Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Salveaza-ma ! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Salveaza-ma ! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Salveaza-ma !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Vă place această poveste ?
1. Mai şi întrebi ? O ador la nebunie !!! :x
Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_vote_lcap60%Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
2. Da......drăguţă povestea.
Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_vote_lcap20%Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
3. Nu te supăra dar nu îmi place deloc ! Nimic, absolut nimic nu îmi place.
Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_vote_lcap20%Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Total voturi : 5
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 18:49

Draga Ale , ma uimesti cu fiecare capitol. ;;)
Mi-a placut mult si am observat ca Sakura ii spunne lui Sasuke atunci cand e suparata pe el Uchiha. think
Am observat deasemenea ca ai incercat sa asculti sfaturile lui Egg si pot spune ca ai avansat de la ultimul capitol. good job
Tine-o tot asa si vei vedea ca in curand vei deveni o profesionista. a hug
Acum , revenind la acest capitol , a fost putin cam scurt , iar mie imi plac capitolele lungi. sad
Iti dau inca un sfat ( stiu , stiu , parca as fi mama , dar nu ma pot abtine lough ). daca nu ai timp sa scri un capitol lung intr-o zi , scrie in fiecare zi cate putin in PC tau , iar atunci cand ajungi la marimea capitolului dorita de tine il postezi. happy2
Acum , revenind din nou la capitolul acesta , oare ce treaba are Sasuke de a plecat si a lasat-o singura pe Sakura , in pericolul de a intra in casa acei obsedati de medalion si sa o omoare? think
Dar , mai important , va scapa Sakura cu viata? sad
Eu sper ca da. :|
Sasuke , grabeste-te si salveaz-o pe Sakura , ca de nu.. biciuitor
.Astept nerabdatoare urmatorul capitol , care sunt sigura ca va fi mult mai palitant de cat celelalte. dap !
Deny te pupaceste dulce si iti ureaza succes in tot ceea ce faci kiss
P.S. De data asta am fost prima I rock peopleee!!!


Salveaza-ma ! - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 20:11

Eii .. se pare că sunt al doilea .. :))
Foarte frumos :d Nu am cuvinte ...
Sper ca Sasuke să se grebească şi să o salveze că de nu ne supărăm rău :))
Nici nu ştiu ce să îţi mai spun ... **Deny** are perfectă dreptate , ai avansat foarte mult de la primele capitole :d oricum , tot ce ai scris până acum .. nu am cuvinte :x
Ţine-o tot aşa :)
P.s.: Melodiile de capitol sunt foarte frumoase :d
Ti pup :* !!
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 20:26

hey hey.mesic de anunt dulceata.te astept cu next-ul da?Akatsuki_lavy te a hug
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 23:23

Un capitol la fel de frumos ca restul. Ei bine se pare ca Sakura nu prea poate sa isi poarte singura de grija :)). Multumesc pentru ca m-ai anuntat ca ai pus acest capitol. Sper sa pui cat mai repede next0ul, iar daca ai putea sa ma anunti si pe mine cand il pui. Succes in continuare! Te pup kiss Papa hi!


Salveaza-ma ! - Pagina 2 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
»Andreea«
Chūnin
Chūnin
»Andreea«

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 715
Puncte : 793
Reputatie Reputatie : 64
Hobby-uri Hobby-uri : citit, desenat, scris, sport, DORMIT
Stare de spirit Stare de spirit : Starea mea de spirit se poate schimba radical dintr-un minut in altul.

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 12:26

Neata! ^^ Imi place acest capitol. think Si eu sunt de parere ca il puteai face putin mai lung. Pai vreau sa spun sa ai mai mare grija la tastare, si la punctuatie pentru ca ai cateva greseli micute. ;;) Mai citeste inca o data, inainte de a posta. Cam atat. Poate ma anunti si pe mine cand pui next-ul. dap !

ByeBye! hi!


Salveaza-ma ! - Pagina 2 115xgb

There's no remedy for memory, your face is like a melody, it won't leave my head.
Your soul is haunting me and telling me that everything is fine, but i wish i was dead.


My head is a very dark place.



|Insemnata|
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 18:31

Buna dap ! Primul lucru care mi-a sarit in ochi (era si imposibil sa nu) si care mi-a placut foarte mult a fost cum ai pus in pagina capitolul. Ai schimbat si marimea si stilul scrisului. Imi pare foarte bine si sa sti ca nu e nimic daca a fost putin mai scurt. Asta inseamna ca va trebui sa aduci altele mai lungi rusinos
Frumos cum s-a trezit, cu Sasuke care ii zambea. La ce fel de sedinta este si ce are atat de important aceasta ? Oricum, putea si el sa nu-i lase un bilet si sa intre direct peste ea in baie, ar fi fost mai tare roll Si uite ca apare inca un nebun care vrea s-o omoare lough Saraca de ea. Sper ca brunetul sa ajunga cat mai repede si s-o salveze.
Pai, mersi mult pentru anunt si sa sti ca-mi place mult. Spor la scris si te pup kiss
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Apr 2013, 18:03

Capitolul 6 - Criminalul
~Din perspectiva Sakurei~

.......Acum chiar ca nu mai pot scapa ! spun eu in gandul meu foarte ironica. Ma strange de mana atat de tare incat am scrancit un sunet de durere. Un ras foarte enervant imi inunda urechile, apoi aud cum spune ca vrea sa ma duca intr-un loc bun. Ce vrea sa insemne si asta ? Cat de enervant poate sa fie ! "Gata Sakura, linisteste-te ! Nu rezolvi nimic daca esti nervoasa." spuse vocea mea interioara. Acum te-ai ghasit si tu sa vorbesti ?
Un moment mai bun nu puteai gasi. Cand am nevoie de tine nu apari !

Ohh, urasc cand ai dreptate ! Incerc sa ma calmez si sa ma pot gandi la un plan de scapare. Ideile imi vin foarte greu in cap. Nu pot gandi limpede. Observ ca cutitul se apropie si mai mult de gatul meu. Inima imi bate din ce in ce mai tare si o intrebare absurda imi inunda mintile. "Oare voi muri ?" E clar . Nu am nici o scapare. Dobitocul ala de Saasuke nu este, nimeni nu ma poate ajuta.

Sunt singura si neajutorata precum un iepuras. Eu care ma credeam puternica, sunt defapt neajutorata si fricoasa. Pana la urma nu m-am putut descurca singura. Mici lacrimi imi inunda fata, ce acum e foarte trista. Imi las capul jos, lasand bretonul sa imi mangaie fata. Oare voi ajunge intr-un loc bun ? Aceasta a fost ultima mea intrebare inainte sa ma intrerupa vocea mea interioara spunandu-mi : "Chiar vrei sa reunti la viata ? Sunt sigura ca nu vrei asta . Vrei sa fi puternica,nu ? Atunci lupta ca sa traiesti ! Medalionul e la tine si trebuie sa il aperi ! Daca nu, atunci intreaga omenire se va scufunda in sange.

Toti oamenii vor pierii. Si tu vei fi vinov......Taci ! Taci din gura ! Nu mai vreau sa te aud ! am intrerupt-o eu din vorbit. Nu mai suportam sa o aud cum spune lucruri prostesti. Dar totusi sunt adevarate . Imi adun gandurile, respir aer in piept, apoi il expir,respir,expir.......pana ma linistesc . Se pare ca a mers. Ma opresc din plans pentru ca in astfel de momente nu pot plange si incerc sa ma gandesc cum.....naibi voi scapa din problema asta !


Nu ma pot gandi mult la o cale de scapare pentru ca aud o voce cunoscuta ce imi dadea un strop de speranta in mine. Era chiar vocea lui Sasuke, care isi anunta venirea. Incerc sa tip din toti plamanii, dar o mana ma apuca de gura. Ohh, firar ! Deodata simt cum plutesc in aer. Eram in bratele lui Sasuke . Oftez zgomotos. Am scapat cu viata !

-Ce a fost in capul meu sa te las singura ?! E clar ca nu poti avea grija deloc de tine, Haruno ! De acum in colo te voi antrena si invata cum sa iti porti singur de grija. spuse el cu o voce autoritara . Cred ca e nervos. Da, e mai mult ca sigur nervos. Nu imi vine sa cred ca spun asta, dar are dreptate. Nu pot avea grija de mine deloc.

Ma trezesc din visare din cauza voci lui care imi spune sa stau in locul indicat de el , pana rezolva cu inamicul. Aterizam,unde el ma lasa repede jos si pleaca. Ce rapid ! spun eu uitandu-ma cum isi ia zborul pe cerul cu nuante de portocaliu si rosu. Imi dau seama imediat ca e seara. Ma uit in jur si vad o banca nu departe de locul in care eram. Ma duc si ma asez pe ea , si in cele din urma ma inec in vise, adormind.

O lumina foarte enervanta imi facu ochii sa se deschida , iar prima persoana pe care o vad este Sasuke. Ma priveste linistit farasa scoata nici un cuvant din gura. Ochii mei analizeaza unde sunt si ce obiecte sunt in jurul meu. Imi dau seama ca sunt in camera mea. Cum de am ajuns aici ? intreb eu doar pentru mine. Nu vreau sa il intreb pe brunet cum naiba am ajuns in camera mea. Imi pot da seama si singura.

-Odihneste-te ! Maine vreau sa te duc undeva. O sa locuim in alta casa departe de aici.
Uimirea mi se poate citi pe fata. Oare unde vom pleca ? Sigur o sa fie mai bine ca aici. Nu mai stau pe ganduri si ma intind pe patul meu, adormind si intrebandu-ma unde vom merge urmatoarea zi.
~~~~~~~~~~
Acesta a fost capitolul 6. Nu stiu cum vi se pare, dar am muncit mult sa il aduc. Vreau sa va spun ca in ultima vreme nu prea am avut idei . Si deacea nu am mai putut posta capitolele. Sper ca va placut si nu uitati sa lasati comm. O seara buna kiss
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Apr 2013, 18:15

Hey! dap !
Multumesc ca m-ai anuntat happy
Ti-a iesit un capitol foarte dragut. in love
Ma bucur ca Sasuke a ajuns la timp, iar Sakura nu a patit nimic. we party !!
Ma intreb oare unde vor pleca? think
Dar asta ne vei spune tu in urmatorul capitol. dap !
Deny te pupaceste si it ureaza succes in continuare a hug


Salveaza-ma ! - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Apr 2013, 20:27

dap dap dap dap dap dap dap si dap.mesic de anunt dulcii.Akatsuki_lavy ti pupa
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Apr 2013, 21:50

Buna! Multumesc pentru ca m-ai anuntat ca ai pus acest capitol! Este unul genial, la fel ca si celelalte. Te rog sa ma anunti cand pui next-ul! Succes in continuare! Te pup kiss Papa hi!


Salveaza-ma ! - Pagina 2 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Apr 2013, 22:16

S-a terminat deja ? Ce capitol scurt. Mi-a placut cearta dintre Sakura si vocea ei interioara. Auzi la ea, "Taci". lough Bine ca a ajuns Sasuke la timp pentru a o salva. Intr-un fel are dreptate, dar pana la urma, nu este datoria lui sa o ajute ? Si oricum, prea autoritar a mai fost si el...Vor locui impreuna ? Unde ? Cum ? Cand ? Cum de i-a dat Dumnezeu atat de multa inspiratie intr-o singura zi ? Si mai ales, cum de s-a gandit la una ca asta ? Sa sti ca se vede ca ai lucrat ceva la el ca sa-l scri, si a iesit chiar foarte bine fata de celelalte. Un progres excelent. Continua tot asa. Dar incearca sa le faci mai lungi, atata tot. Pai mersi ca m-ai anuntat si spor la scris. Jelly te pupa kiss
Sus In jos
»Andreea«
Chūnin
Chūnin
»Andreea«

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 715
Puncte : 793
Reputatie Reputatie : 64
Hobby-uri Hobby-uri : citit, desenat, scris, sport, DORMIT
Stare de spirit Stare de spirit : Starea mea de spirit se poate schimba radical dintr-un minut in altul.

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 22:01

Buna seara. ^^ Mersii de anunt. :* Mie imi place capitolul acesta. Nu stiu de ce ai zis ca nu a iesit asa de bine. Sunt foarte curioasa unde o sa mearga. Hehe. Sa ma anunti in continuare.

ByeBye! hi!


Salveaza-ma ! - Pagina 2 115xgb

There's no remedy for memory, your face is like a melody, it won't leave my head.
Your soul is haunting me and telling me that everything is fine, but i wish i was dead.


My head is a very dark place.



|Insemnata|
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Apr 2013, 21:54

Capitolul 6 - O viata noua ,visul lui Sasuke !

Din perspectiva lui Sasuke

-Odihneste-te ! Maine vreau sa te duc undeva. O sa locuim in alta casa departe de aici. spun eu incercand sa fiu cat se poate de calm. Se pare ca nu se astepta la asta. Nici eu nu credeam ca voi spune asa ceva . Dar pana la urma nu eu hotarasem , ci judecatorul tuturor Gardienilor. Cand avem un astfel de "sef", lucrurile stau altfel. Nu poti sa faci nimic de unul singur fara sa stie el. Te simti putin inferior in preajma lui. Dar nu ai ce sa-i faci.

O vad pe Sakura cum se intinde pe patul sau si inchide ochii,eu find la aproape un metru indepartare de ea. Ma tot gandesc cum de Takeo, stapanul Gardienilor a avut idea minunata de a fi eu pazitorul Sakurei. Ce a fost in capul lui ? Adica, fata asta e mai slaba decat un pui de pasare, dar e foarte frumoasa. Ce este ? E doar parerea mea. Acum sa revenim la realitate. Ar trebui sa ma odihnesc si eu , poate pateste ceva Sakura si eu nu sunt acolo...sa o apar...

Ochii mi se inchid incet, nemaiputand sa ii tin deschisi, adorm pe jos nestiind ce se va intampla cu mine. Se pare ca mintea se joaca cu mine facandu-ma sa visez. Nu e un cosmar, ci un vis oarecum frumos. Eram afara,in trecut. Soarele era pe cer inveselind lumea. Vrabiutele cantau de zor cantecul lor ce te facea sa te simti in al noualea cer. Rasetele copiilor se auzeau peste facandu-te sa te simti fericit. Eram intr-un parc aproape de strada unde sta rozalia.

Vad o fetita foarte draguta jucandu-se cu un catelus. Avea parul roz si foarte frumos. Nu poate fi Sakura ! Apoi aud o voce de femeie ce striga un nume cunoscut. Era "Sakura". Fetita se indreptase spre femeie. Era clar , ea este. Ce cauta in visul meu ? Si de ce apare cand este mica? Am multe intrebari ce sigur nu isi vor afla raspunsul. Incerc sa ascult ce ii spune acea femeie Sakurei. Nu imi pot da seama ce spune pentru ca aud un strigat de barbat. Ma uit sa vad cine era si o intrebare stupida imi inunda mintile. "Oare e tatal Sakurei ?"

Barbatul trece pe langa mine fara sa isi dea seama ca sunt chiar langa el. Nu ma poate vedea ? Ciudat, totusi e visul meu. Sau nu este ? Ei asta nu este important acum. Vad cum se indreapta spre rozalie si mama ei, sau cine o fii. Le saluta politicos parca stiind cine sunt. Peste cinci minute incep sa discute ceva foarte interesant. Bine, visul asta devine din ce in ce mai plictisitor.Aud un urlet ingroz\itor ce se auzea din capatul strazi. Era parca acelasi urlet ingrozitor ce se auzea din spital.

Ma indrept spre zgomt foarte repede. Il vad pe barbatul , adica tatal rozaliei indreptandu-se spre zgomot. Incerc sa il urmez poate stie mai bine unde se afla sursa stigatului acela enervant si infiorator. In timp ce alergam o mana ma trase departe de barbat. h, firar ! De ce acum ? O racoare imi facu corpul sa tremure de frig. Frica ma cuprinse. Vrau sa scap din acele maini foarte aspre si palide ce imi inconjura corpul si imi daduse o stare de frica. Aud o voce foarte ragusita ce imi spunea "Esti mort ! Nu mai ai scapare ! Te vei duce in Iad !"

Ma uit si vad o fata aprape de mort ce se uita la mine, in ochii mei ,care acum sunt foarte speriati. Un cutit ce se afla in mana ei sau al lui nu stiu exact ce este imi atrase atentia si imi da o stare necunoscuta mie. Incerc sa scap zbatanduma ca un copil mic ce nu are sanse de scapare. Era gata sa isi infiga cutitul in pielea mea, dar simt cum cineva ma zguduie incercand sa ma trezeasca. Tresar la auzul unor cuvinte care imi spuneau sa ma treezesc. Plin de transpuiratie, agitat , ma uit la persoana ce a vrut sa ma trezeasca, foarte speriat.

O vad pe Sakura care mai sa inceapa sa planga de frica de ce fata am facut eu. Era ingrijorata pentru mine. Ce bleaga ! Incerc sa o linistesc cu o imbratisare. Ia facand la fel. Imbratisarea se destramase foarte repede. O anunt pe Sakura a ma duc sa imi fac un dus. Ea dadu din cap afirmativ. Ma indrept spre baie , unde imi dau jos hainele . Ma indrept spre cabina de dush . Stropii imi mangaiau corpul dandumi o stare de liniste si calm. Gelul de dush cu aroma de trandafiri imi facu relaxarea mai frumoasa. Dupa zece minute de relaxare si liniste, ma hotarasc sa ies din cabina de dush.

Ma usuc cu un prosop ales la intamplare si apoi ma imbrac in niste haine comode. Nu vreau sa le descriu. Sunt sigur ca puteti trai si fara sa va descriu hainele pe care le port. Ma indrept spre sufragerie si o vad pe Haruno cu bagajele gata de plecare. Erau cinci geamantane pline cu haine doar ale ei printre care si o geanta de a mea. Sper ca nu si-a luat toata casa. O sa mai venim si aici, in vizita. Nu dupa mult timp am ajuns la destinatie. Daca va intrebati cu ce am calatorit, o sa va spun. Ne-am teleportat cu ajutorul amuletei mele.

E o amuleta foarte speciala ce Takeo mi-a dat-o sperand ca ma va ajuta. A avut mare dreptate,chiar mi-a folosit. Aceasta amuleta are puterea de a ma teleporta in diverse locuri ce imi vin in minte. Dar necesita o experienta foarte mare si numai cel mai puternic ca mine o poate folosi. Ce este ? Nu am voie sa ma dau mare si eu ? Sunteti rai ! Ma uit la Sakura ce acum pare uimita de locul in care am dus-o. Asa si trebuie ! Era cea mai scumpa casa cu puteri magice pe care am gasit-o.

Da, ati auzit bine, o casa cu puteri magice. Am dat pe ea o mie de talismane. In lumea magica, in spcial a ingerilor se platesc cu talismane ce se pot obtine prin munca grea. O aud pe rozalie cum incepe sa imi puna intrebari gen : "Unde ai gasit o astfel de casa ?" sau "Cat ai platit pentru ea?" In acel moment ma simteam foarte mandru de mine .

- A fost cea mai scumpa casa magica pe care mi-o puteam pemite. Vom sta aici o vreme pana se linistesc apele. Sper sa iti placa aici. spun eu umflat in pene ca un cocos si mandru.

-Casa magica ?spunse Sakura uimita si curioasa de raspuns.Ii raspund cu un "Da.", apoi intram inauntru si incepem sa despachetam lucrurile si sa ne acomodam cu viitoare noastra locuinta.

Sper ca v-a placut acest capitol ! Multumesc ca la-ti citit kiss
Acum pozele :
Medalionul lui Sasuke ce l-a primit cadou de la Takeo :
http://www.talismane-amulete.ro/images/big/argint7727.jpg
Casa in care vor locui Sasuke si Sakura un timp :
http://www.case-casute.ro/public/images/casute/131/big.jpg
Frumoasa,nu ?
Acum va voi arata o poza cu mama Sakurei, inainte sa moara :
http://best-wallpaper.net/wallpaper/1280x1024/1111/Pink-hair-anime-girl-listening-to-music_1280x1024.jpg
O sa aflati mai incolo ce era mama ei .
Tatal Sakurei :
http://24.media.tumblr.com/23f61006c40143c7bb1fd6cc3754cc59/tumblr_mfvb7lrbDA1rkv2vjo1_500.png
Cam atat . O seara buna !



Ultima editare efectuata de catre ♥Aℓexandra♥ in Sam 27 Apr 2013, 14:33, editata de 1 ori
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Apr 2013, 22:11

Asa deci, un nou capitol a hug Nu ai mai postat de ceva timp si eu sunt in criza de citit. Nimeni nu mai pune next-uri in ultimul timp. Trebuie sa recunosc ca m-a inspaimantat nitel visul, partea cand acea "persoana" l-a luat de umar si i-a spus ca se va duce in iad. Cu adevarat infricosator. Cand am citit ca avea si un cutit in mana si voia sa-l omoare nu stiam daca sa rad sau sa tip. Prima pentru ca la inceput s-a mai vorbit despre el, asa-i ? Sau il confund cu toporul ? lough Iar a doua pentru ca nu ma asteptam la una ca asta si chiar mi-a fost teamaCiudat think Oricum, imi pare bine ca s-au mutat impreuna si sunt chiar curioasa sa descopar de ce Sasuke a visat-o pe rozalie mica si cine era persoana aceea. Ce legatura are el cu totul ? Totusi, niste momente SasuSaku cand te hotarasti sa bagi si tu pe aici ? rusinos Pai mersi mult pentru anunt si spor la scris. Astept next-ul. Jelly te pupa kiss
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Apr 2013, 12:02

NEXT CAT MAI REPEDE.asta e tot ce am de zis.Akatsuki_lavy ti pupa kiss
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Apr 2013, 15:35

Hey! a hug
Scuze de intarziere. puppy eyes
Scoala e de vina , nu o sa ii tina angry
Deci , acum revenim la capitol dap !
E foarte dragut in love
Ciudat vis a avut Sasuke think
Speer sa nu pateasca ceva rau sad
Oricum , multumesc ca m-ai anuntat si sper sa o faci si de acum inainte puppy eyes
Deny te kiss si iti ureaza succes in continuare a hug


Salveaza-ma ! - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Apr 2013, 18:50

Multumesc pentru ca m-ai anuntat ca ai pus acest capitol! Genial si acest capitol! Te rog anunta-ma cand pui next-ul!!! Succes in continuare! Te pup kiss Papa hi!


Salveaza-ma ! - Pagina 2 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Mai 2013, 22:01

Hey, hey ! Am venit cu NEXTUL pentru voi ! Stiu, stiu cam tarziu. Dar sper sa va placa. P.S. acest capitol este mai lug si cu descriere mai multa. Asta sa va arat cat de mult va indragesc in love pentru ca imi cititi ameratul meu de fic. Lectura placuta si scuze pentru greselile de ortografie, ma cam grabesc.

Capitolul 7 - Visul Sakurei, banuirea lui Sasuke.

~Din perspectiva Sakurei~

Casa era spatioasa si foarte frumoasa. Se vede ca Sasuke a cheltuit mult pe aceasta casa. Un zambet firav se asterne pe fata mea si un gand imi navalea prin minte in timp ce ma uitam peste tot prin casa. Chiar s-a gandit la toate. Nu lipseste nimic pe aici. Peretii, cu a lor vraja imi incanta privirea facandu-ma sa zambesc si mai tare . Sasuke vede asta si zambeste si el. Este fericit fiinca sunt si eu.

-Umn....Sakura, ma poti ajuta cu astea ? spuse el in timp ce cara bagajele spre camera mea. Dau din cap afirmativ, apoi incep sa car cateva bagaje. Dupa munca depusa i-am propus lui Sauke sa ne odihnim putin. Bagajele acelea erau asa de grele incat ma doarte spatele ! Dar nu vreau sa vada asta. Nu vreau sa fie din nou trist si suparat. Vreau sa fie asa cum este acum. Nu vreau sa ii schimb starea intr-una buna dintr-una rea pentru ca si eu m-as simti trista.

Dupa cateva minute in care ne-am odihnit, ne-am apucat de treaba. Mai avem multe de facut si vreau sa terminam pana cand se insereaza.

~Dupa cateva ore~

Acea munca m-a istovit si din fericire s-a terminat. Ma duc in camera mea si incep sa imi fac un dush relaxant. Stropii de apa se izbesc de pielea mea , ce acum se rasfata cu gelul de dush cu aroma de trandafir. Imi place aceasta aroma. Cred ca este una din preferatele mele. Ostare de somnolenata se asterne peste mine. Asta inseamna un singur lucru. Imi este somn. Ma ridic agale din cada si imi infasor prosopul meu rosu in jurul taliei. Imi usuc parul ce acum este ud , ma imbrac in lenjeria mea de noapte si ma asez in pat, ducandu-ma in lumea viselor.

~In acel vis ~

Eram acolo, in zona aceea. Zona aceea de care imi este frica de cand ma stiu. Am mai avut acest vis, de multe ori.De ce mereu imi apare acest vis? De ce ? Incep sa plang de frica. Eram singura, neajutorta si cel mai rau este ca Sasuke nu este langa mine. Cand este el in preajma pot fi linistita, in siguranta. Acum ce ma fac ?

Plang in continuu fara sa ma opresc in acea negura in care ma aflam. Nu puteam vedea nimic din cauza ei si asta ma speria la nebunie. Nu stiti cum este sa fi aici. Nimeni nu stie. Doar eu, pentru ca mereu am visul acesta, ingrozitor. Acum stiu ce urmeaza. Si nu este de bine. Simt cum transpir din ce in ce mai tare, agitandu-ma si dorindu-mi din ce in ce mai tare sa ma trezesc din acel vis ce nu se mai termina si inghitindu-ma cu totul in intuneric.

Simt o lumina puternica ce imi invadau ochii. Cateva secunde imi trebuiau sa imi dau seama ca era medalionul cel care emana lumina. Cred ca ma ajuta sa nu imi mai fie frica. ,,-Si daca face asta, o face bine." spun eu in gandul meu parand mai linistita. Apoi soptesc usor si sincer ,,- Multumesc..." si ma trezesc din acel vis ce, spre fericirea mea se terminase. Stropii de transpiratie mi se prelingeau pe tot corpul. La un moment dat hotarasc sa ma schimb de hainele ude.

Dupa ce m-am schimbat din acele haine ude , m-am bagat in pat. Spre uimirea mea, nu puteam dormi. Ma tot foiam in patul imens in care eram culcata incercand sa adorm. Saracul pat. Cred ca s-a saturat de mine. Spun eu in mintea mea. Oh, ce ma fac ? Nu pot dormi, nu pot sta nici macar in pat fara sa ma foiesc! Ma gandeam ce sa fac . Minute inregi au trecut, apoi ore, pana cand ma uit la ceasul meu de pe noptiera ce indica ora sapte dimineata .

Ma indrept spre usa de la baie, unde imi fac toate cele de dimineata, apoi ma schimb in ceva comod. Deschid usa de la camera, cobor scarile infinite si ma indrept spre bucatarie, unde il vad pe Sasuke. Imi spune un ,,Buna dimineata, raza de soare !" la care eu adaug un simplu si sec ,, Neatza si tie! ". Ma asez pe scaun asteptand sa mi se serveasca micul dejun. Clatite cu ciocolata, yam, yam. Le ador ! Dupa ce termin de mancat, Sasuke imi spune ca trebuie sa incepem antrenamentul. Minunat, absolut minunat !

Nu am putut dormi toata noaptea din cauza acelui vis si acum asta ?! Dau afirmativ din cap , apoi imi spune sa ma schimb in echipamentul de antrenament ce mi la dat el acum cateva zile. Dupa ce m-am schimbat m-am dus in curte unde ma asteptam la cel mai rau.

................ To be conntinued ...................

Melodia capitolului : https://www.youtube.com/watch?v=MfoEM3hwN3Y
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Mai 2013, 13:01

PRIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. thank you thank you pentru anunt dulceata.cat despre acest capitol ,FARA CUVINTE.vino mai repede cu next-ul.Akatsuki_lavy
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Mai 2013, 19:01

Bunaa dap !
Pai sti, capitolul de data trecuta a fost putin mai lung decat acesta. Apropo de asta, se numeste "Visul Sakurei, banuirea lui Sasuke" dar nu vad ultima parte. think Despre ce are banuieli ? Cand demonstreaza asta ? Mai este o parte din capitol in care se intampla asta sau s-a terminat aici ? Oricum, ma bucur ca ai postat next-ul. Mi-a placut, mai ales cand Sasuke a zambit pentru ca ea era fericita. A fost un gest mic, dar de cum momentele SasuSaku nu exista aici, trebuie pretuit fiecare detaliu, cat de mic ar fi. Visul asta al ei este destul de ciudat. Ce legatura are cu totul ? De ce il face mereu si de ce a ajutat-o medalionul ? M-a distrat faptul ca nu a luat-o deloc somnul pana la sapte dimineata, putea si ea sa se duca la Sasuke, nu ? hmm..realy? Cam atat. Mersi pentru anunt si spor la scris. Sper sa postezi mai repede de data asta. Jelly te pupa kiss
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 14 Mai 2013, 19:14

Hey dap !
Imi pare rau ca am ajuns atat de tarziua cu un amarat de comentariu , dar am avut probleme cu internetul si mai e si scoala can\'t see !!!
A fost un capitol frumos in love
Sunt curioasa ce se va intampla in continuare , vreau sa aflu cat mai multe dar nici macar nu stiu ce lough
Scuze daca acest comentariu e sec , mort , ofilit dar peste doua zile dau teza la mate nervi!
Oricum , sper ca ma vei anunta in continuare si nu iti face griji , nu voi spune la nimeni heh
Deny te kiss si iti ureaza succes in continuare a hug


Salveaza-ma ! - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Iun 2013, 20:28

Capitolul 7 - Visul Sakurei, bănuirea lui Sasuke.
*Partea a doua*
*Din perspectiva Sakurei*

  Au trecut doua luni decând am inceput antrenamentul. Din fericire am devenit foarte bună la asta. Chiar a inceput sa imi placă ! spun eu in mintea mea fericită. Părul meu roz precum florile de cireş se mişca în bătaia vantului şi aerul rece îmi mângâia faţa facându-mă să tremur. Era o senzaţie oarecum plăcută. Mă uit pe cerul scufundat in nori şi o picatură de ploaie mi se prelingea pe fată. Deschid uşa balconului de la camera mea şi intru in casă nemai putând să mai rezist frigului de afară.

  Ma indrept spre patul din camera mea intinzandu-mă şi incercând să adorm. Nu reuşeam. Mă tot fâţâiam de colo colo incercand macar sa aţipesc umpic.Dintr-o dată amuleta mea incepe să strălucească semn că sunt în pericol. Mă ridic ca arsă din pat şi mă uit in jurul meu să văd dacă e ceva rau prin preaşmă.

- Nu e nimic şi nimeni aici ! spun eu sigură pe mine. Se pare că amuleta s-a inşelat. Dar...ea nu greşeşte niciodată . Aud un râset ce venea din spatele meu.

- Nu fi aşa de sigură , păpuşă ! Dacă nu vezi nimic, asta nu înseamnă că nu există !

  E clar, sunt terminată ! Mă indrept incet spre uşă incercand să mă mişc incet apoi , văzându-l ca nu mişcă şi că nu e atent deschid uşa repede şi fug ca nebuna pe scări incercând să ajung la Sasuke care, cred eu era afară .Ajung şi se pare ca m-am înşelat. Nu era ! Încerc sa ma liniştesc şi să imi aduc aminte ce am făcut până acum la antrenamente .

  Dar nu mai era nevoie fiincă il aud pe Sasuke cum mă salută. Mă uit să văd unde e şi il zăresc aproape la un metru de mine cu nişte cumpărături în mână. Am uitat că s-a dus la cumpărături. Mă intorc spre el şi incerc să fiu cât se poate de calmă. Mă inreabă dacă sunt bine. Eu îi răspund afirmativ dând din cap.

  - Ceva nu e in regulă cu tine. Ce ai păţit ? spune el confuz şi neliniştit. Ahh, firar ! De ce trebuie să pună mereu intrebări ? Haide, Sakura, gândeşte-te !

  - Umm....păi vezi tu.....e... e.....cineva...e in ...casă..... ma bâlbâi eu incercând să îi spun ceva.

  - Ce tot spui acolo ? Nu te inţeleg. Spuse el inervându-mă . Până la urmă şi-a dat seama ce vroiam să spun . Vine aproape de mine şi îmi
spune să ţin cumpărăturile pâmă verifică el . Intră in casă incet şi se uită peste tot, prin toate ascunzătorile in care s-ar fi putut ascunde
demonul. In timp ce el se uita după demon, simt cum medalionul meu străluceşte foarte tare , parcă atenţionându-mă. Mă uit in stânga, in dreapta, i
în spate şi nu e nimeni.

Ce se intampla cu tine ? De ce licăreşti mereu ? Ahh, medalion de doi bani ! spun eu vrând să aflu răspunsul. Stau gândindu-mă câteva secunde
apoi oftez uşor. E în zadar, nu îmi poate vorbi. Aştept câteva secunde apoi incep să îl strig pe Sasuke. Ajung in uşă şi nu îl văd . Are chef de glume ? Pentru că nu o sa îi cad în plasă. Incep iar să il strig :

  - Sasuke ! Daca vrei să glumeşti cu mine să şti că nu e amuzant. Nu mă păcăleşti tu pe mine. Nu şi astăzi ! Nu te mai ascunde, nu e amuzant.

  De ce nu imi răspunde ? Mă indrept spre bucătărie şi surprinsă am fost să il văd pe Sasuke plin de sânge pe jos. Mă apropi de el încet şi mă aşez jos , lângă el. Nu imi venea să cred una ca asta .Mii de lacrimi imi inundă faţa, acum fiind tristă şi fără viaţă . De ce mi-a făcut asta ? De ce ?! Îmi pun mâinile pe el vrând să il trezesc şi să il strig cât pot eu de tare. Dar e in zadar.


      ...............................................................To be continued.....................................................................   



....................................................

Sper ca v-a plăcut ! Am muncit mult la el şi sper să fie bine ! Până atunci, ramăneţi cu bine !!!!
kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Iun 2013, 21:45

Edit!

Hey dap !
Multumesc de anunt Ale happy
Un capitol frumos , dar prea scurt (D)
Iti dau un sfat , sper sa nu te superi pe mine puppy eyes
Scrie in fiecare zi cate putin si atunci cand capitolul are lungimea pe care o doresti il postezi happy
Acum , revenind la capitol (D)
Cum? De ce? Saraca Sakura sad Saracul Sasuke sad
Sper sa nu moara sad
Sa nu te grabesti cu next-ul si sa scri cat mai mult , caci mie imi plac capitolele lungi ;;)
Vreau sa spun ca am avansat dap !
Nu am mai fost ultima , ca data trecuta ci prima!!!!! nr1
Deny te kiss si te sustine in continuare a hug


Salveaza-ma ! - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500


Ultima editare efectuata de catre ♥ Deny ♥ in Mar 04 Iun 2013, 22:18, editata de 1 ori
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Iun 2013, 22:08

Ooo, in sfarsit ai adus next-ul !
Cum sa fie Sasuke plin de sange pe jos, doar e puternic, nu ?! think
Ar putea sa fie un vis de al ei sau ceva de genul.
Nu pot sa cred ca este adevarat.
Adica, el, care a salvat-o de atatea ori, sa fie aproape mort... hmm..realy?
Totusi, daca ar fi asa, ar fi destul de ciudat.
Adica, de ce nu gasise pe nimeni in casa desi amuleta arata ca Sakura este in pericol ?
Sakura a devenit mai puternica, se pare.
Sper sa faca ceva pentru a-l ajuta si mearga totul bine dap !
Mersi pentru anunt si spor la scris in continuare.
Jelly te pupa kiss
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Iun 2013, 22:31

Ce ,cum ,cand ,de ce si ce e cel mai important CINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.dulceata frumos capitol sa sti.mesic mult de anunt si hai mai REPEDE cu NEXT-ul caci nu am rabdare. hug2 Akatsuki_lavy te kiss kiss pana te albeste.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Salveaza-ma ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Salveaza-ma !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-