Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire , pasiune , dorinta si obstacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Joi 22 Noi 2012, 22:11

Era o seara cetoasa si intunecata. Tocurile Ei se puteau auzi calcand tare si sigur pe trotuarul cimentat....se garbea!!!! Ajunsa pe sosea merge incet si linistita in timp ce se intersecteaza cu o masina si o arunca in sus, aceasta cazand inapoi pe sosea explodand. Imediat ce atinge trotuarul Ea merge, se grabeste...pana cand incepe sa alerge , si o femeie de varsta ei sa alerge asa repede , pe tocurile pe care le purta si cu cocul blond aranjat regal puteai sa o pui in cartea recordurilor.

In sfarsit!!! A ajuns insa ceva ii blocheaza trecerea asa ca Ea scoate din balamale usa blocului. iar copii , mai bine zis adolescentii aurolaci incep sa faca zgomot, privind cu locul spre pricina cu ochii sticlosi, mainile murdare si sticlele de bere langa ei se uita speriati, iar unul dintre ei incepe sa strige cat il tin plamanii:

-E Ea, e Ea! F-fugit-gh

Dar numai apuca sa zica nimic ca Ea se intoarse vizibil deranjata spre zgomot si ca si cum ohii ei rosii ar putea ucide , baiatul din parcul de vis-a-vis cade secerat la pamant , iar prietenii lui terifiati incearca sa fuga , dar nu ajung departe ca si ei au aceeasi scoarta ca amicul lor de bautura. Ea se uita nepasatoare la fel ca la incidentul cu masina, se uita ca si cum ar face asta in fiecare zi , fiecare minut , fiecare secunda din viata ei. Fara sa se uite in urma , Ea urca treptele blocului si becurile cu senzor se aprind , apoi se sting , apoi din nou se aprind si pana la urma se spar in mii si milioane de ciobulete. Ea merge in fata apartamentului aflat la parter , bate la usa dupa codul convenit acum 18 ani cu ,,parintii biologici" ai fetei. Insa Ea stia adevarul..ooo da!! il stia , stia ca nu era fata lor caci doar Ea a adus-o acolo ca sa o apere , sa o protejeze de viata la care ar fi fost supusa. Poate parea fara inima , dar asta doar pentru ca o mare parte din ea i-a fost luata.

P.S. : Sper ca v-a placut si stiu ca e mic ...data viitoare o sa incerc sa il fac mai mare. SI sa stiti ca poate primul capitol nu o sa se lee de al II-lea deabia in al III-lea o sa va dati seama si spor la citit!


Ultima editare efectuata de catre rosey344 in Sam 19 Ian 2013, 12:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Asss10Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Sam 24 Noi 2012, 16:17

Capitolul asta nu ar trebui mutat in categoria de ficuri? think Si inca ceva: de ce este + 18? In fine, o sa anunt pe cineva sa faca schimbarile de rigoare. happy


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Sam 24 Noi 2012, 16:34

Multumesc mult Choco pentru informare.
Nu pot să blochez topicul pentru ca nu deţine nici un act sexual detaliat ( cel mai probabil încă ).
Te-aş sfătui să treci pe la Regulament General Fan Ficuri şi la Citeşte înainte de a posta pentru a te documenta mai bine unde trebuie să postezi un fic, cum şi ce reguli trebuie să le respecţi.
Te aştept cu un PM ( mesaj privat ) să îmi spui ce cuplu contine ficul tău.
Dau edit la titlu şi sterg acel + 18 conform regulamentului, regula 3:


Regulament General Fan Ficuri a scris:
3. Actele sexuale detaliate, ficuri de tip + 18 ( adică cele +17), fan ficuri yaoi ( cupluri de băieţi) sau yuri (cupluri de fete) , sunt strict interzise. Unele lucruri descrise amănunţit ( săruturi ) sunt permise.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole [+18]   Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Sam 22 Dec 2012, 00:44

CAP. 2



Era o dimineata insorita, dar in acelasi timp plioasa, cu balti multe pe straziu, cu oameni grosi imbracati. Era o zi de dupa o furtuna plina de tunete, fulgere si mistere nesdecifrate. Pe undeva, langa periferia orasului puteai vedea foarte usor un inger. Da!!! un inger, o faptura generoasa, iubitoare, blanda, frumoasasi iubitoare. Dar daca ajungeai sa o cunosti mai bine puteai intrezari in ochii ei verzi vapaie de demon si din parul ei rozaliu se iteau cornite mici si neastamparate.

Desi era patru dimineata ea se garbea spre casa. La ce noapte avusese cu prietenii ei si la cum se distrase... Acum se indrepta spre casa rugandu-se ca parintii ei sa nu se fi trezit. Ingerul nostru nu se prea gandea acuma la ce o sa se itample cand o sa isi dea seama parintii ei ca ea s-a dus pe ascuns la o petrecere ...si ce mai petrecere!!! Nu a fost o petrecere nebuna....a fost o petrecere salbatica. Ea ca deobicei era atenta sa nu bea asa mult ca ceilalti si apoi sa se culce cu vreun strain sau doi ca unu curve din clasa ei. Nuuu ea inca era pura si isi astepta alesul...la cei 18 ani neimpliniti ai ei ea isi astepta rabdatoare(ceva foarte rar intalnit la ea) alesul.

Ajunsa in fata blocului ei vazu usa scoasa din balamale. Incetul cu incetul se indrepta sfioasa spre geamul de la camera ei avand in vedere ca statea la parter nu ii era prea greu sa se furiseze afara din casa si sa merga la petreceri.

-Sakura! ,cineva o striga, iar cand rozalia isi intoarse capul il vazu pe Ady. Desi plina de nervi ca el indraznea sa vorbeasca cu ea ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, ca si cum ei doi nu ar fi fost impreuna. Da!! au fost impreuna desi tie cam greu de imaginat o faptura asa frumoasa cu un tampit cu 2 ani mai mare ca ea, mustata netunsa si un pat imbacsit...bine dar inainte nu era asa...inainte era altfel . Ea mai era putin si se daruise lui, dar inainte de asta aflase ca el doar vroia sa o foloseasca si apoi sa o arunce la gunoi ca o carpa uzata. GATA!! asta fusese picatura care umpluse paharul, avea nervii intinsi la maxim...deci pe scurt desteptul de Ady tocmai dezamorsase o bomba atomica nucleara. Ea ii carpi o palma, el intorcandu-si capul spre drapta la 90 grade si ca si cum nu ar fi fost suficient ii mai dadu o palma de ii intoarse capul spre stanga la 180 grade. Furios, Ady o stranse de incheietura mainii si ii spuse ca el ii stie toate secretele si ca foate usor poate sa o violeze. Sakura ii dadu un picior in burta incat sa se chirceasca pe el de durere, dar in acelasi timp sa o poate vedea cum se agata de gratiile ferestrei, cum i se ridica bluza si ii iese la iveala tatuajul cu o felina in pozitie de atac care-l excitat atat de mult pe Ady. Ea trecu printre grilaje cu o eleganta de labada, se streura in balcon si apoi in imediata incapare adica camera ei. amera ei era o camera linistitoare in care predominau 2 culori: rosu si alb. Avea un pat destul de mare din frasin rosu cu lenjeria tot rosie si cu o cuvertura alba pe care erau desenate cu gri un soare si o stea(daca ati vazut vraji-gemenele stiti despre ce vorbesc). Avea vreo 3 dulapuri pline cu haine, un birou incarcat cu teme, caiete, parfumuri si un leptop alb cu flori roz-rosiatece de cires.

Panicata ca nu cumva mama ei sa se trezeasca isis dadu repede paltonul jos, se duse pana in sufragerie sa il puna de unde il luase ca nimeni sa nu observe, dar imediat dupa aceea auzi ceva ce o sprie de moarte acel sunet era........



Hai ca va las in suspans si cum am zis si in I cap. blondina o sa apara putin mai tarziu... puteti sa luati I cap. ca un prolog sau ceva de genul asta. Lectura placuta!

Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole [+18]   Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Lun 07 Ian 2013, 20:16

.....,,acel sunet era" ...sunetul facut de pasii mamei ei care se pare ca tocmai vroia sa iasa din bucatarie.

P.O.V. Sakura:

,,OOOO Doamne!!! Ce sa ma fac?? Am doua variante : 1. Sa ii zic tot adevarul si atuncia o sa fiu pedepsita pe viata 2. Sa gasesc rapid o scuza sau o cale de a scapa din asta."

Aud usa de la bucatarie deschizandu-se si atunci....s-a aprin beculetul! Fug repede pana in camera, imi i-au grabita pijamalele si ma duc rapid in baie care spre fericirea mea era fix langa camera mea. Se pare ca azi norocul tinea cu mine deoarece imediat ce mama intra in sufragerie eu inchisesem usa la bae. Ma lipesc de usa baii si rasuflu usurata. Gandindu-ma ca planul meu de a ma preface ca ma trezisem si eu de dimineata pentru ca vroiam sa ma duc la bae, singurul loc in care mama nu intra fara voia mea era destul de bun. Mama, curioasa ca deobicei ma intreba ce caut la ora asta in bae ca are si ea nevoie. OOOuuu!!! m-am ars, desi eram pe jumatate imbracata in pijamalele mele roz cu hello kitty nu aveam cum sa ascund hainele de petrecere. Apoi m-am decis sa ii zic lu' mama ca ma doare foarte rau burta, ca o sa mai stau acolo o vreme si ca mai bine se duce in baia de serviciu care tot spre norocul meu era in partea cealalta a casei. Mama ma asculta si se duce intr-acolo. Rasuflu usurata si incep sa zambesc ca nebuna. Deabia acum reamintindu-mi ca tocmai il vazusem pe Ady la dimineata plimbandu-se ca un nebun pe langa bloc. Insa imediat rotitele mi se invart si imi dau seama ca tocmai se ducea la o tiganca. Ei bine mie rusine sa va zic ca langa blocul meu e un altul, dar plin numai cu tigani si mai sunt acolo unele ta**e care se culca cu oricine care o are mai mare de 10 cm, adica pe scurt ta**e de la coltul strazii. Ce sa ii fac cocalarului daca eu nu vreau normal ca se duce la alea. Oricum, sa revenim la subiect. Inchid usa de la baia frumos mobilata in rosu si alb, lafel ca in camera mea deoarece baia era numai a mea. Intrand in camera aprind lumina arzatoare pentru ochii mei care se obisnuisera cu intunericul. Cum eram eu pe jumatate oarba, simt cum ma prinde cineva de maini si imi pune mana la gura. Eu il musc, dar se pare a tipul /tipa(desi nu cred ca era femeie la mana deshidratata, plina de bataturi si osoasa ce era)era mai puternic decat mine ceea ce niciodata nu am mai intalnit deoarece aveam centura neagra la karate si cam niciun baiat nu se punea cu mine.

-La-so in pace Kol!, spune o femeie din cate se pare dupa vocea mieroasa, dar in acelasi timp puternica si protectoare. Tampitu’ ala ma lasa in pace si deabea dupaia vad asezata la mine pe pat, cu picioarele unul peste altul intr-un sacou de un alb imaculat si stralucitor, o femeie blonda cu niste ochi verzi-caprui blanzi cum n-am mai vazut niciodata. Sakura Rosalinda Garcia Anastasia Emanuela Maria Magdalena Francesca de la Fiores, ai crescut atat de mult draga mea.

Ceee??!! cred ca baba asta a fost luata de la nebuni…insa mai aveam o intrebare si mai ciudata : De unde imi stie numele? Adica Sakura ca in rest cine stie!?





~Peste doua ore~

Imi vine sa imi omor parintii…..bine..aia adoptivi ca de aia biologici numai am ce sa zic, imediat ce o sa ii intalnesc o sa sar cu gura pe ei, ba nu , nu asta trebuie sa fac, o sa ii jupoi de vi, ba nu, nu asta trebuie sa fac, o sa ii ciopartesc. Imediat ce am aflat ca sunt adoptata eram rosie ca racul, scoteam fum pe urechi si strangeam din pumni de aproape imi cursese sange. Fata de cum ma infuriasem acum,la Ady era o nimica toata. Imi venea sa urlu mai ales dup ace aflasem ca acea femeie bonda era bunicamea si avea 55 de ani desi pare-se ca folosea multe creme hidratante. Pana la urma se pare ca asa zisa bunica a mea o sa ramana ceva timp pe la noi, insa acuma nu ma intereseaza deoarece pleoapele mi se inchid asa ca ma duc, ma intind in pat si ma las purtata in lumea viselor lasandu-i pe adulti si pe verisorul meu,Kol, sa discute intre ei si atata timp cat nu se omorau eu puteam dormi linistita.

P.S.: doua commu-ri si aduc next...asta daca va pasa
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Vin 25 Ian 2013, 18:07

Hey, imi place ficul...anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  33
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Dum 17 Mar 2013, 13:52

CAP. 4

POV. Sasuke:

-Trrrrr!!! , o Doamne cat o sa mai enrveze taraitul asta ingrozitor??? Dar se pare ca are si el rostul lui. Ma ridic alene din patul dezordonat si ma uit curios la blonda ce statea sau care a stat langa mine toata noapte.....apoi incetul cu incetul imi aduc aminte cat de buna era ..ooo doamne ce n-as mai da sa mai am o nate daor eu si ea...si desigur pe micutul Jimmy. Zambesc pervers si ma duc spre baie urmand ca apoi sa imi fac un dus binemeritat, sa imi aranjez in tepi parul negru si sa imi deschid deabinelea ochii negrii ca taciunele pentru a-mi aduce aminte de frumoasa rozalie ce am intalnito in mall la inceputul vacantei de vara...de atunci am mai intalnito o singura data si aceea a fost atunci cand era sa fie violata de niste tampiti cu care oricum aveam niste treburi de "rezolvat".

Flashback(la mall) :

Mergeam in fruntea grupului, ca deobicei si deodata simt ca mi se urca hormonii la cap cand vad o rozalie cu ochi verzi cu niste forme de-ti venea sa sari pe ea imediat. Insa tampitul de James care era perversul grupului incepe sa fluiere si eu aud o fata de langa rozalie care zice: "Sa nu indraznesti sa te enervezi fix de ziua ta doar din cauza unor tampiti"Insa cand sa trec la nivelul urmator si sa ma delectez cu sanii ei mari si frumosi deti lasa gura apa primesc o palma peste cap. Imi intorc privirea si o vad pe Lily privind furioasa sper mine. Cine e Lily? Pai hai sa vaexplic…defapt nu..hai sa va expic intrgul meu grup de prieteni.

1)Lily, o blinda cu ochi verzi, ea fiind bomba sexy a grupului, defapt bomba sexy a vechii noastre scoli. Ea n-a fost dintodeauna asa, s-a trasformat imediat dupa ce a dezvirginato James, si se pare ca cea mai de pret “opera” a lui este noua mea achiziti…pardon iubita.

2)James este perversul grupului pe cand eu sunt the bad boy fiind o diferenta foarte mare pentru ca James e culca cu curve, eu le dezvirginez. Bine bine ma dau mare!! , nu toate fetele dezvirgiate de mine au ajuns asa..unle inca isi mai plang de mila ca mi-au cazut in plasa. Si ca sa va readuc aminte, blondul asta de James este cel care a facuto femeie pe minunata mea curv…pardon iubita acum 3 ani.

3)Melissa si Eddie sunt nebunii grupului care nu rateza nicio petrecere. Melissa este sefa clasei si cea mai isteata si vicleana dintre noi, iar can des spne ceva , atunci toata lumea o asculta si fac ce zice(Ea fiind verisoara lui James asa ca daca te iei de ea ai incurcato). Eddie este glumetul grupului sic el mai bun prieten al meu, fiind si foarte altruist ajutand pe oricine ii este drag si are nevoie.(amandoi sunt sateni , insa Melissa are 2 suvite blonde)

4)Natalie si Shon sunt cei mai retrasi. Shon iubeste masinile si daca i-ai zgariat si un singur mm de la o masina sau motocicleta dea lui atunci poti sa-ti iei adio de la viata sau fericire. Natalie este timida grupului, dar in care poti avea mereu incredere.(amandoi sunt bruneti cu ochi verzi).



Trezindu-ma din visarea mea o vad pe rozalie cum trece pe langa noi si profit de ocazie simtindu-I fundul bombat pe mana mea. E se intoarce la mine , uitandu-se furioasa si imi da o palma de zile mare care cu siguranta mi-a invinetit fata.

EndFlashback



Flashback(Sakura aproape violata):

POV. Sakura:

Mergeam linistita pe cararile de langa blocurile care se aflau in jurul parcului de langa scoala unde eu obisnuiam sa stau sis a ma distrez cu prietenii. Plimbandu-ma linistita aud in spatele meu niste voci. Desi stiu ca curiozitatea a omorat pisisca imi intorc capul si il vad pe Florin, adica oaia neagra a scolii sicu matahalele lui de “prieteni” cum mergeau in spatele meu si fluierau. Maresc pasul incercand sa in croiesc o distanta detul de mare fata de ei pentru ca desi am centura neagra la karate, tampitii aia ma depasesc numeric si sa umai spunem ca sunt pachete de muschi. Pana la urma ma prind din urma si neavand ce sa fac le trag cate un sut la bucurie vrand sa plec dar unul dintre matahale,Jhon, ma prinde de picior si ma trage spre el punandu-se deasupra mea, pana cand Florin ii spune sa ma lase in pace ca el va fi primul si daca va fi satisfacut o sa ii lase sip e ei. Deodata simt cum ma trage dupa el in spatele unei case care lause foc(familia care locuia acolo s-a mutat la o matusa dea lor pana cand o sa stranga destui bani sa isi reface casa) si ma impinge brutal langa un perete incepand sa ma sarute brutal si tinandu-ma strans de maini ca sa nu scap. Ochii mi se inlacrimeaza gandindu-ma la ce urma el sa-mi faca. Il simt cum vine cu saruturile pana la gura, muscandu-ma de buza de jos pana sa-mi dea sangele. Ma pipaie peste tot cu mainile lui jegoase dandu-mi bluza jos si muscandu-ma de unul dinte sani. Inchid ochii pentru ceea ce stiu ca va urma, dar deodata nu ii mai simt corpul langa mine ci il vad sangerand la cap pe jos. Imi i-au bluza repede pe mine si ridicandu-mi orivirea ii vad si “prietenii” chiricindu-se de durere. Simt cum o mana ma apasa pe umar si imi intorc repede speriata privirea, dar numaia puc sa zic decat un multumesc ragusit si slab inainte de a lesina.

A doua zi m-am trezit in spital unde mi-au spus ca Florin v-a fid us in puscarie pentru 4 luni de zile, iar ca salvatorul meu a vrut sa primesc asta, iar asistenta imi intinde un plic care mirosea a trandafir de Damasc unde scria ca Florin nu imi va mai face problem multa vreme si ca ii pare rau ca n-a ajuns mai repede acolo sa ma salveze.

Endflashback


P.S.: Doua commuri si aduc next altfel cred ca o sa il inchid ... sau macar daca vi se pare plictisotor sau ceva s=ziceti-mi si mie ca sa stiu
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Dum 17 Mar 2013, 20:48

Hei...am aterizat si eu pe aici, si nu mi se pare deloc plictisitor, doar ca ar trebuii sa aduci next-ul mai repejor...
Si sa sti ca nu conteaza numarul de comuri atata timp cat ai macar un fan la ficul tau!
EU! nr1
Te rog sa ma anunti la next si sper sa vina mai repede!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  33
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Dum 17 Mar 2013, 23:01

Oooo...deci de la un pervers a ajuns sa fie salvatorul ei well? awesome right? asa mai merge... sincer cand am inceput sa iti citesc ficul am crezut ca va fi ceva horror dupa cum puneai accentul pe "EA" ...dar acum imi dau seama ca nu este asa...
Oricum spor la scris in continare si daca poti anunta-ma si pe mine de next ...Mersii kiss ...ne mai vedem
~Sayonara~ kiss a hug


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Lun 18 Mar 2013, 09:08

Hey! Buna! Am aterizat si eu la ficul tau si mi se pare genial.
Chiar imi place mult de tot!
Sasuke , Sasuke, tot pervers ramai pana la moarte , nu?
Astept nextul cu nerabdare !
P.S. : Te rog anunta-ma si pe mine la next.


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Joi 21 Mar 2013, 11:00

E un fic foarte interesant, dar mi se pare ca exagererezi putin cu descrierea anumitor lucruri uneori. Pai, eu sunt destul de dornica sa aflu mai multe, sa citesc continuarea, asa ca te rog sa ma anunti cand o postezi. hi!
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Joi 21 Mar 2013, 22:02

CAP. 5

POV. Sasuke:
Muzica rasuna tare in urechile mele in timp ce eu dansam cu doua bunaciuni de fete. Stiu la ce va ganditi, ca daca am iubita sat inseamna sa nu ma mai joc cu altele. Dar: 1) Lily este una dintre cele doua fete care dansau cu mine ; 2) Pe Lily nu o supara ca mai stateam cu alte fete(nici ca imi pasa ca atunci cand eu zic ceva e lege pentru ea) ; 3)Am venit la petrecera asta grozava ca sa ma simt bine, nu sa ma frece ea la melodie. Deodata simt cum sunt tras de fete de ambele maini indreptandu-ne spre camerele rezervate de bunul meu prieten,gazda, pentru jocurile de seara. Uite ca in sfarsit, dupa ceva timp(3 sapt.) am si parte de um ménage-a-trois(cred ca asa se scrie).
Este dimineata, iar desteptul de mine a dormit prea mult si o sa intarzie la noua scoala. Desi sa recunoastem ca a meritat distractia de aseara. Dupa ce ma inbrac cu un tricou rosu cu un schelet care are o chitara rock in mana, niste blugi negri si skaterii negrii, imi iau geaca de piele…neagra si ma indrept spre un BMW m1 gri metalic si plec spre scoala pentru a ma intalni cu gasca si cine stie…poate si cu rozalia.

POV. Sakura:
Aud un strigat puternic de barbat si ma gandesc ca poate iar se cearta ai mei asa ca incerc sa adorm din nou, dar apoi …dece sa se lase mama mai prejos , sa vorbeasca normal si sa o lase si pe scumpa, minunata si desigur si nu cele din urma modesta ei fica sa doarme??? Nuuuuu!!! Ea trebuie sa tipe cat o tin ranunchi. Ma ridic somnoroasa din pat si observ ca este 7:45 A.M.. Ce naibii i-a apucat si pastia??? Vor sa se inscrie la opera? Nervoasa cum sunt de imi venea sa arunc cu ceva inspre cei doi sau macar sa le pun un scotch la gura. Cu pasi de balerina ma duc frumos pe hol si incep sa tip si eu ca nebuna ca incep vecinii sa ne bata in teava. Pana la urma isi termina disputa si…… incepe alta. Pai daca au stat si s-au certata normal ca nu erau gata sa plece la servici.
In sfarsit pleaca si ei si ma lasa singura… singurica…vaaaiii ce ma bucur!! Dar na! bucuria mea s-a dus pe apa sambetei ca ce naiba e 10:45 A.M.. Asa ca na! ce sa fac?, trebuie sa ma pregatesc de scoala asa ca in 10 minute am terminat de mancat si ma duc sa ma spal pe dinti urmand ca apoi sa ma schimb de pijamaua prea larga si urmand sa imi pun pe mine un sutien albastru inchis asortat cu chilotii, niste blugi stramti gri-negru, o bluza portocalie cu un model ciudat pe ea, o bratara metalica serpuitoare, niste cercei bej in forma de inima cu o mica piatra porocalie intr-o parte si un colier cu o bufnita albastra. Ma incalt repede cu niste converse albi pe care scria 1D(one direction in caz ca unii nu stiu…in caz), imi iau geanta dandu-mi repede cu rimel, luciu de buze si plec grabita spre scoala.
Ma indrep obosita spre gradinita unde am stat doi ani care sa gasea fix langa scoala mea unde urma sa ma intalnesc cu BFF a mea, Diana. Eu si Diana eram foarte diferite: ea e calma, eu sunt mai nebuna si nu imi prea fac teme, e invata, eu copiez(de la ea, suntem colege de banca). Cand o vei vedea pe Diana iti vei da seama ca are pielea maslinie si un par foarte drept si lung pana putin de umeri. Desi nu avem foarte multe in comun stiu ca ea nu ma barfeste sau ma foloseste…ca altii….Lari-ghhh-sa. Si ca tot am aduso in discutie pe miss barfitoare si de neincredere sa va povestesc mai exact ce a facut, sau mai bine cate mi-a facut: 1) eu fusesem in vara cu un baiat al carei mama era gunoiera. Larisa a zis ca vrea sa se joace pe telul meu asa ca eu I l-am dat, in schimb fufa s-a uitat pe mesajele mele si a vazut cu ce se ocupa mama fostului. Eu m-am suparat pe ea si nu am mai vrut sa vorbesc cu ea insa ea cu o incredere de admirat imi spune fix asa: “ Sakura, nu cred ca esti in postura sa numai vorbesti cu mine ca pot imediat sa ma duc la Chloe si apoi sa vezi cum afla de la ea toata lumea si cum iese scandal asa ca mai bine te-ai comporta frumos si cumsecade cu mine.”
2)asta este chestia care m-a enervate cel mai tare la ea: profa de fizica ne anunta ca daca vrem sa facem echipe pentru un proiect si ca cei care il fac o sa primeasca 10. Auzind asta Diana(pe atunci nu eram BFF) le intreaba pe Larisa si Irene(Irene este o fata cumsecade si draguta …inca nu imi vine sac red ca este BFF cu Larisa) daca vor sa faca proiectul la ele acasa. Dupa ora de sport Larisa vine si ma intreaba daca vreau sa fac parte din echipa lor, iar eu murmur un da si ea ma intreaba daca putem face la mine acasa proiectul, iar eu ii zic nu ca pana acuma ea a mai fost la mine acasa cu proiecte de 2x. Si ca o nesimtita ce era imi zice dupaia ca numai fac parte din echipa. Imediat dupa acest incident mi-am dat seam ace fel de om e.

Deci v-am povestit asta ca sa arat cum sunt colegele mele. In aceasta clasa sunt doar 4 fete de treba minus eu(Irene, Diana, Anastasia sau mai pe scurt Ani si Alexandra) … v-am spus ca sunt modesta?? Alte 3 fete sunt barfitoare(Chloe, Zoe si Larisa) si inca 4 sunt fetele(Jeanice-mai pe scurt blonda scolii, Jeice-se citeste Geis, care e de treaba si poti avea incredere in ea numai ca nu e in grupul nostru si Paki-ciudat nume nu??). Ajunse la scoala ne indreptam spre spatele scolii unde se tineau sfarsiturile si inceputurile de an scolar. Imi mijesc ochii si..iata-I clasa a XII-a B…cea mai buna clasa… defapt am fost cea mai buna clasa din a-ntaia. Ma indrep spre colegii mei si observ ca in careul nostru erau 3 copii necunoscuti si 2 copii care ne-au fost colegi din a IX-a au plecat…in sfarsit ca erau niste perverse dati draculu*. Ma uit la cei 3 noi colegi si observ ca erau fitosii cu care m-am intalnit la mall. Si ce surpriza?? Doi ochii abisali ma privira fiz in ochi si parul lui negru ca abanosul I se rasucea in bataia vantului de toamna. Langa el era o fata satena cu ochi verzi-caprui si un corp de ziceai ca face 8 sporturi pe saptamana…. Asrata ca o gimnasta. Celalalt copil era un blond cu ochi albastru pal. Ii analizez cateva minute enervata ca nu le pot gasi niciun defect. Trecand peste asta , imi indrep privirea spre geamul scolii un vad o femeie frumos aranjata cu un costum alb imaculat si o bluza albastra cu volanase. Imi face cu mana sa vin spre ea si eu ma conformez, ajungand in dreptul ei in 3 minute datorita inbulzelii de afara. Ea ma trage spre etajul 1 si ramanand pe scari asigurandu-se ca nimeni nu ne asculta incepu:
-Sakura, singura mea nepoata si mostenitoare a intregii mele averi, vreau ca nimeni sa nu stie ca tu esti nepoate mea s-a inteles??
Eu ingan un da si ea imi zice ca nici macar fostii ei elevi de la scoala ei nu trebuie sa stie, asa ca eu ca o nepoata ascultatoare dau din cap afirmativ si o vad pe bunica Tsunade cu iese din scoala cu tot cu minunata si pompoasa ei coafura. Ce pot sa zic?? In preajma ei eu sunt fata cuminte ca o stiu de ce e in stare. Avand in vedere ca a omorat niste oameni ai strazii doar uitandu-se in ochii ,lor deja nu vreau sa stiu ce o sa fac cu parintii mei daca nu fac ce zice ca ea oricum vroia sa se descotoroseasca de ei, dar am rugat-o ei si din fericire m-a asculta si mi-a zis ca toata ziua a fost foarte enervata si ca deobicei nu face asta…. dar mai bine faca asa decat sa ajung cu vreo mana rupta. Ma indrep inapoi spre ceremonie si stau si ascult plictisitoarele cuvinte ale directorului nostru, Kakashi care pentru ca i-a luat de curand locul doamnei directoare se cred mare si tare. Uite ca si aceasta zi s-a terminat si eu tot n-am apucat sa vorbesc cu brunetul acela.
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Vin 22 Mar 2013, 19:17

Uuuu ce capitol interesant well? awesome right? ....al nai*i Sasuke asta ce se mai petrece...da rau ii merge.. rolling on the floor ....iar acum ii in clasa cu Sakura...au mama ce o sa iasa... rolling on the floor ...deci abia astept urmatorul capitol sa vad ce o sa se intample....deci misterioasa femeie este Tsunade...nu ma mira ca i-a omorat pe oameni aceia ai strazi doar cu privirea..adica si in anime are o privire care te cam sperie can\'t see !!! ....Oricum foarte tare ficul tau....nush daca ti-am mai spus dar imi place ficul tau heh ...
Spor la scris in continuare si te astept cu nextul....
~Sayonara~ kiss a hug


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Vin 22 Mar 2013, 19:47

Vai, vai, vai! A da, multumesc ca m-am anuntat. Revenind la " vai "-urile mele, capitolul asta e chiar foarte interesant. Astept asa mult nextul ca-mi iese calmul pe urechi. Vine repede, nu? eh, astept, altceva n-am ce face. Te rog sa ma anunti cand il postezi. Te kiss dulce! Sayonara! hi!
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Vin 22 Mar 2013, 23:18

Hei...in sfarsit ai adus next-ul!!!
Mi-a placut acest capitol!!!Sper sa aduci next-ul mai repejor!!!
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  33
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Sam 23 Mar 2013, 15:05

CAP. 6



POV. Sakura:

Alergam ca pe holurile scolii cu o fata de nebuna. Numai puteam, mana mea numai rezista din cauza arsurii aceleia insuportabile. Insa spre marea mea graba de a ajunge spre bae si de a-mi potoli arsura de la mana pe care am luato de la masa de table de unde se tin cretele ca sa pot sa desenez pe tabla. Ma ciocnesc de cineva…care se pare ca nu stia ce e aia tricou. Imi ridic capul in sus si ochii mei verzi se intalnesc cu ochii lui abisali. OOO nuuuuu!! De cand a venit in scoala incerc sa il evit. Se pare ca domnul macho-man deja si-a inceput treaba in scoala noastra avand in vedere ca Larisa deja i-a cajut a picioare si el desigur a profitat si a zis sa se joace putin cu ea. Pot spune ca mi-e mila de ea desi suntem aproape dusmance, ea e cea care m-a bagat in grup, mi-a fost o buna prietena, una foarte buna acum ceva timp, dar incepuse sa se poarte cu mine ca o sefa asa ca eu a trebuit sa ripostez, ca doar toata familia mea uraste sa fie calcata in picioare. Am vazut asta la bunica Tsunade cat timp am stat in vacanta cu ea in Italia la Milano.

Simt cum sunt trasa de mana cu brutalitate deja gandindu-ma la c ear vrea perversul asta sa imi faca. Ma trage in bae si imi sopteste:

-De unde ai asta?? Cine ti-a facut rana??

-Nu cred ca e treaba ta.

-Asculta aici pisicuto, nimeni nu se joca cu mine. Te-am intrebat de unde ai asta!!

Incapatanata de mine nu il asculta. Oricum, daca imi face mie ceva bunica il da in judecata de numai isi vede toate masinile si motociclete toata viata lui…daca nu cumva ar turba fara ele. Ma trege spre chiuveta si pune apa fierbinte la robinet, iar eu mai aveam putin incepeam sa urlu de durere daca nu-mi punea Sasuke mana la gura soptindu-mi:

-Stai linitita ca doar dezinfectez…apa fierbinte e mai buna decat orice fel de spirt.

Opreste robinetul si se uita la mine zicand ca daca vreunul dintre baieti intreaba de unde am pansamentul si de la ce imi curge sange sa zic ca e de la el. Cum sa nu!! I se pare lui ca eu sunt papusa cu care sa te joci?? Nu nene!! Am si eu demnitatea mea. Sasuke se ofera sa ma conduca pana in clasa deoarece cu siguranta profa de romana sosise deja sis a se scuze el pentru mine. Oau!!! Ce dracu crede ca face?? Chiar crede ca ma fraiesreste asa usor??? Nuu!! Eu nu cad la nimeni la picioare.

In sfarsit!! S-au treminat orele… tot ce mai trebuie sa fac azi e sa merg la pregatire la engleza. Da!!, cred ca ati ghicit. Sunt la olimpiada la engleza si avem in fiecare zi seara pregatire cate o ora…bine cateodata ne mai tine si doua ore, dar pe mine nu ma deranjeza pentru ca mie imi place materia asta. Si pntru a doua oara pe ziua de azi ma vad nevoita sa cutreier scoala. Alerg din ce in ce mai repede uitandu-ma in fiecare clsa deschisa. Brusc ma dezechilibrez si cad, observand ca am dat peste cineva si acel cineva este Irene. Ce ma bucur ca o vad…m-as fi asteptat sa dau din nou peste Sasuke. O intreb pe Irene daca stie unde facem pregatire la engleza si daca vine si Ale(Alexandra) si Ami(Anastasia sau Ani…dar ii mai zicem si Ami). Buna mea prietena imi zice ca ele doua nu pot veni deoarece azi au pregatire la fizica si maine dimineata au la civica si fac in plus o ora de mate toto pentru olimpiada. Oftez gandindu-ma ca poate o sa se supere profesoara. Deodata imi atrage atentia usa de la clasa noastra care era deschisa cu lumina aprinsa si porfesoara era inauntru….ce proasta pot fi!! Ea mereu venea la pregatire in clasa noastra. Ii dezvalui Irenei teoria mea si incepem sa alergam ca nebunele ajungand in clasa. Intram si ne cerem scuze “ca am stat prea mult la bae” si ne indreptam spre bancile noastre sic and sa ii spun Irenei sa se mute langa mine il vad pe Sasuke stand in mijloc. Ca sa intelegeti mai bine noi aveam randuri de doua banci in partea dinspre ferastra si in partea din mijloc, iar in partea dinspre perete erau randuri de cate trei banci. Eu eram in randul 2 dinspre perete la a III-a banca. Si ca un surplus profa ma pune sa ma asez in locul meu sis a stau cu Sasuke, iar pe Irene o pune la primul rand dinspre ferastra langa Melissa care se pare ca venise si ea. De ce nu ma lasa in pace?? Sunt 100% sigura ca lui nici nu-I place engleza…bine poate ii place doar o parte…dar in rest?? Cred ca vrea doar sa ma enrveze pana imi sar capacele. Dar gata asta a fost picatura care a umplu paharul cand imi sopteste : “Cu Irene poti sa stai in bae, dar cu mine nu?? Te asigur ca eu pot face mai multe decat sa barfesc, si cu siguranta te-ai simti si mai bine.” Cum indrazneste…imi venea sa ii carpesc vreo doua numai ca era profa in clasa.

Dupa 2 ore insuportabile, ca doar profesoara nu putea sa ne lase doar o ora cum era normal ne da drumul si eu sar ca arsa din banca si plec sa i-au geaca mea si a Irenei. Ne imbracam cat de repede putem, asta la rugamintile mele si plecam di clasa salutand profesoara. Il sun pe tata sa vina sa ne i-a deoarece Irene va dormi asta-seara pe la mine.

Irene se duce pana la bae pan ail asteptam pe tata care intarzia vreo 4-5 minute. Intre timp desteptul, formidabilul si magnificul de Sasuke Uchiha ma prinde din urma si imi multumeste pentru cina ce va urma. Cred ca glumeste..doar daca….nu ..ba nu!!!, n-are cum!! Nu-mi vine sac red ca el este fiul unui vanzator deal lui tata care urma sa vina azi la cina sa vorbeasca de urmatoarea licitatie. Daca m-ai fi vazut acum la fata ai fi zis ca cineva mi-a aruncat apa rece in timp ce dormeam. Simteam ca si cum imi cazuse cerul in cap. Sasuke zice ca se duce afara ca sa il sune pe tatal sau sa ii zica ca merge cu taicamiu. Imediat dup ace pleaca vad ca tocmai ii scpase un biletel, probabil unul cu care vorbise in ore cu James, acestia fiin colegi de banca. Vreau sa ma duc dupa el s ail dau, dar imi vine diabolical plan de a-l citi..cine stie ce a mai facut si poate ceva interzis de ma pot duce la directoare cu el sis a il exmatriculeze pe el si poate si pe James ca nici el nu e un sfant, ca si el si James au inceput sa distruga inimile fetelor. Despachetez biletul si incep sa citesc:

J: Cum a fost ziua de azi?? Te-ai m-ai intalnit cu rozalia??

S: Da, desteapta se plimba prin toata scoala cu mana insangerata, nici nu vrau sa ma gandesc cum ai fi facut daca ai fi vazuto. Sangele ei mirosea asa de bine incat as fi muscato pe loc.

J: Si pe mine de ce nu mai chemat?? Oricum incep sa ma plictisesc. Tampitul ala de Florin tot se da la ea… si stiu ca nu-ti place asta, asa ca acum ce facem? In doua saptamani o sa iasa din inchisoare si o sa vina dupa ea.

S: Cum a trecut asa repede timpul?? Nu ma intereseza cand iese din inchisoare, ma intereseaza daca intelege sau nu sa nu se mai atinga de rozalia mea. Ea e doar a mea.

J: Frate!!! Nu e obiectul tau personal cu care sa te joci!

S: Stiu asta! nu te mai panica. Daca o tratam si credeam ca e obiectul meu atunci as fi lasato in voia sortii. Dar eu ce-am facut?

J: Stiu ce ai facut! Si chiar ma mira ca tii asa mult la ea. Desi nu cred ca ea e mai importanta decat Violet nu?? Sau pitica asta te-a schimbat?

S: Violet??? Maturizeaza-te, ea nu poate vorbi, nu poate face ce imi imaginez eu ca face rozalia. Violet doar ma plimba de colo-colo, dar tot a ramas masina mea preferata.

J:Fratioare nu incepe cu stangul…cred ca deja ai speriato pe biata fata.

S:Hahaha! Ce sa zic? Numai sa indrznesti sa vorbesti cu Melissa despre ce ti-am zis ca bucati de fac. Hai ca se uita ciudat Sakura la mine. Cine stie ce crede ca fac?! Mai vorbim in pauza, sa nu sufli vreo vorba la Melissa sau Natalie ca ele imediat ii spun Sakurei. Inca nu vreau sa afle.



Cee??? Aveam ochii bulbucati. Adica el chiar ma placea…poate ar putea exista sanse sa tina la mine…dar nu a facut asta doar pentru ca eu sa ii cad in plasa, si-a scapat biletelul intentionat…doar daca… Imi indrept nasul catre biletel si observ ca acesta miroase a… trandafir de Damasc. Nu se poate!!! El e cel care ,-a salvat de Florin. El e cel care mi-a trimis biletul cand m-am trezit in spital…si eu care crezusem ca era un barbat, un om oarecare. Dar care era problema cu sangele meu? Nu avea cum sa miroasa atata de tare.

-La ce tot te gandesti acolo? Ce ai in mana?

O vad pe Irene cum iese de la bae cu mainile ude si imediat ii ofer niste servetele punand cu grija biletul in ghiozdan si scimband subiectul ca aceasta sa uite de bilet.

Am ajuns acasa cu fata rosie, si va asigur ca nu era de la aerul rece de afara, chiar daca de la asta pretindeam eu ca este, mai ales ca tata a puso pe Irene in fata, iar pe mine si Sasuke ne-a lasat pe bancheta din spate tot drumul. Si cum toate cele trei ghizdane erau langa usa de la masina, Sasuke si cu mine a trebuit sa stam aproape lipiti. Intru in casa, fac cunostinta ca parintii lui Sasuke si apoi aflu de la Irene ca se pare ca are pe aici o prietena in bloc si a invitato la ziua ei. Ceee??? doar nu ma lasa singura cu el nu? Ma uit la ea cu niste ochi mari cat sa se prinda deoarece Sasuke era in camera. Ea imi zice ca trebuie neaparat sa se duca ca a uitat ceva acolo, o sa stea putin la petrecere, in jur de o ora si apoi se intoarce. O ORA??? Pai ca sa stie si ea intr-o ora se pot intampla multe. Ea pleaca si ma lasa singura cu Sasuke. Ca tot era vineri seara ma gandesc sa ma uit la serialul meu favorit, dar cand deschid leptopul si intru pe site ce vad? Serialul meu va avea urmatorul episode nu saptamana asta ci urmatoarea. Ma apuca nervii. Macar aveam si eu ce sa fac pana venea Irene, ca odar un episode era 45-50 de minute. In urmatoarele 10 vedeam eu ce sa fac. Acum sunt lasata “balta” si de o buna prietena si de serialul meu favorit. Deodata imi aduc aminte de bilet si am gandesc sa il intreb pe brunet ce sa aflu, ca ce doamne, e cumva el vampire si nu stiam???

Ma schimb de hainele de scoala(ma mira ca brunetul n-a intrat peste mine) si ma duc s ail caut gasindu-l in sufragerie stand pe canapea. Ma indrep catre el cu hartia ravasita in mana mea. Acesta se uita curios la mine si in acelasi timp pervers. Ii arat hartia acesta albind la fata ca varul.

-Ce ar trebui sa aflu si ce naiba esti tu un vampir?

-Chiar vrei sa stii?, ma intreaba Sasuke nervos.

Se ridica de pe canapea si ma tranteste in locul lui, uitandu-se la mine cu ardoare. Ma trege dupa el in camera mea si ma lipeste de perete.

-Chiar vrei sa stii?

-………

Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Sam 23 Mar 2013, 16:29

Sa fie Sasuke vampir sa nu fie?? Pai, cam asta ne lasi sa credem. Dar daca Sasuke a scris pe biletelul ala ce-a scris, sa fie si Florin vampir? Si ce urmeaza sa se intample?
Te-am interogat suficient zic eu. Raspunzi tu la intrebari in capitolul urmator, nu?
Un capitol chiar super, mi-a placut mult si sper ca urmatorul sa vina curand si te rog sa ma anunti din nou. Apropo, multumesc ca m-ai anuntat.
Te kiss dulce!
Sayonara! hi!
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Sam 23 Mar 2013, 20:29

Hei...nu as fi crezut sincer ca Sasuke e vampir....
Anunta-ma la next!!!
M-ai lasat in suspans...sper sa vina mai repejor...
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  33
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Sam 23 Mar 2013, 23:52

Buna! Scuze ca am ajuns cam tarziut,te rog sa ma ierti.
Mi-a placut capitolul.Pana la urma Sasuke e vampir?! Aw,el chiar o place pe Saku! Astept next. Merci ca m-ai anuntat,te rog anunta-ma si data viitoare.


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Dum 07 Apr 2013, 00:27

Sper sa va placa capitolul asta. L-am facut umpic mai lung si dupa parerea mea umpic mai special.....sooo....enjoy! I rock peopleee!!!

CAP. 7

POV. Sakura:

-……. , nu stiam ce sa zic, avea o figura suparat, fioroasa…defapt mai degraba dezamagita. Scoase un oftat usor…. Si cosmarul incepu…. Ma uitam speriata si infricosata cum pielea lui se albi si ii crescura niste dinti albi si ascutiti care ma inspaimantau cu fiecare secunda care trecea in plus. Deodata vad cum ii creste par alb peste tot pe corp si in loc de minunatul, frumosul si carismaticul Sasuke, in fata mea statea un lup alb.

-S-sasuke…ma speriii…te rog …explica-mi ce se intampla…incerc sa imi reglez vocea inabusita, dar nu pot. In fata mea statea un lup alb, sa numai spunem ca avea niste dinti de cred ca iti ajungeau pana la oase.

Pulsul meu accelarat incepea sa redevina ce a fost odata, iar in fata ochilor mei il vad din nou pe Sasuke…numai ca fara tricou. Daca pulsul meu revenise la normal…ei bine nu pot spune asta si despre ochii mei bulbucati, iesiti din orbita si din care curgeau lacrimi fara oprire. Sasuke se apropie spre mine si eu incerc sa intru in perete. Ma ia de talie si ma tranteste in pat imobilizandu-mi mainile si picioarele.

-Nu te speria! Tu ai vrut sa vezi ce sunt. Iti spun eu ce sunt! Sunt o bestie obsedata de sange, dar stai linistita ca nu o sa-ti fac rau. Daca iti fac rau cred ca bunica ta o sa-mi dezloace membrele….la propriu.

Bunica mea? Ce treaba avea ea in toate astea? Ea era o batranica draguta…bine destul de severa, dar draguta. Cum ar fi putut…dor dac…ooo nuu!

-S-si e-ea e? Dar mai exact voi ce sunteti?...fiu, in sfasit pot vorbi normal.

Sasuke se uita la mine si scoase un oftat, explicandu-mi ca este un vampir-varcolac. Imi mai spune ca orice vampir se poate transforma intr-un anumit animal, numai ca el fiind si varcolac se ransforma in lup, iar orice varcolac devine foarte repede nervos si se transforma la fiecare luna plina si el fiind si vampire este mai linisitit si se poate transforma cand vrea, unde vrea si are mirosul mult mai fin…deaceea el smtit mirosul sangelui meu, iar James nu. Il intreb daca mai sunt si altii ca el. Dupa o scurta tacere Sasuke imi zice ca Melissa e varcolac, Lames, Eddie, Lily si Sean sunt vampiri si Natalie e jumatate om jumatate vampir. Sasuke isi i-a tricoul de la sport pe el si imi spune cu raceala in glas ca trebuie sa mergem la masa. Atunci apare si salvarea mea…Irene. O imbratisez si o intreb cum a fost petrecerea. Plicitsita imi spune ca parca ar fi fost o petrecere a unui copil de 10 ani. Mergem cu totii la masa, aceasta find foarte linitita, iar eu mai avand putin si imi scoteam creierii. Ce pot sa zic? Urasc linistea deaia am doi papagali galagiosi. Pot spune ca mi-era si frica sa zic ceva. Dupa masa familia lui Sasuke pleaca si eu raman singura cu Irene nu inainte ca Ssuke sa imi zica sa nu cumva sa indraznesc sa zic la cineva. Dupa ce a plecat el toata seara a fost o harmalaie de zicei ca esti al un azil de nebuni. M-am distrat cu Irene si am ras pana ne-a durut burta.



~A doua zi~

Eram in drum spre scoala si vorbeam cu Diana despre un film de pe un canal TV unde la final urla un lup. Deodata ma simt trasa de umar si in spatele meu se afla Melissa cu o fata furioasa. Diana ii da peste mana incrutandu-se la ea si punandu-se in fata mea si spunandu-I ca eu nu i-am facut nimic si ca daca se mai i-a odata de mine o sa o pateasca rau. Cred ca Melissa era plina de furie deoarece spune cu o ura deosebita ca sunt prima care afla si prima care o sa fie ranita atat de rau incat sa-si fi dorit sa nu se fi nascut.

-Diana pleca de aici ca ma ocup eu si Sakura nu o sa pateasca nimic… in plus sunt camera de filmat.

Recunosc vocea aia, as recunoasteo oriunde. Nu-mi vine sa cred. E aici, dar sunt sigura ca o sa ma raneasca, dar nu inteleg ce am facut. Melissa ii spuse lui Sasuke ca eu cu Diana tocmai vorbeam de un lup. Mama!!! Ce paranoica e fata asta.

-Stati linistiti ca eu cu Diana vorbeam de un film in care niste catelusi sunt ajuati de un lup.

Melissei I se lumineaza fata si imi zambeste calduros spunandu-mi ca ii pare rau. Ce puteam sa zic? Ce puteam sa fac? Sa fie dusmanca mea? Nu mersi!, asa ca am imbratisato si i-am zis ca nu e nimic si ca secretul lor e in siguranta cu mine.

Ajunsa la scoala, Sasuke ma trage de mana si ma intreaba daca vreau sa vin la o petrecere vineri seara(azi) deoarece de acum sunt de-a lor. Nu imi mai asteapta raspunsul si pleaca, dar nu inainte de a-mi zice ca ma i-a la noua.

Alerg, alerg si iar alerg. Este opt jumatate si eu nici nu ma spalesem si nici nu stiam cu ce sa ma imbrac. Bine! Pot spune ca deabia acum am ajuns casa din cauza pregatirilor de la engleza…la care Sasuke a lipsit. Deabia dupa o ora dupa ce am vorbit cu el mi-am dat seama ca imi cere intalnire…cred, avand in vedere ca Lily este iubita lui… chestia asta fiind cam ciudata. Dupa ce ma spal ma uit un sfert de ora in dulapuri si comode si tot nu gasesc nimic care sa-mi placa. Usa de la camera se tranteste si pe ea intra cine altul decat Sasuke? Se opreste in loc uitandu-se la mine parca scanandu-ma din priviri si muscandu-si buza. Eu deabea acum imi dau seama ca sunt intr-un prosop ud cu o palma sub fund, iar formele mele se vedeau destul de clar. Nu ma pot abtine si incep sa rosesc. Ne uitam asa unul la altul pana cand eu rup tacerea si il intreb daca nu cumva Lily se va supara ca el ma duce la petrecere. Se uita la mine ca si cum as fi spus o idotenie. Se duce la unu dintre sertarele mele si scoate…ooohh! Nuuu!! Nu sertarul ala. Se uita putin in el si i-a de acolo… niste chiloti tanga negri si un sutien asortat push-up. Se uita putin la ele si imi zice sa ma imbrac cu ele. Ce naiba l-a apucat? E cumva nebun? I le i-au repede din mana vrand sa ma imbrac cu ele amintindu-mi ca inafara de prosop n-am nimic pe mine. Il rog sa iasa din camera sa ma schimb si spre mirarea mea el ma asculta docil. Imi pun repede chilotii gandindu-ma ca ar putea intra ca nesimtitul in orice secunda deoarece usa mea nu se putea incuia. Ajunsa la sutien tot incerc sa mi-l pun dar nu reusesc sa gasesc incuietoarea. Dupa a cincea incercare ma dau batuta oftand, dar in loc sa las sutienul jos simt cum niste maini reci mi-l inchid. Ma intorc si il vad cum zambeste smechereste. Ma incrunt si el se preface speriat si incepe sa “tremure”. Nu stiu cum insa amandoi incepem sa radem si sa ne tavalim pe jos de ras. Pacat ca totul a durat doar 5 minute si oooo maiculita este deja noua. Ne uitam la ceas ca si cum ar fi o ciudatenie a naturii si dupaia sarim amandoi ca arsi eu cautand haine si Sasuke ajutandu-ma. Pana la urma el triumfa si imi spune ca a gasit ceva pe placul amandurora aratandu-mi o bluza rosie cu gauri mici peste tot si pe spate este mai transparenta. Se mai uita putin prin teancul de haine pe care il creasem si alege o fusta neagra cu o palma sub fund care e plina cu pene false. Ma uit la el si ii spun ca are niste gusturi superbe la haine imbratisandu-l. El se uita la mine putin mirat si ma prinde de talia goala invartindu-ma de cinci ori pana cand sa ma puna jos spunandu-mi ca intarziem si sa ma imbrac repede. Dupa doua minute eram imbracata, machiata si parfumata.

Ajunsa la petrecere observ ca aceasta se da la cineva acasa. Intram si toata lumea se uita la noi ca la masini straine. Toti au inceput sa-l aplaude, iar Sasuke mi-a facut cunostinta cu majoritatea.

Dansam cu James pe unul dintre holurile din casa. Toata casa era plina de adolescenti nebuni care dansau peste tot, gasindu-se boxe is afara nu numai in casa. Simt cu James ma trage dupa el intr-o camera goala incepand sa ma sarute nebuneste trantindu-ma pe pat.

-Ma inebunesti cu corpul tau pe zi ce trece rozalio!

Ma uit la el putin speriata si el continua sa ma sarute. Tresar cand imi da jos bluza. Nu se lasa si scapa si de fusta mea. Deja ma simt speriata. Nu vroiam sa mi se intample asa. Nu! Nu vroiam. Ma zbat spunandu-I sa se opreasaca, dar el nu se oprea, nu vroia, vroia mai mult, mult mai mult. Incep sa plang stiind ca nimeni nu ma va ajuta. Totul ma speria. Intunericul din camera ma speria, el sarutandu-ma si pipaindu-ma ma speria…tremuram. Incercam sa il lovesc, dar ma tinea acolo inchisa ca intr-o cusca.



POV. Sasuke:

Tocmai ce discutasem cu baietii despre Lily si uite-o acolo. Ma enervez vazand-o pe ringul de dans sarutandu-se cu altul. Ma indrept catre cei doi amorezati si imediat ce ma vede Lily incepe sa se balbaie, dar ii tai macaroana si ii zic ca m-am saturat de comportamentul ei de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) ordinara. De tampitul ala care nu stia ca ea e a mea nici nu-mi mai pasa. Ii las acolo sa se distreze, dar nu inainte de ai spune lui Lily ca intre noi totul s-a treminat in caz ca nu si-a dat seama la cat de blonda e. Urc sus sa ma intind in vreo camera cand aud ca cineva plange. Iar fratioare? James chiar nu poate rezista sa se joace cu vreo fata? Dar…nu se poate! E cumva vocea rozaliei?



POV. Sakura:

Stiu ce ma asteapta. Am fost o proasta. Nu trebuia sa vin. Nu, nu trebuia, am facut o greseala imensa. Il simt cum ma pipaie peste tot fara sa se opreasca, nepasandu-I ca ma distruge. Ce? Ce se intampla. Tocmai vad cum cineva intra in camera furios. Ooo ce o sa mai imi faca? Il vad pe necunoscut cum il i-a pe James de pe mine si il arunca cat colo. In aer se simte un miros bine cunoscut. E Sasuke. As recunoaste parfumul acela oriunde. Aud cum il ameninta pe James ca daca imi mai face vreun rau o sa regrete toata viata ca s-a pus cu el. James se uita la el speriat cu un firicel de sange la gura. Incerca sa se ridice in picioare si fuge cat il tin picioarele. Il vad pe Sasuke cum pleca si il rog sa mai ramana putin cu mine. Imi zice ca doar incheie petrecerea si vine aici ca o sa avem timp sa stam avand in vedere ca e casa lui. Casa lui? Asta a fost petrecerea lui si …si m-a invitat si pe mine..eu?? o straina,dece? Dupa un timp aud usa cum se deschide si il vad pe Sasuke cum vine la mine si ma imbratiseza. Ciudat e ca nici nu m-am mai imbracat. Mi-era prea frica, dar acum… acum ma simt ocrotita si in siguranat in bratele lui. Caldura corpului lui era inegalabila. Isi da seama ca tremur si ma trimite sa fac o bae. Ma uit la el ca si cum picase din cer. Era nebun? Poate James nu plecase, poate a ramas inca vreun nebun aici care o sa incerce sa se foloseasca de mine. Sasuke imi zice ca toata lumea a plecat, s-a asigurat el uitandu-se in toate camerele, baile, debaralele, s-a uitata peste tot. Ma uit uimita la el. A facut asta pentru mine? Adica…casa lui este imensa. Ma duc la bae facand un dus scurt si iesind repede inainte de a veni parintii lui acasa si sa ma vada asa. Ajunsa inapoi in camera simt cum sunt trasa de talie si trantita pe pat. Incep sa tip de frica ce mi-era. Numai vroiam sa trec din nou prin asa ceva. Ma infurii atat de tare cand imi dau seama ca defapt Sasuke vrea doar sa ma sperie. Se aseaza si el pe pat punandu-mi capul pe pieptul lui bine facut si dezgolit. Il strang in brate spunandu-I sa nu ma mai sperie asa. In timp ce ma mangaia pe par imi aduce la cunostinta ca i-a sunat pe parintii mei si le-a zis ca voi ramane in seara asta la el acasa… si desigur ca marele Uchiha nu putea sa nu minta si a zis ca parintii lui sunt acasa si sa nu se ingrijoreze. Parintii lui! Ups! Uitasem. Ii spun grabita ca trebuie sa plec ca nu cumva sa vina ai lui si sa ne gaseasca asa. Acesta rade ridicandu-se din pat si venind spre mine. Imi spune ca parintii lui sunt intr-o delegatie si nu le pasa ce face el si cu cine, lor le pasa numai sa se protejeze. Se uita la mine si imi zice ca daca nu imi face nimic decat daca vreau. Daca ar sti cat il vreau, daca ar sti. Dar nu pot sa ii zic…e intr-o relatie cu Lily, si in plus ar putea profita de mine. Daca ar sti cat de mult il doresc. Il vad intristat si il intreb ce s-a intamplat. Imi explica ca s-a despartit de Lily deoarece a vazut-o sarutandu-se cu altul. Mai mult soptind decat vorbind imi mai spune ca n-a iubit-o niciodata si ca defapt el iubeste pe altcineva care niciodata nu o sa vrea sa fie cu el. Il imbratisez si ii spun sa imi zica ca nu o sa spun la nimeni si ca poate il pot ajuta. Nu vrea sa-mi zica, dar ce? M-am lasat eu vreodat batuta? Nu! Continui asa pana cand brunetul se nerveaza si tipa:

-Tu! Tu esti cea pe care o iubesc! Tu est cea pe care o doresc de prima data cand am vazut-o, cea pe care o vreau langa mine. Tu esti singura la care m-am gandit. Lily nu a insemnat nimic pentru mine si sti si tu asta. Da! Ea m-a iubit nu contrazic, dar eu nu. Crede-ma, nu stiu ce sa ma fac daca tu n-ai fi langa mine in fiecare secunda din zi.

Nu-mi venea sa cred. Se despartise de Lily pentru mine. Daaaaaa!!! Il iubesc mai mult decat orice si asta mi-a demonstra si el de atatea ori…si pana acum eu l-am crezut un nesimtit fara scrupule. Ii spun sa se opreasca. Numai pot sa ma abtin si…il sarut…si el raspude cu atata patima si pasiune cu care raspundeam si eu. Ma prinde aprig de talie in timp ce continua cu saruturile pe gat coborand din ce in ce mai jos si cand sa ajunga la sutien ma arunca in pat si continua cu saruturile muscandu-ma de un san, iar eu nemaiputand gem usor excitandu-l pe brunet care ma prinde si mai tare de talie nevrand sa-mi dea drumul. Nu ma opresc chiar vreau sa fiu a lui…cel pe care chiar il doresc. Ajungand la inchizatoare sutienului scapa repede de el rupandu-l si jucandu-se cu sanii mei ca un sugar, iar eu numai puteam si incep sa scot sunete la care brunetul inebuneste si incerce sa-mi dea jos si chilotii. Ma admira din priviri, eu fiind in costumul Evei in timp ce el mai avea doar boxerii pe care sii da jos punandu-si un prezervativ pe mandrie si cerandu-si scuze din priviri pentru durerea ce urma sa vina. Il simt cum ma patrunde brusc, eu arcuindu-mi spatele de durere. Brunetul facea miscari dute-vine in interiorul meu din ce in ce mai repede pana cand am fost coplesita de placer gemand din ce in ce mai tare excitandu-l pe brunet care se adance mai mult in mine. Am coninuat asa trei ore, trei ore pline de placere de care nu ma mai saturam. Simt cum ii vine si se adanceste mai mult eu scapand un icnet de durere, iar el eliberandu-se in prezervativ. Cade langa mine imbratisandu-ma si sarutandu-mi fruntea spunand:

-In sfarsit esti a mea si nu o sa mai las pe nimeni sa-ti faca rau vreodata. Te iubesc!

Ii raspund si adormim imbratisati, eu nemaiputand de fericire ca sunt a lui, cel pe care il iubesc.
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Dum 07 Apr 2013, 18:30

Hey happy Mersii ca mai anuntat de next a hug
A fost un capitol superb happy deci insfarsit a aflat si Saku adevarul happy
Nu pot sa cerd ca acel James chiar a incercat sa abuzeze de ea angry Eh macar bine ca a aparut Sasuke la timp si la pus la punct evil devil mua ha ha
Spor la scris in continuare si sa aduci cat mai repede nextul happy
~Sayonara~ kiss a hug


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Lun 08 Apr 2013, 12:25

Ei bine...recunosc ca nu ma asteptam la asta...
Si acel James...Bina ca a aparut Sasuke... :>.<:
Totusi...e umpic cam brusc totul...adica...la capitolul 6 il considera un pervers...iar la 7,
pe langa faptul ca se "imprietenesc" sau ceva mai mult...mai si cedeaza in fata lui...
Dar ma rog...sper sa nu regrete mai incolo!
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  33
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Mar 16 Apr 2013, 10:47

Eh, cu siguranta asta e cel mai cel capitol! Totusi, mai bine arunci un ochi pe la regulament si te informezi ca nu sunt permise ficuri +18.... Zic si eu.... lol damn! Adica, mie mi se pare ok si toate cele, dar legea-i lege pentru toti, nu? Lasand asta la o parte, te rog sa ma anunti cand postezi nextul. Spor la scris! ai fost servit hi!
Sus In jos
rosey344
Academy Student
Academy Student
rosey344

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva unde nu o sa ma gasiti vreodata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica, sa ma distrez, sa citesc(deobicei ficuri)
Stare de spirit Stare de spirit : Ca Deobicei

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Lun 06 Mai 2013, 23:08

CAP. 8
P.O.V. Sakura:


De ce? De ce eu? Simt cum mi se prelinge incet o lacrima langa ochi. Totul s-a destramat. Sasuke a plecat in tara lui natala si desigur ca m-a paarasit. Inima mea nu putea concepe asta. Ma simteam pacalita. Ce tot zic eu aici? Tocmai ce am fost pacalita! Am fost o prasta sa ma incred in el. M-am daruit lui ca tampita. Poate si cei de la ptrecere stiau. Poate deaia au aplaudat cand am venit. Maretul Sasuke Uchiha a mai avut o victima. Incerc sa imi stapanesc lacrimile. Era primavara. Copacii infloreau, pasarile ciripeau, iar eu...? Eu stateam si im plangeam de mila. Meritam eu toate astea? Nu! Si o sa ma asigur ca toata lumea va intelege asta. De acum incolo o sa devin cosmarul pe care nu ti l-ai fiputut imagina niciodata. Nimeni nu o sa ma mai pacaleasca sau infranga! Ma uitam linistita la acvamarinul cavorului persan al bunicii din avion. Ma intrebam cum va arata casa in care imi voi petrece urmatorii 3 nai. Urma sa ma mut la bunica pana termin liceul si avand in vedere ca programul de la scoala ei este putin ciudat eu trebuie sa fiu transferata cu un an in urma. Il simt pe varul meu cum ma ia de umeri de la spate si ma stange in brate. De cand ne-am cunoscut a fost foarte afectuos si grijuliu cu mine. Aflase ce se intamplase cu Sasuke. Stia prin ce trec....sau cel putin incerca. Kol este un bun prieten deal lui Sasuke care mai mergea si la liceul unde urma eu sa invat... pana la umra tot nu am scapat de el. Kol mi-a promis ca in calitate de verisor si "frate" mai mare pe care nu l-am avut niciodata ca o sa ma ajute sa devin mai populara decat Uchiha...sa ma integrez mai repede ca el.


Am ajuns! Ochii mi se oglindeau in lacul de langa casa bunicii. Ma bucuram ca bunica e asa intelegatoare. In plus eu fiind nepoata directoarei o sa pot sa ies din campus si sambata si duminica si sa mai iau si inca pe cineva cu mine pe cand fetele pot iesi numai sambata.Nu intelegeti? Hai sa va explic! Scoala unde urma sa invat era ca o scoala cu internat unde milionarii si miliardarii isi trmiteau odraslele ca sa invete si sa aiba cu ce se mandri oe cand ei petreceau intr-o croaziei pe meditarana. Casa bunicii era la cativa metrii distanta de scoala. Toate erau amplasate in exact aceeasi curte...daca se poate numi asa: sala de sport, scoala, casa bunicii, lacul, parcul, un asa- zis camin ca la stundenti si cantina care era practic si inauntrul si inafara scolii.


Intru in casa si ce vad. O sufragerie imensa ...ca toate incaperile, frumos aranjata si mobilata.Insa bunica imi zice ca voi lov=cui aici doar in timpul vacantei si in timpu scolii si vacantelor mici voi sta la camin..daca se poate numi asa deoarece caminul era defapt un bloc cu 4 scari si 6 etaje, fiecare etaj cu cate un apartament mobilat cu stil.



-Peste 3 ore-



Eram la cumoaraturi cu Kol. Mi-a zis ca daca vreau sa-l inving pe Sasuke trebuie sa arat ca el. Adica sa port numai haine de firma. Asa ca daca scoala se afla la cativa kilometrii distanta de Milano dece sa nu facem o vizita? Am mers prin toate magazinele posibile. Mi-am luat toate hainele, incaltarile si accesoriile posibile: de la lenjerie intima si costum de bae la jachete de toamna, de la slapi la pantofi cu toc si platforma si de la bentite si cercei la placa de par. Numai puteam de oboseala si asta se vedea pe fata mea, dar mai aveam o singura oprire: Coaforul. La coafor mi-am schibat radical parul. Mi l-am facut ondulat permanent cu breton negru pe partea dreapta. Aratam superb! Si pe deasupra eram si modesta.
Cand am ajuns acasa bunica vine la noi si ne imbratiseaza spunandu-ne ca masa e gata. Cemult imi place mie aici! Toata lumea e draguta cu mine!

P.S.: Scuze ca e atat de scurt si ca v-am lasat sa asteptati atat. Spor la citi!
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19Mar 07 Mai 2013, 08:44

Offfff..... da, pai... Ideea e urmatoarea : e primul fic citit dupa o saptamana de pauza si e chiar... chiar foarte OK, dar eu voiam ceva mai... Stii ce? Chiar nu conteaza! Imi place si e absolut fantastic! Deci, tine-o tot asa si n-ar strica un pic de graba. Pai, spor la scris! Te kiss dulce! Sayonara! hi!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire , pasiune , dorinta si obstacole    Iubire , pasiune , dorinta si obstacole  I_icon19

Sus In jos
 

Iubire , pasiune , dorinta si obstacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-