Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto Shippuuden: Road to ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Iun 2013, 19:16

A fost JALNIC!
L-am vazut astazi nu mi-a placut deloc i-a dat si Sakurei un trandafir, iar pe urma s-a dus la inca 5-6 fete sau cate erau, actiunea seaca a fost "najpa":)))
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 14 Iul 2013, 15:16

Hello ! ma poate ajuta si pe mine cineva sa il vad, inde sa nu consume chiar asa de multi mega-bites, ca la mine sunt limitati, oricum am vazut si eu cateva secvente, dar inca nu imi pot da cu parerea, so help me please !
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 14 Iul 2013, 15:21

Eu nu am asteptat filmul, am preferat sa nu ma gandesc prea mult la el deoarece stiam ca imi voi face iluzii mult prea marete, iar apoi cand il voi vedea voi fi dezamagita. Nu mi-am facut x teorii despre cum va fii si ce se va intampla. Mie una mi-a placut filmul, a fost foarte frumos. Mi-a parut rau pentru Naruto si este adevarat, si mie mi s-a parut umpic mai slaba grafica decat in anime, dar a fost oky. A fost un film super, that's it! dap ! 
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Aug 2013, 23:41

L-am vazut si mi s-a parut super. Am fost dezamagita ca a fost un singur moment SasuSaku, dar nu e treaba noastra ce are Kishi in cap. Mi-a placut, ar cand s-a terminat am plans pentru ca ........ mi s-a parut prea scurt.
Asta e parerea mea.
Ja ne !
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Vin 16 Aug 2013, 12:45

Şi eu am văzut filmul acum ceva timp, dar au fost şi filme mai bune. Mă aşteptam să fie mai interesant, dar nu a fost pe măsura aşteptărilor, deşi au fost câteva momente foarte palpitante lough
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 04:14

Ei, nu este chiar atât de slab după mine. 
Au fost secvenţe când mi-au dat lacrimile... şi unele când pur şi simplu mă luau dracii.
Partea cu Sasuke a fost interesantă. Chiar şi atunci când Sakura l-a văzut cu altele, tot îmi plăcea de el. Ea a fost bleagă că a pus botul chiar aşa repede... lough 
Personalităţile personajelor inversate mi s-a părut ceva chiar interesant. Mai ales Hinata. Hinata era bombă lough .
Sau Kiba când zicea că îi plac pisicile şi îl mişca Akamaru de fund... iar Shino dădea cu spray contra insectelor lough .
Unele faze au fost chiar amuzante. happy 
Din fericire, nu ştiam de mult timp de acest film, iar când aflasem de el, l-am şi văzut gata subtitrat. Deci nu aveam de ce să aştept şi să îmi fac alte aluzii happy2 .
Am lăsat "lumea Naruto" un timp la o parte. Motivele fiind destul de triste, de aceea nu am aflat de film de mult timp heh .
Anyway, e drăguţ. Din unele aspecte nu extraordinar, dar acceptabil happy 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Asss10Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Feb 2014, 15:56

Nu stiu ce sa zic despre film :)) Pare destul de ciudat. Cel mai mult ma emotionat momentul cu Naruto, Kushina si Minato. La un moment dat chiar mi-au dat lacrimile. In rest.... mi se pare o prostie imensa.

P.S: Hinata arata suuuper iar Sasuke arata naspa rau! =)))
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Mar 2014, 23:41

Nu am ce comenta.Mi-e una mi-a placut, dar sunt parti in care... pfff
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Mar 2014, 19:11

Un film extrem de frumos, părerea mea, totul ia o întorsătură ciudată, mai ales personalitatea protagoniștilor, mai ales a lui Sasuke :))
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Mar 2014, 18:27

L-am vazut pe Trilulilu si pot spune ca nu m-a surprins in vreun fel.A fost okey si am facut si eu ceva in loc sa stau sa citesc o carte  dap ! !!! Mi s-a parut frumos deoarece au fost mai multe momente in care apareau Naruto & Sakura,dar nu ca un cuplu! Vad ca acest topic a fost deschis de catre Arcade in anul 2012 si multi membrii erau curiosi de film.Multi au fost dezamagiti spunand ca nu merita asteptarea si tot tacamul,dar eu nici nu stiam ca exista filmul exista de un an si ceva.L-am vazut prin luna noiembrie,daca nu ma insel,si mi-a placut asa si asa!!!  happy
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Road to ninja   Naruto Shippuuden: Road to ninja - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Naruto Shippuuden: Road to ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Naruto Movies-