Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
personajul preferat - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
personajul preferat - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Gareda
Academy Student
Academy Student
Gareda

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ----
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

personajul preferat - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 5 I_icon19Dum 06 Apr 2014, 23:08

Sasukey
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

personajul preferat - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 5 I_icon19Dum 13 Apr 2014, 17:16

Personajul meu preferat este ...  banda  Kibaaa!
Kiba , deoarece ii plac animalele  rainbow :\  ,  pentru ca este foarte dragut si imi plac la nebunie ochii lui  love  , sunt practic indragostita de un personaj anime !  oops  , cam dau din casa  lol!  . Este haios , unele glume sunt foarte reusite si este puternic.  oh my god !!! 


Al doilea personaj preferat , varianta feminina este ...  banda  Sakura!
Sakura , deoarece este o tipa dura ( asa ca mine  fun ) , e delicata si draguta fooc  kboom si recunosc...imi place parul ei!  lough


Eee si cam asta e parerea mea  what?lol!  !
 
Sus In jos
Meow
Academy Student
Academy Student
Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : hmm , undeva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 3

personajul preferat - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 5 I_icon19Sam 25 Apr 2015, 22:54

Hmm , cred ca imi place Tusande , dar nici Temari nu-i rea sa nu mai zic de Anko, le plac deoarece sunt firi puternice si nu au nevoie de ajutorul nimanui  jos palaria in fata
 acestea sunt imaginile mele preferate 
 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
                            [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] aici arata exact ca Naruto :))
                                        [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Carmen
Academy Student
Academy Student
Carmen

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Arges, Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : make-up-ul, cititul si calatoriile
Stare de spirit Stare de spirit : fericita :*

personajul preferat - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 5 I_icon19Joi 07 Mai 2015, 21:21

Pe locul unu: Itachi si Kakashi. Nu pot alege intre ei in love  Pe locul doi e Sasuke pentru ca am citit manga si am vazut ca i-a revenit mintea la cap... de asemenea si Garra, tot pe locul II. Pe locul trei ar fi Naruto, Sasori, Deidara si Shikamaru...
Sus In jos
Akane-chan XD
Genin
Genin
Akane-chan XD

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Konohagakure
acebook acebook : Anne Marie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 76
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia, astrologia.

personajul preferat - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 5 I_icon19Vin 07 Aug 2015, 16:40

Personajul preferat?Hmmm,DeiDei-kun  in love in love.Cum sa nu il adori,cummmm?Ochii aia perfecti,parullll  in love[sunt innebunita dupa blonzi cu ochii albastrii],felul cum arata[e asa hottt  hey sexy !] ,este foarte amuzant,inteligent,puternic,obsedat de arta [ca je  well? awesome right?],nu suporta sa piarda.As scrie un roman intreg ce imi place la el  love.
Sus In jos
Continut sponsorizat




personajul preferat - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-