Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Here Without You - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Here Without You - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Here Without You

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 20:29

Hei , am ajuns si eu pe la ficul tau , ce pot sa spun este ca imi place . Mi se pare original , pentru ca nu am mai citit pana acum un fic in care Sasuke sa fie sef de mafie si sa fie atat de bland si iubitor . Mai ai unele greseli de tastare si gramaticale , dar sa zicem ca le trecem cu vederea .
Mai mult nu pot sa spun , dar vreau sa te rog sa ma anunti si pe mine cand aduci urmatorul next . Alle te pupaceste :* >:D< Spor la scris , si la idei :*


Here Without You - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Thedarkangel
Academy Student
Academy Student
Thedarkangel

Sex : feminin Localizare Localizare : Prin lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Statul
Stare de spirit Stare de spirit : buna, oarecum...

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 20:59

Buna! Nu pot sa spun decat ca vreau urgent next! Anunta-ma


Here Without You - Pagina 2 603696_451921964899802_520582967_n
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 18:57

Hey, iti iubesc ficul, te rog sa-l mai continui...cat mai repede!!!
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Here Without You - Pagina 2 33
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 23:11

Salut dragii mei!.Am venit cu nextul dupa o mie de ani si cred ca vreti,sa imi rupeti capul.

Acum sa lasam asta si fara alte prezentari:

Capitolul 7


Sakura:

Offf.....ceas nenorocit!!.M-ai trezit in momentul cel mai frumos.Ma trezesc lasand la iveala doua smaralde la lumina.Ma ridic din patul cu asternuturi negre foarte incet,incat sa nu-l trezesc pe Sasuke.Arata asa de fragil incat iti era frica sa-l atingi stiind ca s-ar putea sa dispara.Chipul lui alb ca laptele era acoperit de cateva fire rebele iar,ochii lui abisali erau acoperiti de ploapele albe.Nu stiu cum s-a putut indragosti de mine.Eu sunt urata si foarte naiva.La acest gand o lacrima imi cade pe obrazul meu fin.


Ma duc spre el si il sarut parinteste pe frunte,dupa care zambesc gingas.Il mai privesc umpic apoi,fug repede la baie mai sa imi rup gatul.Mda,asta m-ai imi trebuia acum.Intru in baia de culoare neagra iar,cand piciorul meu face contact cu gresia rece,un fior imi strabate corpul. Imi dau tricoul jos si intru sub dus.Picaturile de apa ma relaxau in timp ce gelul de dus imi rasfata pielea.Ma gandeam intr-un la Sasuke.Oare isi bate jos de mine?.Probabil sunt inca o fata pe lista lui si abia insemn ceva pentru el.


Stau asa 10 minute si ies imfasurandu-mi corpul cu forme bine difinite intr-un prosop roz si moale.Deschid usa de la camera mea si ma indrept spre dressing`ul meu adica a lui Sasuke.Stai!.Ce papucul lui Mihai Eminescu fac?.Eu nu am haine cu ce sa ma imbrac si nu ma pot duce acasa asa.Imi indrept privirea spre pat si vad ca brunetul nu este.Unde s-a m-ai dus si asta?.Dintr-o data simt cum doua brate se incolacesc in jurul taliei mele.Fara sa vreau un zambet cat fata imi apare pe fata.Simt caldura corpului sau iar,parfumul lui imi inunda narile.


Ma intoarce cu fata catre el fortandu-ma sa ma uit in ochii lui.Eram vrajita de el cu totul.Acum,nimeni si nimic nu mai exista.Eram doar noi doi si dragostea ce ne invaluia.M-a apropiat de el astfel corpurile noastre erau lipite.Ii puteam auzi inima cum bate la unison cu a mea.El se uita la mine cu caldura in ochi si un zambet urias pe fata.Stop!.Asta chiar este Ssauke?.Mama,baiatul asta este foarte shimbator.In fine,acum conteaza doar ca este fericit alturi de mine.Chiar daca corpurile noastre erau lipite,eu il doream mai mult.


Are un corp....mama,mama.Mda,pot sa salivez pe aici cat vreau.As fi sarit pe el in secunda doi dar,nu vreau sa tric momentul.Wow,ce perversa sunt.Ne apropiem incet unul de altul si intr-un sfarsit simt doua buze cu aroma de ciocolata pe buzele mele.A fost umpic cam greu sa ajung la el fiindca are 1,90 m deci,va dati seama ce girafa este.Acum,ne sarutam ca doi nebuni,limbile noastre fiind intr-o continua lupta.Ma inebuneste acest brunet.Cand il vad simt cum cad din picioare.


Intr-un sfarsit Sasuke rupe sarutul apoi,ma ia incet de mana si ma tareste undeva.Ce vrea sa faca?.Brunetul asta nu este normal,exact ca mine.L-am intrebat unde mergem iar,el tot spunea ca este o surpriza.Ma duce la ultimul etaj al casei si intram pe o usa.Imi era putin frica deoarece ma imi tinea mainile la ochi si nu vedeam nimic.Prinsa in ganduri nu am vazut ca mainile brunetului s-au indepartat.Imi deschid ochii si raman incremenita.In fata mea se afla o intreaga colectie de haine.Doar nu?.Vaii,ce dragut poate fi.


Alerg la brunet care zambea si ii sar in brate,sarutandu-l. Ma bucur asa de mult ca se gandeste la mine.Oare cand le-a cumparat?.In momentul asta vreau sa stau lipita de el pe vecie dar,stiu ca asta nu poate fi posibil si ma intristeaza.Rupem sarutul si eu ma apropii de urechea lui Sasuke soptindu-i un "Te iubesc" din toata inima mea.La auzul acestor cuvinte zambeste apoi zice:
-Si eu te iubesc,pitica mea.
--Pitic??? Nu este vina mea daca esti exact ca o girafa.
--Piciulica.
-Stilp de lumina.
Offf....ce ma enerveaza ca ma face pitic.Ce daca sunt mai scunda de cat el?.Ma enerveaza asta fiindca nu pot ajunge pe raftul de ciocolata,din bucataria lui.Ce las bate dar,nu vreau sa-i stric fata de papusel pe care o iubesc.Fara sa ne dam seama radeam amandoi ca doi nebuni.Bun,pentru un sef de mafie tipul asta este amuzant.


Imi amintesc ca sunt doar intr-un prosop care nu sta prea bine pe mine.Ma opresc din ras si il arunc pe Sasuke afara.Voiam sa fiu singura cand imi aleg hainele.Stateam si ma uitam nehotarata la ele.Pana la urma imi iau o niste pantaloni scurti albi,un maieu negru mulat gen punk si in picioare niste sandale alb cu negru.Parul mi-l-am lasat pe spate si l-am prins cu o agrafa negara iar,la gat un lantisor cu un trandafir negru.


Merg la oglinda si ma privesc.Imi fac cu ochiul apoi ma indepartez de oglinda.Deschid usa de la incapere si ies fugind repede in bucatarie.Ajung acolo in timp record si acolo ii vad pe Sasuke si Ayame.Incep sa zambesc la vederea acestui peisaj.Se vede ca sunt frati de la o posta plus ca au aceeasi fire.Cred ca daca ii se v-a intampla ceva lui Ayame,Sasuke ar inebuni.Vorbeau tot felul de prostii pe care nu le intelegeam.Firar cu Uchiha astia!.Tusesc fals ca sa imi fac simtita prezenta iar,cei doi isi intorc capul catre mine..Zambesc amandoi si Sasuke imi face semn sa ma duc catre el.


Ma apropii de el cu pasi de felina iar-cand sunt in fata lui imi sopteste la ureche ca trebuie sa plece undeva.Eu nu-l mai intreb nimic si ii spun ca poate pleca linistit.Zambeste apoi ma saruta dulce pe buze si pleaca in viteza din casa.Oare unde se duce?.Cred ca are treaba cu mafia lui.Las gandul acesta deoparte si imi intorc privirea spre Ayame.Aceasta se uita la mine ciudat si foarte interesata de ce a vazut.Mda,cred ca nu la niciodata pe Sasuke ca iubeste o fata asa de mult.


Ma asez la masa si incep sa mananc din ce a pregatit bucatareasa.Imi era asa de foame din moment ce nu am mancat nimic.Ayame se uita la mine si radea.Termin foarte repede de mancat si un gand imi trece prin minte.Am nevoie sa imi fac ordine in ganduri asa ca pot sa ma duc la o plimbare.Ii spun lui Ayame in fuga ca plec in padure din apropierea casei iar,ea nu spune nimic doar sa am grija.Mda,ce poate sa se intample in padurea asta.Ies din casa foarte rapid si incep sa alerg spre padurea frumoasa si viu colorata.


Here Without You - Pagina 2 4212754870_9c793b92f5


Din cauza voastra plang.
Datorita voua am ajuns asa.
Voi sunteti adevarati criminali.
Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 00:36

Hey! Minunat capitol. Niste mici greseli gramaticale pe ici pe colo, dar las ca se rezolva. Am o vaga banuiala ca in padure o sa se intample ceva, dar te las pe tine sa mi-o confirmi.
De abia astept urmatorul capitol. NU uita sa ma anunti :*


Here Without You - Pagina 2 Tumblr_n3v1j7CYQI1txkodto7_250


She smelled of cigarettes and sadness
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 10:28

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
Cred ca stiu ce o sa se intample , dar mai vedem !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !
Te kiss !


Here Without You - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 16:48

Hei.

Ti-am citit si eu capitolele si pot spune ca ai facut progrese destul de mari.
Sper sa o tii asa, ultimul capitol a fost cel mai bun, dar totusi mai ai de lucru.
Sunt sigura ca vrei sa evoluezi, asa ca te sfatuiesc sa ceri o critica, ai destule capitole.
Astept sa adaugi idei cat mai originale si nu foarte intalnite in fiecare fic. Scrisul, ai putea sa-l schimbi(ma refer la Comic Sans MS) am vazut ca majoritatea nu se obosesc cu estetica prea mult cand sunt la inceput. La inceputul fic-ului aveai extrem de multe greseli de ortografie, dar acum vad ca e mai ok.
Inca ceva: nu mai vorbi cu noi, cititorii, nu are sens. Gen: " va dati si voi seama " asta nu trebuie sa apara intr-un fic. Cam atat pot sa-ti zic eu.. inca o data: cere o critica.
Sper sa ma anunti si pe mine cand pui next. Succes in continuare.
Here Without You - Pagina 2 78717


Here Without You - Pagina 2 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 22:06

Hey, am ajuns si eu pe aici, si chiar iubesc acest fic! in love
Anunta-ma te rog la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Here Without You - Pagina 2 33
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 18:35

sooper next'ul asta , mi-a placut , si vaaai , ce dragut din partea lui Sasuke :x
Adu next'ul cat mai repede si nu uita sa ma anunti . PUPIIIICI :*


Here Without You - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Here Without You - Pagina 2 Asss10Here Without You - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19Mar 14 Mai 2013, 16:02

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Here Without You - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Here Without You - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Here Without You   Here Without You - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Here Without You

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-