Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Because we are friends. ( + 15 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Apr 2013, 13:45

Si Alexandra, ca intotdeauna, vine prea tarziu cu comentariul. Oh mama, oh tata, vai bunica, ce bataie merit.
Ai imbinat frumos actiunile primului sezon Naruto cu Shippuden, varsta, visele. Chiar imi pare rau de Sakura, nu are parinti, e la fel ca Naruto. De Sasuke stiu ca il are pe Itachi, dar nu stiu daca mai are si parintii sai.
Oricum, sunt impletite foarte frumos frazele, mereu vin in acest topic si citesc cu placere, savurand fiecare capitol pe care il scrii.
Imi place ca postezi ritmic, la interval de 5 zile daca am numarat bine. Cand trec aceste zile, intru pe forum: ''Oare a postat Elz capitolul?''
Ai avut mici greseli de tastare cred, se pot repara cu un edit.
Deci, ca sa incheiem:
Sakura o bunaciune intruchipata, iar Naruto si Sasuke cei mai buni prieteni. Sincer, chiar imi surand ficurile cu ninja, imi dau acea atmosfera de copilarie, etc. Sunt curioasa cum vei dezvolta ficul, te vei folosi de ideile animeului, cu o Sakura slaba care trebuie mereu aparata de cei doi, sau vei face in asa fel incat ea sa ii apere pe ei? Ciudat, nu? Stiu.
Sincer, abia astept next, vreau sa devin o cititoare fidela, deci daca vezi ca nu ti-am lasat comentariu la un anumit capitol, trimite-mi mesaje private si trezeste-ma la realitate.
Bafta la scris, tastat, nu uita sa ma anunti! kiss


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
XPuppet
Genin
Genin
XPuppet

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Departee de realitate
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Music is my life
Stare de spirit Stare de spirit : Alta lume...alta era...pentru prostii care spera ! Viatza e nedreapta !

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Apr 2013, 21:50

wow....scuze de intarziere, dar mi`am facut un obicei prost sa las lucrurile importante la final. Ador ficul, ideea e pur si simplu superba. Mi`e dor de acele vremuri in care exista echipa 7, iar acest fic, imi da intr`un fel anumite emotii si ma face atat melancolica. Inca o data am fost fascinata de frumoasa relatie pe care ai creat`o intre Sasuke si Naruto, prieteni adevarati. Ce as mai putea spune ? Aaa...daa...ar fi ceva: Vreau next`ul !! Si promit ca o sa ma misc mai repede data viitoare ! Multumesc de anunt, si daca s`ar putea sa ma mai anunti si data viitoare ar fi perfect ! Spor la scris.


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 ByeHIZR


I’m sick of trying to pretend I can live without you
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Apr 2013, 01:38

felicitarile mele dulceata.bravo.imi place ficul tau, de aceea iti zic,ca vreau NEXT da?Akatsuki_lavy ti pupa dulce dulce. kiss
Sus In jos
¤Kiira¤
Academy Student
Academy Student
¤Kiira¤

Sex : feminin Localizare Localizare : In your mind .:3
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita . =p~

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Apr 2013, 18:35


Elz , să începem cu începutul : EŞTI GENIALĂ !!! <3
Serios ! Scuze că am dat mai târziu com'ul , dar nah' , din moment ce oricum ştiam că o sa fie un fic extraordinar am comentat mai târziu .
Oricum , ai îmbinat foarte frumos totul şi ne-ai ţinut în suspans .
I love it ! in love
Aştept next cât mai repede şi să nu cumva să uiţi să mă anunţi .

Te pup , pa ' pa ! well? awesome right?


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Teted

~*.*.*~
Şi animalele au suflet.
Fie mare sau mic, simt ca oricare altă fiinţă.

~*.*.*~
Ficul meu : Always and forever ?


Ultima editare efectuata de catre ¤Kiira¤ in Mar 30 Apr 2013, 18:33, editata de 1 ori
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Apr 2013, 19:36

♥️ Current Location: bedroom.
♥️ Current Mood: Hungry.
♥️ Current Music: DBSK - Why did I fall in love with you?


Because we are friends
Capitolul 4
' A big old liar '

Cel mai minunat lucru pe care poate să îl facă un om, printre multe altele, este unul singur : să doarmă.

Somnul este începutul unei călătorii fictive şi relaxante spre o lume perfectă, fără cursur, unde visele devin realitate şi răutatea oamenilor dispare ca prin magie, unde imaginaţia nu are limite şi fericirea domneşte peste micul regat paşnic si prietenos. Somnul este precum un anime unde tu eşti eroul ce salvează ziua tuturor şi aduce un zâmbet pe chipurile sfărâmate de tristeţe ale locuitoriilor, personajul principal ce este îndrăgit de toţii şi face numai şi numai bine, dar urât de unii pentru sufletul său dinamic şi colorat, este locul unde ' guşti ' din pocalul iubirii care, odată ce te trezeşti, îţi lasă un gust dulce în gură şi îţi creează o stare de dependenţă adâncă făcându-te să îţi doreşti cu ardoare să te întorci în patul tău cald care te apără de monştrii şi fantome ca să îţi poţi continua - viaţa din altă lume - . O lume perfectă la distanţă de doar 7 minute cu capul pe pernă şi ochii închişi.

Să visezi este echivalentul verbului ' a trăii ' , pentru că fără vise degeaba trăieşti.
Fără un scop în viaţă, pentru ce mai lupţi ?
Fără puţină durere şi suferinţă , cum poţi să te numeşti om care îşi trăieşte viaţa şi o simte cum curge prin vene ?
Dacă respiri, mănânci, mergi, nu înseamnă că îţi consumi viaţa, ci doar o umplii cu nimicuri inutile şi monotone , neînsemnând-o cu acţiuni importante şi de durată ce să amprenteze sufletul imaculat.
Avem numai o viaţă, de ce nu am trăi-o la maxim ?
Durerea te face să te simţi viu, cum şi iubirea face asta , cum şi prietenia face acelaş lucru, şi cum şi somnul şi visele fac parte din acest ciclu numit : Viaţa pământeană.

Ce poate fi mai frumos decât să te afli pe un câmp înflorit, vântul adiind uşor şi lin, împrăştiind mirosul dulce al cireşilor pe care îl poţi simţi până şi pe limbă, păsările cântându-şi trilul unic , zburând din copac în copac ... iar tu aflându-te în braţele îngerului cu nume unic : Sakura.

- Naruto , oare de ce nu mi-am dat seama din prima clipă cât de inteligent, frumos, gentil, chipeş, minunat, atletic, perfect, adorabil, drăguţ, carismatic, energic, amuzant eşti ? Oare de ce te-am ignorat în tot acest timp ? Cum era să te pierd ... Doamne, nu mi-aş fi iertat-o niciodată ! a spus aceasta dulce , capul meu aflându-se în poala ei, în timp ce îmi mângâia chipul cu palmele sale fine şi mici cu degete lungi de pianistă , dându-mi fiori pe şirea spinării.
- Sakura, pierdeai cel mai bărbat dintre bărbati ! Nu mai găseai ca mine ! i-am răspuns eu întrebării nepuse, în timp ce am rânjit într-un mod tâmpit.
- Dumnezeu m-a binecuvântat la timp să văd iubirea ce-mi ardea în suflet din clipa în care te-am văzut, dar pe care am ignorată ca un suflet impur faţă de tine !
- Vezi dacă am vorbit cu Dumnezeu ? Toate s-au rezolvat.
- Naruto ! - în acel moment mi-a luat obrajii în palme şi ne-a lipit frunţile, ochii ei verzi scurgându-se în ai mei, făcându-mi inima să bată mai repede decât cea a unui şoricel -, am vrut de mult timp să îţi spun că ..

- BOULE! CE DRACU FACI ÎN PAT LA ORA ASTA ?!

Vocea masculină şi dură care a ţipat în urmă cu două secunde m-a făcut să sar ca ars şi să cad pe podeaua rece , lampa căzându-mi în cap , provocându-i vinovatului un râs nebun . Ochii mei erau încă închişi, dar mâna mea freca cu tandreţe locul lovit de paloşul de pe noptieră în timp ce micuţe interjecţii suferinde îmi ieşeau pe gura adormită . Oricine mi-a făcut asta, o să aibă chiloţii agăţaţi de nasul statuii primului Hokage şi întreg satul o să rădă de el. Garantez.

Mi-am deschis ochii şi am putut să îl observ pe unicul Sasuke Uchiha, aproape dându-şi sufletul de la atâta râs , spirjinindu-se de pat în timp ce îşi ştergea lacrimile. Am scrâşnită din dinţi şi m-am furişat uşor pe lângă el , urcându-mă înapoi în pat, încercând să nu fac mişcări bruşte pentru a nu îmi divulga prezenţa. Am apucat o pernă şi un plici de muşte care nu ştiu cum a ajuns acolo şi am urlat ca din gură de şarpe :

- DOAMNE! PRIETENUL MEU DOBITOC DE O VIAŢĂ! CÂTA COROPIŞNITA AI PE GÂT!( JAP ) şi i-am pleznit una cu pliciul peste ceafă şi i-am mai dat una cu perna, făcându-l să cadă pe podea pe burtă semănând cu o broască ţestoasă care nu se putea întoarce , ceea ce mi-a provocat un râs nebun .

După ce şi-a revenit din acel şoc provocat de mine, s-a aruncat în pat, simulând o luptă de wrestling şi spunându-mi cât de leneş şi idiot sunt şi cât de copilăros a fost atacul meu pe la spate, eu răspuzându-i cu aceeaşi tehnică şi aceleaşi injurii copilăreşti.
Sasuke era deasupra mea , strângându-mă de gât, în timp ce şi eu îl strângeam pe el de gât. Eram într-o poziţie uşor ciudată şi incomodă, dar aveam de gând să îl bat pe Sasuke în dimineaţa asta şi să îl învăţ că nimeni nu se pune între mine şi visurile mele .

- OH DOAMNE ! LUAŢI-VĂ O CAMERĂ ŞI MIŞCAŢI-VĂ CĂ ÎNTÂZIEM LA ANTRENAMENT, KAKASHI-SENSEI A ZIS SĂ FIM ÎN FOIŞORUL DIN PĂDURE LA 8 , ESTE DEJA 7:55 ŞI VOI VĂ GIUGIULIŢI !! se auzi vocea Sakurei din pragul uşii, care ne făcu pe amândoi să ne înroşim şi depărtăm imediat ca şi arşi , punându-ne pe fugă spre locul stabilit de sensei.

Am zâmbit , însfârşit îmi începeam drumul spre visul meu construit de mic.
Un pas mic pentru omenire, o sută de paşi imenşi pentru Naruto Uzumaki şi ECHIPA 7 !

✖️✖️


- GLUMEŞTI ? M-AM TREZIT LA 7 DIMINEAŢA PENTRU NENEA KAKASHI CA SĂ CE ? SĂ ÎI ÎNCĂLZESC PAJIŞTEA ? SĂ ÎI NUMĂR NORII ? am ţipat eu jignit de neapariţia senseiului la timp .
- Naruto, calmează-te, are şi altă treabă decât să îţi asculte ţie văicărerile şi să ne dădăcească pe noi , a răspuns Sakura, dându-şi ochii peste cap şi aşezându-se lângă Sasuke care privea norii complet deconectat.
- SĂ MĂ CALMEZ ? A ÎNTÂRZIAT 4 ORE ! CE A FĂCUT ÎN TIMPUL ĂSTA ? A RECONTRUIT TURNU DIN PISA ? A CULES TOŢI DELFINII DIN MAREA MEDITERANEANĂ ? A SALVAT UN HIPOPOTAM DIN POM ?
- Dobitocule, nu mai ţipa şi stai jos, mă bruiezi ! vocea calmă şi totuşi gravă a amicului meu m-a făcut să tac, făcându-mă să îmi iau înapoi locul sub copacul frumos mirositor.

Chiar în momentul în care să cad dinnou pradă viselor frumoase cu iubirea vieţii mele, un ţipăt feminin m-a făcut să tresar şi să fiu gata de atac, scoţându-mi kunaiul din gentuţa de la brâu.
Când mi-am dat seama ce se întâmplă cu adevărat, Sasuke o avea în braţe pe Sakura precum o mireasă şi Kakashi SenSei era în faţa lor, răzând în timp ce îşi închidea cardea : Vino, vino, Paradis ! şi o punea undeva .. într-un buzunar la spate (?)

A fost prima dată când am putut gusta din sentimentul acela de gelozie care mi-a lăsat un gust amar în întreg corpul.

- Copii, sunt aici, mă scuzaţi de mica înztârziere.
- Cu tot respectul sensei, aţi întârziat vreo 4 ore, a spus politicoasă Sakura, în timp ce se dădea jos din braţele brunetului roşie ca un rac.

Dinţii mei au scrâşnit.

- Eh, m-am pierdut pe drumurile vieţii , a venit scuza bătrânului care se frecă la ceafă de ruşine.
- AUZI TATAIE! DUPĂ CE MAI ŞI ÎNTÂRZII MAI VI ŞI CU SCUZE DE PE VREMEA LUI OBITO ! - am intervenit eu nervos, făcându-l pe sensei să chicotească precum o adolescentă de 15 ani - Am venit să mă lupt şi să învăţ, antrenaţi-mă să devin un ninja şi hokage desăvârşit ! am terminat eu fraza cu o faţă serioasă.
- De aceea sunt aici să vă anunt că astăzi veţi avea prima voastră misiune !

~~~~~~~~~~
A/N: OH DOAMNE FINALLY I AM HERE! T________T Am avut o sapatamana grea si groaznica si nu am avut de loc inspiratie, am ramas in urma cu un oneshot si lenea ma trage in jos xD Mi-a luat 2 ore sa scriu tot acest capitol ;; ... INSPIRATION UNKNOW KNOW KNOW ~ ;; Btw I am here ! /hugs you all / .
Va multumesc enorm pentru comentarii si ma bucur din tot sufletul ca va place ficul meu <3 I hope you enjoy our Naruto's stupid moments . :333 Si va multumesc pentru complimentele la andresa creierasului meu si al lui Naruto. Bros de bros. xD <3
Sper ca v-a placut acest capitol >:D< ! angel hug
BYE BYE ~
i love you
jos palaria in fata



Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBecause we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Apr 2013, 19:51

Buna Elz. kiss
Merci de anunt.
Imi place mult acest capitol, genial, inceputul a fost deja prea fain, am ras cu lacrimi pe tot parcursul capitolului. Scena cu Sasuke care o tinea in brate pe Sakura a fost foarte draguta, dar iarasi am ras la reactia lui Naruto din cauza intarzierii senseiului. rolling on the floor
Abia astept urmatorul capitol! in love


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 VRJzvqC

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Apr 2013, 22:38

deci e FANTASTIC.mesic de anunt dulcii mica, si te astept cu next-ul cat mai REPEDE.Akatsuki_lavy kiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Apr 2013, 00:43

Doamne Elz, fiinta extraordinar de geniala si de talentata. Tu minunatie, ce fic frumos ai aici. Deci iti super ador frumusetea de fic si imi plac enorm de mult partile amuzante.
Povestea este una geniala, mai ales caracterul complet schimbat a lui Sasuke.
Abia astept sa vad ce se mai intampla cu cei trei, cu ce scena vesela urmeaza sa ne mai incanti si in ce consta misiunea.
Spor la scris si la idei! :*


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Apr 2013, 14:22

Buna, buna, Elzisor!
In primul rand multumesc de anunt. Acum, ai abordat altfel acest capitol, ai inceput cu o descriere diferita, care m-a introdus usor, usor in miezul povestii. Puteam sa jur ca visul lui Naruto nu era real, pana la urma, rozalia este una greu de abordat din cate vad eu.
Nu am prea ras la acest capitol, doar la acea conversatie intre Sasuke si Naruto, si cel mai probabil, cand s-a napustit Sakura in bratele ''Salvatorului'', speriata de aparatia senseiului ei.
Deja ma gandesc la fata aceasta, deoarece vad ca inca este slaba si fricoasa. Sincer, nu stiu daca ii vei lasa acea personalitate de motanel speriat, sau o vei face o felina in toata firea.
Revenind la oile noastre: apare Kakashi sensei cu acea prima misiune. Dar nu inteleg, nici nu prea s-au antrenat, si deja o misiune? Asta suna interesant. Chiar doresc sa vad ce se va intampla in misiunea lor, sunt fericita ca tu esti cea care scrie ficul cu tema ninja. ''Naruto by Elz'' chiar suna bine :3
Oricum, ard de nerabdare sa vad ce se va intampla in capitolul urmator, sper ca ma vei anunta in continuare, si ma simt bucuroasa ca ai adus capitolul patru atat de repede. Sper sa il aduci si pe cinci, la fel de repejor.
Eu te-am pupacit dulce, si sa precizez aici ca mi-a palcut mult melodia capitolului <3 !
Ps. Ma fac cititoarea ta fidela!


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Apr 2013, 15:06

L'aai adus !!! I rock peopleee!!!
Deci mi'a placu faza cu Naruto si Sasuke cand se bateau si Sakura .... rolling on the floor
Si un aauuu , prima gelozie nervi! pffff o sa iasa urat sad .Deci ai grija ce faci take this! biciuitor
Sper totusi sa nu te mai apuce LENEA si sa te pui pe scris dap ! rusinos Hihi nu te supara pe mine dar imi place prea mult music. Iti dau si un cadou angel hug :
Pentru tine de la mine :*
Spor la scris si Denixutza te sustine in continuare :*
P.S. puteam sa jur ca tu erai cu Bau ghici ce am adus lough


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Apr 2013, 19:25

Hey happy thank you de anunt
Deci Sasuke si Naruto sunt dezastru rolling on the floor asa tare a fost faza aia cu ei doi de dimineata rolling on the floor la o adica ei erau intr-o camera .... si Sakura a intrat peste ei rolling on the floor
Sper doar ca prietenia lor sa nu se strice din cauza Sakurei.....ca din ce am inteles eu pana acum se pare ca si Sasuke o place happy
Spor la scris in continuare si la multe multe idei bune heh
~Sayonara~ kiss a hug


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Apr 2013, 20:48

Hey.... hi!
Dar ce-avem noi aicea?! well? awesome right?
Un nou capitol si....
Ce mai vise frumoase,da frumoase rau de tot are si Naruto..
daca Sakura ar afla de el cred ca i-ar sparge capul si i-ar scoate creierul
ca sa nu o mai viseze niciodata! rolling on the floor
Si Naruto asta....e asa...asa...indragostit love
Deja se poate observa o mica scanteie intre Naruto si Sasuke.... yeah
Ce se va intampla?!
Sunt foarte curioasa,asa ca te rog fruuummmos de tot sa pui repede next-ul si sa ma anunti si pe mine! puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss



Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Apr 2013, 23:55

Doamnee!!! Cat mi-a placut capitolul!!! Ador ficul asta!!!
Tare amuzanta faza cu Kakashi:- Eh, m-am pierdut pe drumurile vieţii si Naruto:- AUZI TATAIE! DUPĂ CE MAI ŞI ÎNTÂRZII MAI VI ŞI CU SCUZE DE PE VREMEA LUI OBITO ! Pe bune? =))))))))))) Am murit de ras :))).
Sakura in bratele lui Sasuke? Oooooooo, imi place!!!!!!!
Vreau next fast!!!
Te pupa Deea kiss*:*.



Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Cooltext1711025034_zps229023de
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Apr 2013, 10:59

Faptura minunata, am citit capitolul inca de dinainte sa imi trimiti mp-ul, doar ca lenea a fost mare, mare. Vad ca ne-ai adus un capitol de legatura, sa ne faci sa intelegem mai bine relatiile dintre membrii echipei 7, ceea ce ma incanta foarte mult. Ma bucur ca te axezi pe trecut, pe pruetenia celor doi, si nu treci direct la cuplul principal. Am vazut de multe ori treaba asta facuta prin ficuri, lasandu-ma rece. Se pare ca amandoi simt o atractie fata de rozalie, insa ea nu i-a prins in niste situatii tocmai "macho" rolling on the floor . Practic au esuat in incercarea lor de a se apropia de Sakura. Ce pot spune mai mult? Scrii frumos, ma atragi si ai reusit sa reinvii spiritul ninja ascuns in mine. Ma bucur ca ai scris un astfel de fic care se bazeaza pe primul sezon din Naruto. Abia astept urmatorul capitol si nu uita sa ma anunti. Spor la scris si la idei a hug
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
¤Kiira¤
Academy Student
Academy Student
¤Kiira¤

Sex : feminin Localizare Localizare : In your mind .:3
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita . =p~

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Apr 2013, 18:26

MOOOOOOOOOOR !!! Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 2586070128Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 2586070128
Doamne ! Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 385627
A fost un capitol prea amuzant .
Oricum eu te susţin în continuare şi să aduci next-ul mai repede , te rogdulce ca o savarina puppy eyes
Să mă anunţi .

Te pup , pa pa ! in love


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Teted

~*.*.*~
Şi animalele au suflet.
Fie mare sau mic, simt ca oricare altă fiinţă.

~*.*.*~
Ficul meu : Always and forever ?
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 07:49

Bună !
Am trecut pe la ficul tău şi mi se pare prea perfec! in love !
La unele faze a fost prea amuzant, Iar la altele prea dulceee in love !
Sper că vei aduce următorul capitol cât mai repede puppy eyes şi dacă vrei să mă anunţi şi pe mine puppy eyes !
Te-am kiss şi spor la scris in continuare! puppy eyes
P.S. Ai prea mult talent !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mBecause we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
XPuppet
Genin
Genin
XPuppet

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Departee de realitate
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Music is my life
Stare de spirit Stare de spirit : Alta lume...alta era...pentru prostii care spera ! Viatza e nedreapta !

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Sam 27 Apr 2013, 00:53

Scuza`mi intarziere, dar am avut o saptamana groaznica can\'t see !!! , iar sansele ca sa ma apropii macar de calculator erau egale cu zero ! Nu stiu daca am mai spus`o, si chiar si cu riscul de a ma repete o spun: ACEST FIC ESTE MINUNAT ! Este foarte interesant modul in care se dezvolta sentimentele lor. Primele gelozii apar, si presupun ca o sa fie din plin pe parcursul ficului. Kakashi este la fel de degajat, si sunt curioasa ce o sa mai faca, pe langa intarzierile bine cunoscute. Spor la scris in continuare ! Abia astept next`ul ! Multumesc pentru anunt, ar fi grozav daca ai continua sa`mi dai trezirea cand pui capitolul urmator. Chair daca ajung cu intarziere, nu omit sa`ti citesc ficul !


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 ByeHIZR


I’m sick of trying to pretend I can live without you
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 16:56


♥️ Current Location: bedroom.
♥️ Current Mood: Hungry.
♥️ Current Music: B.A.P - OneShot


Because we are friends
Capitolul 5
Partea 1/3
' Power. Mind. Soul. Warrior '

- Dar sensei, nici măcar nu ne-am antrenat îndeajuns , suntem inapţi, atât fizic cât şi psihic, pentru a îndeplinii atât de devreme o misiune.

Opinia Sakurei a adus o linişte groasă peste noi , semn că toţi meditam asupra spuselor acesteia şi .. că în mare parte îi dădeam dreptate dreptate.

Sakura, cea mai deşteaptă dintre noi toţi, cu un IQ foarte ridicat, fiind una dintre cele mai strălucite eleve ale Konohăi şi un membru de bază al societăţii acesteia.

Nu eram pregăţiţi pentru o misiune, chiar dacă încă de la o vârstă fragedă cu toţii ne-am antrenat din greu pentru a absolvii şcoala generală de ninja şi am putut să învăţăm jutsuri noi şi complicate, dar care, din păcate, nu ne-ar ajuta într-o misiune reală şi în viaţa de zi cu zi a unui ninja. Era mult prea puţin tot ce ştiam şi timpul era mult prea scurt pentru a învăţa mai mult. Totul era împotriva noastră. Aveam un nivel destul de scăzut la taijutsu ceea ce într-o bătălie corp la corp ar fi dus la un eşec răsunător, şi chiar dacă în cazul meu şi a lui Sasuke ninjutsul era bine dezvoltat şi ştiam numeroase tehnici de clonare, substituţie, teleportare şi aşa mai departe, Sakura era foarte slabă pe acest plan atârnând precum o piatră de gâtul întregii echipe. Era precum o pradă, fără apărare, în ghearele unui tigru înfometat. Dacă misiunea ar fi fost sabotată de un grup ninja din satul rival, cu toate stăruinţele noastre Sakura ar fi pierit fără ezitare dintr-o singură lovitură de kunai.

Era un medic ninja în devenire ceea ce este un bonus pentru echipa noastră ... dar vulnerabilitatea neştiinţei sale în materie de ninjutsu şi taijutsu este o piedică mai mare decât toate aptitudinile sale, iar antrenamentul într-un scurt timp, oricât de intens ar fi, nu ar ajuta-o cu nimic şi totodată nici pe noi nu ne-ar ajuta.

- Am o idee.

Simpla propoziţie a senseiului ne-a făcut pe toţi trei să ridicăm capul din pământ şi să-l privim cu interes, privirea lui fiind fixată undeva în cer urmărind zborul păsărilor , trădându-şi frica de eşec, dar zâmbetul său de după mască crea un contrast ciudat şi uşor inconfortabil.
Semăna cu un bătrân ţicnit care are un gând şi mai ţicnit.

- Prietenul meu cel mai bun încă din copilărie este unul dintre cei mai puternici shinobi ai satului, cu puţină înţelegere acesta va fi de acord să ne însăţească în misiunea pe care o vom avea în Satul Ploii şi cred că îi va face plăcere să lucreze iar cu jounini . Îl va face să se simtă tânăr , şi-a terminat Kakashi explicaţia începând să chicotească , ochii lui sclipind în soarele maiestos al primăverii semn că amintirile sale din trecut erau mult prea frumoase şi îi umpleau sufletul cu fericire şi ochii de lacrimi .

GHIOOORŢŢŢŢŢ ♬

- Nu iar ...
- Începem ...
- O băiete, nu am mai mâncat de ceva timp, a stai, nu am mâncat de dimineaţă pentru că UN TÂNTĂLĂU s-a trezit să mă ia cu roaba de acasă că întârziam la antrenament, aşa că e timpul pentru RAMEEEEN !!
- Naruto ... , privirea amuzată a lui Kakashi s-a oprit asupra mea , acesta luptându-se să nu râdă de privirile ce mi le aruncau ceilalţi doi coechipierii, dezamăgitul şi amuzatul Sasuke şi uşor nervoasa Sakura , ... şi ce facem cu antrenamentul ?
- Sensei, nici un om nu poate lupta fără să aibă burta plină, nu mâncare, nu victorie. Simplu. Hotărăsc să luăm o pauză şi să mâncăm pentru a ne recăpăta energia...
- Dar nu am depus nici cel mai mic efor, cap de spanac! s-a răstit Sakura la mine nervoasă, mai având puţin şi pocnindu-l în cap pe Sasuke care era terifiat de reacţia rozaliei.
- Detalii, detalii, să mergem , Sasuke !!

Terminându-mi explicaţia l-am apucat pe Sasuke de mâneca şi l-am tras după mine cu gândul de a merge la restaurantul nostru preferat de ramen unde mâncăm de la deschidere adică de vreo trei ani şi jumătate, lăsând-o pe Sakura să fumege nervoasă şi pe Kakashi cu un surâs pe sub mască spunând că vor venii şi ei imediat.

Odată ce ne-am comandat mâncarea şi aşezat la masă , curiozitatea parcă m-a lovit din plin. ' Oare cine este acel shinobi de care vorbea Kakashi mai devreme ? ' De-a lungul copilăriei mele am putut să mă documentez despre mai toţi eroii satului, dar marea majoritate erau decedati sau dispăruţi , fapt datorat creşterii răutăţii duşmanilor din satul Sunetului şi al Ceţii care ne-au ucis peste 100 de soldaţi şi în jur de 20 de shinobi, aducând satul la o vulnerabilitate îngrijorătoare.

Tata este ţinta cea mai de preţ a acestor răpitori.
Prada cea mai suculentă pe care toţi aşteaptă să o guste şi să câştige după aceasta, dar nimic nu face ceva în legătură cu acest fapt.
Poate acesta este încă un motiv pentur care vreau să fiu shinobi şi Hokage. Să nu mai las asemenea fapte să se întâmple în satul meu.

Privirea mea s-a fixat involuntar pe chipul la fel de îngrijorat a lui Sasuke, pielea lui albă strălucind în lumina puternică a prânzului şi ochii lui negrii şi adânci parcă analizând ramenul. Un gol în stomac mi s-a format la această privelişte şi nu am putut să mă abţin, trebuie să îi zic.

- Mai mânânci aia ?

Sasuke a bufnit în râs împingând bolul aproape plin în faţa mea gura lăsându-mi-se apă şi stomacul tresărind de fericire. Fiecare îmbucătură parcă era ruptă din rai. Mi-am închis ochii, lăsând gustul perfect al cărnii de vacă să-mi inunde fiecare papilă gustativă şi ramenul să-mi alunece uşor pe gât. Era perfect.

- ONII- SAN !

În acel moment mâncarea mi-a rămas în gât la strigătul disperat a lui Sasuke, masa cutremurându-se şi paharele de pe aceasta spărgându-se numai decât.

~~~~~~~~

A/N: Oh, Doamne ! /runs to hide ./ T_______T Ma scuzati ca am intarziat atat de mult cu nextul. Imi pare rau ! Am avut o saptamana catastrofa plina de teste si simulari si am fost foarte obosita . Nici inspiratie nu prea am avut si chef de viata. Sunt o epava emotionala ;; Stiu ca acest capitol nu este cine stie ce. FAIL TT si imi pare rau daca v-am dezamagit, o sa muncesc mai mult ! Promit mai mult!! TT
Va multumesc enorm pentru comentarii si va rog sa il citit in continuare >:D<
Va sunt vesnic recunoascatoare . jos palaria in fata
SEE YA SOON! ~
angel hug




Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBecause we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 17:44

Hey thank you de anunt
Ce capitol dragutz....dar cum de Sakura stie deja nijutsu medical??Oricum foarte tare heh ....si ce parere buna are Naruto despre ea waiting cam magar baiatu.....oricat de slaba ar fi ea tot coechipiera lui/lor este.....
Dar de ce s-a cutremurat masa cand Sasuke a zis :ONII-SAN !" se referea la Itachi nu??
Spor la scris in continuare si sa aduci capitolul cat mai repede happy2
~Sayonara~ kiss a hug


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 18:04

Cum poţi spune asta !? waiting
Ai foarte mult talent ! puppy eyes
priveşte şi tu capitolul e absolut genial şi tu spui că nu ai avut inspiraţie puppy eyes !
Mulţumesc că m-ai anunţat şi spor la scris în continuare ! kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mBecause we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 19:24

hey dulceata thank you pentru anunt mmmmmmmmm de tot.foarte frumos capitolul.te astept cat mai repede posibil cu next-ul. kiss de la Akatsuki_lavy
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 19:31

Buna Elz! Ei, ce pot spune, m-am simtit fericita cand ti-am citit next-ul, mai ales ca il asteptam de mult timp. Ma bucur ca ti-ai facut timp sa ma anunti si pe mine, apreciez.
Ce e drept, capitolul mi s-a parut cam scurt. Poate o sa te revansezi pe viitor cu un capitol mai lung. Stii, ficul tau a ajuns in topul preferatelor mele, asa ca ma faci mai ''flamanda'' de capitole pe zi ce trece.
Revenind la oile noastre: ma asteptam sa fie putin mai multa descriere, adica, mi-ar fi placut sa citesc momentul in care cei trei se antrenau, sau pe viitor cand il vor cauta pe asa zisul prieten a lui Kakashi. Sakura, nu ma asteptam sa fie aceeasi fata slaba ca si in anime; dar astept sa vad cum vei dezvolta ideea. Mi-ar placea ca atunci cand se vor intalni cu dusmanii, ea sa fie cea care sa-i salveze pe cei doi. Chiar ca ar fi interesant. Si vorbind de ''interesant'', imi place ca povestesti din opinia lui Naruto, desi astept si cand vei povesti din opinia Sakurei si a lui Sasuke.
Deci, multumesc de anunt, sper sa faci asta in continuare, si daca nu este deranjul prea mare, imi trimiti si mie id-ul tau pe privat? [Ps. Stiu ca o sa par o obsedata, sau ceva de genu', dar imi pari o fata de treaba asa ca vreau sa te cunosc, desigur, daca si tu ai vrea asta]
Bafta! a hug


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 21:27

Tantii lough in mod normal ar trebui sa tip la tine dar n'ar avea rost rolling on the floor .dar nu mai conteaza bine ca l'ai adus mi'ai facut ziua mai buna lough .Vorbesc serios rusinos
Sper ca de acu o sa il aduci mai repede si sper ca o sa ai inspiratie in continuare dap !


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 22:08

Bună, Elz. Mulțumesc de anunț.
Vai, ce mă bucur că ai adus next-ul, ca de obicei au fost unele momente în care nu m-am putut opri din râs. Este unul din ficurile mele preferate în care se îmbină perfect două elemente pe care le ador: umor și seriozitate.
„Cap de spanac” - asta mi-o notez ca să îi insult pe ăia care mă enervează. Ești genială, îți ador stilul. Abia aștept next-ul, te pup dulce de tot. kiss


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 VRJzvqC

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Apr 2013, 11:16

Hey... hi!
Iti multumesc mulllt de tot ca m-ai anuntat!
Ma bucur ca ai adus next-ul... in love
Capitolul a fost foarte frumos si interesant...si mi-a placut mult de tot... dap !
Dar nu pot sa cred un lucru...cum de m-ai lasat intr-un suspans asa mare?! ingrijorat
Ma intreb ce patise Sasuke de era asa ganditor,si ce s-a intamplat de a strigat: "- ONII- SAN !" think
Aaaaaaaaaaaaa....e o intrebare la care vreau sa aflu raspunsul cat mai repede,asa ca te rog fruummmos,fruuummmos de tot sa pui next-ul repede si sa ma anunti si pe mine te rooog frumos de tot! puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss



Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Continut sponsorizat




Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Because we are friends. ( + 15 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-