Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A mystery of life - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A mystery of life - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 A mystery of life

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorMesaj
*DeEa*
Academy Student
Academy Student
*DeEa*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : karate, facebook, sa citesc ficuri si... era sa uit VAMPIRII
Stare de spirit Stare de spirit : pe alta planeta

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 14:34

merci ca m-ai anuntat si scuze de intarziere... mi-a placut foarte mult capitolul. anunta-ma si pe mine cand pui nextul thank you si Satbatoti fericite!
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 14:44

Buna scumpa, iarta-ma din tot sufletul ca nu am comentat mai devreme,chiar a trecut mult timp, mii de scuze!!!!!!!! Multumesc mult ca inca ma anunti, iar in legatura cu capitolul mi-a placut, chiar mult kiss . M-a intristat putin faptul ca cei doi nu vad atractia dintre ei, dar imi place la nebunie cum a evoluat actiunea si cum ai evoluat tu ca scriitoare. Ca intotdeauna, iti urez toate cele bune, sarbatori fericite si mult, mult succes in continuare!!!!!!!! Te pup cu multa dragoste kiss kiss kiss .

P.S. Sa pui repede nextul ;;) .


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


A mystery of life - Pagina 12 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
hannah123
Genin
Genin
hannah123

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici, pe acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : multe, nenumarate
Stare de spirit Stare de spirit : Ie,ie,ie,ie!

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 16:20

Sasuke, aparuse la gentie, ciudat, mai devreme ca de obicei. In general exista o explicatie pentru acest lucru. Prima ar fi lipsa somnului, cunoscuta ca si insomnie, a doua ar fi constiinta patata, cunoscuta in cazul nostru ca negare si bineinteles exista varianta secreta numarul trei,"monstrul cu ochii verzi"(nici o referirire la subiectul, pe care se axeaza explicatia 2). Este o varianta atat de secreta incat nici cei in cauza nu stiu de existenta ei.
Cafelele erau pregatite si nu prea ajunsese nimeni.
Acesta vazu chipul Sakurei, ce se indrepta catre intrare. Venea dintr-o parte a holului se pare, pentru ca nu o vazuse iesind din lift.
Ii auzi rasul atat de binecunoscut si se pregatea sa se indreptre spre ea, cand auzi vocea barbatului cu care vorbea, vazandu-i inevitabil si fata.
Era inalt, saten, ochi caprui, elegant, maxim 30 de ani si extrem de cunoscut. Il stia de la sectia lui Sai. Lucra la nu stiu ce departament...furturi parca.
- Bine, spuse fata zambindu-i dupa ce termina de ras si il privi. Deci...ne vedem maine seara?
- Ok, in regula, se auzi vocea tipului
- Ok, zise Sakura cu aceeasi privire asternuta pe fata repetand evident cuvantul spus de el
Barbatul pleca si ea continua sa se uite dupa el cand, inconstient, intra in incaperea propriu-zisa, apoi sorbi incet din cesca de cafea pe care o avea in mana.
- Ce cauta ...Johanson aici? intreba Sasuke nimerind numele barbatului, din pura intamplare. Atat de mici sunt fondurile la politie incat nu isi pot permite cafea?
- Pai nu stiu daca observi Uchiha, dar avem cel mai bun aparat de cappocino aici, zise ea sorbind din bautura maronie si apropiindu-se de scriitor.
- Stiu, eu m-am ocupat de asta, spuse dandu-si ochii peste cap. Ce e maine seara? intreba direct si fara ocolisuri
- Ce? zise fata neintelegand exact la ce se refera.
Se uita la Sasuke, ce isi indrepta ochii spre usa apoi spre ea.
- Ooo, realiza rozalia. Lucas se intreba daca vrem sa iesim impreuna maine seara, raspunse apoi uitandu-se la brunet cu putina superioritate, acesta fiind serios. De ce? intreba apoi. Este vreo problema?
- De ce as avea o problema cu asta? spuse Sasuke, mai mult mecanic, in timp ce mintea lui se afla in timpul unei numaratori inverse de la 100 pana la zero, facand astfel posibila mentinerea calmmului de nestavilit.
Femeia dadu din umeri murmurand aprobator.
- Mmmm...asta ma intrebam si eu.
Soneria fixului agentiei suna exact in acel moment. Ino nu era evident. Brunetul se intreba, cum de aceea era chiar o institutie.
- Scuza-ma, ii spuse rozalia scriitorului indreptandu-se spre telefon.
Nu fuse o conversatie lunga. Tot ce puteai suprinde din ea era numele Sakurei cu care se prezentase si incheierea cu "Vin imediat".
Apoi telefonul se inchise, iar rozalia ii facu semn brunetului ca trebuie sa plece si o lua inainte .
" Lucas" , sopti Sasuke in urma ei prenumele tipului, strambandu-se, dupa care pleca dupa fata

- Crima este la Z4? intreba Sasuke cat intrau in luxosul restaurant, putin mai departe vazandu-se Naruto, ce vorbea la telefon. Locul asta a fost dechis acum 3 luni. Nici macar eu nu pot obtine o rezervare aici. Muream sa mananc aici.
- Evident, nu esti singurul, spuse rozalia amuzata. Unde mergem? il intreba pe Naruto apoi.
- In bucatarie. Numele victimei e Mason Payton. E bucatar sef aici.
- Lupul cel rau? intreba mirat brunetul. Il stiu pe tipul asta. Nu a castigat el concursul ala...... " Razboiul Mancarii"?
- Stiu. Ciudat, nu-i asa? zise blondul cat mergeau spre locul crimei
Locul era impanzit de politisti.
- A fost gasit de dimineata de catre cofetarul sef Isaah Verhauer si de unul din spalatorii de vase.., Havier Luna.
Cei doi barbati descrisi de Naruto tocmai vorbeau cu Neji.
Mirat de modul in care fusese gasit cadavrul ce se afla in fata lor, brunetul dori sa se apropie.
- Uciha opreste-te! striga alarmat genistul la el. Era un tip mai in varsta cu o infatisare putin mai acra ce reprezenta in totalitate comportamentul lui fata de Sasuke. Poate de asta Sakurei ii placea asa mult sa lucreze cu el. Era un medic legist extrordinar totusi.
- Nu vezi micile conuri portocalii din jurul cadavrului? i se auzi voce un pic ragusita
Brunetul privea corpul total inghetat al barbatului, atat de bocna incat jumatate din palma lui era facuta bucati pe jos. Parca se sparsese.
- Aia e mana lui? intreba scriitoul putin uimit
- Acesta este efectul nitrogenului lichid, cunoscut ca refrigerant criogenic sau LN2, spuse medicul aratand spre un vas de metal mare rasturnat pe podea. Ingheata instantaneu tot ce intra in contact cu el, incluzandu-l pe domnul Payton, ce este acum fragil precum sticla. Este totusi destul de sigur daca nu il toarna cineva pe tine.
- Si cand te gandesti ca in bucatarie nu e loc de stiinta, veni comentariul din parte lui Naruto. Acum va trebui sa sti fizica cuantica sa ajungi clovn la circ.
- Ora morti? intreba Sakura ignorand pur si simplu afirmatia.
- Datorita LN2-ului toate statisticile sunt date peste cap. O sa vad ce pot face la morga, dar va trebui sa-l lasam sa se incalzeasca putin pana sa putem stabilii ceva
- Pare c-a fost o lupta, privi Sasuke in jur
- Jaf? intreba rozalia, iar Neji ii raspunse ca nu e nici un semn de asa ceva si conform celor doi, victima ramasese ultima in restaurant, mult dupa plecarea celorlalti.
- Si asta ar fi cam pe la ce ora? intreba fata
- Cam pe la 11. Unul dintre clientii nostri a comandat un tort mai special si Mason a ramas ultimul sa o termine, raspunse un angajat.
Brunetul privi tortul ce avea doua etaje cu o forma dreptunghiulara si un design interesant. In varf avea o forma de inima din ceva ce parea metal de culoare galbena ce era decorativ, iar inautru asezata pe un ornament se afla o inima roz ce parea de sticla, dar efectiv fusese inghetata cu acel compus de mai devreme. Dupa cum aflase de la patiserul sef care facea blatul Payton facuse lucrurile nebunesti ca scultura coroanei, inima si bijuteriile, din acesta cauza avand nevoie de evaporatorul rotativ ce era scos, si nitrogen lichid.
Sakura fuse anuntata ca trebuie sa vorbeasca cu proietarul, defapt era nevoita sa afle mai multe informatii.
Iesind din bucatarie impreuna cu Sasuke, fuse mirata sa vada o femeie blonda tanara frumoasa cu parul putin mai lung decat al ei si ondulat, cu un corp bine proportionat.
- Victoria?! exclama ea vaznd-o si luand-o inainte spre ea
- Pinky? Ce cauti aici? rasuna vocea femeii. Ce cauti aici? repeta iarasi
- Sunt detectiv la omucideri, zise rozalia apropiindu-se cu brunetul in spatele ei.
- Sa-mi bag picioarele! exclama blonda fericita
- Stiu, nu-i asa?! rase Sakura imbratisand-o strans
- Ce mod ciudat sa ne intalnim, spuse Victoria.
- Victoria Cookers, el este Sasuke Uchiha, zise fata aratand spre barbatul de langa ea
Sasuke, zambi putin in coltul gurii
- Buna. Cum de....cum de va cunoasteti ?
Brunetul stia ce vroia sa afle.
- Liceu, raspunse. Defapt tabere alea de vara din liceu. Clasa a XI-a. Nu pot sa cred ca cea mai mare rebela a devenit politist.
Scriitorul se uita putin ciudat la fata. Nu ar fi crezut ca Sakura era o asa zisa " rebela". Rozalia doar aproba din cap usor stanjenita.
Cei trei se asezara la o masa pentru a discuta.
- Deci, voi avea nevoie de informatii pentru tot personalul restaurantului.
- Haide Pinky, crezi ca cineva de aici a facut-o? intreba blonda
- Stii, incepu rozalia, nefortarea intrari insemna de obicei ca ucigasul ori cunostea victima ori a avut chei. Asa ca o sa am nevoie de alibiuri de la toata lumea inclusiv tu....Scuze.
- Nu,.....inteleg, raspunse femeia. Am fost la o petrecere. Multa lume ma vazut
- Stii daca Payton avea dusmani, cineva care sa-i doreasca moartea? intreba Sakura
- A fost baiatul rau pe care America iubea sa-l urasca, zambi Victoria. Am fost arbitru invitat. Asa ne-am cunoscut.
Pe Sakura o pierduse neintelegand la ce se refera
- Serios? zise blonda sarcastic. N-ai auzit de "Razboiul Mancarurilor"?
- Aaaa..., incerca rozalia sa se scuze intr-un fel, privind in alte parti....Nu. Nu prea am mult timp sa ma uit la TV.
- Asta vine de la fata care petrecea ore urmarind " The70's sow" in reluare, dupa ce a incuiat-o pe consiliera la dusul baietilor?
- Adevarat? intreba brunetul zambindu-i Sakurei siret, ce il privea extrem de serioasa. Cu ce altceva isi petrecea ore facand?
- Uchiha, avem o scena a crimei. Nu e timp pentru cercetari ale scriitorului de romane politiste, bine? spuse Sakura cat de calm putea, facandu-i brunetului semn din ochi sa nu mai intrazneasca sa sa o intrebe ceva pe blonda. Ai observa ceva neobisnuit la Payton in ultimul timp? Orice?
Mimica fetei femeii se schimba intr-una usor confuza.
- A fost ceva. Payton lucra de obicei nonstop. Nu-l puteai scoate din bucatarie. Dar in urma cu cateva saptamani disparea in jur de 3 si se intoarcea la 5 sa se pregateasca. Cand l-am intrebat unde se duce a spus ca e personal.
Cand rozalia urma sa mai intrebe ceva Naruto ii chema in bucatarie. Acolo in ghiuveta, erau doua boluri, doua linguri si o mica oala de supa, ce erau murdare.
- Isaah, spalatorul de vase a fost ultimul seara trecuta si jura ca a terminat de spalat toate vasle, spuse Neji.
- Se pare ca, bucatarul nostru a avut o vizita tarzie, daca e sa ma intrebati pe mine, zise brunetul
- Mmm.., mormai Victoria uitandu-se la resturile de mancare. E supa de taiatei. Specialitatea lui Ronald, seful de linie. Trebuie sa se fi intors dupa ce toata lumea a plecat.
- Asta inseamna ca e singurul care l-a vazut in viata pe tip, realiza rozaila. Ai o adresa? o intreba apoi pe prietena ei, iar aceasta raspunse afirmativ.
- Vreau sa-l gasiti si sa mi-l aduceti pe Ronald, continua fata. Cat despre tine Victoria, o sa am nevoie de datele de contact ale rudelor lui Payton.
Zis si facut. Restul detectivilor plecasera. Cat despre blonda era la computer-ul de la iesirea din restaurant cautand cele cerute de Sakura.
Putin mai departe de ea, erau Sasuke si Sakura discutand.
- Prietene de tabara, ha? intreba sciitorul uitandu-se pentru o secunda catre blonda. Pariez ca stie unde ti-ai "ingropat toate cadavrele", daca intelegi ce vreau sa spun.
- Sapa cat vrei Uchiha, zise femeia zambind. Secretele mele sunt in siguranta cu ea.
- Cum de esti asa de sigura? zise scriitorul
Sakura zambi din nou cu superioritate dezvelindu-si dintii.
- Simplu, spuse. Pentru ca indiferent ce stie despre mine,......stiu mai rau despre ea.. Se numeste "prietenie intre fete" Jules Vernes, ii zise apoi, apropindu-se de el si lovindu-l usor cu palma pe obraz si mentinandu-si zambetul pe buze. Era mult mai mult deca incantata ca in sfarsit Sasuke nu era singurul care avea secrete. Totusi ar putea fi mai atenta cand il atinge data viitoare, pentru ca nu stia cat de mult poate sa ignore furnicaturile pe care le simtia de fiecare data cand ii atingea pielea.


A mystery of life - Pagina 12 Lolo


“I've never fooled anyone. I've let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn't argue with them. They were obviously loving somebody I wasn't.”
― Marilyn Monroe
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 16:48

Vaiii cand Sasuke si Sakura o sa-si dea seama ca se plac?
Pe mine una deja ma enerveaza,oricum lasam totul la mila ta.
Multumesc de anunt si sa ma anunti si data vitoare.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 18:20

Sakura , cum poți să ieși cu Lucas ăla?Nici nu îl cunosc dar știu mai mult ca sigur că îl urăsc.Defapt dacă mă gândesc mai bine Sasuke merită să îndure sentimentele de gelozie pe care le simte pentru ce a făcut el cu o seară în urmă.Oricum aș putea comenta o groază pe marginea acestui subiect ,deci referindumă strict la capitol abia aștept să văd cum o să decurgă acest caz.Pare foarte intresant îmi place că detaliezi fiecare aspect al cazurilor .Cred că te documentezi pentru a putea face asta și chiar apreciez faptul că ești foarte informat.Next repede


A mystery of life - Pagina 12 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 19:05

Yey lai adus repede BV!!!! I rock peopleee!!! music nr1 roll
FIcuu tau e unul dintre preferatele meeelleee in love si tu la fell rusinos kiss
Pupici si NEXTT!!


A mystery of life - Pagina 12 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 19:31

Hey, multumesc mult de anunt, scuze ca nu am ajuns mai devreme!Anunta-ma te rog la next!!!!Ma bucur ca te-ai decis sa continui ficul!!!Anunta-ma la next!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


A mystery of life - Pagina 12 33
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 20:50

Oo... Da ce de crima avem acuma. Sincer, daca o sa mai pui multe crime, o sa ma pierzi printre randuri. nu poti pune ceva de genu ,,Cine a furat catelu' vecinei'' :)) Oare ce secrete mai ascunde Sakura? well? awesome right? In fine.. Captolul mi se pare superb, ma bucur ca ai pus capitolul. Si ma bucur ca ma anunti.


A mystery of life - Pagina 12 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
A mystery of life - Pagina 12 8BGmFkk
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 20:55

ce capitol tare:) mersi de anunt kiss
capitolul genial, serios sakura? nimic?
sasuke fa ceva, bineinteles daca nu vrei ca sakura sa iasa in oras cu tioul ala...
abia astept sa vad ce se va intampla cu cei 2 :>happy
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
*DeEa*
Academy Student
Academy Student
*DeEa*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : karate, facebook, sa citesc ficuri si... era sa uit VAMPIRII
Stare de spirit Stare de spirit : pe alta planeta

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 18:10

Mersi ca m-ai anuntat. Nu inteleg, cum poate Sakura sa iasa cu Lucas...
Amandoi sunt asa de orbi, can isi vor da seama ca sunt indragostiti pana peste cap unul de celalalt? Spor la scris si nu uita sa ma anunti cand aduci nextul...
thank you
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 22:35

Deci nu imi vine sa cred ca Sakura era o rebela inainte si ce lucruri a facut.Abia astept sa vad ce se mai intampla intrea ea si Lucas si mai ales cum va reactiona in continuare Sasuke care din cate se vede nu prea vrea sa isi arate adevaratele sentimente.
Am eu in mintea mea cativa suspecti,dar astept si capitolul urmator sa vad ce se mai intampla.Cine stie poate ca suspectii o sa se inmulteasca.


A mystery of life - Pagina 12 296f8lk
Sus In jos
hannah123
Genin
Genin
hannah123

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici, pe acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : multe, nenumarate
Stare de spirit Stare de spirit : Ie,ie,ie,ie!

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 15:25

In scurt timp Victoria se intoarse cu contactul de urgenta a lui Payton si anume Nicolas Densison.
Aparent, dupa cum aflasera de la acesta, Payton nu avea familie si isi petrecuse mare parte a copilariei in centre de plasament.
- Din acesta cauza noi ii eram cele mai apropiate rude, spuse Nicolas, mai tarziu in prezenta Sakurei si a lui Sasuke, uitandu-se in acelasi timp catre femeia bruneta si cu ochii plansi de langa el. Prietena mea Madison si cu mine, continua apoi, suntem cel mai apropiat lucru de o familie pentru el.
- Erau ca fratii, zise Madison stergandu-si lacrimile.
Conform informatiile primite, se cunosteau din tinerete. Tatal lui Nicolas i-a dat lui Payton a slujba in restaurandul lui ca ajutor de chelner, dupa ce iesise de la scoala de corectie si bineinteles a doveditit ca avea un adevarat dar in ceea ce priveste mancarea
- Avea dusmanii, de care sa fi auzit? intreba rozalia.
- Avea o imagine de baia rau din emisinuni, dar in realitate era foarte dulce, se auzi glasul femeii
- Da, presupun ca castigarea "Razoiul Mancarurilor" a fost ceva urias pentru el, spuse brunetul. Cum s-a descurcat?
- Faima..norocul, i-au placut, raspunse celalalt barbat. Asta era ceea ce si-a dorit exceptand...
Densison lasase fraza neterminata, anumite ganduri rascolindu-i in mod evident mintea. Vazand intrebarile din ochii celor doi ce-l ascultau, continua;
- E posibil sa fi avut probleme financiare. Cand tata a murit acum cateva luni mi-a lasat mie si lui restaurantul. Nimic elegant ca Z4, doar un restaurant micut. Acum doua saptamani a venit la mine cerandu-mi sa-i cumpar actiunile, si chiar daca m-am oferit sa-i ofer banii de care avea nevoie el a refuzat si in final m-am dat batut si am cumparat.
- Pentru cat?
- Patruzeci de mii de dolari, veni raspunsul destinat femeii.
Uimitor era faptul ca victima castigase o suma importanta de bani in concursul televizat, dar aparent ii folosise pe toti pentru restaurant. Era genul de om care risca totul.
Dupa plecarea celor doi tot ce mai ramanea era asteptarea. Rezultatele privind finantele lui Payton trebuiau sa ajunga in curand. Totusi ticaitul cesului nu ajuta deloc.
Tacerea stanjenitoare ce se lasase intr-un fel intre Sakura si Sasuke, fuse intrerupta de vocea caitfelata a Hinatei:
- Ai pofta de o supa? o intreba cu subanteles pe femeie. Pentru ca stiu bucatarul perfect.
- L-ati gasit pe Ronald? veni intrebarea-raspuns a Sakurei.
- Poti sa pariezi, zise Naruto. La coada la aeroport cu 5.000 de dolari cash in genta si un bilet dus spre Venezuela.
- Mmmm,.... murmura Sasuke, nimic nu spune " Sunt vinovat de o crima", mai bina ca o incercare de a parasi tara.
- Exceptand o marturisire pe care am s-o obtin, spus Sakura ridicandu-se de pe scaun si indreptandu-se catre camera de interogatoriu.
Rozalia s-a asezat elegant pe scaun in fata inculpatului, un barbat evident mai batran ca ea si cu o infatisare ce te ducea cu gandul catre un macelar sau asa ceva.
Sasuke inchise usa in urma lui inainte sa spuna:
- Data viitoare ar trebui sa-ti strangi jucariile dupa ce te joci de-a domnul Inghet. Ti-am gasit bolurile in chiuveta.
Privirea intrebatoare a barbatului, spunea m-ai bine ca orice alt cuvant ca nu intelege la ce se refera tipul din fata lui. Asta ori era un mincinos foarte bun, prea bun, totusi.
- Pai sa iti expic mai bine, incepu Sakura, deschizand dosarul galbui pe care il adusese cu ea, mentinand insa contactul vizual. Te-am gasit cu valiza facuta, cu bilete spre Venezuela si cu 5.000 de dolari cash la tine. Femeia spusese aceste lucruri in timp ce imprastia pe masa niste documente, un pasaport, biletul de avion si chinta de bani.
- Asta nu e o crima. Am pasaport, zise aratand spre obiectul respectiv.
- Pe care il folosesti sa fugi dupa o crima, continua rozalia
- Si pe cine credeti c-am omorat? intreba, omul evident deranjat de intrebare.
- Pe seful cu boneta mare si alba, zise scriitorul, doar stand calm pe scunul de langa Sakura, fara a schita un gest, cand barbatul ce era de trei ori cat el s-a ridicat furios de pe scaun neintelegand ce s-a intamplat cu Payton
- Domnule Diegos, luati loc, spuse rozalia ferma, ca si cum ar fi vorbit cu un copil neascultator, fara ca macar sa afiseze vreo incruntatura. Stim ca ai venit noaptea trecuta sa-l vezi.
- Da, dar nu l-am ucis. Sora mea e foarte bolnava. Ea este in Venezuela. M-am dus sa-l indreb pe chef dac pot merge acasa.
- 5. 000 de dolari sunt multi bani. De unde ii ai?
- Chef Payton mi a dat pentru operatia sorei mele. I-am spus ca e nebun, dar a insistat. Nu l-am ucis eu, imi era prieten.
- Si din intamplare a avut 5 mii de batrane la el, spuse femeia neincrezatoare.
- Da in rucsacul lui! exclama Diegos incercand sa explice
- Avea atat de multi bani inr-un rucsac? intreba Sasuke
- Cu mult mai multi defapt. I-am spus ca daca umbla asa cu ei poate fi.....ucis.
Brunetului ii inflori un zambet in coltul gurii gandindu-se la ironia vorbelor, spre usoara enervare a Sakurei ce, desi remarcase dreptatea poetica sa-i spunem asa, inca nu era pasiva in fata indiferentei pe care o emana Sasuke.
- Nu era nici un rucsac la scena crimei, spuse ea revenind.
- Poate l-a luat tipa aia furioasa. Poate ea la ucis.
- Ce tipa furioasa? intreba rozalia cu ochii ascutit si cu urechile larg deschise
- Una din iubitele lui. A venit cand eu plecam.
- Cand?
- Duap miezul nopti, aproape de 1 cred. Venea tot timpul la restaurant
- Nume? zise fata, dar Ronald doar dadu negativ din cap. Un portret-robot sa fie atunci.


Rozalia inchise telefonul si se intoarse catre brunet, care avea spatele lipit de scaun. Nu stia sigur cum sa se comorte in preajma lui, avand in vedere ca amintirile cu strangerea de fonduri inca erau vi in mintea ei. Oricum nu era ca si cum ar fi avut de ales. Intr-un mod involuntar si absolut ciudat Sasuke o facea sa se simta bine in pielea ei, chiar daca tot ce facea era sa-i critice munca. Cum avea asta vreun sens?
- Deci personalul restaurantului a confirmat ca Payton avea un rucsac si singurul motiv pentru care au remarcat asta e pentru ca de obicei nu purta unul, spuse rozalia.
- Se pare ca Diegos, spune adevarul, zise Sasuke.
- Partea cu rucsacul poate e adevarata, dar poate nu si restul povestii.
- Ba cam e, se auzi o voce din spatele femeii ce aparent era a lui Sai. Spune adevarul despre bani totusi. A sosit raportul situatiei financiare. Nu e nimic neobisnuit in ultimele sase luni, dar apoi din senin, acum doua saptamani isi retrage toate economiile din cont. Cam 15.000 de dolari.
Sakura privi fila care avea informatiile ce tocmai erau spuse de barbat. Parea ciudat, dar doar un singur detaliu ii atrasese atentia.
- Acum 2 saptamani? Asta e cam in acelas timp in care Payton i-a cerut fratelui sau adoptiv sa-i cumpere partea, spuse ea.
- Iar imediat ce-a primit cecul, a retras cei 40 de mii de dolari in cash, continua Sai. Exact in ziua in care a murit.
- De ce ar avea cineva la el atatia bani? se intreba Sasuke.
- Pai pentru nimi legal evident, zise rozalia. Victoria a spus ca disparea in fiecare zi in jur de 3 si 5 dupa-amiaza. Poate unde se ducea are legatura cu banii. Pune-i pe Naruto si Neji sa discute din nou cu personalul. Si restul sa se uite prin chitantele cartilor sale de credit. Poate ne dam seama unde se ducea.
Vazand-o pe Hinata, continua;
- Hin cum stam cu inregistrarile telefonice?
- Cardul SIM a fost deteriorat de la inghet. Shikamaru si Temari incarca sa vada ce pot salva. Am contactat providerul pentru lista apelurilor. Inca astept, raspunse bruneta.
Sakura doar dadu din cap, facandu-i semn ca poate pleca, in acet timp pe langa Hinata trecand un politist tanar, probabil deabia iesit de pe bancile scolii in mana cu o foaie. Probabil era schita femeii pe care o cautau. Sakura si ceilalti baieti privira imaginea si dupa expresia de pe fetele lor, desi parand trecuta de prima tinerete, femeia era al naibii de frumoasa.
Nu aveau nici o idee cine e apropo, dar Sakura stia pe cineva.

- Asta e Aria, zise femeia blonda de pe scaunul ei, in timp ce privea poza si in acelasi timp pe barbatul si femeia din fata ei. Ea si sotul ei vin aici in fiecare sambata, continua Victoria privind catre Sakura.
- Sot? intreba brunetul, iar femeia dadu din cap.
- Ronald ne-a spus de o relatia romantica, spuse rozalia
- Care trebuie sa fi violat cateva coduri etice, zise scriitorul privind cum lucrurile deveneau din ce in ce mai interesante.
Sakura isi dadu ochii peste cap si continua sa vorbeasca:
- Iti amintesti macar numele de familie?
- Nu, raspunse blonda, dar numele ei trebuie sa apara in registrul rezervarilor.
Sakura ii vazu zambetul amar de pe buze. Nu era usor:
- Cum te descurici? o intreba apoi mai mult in calitate de prietenea.
- Sunt inca praf, dar nu am timp sa jelesc. Payton era un prieten, dar fie ca-mi place sau nu treuie sa gasesc un nou bucatar. Inca nu am gasit chitanta clientului pentru care a facut Payton torul si in fruntea tuturor mai am si evenimentul asta caritabil la "Desperator" si daca nu apar, toti omenii imortanti vor crede ca moartea lui Payton inseamna si moartea lui Z4.
Rozalia doar dadu din cap, nestiind exact ce sa spuna, dar ochii Victoriei se aprinsesera deodata
- Hei, poate ar trebui sa vii cu mine, zise apoi. Mi-ar putea folosi niste suport moral si mai putem palavragii despre trecut.
- Mi-ar placea, dar am ceva planificat, spuse Sakura, stiind data evenimentului care coincidea cu intalnirea ei.
- "Ceva"? rase blonda dand din sprancene cu subanteles, facand-o pe rozalie sa zambeasca putin stanjentita.
Cu siguranta nu se simtea nici pe departe la fel ca Sasuke, care stia exact ce se intampla, iar mintea lui era intr-o cotinua miscare. Se uita cu coada ochiului la Sakura, traser aer in piept in timp ce buzele ii erau luipite una de alta si intorcandu-si fata catre Victoria, ca din senin zise:
- Stii, eu sunt dispolibil pentru suport moral.
Rozalia se intoare spre el usor uimita, dar reusind sa scunda asta destul de bine, simtinudu-se undeva depare vazand acum contactul vizual dintre cei doi.
- Si imi doream demult sa incerc restauranul ala, continua brunetul
- O seara in compania uni scriitor atragator.., incepu blonda analizand. Asta e exact ce a prescris doctorul. Mersi Sasuke.
Zambetul ei se mentinu pentru o clipa, dupa care primind o lista de la un angajat; isi lasa privirea sa alunece pe foiille ce contineau numele celor cu rezervari facute.
- Asta daca nu e cumva vreo problema, sopti brunetul catre rozalia.
- Nu, incepu fata. De ce as avea vreo problema? intreba apoi printre dinti privind-o inca pe blonda din fata ei, ferindu-se de ochii lui Sasuke.
- Mmm....asta ma intrebam si eu, auzi Sakura ultima soapta a barbatului, ce-si ridcase capul, care era inclinat catre ea, cu un zambet perceput de femeie ca si diabolic
"Tipul asta va fi moartea mea.", gandi Sakura, cand sentimentul de deja vu o cuprinse retraind discutia de acum cateva secunde in mintea ei.


A mystery of life - Pagina 12 Lolo


“I've never fooled anyone. I've let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn't argue with them. They were obviously loving somebody I wasn't.”
― Marilyn Monroe
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 15:44

Super capitol hannah.
Daca Sasuke si Sakura nu o sa-si marturiseasca sentimentele ii strang de gat pe amandoi.
O sa fac o crima pe care v-a trebui sa o rezolve cineva.SPER SA NU FAC INCHISOARE.

P.S:Sa ma nunti de next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 16:08

Bun...vreau next-ul!!!!!!!!!!Dar cand o sa inceapa momentele SasuSaku, dar pe bune?Ma rog...anunta-ma te rog la next!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


A mystery of life - Pagina 12 33
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 17:36

Vreau să se întample odată ceva între Sakura și Sasuke ,dar până atunci mă mulțumesc cu tachinările dintre ei sunt cu adevărat adorabili chiar dacă nu sunt împreună.
Mă întreb ce răutăți să fi făcut bucătarul ăsta de a ajuns înghețat, dar pot să mai am răbdare până o să ne spui tu în modul tău unic.
A început să nu îmi mai placă de Victoria ,dar și Sasuke ma supărat ar fi trebui să o lase să supere îi trecea ei odată și odată
Next repede


A mystery of life - Pagina 12 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 17:48

Sasuke nu vrea deloc sa se lase. A facut sigur din adins chestia aia cu Victoria... pentru a o face geloasa pe Sakura si pentru a se minti singur ca nu il intereseaza rolling on the floor Iar ea, se pare ca incepe sa cedeze... Poate asta inseamna ca mai este putin pana vor veni si acele capitole cu ei doi happy2 Nu ma las eu rolling on the floor Dar pana la urma e tare sa vezi cat de incapatanati sunt ! Cazul asta think ... foarte ciudat. Cine stie cine este criminalul. Poate chiar Victoria, totul este posibil... Diegos nu prea pare. Oricum, capitol superb, astept urmatorul. Mersi de anunt si spor la scris in continuare dap ! Jelly te pupa kiss
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 18:41

:)): o da asa te vreau sasuke :)):
nu te lasa, abia astept sa vad ce se va intampla intre cei 2:)
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 19:38

In primul rand nu imi vine sa cred ca ai adus nextul asa de repede si in al doilea rand imi place la nebunie
Se pare ca de data asta nu imi mai pot da seama cine l-a omorit pe Payton asa ca va trebui sa astept sa aduci nextul si ca tot veni vorba,ultima parte dintre Sasuke,Sakura si Victoria geniala.


A mystery of life - Pagina 12 296f8lk
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 19:49

Salut draga, imi place ca te-ai miscat repede ;;) ;;) . Imi place a nebunie tachineala dintre cei doi, desi nu mi-ar displacea nici daca ar fi mai mult ... dar tu decizi cand e momentul cel mai bun. Toate cele bune, si sa pui urmatorul next la fel de repede heh a hug .
Te pup kiss kiss .


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


A mystery of life - Pagina 12 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 00:20

Off... frate. Suntem deja la capitolul... Nici nu stiu la ce capitol suntem, dar nu conteaza. Inca nu au aparut momentele SasuSaku?! Cred ca trebuie eu sa vin si sa le scot cuvintele din gura. Ehh... O fac si pe asta.
Sper sa isi zica si eu ceva. Mersi de anunt si La multi ani! Chiar daca e probabil ora 12. rusinos


A mystery of life - Pagina 12 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
A mystery of life - Pagina 12 8BGmFkk
Sus In jos
Alyson
Genin
Genin
Alyson

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : De prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa ma plimb, petrecerile etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vad partea buna a lucrurilor...SMILE:)

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 22:23

insfarsit
pe unde ai umblaT?
te iert pentru ca miai aduc cap frumoase


A mystery of life - Pagina 12 ForumgratuitA mystery of life - Pagina 12 QWBELLAPGISNKYZHGIV
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 20:35

Buna ! Ms. ca m-ai anuntat !
Imi placefoarte mult ! Mai ales ca sakura are o intalnire !
Sper ca sasuke sa nu-si faca de cap cu victoria !
Astept nextul si te rog anunta-ma !


A mystery of life - Pagina 12 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
*DeEa*
Academy Student
Academy Student
*DeEa*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : karate, facebook, sa citesc ficuri si... era sa uit VAMPIRII
Stare de spirit Stare de spirit : pe alta planeta

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 21:55

merci ca m-ai anuntat... Cand vin momentele sasusaku??? nimeni nu stie ce e in capul tau, vom trai si vom vedea. Mi-o placut foarte mult capitolul, sper sa ma anunti si cand postezi urmatorul capitol...

p.s.: mult noroc cu scrisul si sa ai parte de multa inspiratie <3
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
A mystery of life - Pagina 12 Asss10A mystery of life - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 21:07

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.


A mystery of life - Pagina 12 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




A mystery of life - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A mystery of life   A mystery of life - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

A mystery of life

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-