Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fight for this love! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fight for this love! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Fight for this love!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Feb 2011, 20:52

buna lexxa! Fight for this love! - Pagina 2 384738

ma bucur ca ai pus continuarea si imi pare rau ca am venit cu un comentariu asa de tarziu,dar am fost plecata Fight for this love! - Pagina 2 68543

mi-ar fi placut sa -ti dau eu primul comentariu Fight for this love! - Pagina 2 208323

despre acest nou capitol: foarte frumos

tine-o tot asa Fight for this love! - Pagina 2 169309 Fight for this love! - Pagina 2 169309

te pupaces dulce Fight for this love! - Pagina 2 208323

ne mai auzim!hihi! Fight for this love! - Pagina 2 127686 Fight for this love! - Pagina 2 301723


Fight for this love! - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Feb 2011, 21:07

Buna scumpo !
Este foarte frumos capitolul ..
A fost amuzanta ultima parte ..
Hai cu next-ul Fight for this love! - Pagina 2 962758 Fight for this love! - Pagina 2 208323 Fight for this love! - Pagina 2 962758


Fight for this love! - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Feb 2011, 21:48

Capitolul 6: copilul tacut vorbeste.MAMA?!

Bate cineva la usa si eu deschid. Acolo sta Sasuke cu o fata de copilas nevinovat..... Il las sa intre in camera si ii spun sa se simta ca acasa, el se aseaza pe pat si imi spune ca am o camera frumoasa. O doamne, deci ii place!!! Sper doar sa nu vada posterul, da doamne sa nu vada posterul!!!!
-Esti tu aia din poster? ma intreaba acesta. Ok deci e clar, faza cu "da doamne sa nu-l vada" pica.
-Da... oarecum.
-Da nu mi-ai zis ca esti fotomodel.
-Pai nu sunt. Mama mea e designer si a tinut mortis sa fac pictorialul acela. Stai doar o clipa. ( in acest timp eu strig menajera si o rog sa ne aduca ceva de baut. Eu am vrut un cocktail fara alcool si sasuke a vrut o bere) Am inceput sa bem din bauturile noastre si sa povestim fel de fel de lucruri. Dupa o vreme sunt deranjata de un telefon.
-Alo???
- Da ce faci printesa lu mama??? Unde ai fost tot timpul asta?
- Aaaaaa, mama! Pai uite am tras o cazatura serioasa, am lesinat la scoala si m-au operat la spital. Am doar mana stanga in ghips, nu-i nimica grav. Apropo, mersi ca mi-ai distrus camera!
- Nu ti-am distrus-o. Haide ca vin acasa acusa, ce vrei sa-ti aduc? ma intreaba aceasta.
-Pai sincer hainele mele s-au cam invechit.... Stai putin, cand vii???
-Peste o luna printes-o, sunt in mijlocul unei prezentari de moda acuma, nu pot vorbi, pa!
Nestiind ce sa fac, inep sa il intreb pe Sasuke cum i se pare scoala?
-Pai sincer e o scoala destul de cool, doar ca lumea e cam sarita de pe fix, sunt copii nebunatici peste tot, fetele sunt prea enervante, aici ma refer la alea care sunt imediat calare pe mine. Asa era si fosta scoala, doar ca acolo eram popular. Profii sunt profi oriunde ai merge: unii buni si altii mai rai. Depinde si de cum te comporti la ore. Eu de exemplu stau cuminte in banca mea, ignor pe toata lumea si ma enervez repede pentru a-i tine la distanta. E o metoda buna, asa imi fac reputatie de tip retras si irascibil si nu ma mai sacaie la cap toti colegii.
-Da, dar te-ai gandit vreodata ca sa ai prieteni nu-i asa de rau? Intr-adevar eu un mare risp, trebuie sa stii pe cine sa alegi si pe cine nu. Sa ai unii la care sa te rezumi numai cu un simplu "buna-ce faci pa" si altii carora sa le spui totul. Trebuie sa te impui pentru ca daca nu te vor calca in picioare. In rest? vreo fata, ceva? il intreb eu cu un zambet malefic pe bune.
-Momentan niciuna, nu sunt genul de tip care sa se indragosteasca, mai sunt unele ca Ino asa... pentru o noapte sau doua dar in rest n-am treaba cu asa ceva. E doar una care mi-a atras oarecum atentia, dar momentan abea daca stiu ceva despre viata ei. La tine cum e?
-La mine e ciudat! De exemplu, cand m-am trezit azi in camera de spital era plin cu flori, ursuleti si felicitari. Am particita la cateva parade de moda si deja primeam telefoane de la diversi baieti care ma intrebau daca vreau sa fiu cu ei. De Valentine's Day casa era pline de ciocolatele, bijuterii, invitatii la cina, numere de telefoane, trandafiri, biletele de dragoste, poze cu baieti, felicitari si tot felul de lucruri de genul asta care pe mine sincer ma straseaza. Mama se tot chinuie sa-mi gaseasca un prieten dar nu sincer nu prea sunt interesata. Daca vreau imi gasesc singura, nu-i normal asa? Nu suport sa se bage altii in viata mea personala. Mi s-a intamplat de multe ori sa fiu ranita in dragoste, Gaara e un exemplu viu. Mi s-a mai intamplat sa fiu prinsa intr-un triunghi amoros. Eram combinata cu un baiat si ma gandeam la altul fara sa verau. Sunt chestii de adolescente, e varsta asta la care vrei sa le faci pe toate de-odata si nu ajungi defapt sa faci mai nimic. Faza e ca lumea nu intelege ca eu am momente in care devin foarte irascibila, nu vreau sa mai vorbeasca nimeni cu mine si sa ma lase in legea mea sa stau si sa reflectez asupra vietii. Si tocmai atunci toata lumea calare pe moi!
-Da, asta mi se intampla mie zilnic! imi raspunde Sasuke amuzat.
Si tot am vorbit noi asa... vreo 3 ore si nu am observat cu s-a facut ora 22. Ii propun lui Sasuke sa ne uitam la un film, iar el accepta. Il iau de mana si il duc in sala de Cinema. Ne uitam acolo la un film de groaza de toata frumusetea, iar eu profitam de asta din plin. Sper ca nu ati uitat ca eu sunt moarta dupa Sasuke, asa ca de fiecare data caand era o scena mai de groaza, ii saream in brate si tipam. El ma strangea la el in brate si i-am sarit de atatea ori incat pana si el s-a saturat si nu m-a mai lasat sa ma asez la loc pe scaun. Asa am ramas eu la el in brate si logic, cu asa o oportunitate, numai la film nu ma mai gandeam. Il priveam atenta, fermecata de frumusetea lui si acesta incepe sa ma priveasca si tot asa ne arpopiem unu de altul pana cand aproape ne sarutam.
"
sakura, ce-i in capul tau??? Tu realizezi ca abea ai iesit din spital, esti inca in hainele alea mizerabile si nici nu te-ai spalat pe dinti?! Fugi din fata lui imediat!!!!" asta imi spunea vocea mea interioara, care avea dreptate!

Am fugit rapid in baie si mi-am facut un dus lung, in ciuda faptului ca aveam mama in ghips. M-am spalat pe dinti, mi-am lasat parul ondulat si m-am imbracat intr-un top de la Hello kitty super mulat nefru pe care scrie "lo-ve" si o pereche de pantalonasi extrem de scurti, aproape boxeri, tot de la Hello Kitty, cu acelasi simbol pe ei. Nu ma intrebati cum de am reusit sa ma imbrac, ca nici eu nu stiu! Ma asez in pat si incep sa ma gandesc la cele intamplate si ajung la o concluzie: acum Sasuke si-a facut o impresie proasta despre mine, ca doar eu m-am dat la el toata seara si tot eu l-am refuzat cand a incercat sa ma sarute. Imi iau deci inima in dinti si merg in fata usii dormitorului sau... Acolo raman cateva secunde nemiscata, pana prind curaj si bat la usa. Sasuke imi deschide cu o expresie trista a fetei, iar eu ii sar in brate. Incep sa-l rog sa ma ierte si cand ma intreaba de ce nu l-am sarutat incep sa ma panichez. Pai ce era sai zic.... " stii, Sasuke draga? Eu defapt muream de nerabdare sa te sarut, dar vocea mea interioara mi-a adus aminte ca eu defapt abea m-am trezit dintr-o coma de 5 zile si nici macar pe dinti nu m-am spalat, asa ca am dat fuguta, m-am pregatit si acum sunt in fata ta cu ganduri bune: vreau sa te sarut!" cu siguranta nu puteam sa-i spun asta. Si in timp ce eu ma gandeam ce sa-i raspund, el se holba la mine ca la Pamela Anderson. Hehe, Sakura, frumoasa te-am mai facut mama! Am decis in cele din urma sa nu-i dau nicio explicatie lui Sasuke, asa ca l-am luat de gulerul camasii pe care o purta ( de mentionat ca purta o camasa neagra mulata, arata mortal in ea!) l-am trans mai aproape si am inceput sa-l sarut cum n-am mai sarutat niciodata pe nimeni. Spre uimirea mea, si el ma saruta, iar cand eu imi deschid putin gura pentru aer, acesta profita de ocazie si isi strecoara limba in lacasul meu umed. O tot tinem noi asa, vreo 5-10 minute, pana cand ne despartim. Faza buna e ca l-am sarutat si pot spune ca saruta MAGNIFIC! chiar mai bine decat Gaara! partea rea este ca acuma probabil ma considera o usuratica, adica abea am inceput sa vorbim si eu deja sar cu gura pe el.... Ehh, sa ma inteleaga si el! cu asa o bunaciune de baiat..... nu cred ca ar fi rezistat nimeni! Fara sa mai lungesc mica mea aparitie, incep sa ma indepartez de el si cand ma uit inapoi il vad inca in aceeasi pozitie!
-Noapte buna, Bombonel. Ii soptesc eu in timp ce ma indepartam spre camera mea.
-........ (ce va spune Sasuke???)





Cam asta este, mersi mult ca ati citit, sper sa va placa, noapte buna si va rog lasati comm!!!!! tzukate la toti :X
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Feb 2011, 22:34

Lexxy a mea in love nu exista cuvinte pentru cat de mult imi place
Dar iti zic ceva mai important:
NEXT in love


Fight for this love! - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Fight for this love! - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Fight for this love! - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFight for this love! - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Fight for this love! - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 00:24

hei hei ! uite inca un com de la mn Fight for this love! - Pagina 2 384738


foarte frumoas si acest capitol Fight for this love! - Pagina 2 169309


stii ce urmeaza sa spun nu?NEXT Fight for this love! - Pagina 2 623735 Fight for this love! - Pagina 2 836813

te pupaces dulce Fight for this love! - Pagina 2 208323

ne mai auzim!hihi! Fight for this love! - Pagina 2 127686 Fight for this love! - Pagina 2 301723


Fight for this love! - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 01:04

Buna scumpo !
Cat de frumos
Mi-a placut mult de tot ..
Ce amuzante sunt replicile lor
Next
Fight for this love! - Pagina 2 962758 Fight for this love! - Pagina 2 208323 Fight for this love! - Pagina 2 962758


Fight for this love! - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 19:03

Capitolul 7: Barfe la telefon. Cearta-n bucate!

"-Noapte buna, Bombonel. Ii soptesc eu in timp ce ma indepartam spre camera mea."
-Vise placute, Nebunella. imi sopteste Sasuke, dar spre ghinionul lui am auzit. M-am intors spre el si tot ce i-am zis a fost "RAWWR!" si dupaia direct in camera mea. Dupa cum eram schimbata deja in pijamale, am sunat-o pe Hinata, era singura careia puteam sa-i spun asa ceva. Imi raspunde, dar eu uit ca sunt la telefon si imi amintesc de sarutul cu Sasuke. Saraca fata statea acolo speriata, pana cand ii spun un simplu "buna!"
-Hinata! N-o sa-ti vina sa crezi ce-am facut! Deci, am ajuns acasa, nebuna de mama mi-a redecorat toata camera, dar n-a avut timp sa intrebe de ficasa! Deci, macar daca ar avea vreo 7 copii, dar nu! Sunt eu! Doar un copil, cine ar fi crezut ca poate fi asa de greu sa aiba grija de mine? Sa vezi ce-i fac.... Asa in fine.... Am stat de vorba cu Sasuke vreo 3 ore, il tot intrebam de fete, normal! Din cate am aflat in timpul discutiei, se enerveaza cand toate fetele sunt calare pe el.... O DOAMNEEEEEEEE!!!! Abea acum am realizat ca in seara asta si eu am fost calare pe el, ba chiar mai rau! Sa vezi! Fii atenta! Ne-am dus in sala de cinema si ne-am uitat la un film de groaza. M-am pus in bratele lui sub pretextul ca mi-era frica de atatea ori, incat nici nu m-a lasat sa ma mai dau jos. Nici nu se pune ca mie nu mi-e frica de filme de groaza deloc...... Doar ma uit la ele si cand sunt singura acasa. Asa cum stateam eu la el in brate am inceput sa ma uit la el, pana acuma nu am realizat cat de frumos poate sa fie baiatul ala! E moarte naturala, l-as manca pe paine zi si noapte! E clar ca sunt in limba dupa el!!! Are fata aia asa de perfecta, ochii aia atat de stralucitori, eram ratacita in privirea lui atat de rece si totusi ata de primitoare. El a observat in cele din urma si a inceput sa vina inspre mine, dar ce sa zic? Vocea mea interioara mi-a adus aminte ca eu nici pe dinti nu eram spalata, a fost EPIC FAIL! Am fugit repede in camera mea, mi-am facut un dus lung si m-am schimbat in pijamalele mele cu Hello Kitty. Dup-aia, ghici ce mi-a sarit in cap sa fac??? Am mers in fata camerei lui si cand l-am vazut a inceput sa-mi ceara explicatii, de ce nu l-am sarutat? M-am impacientat datorita intrebarii si tot ce am facut a fost sa-l sarut. A fost minunaaaaaaaat!!!! Deci, cand i-am atins buzele am inceput sa plutesc in alta galaxie, baiatul ala e asa de...... asa de special, delicat, amuzant, e.... e tot ce vreau! simt ca ma intelege! OFF, daca ar sti numai ca-l plac..... Dupa ce l-am sarutat am inceput sa merg spre camera mea si i-am spus "noapte buna Bombonel" dar eu de la el ce aud???? "Vise placute, Nebunella" Adica ce sa inteleg din asta? Ca am fost nebuna sa-l sarut sau ca sunt "nebuna si buna"???
-Pai in primul rand eu cred ca ai facut bine sa-l saruti.........tot ce pot sa zic e succes si faza cu Nebunella, cred ca a fost doar o mica gluma nevinovata.... Apropo, Naruto m-a sunat in seara asta!!! (incepem amandoua sa tipam de emotie) A zis ca in excursie nimic n-are rost fara mine, ca vrea sa ma vada... nu stiu cuvinte din alea parca am fi impreuna! E asa de dulce, frumos, special.... BLOND!!! incepem amandoua sa radem si mai vorbim vreo 5 minute dupa care inchid telefonul si ma duc la culcare.
Am adormit cu gandul la Sasuke, dar totul a devenit un cosmar oribil, am visat ca aveam pe fata numai cosuri mari si rosii si partea cea mai rea : Sasuke era in camera lui cu Ino si Karin (asta inseamna dezastru dublu!). Nu mai zic de faceau ca e la mintea cocosului. M-am trezit tipand si instingtiv mi-am atins fata. M-am ridicat din pat, am coborat pe scari in stilul meu ( adica m-am asezat pe bara si mi-am dat drumul ca pe un topogam) si am mers in living room. Am deschis televizorul cu plasma dar nu era nimic amuzant acolo, asa ca am mers in sala de teatru si am pus o comedie. Mi-am facut o tona de popcorn si am inceput sa vizionez filmul. A fost asa de tare! O singura problema: s-a terminat incredibil de repede. M-am sculat si tot nu-mi era somn. Ce era de facut? Am inceput sa bantui prin toata casa ca o mumie. Dupaia, mi-a venit cea mai geniala idee din lume : m-am dus in camera mea, mi-am luat niste foi de hartie si creionul si dupaia, am intrat la sasuke in camera. Fara sa fac niciun fel de galagie m-am asezat pe jos, langa patul lui si am inceput sa-l desenez. Dormea asa de frumos si parea asa de linistit, pun pariu ca ma visa pe mine!( am desenat cu mana stanga pentru ca sunt stangace) Am terminat sa-l desenez si cand m-am ridicat, am calcat din greseala pe ceva. Ahh, ce bine ca Sasuke nu s-a trezit, iti dai seama cum ar fi fost sa ma intrebe ce caut in camera lui si eu sa nu stiu ce sa-i zic? Cand sa ajung cu mana pe clanta usii, simt doua maini calde cum ma cuprind si incep sa tip. Dupaia, imi pune mana la gura. Eu ma intorc sa vad cine e si il vad acolo pe Sasuke. De uimire, am scapat desenul pe jos si el l-a ridicat. A zis ca desenez chiar bine doar ca el e mai frumos in realitate.
-Ehh ce sa zic... oi fi tu frumos dar nu prea modest in legatura cu asta. Ii spun eu chicotind.
-Deci asta faceai tu in camera mea? Te-ai gandit ca puteam sa te confund cu un hot sau ceva si sa te iau la bataie?
-Hai nu dramatiza, hotii nu sunt asa de sexy.Ii spun eu cu mult tupeu, prefacandu-ma nervoasa
-Fara cuvinte. Da tu stii ca acum nu o sa-ti mai dau drumul nu? Hai vino sa dormim, ca maine tre sa vorbesc ceva important cu tine.
Acestea fiind zise, ne-am dus in pat si cred ca Sasuke a adormit.. Ca sa ma conving am soptit:
-Sasuke... ai adormit?
-mnu................ Da tu ce ai ma de nu dormi?
-Am avut un cosmar, m-am uitat la o comedie si mi-a sarit tot somnul.............. Auzi, nu mai bine imi spui tu de pe-acuma ce tre sa imi spui asa de important, ca m-ai facut curioasa rau de tot.
Eu in mod logic imi imaginam ca o sa ma intrebe daca vreau sa fiu prietena lui sau ceva dar in schimb........
-Pai vream sa te intreb daca mai e ceva intre tine si Gaara, de ce m-ai sarutat, cum de m-ai lasat sa stau cu tine.....
Cuvintele lui m-au enervat la culme. Am sarit imediat din bratele lui si am inceput sa fac scandal.
-In primul rand e treaba mea daca mai e ceva intre mine si Gaara, daca erai putin atent la ce ti-am zis azi ti-ai fi dat seama! In al doilea rand nu pot sa cred cum de ai tupeul sa ma intrebi asa ceva fiind asa de linistis, e la mintea cocosului, credeam ca stiica... te plac.
Dupa ce i-am zis ultimele doua cuvinte am iesit din camera lui, dar am avut timp sa vad cum a tresarit de uimire. E clar ca el nu simte nimic pentru mine, poate ca nu m-a luat niciodata in serios defapt. Asa-s baietii, dar de la el nu ma asteptam, adica e vorba de Sasuke Uciha! Tipul super hot care s-ar presupune sa se priceapa macar putin la fete. Auzi la el, dece l-am sarutat! Imi vine sa plang..... Ma simt ca o bucata de consierva de la Aro utilizata si aruncata lla gunoi... Aud ciocanituri la usa....
-Care esti?
-Bombonelu tau a venit sa-si ceara scuze daca te-a suparat cu ceva......
Atunci am inceput sa urlu, un ciuda faptului ca era ora 3 a.m. :
-Auzi ma? Tu nici macar nu stii daca ai gresit cu ceva sau nu, nu? Ia sa te vad, cu ce ai gresit???
-Nu stiu, nebunella, doar iarta-ma....
Mi-am dat seama din vocea lui ca mai avea putin si plangea, atunci am deschis usa si am vazut cum statea cu capul plecat, cu o lacrima alunecandu-i pe obraz. L-am imbratisat strans strans si nu i-am dat drumul :
-Esti un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) ma Sasuke! Eu te plac si tu nu-ti dai seama? Pe bune acu', nu-i fairplay! (dupa asta ii dau drumul si il privesc in cel mai serios mod posibil) Regula numarul unu: Niciodata sa nu intrebi o fata de ce te-a sarutat, noi nu sarutam baioetii degeaba, singurele exceptii sunt Ino si Karin. Regula numarul 2: t-am lasat sa stai aici pentru ca am o mana rupta, am nevoie de ajutor, dar cred ca ti-ai dat si tu seama ca asta puteam primi de la menajere. Deci e doar vrajeala. Tu stai aici pentru ca te plac si nu te las eu sa pleci.
Banuiesc ca Sasuke nu m-a crezut, deoarece a coborat pe scari si a incercat usa de la intrare. Normal ca era incuiata
-Pai ce credeai baiatu? Ca scapi asa de repede???????
Sasuke vine la mine si ma strange tare tare in brate, dar eu ca fraiera stric momentul tipand.
- aaaa? unde ardeeeee??? ma intreaba Sasuke nedumerit
-Mana....... fii mai atent. zicand asta il strang si eu in brate, dar doar cu mana dreapta si mergem la el in dormitor si acolo adormin in cele 2 ore ramase pana dimineata




Cam asta este, sper sincer sa va placa <3 astept commuri multee thank you love in love in love in love in love in love hi! hi!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 19:21

thank you pentru next
imi placeee foartee muuulllltttt love love love love love
nu am ce zicee love love love love
decat
Next!!! kiss kiss kiss in love in love in love


Fight for this love! - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Fight for this love! - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Fight for this love! - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFight for this love! - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Fight for this love! - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 19:27

LexxaCrazy a scris:
Capitolul 7: Barfe la telefon. Cearta-n bucate!

"-Noapte buna, Bombonel. Ii soptesc eu in timp ce ma indepartam spre camera mea."
-Vise placute, Nebunella. imi sopteste Sasuke, dar spre ghinionul lui am auzit. M-am intors spre el si tot ce i-am zis a fost "RAWWR!" si dupaia direct in camera mea. Dupa cum eram schimbata deja in pijamale, am sunat-o pe Hinata, era singura careia puteam sa-i spun asa ceva. Imi raspunde, dar eu uit ca sunt la telefon si imi amintesc de sarutul cu Sasuke. Saraca fata statea acolo speriata, pana cand ii spun un simplu "buna!"
-Hinata! N-o sa-ti vina sa crezi ce-am facut! Deci, am ajuns acasa, nebuna de mama mi-a redecorat toata camera, dar n-a avut timp sa intrebe de ficasa! Deci, macar daca ar avea vreo 7 copii, dar nu! Sunt eu! Doar un copil, cine ar fi crezut ca poate fi asa de greu sa aiba grija de mine? Sa vezi ce-i fac.... Asa in fine.... Am stat de vorba cu Sasuke vreo 3 ore, il tot intrebam de fete, normal! Din cate am aflat in timpul discutiei, se enerveaza cand toate fetele sunt calare pe el.... O DOAMNEEEEEEEE!!!! Abea acum am realizat ca in seara asta si eu am fost calare pe el, ba chiar mai rau! Sa vezi! Fii atenta! Ne-am dus in sala de cinema si ne-am uitat la un film de groaza. M-am pus in bratele lui sub pretextul ca mi-era frica de atatea ori, incat nici nu m-a lasat sa ma mai dau jos. Nici nu se pune ca mie nu mi-e frica de filme de groaza deloc...... Doar ma uit la ele si cand sunt singura acasa. Asa cum stateam eu la el in brate am inceput sa ma uit la el, pana acuma nu am realizat cat de frumos poate sa fie baiatul ala! E moarte naturala, l-as manca pe paine zi si noapte! E clar ca sunt in limba dupa el!!! Are fata aia asa de perfecta, ochii aia atat de stralucitori, eram ratacita in privirea lui atat de rece si totusi ata de primitoare. El a observat in cele din urma si a inceput sa vina inspre mine, dar ce sa zic? Vocea mea interioara mi-a adus aminte ca eu nici pe dinti nu eram spalata, a fost EPIC FAIL! Am fugit repede in camera mea, mi-am facut un dus lung si m-am schimbat in pijamalele mele cu Hello Kitty. Dup-aia, ghici ce mi-a sarit in cap sa fac??? Am mers in fata camerei lui si cand l-am vazut a inceput sa-mi ceara explicatii, de ce nu l-am sarutat? M-am impacientat datorita intrebarii si tot ce am facut a fost sa-l sarut. A fost minunaaaaaaaat!!!! Deci, cand i-am atins buzele am inceput sa plutesc in alta galaxie, baiatul ala e asa de...... asa de special, delicat, amuzant, e.... e tot ce vreau! simt ca ma intelege! OFF, daca ar sti numai ca-l plac..... Dupa ce l-am sarutat am inceput sa merg spre camera mea si i-am spus "noapte buna Bombonel" dar eu de la el ce aud???? "Vise placute, Nebunella" Adica ce sa inteleg din asta? Ca am fost nebuna sa-l sarut sau ca sunt "nebuna si buna"???
-Pai in primul rand eu cred ca ai facut bine sa-l saruti.........tot ce pot sa zic e succes si faza cu Nebunella, cred ca a fost doar o mica gluma nevinovata.... Apropo, Naruto m-a sunat in seara asta!!! (incepem amandoua sa tipam de emotie) A zis ca in excursie nimic n-are rost fara mine, ca vrea sa ma vada... nu stiu cuvinte din alea parca am fi impreuna! E asa de dulce, frumos, special.... BLOND!!! incepem amandoua sa radem si mai vorbim vreo 5 minute dupa care inchid telefonul si ma duc la culcare.
Am adormit cu gandul la Sasuke, dar totul a devenit un cosmar oribil, am visat ca aveam pe fata numai cosuri mari si rosii si partea cea mai rea : Sasuke era in camera lui cu Ino si Karin (asta inseamna dezastru dublu!). Nu mai zic de faceau ca e la mintea cocosului. M-am trezit tipand si instingtiv mi-am atins fata. M-am ridicat din pat, am coborat pe scari in stilul meu ( adica m-am asezat pe bara si mi-am dat drumul ca pe un topogam) si am mers in living room. Am deschis televizorul cu plasma dar nu era nimic amuzant acolo, asa ca am mers in sala de teatru si am pus o comedie. Mi-am facut o tona de popcorn si am inceput sa vizionez filmul. A fost asa de tare! O singura problema: s-a terminat incredibil de repede. M-am sculat si tot nu-mi era somn. Ce era de facut? Am inceput sa bantui prin toata casa ca o mumie. Dupaia, mi-a venit cea mai geniala idee din lume : m-am dus in camera mea, mi-am luat niste foi de hartie si creionul si dupaia, am intrat la sasuke in camera. Fara sa fac niciun fel de galagie m-am asezat pe jos, langa patul lui si am inceput sa-l desenez. Dormea asa de frumos si parea asa de linistit, pun pariu ca ma visa pe mine!( am desenat cu mana stanga pentru ca sunt stangace) Am terminat sa-l desenez si cand m-am ridicat, am calcat din greseala pe ceva. Ahh, ce bine ca Sasuke nu s-a trezit, iti dai seama cum ar fi fost sa ma intrebe ce caut in camera lui si eu sa nu stiu ce sa-i zic? Cand sa ajung cu mana pe clanta usii, simt doua maini calde cum ma cuprind si incep sa tip. Dupaia, imi pune mana la gura. Eu ma intorc sa vad cine e si il vad acolo pe Sasuke. De uimire, am scapat desenul pe jos si el l-a ridicat. A zis ca desenez chiar bine doar ca el e mai frumos in realitate.
-Ehh ce sa zic... oi fi tu frumos dar nu prea modest in legatura cu asta. Ii spun eu chicotind.
-Deci asta faceai tu in camera mea? Te-ai gandit ca puteam sa te confund cu un hot sau ceva si sa te iau la bataie?
-Hai nu dramatiza, hotii nu sunt asa de sexy.Ii spun eu cu mult tupeu, prefacandu-ma nervoasa
-Fara cuvinte. Da tu stii ca acum nu o sa-ti mai dau drumul nu? Hai vino sa dormim, ca maine tre sa vorbesc ceva important cu tine.
Acestea fiind zise, ne-am dus in pat si cred ca Sasuke a adormit.. Ca sa ma conving am soptit:
-Sasuke... ai adormit?
-mnu................ Da tu ce ai ma de nu dormi?
-Am avut un cosmar, m-am uitat la o comedie si mi-a sarit tot somnul.............. Auzi, nu mai bine imi spui tu de pe-acuma ce tre sa imi spui asa de important, ca m-ai facut curioasa rau de tot.
Eu in mod logic imi imaginam ca o sa ma intrebe daca vreau sa fiu prietena lui sau ceva dar in schimb........
-Pai vream sa te intreb daca mai e ceva intre tine si Gaara, de ce m-ai sarutat, cum de m-ai lasat sa stau cu tine.....
Cuvintele lui m-au enervat la culme. Am sarit imediat din bratele lui si am inceput sa fac scandal.
-In primul rand e treaba mea daca mai e ceva intre mine si Gaara, daca erai putin atent la ce ti-am zis azi ti-ai fi dat seama! In al doilea rand nu pot sa cred cum de ai tupeul sa ma intrebi asa ceva fiind asa de linistis, e la mintea cocosului, credeam ca stiica... te plac.
Dupa ce i-am zis ultimele doua cuvinte am iesit din camera lui, dar am avut timp sa vad cum a tresarit de uimire. E clar ca el nu simte nimic pentru mine, poate ca nu m-a luat niciodata in serios defapt. Asa-s baietii, dar de la el nu ma asteptam, adica e vorba de Sasuke Uciha! Tipul super hot care s-ar presupune sa se priceapa macar putin la fete. Auzi la el, dece l-am sarutat! Imi vine sa plang..... Ma simt ca o bucata de consierva de la Aro utilizata si aruncata lla gunoi... Aud ciocanituri la usa....
-Care esti?
-Bombonelu tau a venit sa-si ceara scuze daca te-a suparat cu ceva......
Atunci am inceput sa urlu, un ciuda faptului ca era ora 3 a.m. :
-Auzi ma? Tu nici macar nu stii daca ai gresit cu ceva sau nu, nu? Ia sa te vad, cu ce ai gresit???
-Nu stiu, nebunella, doar iarta-ma....
Mi-am dat seama din vocea lui ca mai avea putin si plangea, atunci am deschis usa si am vazut cum statea cu capul plecat, cu o lacrima alunecandu-i pe obraz. L-am imbratisat strans strans si nu i-am dat drumul :
-Esti un las ma Sasuke! Eu te plac si tu nu-ti dai seama? Pe bune acu', nu-i fairplay! (dupa asta ii dau drumul si il privesc in cel mai serios mod posibil) Regula numarul unu: Niciodata sa nu intrebi o fata de ce te-a sarutat, noi nu sarutam baioetii degeaba, singurele exceptii sunt Ino si Karin. Regula numarul 2: t-am lasat sa stai aici pentru ca am o mana rupta, am nevoie de ajutor, dar cred ca ti-ai dat si tu seama ca asta puteam primi de la menajere. Deci e doar vrajeala. Tu stai aici pentru ca te plac si nu te las eu sa pleci.
Banuiesc ca Sasuke nu m-a crezut, deoarece a coborat pe scari si a incercat usa de la intrare. Normal ca era incuiata
-Pai ce credeai baiatu? Ca scapi asa de repede???????
Sasuke vine la mine si ma strange tare tare in brate, dar eu ca fraiera stric momentul tipand.
- aaaa? unde ardeeeee??? ma intreaba Sasuke nedumerit
-Mana....... fii mai atent. zicand asta il strang si eu in brate, dar doar cu mana dreapta si mergem la el in dormitor si acolo adormin in cele 2 ore ramase pana dimineata




Cam asta este, sper sincer sa va placa <3 astept commuri multee thank you love in love in love in love in love in love hi! hi!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 19:37

buna lexxa!

mi-a placut si acest capitol heh

tine-o tot asa! happy2

te pupacesc dulce!

ne mai auzim!hihi! dap ! hi!


A VOASTRA ROSIE! happy2 kiss


Fight for this love! - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 19:49

Miau !

Deci scumpo , in primul rand am sa iti fac cateva observati . Sper sa nu te ruperi .
So..sa vedem ..

1 . Numai pune atatea puncte de suspensie , nu-si au rostul .
2 . O propozitie se incepe cu litera mare . Stiu ca stii asta , dar am vazut cateva care le-ai inceput cu litera mica .
3 . Un semn al intrebari este de ajuns , tu ai foarte multi .
4 . Numai pune paranteze in fic . Ti-am mai spus asta , sincer nu da bine scumpo .

Um..ai greseli de tastare dar se rezolva cu un edit .
Te rog frumos sa tii cont de acele 4 observati
Fight for this love! - Pagina 2 169309 Fight for this love! - Pagina 2 169309
Si desigur sa nu te superi pe mine .
Acum lasand asta la o parte ..
Capitolul a fost frumos ,
Chiar mi-a placut
Ficul este superb , dar cu putina magie o sa fie si mai si..
Daca ti cont de acele sfaturi
Eu voi fii cea mai fericita
Fight for this love! - Pagina 2 268890

Cum am mai spus , sper sa nu te superi .
So..haide cu next-ul
Fight for this love! - Pagina 2 836813 Fight for this love! - Pagina 2 836813

Spor la scris si la idei !! Pupici ..

Mrr
Fight for this love! - Pagina 2 301723 Fight for this love! - Pagina 2 127686


Fight for this love! - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Feb 2011, 15:55

scumpo , te rog pune nextul sad crying

te rooog vreau sa vad continuarea sad

te pupacesc dulce! kiss love

ne mai auzim!hihi! hi! dap !

A VOASTRA TIGROAICA!


Fight for this love! - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Feb 2011, 16:22

Fight for this love capitolul 8: plictiseala.Farse la telefon.

O raza de lumina invadeaza camera lui Sasuke dimineata si ma face pe mine sa deschid ochii. Vad ca brunetul inca doarme, asa ca il las in pace si merg in camera mea. O sun pe Hinata si ii spun sa vina pe la mine ca sa nu stea singura acasa, iar apoi intru in baie sa-mi fac siesta de dimineata. Cand ies, pornesc casetofonul si dau ca de obicei muzica la maxim, iar apoi incep sa caut prin dulap sa vad cu ce ma imbrac azi. In cele din urma aleg o bluza neafra fara un umar si o pereche de blugi albi mulati, pe care le port cu o pereche de cizme gri. Imi las parul desprins si merg sa vad daca Sasuke inca nu s-a trezit. Era, desigur treaz, doar nu putea sa reziste muzicii. Lucru amuzant, el inca nu putea sa-si tina ochii deschisi, era incredibil de amuzant. Ii spun "buna dimineata" si il rog sa se pregateasca, deoarece Hinata va veni in curand.
-Off, pacat Nebunella. Aveam planuri cu tine azi. Imi spune Sasuke oarecum dezamagit.
-Lasa mai, ca vedem noi ce facem. Nu fi suparat asa de devreme, tu nu vezi ce soare superb e afara? Haidee, pe bune acuma, scoalate! Sasuke, nu ma pune sa merg sa aduc apa rece din congelator. Observ ca tot nu merge, asa ca in timp ce ies pe usa, il fac sa creada ca a cazut si incep sa tip de durere. Normal ca, Sasuke se impacienteaza si vine la mine, ma ia in brate si ma pune la el in pat. Era clar ca nici el nu stia ce sa faca, asa ca incepe sa-si ceara scuze, sa planga si sa urle dupa menajere. Eu raman uimita, dar nu renunt la marele meu rol de victima. Cand menajerele sosesc in camera eu incep sa le spun maraind sa plece, iar acestea parasesc imediat camera.
-Mmmmm, Sasukeeeee. Vino langa mineeee! Ii spun eu mimand durerea. Acesta vine, iar eu il sarut. Dupa micul nostru sarut incep sa zambesc. Bombonel e nedumerit si ma intreaba unde s-a dus durerea.
-Pai unde sa se duca? Ai facut tu magii, ca doar se stie. Il mai sarut odata si aud soneria de jos. O ignor si continui sa-l sarut pe Sasuke, dar nimeni nu deschide usa. Atunci il imping pe Sasuke mai incolo si incep sa urlu ca disperata " Deschideti odata usa aia! Nu va platesc sa stati la barfe!"
Hinata intra si ne saluta. O salutam si noi, dupa care incepem sa jucam adevar sau provocare. Am provocat-o pe Hinata sa-l sune pe Naruto si sa-i spuna ca ea nu vrea sa-l mai vada niciodata. Zis si facut!
Pacat ca dupa asta, Hinata a inceput sa se simta rau, aproape ca plangea saraca fata.
-Haine Hin, nu fa din astea, era doar o provocare o sa-l sunam noi sa-i spunem cum stau lucrurile. Hain nu mai plange, fii barbat! Ii spun eu incercand sa o inveselesc.
-Fii barbat? Doar atat poti? Ma intreaba Sasuke cu o spranceana ridicata.
Eu il sun pe naruto si ii spun ca totul a fost doar o gluma, dar acesta cere sa vorbeasca cu Hinata. Ii dau fetei telefonul si pleaca din camera. Dupa cinci minute se intoarce cu cel mai mare zambet pe buze. O intreb ce s-a intamplat si-mi spune ca Naruto a intrebat-o daca vrea sa fie prietena lui.
-Si ce i-ai zis?
-Pai oare ce i-a zis? Sasuke nu mai pune intrebari stupide degeaba.
Am trecut peste asta si a venit randul meu. L-am provocat pe Sasuke sa-l sune pe Gaara cu numar ascuns si sa-i spuna de tot si de toate.
-Alo? Liceul National de Pedofilie Tokyo? A, nu?... Ma scuzati, am gresit numarul. Pace frateee!
Si tot asa o tinem toata ziua pana cand ne plictisim si mergem in piscina. Eu nu intru in apa datorita bratului, dar de la marginea piscinei ma chinui sa-l tin pe Sasuke departe de Hinata. Saraca fata nu mai stie ce sa faca sa scape de ala, iar eu mai-mai sa innegresc de gelozie. Intre timp ma suna Gaara, sa vada ce fac, iar printre randuri ma intreaba daca vreau sa ne impacam. Ii spun ca sunt nedumerita pe moment, dar ca o sa-i dau raspunsul intr-o saptamana.
Cam asta a fost ziua de azi, nu am avut nimic de facut asa ca am stat degeaba, am lenevit la filme de tot felul, ne-am plimbat cu masina, am baut si chestii de astea. Am inceput sa dau iar drumul la muzica si de-odata apare melodia mea preferata. Dau volumul mai tare si ma trezesc la usa cu batranica de data trecuta. Dupa ce ne certam eu si batranica vreo jumatate de ora, acesteia i se face somn si merge acasa la ea. Ma bucur, cel putin nu a adormit in fata usii! Noi inca nu scapasem de plictiseala si nu stiam ce e de facut. Tot mie mi-a venit ideea salvatoare. Am spalat un copac, am fiert inghetata, am plantat un pantof in gradina din spate, am sunat la 112 si m-am prefacut moarta, l-am donat pe Sasuke unor oameni de stiinta si l-am primit inapoi fara o suvita de par, am fost somnambuli fara sa dormim, am stat la vorba cu o bucata de ciocolata, am tinut cuburi de gheata in gura pana s-au topit, am facut bombe fumigene, am iesit in strada si am inceput sa le povestim trecatorilor cum lumea va deveni un loc mai bun daca copii lor vor fi rasfatati, l-am hipnotizat pe Sasuke, am facut un copil de 12 ani sa creada in Mos Craciun, ne-am facut de ras, ne-am turnat unul altuia lapte in papuci, am inventat cuvinte care incep cu X, Hinata si-a tinut respirata cat de mult a putut si a lesinat, am facut un juramant in rusa, am invatat un iepure cum sa vorbeasca, am prins pisica vecinei, am capturat-o si am aruncat-o de la balcon sa vedem daca aterizeaza in picioare, am ajuns in locul gresit in momentul perfect, am baut suc de prune pana am explodat, am scris fiecare cate o carte despre vietile noastre anterioare: Sasuke era calugar, eu eram Madonna si Hinata era un peste, am facut declaratii de dragoste prajitorului de paine, ne-am dus la McDonalds si ne-am prefacut ca nu stin sa vorbim romana, am citit despre importanta branzei in istoria omenirii, am bronzat o broasca testoara, am invatat greaca si mi-am tuns covorul.
A fost o zi minunata, nu mi-am imaginat niciodata ca pot face asa de multe intr-o singura zi.







Sper ca v-a placut, imi pare rau daca a fost plictisitor :( think


Fight for this love! - Pagina 2 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Feb 2011, 16:40

Miau !

Pai capitolul a fost frumos
Mi-a placut
Si a fost mult mai bine decat celalalt
Felicitari. scumpo
Ma bucur ca nu te-ai suparat
Si ca ai tinut cont de sfaturile mele .
Nu uita ca te iubesc
Si astept next-ul Fight for this love! - Pagina 2 836813

Spor la scris si la idei !! pupici
Mrr Fight for this love! - Pagina 2 301723 Fight for this love! - Pagina 2 127686


Fight for this love! - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Feb 2011, 19:36

ALOHA!

BUNA SCUMPO!

MA BUCUR CA AI PUS NEXTUL

NU NU ESTE PLICTISITOR BA DIN CONTRA MI-A PLACUT !

TE ROG PUNE NEXTUL happy2 biciuitor

TE PUPACESC DULCE! kiss

NE MAI AUZIM! HIHI! dap ! hi!


A VOASTRA TIGROAICA(TIGRILINA lough )


Fight for this love! - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Feb 2011, 19:54

Scumpa mea nepoata.
Vai eu nu ti-am lasat niciun comm..of of of
Imi place scumpo.Te descurci mai bine
A fost super.
Sper sa pui cat mai repede enxt-ul.
Spor la scris si la idei.
Pupici! kiss kiss


Fight for this love! - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Feb 2011, 20:20

Frumos .. hai cu next-ul


Fight for this love! - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Feb 2011, 09:58

vai scumpo vreau continuarea! sad

hai te rog continual .....chair nu mai pot de curiozitate di da stiu curiosii mor repede , dar macar eu oo sa mor cu inima impacata heh lough

sincera sa fiu nu prea vreau sa mor acum cand nici macar nu ai terminat ficul :<<: :><:

te pupacesc dulce si astept nextul! kiss please

ne mai auzim! hihi! hi! dap !

TIGRILINA! lough bere


Fight for this love! - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Feb 2011, 20:27

Fight for this love: Capitolul 8 Din nou la scoala!

Dupa o luna timp in care am stat acasa singura, am decis sa ma intorc la scoala! Azi este luni, inceputul celui de-al doilea semestru. Este normal ca eu sa ma intorc, doar nu se putea sa-mi las camarazii la greu. Pun pariu ca 90% din ei se cred inca in vacanta! Ma imbrac cu o pereche de pantaloni scuri gri si o bluza fara bretele roz, pentru ca inca am mana in ghips. Cand ajung la scoala observ ca e 11:30 orele incep la 12:00 si pana atunci nu avem voie in scoala. Ne strangem acolo apropae toata clasa si toti sunt uimiti sa ma vada. Naruto imi "studia" de zor bratul, cica era prima oara cand a vazut pe cineva cu mana in ghips. Neji si Temari erau total paraleli cu lumea, Hinata incerca sa citeasca nu stiu ce carte, eu stateam de vorba cu TenTen sa vad ce mai e nou, ce s-a mai intamplat. Vedem noi ca se suna de ore, mergem la usa scolii si vedem ca e incuita. Incepem sa zbieram la saraca eleva de serviciu sa descuie usa, dar spune ca nu are cheia. I spunem, normal, sa caute femeia de serviciu, iar eu dau cu piciorul in usa. Apare femeia de serviciu si cand deschide usa, Naruto striga:
-SICRIU!!!
Toti incepem sa radem pentru ca a zis-o pe tonul ala gen:" la sicrie cu tine!" si intram in scoala. Aveam prima ora Cultura Civica, cu proful de istorie. Tipul ala e mereu trasnit, da niste exemple de te lasa cu gura cascata! Ora se va tine in laboratorul de Chimie, pentru ca clasa noastra era ocupata de cei mai mari. Intram in laborator, ne lasam acolo gentile si mergem la chiosc. Pe drum, fratele lui TenTen, unul dintre cei mari, ii cere fetei mopul, caci se afla in baia fetelor si lui ii era rusine sa intre acolo. TenTen ii da mopul, dar mai intai il intreaba de ce are nevoie de el.
-Pai.. Stii ca in clasa, pe perete sunt tablourile alea cu Mihai Eminescu, George Cosbuc, Ion Creanga, Caragiale, Al. Bratescu-Voinesti si Nicolae Labis? Eh, pai am luat un mar si am incercat sa-l nimeresc pe Eminescu. Din greseala marul a explodat pe perete si acu tre sa sterg. Imi spune fratele fetei.
Il ajutam noi sa stearga, arata asa de nostim cu mopul pe perete! Pata arata ca o explozie nucleara de rugina, marul ala nu pot sa mi-l imaginez. Deodata auzim tipete de teroare si nu stim ce se petrece, asa ca fugim rapid din clasa. Bine am facut, caci venea doamna Simion, diriginta clasei, era ca o batranica inarmata care insamanta teroarea in elevii de pe hol. Eu si TenTen incepem sa ne amuzam de cele intamplate si mergem in clasa. Intra si proful dupa noi, atunci realizam ca a fost o idee stupida sa ne punem in prima banca. In fine, incepe profu' sa predea despre constitutiile epocii moderne. Dupa minute bune acesta incerca sa ne explice cum dupa aparitia acelor constitutii, nu se mai puteau accepta orice fel de lege. Si ce exemplu ne da?
-Nu mai pot parlamentarii sa ne dicteze tot ce le cade lor in cap! De exemplu ei pot da o lege cum ca toti cetatenii cu ochi albastri vor primi 50% in plus la salariu, dar nu va fi aprobata.
Incepem toti sa radem si cum eu nu scriam, am inceput sa pun intrebari:
-Domnu' profesor, dar daca toata tara ar avea ochi albastri?
La intrebarea mea clasa a inceput din nou sa rada si profu mi-a zis sa renunt la din astea. Da, vezi sa nu cumva sa ma obosesc eu sa renunt. Dupa 5 minute m-a prins cum mazgaleam foarte concentrata caietul lui Gaara, ca doar tot era gol si pustiit, mai bine ii scriam eu acolo numele unui anime trasnet la care sa se uite!
A doua ora am avut chimia, iar apoi fizica. Va dati seama ca acolo am fost cuminti si aproape lipsiti de glume! Am ras insa de profa de chimie, care dupa ce a umplut 4 table de hieroglife, si-a indoit genunchii si a inceput sa tipe : "Elegant dom'le,elegant!". Am ramas cu totii fara cuvinte, adica ce era asa de elegant? In ora de fizica, profa ne tot amintea ce fete de plapume intoarse avem, se tot lauda ca s-a spalat cu Cocolino si ca ii mirosea frumos mana, ba chiar ne-a lasat pe fiecare in parte sa ii mirosim mana. Dupa toate astea a inceput sa mestece o guma si cand Sasuke nu a inteles ceva si a inceput sa ceara explicatii, profa a venit la banca lui si din atat fleomfait, a scapat guma pe caietul brunetului.
Urmatoarea ora a fost cea de Biologie-Optional unde am invatat despre Pubertate! Cand am auzit titlul lectiei am inceput sa radem si eu i-am soptit lui Hinata:
-In sfarsit invata si baietii ca sunt inferiori!
Incepe profa sa ne predea, dar in timpul asta il auzim pe Naruto cum se uita pe fereastra si vede o fata frumoasa.
-Mama ce gagica! Spune naruto uimit.
-Mama ce tantalau! Ii raspund eu amuzata.
Iar a inceput clasa sa rada, dar profa ne-a linistit si a inceput sa ne zica cum fetele care au intrat deja in pubertate vor pierde lunar cate un ovul. Fara sa vreau am inceput sa tip:
- O doamne! Pierd ovule!
Hinata incepe sa rada de nu mai avea aer, Sasuke si Gaara se uita la mine cu cate o spranceana ridicata fiecare si toti ceilalti raman fara vreo reactie. In final se termina si ora aia, iar in pauza vine Ino la mine si ma intreaba ce am retinut eu din lectia asta. La inceput vream sa-i zic ca nu e treaba ei, dar m-am razgandit:
-Eu in lectia asta am invatat ca baietilor li se ingroasa vocea si li se micsoreaza creierul. Ii spun eu fara pic de rusine. Ino ma ia de mana impreuna cu Karin si ma intreaba daca vreau sa le fiu prietena. Sunt genul de persoana care sa se imprieteneasca cu oricine.Am luato pe Hin, TenTen si Temari si am mers impreuna cu ele si Ino cu Karin la bancile baietilor. Acolo, Gaara parea suparat, Naruto era deja calare pe Hinata, Sasuke vorbea cu Neji si Chouji, Shikamaru, asa ca eu si fetele mergem la Gaara sa vedem ce are.
-Ce ai patit? Il intreaba Ino evident nepreocupata
-Fetelor, cred ca ar fi mai bine sa ma lasati pe mine sa vorbesc cu el in privat. Le spun eu sigura pe mine, dupa care il iau pe Gaara de mana si iesim din scoala. Ce ai patit? Probleme cu fetele?
-Nu, ma! Nu e treaba ta... Mai bine du-te! Imi spune Gaara pe un ton care mi-a impietrit inima.
-Bine, ma duc, dar nu uita ca tot tu o sa vii dupa mine! Ii spun eu plina de nervi, de cand imi vorbeste Gaara asa?
-Stai, Sakura! Nu te supara, doar ca am avut o zi proasta!
-Bai omule, ce ai mai patit? Ti s-au infundat alunele in nas? Hai, vrei sa te inveselesc eu repede? Il intreb sigura pe mine.
Nu stiu de ce, dar pot sa zic ca Gaara a crezut ca eu voi sari pe el si-l voi saruta in timp ce eu defapt i-am facut un mic discurs despre scoala:
-Mai Gaara, mai! Avem cea mai tare scoala, suntem populari, le e frica de noi si in plus vedem saptamanal cum profu de mate intra in clasa, isi scoate pieptanul si isi pieptana singura suvita de par, cum profa de religia a recunoscut ca se uita la filme porno, cum profa de geografie ne cere servetele cu care se sterge sub brat si apoi pe fata, cum profu de informatica scrie cu o mana la tabla si cu alta se scarpina in c*r, cum profa de engleza ne da exercitii in timp ce ea citeste benzi desenate cu SUPERMAN, cum rpofa de romana ne spune mereu: "voi tinerii din ziua de azi aveti un beculet rosu pe cortex care va indica S*X,S*X,S*X!" si apoi il face pe director maimutoi, altii stau pe mess.. Ce alteva poti sa ceri de la viata? Multe fete te plac, multe fete nu te suporta, ai multi prieteni si in plus vineri seara voi da acasa la mine cea mai tare petrecere din lume! Cada asta nu te face sa te simti mai bine, atunci nu stiu cee?
Termin sa-l inveselesc pe Gaara si pe holurile scolii incep sa tip "Petrecere la mine acasa vineri searaaaa! Toata lumea e invitata!"
Ajunge si ziua de vineri, casa era decorata, toate erau pregatite, eu si fetele ne pregatisem, eu puertam o rochie destul de scurta, neagra cu modele argintii. Mana mea deja nu mai purta ghipsul, dar asta nu insemna ca o puteam folosi chiar mereu. A venit o groaza de lume, chiar si profii. Probabil ca trebuia sa ma gandesc inainte sa tip in gura mare ca toata lumea e invitata! In orice colt al casei era cate un cuplu de amorezi care sa sarutau, chiar am fost nevoita sa incui camerele ca sa nu ma trezesc cu urmasi.... ma intelegeti voi! Am avut nevoie de o pauza si am intrat in camera mea, acolo am dat insa de Gaara si Sasuke care se pare ca vorbeau?! Stai putin, de cand sunt astia 2 prieteni? Da, ceva e putred.
-Da ce faceti baieti? Ii intreb eu cu o urma de suspiciune in glas.
- Uite vorbim si noi pe aci ca baietii. Imi raspunde Gaara.
-Pai de cand vorbiti voi doi?Il intreb eu aproape nervoasa.
-In primul rand daca nu ai observat Sasuke a devenit popular asa ca e normal sa stea cu mine, in aldoilea rand, care e problema ta? Ti-e frica sa aflu ca in tot timpul asta ne fraiereai pe amandoi?
-Eu?! Te rog frumos, nu e vina mea ca amandoi fugiti dupa mine ca niste catelusi disperati. Ce pot sa zic, v-ati saturat de Ino si Karin, ca doar alea sunt material romanesc nu? Il intreb eu pe Gaara, dar si pe Sasuke. Amandoi raman cu ochii deschisi la maxim nu mai aveau cuvinte. Eu nu am vrut sa spun asta, eram doar nervoasa, m-am simtit amenintata asa ca am inceput sa spun adevarul fara sa vreau, poate am fost prea directa. Mi-am pus mana peste gura imediat dupa ce am realizat in ce m-am bagat, iti dai seama ca sunt doar eu si 2 baieti in camera?



Ce se va intampla???? Aflati in urmatorul episod, pana atunci vreau multe commuri :X Capitolul a fost inspirat dintr-o zi obisnuita din scoala mea, sper sincer sa va placa
fun friends .. ..  .. la multi ani! la multi ani! la multi ani!


Fight for this love! - Pagina 2 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Feb 2011, 23:12

Buna scumpo ! Fight for this love! - Pagina 2 169309
Imi plaec foarte mult , esti amuzanta Fight for this love! - Pagina 2 301723
eci .. Sakura cred ca a incurcat-o , asai ? Fight for this love! - Pagina 2 361396
Hai cu next-ul ... Fight for this love! - Pagina 2 962758 Fight for this love! - Pagina 2 208323 Fight for this love! - Pagina 2 962758


Fight for this love! - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 07:40

ALOHA LEXXA!

AI PUS NEXTUL IN SFARSIT!!!! A TREBUIT SA PLANG CA SA-L PUI? nervi!

SI CE-I CU ASTA? IARASI SUSPANS??? nervi! nervi! nervi!

DA DECI SE VEDE CA-S MATUSA TA :<<: ESTI LA FEL DE NEBUNA CA SI MINE lough ITI REZERV O CAMERA LA SPITALUL 9 lough

AI PUS IN POVESTE TA CEEA CE NE-AI SPUS NOUA ASEARA ....HMMM...FOARTE INTERESANT! BRAVO! in love kiss

ALTECEVA NU MAI AM SA-TI SPUN DECAT DA-I BICE CU NEXTUL ! biciuitor biciuitor biciuitor

TE PUPACESC DULCE! kiss kiss

NE MAI AUZIM! HIHI! hi! dap !


TIGRILINA! lough bere


Fight for this love! - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 08:33

Lexxy scumpo,ai pus next-ul ...ce ma bucur.
Sti ca matusa te iubeste mult❌x
Imi place mult acest capitol,foarte interesant.
Of of of iar suspans.
Nu-mi place suspansul,deci pune mai repede net-ul scumpa mea.
Spor la scris si la idei.
Pupici! kiss


Fight for this love! - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 08:34

Lexxi deci asta a fost un next fooarte funny lough lough lough lough
Mama dar ce prostii faceau de pilda tundeau covorul lough lough lough lough lough lough
SasuSaku hmmm think ....daca intra Garra in relatia lor.....il bat il fac bucatele nervi! biciuitor
Asa deci......poi sti am zis ce trebuia pana acum lough lough lough lough
Asa my sis....deci te iubesc ca pui nexturile asa de repede in love lough
Sa nu ii spui lu Kiri,ca este geloasa lough lough lough ca am amante lough lough
Astept nextul LeXxY in love in love in love
Pwp kiss


Fight for this love! - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Fight for this love! - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Fight for this love! - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFight for this love! - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Fight for this love! - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 20:39

Fight for this LOVE episodul 9: Fata cea usuratica!

Deci eram doar eu, Sasuke si Gaara intr-o singura camera! Asta striga dupa pericol! Mi-am dat seama imediat ca astia doi s-au aliat impotriva mea, dar cand sa incep sa intru in faza de aparare, imi suna telefonul. Raspund si aud o voce infricosator de groasa:
-Hey papusa, sunt Jyinn. Ma mai tii minte nu? Fii atenta la mine, maine ma intorc in oras. Ai face bine sa fii din nou prietena mea, daca nu cei la care tii, toti cei la care tii, inclusiv Gaara, Sasuke si Hinata vor avea de suferit. Mult! Ai priceput? Ne vedem maine, la 9 o sa fiu la tine acasa, sa porti ceva scurt si mulat. Te iubesc!

Am ramas fara cuvinte! Cine se crede Jyinn sa vorbeasca asa cu mine? Nu am alta optiune, trebuie sa fiu prietena lui. Si cu astia doi ce fac? Ma uit la ei, ei se uita la mine. Si acuma ce le spun? Eu ce s-ar presupune sa fac acum? Si ce o sa port maine? Off, viata asta! Baietii inca se uita la mine, eu deja sunt oarecum beata, datorita petrecerii.
-Am o idee!Spune Sasuke victorios.
Cu siguranta asta nu prezice nimic bun, chiar vreau sa vad ce idee mai are si asta.
-Ce-ar fi ca tu sa fii cu ochii pe noi timp de o saptamana si cel mai bun sa castige. Spune Sasuke.
Hmmm, ca idee e buna, dar acum tre sa o resping. Gandeste-te la un mod de a respinge idiotenia asta. STAI! Idiotenia!
-Mai, o idee mai idioata ca asta nu am auzit! Ce sunt eu aici? Vi se pare ca sunt un premiu? Pe care sa-l castigati? Nu, mai aici ati gandit gresit! Eu sunt Sakura Haruno, fata aia la care multi baieti viseaza dar multi ajung sa puna mana! Nici nu ma gandesc sa accept ideea asta, ba chiar am un prieten, va sosi maine, asa ca nu vreau sa mai aud de voi 2... decat ca prieteni! Acum haide, ca doar e o petrecere acolo jos care ma asteapta!
-Stii Sakura, asta a sunat cam urat ca sa nu spun altfel. Asta nu esti tu. Imi spune Gaara nemultumit dupa care iese din camera si Sasuke dupa el.
Ma abtin sa nu plang, dar cuvintele lui m-au intristat. Va dati seama, tin la ei, dar voi pune in secret ideea lu Sasuke in practica. Asa ei nu vor sti, iar eu voi avea ocazia sa vad cum se vor comporta cu alte fete prin apropiere. Am uitat sa va spun, Jyinn e fostul meu prieten, ne-am despartit pentru ca ne iubeam prea mult. Nu am de gand sa dau detalii, cine stie intelege! Oricum e un baiat de nota 10 din fostul meu oras, ne-am cunoscut intr-o seara in parc, cand eu ma intorceam de la o reprezentare de moda si el fugise de acasa. E clar ca nu mai am sentimente pentru el, il stiam ca fiind baiatu' bun, dar acum sa ma ameninte asa in halul asta, nu stiu....Ceva e putred la mijloc, o sa aflu eu mai tarziu ce. Sunt curioasa daca si sora lui, Rosetta va veni. Era candva cea mai buna prietena a mea, soarele meu! off, viata asta!


cam atat pentru acum, promit sa pun unul mai lung maine!
vreau 2 commuri cel putin!
Mersi mult ca cititi, sunt geniali!
Va beshte Lexxa :X


Fight for this love! - Pagina 2 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Fight for this love! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 20:44

Miau !

Pai este frumos .. dar pacat ca e asa de scurt :( Scoala asta...of of of..oricum , imi place . Felicitari pentru capitol , te pup . Astept next-ul , spor la scris , idei si...scoala .. Mrr


Fight for this love! - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Fight for this love! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Fight for this love!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-