Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Operatiunea LOL - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Operatiunea LOL - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Operatiunea LOL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 18:26

Bună !
Am trecut şi eu pe la ficul tău şi mi se pare chiar superb!!
Chiar dacă titlul m-a făcut să mmă gândesc la filc, observ şi eu că n nu prea are legătură cu acesta in love
Îmi place la nebunie idee şi sper că vei aducce nextu.l cât se poate de repede şi dacă nu cer prea mult sper să mă anunţi şi pe mine ! kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mOperatiunea LOL - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Operatiunea LOL - Pagina 2 Asss10Operatiunea LOL - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 14:31

Fanfic redeschis la cererea autoarei. Spor la scris. :)


Operatiunea LOL - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 15:03

hei...am gasit acest fic, care este superb....imi place la nebunie......
abia astept sa vad ce se mai intampla....
sa ma anunti si pe mine de next, te rog frumos....
pupiceiiiiiiiii kisskisskiss


Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Operatiunea LOL - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 17:37

Imi place tare mult ficul. E interesant, iar ideea e draguta. Il ador pe Sasuke. e o bunaciune maxima :>.
Sunt curioasa de ce o sa se intample in continuare si ce se va intampla cu cei doi.
Spor la scris! te-am pupat! kiss
Sus In jos
Larry_Larrisuca
Academy Student
Academy Student
Larry_Larrisuca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in fata calculatorului
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez si sa cant la chitara

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 18:14

Buna! Ador ficul tau si mor de nerabdare sa vad ce se intampla in continuare. Astept next. Te-am pupat!kiss Ja ne!!!
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 22:51

Deci , MOR AICI, de suspans, in ce te-ai bagat Sakura, mama ?
Eu la inceput tindeam sa cred ca anonimul e Itachi , dar ma bucur ca e Sasuke.
In fine, astept next cu sufletul la gura si te rog sa ma anunti si pe mine de next!
Ja ne !


 "I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
Sus In jos
pufisor
Genin
Genin
pufisor

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : lumea viselor unde orice lucru poate deveni realitate
Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : multe
Stare de spirit Stare de spirit : intre doua lumi paralele pe care ai alegeo?pe cea REALA sau pe cea FALSA ??

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 23:30

scz ca ajung asa de tarziu si sincer merit o bataie asa de mare....cum sa nu trec pe la un fic asa de genial ca acesta.....
in fine astept nextul si sa ma anunti si pe mn cand aduci nextul


Stiu am un talent nativ , sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 14:04

Buna ^.^
Stiu ca a trecut multttt timp de cand nu am mai scris ceva dar acum va aduc un next proaspat scos de la tastat happy2happy
Sper sa va placa si va multumesc foarte mult ca imi cititi ficul si ma bucur enorm ca va place kiss
Va las acum si va urez spor la citit kiss


Cap IV
Imi trec degetele subtiri prin parul meu moale si il las in voia in timp ce astept ca Sasuke sa scape de cadavru. Nu stiu ce o sa faca cu el si nici nu am fost curioasa incat sa il intreb. Daca o sa se ajunga in asa fel incat eu sa fiu luata la raspundere pentru asa ceva o sa aibe mari probleme din cauza asta. Sunetul facut de usa porbagajului imi da o senzatie de neliniste, niste fluturi in stomac.
Sasuke se aseaza langa mine pe un bolovan putin mai mic decat al meu. Nu astept sa primesc explicatii in fond numai eu sunt de vina ca am luat o decizie cum ar fi sa plec de acasa si sa merg la tata pana in cealalta parte a tarii si nu asa ori si cum, facand autostopul. E mult prea cald afara si apa s-a terminat de mult timp. Imi simt gatul foarte uscat. Nu inteleg cum poate sa supravietuiasca cineva in desert in timp ce aici este asa de cald.
- Daca vrei sa intrebi ceva sa nu eziti. Vorbele spus pe un ton foarte jos ma readuc in peisajul in care ma aflam. Nu vreau sa intreb nimic, cum as putea si ce sa intreb “ Tu l-ai ucis pe acel om si acum el se afla in porbagaj?” sau ce altceva ca nu imi dau seama.
Dau negativ din cap in timp ce ma uit cu coada ochiului la el. Este mult prea dragut el pentru a ucide pe cineva. Dar eu nu stiu mai nimic despre el.
- Ce esti tu defapt? Adika esti mafiot, super agent...? am spus-o fara sa gandesc. Trebuia eu sa deschid gura. Inima incepe sa imi bata tot mai tare, off. Imi zambeste linistit, nu pare sa fie surprins. Un fior ma strabate prin tot corpul. Poate ma omoara...sa speram ca nu.
Se apropie usor de mine, vantul ce adie imi improspateaza fata cu un miros placut de parfum. Pun pariu ca este ceva scump dar nu stiu ce. Sunt asa prinsa in acel miros ce imi catifeleaza narile incat aproape ca nu observ cat de aproape este el de mine. Ochii mari, de un negru mat sunt asa de aproape de ai mei. Ii pot studia dar foarte repede sunt prinsa in capcana lor si incep sa ma intimidez.
Imi inchid ochii in speranta ca nu am sa lesin cumva pe aici. Ii simt respiratia pe gat, lucru ce ma face sa ma relaxez. Nu stiu ce vrea si parca nu as vrea sa intreb.
O mana pe picior ma mangaie usor, piele imi este aproape de gaina si totusi stau fara sa fac nimic.
Imi deschid ochii si ii caut pe ai lui dar nu gasesc decat doua buze care sunt foarte aproape de ale mele. Sunt frumoase, au o culoare roziatica si par asa de, de, de aproape de ale mele.
In clipa doi sunt in picioare la trei metri distanta de el. Nu spun ca nu mi-ar fi placut dar NU!
Se uita la mine intrebator dar eu imi mut privirea in pamant. Vantul incepe sa fie tot mai rece si e aproape seara. Soarele este ascuns undeva dupa niste nori dar se poate zari inca lumina zilei.
- Ai vrut sa ma saruti ! spun tare dar totodata uimita ca eu am spus asa ceva, in mod normal daca mi se intampla una ca asta raspundeam si eu la actiune fara sa ma gandesc prea mult dar acum simt ca este diferit, ca ceva nu este in regula si vreau sa aflu ce.
- Ba nu, nu am vrut ! Figura fixa si barbia inclestat te fac sa il crezi si fara sa vrei. Nu imi dau seama daca se uita la mine si isi inchipui ca facem dragoste intr-un pat cu baldachin intr-o casa pe plaja sau ma alearga prin padure cu un cutit in mana sau cu o mitraliera, cine stie, si incearca sa ma omoare.
- Ba da ! Ii raspun din reflex mai mult, cred ca prea multi ani de contrazicere cu mama ma fac sa reactionez instantaneu.
- Ba NU ! spun tare si in timp ce se ridica in picioare. Eu cand imi doresc un lucru il am si daca as vrea sa te sarut, se uita la mine cu o fata serioasa si al naibi de draguta, credema te-as saruta si chiar daca tu nu ai vrea acest lucru. Si sti ceva, chiar vreau sa o fac, am sa te sarut si tu nu o sa faci nimic.
Sunt prea speriata ca sa pot sa imi imaginez cum arata fata mea in clipa aceasta. Nu o sa il las chiar daca acesta va fi ultimul lucru care il fac. Se apropie de mine din ce in ce mai mult, cu cat face un pas spre mine eu fac unul in spate, inima imi bat de sa imi sara din piept.
- NUUUUU ! strig cat ma tin plamanii si ma intorc sa o iau la fuga. Spre surprinderea mea aud ca o masina se indreapta spre noi, alerg catre drum si ii ies in cale. Aceasta ma fereste chiar in ultima clipa dar eu nu apuc sa vad creanga de langa drum de care ma impiedic si iau o cazatura zdravana.
Ma ridic repede ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic si caut cu privirea in jurul meu, nu ma asteptam sa gasesc nimic dar eram curioaa sa vad daca am realizat vre-un accident sau mai rau. Sasuke vorbeste cu un om mai invarsta si se pare ca ii cam place discutia.
Ma indrept si eu spre ei curioasa cum sunt din fire si vreau sa aflu ce vorbesc.

* * *

Imi este mult prea frig ca sa reusesc sa mai tin lanterna in pozitia corecta. Sunt aproape inghetata, dar cui ii pasa? Omul acela este un mecanic care a venit sa repare masina. Sasuke normal ca il ajuta, din cate am inteles se pricepe si el destul de bine.
Este in jur de ora 12 si inca nu au terminat, telefonul meu este descarcat aproape sunt inchetata de frig si flamanda ca un lup. Un fior imi trece prin tot corpul in momentul in care aud un traznet undeva in departare. Se pare ca se apropie o furtuna destul de urata. Oare ce o sa faca Sasuke dupa ce termina reparatia si o sa trebuiasca sa mergem mai departe. Poate o sa ma lase in pace sau nu stiu ce sa cred.
Inca nu imi imaginez cum de am fost de acord sa calatoresc cu un necunoscut. Dar acest necunoscut e atat de dragut. Oftez prelung la gandul acesta si cand trag aer in piept simt un miros de ceva ars.
Omul iese de sub masina si se indreapta in directia opusa. Oare fuge sau l-a speriat brunetul?
In clipa doi Sasuke sare speriat si ma tranteste la pamant la vre-o trei metri distanta de masina. Nu reusesc sa vad nimic ca sunt acoperita de trupul lui bine lucrat. Se aude o bubuitura si simt cum acesta se apasa mai tare peste mine. Nu imi displace situatia dar nu vreau sa ma mai misc din locul unde eram. Din nou acel parfum imi inunda narile si cu toate ca respiram destul de greu nu ma plangeam.
Sta asa pret de un minut. Se ridica si pot sa ii vad privirea, acea privire ce era gata sa doboare muntii acum pare blanda si inofensiva. E ca un catelus ce are nevoi de iubire si afectiune. Se ridica si ma ajuta sa ma ridic si eu. Nimeni nu spune nimic.
Ma uit peste umarul lui si ce imi este dat sa vad, masina, mai bine zis ce a mai ramas din masina, ardea. Asta imi mai lipsea acum.
Se vede ca nici lui nu ii place ceea ce vede dar nu mai poate repara nimic acum.
Mecanicul iese de undeva de dupa camioneta lui cu o fata speriata demna de filmele horor.
- Imi pare foarte rau dar acum nu cred ca mai pot repara nimic. Brunetul nu spune nimi dar parca scoate fum pe nari. Il privesc si ma mir cum atat de repede se poate schimba expresia unui om si mai ales al unuia pe care nu il cunosc.
- Care este cel ami apropiat orasel sau orice forma de vietate?
- Pai...la vre-o 4 mile de aici daca tineti drumul principal o sa gasiti o benzinarie. Ei bine eu acum am sa ma intorc inapoi, mai am doua urgente pe drum si...nu va costa nimc.
Brunetul aproape ca ia foc. Daca o sa deschida gura probabil ca o sa il stranga de gat pe bietul om. De data aceasta am sa salvez situatia asa cum stiu eu cel mai bine.
- Va multumim de ajutorul acordat ! spun cu un zambet larg si destul de inocent pe buze.
Acesta se urca in camioneta si se intoarce de unde a venit. Am un gol in stomac care e gata sa ma inghita. Brunetul ofteaza si se indreapta spre piatra langa care am pus ghiozdanul meu si rucsacul lui cu tot cu servieta introdusa in el. Atata noroc ca le-am scos afara de la inceput. Imi arunca ghiozdanul in brate si pe un ton autoritar imi comanda un simplu; “Misaca !”.
Nu sunt in armata si ce crede el ca eu am sa merg atat drum pana la amarata aia de benizinarie pe jos? Omul e dus cu capul. Stau si ma uit dupa el ca la felul noua si nu stiu ce sa fac sa il urmez sau nu. Se opreste si se intoarce cu fata catre mine. E asa de frumos. Pare perfect, cu parul ravasit si negru cu ochii mari si si mai negrii cu o fata draguta si cu un trup de zeu, mai mai ca ma trec toate apele. Se indreapta catre mine imi pune ghiozdanul in spate si ma invarte catre drum comandand din nou: “ Am zis sa misti, sau tu nu auzi bine ?!”
Uou da i s-a cam suit autoritatea la cap. Lasa ca il pun eu cu botul pe labe.
- Eu nu merg nicaeri de aici pe jos, clar?! Ehe, vede el acum autoritate. Doamne daca se mai uita mult la mine in felul acesta am sa fac atac de cord.
- Foarte bine, ramai aici cu toate animalele care sunt gata sa te manance si sa nu te aud cum plangi cand o sa inceapa furtuna. Cu astea find spuse isi continua drumul eu ramanad stana de piatra. Inima imi bate din ce in ce mai tare, sper ca nu ma lasa acolo singura.
- Si ma lasi aici singura?! Dar acesta nu se oboseste sa se intoarca catre mine. Offf..in ce te-ai bagat Sakura?


Sper ca a fost pe placul vostru





Operatiunea LOL - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Operatiunea LOL - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 15:03

Hei! Merci de anunt. Imi place mult acest capitol. Devine din ce in ce mai interesant. Il ador pe Sasuke. Are o personalitate geniala.
Ai avut cam multe greseli de tastare, ar trebui sa te mai uiti o data peste text. In rest, totul e foarte bine. Capitolul e foarte bun, iar ideea imi place mult.
Acestea fiind spuse, iti urez bafta in continuare si spor la scris.

Have a good day! si nu uita sa ma anunti si data viitoare. kiss
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 17:57

Buna ! Multumesc mult de anunt. e super tare next-ul , sper ca urmatorul sa vina repede, ca de nu fac eu atac de cord. Cat am putut sa rad atunci cand a vrut sa o sarute. Daca ea nu avea chef ce ar fi facut ? Ar fi alergat-o prin desert ca si coiotul Wile E. pe Road Runner ?
Te rog sa ma anunti cand apare next-ul !
Ja ne !


 "I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 19:58

hei...mersi mult de anunt...
imi place muuult de tooot.....
si eu ma intreb ce o fi sasuke :)))))
sa ma anunti si pe mine de next....
pupiceiiiiii kisskisskiss


Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Operatiunea LOL - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Operatiunea LOL - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 20:34

Original fic. Chiar foarte original. Deci ideea n-am intalnit-o nicaieri si am citit sute de fic-uri. Esti foarte buna. Nu plictisesti cu descrierea sau sentimentele si totul e exact cat trebuie. Preimt ca in servieta aia se afla raspunsul la toate enigmele, inclusiv explozia masinii si omul mort. Chiar sunt curioasa cum se va termina si nu trebuie sa te grabesti cu scrisul. Pentru un fic ca al tau astapt si un an :))happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 23:42

Aleluia!!! In sfarsit next-ul!!! lough 
Ce a durat atat?! Vai de capul meu...deci, sti ce-ti fac?!
Cum ai putut sa ne lasi cu suspansul ala...sa murim aici in facea pc-ului!
Deci daca nu aduci next-ul mai repede...cred ca...intru prin calculator si te bat!!
Deci a fost genial...
Anunta-ma la next!! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Operatiunea LOL - Pagina 2 33


Ultima editare efectuata de catre ♥Doar_Eu♥ in Joi 11 Iul 2013, 13:42, editata de 1 ori
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 12:15

Buna!

Nu stiu cum de n-am lasat pana acum un comentariu, fiindca fic-ul il stu de mult timp. Da, nu am mai aflat nimic de el si acum vad ca a ost inchis. Stii, nu e cea mai grozava veste. Sau nu a fost, in fine. Gata ca ma plictisesc eu.
Il ador, pur si simplu mi se pare genial ceea ce scrii tu. Caracterele personajelor si actiunea imi plac cel mai mult. Ai dei tare bune, zau asa. Dar parca nu-mi vine sa cred ca a luat foc masina. Eu cred ca inebuneam. Okai, acum trebuie sa ajunga la o benzinarie pe jos, nu? Cine stie ce se intampla atata drum. well? awesome right? Sa postezi cat mai repede ca este genial. Chiar sunt curioasa de ce o sa fie in continuare. Si sa nu uiti ca ai zis intr-un comentariu ,,O sa termin ficul''. Sa nu uiti, da? Il vreau termint. :)


PS:Scuze daca lipsesc cateva litere, dar nu stiu ce are tastatura.


Operatiunea LOL - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Operatiunea LOL - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
pufisor
Genin
Genin
pufisor

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : lumea viselor unde orice lucru poate deveni realitate
Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : multe
Stare de spirit Stare de spirit : intre doua lumi paralele pe care ai alegeo?pe cea REALA sau pe cea FALSA ??

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Iul 2013, 09:43

scz ca ajung asa de tarziu da nun am mai avut net 2 zile :((
super
anuntama cand pui nextul


Stiu am un talent nativ , sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Sam 13 Iul 2013, 15:47

Hei.

A fost destul de ok capitolul, dar mai ai de lucru. Destul de mult chiar. Incearca sa schimbi font-ul, va arata mai bine, asa cum a fost in primele capitole. Si mai ales i-a exemplu de la fic-urile criticilor ! Cel mai bine ar fi sa ceri o critica, daca nu ai facut-o. Te va ajuta.
Multumesc de anunt si astept capitolul urmator, care sper sa fie mai bun, pentru ca sincer, acesta nu m-a incantat. + replicile celor doi au fost uneori aiurea. Iar daca vrei sa arati ca unul dintre ei tipa, nu trebuie sa foloseti caps lock gen " NUUUU " nu asa se face. Nu stiu ce s-a intamplat cu acest fic pentru ca la inceput era foarte bun, acest ultim capitol m-a dezamagit. Primele capitole au fost mult mai bine din orice punct de vedere, descriere etc. Totul. Sper sa-ti revii.
Mult succes in continuare.


Operatiunea LOL - Pagina 2 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Larry_Larrisuca
Academy Student
Academy Student
Larry_Larrisuca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in fata calculatorului
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez si sa cant la chitara

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 11:14

Buna kiss 
Acest capitol a fost foarte frumos,sunt curioasa daca Sasuke o va lua si pe Sakura cu el si unde vor merge. Iti multumesc ca m-ai anuntat de next si scuze ca nu am ajuns mai rapid pe la fic. Te rog sa ma anunti cand pui urmatorul capitol. Te-am kiss
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 19:02

Hey! Mulţumesc pentru anunţ! puppy eyes
Capitolul a fost unul xtraordinar.
A avut de toate: dramă, pasiune, actiune. Ce să mai parcă ar fii unul din filmele alea bune pe care-ţi face plăcere să le vezi puppy eyes in love
Încă o dată îţi multumesc de anunţ şi sper s-o faci in continuare kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mOperatiunea LOL - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Iul 2013, 15:28

Ok, tot ce pot sa zic e BEST FIC EVER! good job 
Imi place la nebunie tot ce-ai scris pana acum. Imi place de Sasuke, de misterul asta din spatele lui well? awesome right?  si abia astept sa aduci urmatorul capitol!
Felicitari pentru idee; si sa nu ne tii prea mult in suspans puppy eyes 
Sa nu te lase insipiratia si nici imaginatia lough 
Spor la scris si mult succes in continuare! ;;) 


Operatiunea LOL - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Iul 2013, 21:47

Salut!Iti citesc ficul de la inceput,dar debea acum comentez,sorry!rusinos ei,bine imi place mult!Vreau next-ul repede,ca au cam trecut ceva zile.PS:Se pare ca altcuiva i s-a urcat autoritatea la cap. PSS:Imi place mult titlul :)


[=Operatiunea LOL - Pagina 2 2lu8d1t
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 00:47

Cap V
 
     Picioarele ma dor de moarte, simt ca imi i-au foc, am mers cam 6 km si imi este frig, sunt lihnita iar Sasuke nici ca se uita la mine sa vada daca mai merg in urma lui sau nu. Nu vreau sa par ca sunt o rasfatata care se vaicareste pentru tot nimicul, eu tot timpul am o explicatie pentru orice, orice mi se intampla e din vina cuiva dar nu din vina mea. Stiu ca sunt cam copilaroasa si imi place sa am mereu dreptate dar asta e dor din cauza ca nu vreau ca cei din jur sa imi vada adevaratele sentimente. Unii ar spune ca este un fleac “ A bun, ai tai sunt divortati tu stai cu mama ta si cu sotul ei nu cred ca iti este greu, toate is bune si frumoase”, in realitate nu este deloc asa. Multi sunt cei care simt ca acolo unde sunt nu este locul lor, printre ei ma numar si eu.
M-am saturat sa fiu acea fata de liceu obisnuita care nu este prea populara are un numar nu prea mare de prieteni si in rest nu face mai nimic interesant. Vreau sa am un tel in aceasta viata, sa fiu cineva, sa nu fiu o simpla poza in albumul scolar, vreau multe dar nu stiu cate din aceste dorinte as putea sa le indeplinesc eu singura.
Poate este mai bine asa, adica cam in tot ce sunt implicata rezulta un haos urias in spatele meu si din cauza asta am ajuns sa fiu exclusa de la unele activitati pe baza ca “Nu mai avem nevoi de nimeni..” sau “ O sa facem noi si in locul tau”, toti credeau ca eu nu imi dau seama si ma bucur ca cineva ma inlocuia, mereu am fost cu zambetul pe fata dar nu era zambetul meu. Recunosc ca pot sa fiu si destul de stangace...
-      Ai auzit ceva din ce am spus? Si acei ochii minunati de un negru mat ma tineu pur si simplu pe loc fara sa pot sa raspund. Nu sunt sigura ca a spus ceva, am auzit un murmur dar ma gandeam ca este imaginatia mea  eu eram prea prinsa in gandurile mele. Incerc sa fac fata aia de catelus si cred ca imi iese ca un zambet scurt ii apare in coltul gurii.
-      Am spus ca ar trebui sa ne grabim sau sa incercam sa ne gasim un adapost ca in curand o sa se porneasca ploaia.
Daca stau si ma uit mai bine cerul este aproape negru, luminat usor de cate un fulger care il imparte in doua.
-      Mai este destul de mult pana sa ajungem in urmatorul orasel asa ca eu zic sa ne cautam un adapost si asa suntem obositi si in curand o sa inceapa ploaia.
Dau afirmativ din cap si ma uit prin jur incercand sa caut ceva care ar putea sa fie adapostul nostru. Am si avut noroc, o piatra in mijlocul pustietatii si fac pariu ca si aia este luata de vre-un sarpe.
-      Eu zic sa mai mergem poate o sa vina vreo masina si facem autostopul sau daca vrei tu ne putem aseza langa piatra aia si fac pariul ca sarpele care o are nu o sa ne ia prea multi bani pe chirie.
Se uita la mine ganditor dar cred ca si el este de acord cu ce am spus.
Tunetele sunt tot mai aproape de noi si din cand in cand cate un traznet ma mai trezeste si imi  atrage atentia de la drum. Nu stiu cum sa incepe o discutie cu Sasuke, sa il intreb ceva despre el sau sa pomenesc despre adapost. Eu nu sunt timida cand vine vorba sa stau in preajma unui baiat dar acum pur si simplu nu imi gasesc cuvintele potrivite. Ma pot mandri cu cateva relatii cu unii dintre cei mai draguti baieti de la noi din scoala dar acum parca am amutit.
 
    Ochii mei verzi cauta orizontul din fata noastra numai ca acesta ne trimite o furtuna de toata frumusetea. Vantul se inteteste si ma zgarie cu putere pe pielea mea catifelata. Tinuta mea nu este una potrivita cu aceasta ocazie dar nu am unde sa ma schimb acum numai in caz ca apare in mijlocul drumului o baie sau ceva.
Un fior rece imi ridica parul pana in varful capului la auzul unui traznet foarte aproape de noi. Inghit in gol si maresc pasul incercand sa fiu mai aproape de brunet.
-      Iti este frig?
Nu raspund doar il privesc cu o uimire, el tocmai mi-a vorbit.
Dupa inca vreo 10 minute de mers se opreste si scoate din rucsacul lui o geaca da trening cu gluga, subtirica si cam cu trei numere mai mari decat marimea mea si mi-o inmaneaza. Si el isi ia o geaca verde.
-      Multumesc!
In timp ce isi inchide  rucsacul isi ridica privirea la mine si imi zambeste usor pe urma continandusi treaba. Imi fac curaj si il intreb si eu despre el. Si raspunsul a fost simplu “ Ce vrei sa sti?” , as fi nesimtita sa spun ca totul? Eu cred ca nu dar presimt ca o sa avem destul timp sa vorbim asa ca nu vreau sa ramanem fara subiecte.
-      Spune-mi despre familia ta spre exemplu.
-      Ce pot sa iti spun, ca m-am nascut intr-o familie fericita cu inca doi sau trei frati, nu, nu este deloc asa. Eu nu am familei, adica nu am o familie precum a ta cu mama, tata, frati etc. Nici nu o cunosc pe mama dar despre tata ce sa mai zic. E posibil sa am frati sau surori dar ca eu nu stiu nimic despre ei. Mama mea adevarata ma lasat in fata unei biserici imediat dupa nasterea mea si asa am ajuns la un centru de plasament pe care l-am urat din tot sufletul meu si inca o mai fac. Ii multumesc lui Dumnezeu ca am reusit sa plec de acolo. Si uitema in drum spre L.A. cu o adolescenta langa mine, fara masina, infometat si pe cale sa simt pe pielea mea cea mai urata furtuna de pana acum. Vrei sa afli mai multe?
Il privesc uimita si in acelasi timp cu o parere de rau. Se pare ca nici viata lui nu a fost roz dar in comparatie cu a mea a fost destul de grea. Imi inchipui cum e sa stai intr-o casa de copii unde cei mari au cuvant de lege si cei mici trebuie sa taca si sa asculte. Poate si din cauza asta arata asa de bine, cu un corp de fotomodel.
Cativa picuri de ploaie se lovesc usor de corpul meu facand-ul sa se infioare.  Grozav, imi ridica privirea spre cer, acesta nu imi zambeste dar imi face cu ochiul, incepe ploaia in doi, trei si simt cu un val de racoare imi incojoara trupul micut si firav.
Si cerul plange, si este ceva ce il supara rau de tot, lacrimile lui sunt reci si mari.
Sasuke ma prinde de incheietura maini tragandu-ma dupa el pana langa un copac ce spun sincer nici nu l-am observat ca se afla acolo. Nu este tocmai un adapost dar nu suntem nici  in mijlocul drumului in ploaie. . .





Imi cer scuze daca pana acum ati avut si nemultumiri in legatura cu fic-ul, eu imi dau silinta si sper sa va placa.
Va pwp si va multumesc ca il cititi kiss si sper ca acest capitol sa fie pe placul vostru a hug 





~ Love Yukii ~


Operatiunea LOL - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Operatiunea LOL - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 11:54

Annyeong my dear! hi! 
Deci am aterizat si eu pe aici, si in sfrasi next-ul!!!
Doamne...sti cat am asteptat next-ul asta?!
Hm...iti spun eu...muuult timp, cu siguranta mai mult decat trebuia! 
Deci acest capitol mi-a placut...nu o sa iti spun nimic din ce trebuie sa corectezi...
Ar fi foarte bine pentru tine sa ceri o critica, daca vrei cu adevarat sa te perfectionezi, cu siguranta e cea mai buna metoda! 
Deci chiar vreau next-ul repede, cat mai repede! Si sa ma anunti! puppy eyes 
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Operatiunea LOL - Pagina 2 33
Sus In jos
Your_friend_for_everyday
Genin
Genin
Your_friend_for_everyday

Sex : feminin Localizare Localizare : :))) unde-ti vrea tie inimioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 7

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 12:58

hmm...Buna...Deocamdata ai o idee noua,dupa mine asa e . A fost socant cand a povestit despre viata lui :| .Daca nu te superi ,te rog sa ma anunti cand pui urmatorul next! dap !  Thanks!!hi! a hug 
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 15:32

Buna!Imi  place capitolul  asta,desi  e  scurtut.Dar nu-i  nimic happy2  Sincer  nu stiu  cui  nu  i-a  placut ficul tau pana  acum,dar  mie  mi-a  placut  la  nebunie.Mama ce  viata  a  avut  Sas'ke huh? sad  Dar asa  e  mai  interesant,mai  aproape  de  adevar. :D Sper  sa  ma  anunti  si  data  viitoare  la  next.Apropo,merci  de  anunt kiss 
Ciao!


[=Operatiunea LOL - Pagina 2 2lu8d1t
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 16:10

Hello ! multumesc  de anunt, sper sa ma anunti si data viitoare. 
Dragut capitol n-am ce zice, tot in mijlocul pustiului sunt, dar in afara de acea discutie nu s-a intamplat mai nimic intre ei si mie cel putin imi plac mult momentele SasuSaku. 
Ei bine, astept next.
Ja ne !


 "I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Operatiunea LOL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Operatiunea LOL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-