Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Joi 23 Feb 2012, 21:34

Bun, pai s-au tot deschis topicuri legate de diferite probleme ale forumului.
Acest topic va este destinat voua, unde va puteti spune problemele, iar staff-ul sa vada ce poate face.
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 23 Apr 2012, 18:15

Hey! Scuza-ți deranjul( si sper ca postez unde trebuie), dar am o problema cu mesajele, cand vreau sa trimit se trimit doar unele dintre ele. Chiar daca userul este online tot nu merge. Am vazut ca si Lissa are aceasta problema...Vreau sa stiu daca este o problema din calculatorul meu(atunci no coment) sau daca exista vreo defectiune. Multumesc anticipat in love
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 23 Apr 2012, 18:35

Este vorba despre mesajele private? Ei bine, eu nu am absolut nicio problema cu ele, se trimit bine si cui trebuie. dap ! Desi poate daca sunteti doua care au aceeasi problema, o fi ceva in neregula cu sistemul, nu stiu sigur. think
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 73
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 23 Apr 2012, 23:11

pai ... sincera sa fiu si eu am aceeasi problema happy2
astept de o saptamana sa mi se trimita niste mesaje si tot la mesaje in curs de trimitere a ramas ingrijorat
nu stiu daca este o problema de la calculator sau forum ... dar stiu clar ca nu am putut sa repar acest lucru dap !
sper ca nu vam deranjat, doar ca am vazut subiectul si am zis sa imi anunt problema dap !
eu am trimis acum nu stiu cate saptamani la toate trei nu stiu ce mesaje dar cand am vazut ca dupa 2 saptamani nu s-au trimis ... m-am dat batuta lough
ori cum, ceea ce am scris nu mai are importanta acum ... ori cum am uitat ce scria in ele lough
asta este tot rusinos
cu drag Iva good job
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Mier 25 Apr 2012, 10:11

Scuze de deranj , însă aceeaşi problemă cu mesajele o am şi eu . Am trimis căteva mesaje si mi le arată încă în curs de trimitere si le+am trimis cu cel putin o săptămână în urmă , în cay că este vre-o problemă cu calculatorul meu , îmi cer scuze de deranj .
Mulţumesc pentru timpul acordat . dap !
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Mier 25 Apr 2012, 13:50

singura "problema" e ca datorita netului vostru s-ar putea sa se trimita intarziat, atat. sau poate fi de la forum, am mai patit si eu sa se trimita intarziat mesajele private dap ! . dar nu-i nici o problema in rest, mai curatati din cand in cand browserele care le folositi si n-o sa mai aveti probleme de genu happy
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Mier 25 Apr 2012, 18:23

Daca raman mesajele la Mesaje in curs de trimitere, dar nu foarte mult, asta este pentru ca cei carora le-ati trimis mesaje nu le-au deschis inca. Adica si mie mi s-a intamplat, dar am intrebat persoana careia ii trimisesem mesajul si a spus ca nu il citise, apoi dupa ce l-a citit, mi-a aparut la Mesaje trimise. :)
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Dum 06 Mai 2012, 14:03

Ei bine am si eu o intrebarica. Daca observam pe forum, anumite anomalii, gen spam sau dublu post. Noi, ca membri, ce ar trebui sa facem?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Dum 06 Mai 2012, 14:26

puteti spune unor moderatori sau administratori despre ele. v-om vedea apoi ce masuri luam sau ce masuri se pot lua.
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Joi 10 Mai 2012, 16:36

Kilari a scris:
Salut!

Am o mica problema,sper sa nu se supere nimeni ca intreb...

In luna februarie am propus la "Sugesti" ca zona anime-urilor sa contina si Deltora Quest.Sugestia a fost acceptata si Bibi(Lucifer's white angel)a spus ca ii va face placere sa se ocupe de zona.

Acum problema:au trecut trei luni si ideea nu a fost pusa in practica,dar Full Metal Panic si Kuroshitsuji au fost adaugate.
Bibi s-a razgandit intre timp,a uitat sau membri staff-lui au considerat ca nu merita sa fie pus?Asta nu pot sa inteleg.

Astept un raspuns si vreau sa imi cer scuze in caz ca am suparat pe cineva.

Bye Bye! happy2



Deci nu cred ca s-a adus vorba despre anime-ul despre care vorbesti tu, probabil Bibi o fi uitat. O sa discutam si promit ca vei fi anuntata in legaruta cu decizia luata.
O zi buna!!
Sus In jos
Abh
Academy Student
Academy Student
Abh

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Sam 12 Mai 2012, 13:04

Bună, dragii mei!
Am şi eu o problemuţă. Când pun o poză la semnătură nu mi se vede. Se vede de parcă nu citeşte respectiva poză. Dacă a-ţi putea să îmi spuneţi din ce cauză, v-aş fi recunoscătoare.
Mulţumesc anticipat!


Ultima editare efectuata de catre Abh in Lun 18 Iun 2012, 21:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Sam 12 Mai 2012, 16:45

Pai ca sa iti mearga, trebuie sa folosesti un link de tipul acesta : http://desmond.imageshack.us/Himg534/scaled.php?server=534&filename=fragile2byformylittlepr.jpg&res=landing
deoarece linkul pe care l-ai pus tu initial la semnatura duce catre locul unde este hostata poza, nu direct catre poza. Ca sa obtii linkul potrivit faci clik dreapta pe poza si o deschizi intr-o noua fereastra :) apoi ii copii linkul si il pui la semnatura.
Sper ca te-am ajutat, daca nu ai inteles, poftim id-ul meu : gabriela_2anca@yahoo.com

Cu linkul pus de mine, apare poza :)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 04 Iun 2012, 15:24

Buna happy
Am o problema.
Cand dau sa vad toate mesajele scrise de cineva imi apare asta "Nici un subiect sau mesaj nu indeplineste criteriile dvs. de cautare"
Poate ca am facut eu ceva gresit dar se intampla asta doar la o singura persoana.sad
Ma poate ajuta cineva ? Va rog! puppy eyes


imi cer mii de scuze rusinos
mi-am dat seama ca acea persona nu a scris nimic abia dupa ce mi-a zis ea.
Imi pare sincer rau pentru asta dar sunt pe acest forum de cateva saptamani poate 2 ,3 si am crezut ca ea a scris macar un fic
din nou imi cer mii de scuze rusinos
Sus In jos
Abh
Academy Student
Academy Student
Abh

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 18 Iun 2012, 21:40

Gabriela a scris:
Pai ca sa iti mearga, trebuie sa folosesti un link de tipul acesta : http://desmond.imageshack.us/Himg534/scaled.php?server=534&filename=fragile2byformylittlepr.jpg&res=landing
deoarece linkul pe care l-ai pus tu initial la semnatura duce catre locul unde este hostata poza, nu direct catre poza. Ca sa obtii linkul potrivit faci clik dreapta pe poza si o deschizi intr-o noua fereastra :) apoi ii copii linkul si il pui la semnatura.
Sper ca te-am ajutat, daca nu ai inteles, poftim id-ul meu : gabriela_2anca@yahoo.com

Cu linkul pus de mine, apare poza :)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mulţumesc mult, Gabriela. S-a rezolvat. Nu copiasem corect URL-ul imaginii.
Sus In jos
.TrueSmiile.:)
Academy Student
Academy Student
.TrueSmiile.:)

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : . Pe Aici Pe Undeva . :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : . Happy :P .

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 13:27

`. heii ... Am Si eu o problema ..:( cand imii pun semnatura si dau sa zicem la avatar sau pe altceva si ma intorc la semnatura pur si simplu mi se sterge ... :( ce pot sa fac ca sa se salveze ! Dar am dat si inregistrare ... Dar nu stiu de ce mi se sterge ! :( va rog sa ma ajutatii !
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 21:52

.TrueSmiile.:) a scris:
`. heii ... Am Si eu o problema ..:( cand imii pun semnatura si dau sa zicem la avatar sau pe altceva si ma intorc la semnatura pur si simplu mi se sterge ... :( ce pot sa fac ca sa se salveze ! Dar am dat si inregistrare ... Dar nu stiu de ce mi se sterge ! :( va rog sa ma ajutatii !


Daca ti se sterge inseamna ca semnatura este prea mare. Micsoreaz-o apoi incearca din nou. Daca nici atunci nu merge, anunta-ma.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Vin 22 Iun 2012, 00:15

nu neaparat ca ti se sterge dar eu am sters anumite semnaturi sau comentarii care erau exagerate din punctul meu de vedere si chiar erau ...
Sus In jos
♥ ~ Brioșă ~♥
Academy Student
Academy Student
♥ ~ Brioșă ~♥

Sex : feminin Localizare Localizare : europa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : pai...imi place sa privesc stelele, sa cant, sa dansez si sa ma plimb prin parc cu prietenele mele
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Mier 01 Aug 2012, 10:09

Buna am si eu o problema ...nu pot sa publicu fic-uri...am pus prima parte,iar cand sa o pun pe a2-a,nu a mers.mi se spune de ceva ca va trebui sa astept 7 zile.si sa vorbesc cu administratorul..asa ca am ajuns aici..vreau mai multe detalii cum pot reface chestia asta..cititorii mei sunt suparati! kboom
Sus In jos
Florentina
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 31
Localizare Localizare : jud. Giurgiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 64
Puncte : 77
Reputatie Reputatie : 7

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Mier 29 Aug 2012, 16:42

Am si eu o problema. Mesajele private zabovesc prea mult timp in sectiune "mesaje in curs de trimitere". Nu se trimit imediat. La unele dureaza chiar cateva zile pana sa se trimita. :(
Can u help me?
kisses
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Mier 29 Aug 2012, 16:49

Mesajele pe care le trimiti le gasesti la sectiunea " In curs de trimitere" pana in momentul in care destinatarul il deschide.

Daca tu trimiti cuiva un mesaj azi, iar el il vede tocmai poimaine, pana atunci acel mesaj va fi in curs de trimitere. Ma repet .. Il vei gasi la "Mesaje trimise" atunci cand persoana respectiva l-a deschis.
Sus In jos
Florentina
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 31
Localizare Localizare : jud. Giurgiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 64
Puncte : 77
Reputatie Reputatie : 7

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Mier 29 Aug 2012, 16:56

Am inteles...
thank u!
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 10 Sept 2012, 11:52

Buna ! Am si eu o problema . Caut intruna chatul forumului , dar dupa zona cu Radio si melodiile voastre favorite nu-mi m-ai apare nimic . Nu stiu ce se intampla , ma poate ajuta cineva , va rog ?
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 10 Sept 2012, 11:54

Poate e de la browser. Eu asa patesc atunci cand folosesc Internet Explorer. think
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 10 Sept 2012, 12:38

hint: nu mai folositi internet explorer ! e degeaba ! folositi chrome, mozzilla sau opera. eu pe astea le-am testat si merg foarte bine.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19Lun 10 Sept 2012, 12:51

Multumesc mult , s-ar putea sa fie de la Internet Explorer .
edit : am bagat alt browser : chrome si chiar merge foarte bine .
Ps : multumesc de sfat !


Ultima editare efectuata de catre ingerul nopti in Lun 10 Sept 2012, 19:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Probleme legate de forum-