos Ani.Sakura si Naruto? Hmm i-auzi!
SUnt curioasa sa vad ce se intampla...Repejor ely continuarea:D


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sakura Uchiha
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Konoha
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Moolteeeeeee
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita:D

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 14:04

Ador ficul asta
Vreau nextul!!!!!
Plz Plz Plz
Cat mai repdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
please please please please
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Apr 2011, 20:48

Deci practic ador ficul tau !
Vrem next, vrem next, VREM NEXXXXTTTTTTT!!!
Pe bune..chiar vrem next
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 947835
Spor la scris !
Sa ai multttteeeeeeeeeeee ideiii !
Pupici !
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 962758


Fericirea este un vis, durerea este reală.

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
SuperEla
Academy Student
Academy Student
SuperEla

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Pe ici... pe colo... mereu in actiune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : citit, alpinism, skateboarding
Stare de spirit Stare de spirit : Happyy

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Joi 05 Mai 2011, 21:11

Fetelor cand puneti nextul????? Il astept cu nerabdare.... A iesit super ficu asta in colaboarare aveti talent nu gluma..... va rog puneti mai repede next ca mor in suspans.... Spor la scris si la idei.... pwp:X
please
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Asss10In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Vin 06 Mai 2011, 06:46

Da chiar, nextul unde e? Am asteptat destul de mult si imi cam pierd rabdarea. Vin la voi si va pap daca nu scrieti nimic. Choco va pupaceste dulcic!!! kiss in love kiss


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Sam 07 Mai 2011, 03:00

Vaii fetelorr deabia asteptt sapuneti next-ul


Suspansul maomoaraa in love huh? nervi!


Spor la scris si la ideeii sper sa apara cat mai curand posibil


Va pupa Adrenalinaa
love


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Asss10In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Sam 07 Mai 2011, 16:48

Voi chiar vreti sa vi la voi sa va mananc? Eu nu as vrea ca dupa aia nu mai are cine sa continuie ficul, dar daca mai trebuie sa astept mult... Eu v-am pupat dulce si sper ca data viitoare cand mai intru pe aici sa gasesc ceva postat. kiss in love kiss


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
ShizueAsahi3
Academy Student
Academy Student
ShizueAsahi3

Sex : feminin Varsta : 23
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Dansez,Desenez,fac rpc-uri si cant
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Forever

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 10:15

nextt......e tare frumos happy2


------**♥️♥️**####___####**♥️♥️**
.____**♥️♥️**##____#.#____##**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.____**♥️♥️ **#____________#**♥️♥️**
._____**♥️♥️**#__________#**♥️♥️**
._______**♥️♥️ **#______#**♥️♥️**
._________**♥️♥️ **#__#**♥️♥️**
.___________**♥️♥️**#**♥️♥️**
._____________**♥️♥️♥️♥️**
_______________**♥️♥️**
_________________*♥️ i love you shy love in loveIn  umbra  celuilalt - Pagina 4 SakuramadshippuudenIn  umbra  celuilalt - Pagina 4 Sakura4-1In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Sakura8-1In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Th_ShizPowerIn  umbra  celuilalt - Pagina 4 OutputCABHYVDHIn  umbra  celuilalt - Pagina 4 Sakuragaah
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 16:36

dragii mei am venit si eu cu nextul dupa 10 ani va rog sa scuzati marea intarziere :(
am zis sa facem putin mai altfel ficuul, neam gandit s facem capitolele mai mici si mai dese ce spuneti? capitolul care il pun eu acum este mai scrut daca nu va place doar sa ne spuneti si revenim la vechiul obicei
lectura placuta dragii mei :x:x

Capitolul 8: Dragostea ascunsa in rasete de copii

Peste noapte simt cum gura imi este parca uscata si insetata dupa apa.Vreau sa ma duc la baie dar cum ma ridic ma impiedic de ceva si cad, cad peste ceva, se pare ca pe Naruto, ajungand cu fetele doar la doi centimetri distanta una de cealalta, privindul in ochi aceea albastri ca marea.Off, am si uitat ca el a zis ca se culca pe saltea. Ma inrosesc toata la fata, mai rau ca o rosie si ma ridic imediat de pe el incepand sa imi cer scuze agitata, pentru ca l-am trezit. El a spus ca nu face nimic dupa care ne-am dus pana la bucatarie sa luam cate un pahar cu apa pentru fiecare. Dupa ce bem acel lichid cu care ne-am potolit setea mergem inapoi in camera eu rugand-ul pe Naruto sa doarma cu mine in pat pentru ca desii aveam un pat doar de o singura persoana cred ca incapeam amandoi. Dupa ce ne-am bagat in pat am observat ca vine un curent destul de rece de undeva, o nu am uitat sa inchid fereastra. Vreau sa ma ridic sa o inchid dar simt cum o mana ma trage de talie si sunt pusa cu spatele pe abdomenul lui Naruto care vroia sa ma inclzeasca sa spun asa. Nu pot spune ca nu imi placea ba chiar eram foarte frumoas tratata de Naruto, el stie cum sa se parte cu o fata nu ca acel Uchiha rablagit. Ma intorc cu fata la el si il privesc, dormea asa de frumos era splendid, parul galben ca soarele dimineata era ravasit in toate directiie si ciufulit iar ochii lui albastri de safir erau inchisi, respira usor tragand din cand in cand cate un mic sforait. Incep sa ma joc putin cu parul lui, luand o suvita si invartindo pe degetul aratator. Nu prea stiu de ce dar nu imi era somn deloc, aveam destul de multa energie in mine, cred ca Naruto emana un fel be energie pozitva cu care ne molipseste pe toti. Nu-i de mirare ca este atat de hiperactiv tot timpul. Dupa ce ma joc putin cu parul lui incep sa ma joc cu abdomenul sau. De vede ca ii era cam cald, este transpirat tot si cu camasa de noapte jos. Chiar cred ca voi ajunge sa-l iubesc pe Naruto, e atat de dragut atent si dulce, mereu de incredere si mereu iti ridica moralul cand este la pamanat.Ma bucur ca acum suntem impreuna. La un moment dat aud un chicot amuzat si dulce, ce ma trezeste din visare. Sa pare ca am inceput sa-l gadil pe Naruto fara sa vreau.
Deodata aceta se ridica brusc si ma priveste cu un zambet malefic pe fata, zicandu-mi:
-Vrei joaca, las-ca-ti dau eu tie joca! si se napusteste asupra mea bagandu-ma in sperieti eu nu prea stiimd ce vrea sa faca. El incepe sa ma gadile foarte tare, atmosfera din camera devenind foarte veslsela si rasetele noastre auzindu-se in toata icaperea. Dupa o partida buna de ras ne oprim si ne intoarcem unul la spatele celuilalt incercand sa adormim. Dupa nici zece minute Naruto incepe sa sforeie, Aoloo te aud vecini mai incet,zice vocea mea interioara. Ma intorc cu fata la el si incep sa-l imping incercand sa nu-l trezesc dar macar sa inceteze cu sforitul.
-Naruto mai incet, ca te-aude tot orasul; tot nu inceteaza, ba dimpotriva incepe sa sforeie mai tare asa ca-l imping si mai tare.
Ia stai tu putin inainte sa ma duc dupa apa el nu sforaia, SE PREFACE!!!.Dar nu apuc sa mai gandesc nimic ca aud cum cineva cade pe jos acela era Naruto.Care incearca sa faca pe nestiutoru dar nu-i merge.
-Ce? Cum? Cand? Unde arde?; zice el agitat si intorcandu-s capul in toate directiile.
-Taci Naruto stiu ca te prefaceai; spun eu cu un zambet siret pe fata
-Deci se pare ca nu mai are rost sa ma prefac; spune el cu un zambet si mai siret.
Apoi vad cum se ridica de pe jos indreptandu-se spre baie, eu ma intind in pat dar...miscare proasta, pentru ca imediat vine si sare pe mine iar incepand sa ma gadile. Nu mai pot, o sa ma omoare cu gadilatul sunt sigura. Radeam, dar nu numai pentru ca ma gadila. Ci de fericire, sunt foarte fericita ca sunt cu el, sunt foarte fericita ca e iubitul meu, sunt foarte fericita ca il iubesc si stiu ca si el ma iubeste.
-Nar...uto ince..tea...za! incerc eu sa spun printre hohotele de ras
-Daca ma saruti promit ca te las in pace, spune el cu un zambet dulce
-Promiti! spun eu privindu-l in ochi
-Promit, spune el si se napusteste peste buzele mele sarutandu-l cu multa dragoste si cu ardoare. Ii raspund sarutului acela care stiu ca ii venea din inima, dupa care ne bagam amandoi in pat adormind toata noaptea...sau ce a mai ramas din ea.


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Asss10In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 09:34

In sfarsit v-ati decis si voi sa continuati. Sincer eu nu am nimic in potriva cu a face capitole mai scurte, dar a le posta mai des. Asa, in legatura cu acest capitol. Mie mi-a placut extrem de mult si sincer ma bucur ca rozalia si-a gasit un baiat pe masura ei. Astfel ce baieti nu mai vezi in zilele noastre. Astept cu nerabdare nextul. Choco va pupaceste dulce pe amanadoua!!! kiss in love kiss


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 15:03

Yeee, a primit nextul.
Mie imi convine sa faceti capitole mici si sa le postati des.
Capitolul a fost foarte frumos.
Deci astept nextul repede.
Pupici dulci.
Bye.


  In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 21:56

Mda chiar daca urasc cuplul narusaku
Si pe bune chiar il urasc :|
Mie tot imi place ficu vostru
Next happy2


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanIn  umbra  celuilalt - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 15:31

O sa va spun un mic lucru, sa va fac mai curiosi. lough
Nu o sa fie narusaku. Cat de curand se va intampla cevaaa. Deci fiti pe faza caci ma apuc de next si sper sa-l postez pana miercuri.
Inca doua comm-uri dance2


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 17:32

hehe se pare ca Anii a dezvaluit micul nostru secret, eu nu va zic mai multe va facem curiosi
dar sa nu va faceti griji, se vor intampla multe....foarte multe, avem ficul regizat in minte de la cap la coada :))
oricum ne bucuram mult ca va place ficul nostru si ca va faceti timp sa-l cititi
Anii desii esti la bunici, te rog sati faci timp de next, sa facem cum leam promis nu :)) mici sii dese, inainte le puneam odata pe luna acum le puneam o data la saptamana =))
Oricum mai asteptam mareri si va pwpacim amandoua dulce kiss

pwp kiss


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
SuperEla
Academy Student
Academy Student
SuperEla

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Pe ici... pe colo... mereu in actiune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : citit, alpinism, skateboarding
Stare de spirit Stare de spirit : Happyy

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 16:18

Am trecut si pe aici dupa muuuuult timp..... Naruto si Sakura interesant.... Saraca Sakura a omorat-o Naruto cu gadilatul lui... E foarte fain ficul si vreau neeeeeext repede.... Am o pofta de citit de nu va imaginati, asa k next... PLS please
Sus In jos
Julie
Academy Student
Academy Student
Julie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : ies in oras,la cumparaturi
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare,plina de emotii...

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 12:35

buna!sunt noua pe acest site simi place muuuuuuuult ficul vostru! in love asa k v rog NEXT!!!! please


,,Sa te ridici cand altii te doboara,
Sa poti sa razi cand sufletul ti-e trist,”
Sa poti sa crezi cand totul e minciuna,
Sa poti vedea cand viata ti-e in ceata,
Sa intelegi ca esti doar un prizonier in
lanturile vietii…
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 14:06

Am venit cu next-ul. A durat cam mult dar am venit. Sper sa va placa. Lectura placuta:

Capitolul 9:" Dragostea pluteste in aer" part1


Ceasul enervant ma indeamna sa ma trezesc dar eram asa obosita ca abea puteam misca un deget. Si soarele era de mult pe cer si lumina intreaga camera. Oare cat era ceasul? Intind mana cautand ceasul care se afla pe noptiera de langa pat. Il caut il caut ma intind mai mult si cad pe jos din pat. Zgomotul pe care l-am facut l-a trezit si pe Naruto care speriat a inceput sa intrebe “ ce? Cum? Unde?ce?”. Am inceput sa rad de el dar Naruto s-a napustit asupra mea si a inceput iar sa ma gadile. Nu eram total treaza si cand ma scol fortat sunt cam artagoasa, asa ca am luat o perna si l-am lovit pe bietul Naruto pana a inceput sa se vaicareasca sa termin ca-l doare. Oare asa rau l-am lovit?Dar acesta nu se opreste. El in timp ce eu ma intreptam catre baie ia si el o perna si incepe sa ma bata. Ne luptam cu pernele pana cand mama mea intra in camera si ne intreaba de ce faceam asa mare galagie.
Ma uit la ea ca la felul paispe, ii zambesc fortat si ii spun ca nu e nimic. Apoi intru in baie. Dupa ce am intrat in baie am auzit-o pe mama cum i-a zis lui Naruto ceva si acesta a chicotit. Tare voiam sa stiu ce i-a zis dar trebuia sa-mi fac siesta. Oricum mai trebuia sa mergem si la scoala si la lucru deci nu aveam timp de pierdut.
Intru in cada si ma scufund in apa calda printre bulele de sapun. Intreaga baie mirosea a lavanda, preferata mea. Acest miros ma calma complet si ma relaxa. Dupa mica balaceala cum ii spun eu imi iau capodul pe mine si ies.
Cand am intrat in camera era sa cad pe jos cand am vazut ce facea Naruto si maicamea. Se uitau in albumul meu cu poze. Cand i-am vazut nu stiam daca sa tip la maicamea sau sa il lovesc pe Naruto cu telefonul care imi era la indemana. M-am indreptat spre ei cu viteza si le-am smuls albumul din mana si am inceput sa tip:
-Ce faceti voi cu albumul meu? Ce scrie pe coperta? Aaaaa? Ati vazut? Scrie” INTERZIS”!!! Oare ce poate insemna Interzis? Aaaaa cred ca vrea sa sa zica ca nu aveti ce cauta aici.
-Calm Sakura, scumpo faci riduri de la atata stres. Stai calma nu ne-am uitat decat la pozele recente. Dar stai linistita mai am albume cu tine de cand era mica in camera mea. O sa i le arat mai incolo lui Naruto daca vrea. Spune mama mea chicotind.
-Nu nu nu, nici gand. Of hai mama iesi afara si Naruto tu misca in baie. Vreau sa ma schimb.
Naruto nici nu a mai apuca sa spuna ceva pentru ca l-am impins in baie si i-am zis sa nu iasa pana nu-l chem eu iar mama a plecat tot vesela chicotind de zor.
Oftez adanc si pornesc spre sifonierul meu. Dupa ce stau si ma uit la el ca pisica in calendar imi aleg o fusta alba scurta, un maieu roz cu fluturi negri pe el, niste sandale cu toc nu foarte mare. Apoi dupa ce ma imbrac imi iau si o bluza de trening foarte subtire de culoare alba, in par imi pun o bentita neagra, ma machiez putin apoi ies din camera anuntandu-l pe Naruto ca poate intra.
Intru in bucatarie si umblu pe acolo. Din frigider iau ceva de mancare si imi pregatesc un pachet pentru la scoala. Apoi imi pun un suc de portocale in pahar si ies afara in curte unde imi savurez deliciosul suc in timp ce il astept pe Naruto. Acesta apare in cele din urma fiind imbracat la fel ca ieri.
Dupa ce o salut pe mama il iau pe Naruto de mana si pornim spre scoala. Pe drum ne intalnit cu toata gasca. Unele fete ascultau muzica, baietii ziceau glume. Si eu fiind plictisita imi scot telefonul in incep sa ascult muzica. Naruto se duce langa baieti sa asculte glumele iar eu raman cu Hinata si Tenten.
-Ia spune Sakura cum iti merge cu Naruto? E romantic sau tot papa lapte? Ma intreaba Tenten incepand sa rada.
-Te rog frumos sa nu-l faci papa lapte. E foarte amuzant si dragut. Ne intelegem de minune. Romanic nu stiu daca e. Nu l-am pus la incercare aseara.
-Ia ia ia cand aseara? Ati facut ceva nebunilor? Eu abea acum aflu? Spune prietena mea incercand sa para indignata.
-Nu , nu Tenten sa nu te gandesti la prosti. Nu am facut nimic. Doar ca sti aseara a fost furtuna si mama a insistat ca Naruto sa ramana l cina dar apoi a inceput si mai rau furtuna si Naruto a trebuit sa doarma la mine. Atata tot nu s-a intamplat nimic crede-ma.
-Ehh pacat ca nu ati facut nimic. Da barem ai dormit cu el. Sforaie cumva?
-Tenten! Ce-i cu atatea intrebari. Nu sforaie prea rau. A facut-o doar o data si se prefacea. A fost amuzant aseara. Cat am mai ras pentru ca m-a gadilat. Oricum hai sa mai schimbam subiectul. Nu ma simt prea bine sa vorbesc despre el.
Tot drumul a fost plin de amuzament. Cate o nazbatie facuta de vreun baiat. Dar ne-am distrat pana cand am ajuns la scoala. Inchisoarea aia. Ehh daca am fi avut de ales, dar nu avem si trebuie sa ne ducem.
Deja se sunase si nu mai erau prea multi pe afara asa ca ne grabim sa intram in clasa. Profa de romana nu intrase inca deci nu intarziasem. Fiecare merge in banca lui. Eu ma asez langa Naruto si incepem sa vorbim ana vine profa. Aceasta incepe sa ne predea vreo sapte pagini pe putin apoi ne asculta. Vai dicteaza asa repede ca trebuie sa fi robot ca sa apuci sa scri tot. Incepe cu ascultatul de la geam. Perfect ajungea sa ma asculte si pe mine. Dar parca imi faceam mai multe griji pentru Naruto care tremura de frica pentru ca nu invatase. Dar totusi ce mare noroc a avut blondul pentru ca nu a ajuns pana la el.
S-a sunat si toti am navalit afara dar am fost intorsi din drum de catre Kakashi care ne spune sa intram in clasa. Acesta avea in mana niste voi pe care le agata la panoul clasei apoi merge la catedra si ne spune ca tocmai a terminat un tabel in care ne-a aranjat pe toti in banci in functie de note. Si noi trebuia sa respectam tabelul daca nu ni se scadea nota la purtare. Ce mai porcarie. Asa am ajus sa nu avem voie sa stam cu cine vrem. Vai chiar ca e inchisoare.
Si ca sa fie si mai rau eu am picat cu cine credeti? Cu Sasuke Uchiha nesuferitul ala. Nu pot sa cred ca tocmai el. Preferam sa stau si cu Ino numai cu Sasuke nu. De ce trebuie sa fie si el la fel de destept ca mine. Uff se poate intampla ceva si mai rau.
Dupa ce ne-a spus aceasta veste ingrozitoare Kakashi ne-a dat voie sa iesim afara. Au plecat mai toti mai putin eu , Naruto si Sasuke. Eu vorbeam cu Naruto cand Sasuke vine si se baga peste noi.
-Hei hei daca nu e chiar fericitul cuplu. Frumoasa floare roz se pare ca ai nimerit cu mine in banca. Cel mai mare ghinion. Preferam sa stau si cu un sac de gunoi in putrefractie decat sa stau cu tine. Naruto tare as vrea sa putem schimba notele dar cred ca tie iti e bine si cu Hinata. Ehh voiam sa va intreb ceva. Din greseala , Sakura, am auzit ce vorbeai cu Tenten si chiar ma intrebam daca Naruto chiar a dormit la tine azi-noapte?
-Auzi Sasuke: unu la mana noi tocmai vorbem ceva si ne-ai interrupt, doi la mana: nici eu nu te sufar dar regula este regula I va trebui sa stau cu tine si trei la mana: esti cam nesimtit sa asculti ce vorbesc alti si chiar nu te priveste pe tine daca Naruto a stat la mine noapte trecuta. Acum scuzane noi plecam afara.
Doamne ce enervant poae fi copilul ala. Bine inteles ca dup ace amiesit noi a venit si el repede afara. Ma rog el s-a dus la restul baietilor iar eu am ramas cu Naruto sa terminam discutia pe o banca. Precum stiti pauzele nu dureaza o vesniscie si s-a sunat. Toti elevii s-au grabit sa intre in clase.
Tocmai pe hol cand eu si Naruto intra mil vedem pe…..

scuzati-ma pentru ca e scurt si daca gasiti greseli.

Dar cum a zis si ely vom face capitole mai scurte si le vom posta mai des.

Speram sa va placa. Asteptam cat mai multe commuri





In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 14:31

mda...ca deobicei imi place cum scrieti...automat vreau next dap !


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanIn  umbra  celuilalt - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 14:10

foarte frumos happy2
astept cu mare nerabdare nextuuu in love


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 14:19

Hai cu nextul ca mor aici.
Ficul e bestial, il iubesc.
Vreau nextul repejor.
Pupici.


  In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 14:21

Hello dear,imi place ficul tau.L-am citit cap-coada si astept NEXTU.Hugs!


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 14:22

ei ei, cum am zis, capitolele mici si dese, am tntarizat putin asa ca l-am facut mai lung, ca mio venti si mie inspiratia asa ca am zis sa porfit de ea nu :)
sper sa va placa

Capitolul 10:" Dragostea pluteste in aer'' [part. 2]

Tocmai pe hol cand eu si Naruto intram il vedem pe....nu se poate, nu poate fi el, si daca este...CE CAUTA El AICI?. Credeam ca este plecat cu familia in Spania, se pare ca s-a intors, dar de ce a venit aici? Ochii mei vrezi de culoarea ierbii se umplu imediat de lacrimi la vederea persoanei ce statea in fata mea cu privirea atintia spre mine, rezemat de perete cu un picior sprijit de acesta si cu mainile in san. Acesta cand ma vede se dezplipeste de perete si isi desface bratele cu un zambet band si plin de dragose pe fata. Eu vin direct la el in ''stransoare'' si incep sa plang pe umarul sau, dar nu pentru ca eram trista, ba din contra pentru ca eram fericita. Nu pot sa cred ca a batut atata drum pana aici, sunt atat de bucuroasa sa-l vad. Nu l-am mai vazut de atatia ani, ce dor mi-a fost de el, de parul sau castaniu in care ador sa imi bag mereu mainile si sa ma joc, de ochii aceeia blanzi ce exprimau mereu iubire de-o nuanta de mov, intr-un cuvant: Nikame, cel mai bun prieten al meu pe care il cunosc inca din copilare, si pe care l-am iubit, il iubesc si il voi iubi mereu ca pe un frate, mi-a fost cel mai bun frate din lume si inca este, am invatat o groaza de lucruri de la el, si inca vreau sa invat.
Cand simt ca lacrimile nu se mai varsa pe obrajii mei rosii ma dezlipesc de el si il privesc in ochii, nu s-a schimbat deloc. Bietul Naruto abia daca intelegea ce se intampla.
- Mi-a fost ata de dor de tine, Sakura; spune el cu o voce balnda neincetand sa ma priveasca in ochii.
- Si mie...; dar nu apuc sa temrmin ca Naruto incepe:
- Poate sa imi spuna si mie cineva ce se petrece aici va rog; spune el putin iritat de situatie, il inteleg adica sa iti stea iubita in bratele unuia pe care nici un il cunosti chiar de fata cu tine, mda e destul de jenant in mai multe privinte.
Ma dezlipesc de Nikame si ii spun ca in curand voi incepe orele, avand in vedere ca el era cu trei ani mai mare ca mine, a terminat facultatea anul trecut.
Acesta imi spune ca ma va astepta in fata scolii cand termin cursurile apoi pleaca. Restul drumului spre clasa il petrec exlicandu-i lui Naruto cine este Nikame, ce inseamna el pentru mine, etc, etc, etc.
Cand ajungem in clasa ii vedem pe prietenii nostri cum se holbau la noi ca la masini straina. Ce e? Am ceva pe fata?
- Ce? Ce sa intamplat? Ce aveti, am raie sau ce?; spun eu revoltata, fiind foarte iritata de felul in care se uitau colegii mei la mine si la Naruto. Nu mai apuc sa spun nimic ca sunt trasa de Hinata in partea cealalta a clasei unde nu era mai nimeni si incepe sa imi spuna ca Sasuke m-a prins la altu in brate facand si o poza.
Si ca i-o va arata lui Naruto daca nu fac ce zice el. CE FACE? IL OMOR.
Baiatul ala e prost sau tampit? Care care din doua? Cum sa il insel pe Naruto? doar a fost si el de fata cand l-am imbratisat pe Nikame care nu este decat un prieten foarte vechi si foarte bun, nimic mai mult.
- Hinata, baiatul ala deja incepe sa ma calce pe nervi. Nu i-as face eu asa ceva lui Naruto; apoi incep sa-i povestesc pe scurt ceea ce s-a intamplat dupa care inainte sa intre prfu de romana ma indrept spre banca lui Sasuke care se pare ca se saruta cu una de zor, din anul doi de facultate se pare, aaa deci a inceput cu fete mai mari ca el, e de goraza tipul.Dar in plus ce-mi omor eu vremea cu el?. in fine si cum spuneam ma indrept spre el si ii trantesc o carte in cap de o fac pe aia sa se dezechilibreze si sa cada din bratele lui. Acesta se ridica nervos din banca vrand sa dea una celui ce l-a deranjat dar imediat ce ma vede isi retrace mana si un zmbet prostesc ii apare pe chip.
- Ce s-a intamplat printes-o; spune el ca si cum nu ar sti despre ce vorbesc.
-Mai si intrebi?, esti un bau si jumatate nesimtitule, cum ai putut sa minti toata clasa ca eu il insel pe Naruto nu as fac asa ceva niciodata, si sti ce? tu ma calci rau de tot pe nervi stiai? nu normal ca nu stiai, pentru ca erai prea ocupat a te lingi cu niste C***E, i-a mai bine vezi-ti tu de treaba ta si lasa-ma pe mine in pace, auzi? facem un targ, eu nu te bag in seama tu nu ma bagi pe mine, ne ignoram reciproc si cu asta basta, ce-mi mai bat eu capul cu tine. Sa inteles? spun eu aproape iesindu-mi din fire.
- Tiam mai zis ca esti mai frumoasa cand esti suparata? spune el cu acelai zambet prostesc
- AAA deci cred ca acuma sunt superba pentru ca ca nu sunt suparata, sunt FURIOASA;zic eu dupa care ies din clasa, arzand de nervi, in momentul asta nu imi ai pasa nici de ore nici de facultate nici de nimic, voiam doar sa fiu singura si sa ma calmz,Uchiha asta ma calca asa tare de nervi incat undeori imi vine sai dau una de sa-l arunc pe luna de unde sa nu se mai intoarca in veci.

Naruto.
O vad pe Sakura cum iese din clasa foarte nervoasa, mai rosie decat Ninata cand e in preajma mea, desii habarnam de ce se inroseste asa, in fine. Ies si eu val vartej din clasa astfel incat sa nu ma prinda profu, si incep sa o urmaresc pe rozalie. Observ cum iese din scoala, iar pe o banca o astepta tipul ala Nikame sau cum il chema, se saluta amandoi reciproc apoi se pare ca se indreapta spre cafeneaua din colt. I-m urmarit toata ziua, ei petrecandu-si fiecare secunda impreuna, distrandu-se copios si plimbandu-se prin tot orasul. Cand ajung in fata case Sakurei pentru as-i lua la revedere, aud in buzunarul de la pantaloni mei o melodie enervanta, care ma face sa scot telefonul din buzunar si sa raspund cu un ''Alo'' destul de stins. In cealalta parte a firului era Itachi, sefu, imediat ce imi dau seama cine este fac ochii cat cepele, de unde avea el numaul meu? aa da gata imi aduc aminte ca atunci cand m-am angajat ne-a pus sa completam un chesionar cu datele personale. Acesa imi spune ca a intervenit ceva si ca astazi nu mai trebuie sa venim la munca , si ca avem liber, oo ce bine. Imi mai spune sa-i anunt si pe ceilalti apoi inchid telefonul si imi indrept privirea spre '' cuplul fericit'' si raman stupefiat de ceea ce vad. Sakura si Nikome sau cum il cheama se sarutau in fata casei ei, fara niciun steres. In momentul acela am simtit cum o mie de ace imi inteapa inima si cum o suta de sabii imi strabat stomacul, lasand si o lacrima sa se prelinga pe obrazul meu alb ca laptele. Cum a putut face asta? Te credeam altfel Sakura, i-ai zis lui Sasuke ca nu ma vei insela, esti o mincionasa si jumatate m-ai auzit?
- Esti o mincionasaa!! strig eu in gura mare de cred ca m-au auzit si vecini. Imadiat ce imi dau seama de trasnae, imi astup gura rapid spreand sa nu ma fi auzit ceilalti. Avem dreptate se pare ca nu m-au auzit, sunt prea ocupati cu sarutatul, bleachh, eu abia daca am avut 3 saruturi cu ea iar astia se saruta cat pentru zece ani. Nu pot sa cred. Te-am crezut altfel Sakua. Las cuplul indragostit in urma si ma indrept catre parc. Daca tot nu aveam de lucru mai bine sa ma plimb putin pentru a-mi limpezi mintea.Parcul era foarte frumos, plin de cupluri de indragostiti, si copilasi ce se plimbau impreuna cu parintii lor. Ma asez pe o banca si privesc cerul. Cred ca voi lasa relata mea cu Sakura in urma, nu mai vreau sa sufar si mai ales pentru ceea ce mi-a facut nu mai pot avea inredere in ea. Era mai bine cand eam doar prieteni, totul mergea mult mai frumos, si vreau sa ma intorc inapoi la acea vreme. Ca in primele zile in care ne-am angajat.
Simt o mana pe umarul meu, ce ma face s tresar usor. Privesc spre persoana ce mi-a distrus mica meditatie si se pare ca era Hinata care ma privea cu ochii ei lila foarte ingrijorata.


scuzati greselile, asteptam critici si pareri, Anii sper sa-ti place :))



In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 15:33

Primaaa!!!!

Ce ma bucur ca ai pus in sfarsit nextul Elyy.
Imi place foarte mult.
Este foarte tare capitolul.
Deci vreau nextul repede.
Anii pune-te pe tastat.
Sper ca nextul sa vina repede.
Va pup pe amandoua si va urez multa inspiratie si dpor la scris.
Bye.

kisskisskiss


  In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
In  umbra  celuilalt - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 16:54

Whoaa, i don't know what to say...
Deci este atat de tare, atat de mistooo^^
Deci vreau next ca de nu va pap pe amandoua :))


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanIn  umbra  celuilalt - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 19:53

Woooooaaaaaaa Ely mor.
Deci OMG OMG OMG
Este valeeu nici nu stiu ce sa zic.
Pfoaaaa pe cine omor : Nikame sau Sakura? lough
Mama mia ce surpriza mi-ai facut.
Pfuu nici nu stiu ce sa mai zic.
Imi place numele pe care i l-ai ales.
Deci prieteni mie mi-a venit inspiratia si ma pun pe scris insa daca vreti next-ul mai lasati cateva commuri dap ! heh


In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Continut sponsorizat




In  umbra  celuilalt - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra celuilalt   In  umbra  celuilalt - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

In umbra celuilalt

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-