Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
personajul preferat - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
personajul preferat - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Vin 13 Iul 2012, 01:22

E greu de spus....dar, il aleg pe...offfffffff....chiar nu ma pot hotari.....adica...am doar doua variante dar...amandoi sunt asa de...de.....wawwwwww....

1) Neji....
El e asa de...de nu stiu exact, dar are acel ceva ce te face sa il privesti si sa il admiri,...este asa de precis si calculat in lupte...si chiar si atunci cand nu lupta,...dar...dar totusi in acelas timp e si...si...si asa de...de...offf...nu chiar nu stiu...

2) Sasuke
El e asa de misterios, distant rece si plin de ura,...dar asta este doar un invelis de aparare cred eu...adica a trait cea mai mare parte din viata crezand ca Itachi a omorat indreg clanul...si a vrut sa se razbune...si a si reusit...ca sa ce?...ca sa afle ca fratele sau a fost obligat de conducerea satului....deci el are farmecul ala misterios si sumbru si atitudinea aia de baiat rau care ma atrage asa de mult...
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Sakura and Sasuke
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde vrei tu ..:xx)
acebook acebook : adauga profilul tau ...Beea Beeatriss
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Dans, Muzica,Distractia,Adrenalina,Filmele HORROR si desigur IUBIREA..!! :xx).
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zumbetul pe buze si fac glume chiar si atunci cand nu trebuie ...:))../`.

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Joi 02 Aug 2012, 14:57

Pai la mine pe locul 1 sunt 2 persoane : Shikamaru pentru ca este mereu linistit, lenes mai tot timpul, isi calculeaza fiecare miscare, si inteligent si e mereu pesimist. Si desigur Gaara pentru ca pot spune ca am avut un trecul la fel si e dragut, destept, cu o ura asemanatoare ca a mea si mai e ceva ce ma atrage la el dar nu stiu inca ce ..[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 15:03

Pai personaju meu preferat este Naruto in love pentru ca este:puternic,frumos,nu se da batut niciodata si imi place stilul lui de lupta si nu stiu dece va place asa de mult de sasuke down
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Vin 19 Oct 2012, 20:11

Naruto is the bestttt...nu de alta,dar Naruto nu e genul ala de caracter care sa distruga Konoha.Sasuke,Sasuke Sasuke e dragutz chiar frumos,dar eu nu cred ca voua v-ar placea ca cel mai misterios,super,nu stiu cum tip...sa nu va acorde nici o atentie,sau sa creada ca ii sunteti inferiori sau geva de genul...
Sus In jos
Kiro
Genin
Genin
Kiro

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Japonia(Tokyo)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 58
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenarea animeurilor,muzica
Stare de spirit Stare de spirit : vesela,ciudata.

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Sam 20 Oct 2012, 08:26

OK vin si eu pe aici si:clar si normal ca voi alege pe ITACHI UCHIHA adica tipul e sarmant,sooper dragutz,e unul din cele mai puternice personaje de acolo.
PS:sunt casatorita cu el.... in love rolling on the floor
Sus In jos
Paty
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : oriunde
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Sam 20 Oct 2012, 08:50

HEI DA SI LA MINE E TOT ITACHI(IUBIREA SI DISPERAREA MEA)E CE; MAI CEL DIN ANIME DUPA MINE.
SASHA ESTI SIGURA CA NU SUNTEM SURORI??? well? awesome right? in love kiss
Sus In jos
Naruto64
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Galati
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mier 12 Dec 2012, 17:18

Naruto,Sasuke,Kakashi,Orochimaru,Sakura,Gaara........Nu am un singur preferat :D,aaa mai este si Madara
Sus In jos
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Nu ma pot decide   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Dec 2012, 23:48

Sincera sa fiu nu stiu pe cine sa aleg:SASSUKE sau NARUTO.
Amandoi sunt lafel de draguti si puternici .
Ei sunt personajele mele preferate hug2
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
personajul preferat - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 16:56

La mine personajul meu preferat este Hinata deoarece incearca mereu si vrea foarte mult sa se schimbe si sa evolueze, in special pentru Naruto.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 19:32

       Personajul meu preferat este Itachi. E foarte frumos [aww, soţiorul meu=]] , puternic si sufletist. Si-a lasat fratiorul mai mic in viata, cu toate ca a trait cu gandul ca acesta il va uri toata viata. A luat pe umerii sai greutatea asta si si-a acceptat soarta. Pentru mine, acesta este un erou. in love Si il iubesc! Clar?! Nimeni nu se atinge de el =]]]]] *glumesc*
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 20:42

Ei, ei nu m-am putut abtine si am trecut si eu pe la topicul asta. Pai eu nu am un singur personaj preferat ci doua heh :
1) Itachi Uchiha - deoarece el este un tip dragut, dragastos, care isi iubeste fratele foarte mult. Cu toate ca era un tip pacifist a acceptat sa-si omoare clanul de dragul satului ( pt ca stii si voi prea bine, clanul Uchiha voia sa puna stapanire pe sat) si l-a lasat in urma numai pe Sasuke ca mai apoi sa-l omoare si Itachi sa-i ofere o noua putere. Este de admirat ca nu l-a last pe al treilea Hokage sa spuna adevarul ascuns in spatele nimicirii intregului clan ci a acceptat cu bratele deschise o viata in care a fost urat, iar in momentul in care a fost omorat de Sasuke a murit cu zambetul pe buze si a spus ,, Imi pare rau Sasuke nu va fi o data viitoare'' si apoi l-a atins pe Sasuke cu doua degete pe frunte cum obsinuia sa faca cand erau ei mai mici.
2) Naruto Uzumaki - deaorece el este un baiat foarte, dar foarte amuzant, nebun de legat, iubitor, care a trecut prin multe lucruri, dar tot a vrut sa le dovedeasca celorlalti cum este el cu adevarat si pana la urma a reusit i-a facut pe toti ceilalti sa-l iubeasca sa-l respecte, a ajutat multi oamenii sa revina pe drumul ce bun , un exemplu fiind Garra.

Pai, cam atat
Va pupaceste Lola kiss
Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin
UchihaAlexandru

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 04:05

In naruto am multe personaje ce-mi plac,fac un clasament top 9 sa aflati:
Primul este Uchiha Sasuke deoarece are un look cool,e serios,popular,puternic si alte calitati bune.De asemenea,are o poveste trista si interesanta din trecut,imi place ca scopul lui este sa se razbune pe fratele sau,care si itachi imi place la fel de mult ca si sasuke.
Pe al 2-lea loc se afla Kakashi Hatake deoarece este un jounin foarte bun,are niste abilitati foarte bune,e serios,prietenos si cu foarte multe cunostiinte ninja..Juts-ul acestuia care-mi place cel mai mult este chidori.
Pe al 3-lea loc se afla Gaara-este cel mai mic copil al 4 kazekage.E de apreciat ce abilitati are,cred ca toti cei din satul nisipului este mandru de el,munceste mult,lupta bine,e un om serios,imi place cum foloseste nisipul din borcanu ala sa se apere/atace.
Pe al 4-lea loc se afla Madara Uchiha-Trebuia sa-l pun pe primul loc,dar merge si aici :)) Deci este fondatorul clanului uchiha la inceputurile satului konoha.Este o legenda care merita sa fie un ninja adevarat,a muncit mult sa-si atinga scopul,acesta avand foarte mult juts-uri,o putere uimatoare care poate sa distruga orice.Plus ca e un uchiha,toti se nasc niste ninja adevarati :)
Pe al 5-lea loc se afla Jiraya,acesta a fost in grupul celui de al 3-lea hockage impreuna cu Orochimaru si Tsunade,alte legende,toti 3 ii adaug pe acest loc.Jiraya are niste abilitati extraordinare,desigur la inceput este un clovn ca Naruto,dar in viitor se arata un ninja foarte bun,un expert in artele martiale si un maestru foarte bun.La fel si orochimaru,el din pacate a "parasit grupa" si si-a croit propriul destin,el a devenit rau,insa a rezistat la toate gropile,are niste abilitati interesante cu serpii,cu ei a crescut luptandu-se.Tsunade este o femeie desi sensibila,una foarte puternica,la fel ca cei 2,e o femeie foarte buna in artele martiala,stapaneste bine juts-urile si are o pasiune mare pentru jocuri pe bani,ca mine :))
Pe al 6-lea loc se afla Danzō Shimura-este al 6-lea hockage,acesta a fost in trecut un ninja bun la suflet,a fost foarte bun la fel si in prezent,are foarte multe abilitati,e un om precaut si serios.Acesta are foarte mult sharinganuri pe mana,nu mai stiu exact cate si de unde,stiu ca unul i l-a furat de la Uchiha Shisui,acest om devenind rau,desi un ninja foarte bun,el a fost ucis de Uchiha Sasuke.
Pe al 7-lea loc se afla Neji Hyuga-Un tanar cu niste abilitati foarte bune,este o fire serioasa,calma,linistita si un ninja bun.Imi place tehnica byakugan care vede dincolo de lucruri cu o distanta maxima.Cel mai des isi foloseste palmele in unele miscari,cum ar fi tehnica cu lovitura celor 60 de palme in stomac,este una dureroasa si tare.
Pe al 8-lea loc se afla Naruto Uzumaki- Serios,nu ma reprezinta deloc,este un timp arongat si imatur,desi l-as pune pe locul 1 pentru puterea incredibila a acestui clovn.Nu stiu daca semana cu tatul lui,dar nu cred,desi sunt uimit cat de bun a putut sa devina,poate in viitor ca tatul lui Minato.Cred ca va avea un viitor fericit :)
Pe al 9-a loc se afla> Tobirama Senju si Hashirama Senju deoarece ei 2 sunt Tobirama Senju(al 2-lea hockage) si Hashirama Senju(primul hockage) aman2 au creat konoha,si-au dat orice pentru sat,aman2 au ogramada de abilitati,sunt profesionisti,niste legende ninja foarte respectosi.Primul hockage folosea tehnica pamantului,acesta a dus o batalie de neuitat cu legendarul Uchiha Madara,nu mai stiu,dar stiu ca in prezent aman2 sunt decedati,din pacate..:( Al 2-lea hockage se foloseste de apa in mai multe tehnici.
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Sam 02 Mar 2013, 20:27

Acuma am ajuns si eu pe aici.. Personajul feminin preferat ar fii Hinata , pentru ca este timida , draguta si incearca intodeauna sa faca un pas in viata. Rad de fiecare data cand se rusineaza , este amuzanta cand face asta , si este o fire inteligenta care are un caracter ofensiv si metode de aparare si localizare cu totul speciale.
Personajul barbatesc preferat este Kiba Inuzuka:
Stiu ca multi nu-l adora si ca multi spun ca e idiot ca se baga in relatia NaruHina , dar mie nu-mi pasa si sper sa nici lui :D . Este un tip amuzant , nebun. Este o fire energica de felul lui , ajuta cand e nevoie si este foarte dragut . Mie imi plac acele semne specifice clanului lui si imi place cainele lui Akamaru. Am spus aproape tot ce imi place la el . :D

Sper sa nu ma barfitit sau sa ma certati , sau sa ma credeti ciudata pentru ca iubesc cuplul KIBAHINA :x :*
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 17:31

Hmmm...
Nustiu ce sa zic.
Imi cam plac toate personajele.
O sa fac un top 6!

Primul ar fi. . . Naruto desigur! Imi place mult deoarece are un caracter aparte. Nustiu are abilitati innascute plus ca imi place faptul ca duce de atatia ani in spate o poveste foarte trista. Mi se pare puternic, deoarece a trecut peste tot si nu a bagat de seama ce spunea lumea. Il apreciez pentru acest fapt.

Al doilea ar fi Sasuke. Intr-un fel imi place intr-un fel nu. La fel ca si Naruto are poveste trista. Dar sa plece din sat pentru razbunare. Asta ma enerveaza cel mai tare. Doar stiti cum se zice : "Razbunarea e arma prostului". E foarte puternic nu zic ca nu dar imaginea de tradator singuratic il afecteaza.

Numarul trei Sakura. Nu o fi ea singuratica sau fara parinti, dar imi place ca e puternica si inteleapta. Singurul defect al ei este sensibilitatea. Daca si-ar arata adevarata fata, ar fi. . .

Numarul patru Hinata. E rusinoasa si haioasa asta si asta imi place la ea. Nu este cea mai puternica, dar da dovada de devotament.

Kakashi: In primul rand e haios. In al doilea rand are niste technici de mama mama. Plus ca e dragut. Il respect deoarece stie cum sa intruiasca o persoana.

Gaara: Ca si Naruto si Sasuke duce in spate o poveste trista. Il ador! Il apreciez pentru ca are o gandire stralucita si isi dezvolta puternicia pe zi ce trece. Este un prieten de incredere chiar daca nu prea stie sa se comporte cu Unele persoane.



Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 21:40

Hmm . Depinde :) Fiecare are ceva ce mă atrage.. Dar pe primul loc ar fii Sasuke :))Nu ştiu .. De când l-am văzut prima oară în Shippuden mi sa pus pata pe el :))) Ar mai fii Naruto în primul rând .. Itachi .. Kakasi :)) Neji , Gaara.. Dar ca personaje feminie ar fii Temari . Nu prea îmi place Sakura .. DAr alături de Sasuke fac un cuplu perfect :d
Sus In jos
disasterology
Academy Student
Academy Student
disasterology

Sex : feminin Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : consulting criminal
Stare de spirit Stare de spirit : bored

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Joi 25 Apr 2013, 21:35

Dupa ce am trecut de faza "Sasuke here, Sasuke there, Sasuke everywhere", asta era cam prin clasa a 6-a, a 7-a, mi-au placut pe rand mai multe personaje, le-am tot schimbat, etc, pana am ajuns sa ma hotarasc. Preferatul meu e Yahiko, cu tpata ca a aparut de la foarte putin in jos, m-a convins ca ar fi fost unul din cele mai interesante personaje din anime. Se inscrie in categoria "I wanna be the God of the New World" langa Light din Death Note, ceea ce mi s epare adorabil. Imi placea mult personaitatea lui: devotamentul, loialitatea si motivatia. Seamana din multe puncte de vedere cu Naruto, dar e mai rezervat (asa mi s-a parut) si cred ca el ar fi oprit transformarea Akatsuki intr-o organizatie "criminala". Desi e discutabil...
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mar 30 Apr 2013, 21:21

Sasuke.
Are stilul lui, adica e misterios, e puternic, inteligent si tot timpul m-au atras ipii gen"emokid". De cand am vreo 4-5 ani l-am placut pe el, deic n-am de gand sa-mi schimb parerea acum.
Sus In jos
sakura.cherryblossom
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : oriunde mergi tu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 07:45

IMI PLACE FOARTE MULT DE SASUKE FIINDCA ARE UN AER MISTERIOS,ESTE INTELIGENT SI IAR STA FOARTE BINE IMPREUNA CU SAKURA

SI IMI MAI PLACE DE SAKURA FIINDCA ESTE DRAGUTA,BLANDA DAR IN LUPTA ESTE PUTERNICA SI NEIERTATOARE

:)
Sus In jos
Pikachu Carter
Genin
Genin
Pikachu Carter

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : Nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 125
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies afara
Stare de spirit Stare de spirit : Just be happy.

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 00:14

Evident, Sasuke.
Are stilul sau aparte, adica acel aer misterios, freza aceea care ii este specifica, caracter de BADBOY, arata super si e puternic, Cu alte cuvinte "DE CE NU EXISTA SASUKE?"
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Dum 08 Sept 2013, 16:20

Mie imi place de Naruto pentru ca : a suportat batjocora tuturor satenilor (nu se pune hokage-le) , a creat rasen-shuriken-ul ,din cate mi-au spus prietenii va controla toate bestiile cu cozi si e dragut. Ja ne!
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mar 24 Sept 2013, 17:30

hmmm cam grea alegere pentru ca fiecare personaj este special in felul lui. 
Personajul meu preferat este bineinteles NARUTO  pe priml loc. Imi place caracterul lui pentru ca nu renunta si vrea sa devina tot mai putrenic. Isi apara prietenii , e dragut (in shippuden) , amuzant .
Al doilea personaj preferatl este ....SASUKE. Imi place caracterul lui , e dragut , msiterios si da ar putea sa fie pe primul loc dar din pacate in narut shiipuden sasuke ma cam dezamageste . :) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
personajul preferat - Pagina 4 Asss10personajul preferat - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Oct 2013, 14:25

Personajul meu preferat este Itachi. Este inteligent si puternic, calculat si foarte rabdator. Il iubesc pentru ceea ce este.
Arata si al naibii de bineee :))
Sus In jos
xSebi
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 22
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau pe afara cu baietii..
Stare de spirit Stare de spirit : Ce-i aia? :))

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mier 25 Dec 2013, 10:33

JustMe...ca bine zici...Kakashi
Sasuke...nu prea..are stilul ala de emo si nu-mi place
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Sam 01 Mar 2014, 19:24

Întotdeauna Itachi va fi pe primul loc, am o obsesie. E perfect și a suferit atât de mult, nici nu am mai vrut să mă uit la Naruto după ce a murit, dar pentru mine este încă viu și frumos.
Mă enervează faptul că nu a făcut ca Madara, știa semnele pentru Edo Tensei, acum aveam parte de un Itachi nemuritor și perfect. Sad...
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19Mier 02 Apr 2014, 19:25

Kakashi Kakashi Kakashi Kakashi Kakashi Kakashi Kakashi Kakashi Kakashi
Sus In jos
Continut sponsorizat




personajul preferat - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: personajul preferat   personajul preferat - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-