Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I don't care nothing about you.... - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I don't care nothing about you.... - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I don't care nothing about you....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

I don't care nothing about you.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I don't care nothing about you....   I don't care nothing about you.... - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 15:01

Scuze...cred ca m-am cam incurcat in ficuri...am citit toate capitolele de la acest fic, dar m-am cam pierdut...scuze... :>.<:
imi pare rau daca i-am indus pe ceilalti in eroare, nu va mai luati dupa mine, sunt aeriana... al noualea cer
Anunta-ma la next!Te pwp dulce is spor la scris in continuare!!!kiss


I don't care nothing about you.... - Pagina 2 33
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

I don't care nothing about you.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I don't care nothing about you....   I don't care nothing about you.... - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 17:04

thank you thank you thank you pentru anunt dulceataaaaaa.ce sa zic eu de intarzierea ta oare ? doar atat.NU MA MAI FACE ATAT SA ASTEPT CACI NU POT.ai inteles ?spor la scris si te astept cu next-ul. kiss dulce.Akatsuki_lavy
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

I don't care nothing about you.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I don't care nothing about you....   I don't care nothing about you.... - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Iul 2013, 12:26

Fan-fic blocat din cauza inactivitatii. Ultimul post al autoarei dateaza din 18 mai, noi aflandu-ne in 30 iulie.
Daca doresti sa il redeschizi, poti aunta un Critic/Moderator.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




I don't care nothing about you.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I don't care nothing about you....   I don't care nothing about you.... - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

I don't care nothing about you....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-