Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Lun 14 Apr 2014, 21:29

Ai putea sa faci cateva printscreen-uri in timp ce ti-l schimbi? Asa imi pot da seama unde gresesti.  
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 04 Mai 2014, 12:47

Heey!!! hi!  Am gasit acelasi joc la "Jocuri forurmiste:" Incepand cu inceputul....Jocul care este deschis de curand, dar care aceeasi tema ca unul mai vechi, este scris de DEX:Adevarat si Fals deschis de DEX, iar altul...care este mai vechi deschis, chiar nu stiu de cine este deschis....Si aceasta vreau sa stiu daca este o problema de la calculatorul meu sau de la forum(nici nu cred ca am baut ceva, dar nu putem exclude si aceasta varianta happy2 ) Am dat pe a doua pagina la "Jocuri forurmiste" si...:https://sasu.forumgratuit.ro/f26p50-jocuri-forumiste<----- Scrie, fara sa intru in topic, ca jocul este deschis de Crystal, dar cand dau cu adevarat pe topic, scrie ca este deschis de:https://sasu.forumgratuit.ro/t6174-adevarat-sau-fals cand am intrat in topic a scris ca e deschis de Angel white and black, dar v-am spus, daca nu intru in topic, sa vad despre ce este vorba....Zice ca este scris de Crystal.......Problema este ca, s-a deschis un topic cu aceeasi tema si n-are rost.....Iar a doua, este vina calculatorului meu???????? Primul joc "Adevarat sau Fals", care are in momentul de fata 43 de pagini, scrie daca nu dauu click pe topic ca jocul a fost deschis de catre  Crystal...dar cand dau click pe topic si intru sa vad despre ce este vorba jocul si cum se joaca, se vede in stanga ca topicul ar fi deschis de catre Angel white and black....Ce s-a intamplat aici? eu chiar vreau sa stiu, nu ca ar deranja pe cineva chestia asta, insa eu vreau sa ma conving a cui este greseala. A calculatorului meu cutie sau a forum-ului???


Sper ca am postat unde trebe :)) Ma gandeam sa-i mai dau de lucru lui Choco prim pm-uri, dar apoi mi-am zis ca merita putina odihna....Sa n-o mai zapacesc atat! Sper ca ati inteles nedumerirea mea!
Zbye!!! hi! 
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 04 Mai 2014, 13:37

1. Deşi au acelaşi titlu, au teme diferite: unul este cu Naruto, altul este pentru general...
2. Nu este vina calculatorului tău. În momentul în care un topic depăşeşte 69 de pagini, se deschide un altul care-l continuă pe acela. Persoana care a deschis topicul rămâne în categorie ca autor, iar în topic apare mesajul care începe noul topic, dar cu un alt utilizator.  

Uf, sper că ai înţeles. :s
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Joi 15 Mai 2014, 21:58

Pentru ca sunt o persoana fara ocupatie am cautat prin forum ca nebuna, in speranta ca-mi pot ocupa timpul cu ceva si-am gasit o greseala! Fiindca sunt o paracioasa, trebuie sa spuuuun!!!  evil devil mua ha ha  Este vorba de un joc forurmist. De data aceasta sunt complet sigura ca au si aceeasi idee!!! este vorba de asta:Ce melodie este user-ul de mai sus? un joc deschis mai demult, care cred ca stiti cum se joaca...Iar acesta, care-i fix la fel, doar ca deschis de un moderator:Ce melodie e user-ul de mai sus?  
Sper ca n-am gresit cu nimic ca am anuntat asa ceva si sper c-am facut-o corect!!!!!!! Eu n-am nimic cu jocurile fiindca ma joc pe amandoua, dar ma gandeam ca sunt doua si n-ar avea sens sa ne jucam pe amandoua!
Scuze daca postez una dupa alta, dar acum zic ceva corect pana la capat, nu ca mai sus!  (D)  Totusi, sper ca n-am facut spam!
Epipogium: Ma ocup eu.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 06 Iul 2014, 17:36

Scuze ca deranjez.  happy 


In categoria Fan Ficuri blocate , unul din ficuri inca este deschis - trebuia sa fie blocat , dar nu e - uita-ti aici  link: Heroe's Come Back: Our story begins +16.

O greseala minora , cred ca nu s-a bagat de seama.

 dap ! 

Kakashi.: Rezolvat.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 27 Iul 2014, 03:55

Mistake a deschis un topic cu acelasi subiect cu cel deschis de Crystal. Probabil nu a vazut ca mai exista un topic despre asta.


Crystal -> https://sasu.forumgratuit.ro/t6785-zodiile-si-ego-ul


Mistake -> https://sasu.forumgratuit.ro/t15059-esti-orgolios-afla-ce-spune-zodiacul-despre-ego-ul-tau




------


Utilizatoarea Adda Bunny are un post putin cam..
Sunt cuvinte cu tenta +18, desi sunt cenzurate, tot se intelege


--> https://sasu.forumgratuit.ro/t13454-niste-bancuri


Ultimul post.

Choco: Rezolvat. Mersi pentru ajutor.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 27 Iul 2014, 13:00

Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Joi 21 Aug 2014, 00:33

Amm, nu credeam ca vin pe aici..nici nu-mi doream , dar..

Utilizatoarea Clarissa a deschis Acest fic, unde nu trebuia, adica aici >
Fan Ficuri.

Pwp!!

Verwandlung: topic mutat
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Mar 02 Sept 2014, 17:01

Poate sa editeze cineva topicul asta, please? Nu inteleg nimic la cate size-uri sunt acolo...


-> Here


Geo: Ma ocup eu.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Sam 06 Sept 2014, 14:58

Uhm, am gasit topicul acesta la "Vreti sa ne uimiti?" 
Cred ca locul lui ar trebui sa fie la "Proza si Versuri. Un sireag de perle scrise" 


--> Aici.



Yin: topicul este deschis unde trebuie deoarece nu este o creație proprie, s-a precizat la început că poezia este găsită într-o revistă. 
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 07 Sept 2014, 00:09

Well, ai fost servit
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Vin 12 Sept 2014, 23:32

Buna seara! Am observat ca activitatea din zona "Concursuri" a cam incetat de ceva timp, desi in descriere apare ca sunt deschise. Adica, la mai toate concursurile nu mai sunt postari recente. Chiar "F.F. lunii" a fost lasat de izbeliste, din cate am observat eu, fara nici o sesizare. Cred ca exista o explicatie, dar ar trebui totusi sa se rezolve aceasta problema, din punctul meu de vedere, pentru buna functionare a forumului.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Lun 15 Sept 2014, 14:33

Am avut o perioada de 3-4 luni in care fetele deschideau concursurile si mereu se inscriau aceeasi 2-3 membri. Nu putem organiza concursuri doar pentru 2-3 membri.
Va fi implementat un sistem nou cat de curand, acela ar fi de genul: - va fi nevoie de o cerere pentru deschiderea unui concurs in care sa se treaca cel putin 5 membri participanti. Concursurile sunt facute pentru competitie, o competitie exista atunci cand cel putin 2 persoane se lupta pentru un obiectiv ( in cazul nostru trebuie minim 5 deoarece exista premii pentru primele2-3 locuri ).
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Lun 15 Sept 2014, 15:56

Ahaa, bun. Ca și eu vroiam sa întreb ăsta dar nu știu de ce nu am facut-o. Ok, e o chestie buna. Mersi Mihai !
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Lun 15 Sept 2014, 19:06

Ok, got it! Dar totusi, cred ca ar trebui incheiate concursurile deja deschise, caci acele persoane s-au incris deja de mult timp si au depus anumite eforturi, zic eu. In rest, mi se pare absolut corecta decizia luata. Multumesc pentru raspuns!kiss
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 05 Oct 2014, 19:39

Am o mica problemuta la categoria Cereri de avatare si semnaturi. De ce nu imi merge sa postez o cerere? Am incercat asta de 3 ori in 3 zile diferite, deci nu e de moment. Astept raspuns back!
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 05 Oct 2014, 21:38

Probabil e inchisa categoria, or fi in pauza fetele. Nu stiu sa-ti spun eu sigur, sa vedem ce zic cele de acolo :)
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 05 Oct 2014, 22:10

Cele de acolo zic că nu e nimic închis și că, probabil, Pufarină. a omis ceva, lucru care nu i-a permis să posteze. Poate nu ai dat un titlu subiectului, sau poate că nu te-ai dus în categoria potrivită.

Cereri de avatare și semnături --> Cereri în curs de acceptare --> New topic --> Fereastră, apoi o să pui un titlu, descriere (dacă vrei) și cererea. Apeși butonul Trimiteți și gata.
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Dum 05 Oct 2014, 23:36

Nu vreau sa par obraznica sau sa mă iau în gura cu cineva, dar am mai încercat de 2 ori și nimic. Am completat corect toate spațiile (ca totusi, am mai deschis și eu topicuri și știu cum se face). Dacă se considera ca nu e ceva grav e ok, mai pot aștepta pana găsiți "buba".
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Mar 07 Oct 2014, 22:09

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cuvântul "anunturilor" este de 2 ori. Nu e o problemă chiar demna de rezolvat dar nu m-am putut abține :P
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Mar 07 Oct 2014, 23:37

Astea nu sunt de la noi puse, ci de ce de la care avem forumul.
Probabil o sa ma uit sa vad ce-i cu ele dar nu acum :)).
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Asss10Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Ian 2015, 20:50

Mutați acest topic. E pus în locul greșit. ^^
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Joi 26 Mar 2015, 11:06

Nu știu care este problema, însă cred că aveți o problemă cu scripturile sau ceva. Bara de sus nu-mi merge și nici bara de editare a textului din zonele de creare al unui text. Se poate face ceva?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Joi 26 Mar 2015, 12:46

Byby_Smiley a scris:
Nu știu care este problema, însă cred că aveți o problemă cu scripturile sau ceva. Bara de sus nu-mi merge și nici bara de editare a textului din zonele de creare al unui text. Se poate face ceva?

Imi poti face niste printuri te rog?
Si sa subliniezi exact ce anume din printuri nu-ti merge. Eu unul n-am nici o problema cu nimic :).
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19Lun 06 Apr 2015, 21:35

Acest fic nu este pus unde trebuie: fan fiction.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!   Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului! - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de buna functionare a forumului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Probleme legate de forum-