Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
xenomorphius - interviu - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
xenomorphius - interviu - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 xenomorphius - interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
xenomorphius - interviu - Pagina 3 Asss10xenomorphius - interviu - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

xenomorphius - interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: xenomorphius - interviu   xenomorphius - interviu - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Apr 2015, 15:55

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

xenomorphius - interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: xenomorphius - interviu   xenomorphius - interviu - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Apr 2015, 16:13

† Sakura † a scris:
1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?


1. Nu prea ştiu cum să răspund fiindcă nu ştiu la ce te referi prin "te-au adus aici", întrebarea mea ar fi aici unde? Dar să o ia la general, cred că ambele, dar în măsuri diferite. Însă nu prea pot să mă pronunţ, fiindcă nici eu nu ştiu prea bine în ce stadiu sunt. XD
2. Habar nu am... de obicei înainte să fac ceva analizez, dar au fost momente când am făcut ceva fără să mai procesez informaţiile, situaţiile. Dar ca să îţi spun exact când, chiar nu ştiu...
3. La familie, la prietenii apropiaţi, dar de obicei mă consult şi pe mine însumi, prima şi prima oară.
4. Hmmm, cred că fructele de mare, asta s-a întâmplat când eram în vacanţa de vară când urma să trec în clasa a 5-a.
5. Cred că viaţa în care am realizat tot ce mi-am propus şi că am găsit fericirea.
6. Nu ştiu... nu îmi amintesc să fi făcut ceva înfricoşător... bine eu când eram mică făceam multe tâmpenii, care pe alţii poate îi speriau... Nu ştiu, scuze. xD

Da, ce răspunsuri fabuloase, te-am afundat şi mai rău în ceaţă. .__.
Sper că ai înţeles ceva din bazaconiile mele. >.>
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

xenomorphius - interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: xenomorphius - interviu   xenomorphius - interviu - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Mai 2015, 19:02

1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
2. La ce te gândești cel mai des?
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

xenomorphius - interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: xenomorphius - interviu   xenomorphius - interviu - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Iun 2016, 09:18

✞Heaven`s Calling✞ a scris:
1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
2. La ce te gândești cel mai des?
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?

      Vai de când mi-ai lăsat tu întrebările acestea şi eu nu am răspuns. Îmi cer scuze. Acum nu ştiu dacă răspunsurile se ridică la aşteptările tale...


   1. Eu nu sunt o persoană care se lasă controlată de furie, eu nici nu prea mă supăr şi când o fac îmi trece la fel cum a venit - rapid. Hmm furia cred că este un cumul de emoţii care de rod lăuntric şi nu emoţii plăcute, ci emoţii care îţi provoacă rău şi care în general te îndeamnă să spui sau să faci lucruri nesăbuite. De controlat: cred că cel mai bine e să îi dai drumul, însă nu pe cineva, ci într-un loc retras sau un loc care te calmează, unde poţi rage cât îţi pofteşe inima. Furia nu ar trebuie să fie un element care să ne guverneze fiinţa, are şi ea rolul ei până la urmă, dar dacă devine un lucru obişnuit în viaţa noastră atunci cred că a fii predispuşi la multe eşecuri, pe lângă asta furia îţi cam bruiază conştiinţa, tactul, gândirea lucidă.

   2. Cred că la poveşti , îmi tot vin idei noi pentru poveşti. Sincer mă gândesc la nenumărate chestii. : ))

   3. Le-aş dori pe toate, dar dacă e să aleg ar fi: iubirea, atunci când iubeşti sunt sigură că porţi şi respect faţă de cel de lângă tine. Bunătatea.. (nu prea am oferit un răspuns aşa de detaliat -.- sorry, my brain is dead from all the anatomy I had to learn)

   4. Nu am nici o obsesie.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
xenomorphius - interviu - Pagina 3 Asss10xenomorphius - interviu - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

xenomorphius - interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: xenomorphius - interviu   xenomorphius - interviu - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Iun 2016, 22:20

Buna.

1. Ce melodie iti place cel mai mult in momentul acesta?
2. Care este aroma ta preferata?
3. Daca ai putea compara viata ta cu un film, care ar fi acesta?
4. Sah sau table?
5. Ce parere ai despre ultimele 20 de episoade din Naruto?
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

xenomorphius - interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: xenomorphius - interviu   xenomorphius - interviu - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Iul 2016, 15:51

Queen Of The Damned a scris:
Buna.

1. Ce melodie iti place cel mai mult in momentul acesta?
2. Care este aroma ta preferata?
3. Daca ai putea compara viata ta cu un film, care ar fi acesta?
4. Sah sau table?
5. Ce parere ai despre ultimele 20 de episoade din Naruto?


1. The Midnight - Vampires
2. Scorţişoară cred sau mentă... dar de fel am mai multe.
3. - (nu-mi vine nimic în minte momentan)
4. Sah.
5. Nu am văzut complet anime-ul, am citit doar manga eul. Dar şi aşa îmi place tot. 
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat




xenomorphius - interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: xenomorphius - interviu   xenomorphius - interviu - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

xenomorphius - interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-