Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O mie de cuvinte - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O mie de cuvinte - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O mie de cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : O mie de cuvinte - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Sam 02 Mar 2013, 12:23


Hello ^.^
Merci de anunt, credeam ca nu o sa mai postezi =]]
Imaginile sunt geniale, cum probabil stii deja dap !
Cel mai mult mi-a atras atentia gif-ul "I don't want to die." Ma intreb din ce anime este :-j
Mno ... sper sa ma anunti in continuare :P
Zummy xD
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 4 Asss10O mie de cuvinte - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Sam 02 Mar 2013, 13:07

Geniale poze, ce sa mai. in love Imi plac toate, insa a patra si a sasea sunt de-a dreptul geniale. in love Sper sa ne mai aduci cat de curand si iti multumesc ca ma anunti in continuare. Te pup. :*
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Sam 02 Mar 2013, 19:55

Sunt frumoase pozele, imi plac foarte mult sa ma anunti cand mai pui poze noi.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Dum 03 Mar 2013, 13:44

Woah, cat de bine le-ai ales. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sunt geniale pozele, imi place tema pe care ai ales-o.
Mersi de anunt si scuze ca n-am ajuns mai repede.
Astept urmatorul set.

Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 23:04

Pfooai! Ema, a ta sunt! Gata! M-ai luat de la primele doua poze[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]. Le-am salvat aproape pe toate. Ultima cu cel decapitat e absolut geniala[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]O mie de cuvinte in care veti gasi, numai copii, si-o lume a macabritatii pastrati-o orice ar fi, pentru fotografii.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Yeah, nu ma lua in seama, sunt inca in lumea mea..

Sa ne mai aduci, Little Hitler. Te-am pupat!

Naty~
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 15:51

Doamne, de când n-am postat aici. lough lough Vin cu ceva funny. Mă plictiseam şi am început să caut poze cu Naruto
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 4 Asss10O mie de cuvinte - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 16:06

Ce e asta ma? rolling on the floor
Nu, deci e prea tare. lough Crede-ma, nu am ce altceva sa zic in afara de faptul ca m-am amuzat teribil pe seama pozelor astora. rolling on the floor Uite ca inca rad. =)))
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : O mie de cuvinte - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 16:25


OMFG! Ce-s astea, tu? rolling on the floor Fiind niște imagini predestinate să ne amuze, nu pot spune decât că au fost foarte comice. Ultima imagine e bestială lough Dăh, ce-mi plac expresiile lor rolling on the floor 
Mulțumim pentru doza de râs a hug 
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 16:35

Em, stii ca sunt o intarziata, nu? Mno, ultima serie de imagini este mortala. Cine s-ar fi gandit la Uchiha si Senju intr-o astfel de ipostaza?-nu vreau sa stiu- Al patrulea gif a fost penal, ce mai? Hashirama si Tobirama au ramas cu ochii in soare.-saracii de ei- Dupa ce am vazut toate pozele si gif-urile care le-ai postat azi ma simt de parca as fi mancat o ciocolata. :)))))


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Mier 24 Iul 2013, 18:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 17:06

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce naiba???  Deci sunt penale imaginile, Mnooo, deci sunt penale. Da ce se mai intalpla cand se intalnesc si aia doi. lough  A 3 si a 4 mi-au placut cel mai mult. lough Bestiale, ce pot spune. Da ce fata mai au si astia in imagini. lough Multumesc de anunt Em, sunt bestiale. happy 
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 19:30

CE POZE! Numai tu puteai posta aşa ceva, e clar! =)) Pentru numele lui Dumnezeu, ce imagini bestiale! Doamne, sunt atât de faine, m-am amuzat teribil la ele, mai ales la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. =))
A fost foarte plăcut să mă recreez în acest fel, chiar mi-ai făcut ziua mai bună. Abia aştept să mai pui poze şi să mă anunţi. Te pup. :*
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Mar 13 Aug 2013, 21:22

rolling on the floor Oh my! Ema! Mi-au placut enorm de mult pozele. Am ras si inca rad:=)): . Sper ca nu te superi daca am salvat cateva. Mi-au placut foarte mult. Eu stiam ca ai o latura plina de umor dar nici chiar asa. in love  Imi cer scuze ca am trecut asa tarziu si iti multumesc ca m-ai anuntat. Sa mai aduci poze tu ca te pricepi sa le alegi. E chiar frumos sa mai pui asa din cand in cand si poze amuzante. Te-am pupat!
Sus In jos
SandClock
Genin
Genin
SandClock

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : craiova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 301
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,pozele...
Stare de spirit Stare de spirit : grozava in general

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Joi 15 Aug 2013, 16:06

Hei deci am trecut si eu pe aici.Ce pot sa spun? Iti ador pozele! Iar aceste de acum sunt prea amuzante!
Te rog sa ma anunti cand o sa pui alt set de poze.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
O mie de cuvinte - Pagina 4 Asss10O mie de cuvinte - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19Lun 28 Oct 2013, 08:36

Ema ma omori cu pozele astea lough Sunt foarte frumoase.
Imi plac foarte mult cele gif dar si restul sunt superbe.
Spor la postat kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




O mie de cuvinte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O mie de cuvinte   O mie de cuvinte - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

O mie de cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-