Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Tâmpenii modificate. <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Urmatorul
AutorMesaj
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Mar 2013, 14:49

Tot pentru Anna. <3



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Mar 2013, 17:52

UN singur cuavnt...... :| BUNACIUNI! lol damn! Am ramas cu ochii intepeniti acolo! huh? Mai vreau BUNACIUNI! Inca cateva BUNACIUNI! sUNT SUPERI in love Ador aceste doua seturi. Sa ne mai aduci! kiss
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Asss10Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Mar 2013, 22:04

OH MY GUMMY! what?lol! Multam pentru cele doua seturi!!! Bucahnaciuni! what?lol! Mor pe tine cum faci acele edituri =)) Tot nu-mi dau seama cum, dar ies mirific! Multumesc inca o data, sunt smexy rau de tot! Chiar as vrea sa mai vaz cativa ca sa ma calmez dupa orele de mate =))) Ne mai vedem kiss
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 17:04

Edituri noi. Mai mult m-am prostit decât să fac ceva serios. T^T

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 18:07

Hey, dear! kiss Si aceste edituri noi imi plac, cred ca tuturor ne plac ^^ sunt total in dezacord in privinta la "m-ai mult m-am prostit decat sa fac ceva serios"drept sa spun, nu te-ai prostit. Sunt foarte frumoase <3 Sa ne mai aduci! :*
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 18:55

Mii de scuze, nu am văzut că ai postat.
Îmi plac mult toate seturile sunt aşa de diferite şi speciale! Setul ăla cu băiatul, mrr... foarte hot. Îmi place. Abia aştept să ne aduci şi urmatoarele seturi, îmi plac pozele pe care le alegi şi faptul că le editezi exact ca un profesionist. in love
Spor la editat! kiss
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Asss10Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 21:35

Cica te-ai prostit =)) PE BUNE??? ALEA-S PROSTII? Ma, tu minti ingrozitor =))) extrem de ingrozitor =)) Imi plac foarte mult si mai astept!
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 18:08

Da sunt prostii unele Anna. XD Ar trebui să fiu mai serioasă când editez, ţi spun eu că dacă sunt mai atentă fac ceva mai frumos.
Un nou edit, mereu am vrut să fac ceva în genul. <3



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Asss10Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 18:22

    Of, frate. I hate you! Cum poti spune ca sunt tampenii? Pot sta ore si sa-ti spun ca sunt frumoase si cu cat mai multe faci cu atat evoluezi mai mult la modificat de imagini si iti garantez, nu e nimic rau sa faci tampenii (mai ales ca am experimentat =))) ). Seturile tale sunt magnifice si chiar as vrea sa nu mai zici ca sunt tampenii. Fii egoista, lauda-te ca meriti!
    Acum, imaginea pe care o vaz eu aici este extrem de frumoasa. Imi plac mult acest gen de imagini, mai ales ca e render. Imi place cum ai ales imaginile i modul tau de a le edita.
    Te pup si sigur, anunta-ma!
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 19:10

E absolut geniala poza, dar pacat ca ai postat doar una waiting . De ce macar doua trei acolo ca nu era rau heh . Ehh oricum si asta singura e foarte reusita si nu sunt deloc prostii asa cum zici tu, sunt chiar niste frumuseti care sunt sigura ca daca vei exersa si mai mult vor deveni minunatii ;;)
p.s: sa ma anunti si pe mine cand mai postezi
Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 19:28

Genial huh? nu pot spune nimic. M-ai lasat fara cuvinte o.O Abia astept sa mai postezi altele noi. :) Sa ne surprinzi si data viitoare! kiss :)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 10:34

Imi pare rau ca nu am trecut.
Fraaate, cate am pierdut : |
Seturile sunt foarte frumoase si de fiecare data ne surprinzi cu cate o tema diferita.
Ultimul edit postat e foarte interesant. Rendul e spectaculos iar cele 3 dimensiuni superbe.
Cred ca muncesti foarte mult pentru fiecare set si imagine, te felicit. Iese ceva magnific.
Multumesc de anunt.

P.S. : Ana, mai redu cofeina ca te invarti ca un titirez. ;;)
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 14:37

Aceste imagini modificate nu sunt o tampenie sunt absolut superbe in love multa bafta in continuare dance2 hi!
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 16:21

Buna, imi place mult acest edit, cromatica este excelenta si ai fost atenta si la cel mai mic detaliu astfel incat poza sa fie perfecta. in love Nu-s tampenii, te asigur, foarte multi si-ar dori sa editeze poze ca si tine, caci se vede ca pui pasiune in ceea ce faci.
Nu pot sa-mi iau ochii de la imeginea asta pe care ai editat-o, este asa de frumoasa. Abia astept sa mai pui poze.
P.S.: Sa ma anunti si pe mine... merci. kiss
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 20:18

Vă mulţumesc pentru comuri în primul rând şi mă bucur enorm de mult că vă plac, e distractiv să corpezi, să editezi în acest fel.
Din păcate nu mă pricep să fac lururi chiar aşa de super, cum fac alţii, însă atunci când o să-mi fac curat în PC şi o să-mi instalez PS-ul, mă voi apuca să învăţ cum să fac GFX-uri şi alte chestii de genul.


Creaţii noi.
De un lucru sunt sigură ador să cropez în modele. <3

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Mar 2013, 13:36

Wow... sunt geniale, le ador in love
Cel mai mult mi-a placut al doilea set, din prima postare de pe a doua pagina a topicului. (incalcita treaba lough sper ca ai inteles la ce imagini ma refer)

Abia astept sa ma aduci ceva nou hi!
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Mar 2013, 14:45

Buna, merci de anunt. Imi plac foarte mult aceste imagini editate, mereu am apreciat imaginile cu blur pe margini, imi dau un efect de ameteala. Primul set este absolut adorabil, poza aleasa este asa de cute. Al doilea set arata ca oamenii sunt una cu natura, si imi place cum ai pus la a doua poza fata in evidenta prin acele puncte care formeaza un fel de coroana. Astept sa mai pui. kiss
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 10:46

Ceva nou, după atâta timp. <3

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 11:30

In primul rand vreau sa spun : Sunt prima !!! nr1 . Iei dupa un timp am reusit si eu sa ajung prima. Acum sunt cam trista ca nu m-ai anuntat de cele doua postari ale tale sad . Uff, lasand asta la o parte vreau sa spun ca sunt foarte reusite pozele mai ales imi place ultimele doua poze din penultima postare si poza de azi good job . Abia astept sa te apuci de ph ca sa ne creezi si alte poze superbe roll
ps: sper sa ma anunti de data aceasta rusinos
Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Asss10Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 12:28

CAT... DE.... TARE!!!!! Ma omori, pur si simplu, cu zilele! Nu am cuvinte la aceasta imagine editata! NO COMMENT! what?lol!
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 13:46

Buna, merci de anunt. Este geniala poza aceasta, ai facut-o ca si cum s-ar vedea in apa, sters, bucatelele avand diferite forme. Abia astept sa ne aduci si urmatoarea creatie, sa ma anunti si pe mine daca poti. kiss
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 15:52

Foarte frumos. Imi place foarte mult ce ai facut aici. Genul acesta de creatie l-as folosi ca o semnatura. Foarte frumos. kiss
Sa ne aduci in curand si altele!! a hug
*kisses and hugs*
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 19:32

Cu toate că nu este o imagine editată, ci doar un scris creat în gimp de mine, o să vă arăt aici, mai ales fanilor cuplului Sasuke si Sakura. ^^

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Asss10Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 22:57

Tare as vrea sa stiu cum le faci =))) Chiar daca e un scris, e super tare! kiss
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 23:02

Buna, Crii. a hug Imi place foarte mult, acum ai mai mult de 2 talente. :)) Serios, imi place. Foarte rumos fontul, este ciudat deoarece eu pot sa fac asta doar in photoshop. :-? Oricum, e interesant.
Tanks de anunt, dear! kiss
*kiss and bye*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Tâmpenii modificate. <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 29Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Imagini modificate și create-