Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The Wanted - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The Wanted - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The Wanted

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
The Wanted - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 17:19

       Mulțumesc că m-ai anunțat, Lexx. Când am văzut că ați postat capitol nou, am lăsat toate trebuile și am venit imediat să îl citesc. in love
       Și de această dată am întâlnit suspans cu nemiluita, ceea ce mie îmi place enorm. Încă nu reușesc să stabilesc niște legături foarte clare între personaje, lucru care e destul de enervant pentru cineva curios ca mine, dar care, în același timp, îmi trezește și mai mult interesul cu privire la ficul vostru.
       Ce pot să spun? Sasuke e un nemernic și mă bucur enorm că acea fată misterioasă de care e îndrăgostit nu-i cade la picioare. Nu poate avea chiar pe oricine, indiferent ce calități fizice are, deoarece caracterul e cam infect.
       Vă urez multă inspirație pentru următoarele capitole și sper să mă anunțați în continuare. kiss


The Wanted - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 18:27

Oii, l-ati pus in love Curiozitatea mea intrece limitele. Cum naiba le cheama pe alea doua?=))) Fata care ii face temele lui Sasuke si cea pe care Sasuke "crede" ca o iubeste. Chiar nu stiu cum arata. :| Sa ne spune-ti cat mai repede. hmm...?! Are rost sa spun ca mi-a placut la nebunie!? Mi-a placut la nebunie. Felul cum ai descris , autoanaliza lui, evenimentele. Totul! cand a iesit din casa, ma si gandeam : "Oare baiatul asta a uitat s-o scoata pe aia afara?" Raspunsul este cam afirmativ... Ce #%$@! Saraca va avea traume pentru tot restul vietii pentru ce a vazut in camera aia. =)) Eu sincer, l-as fi lasat fara mosteniori. Astept next-ul de la Eli. V-am pupat! kiss


The Wanted - Pagina 2 107upsi
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 19:43

Se pare că nu vă lăsați cu una cu două și continuați cu acest mister, dar mie una îmi place asta.Ador poveștile care îmi dau de gândit și mă țin în suspans și din câte văd voi sunteți foarte bune la așa ceva.
Sasuke e așa schimbător după părerea mea are o avalanșa de sentimente pe care din câte văd nu prea reușește să le stăpânescă oricât ar crede el că situați e sub control.
În sfârși a realizat că dacă îi declarațiile de dragoste pe care i le face acelei femei nu prea merg cu imaginea lui de playboy deci ar trebuie să aleagă una din două.
Și săracuța fată să fie încuiată în casă de un nemernic și în plus a și asistat la micul spectacol dat de Sasuke și tipa aia din club cred că asta va lăsa câteva sechele.
Next repede


The Wanted - Pagina 2 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Jacqueline
Academy Student
Academy Student
Jacqueline

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Inecata in cerneala
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 10

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 20:18

    Ei bine, vad ca iti place sa ne alungesti agonia, condamandu-ne la pedeapsa capitala, aceea de a ne macina imaginatia cu descoperirea identitatii misterioaselor personaje. Nu prea stiu ce as mai putea spune in legatura cu acest capitol frumos, ce completeaza foarte elegant puzzle-lul.
     Sasuke conturat de voi mi se pare poate un pic imatur, dorindu-si ceva ce nu poate fi al lui si avand reactii previzibile, dar cred ca ficul vostru urmareste oarecum drumul sau catre maturitate. Imi place ideea acestui Sasuke, copilaros, furios, deoarece cel mai des el este ilustrat ca un om serios, calculat cu mult sange rece. Imi place aceasta parte noua a personajului pe care voi ne-o prezentati.
      Spor la scris si multa inspiratie.


"Come to the dark side 
We have Loki."
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 22:27

Hei.

Ma bucur ca am dat de acest fic, mi-a placut titlul si cu un simplu click am ajuns in.. paradis. E minunat fic-ul vostru, imi plac modurile voastre de a scrie si va completati foarte bine una pe cealalta, a fost o alegere buna sa faceti acest fic.
Misterul ala ma omoara. Sakura e tipa de care Sasuke crede ca e indragostit ? Sau inca nu a aparut ? Sau era fata care i-a facut temele ? Ohh, vreau sa aflu.
Ei bine, sunt sigura ca si continuarea va fi la fel de geniala, asa ca sper sa ma anuntati si pe mine cand vine, daca se poate.
Succes in continuare ! Sper sa aveti cat mai multe idei ! The Wanted - Pagina 2 78717


The Wanted - Pagina 2 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 09:16

Hey !
Multumesc ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
Tot in suspans am ramas !
Ce nesimti* poate fi sasuke !
A realizat ca fata aceea ramase in casa ?
Anuta-ma te rog cand pui nextul !
Spor la scris !


The Wanted - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
The Wanted - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 15:32

Din nou am ajuns tarziu !! Off..
Imi pare rau :(.
Mi-a placut capitolul Lexx :x, scrii frumos :X.
Totusi inca sunt confuza..care e Sakura?..Doamna aia, chelnerita sau tipa de la el din casa o.O ? Pff :))). Doamne !!! Asteptarea asta e ingrozitoare :w. Vreu sa aflu atat de multe..intr-un timp atat de scurt..
Ok, ok. Nu ma baga in seama :)).
Astept next de la Elina :X:X.
Va pupa Deya kiss*:.



The Wanted - Pagina 2 Cooltext1711025034_zps229023de
The Wanted - Pagina 2 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
The Wanted - Pagina 2 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
The Wanted - Pagina 2 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 18:14

Hellauu a hug
Aveti o idee foarte interesanta si captivanta, caci Sasuke practic este calcat in picioare de o femeie in toata firea, care nu vrea sub nicio forma sa se incurce cu el. Ce bineee.
Desi au fost 3 capitole, nu s-a intamplat mare lucru, decat ca a aparut un personaj nou, oare o fi Sakura? Suna incitant.
Tot ceea ce imi displace e ca faceti propozitiile mult prea scurte si ca narati fiecare actiune fara rost, iar unele replici, parca in capitolul doi, au fost putin cam seci. La acel incident cu cafeaua, Sasuke nu a fost sigur pe sine, adica cuvintele rostite mi s-au parut superficiale.
Anyway, sunt nerabdatoare sa vad ce se va intampla in continuare si ma rog ca Sasuke sa fie atat de snob pe tot restul ficului. Baftaa la scoala amandurora a hug


I had to break myself to carry on.


The Wanted - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 21:17

Hey!!!Am venit si eu. Imi place foarte mult aceasta idee(cum v-ati asteptat sa raspund). Descrieti foarte bine , si se vede ca va dati silinta (parerea mea). Deci , Sasuke , te decizi o data , o iubesti , sau nu ?Ba, da tu n-ai nici macar bunul simt , ca sa o rogi frumos, saraca chelnerita , ea-ti face temele ,acum iti mai aduce si cafeaua la pat , ce mai vrei de la ea???
In concluzie , chiar imi place, si deabea astept urmatorul capitol...
Ps.Ma anunti si pe mn cand vine nextu,nu?
Te kiss si te a hug si te mai si hi!


The Wanted - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 09:25

Mnoo, nu pot sa cred! huh? Pfoai, merit sa ma bateti la cat am intarziat la minunatul vostru fic. sad
Sa revenim. Lexy, Eli sunteti absolul geniala. in love Imi place la nebunie.
Vai, vai...intr-un fel mi-e mila de Sasuke, desi imi vine sa-l bat. biciuitor Mama lui, cica o iubeste dar tot timpul o inseala. hmm...?!
Fetelor sunteti geniale, iar ficul vostru este absolut fenomenal, nici nu ma asteptam la altceva din partea voastra. dap !
Astept nextul, asa ca puneti-va pe scris!
Spor la idei si scris! kiss

P.S.: Sa ma anuntati cand aduceti contiunarea.

Dey was here.


 The Wanted - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

The Wanted - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 09:33



Buna scumpelor! Cum de nu am trecut pe-aici de la primul capitol? Dar bine ca am ajuns in sfarsit, asa ca totul e O.K! Sasuke mama... Mai fa-ti si tu o viata ca oamenii normali si nu mai pune fete necunoscute sa iti faca temele. Momentan sunt doua linii paralele cu personajele, pentru ca habar nu am cine sunt, doar de Sasuke ne-ati spus... De ce doar trei capitole pana acum? Vreau mai mult! Sper sa ma anuntati si pe mine de next, daca se poate happy ! Pai, nu va mai retin, spor la tastat si muuulta inspiratie pe viitor! ;;) Si, inca ceva..... Haide-ti cu next-ul!

Zizù



     
 
The Wanted - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250The Wanted - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Ari'
Genin
Genin
Ari'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe Marte.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 110
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Mult dans.
Stare de spirit Stare de spirit : H, normală? Cred.

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 21:00

Hei fetele ! The Wanted - Pagina 2 208323
Am trecut şi eu pe la fic-ul vostru. Am rămas paf.
Îmi place mult, mult.
Ideea este de nemaiântalnit.
Sasuke este rău. El este indregostit de o profesoară din scoala?
Wow, de ce, de ce ?
Sper că o să mai aduce ţi continuarea. Dacă o s-o faceţi, anunţaţi-mă.
Spor la scris şi la ideii. Pupici


The Wanted - Pagina 2 DCTn4U1

Împăcarea conştiinţei. "Fumatul interzis!", inscripţionat pe fiecare scrumieră.
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Mai 2013, 18:44

Buna, fetelor! Ce as putea sa spune decat ca voi doua, sunteti combinatia perfecta pentru un fic. Imi place la nebunie faptul ca scrieti cu alineat.
Si ideea este superba.Pana aici mie mi se pare un fic promitator.Sunt foarte curioasa cum va evolua.
Am ras la faza aia cu "Inca n-aiplecat""M-ai incuiat in casa, vroiai sa sar pe geam sau sa sparg usa?"
Aia a fost geniala.Astept next-ulsi daca nu e prea mare deranjul anuntati-ma si pe mine va rog frumos.



The Wanted - Pagina 2 M5QBbNt

Our gratest glory doesn't consist in never falling, but in rising everytime we fall.
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Iun 2013, 17:19

 Întrucât Pterodactil mi-a lăsat mie fic-ul, îl voi ruga pe un moderator să îl blocheze și îl voi continua, probabil, pe la mijlocul verii.


The Wanted - Pagina 2 VRJzvqC

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : The Wanted - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Iun 2013, 17:22

Fan-fic închis la cererea autoarei.
Sus In jos
Continut sponsorizat




The Wanted - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Wanted   The Wanted - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

The Wanted

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-