Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke&Sakura se mai poate Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke&Sakura se mai poate Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke&Sakura se mai poate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Joi 14 Iul 2011, 00:48

Buna voi credeti ca Sakura mai poate fi cu Sasuke
So..Sasuke a incercat sa o omoare pe saraca Sakura sad
Bine si Sakura a incercat, dar s-a oprit ca il iubea ma enerveaza mult el
Mai bine a muri singur asa merita desi nu vreau bere
Incep sa cred ca SasuSaku va fi NaruSaku sad
Ma omor nervi! Sasuke doamne nu ajungi nici pana la coltul strazi daca nu o faci pe Sakura-chan sa planga sad
Astept mai multe pareri va multumesc

thank you

Sakura a zis i love you
Sasuke take this!
Jur ca il bat biciuitor
Nu ca le sta bine inpreuna? love
Sus In jos
ayumidulcik
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Cant, dansez shi citesc ficuri SASUSAKU!
Stare de spirit Stare de spirit : happy!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Dum 17 Iul 2011, 16:10

Sasuke e un natarau! Imi vine sa-l bat.....nu, sa-l OMOR!!!!!!! nervi! angry Chiar nu se gandeste ca Saku sufera foarte mult??????!!!!!!! Imi vine sa plang cand ma gandesc la ei doi!!!!!! crying
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mar 26 Iul 2011, 16:29

Ahh....Il strang de gat pe nebunul ala! :><:

Da, intr-adevara, si eu incep sa cred ca SasuSaku nu v-a mai exista. Dar inca mai exista sperante.
Sper ca povestea dintre Sasuke si Naruto sa se termina, si Sasuke sa-si dea seama de sentimentele Sakurei si sa nu mai fie atat de indiferent cu ea .

Ahh,....il omor pe ala daca ii face ceva Sakurei!! nervi!
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mar 26 Iul 2011, 17:51

De pa zi ce trece mai mult cred ca SasuSaku ca nu v-a exista in serial,Dar daca v-a fi NaruSaku sau oricare inafara de sasusaku imi scot tot parul de nervi ingrijorat
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Sasuke&Sakura se mai poate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mar 26 Iul 2011, 18:08

Pai in ultimul timp sunt cam slabe sanse ca acel cuplu de final sa fie SasuSaku. Insa nu se stie niciodata ce intorsatura vor lua lucrurile. Poate ca Naruto ii va deschide ochii lui Sasuke si acesta va realiza cat de mult il iubeste Sakura...

Oricum mie nu imi place nici NaruSaku, nici NaruHina. Ori SasuSaku ori nimic lough Acum serios...nimic! dap !
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mier 27 Iul 2011, 15:16

Eu sunt de acord cu Crystall :
ORI SASUSAKU !
ORI NIMIK!
Sus In jos
ayumidulcik
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Cant, dansez shi citesc ficuri SASUSAKU!
Stare de spirit Stare de spirit : happy!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Dum 31 Iul 2011, 11:19

Sasuke te dau cu capul de toti peretii pe care ii vad!!!!!!! nervi! Si eu care il credeam grozav si super COOL pe mascariciul ala! Saku sufera enorm din cauza lui! Plange de viecare data cand se gandeste la el! crying Insa eu nu plang cand ma gandesc la Sasuke, dimpotriva, sunt plina de nervi si stau sa explodez! angry down nervi! kboom spam Totusi, mai e o urma de speranta ca SASUSAKU sa existe. Sasuke, revino-ti!!!! Netotule!!!! Sakura si Naruto te cauta disperati, iar tu esti cu sarpele ala!!!!! biciuitor Scuze, dar cand e vorba de Sasusaku, o iau razna! dance 2 Deci, cya! kiss hi!
Sus In jos
ayumidulcik
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Cant, dansez shi citesc ficuri SASUSAKU!
Stare de spirit Stare de spirit : happy!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Dum 31 Iul 2011, 11:43

Il dau pe imbecilul ala cu capul de toti peretii!!! nervi! Sakura sufera mult din cauza lui! Cand se gandeste la el, incepe sa planga!!! crying Eu, pe de alta parte, sunt plina de nervi si stau sa explodez!!!! angry down biciuitor nervi! kboom spam Sasuke, trezeste-te! Sakura si Naruto te cauta disperati, iar tu stai cu sarpele ala de Orochimaru!!!!!!!!!! Cat de batut in cap esti???????????!!!!!!!!!!!!!!!! Esti un tampit cu diploma si cu locul 1!!!! nr1 Scuze, dar cand e vorba de Sasusaku, o iau razna de tot!!!!!!!! dance 2 Ba chiar mas imbata si cu apa plata!!!! friends Da, stiu, sunt nebuna rau! lough Oricum, cred ca mai e o urma de speranta ca Sasusaku sa existe!!!! Si sunt de acord!!!! SASUSAKU SAU NIMIK!!!!!!!!!!!!! Infine, cya!!!!!! kiss hi!


Eu te-am iubit,
Tu m-ai umilit.
Eu plangeam pt tine,
Tu stateai cu spatele la mine.
M-am indragostit usor
Chiar de un razbunator.
Stau pe pernutele moi,
Gandindu-ma la noi.
Te voi cauta mereu,
Cu lacrimi de curcubeu.
Imi risc viata pt tine,
Iar tu vrei sa fugi de mine.
Ma gandesc la dragoste,
Ca ma crezi o pacoste.
Tot ce vreau acum pe lume,
E sa nu plang pt tine
Si sa te-aduc inapoi,
Unde visam amandoi!
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Joi 04 Aug 2011, 11:32

Desii este foarte populat acest cuplu nustiu cate sanse sunt sa fie impreuna,
Mi se pare o cauza pierduta, mai ales ca Sasuke a vrut sa o si omoare pe Sakura
Cum se tot spune Sasu a fost orbit de putere si razbunare si..etc si nu a mai vazut cat de mult il iubeste Sakura si daca stau bine sa ma gandesc Naruto chiar o iubste pe Sakura, desii cei mai multi sunt impotriva, cuplul NaruSaku este cel mai posibil sa fie realizat, si chiar daca nu vream sa acceptam trebuie sa ne obisnuim cu ideea.
Oricum, cine stie? animaul inca nu s-a terminat, foarte multe sunt posibile, Naruto oare ii va deschide ochii lui Sasuke? Oare va realiz si el cat de mult il iubeste Saku? Oare vor fi cei doi impreuna?
Nu trebuie decat sa asteptam si sa vedem . Foaerte multe sut posibile.
Speranta moare ultima happy2
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Sasuke&Sakura se mai poate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Joi 04 Aug 2011, 11:40

HeHe....stiti se spune ca daca tachinezi un om iti place de el, in cazul asta SasuSaku. Intelegeti? Normal ca se mai poate pentru ca, Sakura a fost si este o parte din viata lui Sasuke, si chiar daca au incercat sa se omoare reciproc, dragostea invinge ultima in love.
Deci, SasuSaku, nu se stie chiar daca se mai poate, doar daca Masashi asculta numerosii fani ai acestui cuplu, si eu care sunt un fan inrait:
MASASHI DACA NU FACI SASUSAKU TE SPANZUR! lough
SasuSaku normal ca se poate dap !
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mar 09 Aug 2011, 12:26


Si eu tin foarte mult ca , cuplul SasuSaku sa existe dar.... la modul in care se poarta Sasuke cu Sakura..... Vai da capu' lui... down nervi!

Insa am vazut cva pe Youtobe , nu am certitudinea ca este 100% adevarat dar este o saperanta , * se facea ca la sfarsitul celui de-al 4-lea Mare Razboi Ninja Sasuke si Sakura se saruta ,sub privirile stupefiate ale lui NARUTO in love :))* * si mai era o parte in care tot la sf razboiului Naruto se intoarece triunfator cu Sasuke in brate , zamind... :X * si o alta varianta * in care "cuplul NaruSaku" se saruta.......sad-| *

Ma rog , eu cres si sper ce realizatorul animaului nu ne va dezaamagi ,pe noi fanii cuplului SasuSaku X:X:X
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Sasuke&Sakura se mai poate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mier 10 Aug 2011, 13:19

Am ajuns si eu p`aci...

Sa vedem...Cu siguranta ca se poate sa fie cuplul SasuSaku.Atata le tre` la aia de la Kishimoto sa faca alt cuplu ca ii biciuitor .Nu cred ca ei ar vrea sa-si piarda fanii.Toata lumea spera ca finalul va fi acesta: Naruto devine Hokage, iar Sasuke si Sakura se casatoresc...Asta sper si eu...Sa speram ca mult doritul cuplu va fi SasuSaku.Sincer ei doi se potrivesc cel mai bine.Cum a zis si Crystal ''Ori sasusaku, ori nimic'' si eu sunt de acord.. dap !

Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mier 10 Aug 2011, 23:34

Kishimoto-sempai a promis un cuplu la sfarsitul seriei Naruto Shippuden deci vom avea parte de un cuplu...!!!!

Acum marea dilmea este: SasuSaku ori NaruSaku think Ar fi posibil NaruSaku din cauza ca cei doi s-au cam apropiat dupa plecarea lui Sasuke, iar Sakura a inceput sa tina la Naruto ( doar el a facut atatea pentru sat si pentru ea), dar atunci cand l-a mintit in legatura cu ''adevaratele'' ei sentimente ( cu faptul ca cica-l iubeste) dovedeste ca nu vor fi impreuna. Indiferent de orice alta actiune din trecut, atunci cand Sasuke a incercat sa o moare pe Sakura, este posibil ca cei doi sa fie impreuna. Adica, tot netul vuieste cu SasuSaku, iar Kishimoto-sempai ne va asculta dorintele si va face acest cuplu ( sa speram ca de nu o pateste -_-) . Pe langa asta, am observat ceva extrem de ciudat .. Naru o place pe Sakura, Sakura il iubeste pe Sasuke, iar Sasuke adora razbunarea .. -_- Um.. da.. nu stiu ce concluzie sa trag din asta dar ceva e clar . Va fi un cuplu, iar NaruSaku iese din discutie automat dupa cele intamplate in anime. SasuSaku este mult prea probabil ( acum trebuie sa ne luam dupa gandirea logica) lough

Anyway, sa lasam presupunerile deoparte si sa ne bucuram de anime. Vom trai si vom vedea altceva nu pot sa mai adaug .

Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Joi 11 Aug 2011, 11:14

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Buun am ajuns si eu cu intarziere pe aici hmm...?!
Deci SasuSaku nu este exclus sa nu se intample, avand in vedere ca Sasuke mai are o sansa, iar Naruto lupta pentru a-l aduce inapoi in sat. Inca mai exista acea speranta dap !
Iar daca nu se intampla....in facem pe Kishimoto in asa fel incat sa schimbe poveste lough Ehaa crede ca ii merge? hmm...?!
Dar noi sa speram ca va fi SasuSaku love



PS: Nu mai vreau sa vad DOUBLE POST!! hmm...?! Scrieti tot ce aveti de scris intr-un mesaj hmm...?!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sus In jos
Dariena
Academy Student
Academy Student
Dariena

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Taramul Viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Volley
Stare de spirit Stare de spirit : NU-I DORESC LA NIMENEA ...O SINGURATAE CA A MEA...MII TRIST SI AM UN GOL IN SUFLET...CE MA CHINUIE MEREU...SI-MI AMINTESC CA-S SINGURA MEREU!!!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Vin 12 Aug 2011, 12:52

Am ajun si eu pe aici...dupa parerea mea Sasuke se poarta c-am urat cu biata Sakura si totusi aceasta il iubeste....merita si ei sa fie friciti,eu spun sa speram incontinuare ca cuplul asta o sa fie impreuna......pana la urma ori Sasusaku ori nimic!!! i love you

CATEVA CUVINE CARE I SE POTRIVESC SENTIMENTELOR SAKUREI:Te-am iubit dar tu ai plecat,mai lasat cu inima distrusa,acum tu poate nuti mai amintesti de mine,te iubesc dar nu stiu daca asta conteaza pentru tine [/img] i love you
Sus In jos
anime^_^sweet
Academy Student
Academy Student
anime^_^sweet

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : be happy

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Lun 05 Sept 2011, 23:30

intradevar sasuke are o inima de gheata!!dar ce-i drept a trecut prin multe!! si totusi dorinta lui de razbunare o raneste si pe sakura si de aceea cand il vad cat e de rece si de rautacios si de distant fata de saraca sakura imi vine sa il omor!!!! nervi! nervi! nervi!
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Joi 15 Sept 2011, 01:04

Sincer nu e asa de rau daca va fi NaruSaku adica am vauzt in manga ca tatal lui Naruto ii zice lui ca Sakura sau ei am vazut untr-un mesaj scris na nu m-am uitat mint! ca zice ca o sa se indragosteasca de Naruto adica ar fi super cine ar vrea sa il vada pe Sasuke gelos sa o rapeasca sa o violeze si sa fie o scena hentai sa voteze da!
Sus In jos
matt
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mar 20 Sept 2011, 22:05

ba Sasuke cand o so iubesti si tu pe Sakura azi sau maine? hmm...?!
oare o sa fie vreosata Sasuke si Sakura impreuna?
vreodata
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Sam 01 Oct 2011, 14:08

Nu cred eu sper sa fie SasuNaru deoarece o iubeste pe sakur inca sper, dar ma , ma indoiesc...
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Sam 01 Oct 2011, 15:23

Scrieti totul intr-un mesaj!! Nu mai faceti double post! Matt sa nu mai vad 10 mesaje de la tine care nu au decat un singur cuvand. Aviz amatorilor!
Sus In jos
Siel
Genin
Genin
Siel

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : peste mari si tari intr-o mica tara numita romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : aventurile si senzatile extreme,sa scriu fanficuri,sa le citesc,sa rad sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : chicky chicky super bine!!!!

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mier 05 Oct 2011, 07:11

nu prea cred ca o sa fie scena hentai kiss
sakura tot pe Sasuke il iubeste,am vazut in manga ca Sakura primeste o scrisoare de dragoste de la un timp care o place, si ea se gandeste tot la Sasuke.Arata cu imagini.
Mi-ar placea sa fi invers.Dar daca o sa fie NaruSaku totusi, ce se intampla cu Hinata? think
Ea si-a declarat dragostea catre Naruto. a hug
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Sam 10 Dec 2011, 23:55

Nu stiu ce sa spun! Poate da...poate nu. Este foarte greu sa iti dai seama acum! In orice caz NaruSaku nu se potrivesc!!!
Sus In jos
iNGERASH
Academy Student
Academy Student
iNGERASH

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : -1
Hobby-uri Hobby-uri : Mai nimik...
Stare de spirit Stare de spirit : Imi plack foarte putzine sh imi displak foarte multe.Vad realitatea asa cum este....

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Lun 12 Dec 2011, 19:30

Parerea mea personala este k nu ai cum sa-l convingi pe Saske care in vocabularul sau are doar cuvantul RAZBUNARE sa stea cu sakura.In primul rand nu mi se pare ca Saske se potriveste cu Sakura.Degeaba va faceti aluzii,pt k sh voi in sinea voastra stiti k ei nu vor fi niciodata impreuna!! crying
P.S.Am scris Saske pt k imi place cum suna!!
Sus In jos
girlrock45
Academy Student
Academy Student
girlrock45

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : peste tot si nica ieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Lun 12 Dec 2011, 20:01

Sincer si mie imi place cum suna Saske . Frt nu sunt sigura ca vor fi impreuna ,dar in shippuden ,atunci cand Saske ia salvat pe karin si pe inca doi nu sa gandit decat la Naruto Sakura si kakashi. Eu zic ca o sa fie dar om trai si om mai vedea.
Sus In jos
midnight sun
Academy Student
Academy Student
midnight sun

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde este nevoie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19Mar 27 Dec 2011, 23:54

Si mie mi-ar placea sa existe cuplul SasuSaku da tre' sa ne gandim ca multi fanii sunt de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) masculin,deci nu prea o au cu romantismul...pacat.Totusi sper sa fie un sfarsit fericit cu Sasuke si Sakura casatoriti sau cel putin iubiti.:)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke&Sakura se mai poate Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke&Sakura se mai poate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-