Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Salveaza-ma ! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Salveaza-ma ! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Salveaza-ma !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Vă place această poveste ?
1. Mai şi întrebi ? O ador la nebunie !!! :x
Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_vote_lcap60%Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
2. Da......drăguţă povestea.
Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_vote_lcap20%Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
3. Nu te supăra dar nu îmi place deloc ! Nimic, absolut nimic nu îmi place.
Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_vote_lcap20%Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Total voturi : 5
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 20:32


Capitolul 8 - Razbunare. Decizia sfasietoare a Sakurei.
Prima  parte.



   Lacrimile mele de cristal cad pe jos spargandu-se. Fata imi e trista si fara vlaga. ,,Nu vreau sa se intample asta!'' spun eu aproape urland in suflet. Nu poate fiadevarat! De ce mi se intampla asta ? Oricat as incerca sa neg, sa spun ca totul v-a reveni la normal, nu o sa il aduca inapoi pe Sasuke. A murit, a murit din cauza mea , pentru faptul ca nu am putut fi curajoasa incat sa il infrunt pe acel demon. Ma urasc! Imi urasc viata! Durerea asta ma ucide incet , imi smulge viata din mine cu incetinitorul si ma face sa sufar , sa sufar de-a binelea!

E ca si cum cineva ti-ar strapunge incet cu lama mana si te-as face sa plangi de durere. Si acea durere sa nu inceteze sa se opreasca , sa iti macine sufletul cu totul, sa te zdrobeasca. Sufletul meu a ramas gol, pustiu , fara pic de viata, din cauza aceasuti incident. Vreau sa dau timpul inapoi si sa repar cea ce am stricat. Dar asta ar fi imposibil, oricat mi-as fi dorit. Incep sa cred ca viata m-a facut sa sufar. Dar nu pot fi sigura. Amintirile imi navalesc mintea , facandu-ma sa imi amintesc  timpul pentrecut cu el.

Aventurile noastre, bataile cu acei demoni, antrenamentul, prima oara cand ne-am intalnit...   Toate aceste amintiri ma fac si mai rau sa plang, sa sufar sa mor pe dinauntru. Durerea e stapana pe mine, incercand sa imi contopeasca trupul si mintea, facandu-ma sa izbucnesc in lacrimi. Incerc din rasputeri sa mi le opresc , sa ma opresc , sa incerc sa fiu puternica, nu o fetita razgaiata.M-am saturat de asta, de-acum incolo o sa ma schimb! O sa devin mai  puternica si am sa ma razbun pentru totce  mi-au facut mie si lui Sasuke acei demoni incepand de la seful lor.

Ma simt ca si cum iadul s-ar dezlantui ininteriorul meu, durerea fiind inlocuita de rezbunare iar sufletul izbugnind de razbunare in interiorul fiintei mele. Ma ridic cu greu de jos, imi iau tot ce am nevoie ca sa suprevietuiesc, imi iau la revedere pentru totdeauna de la Sasuke si amintindu-mi sa ii iau medalionul cu mine sa fie in siguranta. Il pun in geanta plina cu tot ce am nevoie.  Fara a ma mai gandi , plec lasand totul balta. Afara ploua torential. Mi-am dat seama de asta pentru ca atunci cand picurile de apa imi atingeau pielea calda si alba precul laptele, simteam un fel de ,,vibratie'' ce imi facea corpul firav sa tremure.

Nu stiam unde trebuie sa ma duc , dar stiam ce trebuie sa fac. Poate voi avea noroc si voi gasi un adapost care sa ma adaposteasca de ploaie. Reusesc sa ajung in padure si sa gasesc o pestera mare si incapatoare in care sa ma adapostesc de ploaie. ,,Pana acum totul e bine!'' Imi spun eu mandra in minte. Acum problema urmatoare e cum o sa gasesc lemne de foc pe ploaia asta ? Ma plimb prin ploaie doua ore ca sa gasesc lemne. Din fericire am facut rost de ele. Fac un foc cald unde ma incalzesc si imi pun gandurile cap la cap.


Somnul pune stapanire pe mine si adorm nestiind unde ma aflu. Dimineata ma trezesc cu o durere de cap inspaimantatoare . Reusesc sa o evit. Ies afara  sa imi limpezesc mintile. Ploaia se oprise de multa vreme si acum ramasese mirosul proastat dupa ploaie. Soarele uscase pamantul , iar asta insemna ca puteam gasi usor lemne de foc. Cautarea mea prin padure dupa lemne a dat roade. Am gasit lemne de foc din plin cat sa imi ajunga mult timp. Ma indrept spre pesdtere unde le pun deoparte  si incerc ma gandesc cum o sa il gasesc pe stapanul lor, cel aldemonilor.
 
 - Asta e! Medalionul lui Sasuke! spun eu . Medalionul lui Sasuke parca avea puterea sa te teleporteze intr-un loc dorit tie. Asta inseamna ca ma pot telepora in barlogul demonilor. Dar imi trebuie ajutor sa ii inving pe toti.  Cea ce eu nu am.




Sper ca va placut . Capitolul urmator il voi posta saptamana asta. Ramaneti cu bine :*
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 20:36

Edit!
 Hey!  Multumesc pentru anunt. Pacat ca ai un capitol scurt pentru pofta mea imensa de citit. Am fost atat de bucuroasa cand am vazut mesajul de la tine , incat era sa cad de pe scaun , si chiar credeam ca e un capitol luuung , dar m-am inselat. Scrisul mare imi da impresia ca e un capitol lung , dar raman dezamagita cand termin de citit atat de repede. Incearca sa scri mai mic si mai mult , caci mie imi e foarte foame si vreau sa infulec cat mai multe capitole din povestea ta. Acum , revenind la capitolul: Mi-a placut in mod deosebit prima parte a capitolului ce imi dadea impresia ca simt si eu sentimentele Sakurei , insa ai mai fi putut adauga ceva. La partea a doua ai avut cateva repetiti , dar nu e nimic. Cu totii gresim. Adauga mai multa descriere si scrie mai mult la ea , in asa fel incat actiunea sa nu fie grabita. Chiar vroiam sa aflu gandurile Sakurei in momentul cand cel care o apara s-a stins din viata , dar mai ales ce a facut-o sa fie mai puternica. Nu ca nu mi-as fi dat seama , dar daca adaugai si asta cu siguranta iesea un capitol mai lung. Si acum ... incepe plansul. Cum? Cum poti sa il omori pe Sasuke? Nu imi vine sa cred. Sper ca Sakura sa treaca cu bine peste alta. Sti ... ma intrebam ... daca nu cumva ... poti sa faci o vraja si sa il aduci pe Sasuke inapoi? Ar fi foarte frumos , insa faci asa cum vrei caci stiu ca acea minte plina de surprize are ceva extraordinar sa ne pregateasca. Atat am avut de spus si scuze ca sunt atatea , dar  fiindca esti sisu meu vreau sa devi tot mai buna caci stiu ca poti. Deny te :* si iti ureaza succes in continuare!


Salveaza-ma ! - Pagina 3 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Iun 2013, 00:43

dulceata un capitol nemaipomenit ai adus.foarte frumos.mesic de anunt.Akatsuki_lavy te kisskisskiss.
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Iun 2013, 14:21

Citat :
♥ Deny ♥Edit!
 Hey!  Multumesc pentru anunt. Pacat ca ai un capitol scurt pentru pofta mea imensa de citit. Am fost atat de bucuroasa cand am vazut mesajul de la tine , incat era sa cad de pe scaun , si chiar credeam ca e un capitol luuung , dar m-am inselat. Scrisul mare imi da impresia ca e un capitol lung , dar raman dezamagita cand termin de citit atat de repede. Incearca sa scri mai mic si mai mult , caci mie imi e foarte foame si vreau sa infulec cat mai multe capitole din povestea ta. Acum , revenind la capitolul: Mi-a placut in mod deosebit prima parte a capitolului ce imi dadea impresia ca simt si eu sentimentele Sakurei , insa ai mai fi putut adauga ceva. La partea a doua ai avut cateva repetiti , dar nu e nimic. Cu totii gresim. Adauga mai multa descriere si scrie mai mult la ea , in asa fel incat actiunea sa nu fie grabita. Chiar vroiam sa aflu gandurile Sakurei in momentul cand cel care o apara s-a stins din viata , dar mai ales ce a facut-o sa fie mai puternica. Nu ca nu mi-as fi dat seama , dar daca adaugai si asta cu siguranta iesea un capitol mai lung. Si acum ... incepe plansul. Cum? Cum poti sa il omori pe Sasuke? Nu imi vine sa cred. Sper ca Sakura sa treaca cu bine peste alta. Sti ... ma intrebam ... daca nu cumva ... poti sa faci o vraja si sa il aduci pe Sasuke inapoi? Ar fi foarte frumos , insa faci asa cum vrei caci stiu ca acea minte plina de surprize are ceva extraordinar sa ne pregateasca. Atat am avut de spus si scuze ca sunt atatea , dar  fiindca esti sisu meu vreau sa devi tot mai buna caci stiu ca poti. Deny te :* si iti ureaza succes in continuare!


Multumesc pentru comentariu , Deny meuVoi incerca sa fac capitolele viitoare mai lungi dar nu sunt sigura ca imi vor iesi. Cat despre vraja Salveaza-ma ! - Pagina 3 361396nu sunt sigura ca o voi face. Dar voi incerca, mai ales daca tu vrei  Salveaza-ma ! - Pagina 3 301723Stiu ca pari dezamagita de mine . Asa fac eu cu oameni. Cum vad ca le place ce fac eu , cum ii dezamagesc. Ma voi revansa in capitolul urmator, promit. Pana atunci ramai cu bine Salveaza-ma ! - Pagina 3 208323Salveaza-ma ! - Pagina 3 208323Salveaza-ma ! - Pagina 3 208323

Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Iun 2013, 16:55

Super . Capitolul in sine a fost minunat .. Dar Deny are dreptate , captolele sunt scurte .. Oricum .. Bafta la scris :)
Ja ne .
Razvii te :-*
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 19:59

Capitolul 8 - Razbunare . Decizia sfasietoare a Sakurei.
A doua parte .
-Din perspectiva Sakurei-






      Incep sa cred ca nu am facut bine plecand . Inca ma doare sufletul fiinca Sasuke a murit. Doare , probabil este inconstient ca imi provoaca atata suferinta . Si aceasta suferinta nu se repara usor , iti trebuie timp sa nu te mai gandesti la ea , sa nu te mai doara. Asa ca de ce nu ma omor sa scap odata de ea ? E mai bine asa. Voi scapa de lumea asta nenorocita si de toti ce imi vor raul . Dar poate ca e mai bine sa o infrunt , fiinca ma voi face mai puternica, voi uita de Sasuke  si voi putea sa trec usor prin momente dificile ce alti nu o pot face. Voi putea zambi din nou , iar sufletul meu va fi impacat cu ideea ca trebuie sa devin mai puternica. In mintea mea are loc un razboi iar amintirile ma invaluie cu o repeziciune ingrozitoare. Mintea mea o ia razna iar durerea de cap ce se linistisera mai devreme a pus stapanire pe mine. Nemai suportand durerea ma iau cu mainile de cap si incerc sa o opresc . Era atat de dureros incat nu te puteai misca. Lacrimile imi mangaiau fata . Reusesc sa le opresc si sa fiu puternica. Vedeam totul in ceata , pamantul se misca in toate partile , neputand sa mai opresc durerea inevitabila ce nu se mai oprea, cad pe jos inconstienta.


     Ochii mei se deschid incet , incercand sa se obisnuiasca cu lumina ce domina camera. Clipesc de cateva ori , apoi incep sa analizez lucrurile din jurul meu. Nu a fost prea greu . Dar greul abia acum a inceput. Ma ridic incet si firav din patul cu cearceaful de culoare alb incercand din rasputeri sa nu fac zgomot sau sa ma lovesc de ceva, fiind inca ametita . Picioarele mele fac contactul cu gresia rece si un fior imi ajunge prin tot corpul ,,daruindu-mi'' o senzatie usuratoare prin tot corpul. Picioarele mele sunt grele precum  plumbul , iar ochii deabia mi mai pot tine deschisi. Vreau sa fac macar un pas, sau doua. Semzatia dureroasa ce m-a ,,vizitat'' in timp ce am facut primul pas mi-a ,,oferit''  o durere imensa de cap. Chiar in momentul ala , usa maronie s-a deschis , iar dupa ea aparuse un domn in varsta cu o tava de medicamente. Fata lui zambitoare a devenit intr-o secunda  o fata suparata , mahnita de faptul ca eu nu sunt in pat , cred. Se apropie de mine , cu o oarecare strictete ce se putea citi in ochi si imi spune cu o voce autoritara sa ma asez in pat pentru a imi da medicamentele necesare vindecarii mele.


     Il ascult pentru a nu il face sa fie si mai nervos si ma asez in pat . El imi inmaneaza pastilele si un pahar cu apa si ma indeamna sa le dau pe gat. Eu , la inceput nu vroiam sa le iau dar cum nu vroiam sa il supar le-am dat pe gat impreuna cu apa ce se afla in pahar. Ma uit pentru o secumnda la fata dansului si observ ca este multumit .Pun paharul pe taza ce statea pe masuta de langa mine. Ma uit la el incercand sa observ toate detaliile de care am nevoie pentru a imi da seama ce fel de om este. Unul care imi vrea raul sau unul care imi vrea binele. Este important sa fac asta ca sa stiu daca este un demon sau un om obisnuit, mai ales cand medalionul nu imi spune asta. Nu stiu ce se intampla cu el , dar parca in ultimul timp nu mai e bun de nimic. Sa reveni.  Demonii au acea privire asupritoare care iti da un fior rece in tot corpul, cel putin mie. Te fac sa iti doresti sa nu te fi nascut. O senzatie inezplicabila , as putea adauga. Observ cum acel domn se ridica si da sa plece , dar il opresc . El se aseaza inapoi pe scaun si se uita la mine uimit , asteptand un raspuns.

- Unde ma aflu si.....cine esti tu ? spun eu putin speriata si curiuasa de aflarea raspunsului.

El , fara sa mai stea pe ganduri, imi raspunde la intrebari :

- Esti in Fortareata Vestului , iar eu sunt Armand .


      Raman uimita de raspunsul dat , iar o intrebare imi tulbura mintile : Cum de am ajuns eu aici ? Fortareata Vestului e cam la o mie de kilometri departare de padurea in care ma aflam inainte sa lesin. Trebuie sa gasesc un plan sa evadez de aici. Acum vine alta problema : Cum voi gasi un plan sa evadez ? Ferestrele sunt cu gratii , iar usile sunt in mare parte din fier . Aud cum usa maronie se inchide si ma uit repede sa vad ce se intampla. Nu il mai vad pe acel om , iar asta inseamna un singur lucru . A plecat in timp ce eu ma gandeam la planul meu maret de evadare . Ca tot vine vorba de el , trebuie sa ma gandesc cum il voi face. Pe moment , nu mi-am dat seama ca peste tot , nu numai in acea camera sunt sisteme de supraveghere si camere de filmat puse special sa supravegheze oamenii ca mine care vor sa evadeze cu putinta de aici, din fortareata asta stupida si am iesit pe hol sa vad daca este cineva . Ghinionul meu a fost ca alarmele au sunat si au facut asa o galagie ca in trei secunde soldatii  erau deja in fata usii spunandu-mi cat se poate de autoritar sa ma indrept inapoi spre patul meu. I-am ascultat ordinul si am intrat inapoi in camera.



     Ma asez pe pat dezamagita si imi vine o idee total nebuna. Dar era singura pe care o aveam atunci si cum fac eu mereu , le pun in aplicare fara sa ma gandesc la consecinte. Ma ridic de pe patul rigid, si cu o oarecare viteza deschid usa de fier si fug pe holul ce nu se mai terminara. Desculta , cu pasii greoi , alerg si alerg fara sa obosesc. Bineinteles ca alarmele au sunat din toate puterile si ca in spatele meu erau soldati cu miile insa eu tot fugeam si fugeam incercand sa gasesc macar o portita de scapare. Ma uit in spate sa vad daca sunt aproape de mine si raman socata . Nu era nimeni in spatele meu. Ma opresc brusc sa imi trag sufletul si raman uimita de cea ce vad. Sau , mai bine zis de cea ce nu vad. ,,Poate ca s-au dat batuti.'' spun eu in gandul meu. Aud niste pasi in partea cealalta a holului  si cand ma intorc sa vad de unde provine zgomotul tropaiturilor vad oroarea ! Soldatii vin spre mine cu viteza lumini, pot spune. Imediat ma intorc si o iau la sanatoasa inapoi de unde am venit. Incepeam sa gafai si sa respir greoi din cauza alergaturii . Deodata , pe holul nelipsit de isi vad un baiat cu parul brunet si ochii albastri facandu-mi semn sa il apus de mana. Eu , il ascult si il prind de mana.

     El mi-o apuca pe a mea si ma trase intr-o camera foarte mare. Cad pe podeaua rece nemai putand sa imi tin echilibrul. Un mic scrancet iesise din gura mea . Ma uit in spate si il vad pe baiat cum incuie usa cea mare de metal din spatele meu si incearca sa o tina incuiata. Se indeparteaza de usa incet si ofteaza osurat. Se uita la mine cu o privire blanda.






Acesta  a fost capitolul opt , dragilor . Multumesc ca l-ati citit si ca v-ati pierdut timpul citindu-l. Ramaneti cu bine jos palaria in fata  
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 22:20

Primulll.. caapitolul a fost nemaipomenit :)) sper ca acel baoliat sa fie Sasuke :)))))
Anuntama te rog cand pui next :)
Razvi te :-*
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 23:40

Răzvii . a scris:
Primulll.. caapitolul a fost nemaipomenit :)) sper ca acel baoliat sa fie Sasuke :)))))
Anuntama te rog cand pui next :)
Razvi te :-*



Multumesc pentru comm, Răzvii ! Macar tie ti-a placut  . Astept si parerile celorlalti cu mare caldura . O sa pun capitolul urmator daca am maximum trei commenturi. Capitolul urmator va fi cel mai emotionant dintre toate. Nu mai dezvalui nimic si va las sa aflati singuri. Da , stiu sunt rea . Am incheiat jos palaria in fata

P.S. Te voi anunta atunci cand voi pune capitolul urmator, deci stai linistit.
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 22:39

Cum se poate asa ceva? Nu imi vine sa cred! Internetul asta numai probleme mi-a facut toata saptamana. Una ar fi aceea ca atunci cand am terminat de scris un comentariu kilometric la ficul tau si am fost gata sa apas pe trimiteti mi s-a luat internetul , iar apoi cand a revenit si am vrut sa verific daca mesajul s-a salvat mi s-a luat curentul. Imi pare rau sad  Sper ca ma vei putea ierta puppy eyes .. Acum , revenind la capitol vreau sa iti spun ca ai evoluat foarte mult. Sunt foarte mandra de tine , sisu meu. Cand am vazut cum arata capitolul am fost foarte fericita si vreau sa spun ca te-ai descurcat bine , cu totul. Nu inceta sa ai incredere in tine , caci  vei deveni tot mai buna. Ei bine , dat fiind ca nu imi amintesc mare lucru din capitolul special pregatit pentru tine ce s-a pierdut , acum imi iau ramas bun si sper ca ma vei anunta la next. Deny te  kiss  si te iubeste mult , mult.  in love


Salveaza-ma ! - Pagina 3 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19Lun 23 Sept 2013, 20:08

        Fanfic blocat din cauza inactivitatii.
Pentru a-l redeschide, anuntati un critic/moderator.


Salveaza-ma ! - Pagina 3 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Salveaza-ma ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Salveaza-ma !   Salveaza-ma ! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Salveaza-ma !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-