Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One life...One love - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One life...One love - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 One life...One love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Dum 01 Aug 2010, 12:48

Ei bine cred ca am lenevit cam mult

Capitolul VI.Revederea


Inima imi batea cu putere.Priveam ,insa nu stiam unde si de ce.Pasi inceti se apropiau de mine si eu nici macar nu incercam sa ma misc.Simt cum o mana ma prinde de brat si ma duce in spatele lui.Ridic incet capul si il vad pe Sasuke care privea sper usa deschisa destul de uimit si tot odata furios.
-De cand nu ne-am mai vazut?se aude o voce masculina venind dispre usa deschisa.
-Niciodata, spune Sasuke pe un ton glumet.Deodata un fulger lumineaza incapere.Doi ochi negri lafel ca ai lui Sasuke stateau langa usa.Parul negru era purtat de vantul rece.Un mic zambet apare pe chipul lui...si dispare.Priveam uimita usa, cand simt o respiratie rece venind din spatele meu.Doua maini ma prind de mijloc si ma trage sper posesorul lor.Ma simteam inghetata.Simteam cum nu eram in stare nici macar trupul sa mi-l controlez.Il priveam pe Sasuke fara a spune ceva.Las capul in jos.
-Deci tu esti fratele geaman al lui Sasuke?Desi fizic semanati, psihic nu sunteti deloc lafel.
-Floricica, de ce crezi tu asta?Nici macar nu ma cunosti.
-Imi ajunge doar cateva momente pentru a-mi da seama ce fel de om este cineva.
-Ooo fratioare, imi place ce ai ales.Pot sa o iau eu?Il priveam pe Sasuke cum strangea din pumni.Ochi lui incep din nou sa capete acea nuanta de rosu.Sasuke ii da un pumn fratelui sau ,tragandu-ma pe mine de langa el si aruncandu-ma afara.
-Sakura, fugi!spune acesta pe un ton autoritar, pe care pana acum nu il folosise.Priveam pierduta cum cei doi au inceput sa se lupte.Ma simteam ca si cum as fi facut radacini acolo in pragul usi.Deodata ochi fratelui lui Sasuke capata o nuanta verde inchis.Isi indreapta privirea spre mine.Simt ca si cum 100 de cutite ar fi intrat in mine si cad jos scuipand sange.Mii de scene dureroasa imi apar in minte si incep sa tip.
-Ce i-ai facut nemernicule?Intreaba Sasuke furios.
-I-am facut cunostiinta cu puterile mele.De ce ?Am facut ceva rau?spune acesta pe un ton copilaresc.
-Puteri?Tu nu ai puteri?
-Ai dreptate pe jumatate.
-Ce vrei sa spui?intreaba Sasuke curios
-Tare ai vrea sa sti ,asa-i?intreaba fratele lui Sasuke indreptandu-se spre mine luandu-ma in brate si disparand cu mine in ploaia rece.Il priveam si nu imi venea sa cred.Semana atat de mult cu Sasuke, incat, daca nu l-as cunoaste atat de bine i-as confunda.Acesta ma priveste si imi zambeste.
-Unde ma duci?il intreb cu glas incet deoarece inca mai simteam acea durere.O lacrima imi cade pe obrazul fin si se amesteca cu picaturile de ploaie care imi loveau fata.Deodata se opreste si ma lasa jos privindu-ma.
-Nu iti face griji Sakura, totul o sa fie bine.
-Ce?Stai, de unde imi sti numele?
-Te-am urmarit de ceva timp.Apropo ,eu sunt Reita.Il priveam parca hipnotizata.Il privesc in ocHi si simt cum picioarele mi se inmoaie.Totul se intuneca.Cad .



Sper sa va placa si imi pare rau ca am intarziat.Scuze justme heh
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
One life...One love - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Aug 2010, 01:49

tu ai luat o pauza cam mare dupa parerea mea :><: iar isteata de mine acum a observat ca ai continuat nervi! ...oricum imi place mult capitolul asta in love ...de ce a trebuit sa te opresti? please continuarea please
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Aug 2010, 01:54

iti vine sa crezi ca draga mea prietena cristina[hoatza] ma sunat ca sa-mi spuna sa intru pe forum si sa iti las urgent un com? lough nervi! Oricum imi place mult...si te rog pune continuarea cat mai repede please
Sus In jos
Yukina
Academy Student
Academy Student
Yukina

Sex : feminin Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica,desen,ficuri....
Stare de spirit Stare de spirit : Pai depinde..in fiecare minut imi schimb starea de spirit..deci nustiu cum as putea sa raspund

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Aug 2010, 01:59

lough asta e tare Helena.Ar trebui sa o sun si eu pe Last kiss nu? lough Imi place mult ficul tau in love si vreau continuarea kiss
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Aug 2010, 12:29

imi pare rau pentru acea pauza dar pur si simplu nu prea mai am imaginatie sad ....acum mi-a mai venit ideei happy2 .
Este foarte amuzant pentru ca te-a sunat ca sa imi dai un com lough lough lough lough
Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Mar 10 Aug 2010, 14:00

sper sa-ti vine repede inspiratia ca vreau continuarea repede please ...ma intreb cine e acel Reita..nextu plizz please
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Mar 10 Aug 2010, 21:31

Pare interesant...dar nu stiu....Actiunea se deruleaza repede.Parca totul se petrece in 2 zile :)). Dar imi place, sincer :>:D<: :>:D<:
Am 2 intrebari:
1. In "volumul I" Sakura are 16 ani? Sau mai multi?
2. In "volumul II" are 21-22 de ani, nu?
Sus In jos
ZambetFalsXD
Academy Student
Academy Student
ZambetFalsXD

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita...[:D]

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Mier 11 Aug 2010, 23:07

Genial! in love in love in love Foarte interesanta povestea happy2 happy2 happy2 ... nr1
Sus In jos
Lenalee
Academy Student
Academy Student
Lenalee

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Aug 2010, 07:09

Wou chiar e frumos i-mi place mult sper s-a pui nect-ul cat de curand happy :>:D<:
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Aug 2010, 14:06

Nakira a scris:
Pare interesant...dar nu stiu....Actiunea se deruleaza repede.Parca totul se petrece in 2 zile :)). Dar imi place, sincer :>:D<: :>:D<:
Am 2 intrebari:
1. In "volumul I" Sakura are 16 ani? Sau mai multi?
2. In "volumul II" are 21-22 de ani, nu?

Exact Naki ... exact insa nu ma mai ocup eu de acest fic ci Mey , deci pe ea sa o grabiti si nu pe mine heh
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Aug 2010, 14:54

Imi pare rau ca a durat atat de mult pentru a pune continuarea heh (lenea asta)

Capitolul V.


Vantul rece simt cum parca imi intra prin piele si ma face sa tremur.Deschid incet ochi privind in jurul meu nestiind unde ma aflu.Las capul in jos si inchid ochi incercand sa imi amintesc ce s-a intamplat si de ce am ajuns aici.Mii de imagini cu ce s-a intamplat cu cateva ore in urma imi umple minte neincetand sa se opreasca.Ma ridic brusc in picioare incercand sa imi dau seama unde ma aflu, insa spre nenorocirea mea tot ce vedeam erau pomi care ma inconjurau.Coroanele pomilor nu lasa sa se vada cerul iar lumina era destul de putina.Vad jar semn ca a fost aprins focul si langa un pom o patura asta insemnand ca pentru un moment sunt singura.Fara sa mai stau pe ganduri o iau la fuga nestiind unde sa ma duc doar ca trebuie sa plec din acel loc.Simt cum sufletul ar vrea sa iasa din mine la cat de obosita eram ,insa dau de cineva si cad jos.Un brunet se apleaca spre mine si ma priveste insistent.Crezand ca este Sasuke ii sar in brate si incep sa plang crezand ca acum sunt salvata, insa un ras malefic ma face sa imi dau seama ca nu este Sasuke si ii dau drumu incercand sa ma indepartez de el.
-Ce crezi ca faci Sakura?Vrei sa fugi?Nu cred ca vei reusi deci nu te mai stradui, sa mergem inapoi!
-Nu merg nici unde.Lasa-ma in pace!Ce ti-am facut eu?Ce ai cu mine?
-Tu draga mea nu mi-ai facut nimic si nici eu nu am nimic cu tine, ci am ceva cu ce este in inautrul tau.Daca as fi avut ceva cu tine nu ai mai fi fost asa bine acum deci lasa intrebarile si sa mergem!
-Nu ma misc de aici pana nu imi spui de ce m-ai luat pe mine
-Atunci te iau eu ,spune acesta dupa care ma ia in spate si incepe sa fuga cu mine la locul de unde debea am scapat.Deodata se opreste si in fata lui apare Sasuke.Doua lacrimi de fericire imi apar in ochi.
-Dai drumul Reita!Ea nu ti-a facut nimic, las-o sa plece.Simt cum sunt lasata in jos, ajungand cu picioarele de pamantul tare acoperit cu iarba
-Fratioare ce ma bucur sa te vad.Hai inauntru o sa iti fac o cafea si putem sa depanam amintiri!
-Termina cu glumele !spune Sasuke dupa care ii da un pumn fratelui sau, ochi inrosindu-se din nou.Speriata ma ascund dupa primul pom pe care il vad.Ma asez in sezut si imi bag debetele in urechi pentru a nu auzi sau vedea ce se intampla intre cei doi frati.Mainile imi tremurau de frica, picioarele nici nu le mai puteam controla si lacrimi cadeau linistite pe chipul meu.Simteam cum timpul trecea pe langa mine.Vroiam sa vad ce s-a intamplat cu cei doi ,insa imi era prea frica sa deschid ochi.Mainile im cad pe langa corp si simt cum parca imi venea sa vomit.Simteam cum totul se invartea in jurul meu doar eu statea pe loc.Intorc capul speriata la atingerea umarului meu.Intr-o balta de sange langa mine statea Sasuke privindu-ma cu un zambet dulce pe fata.Incep sa tremur toata la acea imagine si ma intorc spre Sasuke lundu-l in brate si incepand sa plang.
-Sakura nu plange, nu are rost, nu va ajuta cu nimic daca plangi, iti vei face doar rau tie si copilului.
-Copil?
-Da Sakura, simt cum in pantecul tau sta copilul meu.Auzind aceste cuvinte imi pum mana pe burta privind in gol.Cum putam sa fiu insarcinata.
-Sakura!El va mosteni sharinganul, ai grija ca nimeni sa nu ii faca nimic te rog, spune acesta cu lacrimile in ochi.
-Dar eu?De mine nu iti pasa?Mie nu imi spui nimic?
-Stiu ca te descurci Sakura.Ai noroc, si le dai noroc si celor care te iubesc .Mi-ai dat mie nooc de a te intalni si acum de a avea un copil.Stiu ca poti, mereu ai putut.Incet ochi cei negri ai lui Sasuke se inchid .Incep sa plang dupa care ma ridic in picioare si incep sa merg nestiind unde.Dupa aproape 2 ore ajung la o sosea.Multe sirene de politie se aude.O ambulanta se opreste la mine, urcandu-ma inauntru.
-Va simtiti bine ?De ce va tineti de burta?Va doare ceva?
-Nu !Am grija de copilul meu asa cum am promis, spune Sakura privind inspre burta ei.Acum ca stia ca in inauntru ei se afla mostenirea unui intreg clan, simtea ca singura ei viata a iubit o singura persoana, si acea persoana ia lasat un cadou.Un cadou care o va ajuta sa nu uite de el si sa nu iubeasca pe nimeni in afara de el.

Sfarsit happy2 .Spre ca va placut si justme astept sa vad daca si tie ti-a placut cum am continuat si terminat ficul tau.Multumesc pentru ca l-ati citit :>:D<:
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Aug 2010, 15:07

foarte frumos! sad bravo nr1
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Aug 2010, 15:35

BlueAngel a scris:
foarte frumos! sad bravo nr1

frumos sfarsitul. ma bucur ca l-ai terminat, scuze de acel mesaj pe messenger, sper ca nu te-a suparat heh ... ba chiar sper sa te fi motivat rusinos
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Aug 2010, 15:48

de ce sa ma supere?nu-i nimic heh ma bucur ca ti-a placut happy2
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Aug 2010, 16:42

ce trist dar mi-a placut ce trist dar frumos ce trist dar minunat sad
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Aug 2010, 17:11

Cred ca aceasta melodie se potriveste de minune la aceasta poveste

DAVID GUETTA FEAT. ESTELLE - ONE LOVE

One life...One love - Pagina 4 626152
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Aug 2010, 17:22

dar ce bine se asorteaza huh? huh? bere
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
mela
Genin
Genin
mela

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/melymela20?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 162
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : dans,muzica,ficuri,anime,filme...
Stare de spirit Stare de spirit : fericiitaaaa!!!!!:X

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Sept 2010, 16:04

frumOOooasaaa povesteee....... love saraca Sakura a ramas singura dar cu un cadou din partea celui care a iubit.o si care l-a iubit.....felicitari..!!!!un fic grozav si reusit..... dap !
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Sept 2010, 16:38

da a fost frumos in love in love
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: ce poveste fumoasa , mi-a placut mult   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Sam 25 Sept 2010, 23:22

in love in love O poveste tare frumoasa. Mi-a placut mult de tot.
Pacat ca s-a terminat. Oricum a fost superba love


Ultima editare efectuata de catre Aniska in Dum 10 Iul 2011, 15:47, editata de 1 ori
Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Mier 06 Oct 2010, 09:07

ce trist crying ...bravo,ai talent!felicitari :>:D<: a fost foarte frumos kiss
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Sam 27 Noi 2010, 00:17

Din intamplare ma uitam prin lista de topicuri si am dat de asta.....sa terminat tris dar e foarte foarte fosrte frunos ficu in love in love in love
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Mar 08 Feb 2011, 15:59

Ce rai sunteti ! One life...One love - Pagina 4 23826
De ce sa terrminat ? One life...One love - Pagina 4 896861
Mai rau .. de ce a murit Sasuke ? One life...One love - Pagina 4 23826
Lasand la oparte supararea .. mi-a placut One life...One love - Pagina 4 301723
One life...One love - Pagina 4 962758 One life...One love - Pagina 4 208323 One life...One love - Pagina 4 962758
Sus In jos
izabell
Academy Student
Academy Student
izabell

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : detoate
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 23:49

dc a murit....mult prea trist dar frumos...dar trist rau...adik ar fi fost cv si daca sasuke ar fi trait....oricum foarte frumi...e primul fanfic la care plang sad
Sus In jos
izabell
Academy Student
Academy Student
izabell

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : detoate
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 23:52

asta chair ca e un fic cu final tragic ...adik pe tot parcursul ficului totul a fost asa de roz si plin de fericire iar finalul exact incers:)))...foarte frumi...
Sus In jos
Continut sponsorizat




One life...One love - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: One life...One love   One life...One love - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

One life...One love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-