Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Because we are friends. ( + 15 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Mar 30 Apr 2013, 00:03

Hey sweety in love
Ficul tau da pe afara de amuzament si originalitate rolling on the floor au fost cateva faze care m-au facut sa rad 5 minute ca nebuna shy Situatiile care par a fi incarcate de o importanta emotionala foarte mare, sunt stricate de replicile blondului cu rolul de a lasa o aura de buna-stare si confort.
Nu cred ca exista destule cuvinte in vocabular ca sa iti descrie fic-ul in love Inchei deocamdata aici cu commentul si astept cu nerabdare capitolul urmator. Sincer, sper sa explici in cap urmator cateva intamplari care m-au lasat in ceata O.O (de ex. : cum a ajuns Sakura in bratele lui Sasuke ???? )
Sper ca nu e prea mare deranjul sa ma adaugi la numerosul numar de cititori pe care trebuie sa ii anunti de next kiss
Arigatou ! ( cu anticipatie nu stiu cum se sp rolling on the floor )
App : faza cu coropisnita ma bantuie si acum :)))
kiss x 100000000000000000000000 de la mine pt tine dance2
Sayonara ! happy2
Sus In jos
¤Kiira¤
Academy Student
Academy Student
¤Kiira¤

Sex : feminin Localizare Localizare : In your mind .:3
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita . =p~

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Mar 30 Apr 2013, 18:38

Heii darlin'. ◕‿◕
Deci mulţumesc mult de tot că mai anunţat şi sper să continui ficul la fel de fabulos .
Să mă anunţi şi spor la scris .
Te pup . *hugs*


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Teted

~*.*.*~
Şi animalele au suflet.
Fie mare sau mic, simt ca oricare altă fiinţă.

~*.*.*~
Ficul meu : Always and forever ?
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Mai 2013, 01:09

Hey!
Spre rusinea mea tocmai acum am ajuns cu un micut comentariu la ficul tau.
Imi cer mii de scuze!! Am fost ocupata cu scoala si am tot stat plecata de acasa..
Mi-a placut capitolul, era imposibil sa nu imi placa mie ficul tau, doar stii..Nu?
Ai talent! Atat pot sa iti spun! <3
Astept next! Sa nu uiti sa ma anunti kiss*:*.
Te pupa Deya |kiss*.



Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Cooltext1711025034_zps229023de
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Mai 2013, 22:12

Acum ti-am descoperit si eu ficul dap ! Mi-a placut foarte mult ca ai descris foarte foarte mult. Eu sper sa devina cat mai repede SasuSaku ca deja n-am rabdare . Pentru o secunda chiar credeam ca va fi NaruSaku dap ! Sper sa ma anunti si pe mine de next happy2 Paste fericit ! Pupici!!! kiss kiss kiss


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 10:57

Buna imi place mult fic-ul tau este foarte interesanta si pline de idei care te tin in suspans abea astept sa mai pui capitole sau sa mai creezi unul


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Whp1rzz

I'm not a hero, just a man with too much people on his head.
As you can see, i may not save you.




Treceti si pe la fic-urile mele varog sper sa va placa uite link-ul : https://sasu.forumgratuit.ro/t11117-rivali-in-dragoste
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Sam 11 Mai 2013, 17:04

[ !!! ] Vreau sa va anunt, cu parere de rau, ca nu STIU daca pot aduce nextul saptamana asta. Am o pana de inspiratie si poate si mai mult decat + nu am timp nici sa respir. Sunt destul de stresata cu finalul de an si am bilingv-ul pe 31 mai. O sa incerc sa-l aduc saptamana viitoare . Sper. Si o sa va mai dau, tot atunci, un alt anunt ;;.

See ya ! -scuzati daca e vreo regula impotriva acestui post -


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBecause we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Mier 15 Mai 2013, 18:21

Buna, Elz in love. Multumesc pentru anunt si vreau sa iti spun de acum sa ma anunti atunci cand vei veni cu urmatorul capitol, caci voi citi pana la sfarsit, asa cum ti-am zis. Ficul tau imi place mai mult pe masura ce capitolele trec, sunt chiar dependenta de el. nu stiu exact de ce, probabil pentru ca ai acel stil frumos, cursiv si autentic de a scrie si niste idei pe masura. Ma amuzi cu fiecare capitol postat, sa stii, lucru ce nu se intampla prea des. lough Ma bucur ca l-ai pastrat pe Naruto la fel de fomist ca in anime si reusesti sa legi ideile din anime, cu cele din ficul tau. Felicitari! Abia astept sa vad ce se va mai intampla in continuare, caci presimt ca voi fi uimita. Hai cu next-ul si bafta la teze a hug
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Asss10Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Iul 2013, 18:32

FanFic SasuSaku Blocat din cauza inactivitatii.


Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Because we are friends. ( + 15 )   Because we are friends. ( + 15 ) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Because we are friends. ( + 15 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-