Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fight for this love! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fight for this love! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Fight for this love!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 21:44

huh? huh? huh? Next huh? huh? huh?
Mama lexy esti geniala bere
Deci sa puna mana ala pe Sakura mea ca uite asa ii fac nervi! biciuitor
Abia astept next
Pwp kiss kiss


Fight for this love! - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Fight for this love! - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Fight for this love! - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFight for this love! - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Fight for this love! - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 22:55

BUna scumpo ! Fight for this love! - Pagina 3 169309
Ce tupeu pe ala ... de important ce e nici nu i-am retinut numele . Fight for this love! - Pagina 3 301723
E , asta e , soarta si cu nenorocul Fight for this love! - Pagina 3 440486 .
Fara sa o mai lungim Fight for this love! - Pagina 3 947835 Fight for this love! - Pagina 3 947835 Fight for this love! - Pagina 3 947835
NExt Fight for this love! - Pagina 3 962758 Fight for this love! - Pagina 3 962758 Fight for this love! - Pagina 3 962758


Fight for this love! - Pagina 3 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 11:23

hei lexxa! happy2 in love

foarte frumos...numai ca...dc este asa de scurt?? sad

NEXT heh biciuitor good job

TE PUPACESC DULCE! kiss

NE MAI AUZIM! HIHI! hi! dap !


TIGRILINA! lough bere


Fight for this love! - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 22:26

Inainte de a incepe vreau sa va zic ca sunt extrem de ocupata in ultima vreme, am olimpiada la romana, lucrez foarte mult suplimentar, am teste la fizica si istorie si mai am si de citit Acvila legiunii a IX-a Deci imi pare rau ca fac episoade scurte dar timpul nu-mi da pace!

Capitolul 10: Rosetta si Jyinn

A doua zi dimineata, ma trezesc si ma imbrac cu niste pantaloni scurti negri si un tricou cu buricul gol alb. Aratam bestial, exact cum vrea Jyinn. Nici nu termin bine sa ma imbrac ca aud cun cineva bate la usa de la intrare. Menajerele deschid, iar eu ma machiez rapid si cobor jos. Acolo statea Jyinn si Rosetta. Wow, tot ce pot sa spun e ca Rosetta s-a facut mare si Jyinn... mai hot ca niciodata. Pacat ca a devenit ceea ce este. Eu si Rosetta ne salutam pupandu-ne pe obraji si imbratisandu-ne, iar lui Jyinn ii spun un simplu "buna" insotit de un zambet care sa-l faca sa cada pe spate.

Incepe Rosetta sa-mi povesteasca cum a devenit populara, ce se mai intampla pe acolo, in fine, tot ceea ce era nou si de stiut! Auzind toate alea eram mandra de ea! Cine ar fi crezut ca Rosetta cea mica si rusinoasa va deveni asa o fata cu tupeu si mandra de cine este, cu tot cu defecte. Eu incep sa ii povestesc si ei si lui Jyinn cum am devenit cea mai populara fata din scoala datorita zambetului meu cotidian, cum abea mi-am rupt mana, cum Sasuke mi-a furat mintile si cum in clipa de fata sunt prinsa intre el si Gaara, cum Karin si Ino au devenit oarecum prietenele mele, dar cum nu voi conta niciodata pe ele si nu le voi cere ajutorul nici un ruptul capului. Le-am mai povestit si de Hinata, Temari, Naruto, Kankurou, despre cariera mea in calitate de fotomodel, despre noile creatii ale mamei si despre cum mi-a distrus camera in loc sa se intereseze unde sunt in timp ce eu eram la spital.

Lor nu le venea sa creada tot ce le spuneam, cum de am devenit asa de populara si frumoasa intr-un timp atat de scrut. Vreau sa spun ca acum 2 ani eram in alt oras, alaturi de ei. Observ ca Jyinn nu mai scoate nicio vorba si ma asez langa el. Il imbratisez prieteneste, ca si cum convorbirea de ieri nu ar fi existat, deoarece chiar si dupa ce ne-am despartit, am ramas tot ca un frate si o sora unul pentru celalalt. L-am intrebat ce mai face, cum o mai duce si ne tot afundam noi in discutii. Dupa vreao 3 ore de palavrageala, realizez ca Jyinn nu este asa de rau cum mi-am imaginat in convorbirea de ieri. Asta inseamna clar ca ceva sau cineva l-a obligat sa spuna cuvintele alea. Am uitat sa va spun ca cei doi vor locui acum in Tokyo, pe aceeasi strada cu mine si Sasuke, asa ca m-am oferit dupa cum era si de asteptat sa le fac un tur al orasului, dar am renuntat la masina pentru a putea vedea mai bine obiectivele principale si chiar a le vizita. Iesim din casa si dam nas in nas cu Sasuke, Gaara, Neji, Naruto, Temari si Hinata.
-Buna copii! Le spun eu increzatoare, primind cate un raspuns de la fiecare cu exceptia lu Sasuke si Gaara. Ok, deci ma vor ignora. Ei sunt Rosetta si Jyinn, doi prieteni foarte apropiati de-ai mei care de curand s-au mutat prin zona, tocmai ieseam sa le facem un tur al orasului, veniti si voi? Toti dau afirmativ din cap, iar apoi fac prezentarile. Jyinn isi pune mana dupa gatul meu simtindu-se probabil amenintat de frumusetea baietilor, lucru total firesc, doar ca eu, cap mare si sec il resping. Ramanem imediat cu cativa pasi in urma celorlalti si el imi sopteste la ureche:
-Papusa, mai tii minte ce am vorbit ieri?
Asta mi-a dat fiori, eram de-a dreptul ingrozita. Cum m-am putut gandi ca nu e asa de rau? Tu realizezi ca daca nu ascult de asta o face bucati pe Hinata, Temari si Rosetta? Off, sar imediat la gatul lui cu lacrimi in ochi si il sarut fara sa vreau, avea niste buze asa de lipicioase si slioase, nici nu incapea vorba de o comparatie cu Gaara sau Sasuke care erau amandoi la fel de perfecti. Vorbind de cei doi, cand dau drumul sarutului ii vad cum ne privesc, las instantaneu capul in jos si o lacrima imi aluneca automat pe obraz. "T***a!" a fost tot ce am auzit de la Gaara, dupa care am vazut cum au mers inainte.
-Poti sa ma numesti tarfa, pacat ca acum cateva zile tu si Sasuke erati cei mai buni prieteni ai mei. Si chiar daca nu vreti tot asa o sa ramaneti! Le spun eu aproape plangand, iar dupaia mi-am pus mana peste gura realizand ceea ce am facut. Mi-am dat seama ca acum, dupa ce Jyinn a auzit asta, ma va ameninta si cu cei doi. Acum sunt si ei la mijloc, perfect. Nu dupa mult timp il aud pe Jyinn cum imi spune:
-Aha, deci si ei doi? Pai papusa, miza creste, ai grija! O singura greseala si vor muri cu totii! Vezi sa fii fata cuminte.
Nimeni nu se pare ca a auzit, asa ca eu, aproape fara sa vreau il pocnesc pe Jyinn si incep sa fug impingandu-i pe Gaara si Sasuke cu Hinata la oparte. Fugeam de rupeam pamantul, iar cand mi-am intors capul, am vazut ca Rosetta isi oprise fratele, care era turbat de furie. Alerg spre el si incep sa-mi cer scuze. Se preface ca mi le accepta, dar am vazut din privirea lui ca urmau clipe grele. Cine stie ce se va mai intampla acum? Baietii ma considera o tarfa iar fetele nici nu ma mai baga in seama. Ma intreb daca Rosetta stie, dar gandurile imi sunt lamurite cand o aud intrebandu-ne ce se intampla.
-Nu se intampla nimic, doar ca il iubesc atat de tare incat ii mai trag si cate-o palma de nervi cand il aud ca vorbeste de alta fata. Spun eu mintind cu perfectiune.
Ii observ pe toti cum se adunasera in cerc in jurul nostru si cand ma uit la Jyinn face o fata din aia pupacioasa, vrea sa il sarut. Nu din nou, te roog! Buzele mele se lipesc de ale lui, dar cine ma cunostea calumea realiza ca tot ce era pe fata mea putea fi definit printr-un singur cuvant: SCRABA! Tipul saruta oribil, nici nu s-a spalat pe dinti, iar pe deasupra a mai sim mancat ceapa! Isi bate joc de minte, sau ce?
Dupa aproximatin 3 ore ne despartim si ne intoarcem acasa, asa am ajuns eu sa merg singura pe aleea intunecata. Mergeam plangand afundata intr-o vale de ganduri, cum mai rezistam eu cu Jyinn, stiind ca toti cei pe care ii iubesc ma urasc? Gandurile imi sunt intrerupte de o mana pusa la gura mea, si ceva mirositor la nas. Lesin imediat si ma trezesc legata de un scaun, intr-o camera pustie si intunecoasa. Panica a luat controlul asupra mea. Off, asta sigur e Jyinn care se razbuna pentru palma de mai devreme. Vorbind de el, il vad cum intra in camera cu un cutit imens in mana. Vine langa mine si incepe sa ma sarute pasional, ceea ce mi-a provocat o totala scarba fata de orice baiat de pe lume. Si-a infipt limba in gura mea si a inceput sa se joace pe acolo, dar vazand ca eu ii ignor sarutul m-a taiat cu cutitul. Era o taietura adanca, pot sa spun asta fara sa o privesc, deoarece durerea se simte nu se priveste. Panica pune din nou stapanire pe mine cand vad ca alti 2 tipi bine facuti de vreo 21 de ani intra in camera in timp ce Jyinn incepe sa-mi desfaca pantalonii. Sunt virgina si nu vreau sa renunt la asta! Ce vor sa faca aia? Incep sa plang ca o mireasa de nu mai vedeam nimic in fata ochilor, iar dupa aproximativ 7 ore de chin si durere totul se terminase. Eram libera, dar pierdusem "cardul virginitatii". Ma tot amenintau ca daca nu le ziceam mai multe despre prietenii mei ma vor abuza. Eu tot refuzam sa le zic, ca mai bine sufar eu decat sa sufere ei, asa ca s-a ajuns la asta. Mergeam pe strada plangand pe la vreo 4 dimineata, nimeni nu era acolo, ceea ce ma bucura, ca doar hainele mele erau sfasiate, aveam taieturi pe tot corpul si Sasuke traia pe aceeasi strada. Daca ala ma vedea, puteam sa mor. Ce i-as fi zis? Buna intrebare, pusa la momentul potrivit, caci acolo il vad, zacand in fata mea, intrebandu-ma ce am patit. Constat insa cu uimire ca nu m-a recunoscut. Era de asteptat deoarece parul meu era acum o claie mare care numai roz nu era, hainele sfasiate dupa cum am mai spus, iar taieturile ma faceau sa par cu totul alta persoana. Ii spun sa ma lase in pace, dar refuza, incercand sa ma ajute. Atunci imi ies din minti, era normal sa-l refuz un baiat prin preajma mea dupa ce s-a intamplat.
-LASA-MA IN PACE SASUKE! TIE NU-TI PASA OK? NU E DELOC TREABA TA, ASA CA NU TE MAI BAGA IN VIATA MEA PERSONALA! Am tipat la el cu toata puterea dupaia am realizat ceea ce tocmai am zis.
De ce am fost proasta si i-am spus pe nume? Acuma sigur si-a dat seama ca-l cunosc si va fi doar o problema de timp pana cand va realiza ca eu sunt defapt... Sakura Haruno!
Incep sa fug, dar va dati seama cu nu prea mai aveam putere, asa ca Sasuke ma ajunge rapid din urma si ma prinde de brat, asa ca eu tip de durere. Ma intreaba de unde il cunosc si atunci imi vine o idee.
-Tu esti Sasuke, tipu ala popular de la scoala, cum sa nu te cunosc? Il intreb eu cu o urma de mister in voce.
-Corect, eu sunt Sasuke. Imi spune el. Haide sa te duc acasa, ce-ai patit?
-Nu e treaba ta, scuze dar e ceva foarte personal. Ma descurc si singura pana acasa, mersi oricum Sasuke... Dupa ce ii spun acestea incerc sa plec dar Sasuke ma opreste din nou.
-Sakura, zi-mi ce ai? Ma intreaba brunetul. Eu raman, desigur, uimita de faptul ca si-a dat seama ca sunt eu, desi e logic ca m-a recunoscut dupa voce.
-Tu ma urasti mai tii minte? Lasa-ma in pace! Ii spun eu incepand sa plang, pentru ca chiar atunci am inceput sa-mi amintesc cum Jyinn imi spunea sa-i dau detalii despre el si eu refuzam, si cu fiecare "nu" care iesea pe gura mea, ma mai taia odata, si iar si iar pana cand am lesinat. Am fugit si m-am incuiat in casa, unde m-am dezbracat, mi-am facut un dus, ranile usturandu-ma si m-am imbracat cu o bluza neagra lalaie si o pereche de pantaloni gri la fel de lalai. Purtam haine largi pentru a nu simti taieturile, pe care la dezinfectasem cu apa oxigenata si le bandajasem cu pansamente si leocoplasturi. Pot sa zic ca ma simteam mai bine, dar amintirile nu puteau fi dezinfectate din memoria mea. Oare cate o sa mai fac pentru persoanele dragi mie?

Sfarsit de capitol, sper sincer ca v-a placut, maine nu cred ca voi intra, dupa cum v-am spus am multe de facut cu scoala asta crying crying crying vreau commuri, e clar? huh? roll


Fight for this love! - Pagina 3 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 22:51

Frumos , imi place mult
Deabea astept si urmatorul capitolu
Felicitari pentru acesta
Interesant si plin de mister si suspans
Imi place
Bravo , bravo
Deci next
Spor la scris si la idei ! Pupici
Mrr
Fight for this love! - Pagina 3 301723 Fight for this love! - Pagina 3 127686


Fight for this love! - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 23:30

Buna scumpo !
Deci ..wow
Nu ma asteptam la asa ceva ! Saa nu crezi ca vb despre capitol .. el este grozav ... eu ma refer la comportamentul lui jyinn ( uite asa , nici nu merita sa-i scriu numele cu litera mare ) .
Cate nesimtire .. stiu ca e doar un fic .. dar nu ma pot abtine..
asta e grosolanie curata . Zau asa ..
Ce porc , ce nesimtit ...
Revenind .. a fos amuzanta faza cu " Tipul saruta oribil, nici nu s-a spalat pe dinti, iar pe deasupra a mai sim mancat ceapa! Isi bate joc de minte, sau ce?" Fight for this love! - Pagina 3 947835
Hai cu next-ul ...
Pupici Fight for this love! - Pagina 3 962758 Fight for this love! - Pagina 3 208323 Fight for this love! - Pagina 3 962758


Fight for this love! - Pagina 3 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 07:44

superb..ai foarte moolte idei si stii cum sa imbini ca sa de.a bine;)
oricum imi place moolt shi debia astept nextu'
poop Fight for this love! - Pagina 3 962758
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 10:33

HEI LEXXA! AICI THUSHA happy2


MINUNAT FICUL FOARTE FRUMOS! in love

NEXT TE ROG biciuitor happy2
TE PUPACESC! kiss

NE MAI AUZIM|!HIHI! hi! dap !

TIGRILINA! in love


Fight for this love! - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 16:31

Vai, ce frumos! Imi place foarte mult!
Chiar te pricepi!
Saraca de Sakura...Chiar m-ai facut curioasa. Astept cu nerabdare next-ul!
Spor la scris! Pupici! Fight for this love! - Pagina 3 208323


Fight for this love! - Pagina 3 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 20:38


Fight for this love : Capitolol 11: Trecutul ce-mi apasa umerii...

Nu am habar cate voi face pentru cei la care tin, dar stiu ca desi in clipa asta ma urasc, ei sunt sufletul si viata mea, ei m-au reinviat din viata cotidiana asa ca daca va fi nevoie imi voi sacrifica viata pentru ei... si tot nu va fi destul!
Am luat telefonul si l-am sunat pe Jyinn. Imediat dupa ce a raspuns, am inceput sa-i spun tot ce aveam pe suflet:
-Asculta bine la mine, n-ai cum sa te joci cu viata mea, cineva inaintea ta era expert in asa ceva! Nu incerca sa te atingi de prietenii mei ca daca va fi nevoie o sa mor eu pentru ca ei sa fie in regula. Nu iti dau voie, deci sa nu te gandesti sa te atingi de niciun fir de par din capul lor, ca nu o sa-ti convina! E de ajuns ca joc jocul tau, ca doar tot eu am de suferit dar uite ce am ajuns sa fac pentru cei la care tin. Iar acum constat ca am inceput sa ma schimb, vad totul in ceata. Acum te las. PA! Nu vreau sa te mai vad, sa stii ca orice joc ai vrut sa joci, asta e game over!
Nu i-am dat tim sa-mi raspunda si am inceput sa ma imbrac. Purtam o pereche de egari gri metalizati si o camasa in carouzi negru cu roz. Imi prind parul intr-un coc lasand cateva fire rebele sa cada libere pe chipul meu, majoritatea vanatailor fiind acoperite. Aud zgomote la poarta de intrare si cand ies sa vad ce se intampla, impietresc de groaza. Acolo se afla Jyinn, cel mai mare cosmar al meu, iar Sasuke era la balconul casei lui privind totul. Ok, ce era de facut? Panicata i-am sarit la gat si l-am imbratisat pe Jyinn, dar acesta, uimit de reactia mea ma strange asa de tare incat urlu de durere. Ma apasa pe taieturile de aseara.
-Asta nu inseamna ca situatia se rezolva, stii asta nu? Il intreb eu destul de incet, deoarece ma temeam ca linistea infernala de pe sosea ar putea face ca urechile brunetului sa auda totul, in ciuda distantei.
-Hey gagico, poate vrei sa incepem lista de victime. daca tu ai fost prima, atunci Gaara va fi al doile, apoi Sasuke si tot asa pana la micuta Hinata. Nu stiu ce vezi la oamenii astia! Imi spune Jyinn pocnindu-ma. Eu cad pe jos socata, sper ca Sasuke a plecat inauntru.
- CALMEAZA-TE, OK?! TERMIN-O CU NEBUNIA ASTA, CE VREI DE LA MINE? CE TI-AM FACUT? CREDEAM CA S-A TERMINAT ASEARA... DE CE NU TE OPRESTI ODATA? Urlu eu la el, sigura pe mine. Ce Doamne a fost in mintea mea? Asta o sa ma rupa in bataie!
-Baby, ar trebui sa stii deja. Fugi in dormitor papusa! Noaptea de aseara a fost asa de misto, incat o sa se repete din nou... si din nou... si din nou, pana ma plictisesc eu! Ideea e ca daca imi iesi din cuvant si spui ceva cuia, o sa ai multe de tras dupa tine, ca nu se stie in ce hal imi ies din mine.
Banuiesc ca asta e inceputul sfarsitului! M-a pus sa ma droghez, am fumat si am baut in fata casei pana cand am devenit varza, nu mai stiam cine sunt. Nu stiu ce mi-a pus ala in bautura, dar abea daca mai vedeam ceva! Am mers in dormitor si a inceput sa ma dezbrace, nu vreau sa povestesc ceea ce a urmat, pot doar sa spun ca au fost ore de chin si Infern, ma rugam de el sa se opreasca si ma ignora cu brutalitate! M-am trezit dimineata in camera mea, fata ma ustura de nu mai puteam de durere, ma ridic din pat, abea daca pot sa merg! Ajung in cele din urma la oglinda si vad o urma imensa pe chipul meu perfect. Probabil ca asa te simti cand iti traiesti cosmarul. Ma tot intreb cat timp va mai face asa, ore chiar ii place sa ma vada cum sufar? De ce profita de dragostea mea pentru prieteni, asa de mult, cu atata rautate? Incep sa plang dar ma uit pe fereastra si lacrimile mi se usuca rapid de pe fata zbarcita de tristete. Am atata chef de o schimbare incat iau nuantatorul din dulap si incep sa-mi fac suvite negre. Rezultatul e fenomenal, cel putin mie imi place! Incep sa ma imbrac cu o fusta in carouri albe si negre, un maieu mulat negru cu un craniu pe el, manusi in carouri albe si negre, imi pun cerceii in forma de lama, o fundita neagra in par, ma dau cu fond de ten, imi pun rimel, fard de pleoape negru, creion dermatograf, etc. Imi pun tenesii negri si imi iau geanta alba. Pun in ea telefonul, cheile, I-Phone-ul si restul lucrurilor. Imi iau insa la mine si bandajele, ca nu se stie niciodata cum imi mai iau o lovitura de la ala. Ies din casa, cu gandul la reactia tuturor, oare o sa observe lovitura de pe fata mea? Sper sa nu fie asa, chiar nu am chef de nimeni azi. Intru in scoala si las capul jos. Ma grabesc s ajung la scranciob, e sungurul loc unde pot sa stau linistita. Se pare ca lumea nu m-a recunoscut, intr--un fel ma bucur. Un grup de copii Emo vin inspre mine, banuiesc ca ei vor fi noii mei prieteni. Ma saluta fara niciun chef de viata si eu fac la fel. Ne punem toti intr-un cerc si incepem sa vorbim despre diverse lucruri. Erau 2 fete: May si Layla si 3 baieti: Jason, Jack si Justin. Toti veneau din Anglia dar erau super de treaba. Erau cu un an mai mari decat mine, de asta nu auzisem de ei inca. Spe mine vine dupa o vreme Rosetta, insotita de Jyinn. Ce-am facut sa merit asta? Brunetul incepe sa se ia de mine, dar Justin si ceilalti 2 imi sar in aparare. Raman uimita de genstul lor, caci dupa cateva minute, Jyinn era batut de mama focului, dar din pacate toata scoala vazuse scena ca sa nu mai zicem de amenintarea "iubitului" meu:
-Vei plati pentru asta, T***o!
Le multumesc prietenilor mei si mergem impreuna la ore. eu intru in clasa mea si ei in a lor. Jyinn plecase din fericire acasa, asa ca ma asez langa Sasuke pastrand totusi distanta, iar langa mine se pune Rosetta. Toata ziua nu am vorbit cu nimeni, toti erau uimiti de noua mea infatisare, dar mie doar de asta nu-mi pasa. M-am certat ingrozitor cu profa de religie, ca nu-i placea tinuta mea si faptul ca am suvite. Mi-am luat telefonul, o tigara si am iesit afara. Dupa cateva minute, cand sa termin tigara, apare langa mine Neji. Ce mai vrea si asta, ca doar s-ar presupune sa ma urasca... Incepem sa vorbim si in cele din urma ii povestesc totul, dar nu inainte ca el sa jure sa nu dea drumul la gura. Oricum puteam avea incredere in el. A inceput sa ma consoleze si eu i-am zis sa se opreasca, daca nu voi plange si se va duce machiajul. Intram in clasa dupa ce profa paraseste sala, iar Temari vine spre mine cu un zambet ciudat. Incepe sa-mi spuna cat de urat imi sta, cat de nasoala sunt, cat de orobila pot sa fiu si tot felul de porcarii de genul asta. O lacrima imi aluneca pe obraz in timp ce ii spun:
-Da.. pacat ca odata eram prietena ta! Daca ai sti... Si incep sa fug in banca unde imi pun capul jos si incep sa plang. Simt o mana calda pe spate si cand ridic capul il Vad pe Sasuke care ma priveste ingrozit. Il ignor si imi pun capul inapoi pe banca.


A trecut o luna de cand Jyinn ma tot bate, violeaza si taie, de cand baga in mine bautura, tigari si droguri de parca as fi propriul lui container. Nu mai mananc nimic zile intregi de o bucata de vreme, datorita depresiei.Neji nu mai vorbeste nici el prea des cu mine, pentru ca l-am facut sa creada ca ma droghez si beau din placere. Numai Jason, Jack, Justin , May si Layla stiu cum e. Chiar in clipa asta ne plimbam pe strada, cand de-odata eu cad la pamant lovita de durere. Nu lesinasem, dar nici mult nu mai aveam. Jyinn a plecat in Franta definitiv, cu tot cu Rosetta, asa ca pericolul nu mai exista. A plecat azi, pe la ora 12, doar ca eu nu stiam. Asa ca m-am ridicat repede, ca daca ma vedea cazuta pe jos ma batea si mai tare, "ca sa am motiv sa cad". Prietenii mei ma ajuta sa nu mai cad din nou, iar de data asta ajung in fata casei intreaga. Gasca pleaca mai departe, iar eu raman singura, asezandu-ma pe bordura stradutei, aprinzandu-mi o tigara si uitandu-ma in toate partile. Putea sa apara de oriunde, in orice clipa. Nu se stie cand va veni sa ma atace. Telefonul imi suna si primesc un mesaj. E de la el, imi spunea ca a plecat in Franta si ca isi cerea scuze pentru ce a facut, ca doar el nu stia ce facea. Imi ura sa am o viata fericita. La n***a cu el! Incep sa plang. Nu stiu daca de fericire sau de tristete, caci intr-o luna de zile, ala mi-a sitrus 14 ani de viata. Mi-am pierdut prietenii, motivul pentru care ma trezeam in fiecare dimineata, virginitatea, demnitatea, fericirea, nici nu mai stiam cine sunt. Pe strada apare Neji, insotit de Sasuke. Neji fuge inspre mine sa ma intrebe de ce plang, lucru care ma mira, deoarece dupa cum am zis mai sus, nici el nu mai vorbea cu mine. Banuiesc ca aratam oribil, puteam sa simt rimelul cum curge.
-S-a terminat! Am scapat de el! Sunt singurele cuvinte pe care reusesc sa i le spun, dupa care lesin in bratele lui. Ma trezesc mai tarziu acasa la mine, in patul meu, cu Neji si Sasuke privindu-ma insistent. Ii intreb unde sunt si ce s-a intrebat, iar sungurul raspuns pe care il primesc de la Neji este:
-Ai scapat, in sfarsit! Urmat de o imbratisare calduroasa.
-Ce se petrece aici? De unde a scapat si asta? Intreaba Sasuke nedumerit, dupa care ma priveste cu scarba.
Neji incearca sa-i explice, dar eu il opresc.
-Degeaba te chinui sa-i explici Neji, daca ei au ales sa ma urasca, atunci asa sa fie. Nu are rost sa facem o mare drama din tot ce s-a intamplat, Jyinn si-a cerut scuze pentru tot ce a facut si a plecat in Franta. Nu am nimic cu el, erau drogurile de vina. In cele din urma, trebuie sa stii sa ierti nu-i asa?
-Si cum ai de gand sa-l ierti dupa tot ce a facut? Urla Neji plin de furie, la care eu zambesc linistita.
-Stiam ca este un prieten bun, ca un frate pentru mine. Il voi iubi mereu, chiar daca ma v***a in fiecare seara, ma taia si ma batea. Am mai spus-o ala nu era el. Important e ca nu i-a ranit pe cei ce conteaza cu adevarat, nu? Il intreb eu pe Neji zambind, iar Sasuke cade cu gura la pamant.
A realizat si el ca tot ce induram era pentru ca el sa nu sufere, pentru ca eu, dupa cum ii tot spuneam, aveam sa fiu o prietena adevarata indiferent de circumstante. Si-a cerut scuze de o mie de ori, iar a doua zi, la scoala mi-a luat apararea in fata lui Gaara care isi batea joc de mine non-stop. I-a spus si lui ce s-a intamplat, dar eu nu vream sa afle. Eram cu Sasuke acolo, ma tinea de mana si vorbeau ei de jumate de ora, doar eu nu puteam scoate niciun cuvant, eram emotionata, dar nu intr-un sens obisnuit. Urma sa vorbesc din nou cu cei mai buni prieteni ai mei, dupa o luna de zile in care m-au ignorat. Gaara si ceilalti au venit sa ma imbratiseze si sa-si ceara scoze, dar eu eram nemiscata, schitand un zambet absolut fals, care era ata de ironic incat se putea vedea de la o posta.
Nu s-au mirat ca nu vorbesc, efectele astea urmau sa apara, datorita chinului psihic prin care am trecut. Imi doream sa le vorbesc, dar parca eram muta. Niciun sunet su-mi iesea pe gura, oricat de mult as fi incercat. Abea dupa o saptamana mi-am revenit, chiar de ziua mea, cand m-am trezit cu o petrecere surpriza de toata frumusetea. Atunci am stiut ca mi-am recuperat prietenii si viata, chiar daca am ramas Emo si ma intelegeam inca de minune cu Layla, May, Jack, Justin si Jason. Acestia erau cei mai buni prieteni ai mei, indiferent de micul grup emo si de grupul de nebuni. E viata mea si e perfecta.Si uneori as vrea sa stiu ca oriunde Jyinn este, ii este bine, sa poata trece peste probleme cum a trecut el peste mine.




Vreau commuri,.....
Imi pare rau da merg la bunika si maine nu pot posta nimic..
De asta avem aici un episod asa de imens
good


Fight for this love! - Pagina 3 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 21:12

Miau ! Foarte frumos , imi place muuult . Si ma bucur ca ai pus un capitol mai lung . Felicitari , mi-a placut . Foarte frumos . Mult succes la scoala . Spor la scris , idei si scoala !! Sa pui next-ul repede . Mrr


Fight for this love! - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 21:16

Buna scumpo 1
Aleluia , s-a terminat cu chinul , pentru biata Sakura ...
oare ce o sa se mai intample ?
Nuxt-ul Fight for this love! - Pagina 3 301723
Pupici Fight for this love! - Pagina 3 962758 Fight for this love! - Pagina 3 208323 Fight for this love! - Pagina 3 962758


Fight for this love! - Pagina 3 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 08:52

buna lexxa!

yeyy primul comentariu!!! nr1 foarte frumos ficul good job sa pui continuarea caaaat mai repede happy2

te pupacesc duulce! kiss in love
na mai auzim!hihi! hi! dap !


TIGRILINA! lough bere


Fight for this love! - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 19:58

Lexyy e prea furmos....nu am cuvinte sa sti
Next


Fight for this love! - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Fight for this love! - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Fight for this love! - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFight for this love! - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Fight for this love! - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 20:00

Vai, ce mult imi place! Fight for this love! - Pagina 3 384738
Chiar ai talent si te pricepi! E foarte frumos capitolul!
Spor la scris! Te pup Fight for this love! - Pagina 3 208323


Fight for this love! - Pagina 3 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Feb 2011, 21:04

Capitolul 12: noi inceputuri. Noi pasiuni. Voi zbura pana in Ceruri si inapoi!

Este o zi frumoasa si senina de primavara. Imi deschid incet ochii, speriata parca de lumina cuprinzatoare ce-mi invada camera, ma ridic din pat si anunt menajerele ca m-am trezit ca sa-mi pregateasca micul dejun. Intru in baie, imi fac un dus, ma spal pe dinti si pe fata, imi pieptan parul, ma dau cu deodorant si ma imbrac cu o pereche de blugi aproape albi, un maieu negru si pe deasupra altul albastru. Imi iau geaca din piele, imi pun in cap o caciula lalaie, imi iau geanta si ies din casa dupa ce mananc, unde vad toata gasca cum ma asteapta. Eu si Gaara suntem ca frate si sora acum, ne intelegem de minune si am jurat sa nu avem secrete unul fata de altul. Eu Hinata si Temari eram din nou cele 3 nebune ale scolii, caci am aflat cu uimire ca Hinata renuntase la timiditate. Neji si Naruto se inteleg de minune cu mine, iar gasca mea Emo e soarele si Pamantul. Inetelegeti la ce ma refer, nu? De cand am intrat in gasca lor, Layla, May, Jack, Justin si Jason au devenit populari. Se inteleg perfect cu ceilalti, mai ales cu Sasuke, dar din pacate am observat ca May il cam place. Imi pare rau, lu' asta nu-i dau rumu' nici sa tragi cu dintii de mine. Layla e o fata rareori fericita, dar mai are si ea atacurile ei de nebunie. De asta o si iubim. Are parul lung, blond pana la coapse si ochii aceia albastri in care te-ai pierde non-stop. May are parul lung, aproape negru, ochi caprui si are o cicatrice sub ochiul drept. A obitnut-o cand s-a certat cu tatal ei si de atunci a fugit de acasa si ne-a gasit pe noi. Este emo pentru ca ii place sa provoace persoanele care au ceva impotriva emoistilor, ea ii sustine si e mareu alaturi de ei. Jack, Justin si Jake sunt trei frati gemeni, unul mai frumos decat celalalt. Toti sariti de pe fix, niciodata prea seriosi pentru a avea incredere in ei. Nu stii niciodata cand spun adevarul sau cand glumesc. Au ochii negri si sunt blonzi si ei. Blonzimea asta..... Fiecare are suvite de o alta culoare: Jack are suvite negre, Jake are suvite roscate si Justin are suvite albastre. Karin si Ino au devenit chiar de treaba, dar totusi eu sunt singura care le suporta. Nu stiu de ce, ceilalti nu le baga in seama. Nu le insulta, dar nici nu le dau atentie. In cele din urma sunt inca fetele care s-au culcat cu fiecare baiat din scoala.

Mergem noi deci, cu totii spre scoala, cand din senin o limuzina ne taie calea. Geamul se da in jos si pe cine vad? MAMA! Asta da surpriza. O intreb ce cauta aici si incepem sa ne certam, pentru ca a crezut ca nu mai are ce cauta acasa. O calmez repede si o intreb de pe unde mai vine. Din cate am inteles eu, vine din Europa, unde a avut mult succes. A vrut sa ne duca pe toti cu limuzina la scoala dar am refuzat, pentru ca nu suntem asa de snobi. I-am spus sa se duca acasa si sa se odihneasca, sa manance ceva si sa se simta in largul ei. Dupa ce mama pleaca in limuzina ei luxurianta, eu scot agitata telefonul si o sun pe una dintre servitoare. Ii spun sa incuie repede camera mea ca vine servitoarea, iar apoi ii spun sa faca la fel cu camera lui Sasuke si a celorlalti. Am uitat sa va zis, banuiesc, ca fiecare dintre prietenii mei in afara de Karin si Ino au cate o camera: Naruto are camera lui, Hinata pe a ei Sasuke pe a lui, Jake, Jason si Justin stateau toti trei intr-o camera, May si Layla imparteau si ele o camera si ramasese doar apartamentul menajerelor. E ciudat ca il numesc apartament, nu? Pai asta si este, are propria bucatarie, 4 paturi pentru ca fiecare servitoare sa aiba propiul, o baie si tot ce e necesar. Ajungem la scoala si ne luam ramas-bun de la tripleti si de la fete, care s-au dus in clasa lor. Prima ora aveam dirigentia, eu m-am asezat langa Sasuke, poate chiar putin prea proape, dar dupa cum ziceam, suntem prieteni extraordinar de buni, eu una inca il plac, va dati seama ca unu ca el e imposibil de uitat. El, insa nu stiu daca ma place sau nu... poate ma place dar nu admite asta, caci mereu ii baga pe ceilalti in seama si pe mine ma trateaza cu o oarecare raceala. Inchid ochii si imi aduc aminte cum ne-am sarutat prima oara si cum m-a prins cand eram in camera lui si il desenal acum vreo 5 luni. Cine ar fi crezut ca tot timpul asta unul dintre cei mai hot tipi din scoala nu a avut nicio prietena? apare si dirigul in clasa, domnul Kakashi. Drept sa va spun, noi nu prea vorbim cu "domnu" cu el. Suntem o mare familie, Kakashi mereu ne scotea din toate belelele in care intram.
-Buna copii, inainte de orice vreau sa va dau o veste proasta. Avem un nou profesor de matematica, o stafida uscata fara ocupatie. In cacelarie imi dadea sfaturi despre moda. Ne anunta Kakashi zambind.
Incepem cu totii sa radem, dar va urma sa aflam ora urmatoare daca era adevarat sau nu. Da, dupa cum va dati seama, urma chinul de a sta o ora intreaga la matematica. De plictiseala fac rost de un binoclu si incep sa-l privesc pe dirig atenta. Il vedeam mult mai mare decat era, si cu cine ma trezesc eu de-odata in fata? Nici eu nu stiu, ca era asa de mare incat nu puteam distinge decat un cos extrem de copt. Dau jos binoclul de la ochi si il vad pe Kakashi oarecum emervat. " Ce e?" Il intreb eu nevinovata. Acesta nu-mi raspunde si merge la alta banca unde ii intreaba pe Neji si Chouji cum mai merge cu invatatura.
In cele din urma scapam si de ora de dirigentie si trecem la ora de mate. Chiar vreau sa vad profesorul ala. Intra in clasa o stafida cu picioare, nu stiu daca aia chiar era fiinta umana. Se asaza la catedra si se prezinta. Noi pe loc ii punem porecla " Domnul Stafidila" si el se enerveaza. Da, bun venit in clasa noastra. Incepe profu sa strige catalogul, sub pretextul ca astfel ne va cunoaste mai bine. Dupa cateva nume strigate, incep sa tip:
-DAAAA! Asta sunt eeeu!!!! A, scuze nu.
Toti incep sa rada si sa se amuze pe mica mea gluma nevinovata, doar stafidila ma scoate la tabla si scrie cateva hieroglife pe acolo dupa care imi spune sa rezolv problema. Se intoarce la clasa si eu incep sa scriu de zor la tabla. Rezultatul final a fost Mickey Mouse desenat perfect, puteam spune ca era copia lui fidela. Se intoarce profu si incepe sa-mi zica:
-Domnisoara Sakura Haruno, puteti explica-
Nu ajunge profu sa termine ce are de zis ca il corectez imediat:
- Domnule profesor, nu se spune Sakura Haruno, defapt este Say-Ku-Raa Ha-Roiu- No. Incercati si dumneavoastra!
-Saykuraa Haroiuno? Ma intreaba profu straduindu-se din greu sa pronunte minunatia aia de "nume"
-Nu, vedeti dumneavoastra, i-urile sunt mute, este Sakuraa Harouno. Haideti domnu profesor ca nu e asa de greu!
Si tot asa incerc eu de vreo 10 ori sa-l corectez pana se enerveaza profu si ma trimite inapoi in banca. Imi reiau locul langa Sasuke si acesta imi sopteste in ureche: "Mi-a placut Haruno." Eu ii zambesc sua si ma pierd in ochii lui. Daca nu era mumia aia de prof acolo il sarutam, dar decat sa-l bag si pe el in belele.... Mai bine o las pe mai tarziu!
Orele se termina dupa ceea ce a parut a fi o viata, si ne indreptam cu totii in drum spre casa, cand vedem o fata la trapez care incerca din greu sa faca o saritura de pe un trapez pe altul. Am ramas uluita de modul in care se misca cu atata usurinta, nu stiam dece, dar din istingt mi-am lasat jos geanta si m-am dus langa ea. Am intrebat-o cum de reuseste sa o faca cu atata usurinta si am intrat in vorba. Asa am aflat ca in fiecare sambata se tineau cursuri de trapez si de chestii de genul asta. M-am inscris si eu. Voi zbura pana la cer si inapoi! Noua mea pasiune tocmai a inflorit!
Seara, raman singura cu Sasuke si ma prefac infrigurata ca sa-l imbratisez. Il privesc relaxata si ii schitez un zambet. Imi zambeste si el, iar eu vazand asta, ma apropii de el periculos de mult incercand sa-l sarut, dar Sasuke ma opreste si ma intreaba:
-Auzi ma, tu de ce te comporti asa cu mine?
Eu normal, o fac pe fraiera si il intreb ce vrea sa zica cu asta.
-Haide, nu te prefa ca nu stii.. De-o bucata de vreme te tot imbraci mai provocator, te comporti ciudat in preajma mea, ma preivesti destul de des, Sakura, tu ma placi?!
La intrebarea lui am ramas masca. Am paralizat in fata brunetului fara sa stau pe ganduri. Il iau ca inainte de maini si ma apropii de el, sarutandu-l incet. Nu a fost nimic pasional, doar buzele lui care ardeau de nerabdare sa le atinga pe ale mele. Spre uimirea mea a raspuns si el sarutului, dar am fost intrerupti de vocea mamei care fugea in clipa asta spre noi.
-O, Doamne! Printesa lu mama a avut primul ei sarut? Ma intreaba mama in timp ce eu intru in pamant de rusine.
-Mamaaa, du-te in casa, vin si eu mai tarziu. Cand pleci inapoi??? O intreb eu nerabdatoare sa scap de ea.
- In noaptea asta puisor, apropo, ti-am adus-
Eu iar o intrerup:
-Mama, cel mai superb cadou ar fi sa fii si tu acasa oleaca mai mult. Orice mi-ai adus, poti sa-i dai foc.
-Dar draga, ti-am adus un Husky!
-Ok, lasa-l in viata, un Husky imi place. Acum pleacaaaaa, te roooooog!
Si mama pleaca.
Sasuke ma invita inauntru, iar eu accept uitant total de mama care ma astepta acasa. Casa lui Sasuke era uimitoare, ca una din povesti, tot ce-ti puteai dori. Stiam deja ca el sta singur acasa, menajerele vin si pleaca. Brunetul ma ia de mana si incepem sa mergem pe scari, dupa care intram intr-o camera care sigur era a lui. In mare parte era neagra, dar mai avea cateva tente de albastru inchis. Sasuke se aseaza pe pat si ma tine de crau, tragandu-ma si pe mine peste el. Profit de ocazie sa-l sarut din nou, doar asa.. ca o mica continuare a frumosului moment intrerupt de mama. De data asta sarutul e un pic mai pasional, Sasuke ma strangea in bratele lui, singurul loc in care simteam ca sunt nemuritoare, simteam ca nimic nu ma putea rani, nimic nu conta cat timp Sasuke era langa mine. Sarutul se sfarseste in cele din urma, amandoi avand cate un zambet pe buze. Adormim imbratisati, dar mai intai ii trimit un SMS mamei in care ii spun sa nu ma astepte si ca o iubesc. Si asa s-a sfarsit noul meu inceput. Eu si Sasuke... forever!


Fight for this love! - Pagina 3 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Feb 2011, 22:37

Buna scumpo !
Foarte frumos ..
Vremuri bune , vremuri bune
asa mai zic si yo ...
deci , sper ca asta nu e sf fic-ului nu ?
Vreau next Fight for this love! - Pagina 3 301723
Pupici Fight for this love! - Pagina 3 208323 Fight for this love! - Pagina 3 208323 Fight for this love! - Pagina 3 208323


Fight for this love! - Pagina 3 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Feb 2011, 23:03

Lexy e prea furmos sad sad sad
Te iubesc in love
Vreau nextu in love
Pupici kiss


Fight for this love! - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Fight for this love! - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Fight for this love! - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFight for this love! - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Fight for this love! - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Dum 13 Feb 2011, 09:50

Buna, draga! Fight for this love! - Pagina 3 68543
Ma bucur ca ai pus continuarea. Un capitol absolut superb, ca si celelalte de altfel. Fight for this love! - Pagina 3 384738
Imi place foarte mult ficul tau.
"Eu si Sasuke forever"- adica s-a terminat? Gata?
Daca da, vreau sa te felicit pentru creatia ta. A fost foarte frumos si sper sa mai faci si alte ficuri.
Te pup Fight for this love! - Pagina 3 208323


Fight for this love! - Pagina 3 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Dum 13 Feb 2011, 19:37

Finalul ficului:
episodul 13: happy end.
Sasuke ma intreaba a doua zi dis-de dimineata daca vreau sa fiu prietena lui, pe vecie, pentru totdeauna si sa nu ma ia nimeni de langa el. In mod automat raspunsul meu a fost un DA! dupa care am mers acasa sa ma schimb si i-am promis sa ma intorc la el. Cand sa intru in casa vad un mare Husky care sare pe mine si incepe sa ma linga pe obrz, i-am pus numele Lucky, pentru ca de Valentine's Day eu si Sasuke am devenit oficial iubiti. M-am imbracat intr-o rochita neagra, superba cu inimioare tosii pe ea. Mi-am lasat parul liber, l-am luat pe Lucky si am mers inapoi unde imi poruncea inima. La cel mai splendid baiat din lume, la cel ce mi-a furat-o. Era Sasuke care ma astepta in camera lui fara tricou. Am vrut ar Lucky nu m-a lasat, caci s-a bagat intre noi doi. Am inceput sa radem iar apoi i-am facut lui Sasuke prezentarile... cu un caine! Am mers toti trei la lectiile mele de trapez unde profesoara a zis ca am un talent innascut. Cand sa ne intoarcem, i-amzarit pe toti pe drum, cum se plimbau. Erau Hinata cu Naruto, Neji cu Ino, Shikamaru cu Temari,
Chouji cu Karin si Gaara cu noua fata de la scoala despre care nu v-am povestit: Renee. Este cea mai de treaba persoana din lume si cu totii formam cupluri de vis. Ne iubeam, ne completam reciproc, ne respectam si mai ales : eram minunati impreuna. Si asa a fost pentru tot deauna, am ramas impreuna la bine si la rau, chiar si atunci cand Sasuke si-a rupt piciorul. Acum ca avem 20 de ani, Sasuke si cu mine ne-am logodit, intr-un an va fi nunta. Este minunat cum nu ne certam niciodata si fiecare dintre noi face micile lui sacrificii. Ne-am casatorit in cele din urma si am avut 2 gemene de toata frumusetea : Natty si Becka. Am trait fericiti pentru totdeauna, chiar si acum, cand suntem in sufragerie si ne uitam la pozele de familie, cu Lucky alaturi de noi. A devenit un batranel fara pereche, il iubim. Fetele adora sa se joace cu el , iar eu si Sasuke... Stam si privim cum burta mea uriasa continua sa creasca, caci al treilea copil, a treia minune e pe cale sa apara, din orice clipa. Oricum va fi, suntem fericiti si suntem o familie in adevaratul sens al cuvantului!!!






Deci asta e sfarsitul ficului, sper ca nu v-am dezamagit. Voi incepe acum un nou fic, tot Sasusaku care sper sa fie mai bine.
good job thank you multumesc ca ati citit, va iubesc pe toti :)


Fight for this love! - Pagina 3 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Dum 13 Feb 2011, 19:46

DE CE END???????????? sad sad sad sad sad sad
A fost prea scurt sad sad sad sad
De cee??????????? sad sad sad
Sper ca urmatorul fic sa fie mai lung, de nu biciuitor
A fost superb sad
Sa mai faci in love in love in love
Pwp kiss kiss


Fight for this love! - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Fight for this love! - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Fight for this love! - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFight for this love! - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Fight for this love! - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Fight for this love! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Dum 13 Feb 2011, 21:04

Hm , ficul a fost foarte frumos
Felicitari draga mea
Mi-a placut :*
Pacat ca sfarsitul a fost asa de scurt..
Of , of
Oricum , foarte frumos
Bravo:X

Daca e ceva gasiti ficul la " Fan ficuri finalizate " ;) :X


Fight for this love! - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Lun 14 Feb 2011, 22:04

Vaii Lexxa cat mia placut in love
Dar de ce lai terminat sad
Mia placut mult si pacat ca lai terminat
Dar sunt sigura ca vei mai face ficuri asa frumy ca asta
Deci :no comment
Deci mia placut mult de tot scumpo vreu sa vad ce mai faci in love

pwp kiss


Fight for this love! - Pagina 3 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 00:08

foarte fain fic-ul huh?
eu lam citit de mult dar abia acum am avut timp sa iti las un com nervi!
mi-a placut foarte mult fic-ul huh?
fic-ul a fost la fel de grozav ca si melodia Fight For This Love happy2
te felicit ca ai terminat acest fic minunat dance2
o tot lungesc dar unii s-au obisnuit lough
mai pe scurt
FELICITARI!!!
cu drag Iva good job
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 21:23

Super marfa ficul. Nu mi-ar fi trecut niodata prin cam sa ma gandesc la asa ceva. Dar am o intrebare. Cum Sakura a facut 3 copii daca ea nu mai era virgina.
Oricum tot e marfa.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Fight for this love! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fight for this love!   Fight for this love! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Fight for this love!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-