Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
New Generation - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
New Generation - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 New Generation

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
ChrisMixt2001
Genin
Genin
ChrisMixt2001

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Slatina,Romania
acebook acebook : Dobroiu Cristiian Tamer
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal,Naruto,Facebook,Scriere,Jocuri,
Stare de spirit Stare de spirit : Perfecta

New Generation - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Generation   New Generation - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 20:06

VA PLACE


_____byChris_____







POTI SA MA INJURI POTI SA MA BATI POTI SA MA RANESTI DAR TOT CA MINE FAC.NIMENI NU MA POATE CONTROLA
Sus In jos
ChrisMixt2001
Genin
Genin
ChrisMixt2001

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Slatina,Romania
acebook acebook : Dobroiu Cristiian Tamer
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal,Naruto,Facebook,Scriere,Jocuri,
Stare de spirit Stare de spirit : Perfecta

New Generation - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Generation   New Generation - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Mar 2013, 16:13

______New Genaration_____
byChris



CAP.11 Senseiul

Ahhhhhhhhhh... e dimineata.Ma imbrac si ma indrept spre academie unde trebuia sa ne intalnim senseiul.Am ajuns acolo si am observat ca Ann era mai subra ca de obicei,era ciudat,dar intr-un fel ma atregea... REVINEOTI!!!Ce e cu mine?Gata!De acum ma v-oi axa pe a fi ninja.Am asteptat si am asteptat pana toti plecasera.Shen plictisit si i-a facut o farsa .Eu i-am spus ca un ninja ca el nu v-a intra intr-o capcana tampita.Peste cateva secunde aparu si senseiul nostru picand in capcana lui Shen,dar acela care intrase era doar o clona,adevaratul iesind pe aceias usa:
-Kakashi m-a avertizt de micile posnai ale tatalui tau,Shen.
Eram sigur ca nu erea as de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc).Ne-am indreptat spre supra fata muntelui,un loc unde oameni fac parade.Am ajuns acolo si senseiul ne-a intrebat despre noi.Noi i-am spus sa ne spuna el primu:
-Ok.Ma cheama Cross Uchiha.Sunt nou in sat,vise nu porea am,aspiratii... sunteti prea mici sa va spun,ce urasc nu trebuie sa stiti. Acum e randul vostru.
Pe naiba nu ne-a spus nimic...
Ann:Ma cheama Ann Tutsichu.Visele meleu sunt distruse.Aspiratii... sa intrec pe cineva.Cea ce urasc... nu conteaza.
Shen:Ma cheama Shen Uzumaki,sa stiti.Visul meu este sa devin un mare hokage.Aspiratiile mele sunt de a imi intrece tatal,iar cea ce urasc este... ramenul cu ceapa.
Chris:Ma cheama Chris Uchiha.Eu nu am vise.Aspiratii...doar una,sa imi depasesc limitele.Iar cea ce urasc,este o persoana,o persoana pe care o voi ucide.
Cros:Perfec acum ca ne-am cunoscut, puteti sa va duceti acasa.Maine trebuie sa veniti la terenul de antrenamente 7,la ora trei dimineata.
La trei dimineata?Se pare ca vom face un antrenament foarte important.Dupa ce Cross la plecat eu si Shen ne-am indreptat spre padure, unde trebuia sa terminam lupta.Pe la jumatatea drumului o voce sinistra se aude:
-Deci tu esti fiul Hogagelui,Shen Uzumaki.Jalnic.
Shen:Pe cine faci tu jalnic?Vino aici sa vezi cat de jalnic sunt!
-Cum spui tu.
Iar persoama stramie isi arata chipul,fiind un baiat de cam doisprezece ani.Shen si cu el incepusera sa se lupte.Shen facuse cinci clone atacand-ul,dar baiatul misterios le distruse pe toate,iar dand-ui un pumn in plina figura lui Shen,plecase.
Chris:Shen esti bine?
El imi raspune ca da,plecand suparat.Mi se pare in regula.Cand am ajuns acasa l-am auzit pe tata vorbind cu mama cum ca Tobi ar mai fi trait.Perfec.De un alt razboi am mai avea nevoie acum.Ma indrept spre camera mea asteptand sa dorm.Nu puteam sa dorm ma tot gandesc la tipul ala care s-a batut cu Shen.In fine adorm.Ma trezesc dimineata si ma duc la terenul de antrnament 7.Cand am ajuns acolo am observato pe Ann ca astepta.Nustiu ce are dar sunt usurat ca nu mai spune acel BUNA!!!!! zgomotos.Asteptam si astepta pana vine si Shen.NU mai era asa de suparat ca ieri.Il salut si incepem sa vorbim despre tehnici jutsu,Ann uitand-us la noi cu o fata gen "Baieti si bataia".Deoadata Shen spune enervat:
-Iar intarzie?Unde o fi?
deodata o figura se strecura in spatele lui Shen:
-Sunt deja aici!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... toti ne speriaram si cazuram pe jos.Stai putin... el de ce s-a speriat?Nu noi ne-am strecurat miseleste.Dupa ce ne ridicam mergem mai departe si el ne spune ca v-a trebui sa facem un exercitiu care consta doar in atingerea lui.Simplu...exercitiu incepe.Shen atacand primul,dar cu o viteze orbitoare Cross se duce in spatele lui.
Shen:Ce nai...
Shen nu mai apuca sa spuna nimic cand deodata simti o lovitura in glezna,cazand pe jos.
Cross:Prea previzibil.Cum ai trecut de examen?
Shen:Cum ai devenit tu sensei?
Cel care era pe jos era o clona,adevaratul fiind deasupra spunand:
Shen:Teapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
dar Cross cu o viteza la fel de orbitoare il apuca de picior si il arunaca pe jos.
Cross:Teapa tie.
Chris:Ce viteza orbitoare...
E momentul sa atac imi adun forta in pumni si ma indrept spre el dar ferinduse de toate atacurile mele.
Cross:Ati obosit dejea?
Chris:Rghhhhhhhhh...
Incerc sa ii dau un pumn in fata dar fara folos.Se feresre.
Ann:E randul meu.
Ann se indreapta spre el cu un kunai dar tot fara folos.Arunca mii de arme dar fara folos.Lupta corp la corp dar fara folos.E atat de obosita incat Cross sensei decat sufla si cade pe jos.
Cross:Tu baiatul hogage.Esti prea agiata.Mai concentrazete.Baiete emo.Tu iti concentrezi puterea intr-un singur punct dar nu ai tincta.
Chris:Hph...
Cross:Iar fata cool,tu te epuizezi prea tare.Luatio de la capat
Pfffffffff... Incercam de vreo 20 de ori dar fara folos.Mai incercam odata si Cross ial arunca pe Shen spre min dar eu il arunc inapoi,Cross evitandu-se cu greu.Bingo!!!Mi-am data seama cum putem trece exercitiu.Ii chem pe Shen si pe Ann si ii spun planu...
Am incercat din nou,in echipa.Eu il arunc pe Shen spre Cross in timp ce el se lasa in jos Ann se duce cu viteza spre el cu un kunai.Acesta se teleporteaza in cealalta parte si spune
Cross:Bravo...
VA URMA...

SUNTETI MULTUMITI CU RANDURILE...


_____byChris_____







POTI SA MA INJURI POTI SA MA BATI POTI SA MA RANESTI DAR TOT CA MINE FAC.NIMENI NU MA POATE CONTROLA


Ultima editare efectuata de catre ChrisMixt2001 in Vin 22 Mar 2013, 22:38, editata de 1 ori
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
New Generation - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

New Generation - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Generation   New Generation - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 10:52

Prima iaaar!!!
Ma, cand tocmai te laudam, a trebuit sa ma distrugi:
Ce e subra??? Ce-i aia in castravetii mei murati din dulap?(rezerve secrete)
Ma rog... Uite, I understand that tu uraste eu, but (butterfly, fluturas de unt :3) incearca sa citesti si sa ANALIZEZI si alte ficuri de aici de pe forum, Cand scri un capitol e ca si cum ai scrie intr-o carte. Vezi in carti miii de "h"? Asta si la mine a fost o problema pana sa imi dea Egg cu o carte in cap si sa ma perfectionez.
Bun, si in total: Aciunea e buna, ai putina descriere ( desi se vede ca nu te axezi pe ea) si imi place firul povestii. :)
So, eu fiind copitatoare, bag un Shalom! ( a la Mihai) si iti zic spor la scris si la DESCRIERE. :*


New Generation - Pagina 2 Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Charlotte Sarkandy
Genin
Genin
Charlotte Sarkandy

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 260
Reputatie Reputatie : 84

New Generation - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Generation   New Generation - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 19:28

Hey,am venit si eu la ficul tau :). Imi place mult ideea!ce nu imi place sunt urmatoarele:
-Scrii putin
-Cateva greseli de tastatura (dar vad ca nu asa de multe ca inainte,asa ca bravo)
Si cam atat.In rest imi place tot si,debiastept Next-ul :)


New Generation - Pagina 2 Gdsgdgd
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
New Generation - Pagina 2 Asss10New Generation - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

New Generation - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Generation   New Generation - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 23:16

Capitolele unui fic trebuie sa aiba cel putin 25 de randuri (se considera rand, ceea ce trece de jumatatea spatiului de scris).
Membrii nu au voie sa lase critici celor care scriu ficuri, de aceea exista Grupul criticilor.
Mesajele din zona fanfiction trebuie sa aiba cel putin 10 cuvinte.
Nu e nevoie sa raspunzi fiecarui membru in parte pentru comentariu sau si, te rog, nu mai folosi CapsLockul, devine enervant.

Cu asta am incheiat si sper ca fiecare sa ia aminte la ceea ce am scris mai sus. Multumesc. :)


New Generation - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
New Generation - Pagina 2 Asss10New Generation - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

New Generation - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Generation   New Generation - Pagina 2 I_icon19Mier 03 Apr 2013, 23:21

Fanfic inchis la cererea autorului.


New Generation - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




New Generation - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Generation   New Generation - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

New Generation

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-