Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
personajul preferat - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
personajul preferat - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Noi 2010, 08:03



toate bune si frumoase dar sa nu mai aud ca Sakura e o fire miloasa lough ...

Kakashi e favoritul meu, un tip inteligent considerat geniul din satul Konoha, foarte puternic. Un ninja de mare valoare.
Sus In jos
ღTweetyღ
Genin
Genin
ღTweetyღ

Sex : feminin Localizare Localizare : my world and mine alone
Nr. mesaje Nr. mesaje : 235
Puncte : 281
Reputatie Reputatie : 39
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen...
Stare de spirit Stare de spirit : Eu !? Mereu naiva cand vine vorba de EL.

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Dec 2010, 12:44

Imi place Sakura deoarece e iubitoare,frumoasa,copilaroasa iar in lupta se schimba,devenind puternica si incercand sa-i apere pe cei la care tine.
Si Temari pentru ca este puternica si imi place evantaiul ei si e rebela
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Dec 2010, 15:06

Hmm..personajul meu feminin preferat este Sakua pt. ca este isteata, frumoasa si nu se sperie prea usor. Pe locul doi este Naruto pt. ca este frumos si k nu se da batut nici o data , bine tot pe locu 2 ar fi si sasuke.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : personajul preferat - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 00:32

Mie una imi plac toate personajele , ma refer la cei din Konoha si Satul Ascuns in Nisip
Fetele : Sakura , Temari , TenTen si Hinata ..
Imi plac toti baieti =))
Mai ales Sasuke , Naruto si Neji , hihi

Mrrr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 23:01

DIntre fete imi palce de Tsunade , zicti si cvvoi nu e puternica? si frumoasa? si destepta?si dezvolatata foarte bn din punct de vedere fizic si mintal lough iar dintre baieti............ poiiii Kakashi e cel mai tare ,dupa care Sasuke, imi place comportamentul lui :)


Ne mai auzim hihih hi! kiss
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : personajul preferat - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mar 2011, 17:22

Da da !

Tsunade este foarte bine dezvoltata si violenta =) :X
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mar 2011, 20:11

Sunt multe personaje in Naruto, asta stim cu totii, personajul meu preferat, ei bine nu stiu sa va zic drept care este, sunt multe care imi plac.
In primul rand este Naruto, a devenit exemplul meu din viata de zi cu zi, este imun parca la toate gurile rele ce-l inconjoara si niciodata nu-si pierde speranta.
Sasuke este un personaj destul de cool, insa a inceput sa nu-mi mai placa asa de mult de cand s-a dus la Orochimaru si a trecut de partea raului. De mentionat e insa faptul ca eu sunt de-abea la episodul 88 din Naruto Shippuuden si din cate am inteles eu in episoadele ce urmeaza se va intoarce in sat.
Sakura imi place si ea destul de mult, la inceput era inutila aproape, insa vointa ei a fost asa de mare incat a devenit un ninja medical de elita al Konohei si mana dreapta a lui Tsunade
Gaara imi place foarte mult si el, a trecut prin atatea si acum este Kazekage. Mi-a venit sa plang cand am vazut ca era mort, insa mi-am revenit cand l-a inviat batranica aceea.
Shikamaru este ultimul dintre favoritii mei, el mereu analizeaza atent situatia in care se alfa si elaboreaza planuri de-a dreptul genial, este un adevarat geniu, pacat insa ca este lenes.
[b]
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
*caty-ana*
Academy Student
Academy Student
*caty-ana*

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : scoala
Stare de spirit Stare de spirit : fericita

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Apr 2011, 21:28

Mie imi place 3 personaje. NARUTO, SASUKE si SAKURA. Naruto pt ca nu se da niciodata batut si pe urma obtine ceea ce vrea, si ajunge ca inamicul sa fie invins, Sasuke pt ca e tacut, dracutz, e un bun luptator chiar daca il uraste pe naruto ajung la o intelegere, este inteligent,misterios. Iar de Sakura imi place pt ca e mereu vesela, happy2 e rea in lupte. kiss in love a hug
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 08:21

Daca e sa zic cred ca personaju meu favorit este Gaara.


Ultima editare efectuata de catre Mihai112_Gaara in Mar 17 Mai 2011, 12:02, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 22:02

Sincer mie tot de Sasuke imi place...de ce? pai cred k datorita aspectului fizic love si nush poate atitudinea lui serioasa, insa uneori este prea...in fn....si de sai imi mai place, e foarte dragut si ador comportamentul lui. Sunt niste faze in anime foarte amuzante cu el lough
Ca personaj feminin: Sakura. E foarte frumoasa si ambitioasa, e perechea ideala pt. Sasuke
love
Sus In jos
aLeXuTzA10
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 13:21

Ca personaj feminin imi place de....Sakura, iar ca pesonaj masculin de Naruto happy2
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 00:56

hmmm personaj favorit :-?

pai am 3 bucati :))

1.Itachi de ce?
Felul lui de a gandi , atat de misterios. puternic, dragut, fara mila si mai ales atat de devil >:)
2.Suigetsu de ce?
Mereu vesel cu zambetul ala a lui :))) glumele si faptul ca mereu ma facut sa rad
3.Naruto de ce?
Fiind ambitios, puternic, crezand in calea lui ninja, devenind exemplar pentru multi :)
Cam atat a si sa nu uit personajele detestate >:)
1! Sasuke- pra se da mare, mi la omorat pe Itach fara macar sa incerce sa afle adevarul X( , sa zic prost dar asta ar fi o insulta pentru fani deci :P srry
2! Sakura- bine nui vorba ca o urasc doar ca imi este urata pentru odul ei de a fi :|
cam asta ar fi scuze daca am suparat pe cineva asta e parerea mea :x
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 21:57

Naruto ❌x este foarte frumos in shippuden .... foarte puternic, glumet, isi traieste viata la maxim si nu se da batut niciodata ❌x


P.S. Myiu .... cum sa zic ... ai un os de la mine .... la pers nedestate .... ai dreptate in totalitate kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
personajul preferat - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 22:56

Kakashi arata asa misterios cu masca... in love Da clar dintre baieti el e cel mai dragut si imi mai plac Itachi si Sasori (chiar daca mor) si cum sa lipseasca celebrul Sasuke.Si nu in ultimul rand Naruto pentru ca arata destul de bine si nu se da niciodata batut, un lucru care il apreciez. dap !

Dintre fete imi plac Sakura si Temari...Si poate putin si Ten Ten think
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Iul 2011, 14:32

Personaje preferate zici?

Paai, ia sa vedem:

Imi place foarte mult Neji, pentru ca intotdeauna este intelept, si stie sa se bata nu gluma. Byakugan-ul il ajuta foarte mult, si e si atragator. heh
Apoi, ar urma verisoara lui Neji, Hinata, care de asemenea imi place pentru ca este speciala prin timiditatea ei, si prin faptul ca la un moment dat devine puternica pentru Naruto.
Ar urma Naruto pe lista, pentru ca el e personajul principal. Ii adoor atitudinea si imi mai place si cum arata. O fi el blond, da' nu-i prost intotdeauna si stie ce vrea, chiar daca s-ar sacrifica pe el, tot l-ar aduce pe Sasuke inapoi in sat. Oricum, ar forma un cuplu foaaarte dragut cu Hinata, si sper ca sa o faca intr-o zi. Sa aiba amandoi curajul sa-si arate sentimentele.
Si nu in ultimul rand, SasuSaku ramane aici pentru personaje preferate. Amandoi sunt complet diferiti, dar stiti cum se spune ca extremitatile se atrag. El: misterios, calm, ganditor, dur, razbunator. Ea: cam hiperactiva uneori, naiva, draguta, inteligenta, glumeata, si cam pripita uneori.(saracul Naruto, ce si-o ia pe coaja) lough

Cam atat aveam de spus.


happy2
Sus In jos
Daniela200090
Academy Student
Academy Student
Daniela200090

Sex : feminin Varsta : 23
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 0

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 20:09

Pai , hmmmm .......... Deidara ,nu stiu de ce . A si .... altcineva nu-mi vine in minte .
Sus In jos
PiXxi
Academy Student
Academy Student
PiXxi

Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 00:27

pai ka pesonaje feminine Konan,pentru ca este singura din akatsuki iar asta o face sa para puternica,este destul de tacuta,calma,rece si distnta,iar asta-mi place fiindca asa sunt si eu si are parul albastru,este culoarea mea favorita si mi-ar placea sa il fac si eu tot asa.Si-mi mai place si Temari fiindca sincer mereu a fost altfel fata de celalate. Iar ca personaj masculin imi place Naruto,ma uimeste,este dragut si crede in propriile forte este singurul care l- schimbat pe nagato,si odata cu astasi pe mine .
Sus In jos
alexdx112
Genin
Genin
alexdx112

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 197
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : PC
Stare de spirit Stare de spirit : Fericit

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 10:49

eu as spune ca mi-ar place deeeeeeeee.... naruto si kiba happy2
Sus In jos
Himi
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Himi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Heaven.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2325
Puncte : 2364
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : My Guitar & Music <3
Stare de spirit Stare de spirit : Nyaaaaaa ~

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 17:29

Well,it's mu turn.
Este destul de greu sa aleg,imi plac aproape toti:]]
Dar...pai sa vedem...

Dintre fete: Sincer,imi place la nebunie de Temari,este asa bad,draguta si cu capul pe umeri,iar evantaiul ei...ma da gata mereu:]].Sakura mai imi place desi...nu ma prea topesc dupa ea.In Naruto nu mi-a placut cam deloc de ea,dar in Naruto Shippuden,a inceput sa imi placa cat de cat,avand in vedere ca a denevit si ea mai...utila [sa zic asa:))],mai puternica si parca si-a mai schimbat personalitate. P.S o ador si pe Tsunade,este fenomenala tipa aia,puterea ei,maturitate si...ei bine,imi place aproape tot la ea cu exceptia...eh,you know,those boobs O.o

Dintre baieti: Aici este cel mai greu posibil:]]
Pai in primul rand Kakashi roooockk!!<333 Il ador,a fost preferatul meu de la incep.Pare asa..putin misterios,e sarcastic si...rusinos] Il iubesc.^_^.Ar urma Gaara,nu stiu de ce dar tipul acesta ma atras de prima data de cand a aparut prin peisaj,si cand te gandesti ca a trecut prin o gramda de greutati,anyway i like Gaara :x.,ohhh si Shikamaru este penal rau de tot:]]Are un caracter super kuuul,e foarte inteligent si scoate niste perle uneori de cad de pe scaun. *hehehe*
Oh da,by the way,i hate Sasuke -.-'.Honestly,la inceput mi-a placut Sauke,insa de cand am inceput sa urmaresc Shippuden,il urasc.Are caracterul acela,nesuferit,atotstiutor si...cretin [scuzati-mi expresia:))]

Akatsuki: Deidara,Itachi,Kanon<3333 [nu m-am putut abtine:))]
Sus In jos
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 23:09

Pai, personajul meu preferat este Sakura pentru ca il bate mereu pe Naruto lough si al doilea este Kakashi pentru ca este amuzant lough .
Sus In jos
Alexutz97
Academy Student
Academy Student
Alexutz97

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dorohoi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 36
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Cs,Mt2,Forumuri Naruto
Stare de spirit Stare de spirit : FoarteBuna

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 14:02

Daca ma gandesc personajul meu preferat e Itachi
Mie imi place de Itachi ca e serios arata cool:)) are multe tehnici si bune,e puternic si are si el sentimente ....etc.
Sus In jos
Th3Mast3r
Genin
Genin
Th3Mast3r

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 221
Reputatie Reputatie : 14
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt fericit mereu

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 07:21

Locul 1 Sasuke

De ce? El poate distruge pe oricine cu puterile lui oculare dar este cam nemilos si misterios dar puternic nu mai zic

Locul 2 Naruto

De ce? Naruto este fiul celui de-al patrulea Hokage Minato Namikaze care a sigilat-o pe kyuubi(vulpea cu noua cozi) Naruto este si el un increzut dar cateodata este defapt un erou.

Locul 3 Tobi

De ce? Tobi este seful akatsuki s-ar zice ca sub masca ar fi Obito prietenul lui Kakashi din copilarie sau Madara cel ce a inviat-o pe noua cozi cand Naruto nu era nascut.

Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 22:05

Personajul meu preferat este Sasuke. De cand am inceput sa urmaresc ''Naruto'' cel mai mult mi-a placut de brunet. La inceput cum era desenat si caracterul. Apoi mi-a placut puterile lui, pentru ca renunta la copilarie pentru a-si razbuna familia si era ambitios. De foarte multe ori a salvat oameni si era interesant cand era in preajma echipei''taka'' dar si a lui Naruto. Desi, pe urma, am fost putin trista. Personajul meu preferat fiind dominat cu totul de ura, nu se gandea ca poate sa sfarseasca rau intrand in acea organizatie. E puternic si mereu mi-as fi dorit ca el sa fie cu Sakura. Sunt foarte impresionata de comportamentul Sakurei dar si a lui Naruto, pana la urma brunetul nu era chiar atat de rau.
Prietenie, iubire, actiune, imi place mult acest anime. Sper ca Sasuke sa renunte la planul de razbunare, sau macar sa nu sfarseasca fiind personajul negativ.
Sus In jos
Suzuki
Academy Student
Academy Student
Suzuki

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prieteni...;))......nu mai stiu ce sa zik...
Stare de spirit Stare de spirit : Happy :P

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 15:29

Paii....imi place foarte mult Sakura, Tsunade, Hinata si Temari.......iar baieti imi plac Sasuke, Naruto, Kakashi, si Gaara :P heh
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 15:49

Favoritii mei din Naruto sunt:
-Temari pentru ca este puternica, desteapta, feminina si foarte draguta cu o personalitate puternica(ca a mea:D)
-Shikamaru este dragut, foarte destept, amuzant si foarte prietenos cu toti din jurul lui.Imi place cel mai mult de el.Mai ales ca isi ascunde sentimentele fata de Temari.E asa dulce!
-Deidara nu a vrut sa se alature lui Akatsuki.Adora arta + ca se pricepe la arta...Arata dragut si sunt sigura ca isi iubea satul...
-Suigetsu este puternic, foarte amuzant mai ales cand se cearta cu Karin.Mie sincer mi se pare dragut in afara de faptul ca are colti:P.
-Sasori este foarte talentat.Nu suport la el faptul ca a devenit o papusa, este tare de treaba, este dragut si este numit 'sishou' maestru de catre Deidara.
-Kiba este foarte amuzant si foarte dragut.Naruto se intelege foarte bine cu el, iar Kiba cand lupta cu Akamaru sunt foarte puternici impreuna.
-Tsunade este foarte puternica.Arata foarte bine la 50 de ani.(stiu ca folosese chakra)Ea este prima doamna Hokage.Are insa o mica problema cu Sake.Ii iubesc purcelusul ei:D
-Kankuro este talentat.Acele dungi de pe fata lui sunt pentru a-l ajuta la controlul chakrei in papusi.Arata dragut fara dungi.
-Gaara devine un prieten adevarat si foarte de treaba.El nu are voie sa doarma deoarece se poate trezi Shukaku.Acum ca Ichibi(o coada) i-a fost scos din corp poate sa se culc linistit.
Cuplul meu preferat este ShikaTema.
Al vostru care e?
Va las,
Ja Na!
Sus In jos
Continut sponsorizat




personajul preferat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-