Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Mai 2010, 15:15

De acord cu Alyona vream continuarea please please please
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Mai 2010, 18:59

Capitolul 7. In dragoste suferi



Sasuke: Ma indreptam incet spre ea putin speriat , intind mana spre umarul ei si il ating.Se intoarce incet si ma priveste in ochi ,acelasi lucru facand si eu, imi iau inima in dinti si ma apropi de ea strangand-o in brate cu atat dor, ea facand lafel.Ii simteam inima cum batea din ce in ce mai tare, lafel facea si a mea.Ii ating fata cu mana mangaind-o si apoi o sarut dulce pe buzele rosi ca niste petale de trandafir, dupa care ii soptesc incet la ureche:
-Te iubesc Sakura.Esti totul pentru mine jur
-Si eu te iubesc, dar tata?
-Cei cu el?
-Pai mi-a interzis sa te mai vad, si este prima data cand parca vreau sa-l ascult
-Te rog.... nu vreau sa te pierd, nu acum
-Si nici nu ma vei pierde, iti promit, vom fi mereu impreuna orice s-ar intampla nu am intereseaza, te iubesc si vreau sa fiu mereu cu tine.Dupa aceste cuvinte ochii Sakurei se inrosira si un mic sir de lacrimi au cazut pe fata Sakurei.Insa lucrurile nu erau asa de frumoase pe cum pareau, tatal Sakurei era in fata usi si ii privea cu multa furie in suflet, cu furie dar si cu tristete ca fica lui nu il asculta.
-Sakura!!!!!!!!!!!
-Tata ?Ce faci aici?Fata Sakurei s-a ingalbenit si tremura toata pe picioare , inima batea sa iasa din piept la vederea a cat de furios era tatal ei.Sasuke nu era intr-o situatie mai buna.Respira incet si ii tremurau genunchi.O privea cu coada ochiului pe Sakura si dadea vina pe el.
-Sakura ..ce ti-am zis eu aseara.Sau eu vorbesc dintr-odata singur.Ti-am promis-o daca te mai intalnesti cu el badigardul este al tau.
-Tata
-Nici un tata esti o nesimtita.Cum poti sa faci asa ceva ?Sa te saruti cu pustiul asta in mijlocul clasei fara sa-ti pese ca ar putea intra vreun profesor sau un coleg.Chiar nu ai rusine cat de putina?Si sa nu crezi ca scapi asa usor .Nu vei mai sta cu acest baiat in banca , defapt in clasa.Te mut in clasa a X-a B s-a inteles?
-Tata dar acolo..
-Sa nici nu aud.Si se indrepta spre Sakura prinzand-o de mana strans si o tara dupa el pana in cealalta clasa.Ochi Sakurei devenira nici lacuri din care se facea o cascada uriasa cazand pe obraji albi ai fetei.Ii venea sa tipe, nu mai suporta.Prima ei dragoste si tatal ei asa face.Usa clasei se deschide si Sakura insotita de tatal ei intra in clasa.O tranteste cu fundul de un scaun si striga:
-Sanjay!!!.Pe usa intra un domn inalt bine facut la costum
-Ti-o prezint pe Sakura fica mea.De acum tu esti badigardul ei.Sa nu o scapi din ochi nici cand merge la baie.Daca este nevoie te duci cu ea si acolo nu ma intereseaza.Nu are voie sa se intalneasca cu Sasuke Uchiha, si scoate o poza cu Sasuke din buzunar si i-o da.
-Am inteles domnule.Dupa acestea tatal Sakurei pleca si incet au inceput orele.Sakura nu avea nici un chef.Statea bosumflata , nu spunea nimic, nu facea nimic , nu gandea nimic.Orele se sfarsira iar Sakura urmata de badigard se indrepta spre masina.Sasuke trecand pe acolo o vede.Cat de trista, abatuta si suparata era.Isi scoate telefonul din buzunar ca sa ii dea un mesaj inse il baga inapoi de teama sa nu ii creeze si mai multe probleme.Sakura intra in masina si il vede pe Sasuke care ii face semn cu mana.
-Domnule imi este sete.Vreau apa!!
-Ajungem imediat acasa
-Tu nu auzi , mi se usuca gatul dute uite peste drum este un magazin , dute si ia-mi o sticla de apa.Badigardul ascultator pleca lasand-o pe Sakura singura in masina.Deschide usa si fuge spre Sasuke incepand sa planga descarcandu-si sufletul.Ochi Sakurei plangeau udandu-i camasa lui Sasuke.El o strangea tare la piept sarutand-o pe frunte.Deodata Sasuke vede ca badigardul Sakurei iese din magazin
-Sakura vine badigardul.Dute inapoi in masina!!!Fugi.Sakura asculta si fugi ghemuita in masina facandu-se ca nimic nu s-a intamplat.Sakura priveau cu ochi in lacrimi la Sasuke care plangea, insa nu plangea cu ochi, ci cu sufletul.Ii plangea sufletul si inima in el de durere.De durere si de furie ca nu poate face nimic pentru a opri suferinta Sakurei.
Noaptea veni incet pentru amandoi.Sakura statea cu fundul pe geam si privea stelele .Vazu ca una a cazut si isi pune o dorinta cu speranta de a se intampla:,,Imi doresc ca Sasuke sa fie aici langa mine, sa ma sarute si ma inbratiseze, sa-mi spuna ca totul va fi bine si sa nu ne pese de nimeni si de nimic''.Deodata Sakura se auzi strigata.Isi indreapta privirea spre persona care a strigat-o si.....


Daca vreti comtinuarea comm.Va pup si sper sa va placa love
Sus In jos
alyona
Genin
Genin
alyona

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 17
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....cred

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Mai 2010, 21:52

.....era el love continuarea please
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Sam 08 Mai 2010, 17:06

Ce super e imi place foarte mult. Ce nesimtit este tatal lui Sakura. Biata Sakura si bietul Sasuke. Vrem continuarea please please please
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Sam 08 Mai 2010, 19:27

imi plac stelele cazatoare dap !...asa si mai departe..?? love
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Mai 2010, 15:12

jhvgf77 a scris:
Ce super e imi place foarte mult. Ce nesimtit este tatal lui Sakura. Biata Sakura si bietul Sasuke. Vrem continuarea please please please

hmm tocmai mi-am dat seama de ceva ... cineva vorbeste cam vulgar pe aici. Atentie la limbaj sau ne certam happy
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Mai 2010, 19:49

Capitolul 8.Dupa fericire vine furtuna


Imi indrept privirea spre persoana acea si o vad pe Hinata destul de obosita si furioasa.
-Hinata ce faci aici?Cum de nu te-au vazut paznici.Stai..de unde sti unde stau?
-De cand m-am certat cu femeia care sta acum in casa ta.De ce nu mi-ai spus ca te muti?
-Nici eu nu am stiut pana acum vreu 3/4 ore.Plus ca mi s-a confiscat telefonul.Hey nu te-ai intalnit cu Sasuke?
-Ba da l-am vazut cand mergeam spre asa zisa ta casa.Oricum vreau sa imi inprumuti bluza ta mov aia dragutza cu scris roz.
-Sigur stai putin.Sakura merge spre dulap il deschide si ia bluza de pe umeras.Se indreapta spre balcon si io arunca brunetei care astepta uitandu-se intr-o parte si in alta.
-Poftim.Ai grija ca este noua.Dar stai de ce ti-o trebuie?
-Merg la film cu Naruto si
-Aha gata am inteles.
-Na bine eu plec.Bafta si multumesc.TI-o aduc maine la scoala.
-Hinata maine este sambata
-Aaaa chiar super.Pa pa
-Pa.Sakura priveste inca o data cerul instelat, suspina si se indreapta spre camera ei.Inchide usa de la balcon, se imbraca in pijama si se indrepta spre pat asezandu-se in el, cand aude un bocanit in usa de la balcon.Inghite in sec si se ridica in sezut indreptandu-si privirea spre usa.Era Sasuke.Acesta o privea plin de iubire.Sare din pat si fuge la usa pentru ai deschide.Ii deschide si buzele sale sunt cuprinse de un sarut dulce pasional si foarte lung.Sarutul se opreste foarte incet.Ochi celor doi se intalneau si cuvinte dulci de dragoste se auzeau in soapta.
-Te iubesc Sakura.Sunt nebun dupa tine.Te ador si nu vreau sa te pierd nici acum nici niciodata
-Nici eu.Promite ca oriunde voi fi oricat de departe am fi unul de altul tot ne vom gasi si vom fi inpreuna orice s-ar intampla.
-Iti promit.Vom fi mereu impreuna.Buzele din nou se unira intr-un sarut dulce care devenea din ce in ce mai pasional.Hainele zburau prin camera iar sufletele s-au unit intr-unul singur.Luna plina intra prin usa Sakurei luminand fetele celor doi indragostiti.Deodata usa Sakurei se deschide.O silueta intra incet in camera far prea mult zgomot.Se apropie de patul Sakurei si ramane inmarmurit in fata lui.Priveste cu ochi plini de lacrimi cum Sakura dormea in bratele lui Sasuke.
-Sakuraaaa, striga tatal Sakurei plin de ura.Sakura deschide ochi speriata lafel si Sasuke.Ochi Sakurei se umplu de lacrimi si sufletul de teama.Pe usa intra si mama Sakurei care cade in genunchi in fata patului.
-Sa..ku..ra ce s...s-a intamplat?Spune ca nu este adevarat.Te rog spune.
-Mama eu
-Taci.Cum ai putut sa iti pierzi puritatea cu un asemenea baiat.Sakura chiar nu gandesti deloc.Acest baiat si-a atins telul acum nici nu te va mai baga in seama.
-Va inselati domnule.O iubesc pe Sakura.O iubesc mai mult decat orice pe lumea asta.Ea reprezinta totul pentru mine.
-Nu ma intereseaza ce reprezinta ea pentru tine.Vreau sa te imbraci si sa pleci din casa mea chiar acum.Ai inteles.Si cat despre tine imbracarea ca am ceva de discutat cu tine domnisoara, daca te mai pot numi asa.Sasuke isi ia hainele si se duce in baie destul de rusinat avand doar un cearceaf pe el.Sakura nici nu mai putea sa isi priveasca parinti in ochi, ii era rusine .Dupa cateva minute iese Sasuke din baie si condus de doi paznici este scos afara mai in suturi.Sakura se ridica din pat si se duce sa se imbrace.Iese dupa cateva minute imbracata in pijamale.
-Nu draga mea, nu asa .Te imbraci frumusel in haine iti faci bagajelul si plecam la castel.
-Ceeee?Cum sa plec? Am scoala
-Vai ce pretext ai gasit.Hay lasa scoala.Mai doi ani si te mariti cu printul Gaara.Dca o sa te mai ia dupa ce afla ca nu mai esti virgina.Sakura cade in genunchi si incepe sa planga.Nu vroia sa plece . Nu vroia sa lase aici totul, prieteni ,profesori si pe baiatul pe care il iubea.
Ca sa intelegeti cand Sakura s-a nascut a fost promisa unui print.Printul Gaara.Parinti lui au platit multi bani pentru ea si de acea tatal Sakurei tinea asa mult ca sa o tina pe Sakura virgina.Sakura nu il iubea.Se intelegea bine cu el.Vorbea ,radea, glumea dar nu il iubea.Adevarul este ca May sora Sakurei il iubea mult.Si la randul lui si Gaara o iubea mult pe May, dar nici nu indrazneau sa spuna pentru ca ar fi avut probleme.Dragostea nebuna pe care May o purta pentru Gaara, si dragostea nebuna pe care si-o purta Sakura si Sasuke era compromisa din cauza obsesiei pentru bani.
Sakura se ridica in picioare cu ochi plini de lacrimi si se indreapta spre tatal ei zicand:

Daca vreti continuarea commm please .Sper sa va placa
Sus In jos
ramonika98
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acasa,la PC
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Metin2 private server
Stare de spirit Stare de spirit : Skimbatoare

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Mai 2010, 20:01

fffffffffffffffffff trist sad
dar imi place combinatia GaaSaku love
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Mai 2010, 20:33

se pare ca bani nu aduc mereu fericirea si nici nu cred ca sa poate numi fericire cea cumparata cu bani.
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous


O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Mai 2010, 22:03

...nu pot sa cred...ce tata hapsan dupa bani....bieti de ei...sper sa fi un final fericit kiss
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Mai 2010, 14:59

Capitolul 9. Ce poate face o persoana


-Bine vin.Merg unde vrei tu , insa sa nu crezi ca voi face cea ce vrei tu.Mi-ai distrus viata, ai distrus totul.Si dupa aceste cuvinte Sakura se indreapta spre sifonier il deschide, isi arunca toate hainele in mijlocul camerei dupa cuprinde cu bratele hainele si coboara furioasa scarile urmata in deaproape de tatal sau.
-Deschide porbagajul!!!tipa Sakura.Soferul deschide portbagajul si Sakura arunca furioasa hainele acolo, dupa care le indeasa pentru a incapea si hainele lui May.
Trage de usa pentru a o deschide.Intra in masina si pune capul furioasa pe geam incepand sa planga incet.Lacrimile alunecau incep pe chipul fetei care suferea atat de mult.Privea cum se indeparteaza de Konoha.Simtea ca totul se rupea in ea.Amintiri ,prieteni, colegi, si iubit ei erau lasa-ti in urma fara nici o veste.Strangea cu mana bluza pe care o purta insa nu spunea nimic.Timp de doua ore linistea dominase in masina, pana ce au ajuns in fata castelului.Un castel gigantic alb, cu mute turnuri inalte.In fata castelului o multime de oameni printre care si logodnicul Sakurei asteptau.Masina se opreste.Prima care iese din masina este Sakura care avea capul lasat in joc.Gaara o observa si se indreapta spre ia cu o privire curioasa.
-Sakura ,esti bine?
-Da nu am nimic.Ce faci?De ce s-a strans atata lume?Voi nu aveti treaba pe acasa?Dupa aceste cuvinte spuse cu ura Sakura paseste furioasa intrand in castel.Toate privirile erau atintite asupra ei apoi a tatalui ei.
-Ce s-a intamplat cu fica ta?Inaite era dragastoasa , iubitoare ,blanda...si acum pare cu totul schimbata, ce iai facut din nou?
-Eu nimic.Eu doar am readus-o cu picioarele pe pamant.Gaara ce ar fi daca te-ai duce sa vezi ce face.La urma urmei esti logodnicul ei.La auzirea acestor cuvinte May a inceput sa planga si o ia la fuga in castel.Inima ei cat si a surori sale erau zdrobite de aceasi persoana:tatal lor.
Intre timp in Konoha Sasuke suna disperat .Sunase de 20 de ori si Sakura tot nu raspundea.Se incalta si o ia la fuga pana la casa Sakurei.Escaladeaza geamul si intra in fosta casa a Sakurei.GOL.Incepe sa alerge prin toata casa strigand numele fetei.O batrana il aude si il intreaba cum a ajuns in casa.
-Ma scuzati dar unde este familia care statea aici?
-Aaaa familia Haruno,au plecat la castel .Brusc sunt sunata la ora 5 sa vin sa curat casa si sa o dau spre vanzare ca ei au plecat si nu se vor mai intoarce.Vor sa o marite pe fica lor cea mare.
-SAKURA???
-Da Sakura asa o chema.Imi pare rau dar fata nu se va mai intoarce
-Dar unde este acest castel?
-Aaa poi....ia stai tu nu cumva esti Sasuke Uchiha?Domnul Haruno mi-a spus sa nu iti spun nimic si sa te dau afara din casa , asa ca imi pare rau dar trebuie sa pleci.Si nici nu te chinui sa pui pe altcineva sa intrebe ca nu ii primesc in casa.La revedere.Sasuke ramane blocat.In mintea lui apareau multe cuvinte, multe momente petrecute cu Sakura, si izbucneste.
-Asculta daca mai vrei sa mai iesi din casa asta pe picioarele tale ar trebui sa imi spui unde este.
-Dragule eu sunt batrana , dar tu esti tanar si nu cred ca ti-ar placea la inchisoare.Nu mai bine cauti fata decat sa ma ameninti ?Sasuke lasa capul in jos si pleca din casa.Alearga pana la casele tuturor prietenelor Sakurei intrebandu-le daca stie unde este castelul insa nimeni nu stia.Fuge acasa tranteste usa in spatele lui facandu-se auzit de toti.
-Sasuke dragule ce s-a intamplat?intreaba mama lui Sasuke ingrijorata.
-Nemernicul a luat-o si a dus-o departe de mine .Nu imi vine sa vred.
-Stai putin pe cine a dus-o unde?
-Pe Sakura Haruno, fica nemernicului tau asociat
-Doar nu erai indragostit de ea?
-Ba da.O iubesc tata, o iubesc mai mult decat orice pe lumea asta.Mi-as da viata pentru ea.I-am promis ca vom fi mereu impreuna si asa voi face.O voi cauta.O voi cauta si o voi gasi chiar daca asta ar dura toata viata mea.Dupa aceste cuvinte Sasuke urca scarile pana in camera sa si incepe sa caute prin carti ziare si pe internet , insa fara succes.
Intre timp la un castel ca in vise plangand statea o fata cu parul roz strangand in mana o poza.Poza era cu Sasuke si ea.Lacrimile curgeau incet pe fata.Pe usa intra Gaara cu capul in jos.
-Cei cu tine?
-Lasa-ma Gaara nu am chef.Insa Gaara se facu ca nici nu aude si se aseaza aproape langa ea, luandu-i poza din mana.
-Cine este baiatul?Iubitul tau?
-Fostul.Tu de ce crezi ca am venit aici cu doi ani inaite de nunta.Ce ne facem?Eu nu vreau sa ma marit cu tine si nici tu nu vrei sa te insori cu mine.Saraca May.Te iubeste atat de mult si tata ii distruge viata, si nu numai ei si mie si tie.Pe usa intra May si vazandu-l pe Gaara ii sare in brate si il saruta.Sakura zambeste si lasa din nou capul pe geam.Se iubeau atat de mult si tatal ei strica tot.
In Konoha Sasuke isi facea bagajele.Avea de gand sa o caute pe Sakura si asa facea.Isi luase toti bani din cont cateva haine, actele si pleca .Se uita inapoi inainte de a urca in tren.Inghite in sec si priveste cerul albastru.Intra in tren se aseaza pe o banca si lasa capul pe geam continuand sa priveasca cerul.


Sper sa va placa. kiss kiss Astept comentari
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Mai 2010, 16:22

Deci e super imi place la nebunie in love in love in love Sper sa poti pune continuare curand please
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Mai 2010, 19:23

sper sa o gaseasca dap ! ....devine tot mai interesant in love
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Mai 2010, 15:31

Felicitari este foarte talentata.tine-o tot asa nr1 vreau continuarea cat de curand please
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Mai 2010, 16:34

bine ai venit la noi pe forum dragule.
Sper sa iti placa la noi happy . . . o zi placuta in continuare.
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous


O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Mai 2010, 14:41

da este foarte frumos si vad ca toti sunteti foarte creativi
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Mai 2010, 15:44

Capitolul 10.
...:::Dupa 2 ani:::...

Razele puternice de soare cadeau si se loveau incet de un frumos trup care se legana pe un leagan inpodobit cu flori roz.Ochi verzi incepura ca planga ,lacrimile cazand incet pe fata fina.Desi trecusera doi ani sufletul Sakurei inca plangea.Inca plangea si se chinuia sa reziste.Peste 5 zile urma gigantica nunta dintre Sakura si Gaara.Adieri de vant ridica parul lung pana la fund al Sakurei lasat liber pe spate, iar pe ia purtaa o frumoasa rochita albastra ca cerul lunga pana la genunchi.Era pur si simplui absenta la tot ce se intampla ,era strigata ,imbratisata si sarutata insa ea nu reactiona in nici un fel.Mii si mii de amintiri apareau in mintea ea, facand ca rana din inima ei sa nu se vindece niciodata.
-Sakura scumpo a venit croitoreasa sa vada daca iti etse buna rochia de mireasa.Sakura se intoarse cu fata spre mama sa ,coborand de pe leagan, si se indreapta spre camera unde se afla croitoreasa cu superba rochie de mireasa.Aceasta o scoate si io da Sakurei in brate trimitand-o sa se imbrace.Dupa cateva minute usa se deschide si Sakura intra in sala in superba rochie care era special facuta pentru ea.Dupa ce facu cateva piruete se duse in camera ei sa se schimbe cand trecu pe langa tatal sau.Vazandu-l se zbraceste in el dupa care uraca in graba sa dea rochia jos de pe ea.Tragand-o de pe ea se arunca in pat si incepe sa planga.Cea mai frumoasa zi din viata oricarei femeie pentru ea era cea mai urata.Se imbraca inapoi in hainele ei si se duse la geam privind cum zeci de oameni se munceau pentru a pregati monstruasa nunta ce avea sa fie peste cateva zile.Corpul Sakurei tremura de nervi si de furie pentru ce ia facut tatal sau , si pentru ce ia facut si lui May care spre surprinderea Sakurei purta in pantec copilul lui Gaara.Insa nu se puteau bucura ,atat May cat si Sakura erau ingrijorate in privinta copilului ce avea sa se nasca.Deodata usa se deschise larg si tatal Sakurei intra furios in camera trantind usa dupa el.
-Cei cutine Sakura?Credeam ca dupa atata timp il vei uita pe baiat.
-Ei bine ai crezut gresit.Il iubesc.Il iubesc si il voi iubi cate zile o sa traiesc.Dupa aceste cuvinte Sakura trece furioasa pe langa el iesind din camera ,plecand spre camera lui May care era cu Gaara.
-Si ce veti face?Cand tata va afla ca May este insarcinata o va omora.Atat pe ea cat si pe tine.
-Nu-mi pasa macar o sa fiu cu ,insa fata fu oprita de o palma data de Sakura.
-Esti nebuna?Cum poti sa spui ca nu iti pasa.Acest copil ce tu il porti in pantece , tu nu ai nici un drept sa il omori fara macar sa guste viata.Ochi lui May se umplura de lacrimi si isi afunda capul in palme, apoi luand-o pe Sakura in brate.
Intre timp la poarta castelului se afla Sasuke care era tot in cautarea Sakurei ,nedandu-si seama ca este la cativa metri de fata pe acre a cautata in tota lumea timp de doi ani.Este vazut de catre paznici , insa cand sa se apropie de el ,acesta cazu jos lesinand din cauza oboseli si a deshidratari.Este luat si dus la o femeie vaduva care nu avea nici un copil insa care a fost dadaca Sakurei.Aceasta vazandul ii pofteste in casa pe paznici asezandu-l pe Sasuke pe un pat destul de moale.Femeia incepu sa curete ranile lui.Dupa 2 zile doi ochi ca de smoala se deschid foarte lenes.Acesta se ridica in sezut privind din jur inprejur locul unde se afla.Deodata pe usa intra o femeie de vreo 60/65 de ani avand in mana un craston cu mancare.Il dadu lui Sasuke acre fara sa se mai gandeasca a mancat tot.
-Unde ma aflu?
-Bine ai venit la castelul Sordnei!!spuse batrana destul de entuziasmata
-Sordnei?
-Da Sordnei.Insa in ultimele saptamani a fost destula agitatie ma mir cum de ai putut dormi.
-Agitatie?De ce?Ce se intampla?
-Se insoara printul Gaara cu cea mai frumoasa fata pe care a vazuto acest castel de cand a fost construit.
-Ce printesa?Cum o cheama?
-Aaa este foarte de treaba.Eu am fost dadaca ei.O cheama S, insa fu intrerupta de un bocanit insistent la usa.Era Sakura care venise la ea.Aceasta o pofiti in casa vorbind despre tot felul de chesti dar si despre baiatul care il ingrijea batrana.Sakura devenind curioasa de descrierea batranei insista sa il vada, poate il poate ajuta cu ceva.Cana fata puse mana pe clanta ca sa o deschida fu strigta de sora ei care era la geam.
-Nunta se va tine maine!!spuse May cu ochi plini de lacrimi
-Ce dar trebuia sa fie maine.De ce au programat-o cu o zi mai inaite?In timp ce fetele vorbeau Sasuke asculta destul de curios.Cunostea acea voce insa nu stia de unde.Adormi cu gandul la vocea acelei fete.
D iminata sosi repede la castel, in care era mare agitatie.Sasuke trezit de cantecuyl trompetelor se duce la geam pentru a vedea ce se intampla.
-Este corul cetati.Va canta asa pana ce ceremonia se va incheia.
-Inca nu mi-ai spus cum o cheama pe printesa
-Aaaa da, mintea unei batrane este mica, uita repede.Pe fata o cheama Sakura.Sakura Haruno.La auzirea acestui nume atat de drag lui ochi sai se umplura de lacrimi incepand sa danseze pri camera de bucurie si spunand :,,Am gasit-o!In sfarsit am gasit-o''Sasuke fugi spre batrana intreband-o unde se tine slujba, aceasta aratandu-i biserica.
Intre timp din castel Sakura iesea in rochie de mireasa din castel intrand in trasura condusa de doi cai albi.Ajunsa la biserica trase aer in piept si merse in biserica unde o astepta Gaara nu prea fericit.Ajunsa langa el se privira in ochi si se luara de mana.
Intre timp afla ca in timp ce el vorbea cu batrana incepu nunta asa ca foarte agitat iesi din casa jumate dezbracat, chinuindu-se sa se imbrace pe drum.Ajuns in fata marilor porti de la biserica se lupta cu paznici, deoarece tatal Sakurei intui ca se va intampla ceva.
-Gaara , de bana voie si nesilit de nimeni o iei pe Sakura de sotie sa-ti fie alturi la bine si la greu?Acesta o privi pe May care plangea incet apoi isi privi tatal care zambea si viitorul socru care privea urat catre Sakura.
-D..da
-Sakura de buna voie si nesilita de nime il iei pe Gaara de sot sa-ti fie altaturi la bine si la rau.Ochi Sakurei se umplura de lacrimi care curgeau libere pe fata.Isi privi tatal care deja se incrunta, si mama care se ruga.
-Eu ....pai .eu ....eu ..



Daca vreti cantinuarea va rog comentari.Sper ca va placut good job love
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Mai 2010, 15:47

sper sa va placa penultimul capitol.vine sfarsitul heh


Ultima editare efectuata de catre meyryn in Mar 18 Mai 2010, 16:15, editata de 2 ori
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Mai 2010, 15:58

E super frumos, imi place foarte mult. Pacat ca se termina sad
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Mai 2010, 16:39

frumos in love ... mama lor de litere , cred ca iti era asa de foame caci numi pot explica cum de ai mancat atatea litere.
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Mai 2010, 19:55

imi pare rau dar m-am grabit
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Mai 2010, 16:32

meyryn a scris:
imi pare rau dar m-am grabit

Fain ficul, imi place. love ... graba strica treaba.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Mai 2010, 19:21

uau ce continuare.....sper sa ramana impreuna love
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Mai 2010, 19:57

wooww......continuarea,continuarea.vreau continuarea!!!......
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Mai 2010, 17:46

Capitolul 11.Impreuna oriunde vom fi

-Eu..poi. eu..eu..Sakura nu stia ce sa faca.Isi freca mainile una de alta pana ce este lovita incet de tatal ei.
-eu ....da ,spuse Sakura cu un glas tremurat , insa dupa acest cuvant usile biserici se trantira de pereti impodobiti cu flori.Sakura se intoarse cu ochi in lacrimi si il vazu pe baiatul pe care la plans 2 ani.Sasuke o priveste si incepe sa mearga spre ea.Sakura isi trage mana din a lui Gaara si fuge sarind in bratele lui Sasuke sarutandu-l.Toti ochi erau atintiti asupra lor pana ce tatal Sakurei o trase din bratele lui Sasuke si ii dadu o palma peste finul obraz facandu-l de un roz puternic.
-Ce este cu tine?Esti casatorita cu Gaara.Insa fu intrerupt de popa care ii spune ca pana ce slujba nu este incheiata cei doi sunt ca inainte.Sasuke o strange din nou in brate, iar May fuge de langa mama sa luandu-l in brate pe Gaara.Toti erau confuzi, nu stiau ce se petrece pana ce Sasuke o prinse de mana pe Sakura si se dusera in fata altarului.Sakura inghite in sec si tipa pe tatal ei explicandu-i ce se petrece.
-Tie nicioadata nu ti-a pasat de noi si de nevoile noastre, tot ce ai vrut tu a fost bani.Bani ti-au tinut locul familiei.M-ai vandut unei famili doar pentru a avea mai multi bani, dar nicioadata nu ne-ai intrebat daca si vrem.Stiai macar ca fica ta si cu Gaara o sa aiba un copil.Nu, nu stiai ai fost prea ocupat cu strangerea banilor.Stiai ca au o relatie de 4 ani.Nici asta nu stiai.Pe tine nu te intereseaz nimic decat bani.Daca te-ar pune cineva sa alegi intre familie si bani tu cu siguranta ai alege bani, insa nu ti-ai dat seama ca ne pierzi.Cand eram mica mereu spuneai ca noi suntem cele mai importante pentru tine insa vad ca doar m-ai mintit.
-Sakura nu este adevarat, spuse mama Sakurei cu ochi in lacrimi
-Ba da.Ai fost orbita de cuvintele lui si te-ai pierdut in ele.Trezestete la realitate.Barbatul pe care il crezi defapt nu egzista.
-Ia stai putin, ii intrerupe tatal lui Gaara putin confuz avand o voce autoritara.Ai spus ca Gaara si cu May vor avea un copil?
-Da May este insarcinata cu Gaara.Se iubesc de atata timp, si eu nu am nimic inpotriva lor.Fac un cuplu asa dragutz si se iubesc atat de mult, insa ati fost prea orbiti de cuvintele tatei incat nici nu va-ti dat seama ca fiul vostru, unicul vostru fiu iubeste pe altcineva.Dupa aceste cuvinte fara sa mai zica ceva se intoarce spre popa spunandu-i sa-i casatoreasca.
-Sakura de buna voie si nesilita de nimeni il iei pe Sauke de sot?
-Da
-Sasuke de buna voie si nesilit de nimeni
-Da
-Daca cineva are ceva inpotriva acestei casatori sa vorbeasca acum sau sa taca pe veci.Atunci Sakura se intoarce spre tatal ei si ii spune:
-Sa nici nu indraznesti sa spui ceva pentru ca orice ai zice eu tot cu el voi fi si tot ma voi casatorii cu el.Ramas fara cuvinte preotul incheie casatoria declarandu-i sot si sotie.Nimanui nu-i venea sa creada ce se intampla.Dupa ei au urmat Gaara si May dupa idea tatalui lui Gaara si mama lui May.Tatal Sakurei privea neputincios cum totul se intampla fara acordul lui.Deodata vede ca Sasuke si Sakura se indreapta spre usa luandu-si ramas bun de la toti prezenti.
-Unde crezi ca mergi?Am acceptat tot insa sa nu crezi ca va ramane asa, a spus tatal Sakurei plin de furie.
-Plec, plec departe de rautatile tale.Departe sa nu mai stiu nimic de tine, sa te uit si sa fi fericita cu cel pe care il iubesc.Dupa aceste cuvinte Sasuke si Sakura au luat-o la fuga urmariti de tatal Sakurei care fugea mancand pamantul.Au ajuns intr-o camera de bal cu toate cele 11 geamuri deschise larg astfel perdelele pluteau libere prin toata camera si vantul adia din ce in ce mai tare.Deodata tatal Sakurei ia o sabie din suport si io pune lui Sasuke la gat tragand-o pe Sakura spre el, insa Sakura s-a zbatut reusind sa scape, si fugind spre suport arucandu-i o sabie lui Sasuke.
Lupta a fost stransa insa intr-o clipa de neatentie Sasuke fu strapuns de sabie iesindu-i prin spate.Sakura a tipat cat a tinut-o plamani apoi a fugit in spatele lui pentru al prinde.Acesta cu ultimele puteri isi ridica mana plina de sange si o atinge incet pe Sakura care plangea cu trei randuri de lacrimi.
-Te iubesc Sakura.Ti-am promis ca voi veni dupa tine oriunde vei fi si m-am tinut de cuvant, insa acum trebuie sa plec.Se pare ca am trait doar pentru am-i indeplini promisiunea.
-Nu ,nu-i adevarat.Ai spus ca vom fi mereu inpreuna si tu daca vei muri din nou vom fi despartiti si eu nu vreau.Nu ma lasa aici.Sasuke cu greu se ridica dandu-i ultimul sarut Sakurei.Buzele lor se unira incet printre lacrimi insa sarutul a fost scurt deoarece Sasuke strapuns de durere a cazut cu capul pe picioarele acesteia.O balta de sange ii cuprinse frumoasa rochie alba a Sakurei facand-o rosie.Ochi incet se inchideau printre lacrimi.NEGRU.
Sasuke muri in bratele Sakurei care tipa de durere.Simtea cum viata nu mai are sens.Simtea cum inima ii este injunghiata cu mii de cutite.Doar plangea pe trupul neinsufletit al lui Sasuke.Fara pic de suflet tatal Sakurei vine si o prinde de brat ridicand-o brutal de brat.Ochi Sakurei devenira adevarate cascade din care curgeau mii de siruri cristaline.Privea cum se indeparta de iubitul ei.Cum el zace fara suflare in propriul sange.Nu isi putea controla picioarele nici altceva ce apartinea de ea.In cap i venea mii de imagini cu baiatul.Fiecare clipa acum i se parea o vesnicie.Fiecare moment de fericire acum era o agonie, insa nu putea suporta asta.Isi trase bratul din mana tatalui ei luandui sabia din mana si indreptand-o spre ea.
-Ce crezi ca faci Sakura?Da sabia aici!
-Poate un om sa traiasca fara inima?
-Ce tot spui?Da sabia aici!
-Te-am intrebat ceva.Raspunde tipa Sakura printre miile de lacrimi
-Nu ,nu poate trai nici un om fara inima.De ce?
-Atunci tu cum te astepti ca eu sa traiesc fara inima mea.Inima mea mi-ai ucis-o fara pic de mila.Ai lasat un trup fara inima.
-Sakura
-Te urasc.Putinele clipe am petrecut cu Saskue insa il iubeam.Il iubeam si il voi iubi mereu.Nu pot sa traiesc fara el, nu pot.Totul fara el mi se pare imposibil.L-am pierdut, insa nu pentru mult timp.Ma voi duce dupa el.Mi-a promis ca vom fi mereu impreuna si asa va fi.Si dupa aceste cuvinte si-a strapuns trupul cu ascutita sabie scotand cateva sunete de durere.Incet mici picaturi de sange au inceput ca curga, Sakura cazand in genunchi.Cu ultima putere s-a tarait pana langa Sasuke sarutandu-l incet pe buzele acum reci, si cazand pe pieptul lui a zambit inchizand incet ochi.
-Vin la tine.Asteaptama.Si ochi Sakurei se inchisera de durere plini de lacrimi.Doau trupuri neinsufletite zaceau acum printre perdelele albe patate de sange.Tristetea plutea prin vantul ce adia si purta iubirea celor doi pana in cer.
Asa se intampla cand iubesti cu adevarat.Iti pierzi sufletul.
Insa sa nu credeti ca asta a fost tot si este un sfarsit trist.De fapt este unul asa si asa deoarece asa cum au promis cei doi se vor intalni insa in rai.Un inger cu aripi albe si parul negru statea sub umbra unui palmier privind oceanul si gandindu-se la Sakura.Deodata o lumina roz aparu in fata lui si buzele ii fura cuprinse de un sarut pasional.Un inger cu parul si aripile roz il saruta cu lacrimile in ochi.Sasuke rupse sarutul si o intreba:
-Ce faci aici?Nu ai ce cauta aici, nu este locul tau.Tu trebuie sa traiesti, sa iubesti si sa fi iubita.
-Nu.Aici este locul meu, unde esti tu.Eu nu mai traiesc de cand tu ai inchis ochi si m-ai parasit.Insa eu nu te pot parasi.Te iubesc si nici moartea nu ma va desparti de tine.Cei doi isi luara zborul spre cer ajungand intr-un loc alb imaculat.Buzele lor se unira ramanand mereu impreuna.

THE END

Sper ca va placut.Va multumesc pentru ca l-ati urmarit thank you
Sus In jos
Continut sponsorizat




O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)   O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

O dragoste nebuna (Sasuke &Sakura)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-