Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke&Sakura se mai poate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 23:57

Casatorie ma indoiesc ca vom vedea.. lough Nu e deloc genul animeului.

Dar poate vor fi impreuna, vom trai si vom vedea. Chiar sunt foarte curioasa dap !
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 09:56

Mhm, si eu sper sa fie impreuna. Dar nu se stie, dupa cum observati serialul de-abia a avut un cuplu, Asuma s i Kurenai. Inca nu s-au format cupluri si nici nu se stie daca se vor forma.. dap ! Dar acum toata lumea asteapta finalul, insa mai e mult pana acolo.. happy
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 11:59

Acum vin si eu cu o ipoteza.. :))

Cum a spus Naruto cand sa luptat cu Pain. Cat timp traim in lumea ninja nu va exista pace etc.
E foarte adevarat insa Naruto va pune mana pe cea mai mica bucatica de pace si va restaura toata aceasta ura care exista.

Iar atunci cand Naruto a salvat-o pe Sakura pentru ca Sasuke a vrut sa o omoare, Kakashi gandea ca Sasuke e o victima a vremurilor in care traiesc.

Naruto va invinge Akatsuki si il va convinge pe Sasuke sa se intoarca inapoi in sat, si cu siguranta nu va fi bagat la inchisoare. Daca Tsunade va mai fi hokage sunt sigura ca Sakura o va implora sa il lase liber.

Si probabil ca dupa ce se vor impaca astia 3 Sasuke o s-o intrebe pe Sakura cum ramane cu ceea ce a zis cand a plecat din sat.

Si de aici aveti destula imaginatie sa va dati seama... :))

Iar SasuSaku vor trai fericiti pana la adanci batraneti. ^^


Parerea mea! Nu dau cu parul!
Sus In jos
iorga luciana
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 15:48

dap ! intradevar e cam confuz .daca ne gandim bn in realitate ..intre sasuke si naruto va avea loc o loptta iar intun interviu masahi kishimotos a garantat ca sasuke nu va muri deci trebuie sa se intoarca si ca asta sa se intample inseamna ca sunt 90 la suta sanse sa fie sasusaku .dar cum este un anime de aventura actiune dupa lupta se poate intampla orce .oricum este aproape garantat ca sasuke iva sevenii la normal..si in plus nu prea are cum sa fie sakunaru deoarece naruto va fi cu hinata.. iti cam da de teles in unele faze happy2 IN FINE ORCE E POSIBIL dance2 [b][i]
Sus In jos
Byanka ac33asi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 21:02

Sault..am dat si eu de acet forum..care este obsedat complet Sasuke & Sakura.Ce pot sa spun este ca..ar trebui sa il credem si pe Sasuke..si-a vazut parintii morti,,si tot ceea ce iubieste de catre fratele sau ucisi ...foarte nasol :(
Ei bine el este obsedat de ideea ca trebuie sa isi razbune clanul.Si stiu ca el simte ceva pentru Sakura desi nu arata.
atunci cand el trebuia sa plece din sat si Sakura i-a spus ca il iubeste..chestia aia l-a miscat,pentru ca abia ea il iubea cu adevarat nu ino sau celelalte..fete,,si dovada este ca ea i-a spus lui ca el este singur,,si ca ea are prieteni si familie dar daca el pleaca este ca si cum Saku nu ar aveaPE NIENI,,si i-a mai spus sa o ia cu el,,desi el a refuzat spre binele ei,,nu a vrut sa i se intample ceva daca o luam logic si de multe ori a aparaat-o.chiar daca in Naturo shippuden a vrut sa o omoare puuterea si dorinta de a al omori pe itachi ,l-a orbit.
in concluzie intelegeti si situatia lui :Dsasuke nu ..il mai injurati,,daca sunteti fani Naruto fiti atenti cum el si Sakura sunt in stare sa bata pe cineva daca vb urat de el...fereasca sfantul sa vb dati peste naruto la NOAPTE ::))
Sus In jos
Byanka ac33asi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 21:09

aici e mai mult drama,decat un anime..obisnuit si adica cuplul final care va fi..desi este evident eu cred ca autorul a vrut de la bun inceput sa creeeze o stare de ”sufletul la gura” intre sakura si sasuke,,deci cum in primele episoade din Naruto..ea ..ii este sprijin in tot ceea ce face si ce este..asa si aici deci este vorba despre ceva,ca in shippuden ca dragostea Sakurei ii va deshide ochii lui Sauke si il va elibera de acea obsesie proasta.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 02:45

Se mai poate, se mai poate. Sunt multi fani SasuSaku, cu siguranta acesta va fi un cuplu de final. Daca nu, ne resemnam. Oricum, eu asa sper. Sasuke va reveni in sat ptr ca Naruto il va aduce, deoarece mereu isi respecta promisiunile. Isi va da seama de ce simte ptr Sakura. Hinata si Naruto vor fi impreuna. Sau na=)) Vedem noi
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 12:43

Pai eu sunt de parere ca cuplul Sasusaku va exista . Adica Sasuke a aratat in anuminte momente ca o iubeste pe Sakura insa acuma Madara ia bagat prosti in cap si se gandeste doar la putere . Insa eu cred ca se va intoarce in sat dap ! Asta-i parerea mea .heh
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Ian 2012, 15:42

Mmm eu una nu stiu ce sa zic daca in anime cei doi vor fi impreuna. insa sunt absolut sigura ca publicul asta isi doreste. Noi speram sa vedem o mica idila intre cei doi, insa anime-ul nu prea e bazat pe asta..oricum poate au in plan si acest lucru. Ar fi oricum frumos:),,mai ales ca cei doi au fost de mii de ori pusi impreuna in fic-uri in poze, asa ca de ce nu ar fi si in anime?
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Joi 02 Feb 2012, 14:34

:)))
Voi va dati seama ce spuneti Milshake a avut cea mai corecta ipoteza
Pentru Dumnezeu este un anime de baieti
SI ce semnale NARUHINA?
:)):
Oricum ... Naruto o merita pe SAKURA !
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Feb 2012, 23:13

Buna,
Na` ca apar si eu pe aici. Bun, o sa va ametesc cu logica mea rasucita [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Unde ar mai fi suspansul, confuzia, tristea, chiar si bucuria daca Sasusaku s-ar forma asa, din prima parte? Mi se pare normal ca iubirea celor doi sa fie "amanata". Ne-am mai uita noi la anime cu atata curiozitate daca am sti ca x o sa fie cu y? NU. Ca sa-si faca un anime de succes, cu multe parti si cati mai multi fani, kishimoto (genial om) a rupt unele relatii dintre personaje, a complicat relatiile si tot asa. Poate se va foarma cuplul Sasusaku, cine stie ..
Vom trai si vom vedea!
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 14:46

dance2 eu vreau SasuSaku :) nu zic ca narusaku e urat.. dar :>..parca mai mult imi doresc sa il vad pe sasuke cu sakura... adica :"> e un cuplu perfect dupa mine :o3! relatia dintre sakura si naruto sa fie de prietenie ...si Hinata e innebunita dupa naruto :o3 si i-a zis ca il iubeste .(am uitat in care episod din shippuuden) :) deci nu cred ca ...Kishimoto o sa "inverseze" prea mult legaturile :>...toata lumea vrea sasu si saku apoi naru si hina :)) love
Sus In jos
alinuta
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : romania vaslui epureni
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 18:46

nu cred ca sunt sanse dar ar fi super daca sasuke sar intoarce la sakura si sa de si el un semn k tine la el in love
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 16:47

Hey Hey Hey
Eu cred ca toate sansele au disparut din ziua in care Sasuke i-a parasit pe toti inclusiv Sakura. Sakura s-ar putea sa incerce iar sa ii castige inima dar o sa dea fail pentru ca Sasuke are inima doare pentru razbunare. Ma enerveaza obsesia lui pentru razbunare!!
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 17:57

Eu incep sa cred ca va fi la final NaruSaku nu SasuSaku.
Adica din Naruto Shippuden nush daca ati observat dar cei 2 s-au apropiat foarte mult.
Insa asta poate fi doar ca sa ne deruteze pe noi si pana la urma sa ramana tot SasuSaku sau spre disperarea tuturor nimic!!!!
Inca nu putem spune nimic sigur. Tot ce putem face momentan este sa speram ca mai este o sansa SasuSaku cu toate ca Sasuke nu prea merita dupa tot ce a facut think
Naruto mereu o va iubi pe Sakura indiferent de ce va face (stiti si voi cum e Naruto).
Cat despre Hinata. Unii va intrebati ce se va intampla cu ea. Poi eu cred ca Hinata mai mult il admira pe Naruto, ca pe un model, in plus nu cred ca are cum sa fie cu Naruto daca ea lesina de cate ori e la mai putin de 15cm de ea lough
Chiar daca nu vreau asta eu incep sa cred ca va fi NaruSaku. Pna la urma Naruto o iubeste cu adevarat pe Saku si el e personajul principal nu??
Nu prea stiu ce sa cred. Ce e sigur e ca trebuie sa urmarim manga si anime-ul si o sa aflam pana la urma.

Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 21:03

NU,NU,NU ! Nu vreau sa existe cuplul NaruSaku` nervi! .
Asa m-am racorit rolling on the floor
De unde sa incep :-? ... A da , aa..e un anime pentru baieti , dar sa recunoastem cred ca are mai multe fane decat fani , adica mai multe fete urmaresc acest anime. :-l
Eu nu stiu exact daca va fi cuplul SasuSaku sau daca va fi vru`n cuplu .
In unele episoade , Sasuke are unele "scapari" , adica de multe ori ar fi putut sa o omoare pe Sakura dar nu a facut-o , dar totusi nu tre sa ne facem sperante false, poate doar il omoara putina constiinta si afectiune care ia ramas. Nu cred ca Sakura iar cadea asa usor in plasa, adica acu` nu e asa de naiva ca in copilarie , cred ca acum nu e timpul sa vorbim despre cupluri deoarece stiti ca e razboi . Eu una cred ca Naruto simte pentru Sakura doar o dragoste frateasca b-] , oricum isi va da seama ca Hinata il iubeste , desi dupa mine cred ca daca Naruto o sa vrea sa iasa cu ea tre` sa treaca de Neji rolling on the floor

Oricum , cum zic mereu :

O-m trai si o-m vedea ! :3

Va :* Angy !

P.S : Daca Massari sau cum il cheama, la sfarsitul anime-ului nu ii va cupla pe Sasuke si Sakura , imi iau jucariile , plec in Japonia si il omor rolling on the floor ;">
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 15:53

SasuSaku nu se stie... cu toate ca sunt multi fani al acestui cuplu nu avem de unde sa stim daca Kishi o sa faca un SasuSaku happy ending.
Nu imi place NaruSaku..asa cum am m-ai spus intr-un alt topic.. parerea mea este ca Sakura nu il iubeste pe Naruto... nush eu totusi cred ca se vede cu ochiul liber.. intre ei este prietenie ...doar sunt in aceeasi echipa de nush cand.. Sakura inca il iubeste pe Sasuke...:-j apare in manga acest lucru..
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 15:28

in naruto nu eram 100% la sutasigura de cuplul sasusaku, deoarecem observam atitudinea rece a lui sasuke fata de sakura. am auzit cateva pareri care spun ca o iubeste pentrru ca a salvat-o de cateva ori. ei bine, sincer, voi nu v-ati salva colegul din ehipa? a facut-o din responsabilitate, nu din dragoste. si faza cu examenul chuunin aia a fost cea mai adevarata dovada ca el ar avea ceva acolo in sufletelul ala de razbunnator(laughing)...sa revenim..in shippuden ei bine nu cred ca mai au vreo sansa.
eu sper (si cred) ca sasuke isi va gasi o fata pe masura lui : frumoasa puternica si care sa nu se faca mereu de ras ca sakura . nu am nimic impotriva cuplului si chiar as vrea sa fie si ei impreuna dar pur si simplu am renuntat la ideea asta din pacate :( :D
sper ca la inceput sa fie o rivalitate intre ei (sasuke si fata minune, cum ii zic eu :)), iar apoi sa se nasca acel sentiment intre ei doi numit : DRAGOSTE
HOPE YOU LIKE IT :dd:d:d:
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 17:10

Eu nu voi renunta la ideea ca va fi SasuSaku pana la finalul animeului.
Pana la urma speranta moare ultima. Daca noi vom fi optimisti va mai fi acolo o sansa cat de mica sa se intample minunea asta.
Si pana la urma chiar daca nu va fi in anime acest cuplu, va continua sa fie in ficruile noastre, nu mai stiu la cine am citit chestia asta dar are mare dreptate in love

V-am pupat ♥
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 10:19

SasuSaku rules beer2 !! Nu ,nu , nu , Kishimoto sa nu indraznesti sa faci cuplul NaruSaku what? ca zbor pana in Japonia si te fac sa schimbi povestea evil devil mua ha ha ... Bineinteles am planurile mele good . Am facut deja planul A , B si C . take this!
Desigur nu voi fi singura , vom fii toti fani SasuSaku fun si din cate am observat sunt mai multi fani SS decat NS oh my god !!! deci dance2 dance1 dance 2
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Iul 2012, 14:34

Eu pe Sakura si SaSuke nu ii vad deloc impreuna...
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 13:02

Las omara cate o data pe Sasuke dar cate o data e atat de dragut cu Saku
Deci e evident el are 2 chipuri

Dar eu ii vad inpreuna
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 18:02

Eu cred ca acest cuplu poate fi impreuna,dar va dura foarte mult si desigur cum realizeaza scenariul creatorul.Sper ca sa existe Sasusaku nu narusaku.Daca ar fi narusaku cred ca-mi voi smulge parul deoarece eu vreau sa fie sasusaku si naruhina.Oricum orice ar fi noi trebuie sa asteptam pana la final sa vedem cine e cu cine.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Mai 2013, 16:42

Acum NaruSaku sigur nu mai exista, atata timp cat in Manga, Hinata i se destainuie lui Naruto si acesta la randul sau realizeaza c-o iubeste. Dar mie sincer, tare mi-e frica de SasuSaku. Ceva-mi spune ca Sasuke si Naruto mor... caci Kishimoto a spus intr-un reportaj ca "ultima lupta din Naruto va fi intre cei doi" can\'t see !!! Voi ce ziceti?
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 11:30

Deci imi vine sa il bat pe sasuke cu un mega ultra hyper razengan in cap ca sa isi revina ca sakura e complet topita dupa el
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke&Sakura se mai poate   Sasuke&Sakura se mai poate - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke&Sakura se mai poate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-