Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 19:01

Acest 'status' asa cum i-ai spus tu nu se shimba instantaneu. Daca te-ai uitat atenta mai sunt si alti membrii, care scriu ficuri si care nu au acest rang. Ca sa ajungi scriitor trebuie sa te inscrii sa sa castigi concursul Ficul lunii. De asemenea, banuiesc ca sunt indreptatita sa spun ca trebuie sa ai ficuri frumoase si de calitate care sa fie apreciate de ceilalti pentru a deveni Scriitor. Cam acestea ar fi criteriile ce trebuie indeplinite, rangul nu apare de la sine. :)

P.S.: In plus, ai doar 15 mesaje la activ, nu prea are cum sa se intample ceva pana cand nu vei avea un numar mai mare de mesaje.
Sus In jos
Io
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Romania ,Brasov
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 09:21

Hey !
Cum imi pot adauga poza la profil ?
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 09:24

Din bara de meniuri de sus, intri la "Profil" → "Avatar". Uite:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 15:41

Buna! Am si eu o problema. Probabil ca stiti ca eu am propus un "Debate club". Cererea mi s-a aprobat si am discutat cu Enya in legatura cu acest topic, ne-am pus de acord si l-am deschis eu in data de 24 decembrie la categoria "Discutii libere". Insa mie nu imi apare acel topic si nu il gasesc nicaieri pe forum. In ziua respectiva era in regula, insa acum nu este de gasit. Tin sa va spun ca nu am prea mai intrat pe forum si nu am observat aceasta neregula pana acum. Daca ati dori sa ma ajutati, v-as fi extrem de recunoscatoare. Multumesc anticipat. happy


Edit: Multumesc, Ema. Nu vazusem acel topic pana acum, sau cel putin nu intrasem acolo.


Ultima editare efectuata de catre Danielle in Dum 30 Dec 2012, 11:51, editata de 2 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 17:04

E aici . Se pare că Bibi le-a fuzionat pentur că mai exista un topic. Nu ştiam nici eu de el.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
fanficuri1990
Academy Student
Academy Student
fanficuri1990

Sex : feminin Localizare Localizare : korea de sud(in vise)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : filmele coreene si fanficurile
Stare de spirit Stare de spirit : Ma simt ca o nobila concubina din Joseon

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 14:54

De exemplu daca scriu un fic unde pun continuarea ca sa fie tot pe aceeasi pagina?Multumesc
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 15:13

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mai multe detalii gasesti in topicul Citeste inainte de a posta!

Sper sa iti fie de folos. dap !
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 14:54

Hei am o intrebare.De ce la unele imagini sau linkuri de la semnaturi sau posturi scrie ceva de genul: [Doar moderatorii pot vedea acest link/imagine]

Este de la calculatorul meu sau...nu inteleg, daca este doar o problema cu calculatorul meu atunci ma scuzat ca va ocup timpul degeaba.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 18:09

Apare asa in categoria Cos de gunoi de cele mai multe ori, in rest eu nu am vazut sa apara asa. Apare acel link, deoarece categoria Cosului de gunoi este o categorie blocata si membrii nu pot vedea lunkurile si imaginile de acolo.
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 16:44

Da mi-am dat seama ca ma ratacisem prin forum...Sorry ca v-am ocupat timpul degeaba.

Am vazut ca la Calendarul Concursurilor ca nu este..refacut.Adica acum in 2013 luna februarie a inceput vineri iar acolo apare ca incepe marti.Intrebarea mea este daca concursurile vor fi la fel,adica tot asa vor incepe?
Ah,da am si uitat.Am vazut ca Refil The Comic Strip a inceput pe 1 februarie dar in calendar nu este semnat,deci va fi in fiecare luna nu?
Multumesc anticipat si imi cer scuze ca va ocup timpul cu problemele mele.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 17:04

Calendarul nu a fost actualizat, insa perioadele de incepere ale concursurilor sunt asemanatoare, doar ziua difera. Cat despre Refill the comic strip, este un concurs lunar, deci da, va avea loc in fiecare luna.
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 21:00

Multumesc ca mi-ai raspuns si ti-ai pierdut timpul cu mine Choco!

Choco :) : Nicio problema, de-asta suntem aici.
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 14:54

Nu vreau sa par pisaloaga, enervanta... sau orice altceva, dar as avea si eu o miiica observatie, ca sa zic asa. happy2
Am vazut ca ati schimbat din nou estetica la forum si ca ati pus tot felul de aripioare si nu stiu ce... ok, dragut intradevar. Dar ceea ce nu-mi prea place - nu sunt fan - este ca toate mesajele apar scrise cu un fel de gri spre negru, care este deja o culoare asemanatoare cu nuanta initiala a forumului... si nu stiu mie mi se pare foarte greu de citit, trebuie sa ma chiorasc sa vad ce scrie sau sa selectez intreaga pagina ca sa pot citi mai usor :| :| down si eu chiar nu am deloc probleme cu vederea daca asta este problema, vad perfect.
In fine, mi-am spus si eu punctul de vedere, daca o sa fiu bagata in seama bine, daca nu asta este si scuze pentru tot.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 15:02

S-au dus aripioarele si tot, eu ma jucasem un pic cu forumul, incercam noi lucruri dap !
Nu s-a schimbat mai nimic la el.
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 15:15

da nu era vorba de aripioare =))))) faptul ca scrie cu "gri spre negru", se vede foarte naspa puppy eyes puppy eyes
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Feb 2013, 21:23

Da-i pace... oricum vad ca nu ma ia nimeni in seama down crying
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Feb 2013, 22:00

Intr-adevar, este putin gri dar nici asemanatoare cu nuanta forumului. Acum depinde de gusturi. Daca chiar vrei sa fie alb-alb poti pur si simplu sa-l colorezi in... alb. happy
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Feb 2013, 23:12

eu sincer nu inteleg la ce anume te referi, care mesaje scrise? si din moment ce mi-am aratat din prima interes pentru problema pusa eu cred ca esti bagata in seama deci usor cu intepaturile de genu altfel chiar iti pot arata dezinteres "general".

fa un print la ceea ce e "neclar" pentru tine si iti mai recomand eu un lucru: luminozitatea la monitor daca e prea slaba si ai monitor mai vechi ar trebui sa o intensifici pur si simplu, cu mai multa luminozitate o sa se vada mai clar.

Choco :) : Si totusi, in mod normal, daca nu doresti sa scrii cu nicio culoare, textul apare scris alb, iar fondul este gri inchis. Ce mai exact nu se vede? confuz
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Mar 2013, 16:26

Buna, si imi cer scuze de deranj.
In stanga, mai exact unde este numele userului, puncte, data inscrierii, zodia, s.a.m.d, imi apare scris de doua ori cuvatul ''Reputatie'.
Am facut un print screen, dar nu stiu cum sa pun imaginea aici pe forum. Daca nu reusesc, voi vorbi cu un moderator sau un admin pe mess ori prin mesaj privat sa ma ajute sa o incarc.
Sper sa nu se vada asa din cauza leptopului meu sau ceva; daca se dovedeste ca leptopul meu este stricat, si asa se vede, o sa imi cer scuze.
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Mar 2013, 16:46

Eu nu vad cuvantul "Reputatie" scris de doua ori. Cred ca e de la laptop-ul tau.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Mar 2013, 18:32

Nu este nicio problema adevarat. Se mai intampla ca uneori sa nu se incarce imaginile iconite de la fiecare optiune. Dupa cum se poate vedea, la Zodiac, Varsta, Localizare etc. este o iconita specifica, iar uneori nu se incarca si in locul ei apare tot numele acelei optiuni. Asta-i toata treaba. :)
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 00:29

La stare de spirit era problema, imaginea de pe imgshack nu mai exista. Iar eu eram intr-o lene de zile mari de n-am schimbat-o ... Acum e in regula, am readaugat aceeasi imagine.
Sus In jos
-.Miko.-
Academy Student
Academy Student
-.Miko.-

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In Stele
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Aikydo . Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna ? Putin Spus

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 17:04

Pai as vres sa creez un fic si nu prea stiu cum .... Ma poate ajuta cineva ???? happy2 thank you
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 17:06

Toti pasii pe care trebuie sa-i urmezi sunt scrisi aici. Daca mai ai insa si alte nelamuriti, atunci imi poti trimite un mesaj privat pentru a rezolva toate neclaritatile. :)
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 17:07

Există un topic special pentru membri începătorii, ce doresc să posteze un fic. Link-ul este aici * click *. Mult succes.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Probleme legate de forum-