Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Operatiunea LOL - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Operatiunea LOL - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Operatiunea LOL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 23:18

Hello!!!

In sfarsit, dupa un car de ani vad si eu ca a postat. Imi place, dar am o ploblema grava cu lungimea capitolului. Oribil de mica! In fine...  Imi pare totusi rau de soarta lui Sasuke. Mai ales cand ma gandesc ca exista persoane cu asa o viata oribila. Trist, dar adevarat. Bine, aberez prea mult. Vreau sa vad  ce o sa se intample, mai ales ca afara ploua, e frig de ingheata apele(bine, nu chiar), deci ar trebui sa se intample ceva, nu? Hai te rog eu mult, cu ciresica de-asupra sa nu stea pur si simplu acolo, privind in gol pana se termina ploaia. Bine, te rog sa ma anunti cand aduci next-ul.


Operatiunea LOL - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Operatiunea LOL - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Aug 2013, 11:26

Heeiii
Am trecut si eu pe la ficul tau si pot spune ca imi place foarte mult!!
Dar am o intrebare...
Cand pui nex-ul?!Operatiunea LOL - Pagina 3 896861 Caannd ca eu vreau sa aflu ce se intampla... 
Asa ca hai repejor cu next-ul si anunta ma si pe mine te rog! puppy eyes puppy eyes 
Spor la scris! in love 

BaiBai kiss kiss



Operatiunea LOL - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Aug 2013, 18:39

Buna draga mea, am trecut si eu pe aici si iti spun ca ai un fic minunat. Titlul ma atras ca un magnet. Imi place foarte mult ideia, este originala si sincer nu am mai intalnit-o pana acum. La inceput, mai exact din primele doua capitole, nu am avut ideie ca totul o sa ia o asemenea intorsatura. Ma intreb ce ascunde Sasuke, toata poveste aceia cu masina si omul lovit, mi se pare ciudata. Iar Sakura saracuta de ea, regreta ca s-a bagat in toata aceasta problema.  La inceput totul mersese foarte bine pentru iei doi, insa acuma flamanzi si sub compac in timpul ploii. Tare faza cand Sakura spune  ,, sau daca vrei tu ne putem aseza langa piatra aia ca sarpele care o are nu o sa ne ia pria multi bani pe chirie.'' Asa dar, sper sa aduci repede capitolul urmator si daca poti, te rog sa ma anunti.a hug 
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 31 Aug 2013, 16:20

Merci ca m-ai anuntat! ;;)
Ma bucur ca ai reusit sa aduci un nou capitol, chiar daca e cam scurt think
Imi place foarte mult ficul tau, ti-am mai zis asta, dar chiar vreau sa pui in urmatorul capitol mai multa actiune.
Multa bafta cu scrisul! dap !


Operatiunea LOL - Pagina 3 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 00:04

Cap VI




-      Sakura ! tata care ma striga pe holul cel lung al casei imi atrage atintia de la jurnalul meu drag cu copertile de catifea visinea, un dar primit de ziua mea de la cea mai buna prietena a mamei mele. Vino draga mea este timpul pentru tabloul de familie.
    Fata tatei este atat de senina si de fericita ca ma face sa tresar si eu de bucurie numai vazandu-l pe el. Ma ridic in picioare de pe pat, imi aranjez rochita mea alba din dantela ce imi ajunge pana la genunchi numai, o ultima privirea in oglinda, imi reinprospatez machiajul si ies pe usa indreptandu-ma  spre gradina, locul unde o sa facem poza pentru tabloul de familie.
 
    Cobor scarile strengareste cu o singura imagine in minte si in inima, familia mea fericita. Nu imi pot imagina cum ar fi viata ca eu sa am o familie care nu se intelege si in care sa existe mereu certuri pe baza unor subiecte nesemnificative.
Majordomnul imi deschide usa spre gradina, parintii mei stau cu spatele la mine, este si surioara mea scumpa si draga. Cu zambetul pe buze ma indrept spre ei si cand ajung in drept cu sora mea surprinderea a fost mai mult un soc. Tata tinea de dupa talie o alta femeie, o bruneta frumoasa cu niste buze mari si rosi, jur ca i-le-as fi taiat si tot ii mai ramaneau destul de mult din ele. Mama statea pe un scaun langa fotograf si se pare ca zambea. Acest lucru ma face sa rasuflu usurata.
-      Mama, mama, este timpul pentru poza ! si fericirea mea cred ca iesea pe toti pori.
-      Zise fata pe care nu o doreste nimeni? Aceste vorbe venite de la sora mea ...parca nu imi vene sa cred ca a zis asa ceva.
-       Alesi, ti-am spus sa nu i-o spui asa de usor, doar ea e cea care ne-a stricat familia, ea e cea care ne facut sa nu mai fim fericit, din vina ei am ajuns sa stau departe de fiinta iubita, dar pana la urma este copilul meu cu toate ca as prefera sa nu fie.  Nu inteleg de ce ei imi spun asemenea lucruri, lacrimile ce mi-au inundat ochii isi fac loc pe fata mea fierbinte. Nu zice ca plangi micuto, nu uita ca nici mama ta nu te-a vrut, trebuia sa o las sa faca acel avort, nu ma condamna ca nu sunt un criminal.
Nu mai suport, eu nu am stricat nimci, nu sunt de vina cu nimic ! Ma ridic si o iau la fuga inspre casa. Cu ce sunt eu vinovata ca exist, poate ar fi mai bine sa nu o mai fac din aceasta clipa. Ajunsa in bucatarie imi iau un pahar cu apa si il beau pe nerasuflate. Lacrimile inca im uda obrajii, un obiect imi sar in ochii, o foarfeca,  o iau in mana si ....
-Sakura, Sakur! Nu stiu cine ma striga, este o voce calma dar nu imi pasa, daca nimeni nu a vrut ca eu sa traiesc, ce rost mai are atunci?
- Sakura trezestete ! sa ma trezesc din ce, da m-am  trezit si am vazut ca nimeni nu ma vrea. Ceva ma zgaltaie asa de tare ca scap foarfeca din mana. Hofote de plans se aud intr-un ecou ce ma inconjoara.  Doua brate ma tin strans ca si cum nu ar vrea ca eu sa fac o nebunie. Oare este Dumnezeu?  Un inger poate, care nu vrea sa imi mai dea drumul.
-Gata, linistestete, nu-i nimic a fost un vis urat banuiesc. Ce vis? Cand deschid ochii Sasuke ma tine in brate cu capul pe umarul lui. Acum realizesz ca a fost doar un vis.
Ma retrag usor inca suspinand, banuiesc ca am plans prin somn. Ceva ma linisteste ca a fost doar un vis. E bine sa sti ca nu este adevarat ca nimeni nu te doreste si e si mai bine sa sti ca acolo undeva, cineva te iubeste.
 
    Doi ochii mari si la fel de negrii precum noapte imi vegheaza fiecare miscare. Sunt ochii care in momentul de fata sunt cei ce ma protejeaza.
Ploaia sa oprit de mult timp si din aceasta cauza banuiesc ca am adormit. Brunetul inca ma tine in brate, oare de ce?
-      Multumesc ! sunt singurele cuvinte ce i-le spus si ma ridic in picioare, sau cel putin asa intentionam inainte ca el sa am prinda de mana si sa am traga inapoi in bratele lui.
Hainele lui ude ii sunt lipite de trup putand sa ii simt cu usurinta muschii bine conturati. Nu zice nimic doar ma priveste in ochii. Este cu adevarat un tip foarte frumos, pacat ca eu nu sunt de nasul lui. Ma trage mai aproape de el lipindu-mi trupul de al lui.  Emotile ma coplesesc la gandul ce ar putea sa imi faca mai departe, dar nu , nu imi face nimc doar ma tine asa sa am linistesc. Imi mangaie usor parul umed. Imi intoarce fata catre el si imi mangaie usor obrajii cercetand, nu pot sa il privesc in ochii, nu as vrea sa ma vada plansa. Stiu ca tocmai am plans in hohote si el a vazut totul dar asta este cand nu eram constienta asa ca nimeni sa nu ma judece.
-      Si acum spunemi ce ai visat asa de urat de ai plans in halul acela? Pe baubau, sau ai visat ca nu ai primit cea mai nou marca de telefon de ziua ta?  Il privesc uimita. Aceasta este parerea lui despre mine? Ma crede o fata rasfatata care are tot ce is doreste. Da, in oarecare masura este adevarat dar degeaba ai toate bunurile materiale pe care le vrei daca nu ai caldura caminului tau. Degeaba ai cele mai scumpe haine si bijuteri cand nu ai cu cine sa impartasesti bucuria ca ai luat o nota buna, sau a unei mese bine gatite. Mai bine sa fi sarac lipit dar fericit si cu sufletul impacat. Eu insa nu mai stiu prea bine cum e sa te simti cu adevarat fericti, am cam uitat cum este acest sentiment. 
Lacrimile is croiesc iar loc in ochii mei. Brunetul ma strange la piept si imi spune ca o glumit si el putine. Nu se gandea ca eu chiar am un motiv intemeiat sa plang.
 L-am pus la curent cu ceea ce am visat si cu ocazia aceasta i-am povestit si care este cu adevarat motivul pentru care vreau sa ajung la tata si la sora mea, imi este mult prea dor de ei dar trebuia sa inventez o scuza mult mai plauzibila decat asta.
 In tot timpul in care am vorbit el m-a ascultat cu atentie avand o figura grava. Probabil si el stie cum e sa nu ai o familei. Poate chiar mai rau, el nu a avut niciodata parte de una. Din cate a spus el.
Imi sterge cateva lacrimi ce au rasarit iarasi si ma strange din nou in brate.  Am stat asa cam pana la rasaritul soarelui. Nu a fost prea mult timp dar destul cat sa ma linistesc si sa imi recapat prospetimea.
Acum nu mai conta ca hainele imi sunt cam murdar cum am dormit pe jos sub acel copac, nici ca probabil sunt cifulita si nemachiata.
 
    Cat timp am stat imbratisati am putut sa ii simt bataile inimii care erau constante dar puternice.
Ne-am ridicat privind unul la altul.  Stomacul nu era prea fericit, nu am prea mancat nimic cam de ceva vreme. Mai rezist numai trebuie sa ignor zgomotul care ma da de gol ca imi  este foame. Sasuke imi spune ca o sa mancam si o sa ne putem spala imediat ce o sa ajungem la benzinaria de care a spus mecanicul.
Intr-o sticla  mai gasesc ceva apa. Primul gand e sa imi potolesc setea dar dupa ce iau o gura imi dau seama ca nu sunt singura care este insetata si infometata si nespalata. Ii intind si brunetului care ma refuza spunand ca el poate sa reziste destul de mult fara apa si fara mancare. Cu toate cu ce o spus el nu mai beau ii pun dopul si o bag din nou in rucsac.
Nu am scos nici un sunet pana am ajuns la marginea drumului cand brunetul a spus ca am fi norocosi daca ar veni vre-o masina. A fost o idee proasta din partea lui sa o ia pe un drum laturatnic pentru a evita aglomeratia.
 
* * *
 
    Mai avem cam 10 minute de mers pana la acea benzinarie. Un domn dragut ne-a luat cu masina dupa ce am mers cam jumate e ora. Brunetul a spus ca o sa il plateasca pentru acest serviciu. Nu a fost nici un sunet in masina inafara de radioul care nu prea era pe frecventa si mai mult bazaia. Sunt fericita ca o sa ajungem in final la acea benzinarie unde sper sa gasesc o chiuveta si ceva de mancare.
Gandurile imi sunt intrerupte cand il vad pe brunet cazand cu capul de bord. Nici nu am observat ca soferul la lovit cu un pistol. Am fost uimita dar foarte ingrijorata pentru brunet.
Baratul isi intoarce capul spre mine si ma priveste ca pe o prada cu o privire de om nebuna. Un adevarat psihopat sau un savant nebun.
-      Ma multumesc cu ce imi oferi tu in schimbul banilor.
 Aceste cuvint imi patrund pana in varful capului zburlindu-mi parul de pe tot corpul. Masina este oprita cumva pe margine. Incerc sa deschid usa dar aceasta este blocata. Ma chinui si mai tare dar nu reusesc. In acest timp barbatul inainta spre mine printre scaunul lui si al brunetului.  Ma prinde de un picior cu o forta foarte mare. “Ia mana de pe mine!” si incerc sa ma trag si mai mult spre usa incercand non-stop sa o deschid.
Ma prinde si de o mana tragandu-si corpul peste al meu. Mirosul de sudoare imi inunda narile. “Date jos!” spun mai plangand. Il lovesc cu cealalta mana pana sa mi-o prinda si pe ea. Ma zbat din toate puterile mele incercand sa scap. Lacrimile nu mai trebuie explicate. Gandul ca pana aici mi-a fost nu este unul pe placul meu. Brunetul este ranit si nu stiu cat de rau. Trebuie sa scap neaparat.
 
-Stai locului papusa nu o sa iti fac nimic ce nu o sa iti placa! Raslul lui este de om psihopat. Il implor sa ma lase.
Incearca sa ma sarute dar nu resuseste atunci se duce mai jos sarutandu-ma pe gat. Saruturile lui era brutale si pline de o greata ce imi intorce stomacul pe dos.  Plangeam, nu mai prea stiam de mine, ma zbateam sa scap. Nu puteam sa las ca acest ne*****c sa imi distuga viata si sa profite de unul din lucrurile de care am avut grija.  Primesc o palma din toata puterea lui ce imi intoarce capul pana m-am oprit pe marginea portierei. Un val de caldura ma cuprinde in acea zona pe urma o usturime care imi taie pielea. Plansul meu si strigatele de ajutor nu le aude nimeni. Acesta trage de tricoul meu, proasta ideea ca mi-am scosc geaca de trening. Mi-am infipt unghile in obrajii lui si simteam cum bucati din pielea lui imi raman sub ele. Siroaie subtiri de sange incep sa rasara. El este cumva cazut peste mine cu mainile pe fata. Il impng si ma reped la brunet sperand din toata inima sa fie bine. Nu reusesc sa pun mana pe el ca bruta ma trage inapoi spre el. De data aceasta ma saruta mai apasat, mai scarbos si lacrimile mele si cuvintele de imlorare sunau tot mai tare. Imi cauta tricoul undeva pe la pantaloni. Dau din picioare dar nu prea pot. Este cu toata greutatea peste mine. Imi sfasie tricoul moment in care reusesc sa ii dau un branci si sa il lovesc cu picioarele de cateva ori. Tricoul meu este ferfenita si prin el se poate vedea totul pana la sutien. Incerc sa deschid din nou usa dar nu am succes. Ma prinde de o mana si din nou sunt imobilizata sub el. Cand ii dau o palma primesc una inapoi de cred ca mi-a dat sangele din fata.
-  M-am saturat de joaca javra ce esti tu, asta e finalul ! nu vreau sa stiu care este finalul. Nu mai am voce si mai ca am inec in suspine. Il imping si incer, si incerc dar nu reusesc. Tot trage de pantalonii mei, nu reuseste sa mi dea jos dar reuseste sa imi mai dea o palma zdravana care ma lasa aproape inconstienta.
 
     Un foc de arma ma intepeneste si pe urma o greutate enorma imi zdrobeste trupul. Barbatul nu mai face nici-o  miscare. Cand ma uit este cazut peste mine ca un mort. Nu am observat cand brunetul sa dat jos si a deschis portiera tragandu-ma spre el. Barbatul tot nu misca.
- Esti bine? Ma intreaba cu un tremur in glas. Dau din cap afirmativ si ma las trasa afara din masian de bratele lui. Nu mai conta ca eram aproape dezbracata, ca eram lovita si ca am plans de nu mai puteam sa vorbesc, acum eram bine.

Se pare ca barbatul a primit ce a meritat. Sasuke ma pune jos pe margine drumului si dupa ce se asigura ca sunt bine, imi da sa beau putina apa si imi aduce rucsacul nu ma scapat din privire. Am reusit sa imi iau din nou acea geaca pe mine de noapte trecuta. Aveam vanatai pe maini, picioare si abdomen, pe fata si gat eram plina de sange, ma si muscat de gat, nu mai prea conta acum eram bine. Brunetul se duce la masian, nu imi pasa ca a omorat un om atata timp cat eu sunt bine. Dupa vre-o cinci minute apare cu cadavrul in spate si imi spune ca trebuie sa scapam de el. 




Sper ca a fost un capitol pe placul vostru kiss 


~ Love Yukii ~


Operatiunea LOL - Pagina 3 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Operatiunea LOL - Pagina 3 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Your_friend_for_everyday
Genin
Genin
Your_friend_for_everyday

Sex : feminin Localizare Localizare : :))) unde-ti vrea tie inimioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 7

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 00:18

Buna chiar cand  ajunsesem pe la ultimele fraze ,am primit mesajul...apropo mersi  de anunt ,dar  am  fost mai rapida:hug: a hug ! ^_^
Doamne ce  on nebun ,probabil  l-o  fi parasit  nevasta de  ceva timp si el na...era disperat :))(D) 
 Si   cum si-a revenit Sasuke asa repede (D) ?
 Ma rog... un  next  foarte frumos heh .
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 14:03

Anneyong! hi! 
Deci am ajuns si eu pe aici si ma bucur enorm sa vad ca ai adus next-ul! happy2 
Mi-a placut acest capitol, s-a vazut o apropiere remarcabila intre cei doi... think 
Sper sa aduci next-ul cat mai repede posibil...si sa ma anunti si pe mine! puppy eyes 
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Operatiunea LOL - Pagina 3 33
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 14:32

Buna ! 
Scuze ca am ajuns asa de tarziu, multumesc de anunt, sper sa o faci si data viitoare.
Deci, capitolul asta a avut de toate.
Imi statea inima-n gat cand cu tipul ala...
Abia astept next, sa vad ce-ti mai trece prin capsor.
Te pupaceste Demy.
Ja ne ! 


 "I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 15:40

Heeeiii
Mersi mult de mesaj!!
A fost un capitol super!!
Ma bucur ca ai adus next-ul.
Ce curajos e Sasuke.... lough 
Cati oameni a omort de cand a intalnito pe Sakura?! 2..3.. lough 
Sper sa aduci repejor next-il si sa ma anunti si pe mine!!
Spor la scris!!

BaiBai kiss kiss



Operatiunea LOL - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 20:56

Wow!huh?  Ce   capitol  tare! what?lol! happy2  Ai trecut  de  la  "Sunt  o  papusa care  are  nevoie  de  protectie"  la  "Da-te  boule  de  pe mine!". Foarte  marfa. Ce  pot  sa-ti  spun  inafara  ca mi-a  placut la  nebunie, mai  ales  partile  SasuSaku. happy2  Merci  de  anunt  si  sa  o  faci  si  data  viitoare.
  Ciao!kiss


[=Operatiunea LOL - Pagina 3 2lu8d1t
Sus In jos
Larry_Larrisuca
Academy Student
Academy Student
Larry_Larrisuca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in fata calculatorului
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez si sa cant la chitara

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 21:45

Buna happy ,a fost un capitol excelent si ma bucur ca Sakura a scapat,desigur datorita lui Sasuke kiss kiss . Mi-a placut foarte mult capitolul si astept next,te rog sa ma anunti si pe mine cand il pui. kiss  Ja ne!
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 22:10

Buna draga mea, deci, ai scri su capitol ,,wow''. Saracuta Sakura, prin cate a trecut doar intr-o singura zi. Nu trebuie sa se invinovateasca  pentru faptul ca parint ei au divortat, asa este  viata, nu sti la ce sa te astepti din partea ei. Doamne, l-as fi ucis cu  prori-ami mana pe montrul acela. Cum de la dus capul sa-i faca asa ceva rozaliei? cred ca nu a avut ideie prin ce a facut-o sa treaca. Ma bucur ca Sasuke a protejat-o in aceste momente dificile, si a facut-o sa se simte in siguranta. A inceput sa se observe ca intre ei usor, usor, rasare dragostea. Sper  sa treaca impreuna si peste  acest  obstacol. Multmesc ca mai anuntat si de aceasta data. a hug
Sus In jos
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Lun 23 Sept 2013, 17:30

Hei! Am revenit şi eu cu un comm după foarte mult timp în care nu am putut intra pe forum.
Ultimele doua capitole au fost bune, nu excelente, mai ai ceva de lucrat, însă au fost drăguţe.
Ai cam grăbit acţiunea din acest ultim capitol şi ai avut şi greşeli. Sfatul meu e să reciteşti textul cu mai multă atenţie înainte de a-l posta.
Merci că mai anunţat şi îţi urez succes în continuare!
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19Joi 28 Noi 2013, 18:12

Fanfic blocat din cauza inactivităţii.


Operatiunea LOL - Pagina 3 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Operatiunea LOL - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Operatiunea LOL   Operatiunea LOL - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Operatiunea LOL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-