Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O mie de cuvinte - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O mie de cuvinte - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O mie de cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 12:33

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Bună bună! Mersi că m-ai anunţat. Pozele sunt foarte frumoase, iar la ultima, e genială, şi cea cu pisica o iubesc! Să mai aduci poze Ema![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 13:10

Buna Ema,
Pozele sunt minunate .
Ultemele mama , te ia cu criza de ras.
A 7 a e ceva special cu ea, ma atrage think
Mi-o dai ?
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 13:18

Mulţumesc de anunţ. Pozele sunt foarte frumoase, păcat că sunt aşa de puţine. Să mai aduci.
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 13:31

Minunate! Geniale,dar putine din pacate. Alea cu Naruto is foarte dragute.Anunta-ma cand mai pui.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 19:06

Alea cu Naruto sunt geniale. lough Si celelalte imi plac la nebunie.. 8->
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 22:12

Mersii de anunt Em. a hug Pozele sunt grozave, dar cel mai si cel mai mult imi place ultima cu Naruto. lough Imi venea sa mor de ras cand am vazut-o. Sa mai aduci cat mai multe. dap !
Sus In jos
Cece :)
Genin
Genin
Cece :)

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Horodnic de Sus (=^.^=)
acebook acebook : I'm Neko:Miauuu! (≧3≦)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Am multe,prea multe ca sa le stiti voi :P
Stare de spirit Stare de spirit : I'm ok friends!

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 09:14

Superbe imagini!oarte frumoase mai pune!
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 12:52

DOAMNE,DOAMNE ce poze imi plac foarte mult te rog sa-mi spui si mie de unde le iei te rog.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 21:49


Heii. Minunate toate pozele! Imi plac super mult, ma bucur ca ai postat asa multe. Tumblr rullz. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Unele au fost pur si simplu geniale, ai gusturi. Sper sa mai aduci, cat mai curand. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 13:56

Am revenit după o lungă absenţa şi o să aduc ceva mai funny. Am stat foarte mult pe tumblr, deci am prins şi eu nişte experienţă. rolling on the floor

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -> me. rolling on the floor rolling on the floor

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cam atât. Am pus destul de multe.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 14:12

      Bună, Ema. a hug
      Mă bucur să te (re)văd pe aici. happy
      Pozele mi-au plăcut foarte mult, majoritatea au fost haioase. Mi-a plăcut mult cea cu bufniţa, aia e absolut genială. lough Se vede că ai acumulat "experienţă", pozele au fost foarte frumoase şi mă bucur că ai reîmprospătat topic-ul cu poze funny.
      Anyway, abia aştept următoarele poze. happy
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 14:30

Foarte frumose pozele ema! Multumesc ca m-ai anuntat! Amuzante, si cea cu bufnita tumbling mi-a placut foarte mult. Asa zic si eu inainte de fiecare test: am inteles totul cu "daaaaaa" luuuung. Sa mai aduci poze, te-am pupacit![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Naty
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 15:35

Prima!=))))) :> Celelalte sunt geniale, mai ales cea cu matematica. The hell is that? -.- My brain is suffering. Mai pune. kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 3 Asss10O mie de cuvinte - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 16:09

Vaii, Ema, cat de dragute sunt. in love Prima, geniala, nu stii cata dreptate ai. in love Argh si daca s-ar intampla asta de fiecare data cand una bucata idioata te-ar enerva pana sa nu mai poti sta cuminte pe scaun.. rolling on the floor Imaginile sunt foarte frumoase, mai ales ca sunt luate de pe Tumblr. in love Cine a inventat asta este un geniu, serios acum, voi stiti cate imagini sunt acolo? rolling on the floor Sa ne mai aduci si sa ma anunti si pe mine. Te pup. :*
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 18:57

Hei, Ema.

Mersi de anunt. Sunt foarte frumoase pozele si unele amuzante =))))) Oh, God :))
Da, da, Tumblr e epic. Sunt geniale pozele de acolo. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sa mai aduci.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 18:57

Hei, am trecut și eu pe aici puppy eyes Vai ce geniale sunt pozele! Și cât de adevărate sunt a 2a și a 10a! Îmi plac foarte mult toate, mai ales că unele sunt foarte amuzante, să mă anunți când mai pui dacă nu te superi. kiss
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 20:01

Buna Ema,
Superbe imagini. Prima poza e geniala =)))) geniala
Foarte multe dintre ele sunt comice si ma bucur sa vad ca esti si tu mai happy.
Sper sa ma anunt data viitoare *hug*
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 21:17

Multumesc ca mai anuntat.
Imi plac foarte mult pozele tale esti foarte expreta te rog sa ma anunti in continuare cand pui nextul te pwp.
Sus In jos
Cece :)
Genin
Genin
Cece :)

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Horodnic de Sus (=^.^=)
acebook acebook : I'm Neko:Miauuu! (≧3≦)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Am multe,prea multe ca sa le stiti voi :P
Stare de spirit Stare de spirit : I'm ok friends!

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 15:40

Ce frumoase sunt imaginile!!!Mai ales prima si bufnita---->>>Geniale!!!Sa ne mai aduci !Pan atunci Pupici!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : O mie de cuvinte - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 19:39


Un singur cuvant: GENIAL 0.0
Draga Ema, cred ca daca as fi rasfoit tot tumblr-ul [nu suna prea bine rusinos] nu as fi gasit pozele pe care le-ai postat tu. Sunt atat de frumoase, incat nu mai am nici cuvinte -.-" Felicitari, ai o galerie minunata *kiss and hug*. Cel mai mult mi-a placut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. E superba.
Sper sa postezi cat de curand si alte poze.
Fasole xD
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Ian 2013, 15:38

Bunaa, si imi pare rau ca nu am rasfoit acest topic mai devreme. Ema draga, ai niste poze cu adevarat frumoasa, exprima >o mie de cuvinte< si vad ca stii sa le alegi, nu pui postezi orice poza care iti iesa in cale. M-ai dat gata cu imaginile acestea, si cred ca m-ai convins sa imi fac un cont pe tumblr. ^^ Sper sa ne mai aduci poze.!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Mar 2013, 22:54

De când n-am mai trecut pe aici... Pff, am venit cu poze noi. M-am reprofilat pe anime, din nou. =))


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Mar 2013, 08:27

Vaii, da ce-avem noi aici? Pozele sunt foarte reusite, si cu cat examinam fiecare imagine in parte cu atat mai mult imi aparea un zambet pe fata. Ador ca aceste poze sunt numai din non-culori: alb si negru, probabil asta m-a atras cel mai mult. Deci, imi plac mult. Sper sa nu mai hibernezi la acest topic si sa ne aduci cat mai repede niste poze noi! a hug
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Mar 2013, 10:34

Iioooi, ce-mi plac ultimele. Aproape ca am chef de baseball. Are cineva chef de baseball? Nu e nevoie sa ma ingramaditi oameni buni, e loc pentru toti. -.- Aham, am cateva preferate in setul tau. Deabia astept urmatorul set. Uimeste-ne!
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Mar 2013, 12:15

Dintotdeauna am adorat pozele alb negru, mi se par ceva uimitor, și dacă iau în considerare și cât de frumose sunt pozele, iese ceva magnific. Mă bucur că ți-am amintit de topic și ai mai postat poze, mersi că m-ai anunțat, pupici kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




O mie de cuvinte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

O mie de cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-