Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuuden: Road to ninja Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuuden: Road to ninja Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto Shippuuden: Road to ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mar 04 Dec 2012, 17:43

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mici detalii:
A aparut la data de Iulie 28, 2012.

Povestirea pe scurt:
Acum 16 ani, un ninja misterios cu masca a dezlantuit puterea demonului cu noua cozi asupra satului Konoha. Liderul satului de atunci, al patrulea Hokage Minato Namikaze si sotia sa Kushina Uzumaki au reusit sa sigileze demonul in propriul lor nou nascut fiu, Naruto Uzumaki. Cu acel demon sigilat deoparte lucrurile au mers in mod normal fara incidente noi in sat. In prezent pacea ia sfarsit deoarece un grup de ninja rebeli numiti Akatsuki ataca satul Konoha sub comanda lui Tobi, tipul mascat din trecut. Naruto si Sakura sunt trimisi in timp sa vada viitorul invatand ca parintii lui Naruto sunt in viata iar parintii Sakurei sunt decedati in aceasta lume.
Sus In jos
Madeline.Lestrange
Genin
Genin
Madeline.Lestrange

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 218
Puncte : 247
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Lectura.

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 05 Dec 2012, 16:50

A aparut si suptirat in romana?
Daca nu cand apare?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 05 Dec 2012, 20:18

Sincer nu stiu asta, insa eu prefer subtitrar in engleza. Dar cauta caci sunt vreo 2-3 siteuri pe care le stiu eu unde le poti gasi toate filmele cu Naruto.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Shippuuden: Road to ninja J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Joi 06 Dec 2012, 13:02

Nu, nu a aparut filmul inca online din cate stiu..nici macar subtitrat. Am inteles ca Road to Ninja o sa fie online in Aprilie pe 13 parca sau in iunie-iulie..Si subtitrarea va fi in engleza...In romana cred ca mai dureaza :)...
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 19 Dec 2012, 12:39

ba da e aparut filmul deja Deya, l-am vazut dap !
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Shippuuden: Road to ninja J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 19 Dec 2012, 15:36

Mihai!!!!??? Cum adica a aparut? Pe bune?? Te rog trimite un pm..unde ai gasit :O:O Te rog :O.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 19 Dec 2012, 22:06

Buna, din cate am citit pe aici Arcade spune ca deja a vazut filmul. Chiar as vrea sa-l vad si eu, deci ai putea sa ne spui si noua unde sa-l cautam ??
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 19 Dec 2012, 22:12

scuze ca v-am indus in eroare, eu am gresit. filmul asta nu l-am vazut insa titlul semana foarte bine cu un alt sequel de la naruto. scuze inca o data good
Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin
UchihaAlexandru

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Dum 30 Dec 2012, 15:50

Foarte interesant din descriere,nu mai am răbdare să-l văd nervi!
Sus In jos
Shiseru
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Sorry, lume, nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 156
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita lulea

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Dum 10 Feb 2013, 10:15

Abia astept sa il vad. Credeti-ma,mai ales din cate am auzit. Schimbarule dem personalitate.
Hinata va deveni o fata tupeista si isi va shcimba un pic look-ul, iar Ino va deveni timida, cam cum e Hinata acum.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 03 Apr 2013, 11:31

Filmul a apărut cu subtitrare în engleză.
Îl puteţi urmări :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sper că nu este nicio problemă, Mihai, dacă am postat link-ul. Este pe youtube.
Edit: Link invalid. Se pare că a fost şters. Îmi pare rău.



Ultima editare efectuata de catre Morphine ∆S in Lun 08 Apr 2013, 12:16, editata de 1 ori
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 03 Apr 2013, 14:56

O doamne, o doamne !!! Gata ma uit la Naruto acum I rock peopleee!!! . Sincera sa fiu abia ce ajunsai de la scoala cu toate tampeniile cu scoala altfel si meciurile de fotbal al baietilor si eram asa obosita si cand am vazut post-ul tau . Am fost OAU huh? , am acum o energie... sincer imi inseninasi ziua ! love
Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Sam 06 Apr 2013, 11:25

Ei bine, am gasit si eu un link, asemanator cu cel al Claudiei:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Si am citit o parte din manga pe engleza, din pacate nu mai gasesc linkul.
Oricum, o sa povestesc putin despre ce este vorba: Mandara, a creat un jutsu care permite sa vada ce este in inima unei persoane, si ce isi doreste cu adevarat. Este ca un fel de bila de cristal, cum aveau vrajitoarele pe timpuri.
Astfel, merge noaptea, la Naruto si vede ca acesta isi dorea sa fi trait parintii lui. Si Madara se foloseste de dorinta lui, si il conduce intr-o lume paralela, unde parintii lui erau vii.
Si cam atat am citit eu din manga aia, sper ca s-a inteles cat de cat...
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Lun 08 Apr 2013, 10:12

Hmm .. Mi-ar putea da şi mie cineva un link unde să mă uit ? Mulţumesc mult :D
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Lun 08 Apr 2013, 12:20

Răzvii, subtitrat în engleză apăruse, însă se pare că a fost şters. Pe un anumit site a apărut şi subtitrat în română, însă sonorizarea este praf şi din acest motiv aşteptăm şi noi varianta HD. Ţi-aş putea da link-ul site-ului unde este deja postat, însă nu pot fără acordul lui Mihai (Arcade). Se consideră reclamă şi mi-aş lua ban, şi cred-mă că nu e foarte drăguţ să fii banat. lough
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Lun 08 Apr 2013, 14:41

Morphine ∆S a scris:
Răzvii, subtitrat în engleză apăruse, însă se pare că a fost şters. Pe un anumit site a apărut şi subtitrat în română, însă sonorizarea este praf şi din acest motiv aşteptăm şi noi varianta HD. Ţi-aş putea da link-ul site-ului unde este deja postat, însă nu pot fără acordul lui Mihai (Arcade). Se consideră reclamă şi mi-aş lua ban, şi cred-mă că nu e foarte drăguţ să fii banat. lough

Mulţumesc foarte mult , dar deja am văzut filmul ... M-a ajutat Lola :)
A fost magnific. ..nu am cuvinte. .
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Joi 11 Apr 2013, 14:10

Parerea mea este ca nu a fost prea magnific. Intr-un cuvant , doua : Nu a meritat asteptarea. Uitati-va si convingeti-va. dap !
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Joi 11 Apr 2013, 14:51

Intr-un fel ai dreptate iPrieten? , mai ales ca ma asteptam sa apare celelate personaje de mai multe ori, insa in rest mi-a placut, mai ales ca au existat niste momente care mi-au placut la nebunie happy
Sus In jos
Sakura-chan Haruno
Academy Student
Academy Student
Sakura-chan Haruno

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Husi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Pai imi place sa dansez si sa cant etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Dum 21 Apr 2013, 22:14

Buna tutturor! Am vazut filmul Naruto Shippuuden: Road to ninja. Este superb. Il puteti vedea aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mar 30 Apr 2013, 21:10

Simcer, am vazut filmul, nu am mai avut rabdare si -am uitat in Coreeana, dar aia e partea a doua.
Dupa parerea mea nu a fost cine stie ce si nu a meritat asteptarea.Kishi a avut si filme mai reusite.
Sus In jos
Cece :)
Genin
Genin
Cece :)

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Horodnic de Sus (=^.^=)
acebook acebook : I'm Neko:Miauuu! (≧3≦)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Am multe,prea multe ca sa le stiti voi :P
Stare de spirit Stare de spirit : I'm ok friends!

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Lun 06 Mai 2013, 15:38

Eu zic ca a meritat asteptarea.Adica a fost foarte frumos.Pe un anumit site il puteti vedea subtitrat in romana.A fost foarte frumos acest film. kiss
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mar 07 Mai 2013, 15:16

Am vizionat recent filmul road to ninja subtitrat in engleza si o fost atata de... janic. Nu stiu, toata lumea avea nu stiu ce asteptari de la filmu asta si o fost chiar penibil [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu cel putin, am fost foarte dezamagita de el. Nici macar personajele nu erau desenate calumea, nu aratau exact ca cele din serial - chiar daca in mod normal ar trebui sa arata exact la fel [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- si actiunea o fost foarte seaca. Atata numai am gasit eu interesant, ca Akatsuki erau de partea binelui, dar totusi puteau sa joace un rol mai important.
Plus ca toate fetele "Oaaii, ca apare Sasuke". I-o dat un trandafir la Sakura si gata, nimic mai mult :))) Cand s-au intalnit in centru el era cu inca vreo 6 fete.

Nu stiu... eu asa am vazut lucrurile, poate unii dintre voi au alta parere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Shippuuden: Road to ninja J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Mier 08 Mai 2013, 21:34

De cand a aparut anuntul despre acest film, toata lumea a innebunit sa il vada inclusiv eu. Ma gandeam numai la el..visam :|..
Si..am fost dezamagita..dupa atatea luni de asteptare..sa vad ce?
Ca Sasuke este un mare afemeiat..care ii da un trandafir Sakurei si dupa mai este cu nu stiu cate fete ..trist :)). Il prefer pe Sasuke cel real :)). E mai sexy :-".
Si m-am bucurat ca l-am vazut pe Itachi..:D
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Joi 09 Mai 2013, 14:51

L-am vazut in vreo trei limbi. La fel de jalnic in toate cele trei dati. Cum a spus si Deya, toata lumea innebunise atunci cand a fost confirmata aparitia filmului si toti voiau sa il vada, la fel si eu, iar acum ca l-am vazut, pot spune ca am fost dezamagita. Jalnic, atat am de spus -.-". Kishimoto a avut filme si mai bune.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Naruto Shippuuden: Road to ninja J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19Dum 19 Mai 2013, 20:09

Am vazut filmul. Este foarte frumos si interesant. L-am vazut pe YouTube. Merita!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto Shippuuden: Road to ninja Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja I_icon19

Sus In jos
 

Naruto Shippuuden: Road to ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Naruto Movies-