Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cand dragostea renaste [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rose Uchiha
Academy Student
Academy Student
Rose Uchiha

Sex : feminin Localizare Localizare : Pe Terra
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu fic-uri, sa ascult muzica...
Stare de spirit Stare de spirit : Cam distrata :))

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Feb 2013, 09:29

wtf oh my god !!! Un vis? Nimic? Cat suspans pentru asta! Adu cat mai curand poti nextul si sa nu cumva sa spui c-a visat ca visa sau ceva de genul ca ar fi prea de tot. Treci te rog si pe la fic-ul meu "Incurcaturi intre lumi" puppy eyes hi!

Choco :) : Nu mai faceti reclama la propriile voasrte ficuri. Daca lumea vrea sa il citeasca, daca nu, iarasi bine; nu mai comentati la alte ficuri daca vreti sa va faceti reclama la cel pe care-l scrieti voi. roll
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 12:51

Salutare..Mda stiu nu am pus capitolul de ceva timp dar o fac acum..Sper sa va placa!


Chapter 4 : Sick


Trecusera doua ore de cand m-am trezit din acel cosmar iar de atunci ma straduiam sa adorm dar frica nu imi dadea pace.Daca ma trezesc si visul devine
realitate, brunetul va aduce acasa o faca "curata" iar pe mine ma va alunga pentru ca sunt "folosita" ?
Ma ridic in sezut iar patul scoate un scartait ingrozitor care il trezeste pe brunet. Acesta incepe sa priveasca peste tot in camera dar se opreste la pieptul meu
care era gol. Trag cearceaful pe mine lasandu-l pe brunet ofticat.

M-am uitat la ceas care arata ora unsprezece jumatate asa ca am hotarat sa ma ridic din pat. Langa perna era tricoul brunetului pe care l-am tras pe mine acesta
fiind destul de lung cat sa ma acopere si incep sa imi caut papucei verzi, dupa ce ii gasesc merg spre baie pentru ritualul de dimineaza.
Dupa ce termin ma duc spre bucatarie unde mirosul cafelei amare a lui Sasuke invada camera.
Pereti maro erau insfarsit luminati de lumina puternica a soarelui pe care brunetul le-a lasat sa intre cand a tras jaluzelele care acopereau geamul.

Brunetul imi inmaneaza ceasca de cafea spunand un ''buna dimineata'' apoi ma saruta scurt dar apasat.Ma indrept spre masa din mijlocul camerei iar brunetul
imi trage scaunul ca un gentlemen si imi face semn sa ma asez. Uneori este asa dulce si atent dar uneori poate fi foarte nesim*it ca atunci cand ma lasa in mijlocul
nopti in apartament si pleaca cu baieti la poker sau ii cheama la noi ocupand tot apartamentul pentru ca este un ''important meci de football''la televizor.
Dar uneori venea cu flori si ciocolata fara motiv si ne uitam amandoi la filme de prost gust si incepeam sa plangem din cauza cainelui care murea la final si ma lua
in brate iar de obicei adormeam asa.

Dimineata a decurs normal fara intamplari ciudate pana pe la ora patru dupa-amiaza cand Sasuke a plecat la repetiti cu trupa iar eu am primit un pachet de la un
anonim. Am deschis cutia in care era o caseta si un biletel pe care m-am apucat sa il citesc imediat.

"Sakura crezi ca il cunosti asa bine pe Sasuke? Uite ce face el cand tu refuzi sa i-ti indepartezi picioarele.Sper sa i-ti placa caseta, bucurate de ea pana la final ! Cu scarba, Anonim"

Mesajul chiar mi-a trasnit interesul asa ca am mers in sufragerie si am introdus caseta in dvd player.Cand filmul a inceput sa se deruleze puteam simti atat de mult dezjust incat sa ma inec cu el.
Brunetul meu se rostogolea intr-un pat cu o roscata care gemea ca un animal in galduri.Am scos CD si l-am aruncat pe masa de cafea din fata canapelei.M-am asezat pe parchet si mi-am dus genuchi la piept lasandu-mi capul pe ei iar cu mainile imbratisandu-i.Ma straduiam sa gasesc un motiv pentru continului acelui CD dar, nu reuseam.


Deci acesta a fost capitolul...Sper ca va placut...




Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 13:03

Buna. Multumesc ca m-ai anuntat. Desi capitolul a fost scurt , mi-a placut , dar sunt foarte suparata pe Sasuke. waiting Iar saraca Sakura acum sufera pentru el. sad Sunt curioasa cum va reusi Sasuke sa scape de incurcatura asta , deci sa nu uiti sa ma anunti. dap ! Deny te hi!


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 18:35

Hey, am trecut si eu din nou pe aici. Imi place noul capitol, mai scurt dar nu-i nimic. Cam urat din partea lui Sasuke sa faca asa ceva. Deabea astept sa vad ce idei mai ai. Mersi de anunt si sa nu uiti si data viitoare ! Spor la scris bye. :*


 

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 2zj95ix
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 08:54

Ia uite ca baiat rau e Sasuke! Crede ca scapa nepedepsit? Daca nu ia Sakura atitudine, iau eu! Adica ii da flori, ciocolata, o strange in brate frumos, o saruta dulce, iar cand ea n-are chef el fuge la alta. Se poate asa ceva? Din cate am citit eu, da. Ce-ar totusi sa-si schimbe atitudinea si... hmmmm, m-ai cam intrigat rau de tot. Adu nextul cat de repede poti si te rog anunta-ma si pe mine. hi!
Sus In jos
Rose Uchiha
Academy Student
Academy Student
Rose Uchiha

Sex : feminin Localizare Localizare : Pe Terra
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu fic-uri, sa ascult muzica...
Stare de spirit Stare de spirit : Cam distrata :))

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 09:35

Ura! Ai postat si tu nextul. Un capitol excelent, ce altceva? Dar nu-mi place atitudinea lui Sasuke, ideea ca ar insela-o pe rozalia noastra. Deci, te rog sa ma anunti cand postezi nextul. hi!
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 10:23

Nu pot sa cred!Sasuke o sa m anance bataie! biciuitor
Pun pariu ca acel CD e de la Karin...
Daca visul devine realitate?very sad
Daca Saku pateste ceva? sad
O sa il distrug pe Sasuke daca ii face ceva lui Saku...si ori cum a ranit-o destul...
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 33
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 10:30

Offff.....
Sasuke,Sasuke.... :|
Trebuia sa faci tu o prostie nu?!
Mda....si ce prostie.... down
Iti multumesc mult ca m-ai anuntat kiss
capitolul a fost foarte frumos,biata Saku,Sasuke nu merita iubirea ei..
Astept sa pui repede next-ul si te rog mult sa ma anunti si pe mine!! puppy eyes
Spor la scris in continuare! kiss
hi!



Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Lav.ii♪
Genin
Genin
Lav.ii♪

Sex : feminin Localizare Localizare : In a special dream<3 .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dans,citit ficuri,creeat
Stare de spirit Stare de spirit : Imprevizibila

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 15:21

Biata Sakura . :( Mi-a placut mult capitolul si partea de la sfarsit m'a lasat :| sad down
Sa ma anunti ok ?


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 BL8dfQ5
◦═◦◦══════════◦

When you are far of me,
I am feeling so lonely.


◦══════════◦◦═◦



Fic-ul meu : https://sasu.forumgratuit.ro/t9766-listen-to-your-heart#275728
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Mar 2013, 23:05

Hey happy
Am ajuns cu intarziere la ficul tau, dar am ajuns happy2
Ce pot spune hi! ? Ficul tau e interesant , plin de suspans si vreau sa vad ce se intampla in continuare.... Ca sa fiu sincera, m-am uitat la primul capitol si am spus " ce ??? atat de mic ?? sigur nu este nimic interesant in el" dar uite ca m-am apucat de citit si m-a cam prins actiunea..... Sigur as fi vrut sa ai capitole mai lungi, dar e uimitor faptul ca spui atatea in prea putine cuvinte, cred ca esti o persoana foarte sincera, adica sti cum sa pui punctul pe "i".
Vreau sa vad ce va spune brunetul, ce va face Saku si cine este acel anonim.... Insa, te mai chinui un pic si scapi de mine lough , nu prea inteleg faza cu "proasta Hinata" m-a lasat complet in ceata O.o
Oricum sper ca o sa aduci nextul pana saptamana viitoare si sper ca o sa ma anunti si pe mene, nu ? puppy eyes
Te-am kiss
Sus In jos
Xpristina♥
Academy Student
Academy Student
Xpristina♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul ♥ Plimbarile de seara ♥ Compusul ♥ El
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 13:49

Interesant ficul tau ^^
Sincersa sa fiu , la inceput nu mi s-a parut cine stie ce, apoi am citit mai mult si chiar imi place >:D< . Dabea astept sa vad ce se va petrece cu cei doi dupa vizionarea casetei :*
Spor la scris si anunta-ma de next
Te kiss


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 531134_511052768935852_1123925550_n

♥️If one day you wake up and find that you're missing me and your heart starts to wonder where on this earth I could be Thinking maybe you'll come back here to the place that we'd meet
And you see me waiting for you on the corner of the street ♥️


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 733951_283730408426262_1332843687_n_large

χριστινα♥️
Fan ficul meu ^^ :
Te iubesc !...in ciuda diferentelor si a defectelor
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 19:15

Chapter 5 : When the love end..


Cand Sasuke s-a intors acasa am inceput sa tip, sa arunc in el cu tot ce imi pica in mana si sa ii injur toata familia. El ma privea cu o expresie de copil nevinovat, nestiind ce am patit. Ma intreba incontinu ce e in neregula cu mine dar eu tipam fara sa ii dau importanta. Plangeam si tipam, parca eram o isterica la spitalul de nebuni.
Ma simteam murdara, folosita eram lafel ca toate idioatele care i-au trecut prin pat. Chiar credeam ca contez pentru el dar nu era asa.
Pana la urma Sasuke e fiul unui mare mafiot isi mosteneste tatal. Mereu ii reproseaza de ce s-a despartit de mama lui, ca nu a avut suficienta minte sa aibe grija de ea, ca nu trebuie sa o lase sa plece si se jura ca nu va ajunge ca el dar nu prea i-a reusit, a ajuns exact ca tatal lui, sa indeparteze persoanele care ii iubesc...

-Tu, tu nenorocitule! M-ai mintit in tot acest timp, ca ma iubesti, ca sunt singura ta femeie iar tu te duceai la prima dezmatata care ti-ar fi oferit placere! Nu ma meriti, nu meriti pe nimeni, nu apreciezi ce ai, de aceea vei ajunge singur exact ca tatal tau !

Inca se uita la mine nedumerit asa ca am luat CD de pe jos si l-am lasat sa vada filmul in care el era protagonistul principal, in timp ce eu am plecat sa imi strang lucrurile..
Dupa ce am terminat am mers la Sasuke care rupea bucatile din CD. Am lasat geamantanul in fata usi si m-am incaltat cu vesnici mei mocasini albastri si mi-am luat geaca bej din cuier. Mi-am dres vocea si i-am spus.

-Sasuke...Vreau sa merg acasa, aici nu am ce cauta atata timp cat nu sunt dorita.

A oftat lung apoi sa ridicat de pe canapea si si-a luat cheile masini apoi s-a oprit in fata mea. Mi-am scos din buzunar cheia de la apartament si i-am inmanat-o. S-a uitat in ochii mei timp de 5 minute fara sa zica nimic. Am vazut tristetea, probabil vroia sa raman dar ar insemna sa imi bat joc de mandria mea pentru cineva pe care nu voi mai iubi lafel probabil niciodata. Chiar daca il iubesc, chiar daca m-as sinucide fara el nu imi voi bate joc de mine. S-a uitat la corpul meu si si-a muscat buza inferioara.Mi-am intors privirea imediat si i-am bagat cheia in buzunarul blugilor apoi am spus pe un autoritar ''sa mergem !'' si am deschis usa apartamentului...

In masina

Trecuse o ora de cand Sasuke conducea. In masina era aceea liniste de inmormantare care ma ardea pe interior. Vroiam sa ii zic cea dar nu stiam ce, probabil voi spune o prostie ca de obicei. Mi-am luat castile din geanta mea cafenie si am dat drumul muzici cand a inceput melodia Lanei Del Rey ''Dark Paradise''. Melodia asta ma alina mereu cand simteam ca am cazut intr-o prapastie de unde nici Dumnezeu nu m-ar fi luat.

Am aruncat o privire la Sasuke, care nu schita nimic dar ochii il tradau , erau rosi din cauza lacrimilor. Dupa putin timp a intrat pe contrasens. Am inceput sa tip la el dar parca nu mai auzea. Soferii incercau sa il evite, il claxonau dar lui nu ii pasa, doar conducea.
S-a aplecat spre mine si mi-a sarutat scurt buzele. Eram terifiata , respiram sacadat si plangeam. Sasuke mi-a zambit apoi mi-a spus ''te iubesc si...imi pare rau'' iar apoi s-a auzit un tir care claxona puternic dar nu am putut vedea, Sasuke imi acoperea ochii..


Acesta a fost capitolul..Sper ca va placut si scuze ca e scurt..


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 19:30

sad sad sad sad
Ce trist sad sad
Sunt suparata pe Sasuke biciuitor
Daca nu a avut grija de ea de ce inca vrea sa o faga sa sufere? sad
Iar acum... sad ....Cum sa faca asa ceva? sad
Sasuke a inebunit..... :|
Sper sa nu moara nici unul , chiar daca sunt suparata pe Sasuke crying
A fost un capitol foarte trist... very sad
Si chiar acum am ales sa ascult o melodie trista sad
Oricum , anunta-ma te rog la next. puppy eyes
Sper ca urmatorul capitol sa fie mai lung. puppy eyes
Chiar nu ma asteptam la Sasuke sa faca asa ceva sad
Iti multumesc ca m-ai anuntat , spor la scris si la noi ideii.
Ne mai ,,citim" data viitoare. hi! sad


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 23:06

Ceeee....NUUUUU...ma omoara!! can\'t see !!!
Suspansul asta ma omoara! crying
Ce se va intampla cu cei doi?!
Ce?!Sa-mi spuna cineva ca mor aici! nervi!
Cum a putut Sasuke sa faca asta?!
A pus-o si pe ea in pericol,daca vroia sa moara trebuia
sa se arunce de pe bloc,sau treaba lui ce facea,dar nu trebuia
sa o puna pe Sakura intr-un asa pericol!
Offff..... :|
ACpitolul a fost minunat si astept sa pui repede de tot next-ul si
sa ma anunti si pe mine te rog frumos! puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss

P.S.:Nu uita de nexu! hi!



Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Apr 2013, 17:49

Hei...am aterizat...si NUUUU!!!!
Cum a spus si saku_ra, daca vroia sa se omoare,, sa se arunce in lac, sa sar de pe bloc, sa se arunce in fata trenului, dar sa nu pateasca ceva Saku, ca atunci turbez! angry
Si pentru cineva, o sa iasa urat de tot, atat de urat in cat si-ar fi dorit sa moara! evil devil mua ha ha
Anunta-ma la next!!!!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 33
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 08:42

Frumos, Minunat, Superb, Excelent, Total si Complet Genial si.... STOP CADRU!!!!!!!
Asta este rezumatul acestui capitol. waiting Tu ce parere ai?! Adica, mie una mi-a placut la nebunie, a fost pur si simplu genial, dar a trebuit tu sa ne lasi cu ochii-n soare. Nu ma intelege gresit, iubesc suspansul, cand il creez eu. well? awesome right? Cand ai de gand sa termini odata cu acest suspans? Niciodata sper! Pentru ca eu iubesc suspansul intr-un fic sau o carte, poveste, film...orice.
Deci...fara deci.... Te rog sa ma anunti cand postezi nextul! Pana atunci, te kiss dulce si iti urez spor la scris. Ja ne! hi!
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 14:37

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.... :=((:
Spune-mi te rog ca nu moare ! te rog ! Nu pot crede ca Sasuke e in stare de asa ceva, adica daca el e un bou cu creier de magar si isi ia viata, nu trebuie sa ii ia dreptul pe care Saku l-a primit de la natura....
M-ai lasat masca O.O Vreau sa vad ce sa mai iintampla. Te rog anunta-ma si data viitaore, cum ai facut si acum; multumesc pentru inca un capitol exceptional !
Te-am kiss
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 14:16

Fan-fic blocat din cauza inactivitatii. (pe 31 martie a fost postat ultimul capitol, astazi aflandu-ne in 1 iulie).
Daca doresti sa il redeschizi, poti anunta un moderator sau critic.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea renaste [+16]   Cand dragostea renaste [+16] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Cand dragostea renaste [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-