Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke&Sakura se mai poate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Miko ღ
Academy Student
Academy Student
Miko ღ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : cahul
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Mai 2013, 22:04

Sincer nici eu nu prea ii dau mari sanse acestui cuplu,datorita comportamentului lui Sasuke,si cu siguranta Kishimoto nu o sa-l aduca prea curind pe Sasuke in Konoha deoarece intrun fel ”naruto”se bazeaza de fapt pe goana lui Naruto dupa Sasuke,si pe fuga dupa razbunare a lui Sasuke happy2,si ar fi deja prea plictisitor(deja devine cu razboiul acesta intr-un fel) si ar pieri si suspansul daca s-ar intoarce Sasuke si acesta s-ar casatori cu Sakura.In fine...vom trai si vom vedea. happy
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Sam 11 Mai 2013, 09:07

Oameni buni cum se poate sa moara cuplul Sasusaku ??? Eu nu vreau nu vreau nu nu nu deci ramane nu si gata .Ma calmez deci nu se poate sa fie Narusaku pt tot deauna da stiu vor fi impreuna dar nu la infinit .Sasuke se va intoarce si sasusaku vor avea copi impreuna !Sau ma rog eu asa stiam nu va spun de unde ! Deci eu as face orce sa nu se desparta si ei sunt destinati unul altuia dc? pt ca m-am informat si se pare ca Sasuke e n zodia LEU ,iar Sakura in berbec si aceste 2 zodi fac un cuplu perfect asa scrie deci eu asa zic ca va fi deci daca nu e asa eu ma duc la ala pardon aia de fac Animeul si ii bat biciuitor sa se stie Nu mai vad ei lumina zilei . angry
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Sam 11 Mai 2013, 13:20

Eu sunt de parere ca culpul Sasusaku exista si o sa existe in continuare. Sa ne gandim putin, de cate ori Sasuke a salvato si protejat-o pe Sakura. Ei trebuie sa fie impreuna, sunt facuti unul pentru altul. in love Iar in legatura cu Sasuke, el se intoarce in konoha. Am citit manga si se intoarce. Daca nu ma credeti cititi si voi. Sper ca totul sa se sfarsiasca cu bine. Si Sasuke sa realizeze faptul ca Sakura tine foartemult la el. dap !
Sus In jos
aiddam98
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 14:18

Incep sa cred din nou in acest cuplu, deoarece Sasuke s-a intors de partea binelui, la fel si Orochimaru, deci sunt sanse. In ultimele episoade din manga pe care le-am vazut echipa 7 se reuneste si lupta impreuna.
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 10:39

Deci sasuke pentru numele lui dumnezeu deschideti OCHIIII....CUM SA FIII ASA DE ORB INCAT SA NUU VEZI CAT DE MULT TE IUBESTE SAKURA!!!! SIII TUUU CE FACI ? OFFF IMI VINE SA ITI DAU O MAMA DE BATAIE SA TE TREZESTI LA VIATA . nervi! ban him fast! . Eu zic asa  ca dragostea adevarata va invinge (asta in cazul daca exista si eu sper sa exsite). Nu prea sunt sanse ca sasusaku sa existe , dar totusi nimeni nu sti cu adevarat ce simte sasuke pentru sakura.  Si Narusaku nu zic ca nu le-ar sta bine impreuna dar ori sasusaku ori nimic . Si kishimmoto nu cred ca ar vrea sa iti dezamageasca fanii totusi, o gramada de lume spera ca sasusaku sa fie impreuna caterinca . Eu sper ca kishimoto sa ne ia in considerare parerile . Sasuke fii baiat bun si intoarce in sat la sakura ca asa nu te av mai ura nimeni angel hug
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Asss10Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Feb 2014, 00:06

eu nu mai cred in acest cuplu cum credeam acum 2-3 ani. sunt slabe sansele ca cei doi sa fie impreuna.
Sus In jos
Yondaime <3
Academy Student
Academy Student
Yondaime <3

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Fetesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : -1

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Apr 2014, 13:21

mie mila mai mult de Naruto fiindca vreau NaruSaku daca Sakura pleaca cu Sasuke el o sa fie trist credeti voi ca o sa fie fericit fiindca i sa luat promisiunea de pe cap.nu vreau sa fie NaruHina vreau NaruSaku  what? eu vreau NaruSaku mie mila si de Sakura eu nu cred ca face un cuplu bun cu Sasuke fiindca in primul rand sa zicem sunt impreuna si Sasuke isi cere iertare ca era so omoare tot nu ajung ei ia ramas in minte acea secventa deci va duce o relatie de chin si dureri.dar cu NaruSaku parca zici ca esti Dumnezeu se inteleg asa de bn si tin amandoi unu la celalalt si eu credeam ca este o prietenie foarte buna nmk mai mult dar in Shippuden vedeti voi.si-au arat sentimentele unul fata de celalalt 
 NaruSaku4ever  love
 NaruSaku sunt ingerii dragostei
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Apr 2014, 16:07

Nu si cred ca nici nu avea vreo sansa sa se intampla asa ceva. Dar acum cateva luni credeam in el , dar acum slabe sanse .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke&Sakura se mai poate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-