Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Faze comice la orele de religie,muzica si desen - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Faze comice la orele de religie,muzica si desen - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Faze comice la orele de religie,muzica si desen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Faze comice la orele de religie,muzica si desen - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze comice la orele de religie,muzica si desen   Faze comice la orele de religie,muzica si desen - Pagina 3 I_icon19Sam 23 Noi 2013, 20:02


A fost o zi în care, în pauza mare, mi-am pus hanoracul negru şi gluga pe cap, eram îmbrăcată şi cu nişte blugi negrii (ce mai... Toată asortată) şi m-am hotărât să fac şi eu pe un mic James Bond pe holurile şcolii. Mă strecuram prin clasele vecine şi mă ascundeam după pereţi, după bănci, după scaune şi cei care mă observau în cele din urmă râdeau de ceea ce făceam. Mă mai strecuram şi în spatele unor colegi şi îi speriam. Ce să mai, o adevărată nebunie. 


Şi o fază de la ora de desen. Vechea noastră profesoară de anul trecut era puţin cam aeriană şi mereu îţi lăsa impresia că este de pe altă lume. Când se uita la tine aveai impresia că defapt privirea ei trece prin tine şi mda, era o persoană cam stranie. Cum eu am nişte colegi mai tupeişti de fel, unul dintre ei s-a ridicat în picioare când trecea pe lângă banca sa şi a întrebat-o:
   -Doamna, sunteţi proastă??
Şi ea a dat din cap. La faza aia toţi am murit de râs şi am ajuns la concluzia că profesoara aceea trăieşte într-o lume paralelă cu a noastră, pentru că orice alt profesor ar fi luat măsuri..
Sus In jos
 

Faze comice la orele de religie,muzica si desen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-