Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fratii falsi Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fratii falsi Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Fratii falsi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Joi 26 Sept 2013, 12:03

                                                                                                      ~  Fratii    Falsi + 18 ~
Vad o fata cu parul roz ca florile de cires cu ochii verzi ca zmaraldele,gene dese negre,sprancene negre subtiri cu un contur usor ridicat,buze carnoase de un roz pal,nasuc mic,obraji fini atingand un rosu criminal in ei,cativa pistrui pe fata alba.Corpul tras ca prin inel bine proportionat de cularea varului  .
         Sakura P.O.V:
Accea sunt eu ma numesc Sakura Uchiha am 16 ani,1.70 m cum ma descris mai devreme asa sunt nu mai repet pentru ca imi ia o groaza de timp.
Sunt sora lui Sasuke Uchiha...Da,da,da stiti voi baiatul ala dragut din scoala cu parul negru ca abanosul,ochii negri patrunzatori si un abis adanc se ascund dupa ei,raceala,rautate,lacomie.Pielea alba ca spuma mari involburate are in jur de 1.80m si 17 ani.Mai pe scurt idealul barbatesc zici ca ii din coasta lui Zeus facut dar nu,spui ca e un gentalem dar nu,totul se invarte in jurul lui da.Toate fetele noi sau si cele vechi ii cad in plasa lui de pescuit parca se crede Simbad Marinaru.
Eu una ma bucur ca nu am prieten si nici nu am nevoie sunt fericita si singura inconjurata de prietenele mele:Ino o blonda data dracu si Hinata o bretonata timida cu care ma inteleg mai bine.Ambele sunt speciale in felul lor si sunt bucuroasa ca is prietena lor.
Stau intinsa pe spate pe patul meu si ma uit la tavanul galben e asa cum pot sa explic...E asa Galben!!!Incep sa rad dar nu imi iau ochii de la tavan,as vrea sa nu am griji,stres dar cand vorbeam de griji si stres:
       Sasuke P.O.V:
Opt si cinezici si noua de minute la fix ma duc sa fac dus,dar la naiba ca baia e langa camera surori mele "dragi" ce ma poate enerva fata asta.
Imi vine sa o bat de cate ori ii vad fata aia de caine turbat si eu ii vad fata in fiecare zi.
Intelegeti ce vreau sa spun,nu-i asa?
Am uitat sa ma prezint eu sunt Sasuke Uchiha si am 17 ani ,1.80m si cam atat despre mine nu dau detali despre mine chiar din primul capitol.Ma ridic din pat si ma indrept spre baie ajungand in dreptul bai se aude un ras dulceag din camera lui Sakura deschid usa umpic....Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii oooooo ce vedem noi aici era imbracata intr-o camasa de noapte crem se vede bustul ei generos,sutienul abea poate sa mai reziste la presiunea sanilor ei,privirea fuge mai in jos si se vad bulanioarele mici pana la fundul bombat acoperit de bickini negri si cand sa ma uit mai atent o perna face contact cu fata mea.
-Sas'ke!!!O vad pe fata cum se apropie cu pasi ucigasi inspre mine,ma adun de pe jos si ma uit la ea,fata ei e incruntata nu e bine.
-Ce mai vrei?Zic pe un ton superior.
-Nu ca ce vreau!Iesi din camera mea sau te expediez jos in bucatarie!
-Auchhhh...Nu poti sa nu mai tipi?
-Sas'ke!!!
-Bine,bine oricum ce sa zic mam delectat cu imagini superbe ce pot sa zic.Zambesc smecher si ma intorc cu spatele la ea iesind din camera satisfacut.Intru in baie arunc hainele pe acolo si intr-un in dus.
Picaturile de apa faceau contact pe pielea mea tresarind de placere.
Dupa 30 de minute:
Imi pun un prosop in jurul taliel si deschid usa si o vad pe Sakura ce mai vrea de data asta sa o bag cu capul in wc?
-Ai stat mult credeam ca te-ai inecat in wc veneam sa te pescuiesc acum.
Rade pofticios sub parul ce ii acopera fata.
-Ai vrea tu frunte plata.Rad sarcastic si ies din usa.
           Sakura P.O.V:
Iauzii ma la el frunte plata!!!Vezi ce ii fac dar nu pot sa il suport!Dar la naiba sa il ia nu am chef de glumele lui la adresa mea.
           Narator P.O.V:
Fata se dezbraca dand jos de pe ea camsa de noapte aruncando pe capacul de la wc,startul lipicios de transpiratie iesi la iveala 
odata cu pielea ei alba.Parul ei moale face contact cu picaturile grele din dus,pielea era imbalasamata in gelul de dus iar parul impodobit de spuma samponului de trandafiri.O mantie de abur si-a facut aparitia acoperindo pe fata nemai vazand nimic...
           Sakura P.O.V:
-Uff ce bine a fost.Ma duc in camera de unde imi aleg niste haine.Tricoul cu peace alb,blugi mulati negri si un chep OBEY si la sfarsit niste tenesi in picioare parul e facut cu placa si la machiaj un rimel si creon negru.Ultimul accesoriu il iau pe umar ghiozdanul si cobor scarile rapid si totusi vad ca Sasuke nu a facut nimic de mancare.Prostul nu stie ca plecam la scoala  sau ce?!
Il vad pe baiat cum coboara scarile plictisit ducandusi mana dreapta in par ciufulindul umpic.Sta si se uita la mine ca la felul paisprateze urmat de cinsprezece.
Linistea este sparta de mine logic cum pot eu sa tac cand imi ghioraie matele in mine,Aloooo eu sunt in crestere oameni buni!!!!
-Nu ai facut nimic de mancare! E randul tau sa prepari micul de jun cretinule!
-Nu poti sa dai un buna dimineata normal toanto?!
-Stii ceva mia pierit pofta de mancare cu tine.!
-Cum zici tu nu imi arde de mofturile tale!Si ziceai ca pleci la scoala dute usa e deschisa,sau a da ai uitat ca tu depinzi de mine,mama si tata nus aici ca sa iti ia apararea sau sa te duca la scoala ai uitat?
La naiba avea dreptate parinti nostri erau plecati cu afaceri si noi in Konoha lasanduma pe mana lui de cretin zicand ca suntem mari si ca putem sa avem grija de noi si bla bla bla bla bla chestii de genu.
-Bine,fie! Zic eu cu capul lasat in jos.
-Imi face placere sa vorbesc cu tine,atunci asteaptama aici sa ma imbrac si plecam la scoala.
Astept asezanduma cu poponetul pe parchetul maro,gandinduma la ce va urma astazi,poate il vad pe Naruto ooo doamne ce dragut e tipul are parul blond,ochii de un albastru stralucit dar care sclipesc la atingerea sentimentelor.Corpul bine facut si inalt cam cat Sasuke si e prietenul lui bun si inspre ghinionul meu ala are prietena pe Karin cand o vad si o trantesc cu curul de pamnat de cur...
-Am venit.
Aud vocea groasa a brunetului care simnteam ca ii la acelas nivel cu mine respiratia lui imi bate in fata ciufulindumi bretonul.Mi-am ridicat privirea si el era imbracat intr-o cmasa in carouri,tenesi si niste blugi mulati negri.De ce nu ne putem intelege niciodata?Ma uraste si eu lafel,el nu a vrut sa ma nasc nu ii pasa de mine catusi de putin m-ar face de rusine in clipa a doua este rece si raceala lui ma absorbit si pe mine urandul lafel de mult.Mi-am intrerupt gandurile si mam ridicat in picioare privindul superior.
-Ahammm,am obsservat.Acum ca esti aici putem sa plecam?
-Mda.Mia aruncat o privire de ghiata privirea lui ma inghetat vreau sa plec dar picioarele nu asculta de mine dracu de mar lua odata dar la naiba sa il ia nu ma ia.Brunetul iesi afara lasanduma singura cu umbra mea,imi trec mana prin parul rozaliu si am iesit afara.
Intrand in masina pe bancheta din piele neagra nici unu nu a scos un cuvant imi pun fata pe geam uitanduma in gol numarand secundele.Secundele erau minute,minutele erau ore,orele erau zile si tot asa tacerea nu mai e tacere era una sparta de Sasuke spunand ca am ajuns nu i-am spus spus nimic si am iesit pe usa masina fara.Intrand in curtea scoli toti ochii erau atintiti asupra mea.De ce?
Pentru ca aratam coll ce naiba ori  sunt un Uchia ori nu mai sunt.Mergand tatos pe holul scoli cu privirea in jos.O zi noua, o scoala aproximativ noua si frate acelas,GANDURILE,SENTIMENTELE,TRAIRILE,toate sunt legate de el o conexiune dintre frate si sora gandurile imi sunt dinstruse de o ciocnire neasteptata.
-Ai grija pe unde mergi!?
Imi ridic privirea printre firicele de par dese rozali care imi acopera fruntea ochii mi se maresc cat cepele, verdele spalacit devenea un verde crud .Sangele imi pulsa rapid in vene clocotind de furie.Creierul nu mai reactina la comezile date de mine si inima imi ardea, durerea pe care o simnteam a revenit o durerea lasat acum doi ani in coltul ascuns in inima mea a revenit.El era!!!!
       Bun sper sa va placa ficul nou si la 2 com pun nextu❌*kiss*Va pupacesc:*


Ultima editare efectuata de catre Meliii in Vin 25 Oct 2013, 16:27, editata de 2 ori
Sus In jos
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★
Academy Student
Academy Student
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc si sa ma plimb pe bike
Stare de spirit Stare de spirit : nu stiu depinde de zi

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Vin 27 Sept 2013, 18:13

buna am trecut si eu pe aici si cincer imi place ce vad :* kiss 
astept nextul si sper sa vina repede
Sus In jos
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 28 Sept 2013, 11:38

Capitolu 2.
     Sakura P.O.V
Doamne de ce imi faci una ca asta?
-Scuzama.Trebuia sa fiu mai atent cum vorbim de atentie vad ca si tu esti lafel cu cpul in nori?
-aaaaaaaaaa Tu trebuie sa fi eleva noua nu-i asa?
Am dat din cap aprobator si am inghitit in sec punanduse un nod in gat.
-Dd-aaa...
De ce? de ce? de ce? 
-Sakura?!
Nu mai zic nimic si plec de langa el rapid.Alergand ca bezmetica pe holul scoli nemai vazand si nenemai auzind pe nimeni.Ma refugiez intr-un colt gafaind si batandumi inima  rapid vrand sa iasa din mine.Timpul se oprise in loc odata cu el si eu,de ce cauta el aici ce face aici?Simnt cum doua maini puternice imi imbratiseaza cu caldura bratele amortite,respiratia lui de menta imi batea in ceafa provocandumi fiori pe sira spinari.Capul lui se sprijina pe umarul drept si cu mana stanga imi ia parul de pe partea dreapta si il pune in partea stanga a gatului lasandumi pielea alba sa iasa la iveala,usor,usor simnt doua buze la urechea mea soptindumi melodios.
-De ce ai plecat de langa mine?
Nu stiam ce sa zic eram muta insa imi placea caldura corpului lui atasata de mine imi placea faptul ca era langa mine dar totusi nu pot sa uit ce mi-a facut lasanduma singura  in durera mea timp de doi ani suferind.In doi ani de zile am fost inconjurata de sentimentele devastatoare ale vieti ura,tristete,dezamagire,suferinta dar nu pot sa accept asta nu sunt o naiva sa ma pacaleasca din nou.Nu si de data asta.
-Imi zic?
-Nu pot,pur si simplu nu pot!!!
O perla trista alunecara pe chipul meu de asfalt dupa urmata de una si inca una pana cand chipul meu devine pista de rostogoliri ale perlelor mici arginti.Suspinele isi fac aparitia dupa mult timp cazand invinsa de durere.Chipul imi este intors  iar o privire din ochii lui de un albastru spalacit ma face sa ma calmez cu greu incerc sa fiu puternica da nu pot cu greu ma aptin de a nu mai plange si acum printr-o simpla persoana dar care a avut un rol important in viata mea ma devastat din prima zi de scoala aici.
Printre suspinele mele cu greu isi fac apartia niste cuvinte.
-Lasama!Te rog doar lasama...
Atunci baiatul ma stranse mai tare la pieptul lui sarutandumi crestetul capului si cu privirea in jos cuvintele din gura lui ies ca un val de amaraciune.
-Stiu...dar nu pot.
 *FLASH BACK*
-E asa frumos afara o zi perfecta de plimbare nu-i asa Gara?
-Da,dar as vrea sa vorbim.
Ma uitam atenta la baiatul care era cu mine lumina soarelui ii bate in fata alba ca varul si o briza de aer rece imi facu pilea de gaina.Privirea mea din asfalt se ridica usor usor la fata roscovanului palid si trist,ochii lui albastri nu mai straluceau la atingerea setimentelor noastre erau albastri sticlosi, aerul din jurul nostru devenea insuportabil timpul incetinise iar el tot nu vorbise mam oprit din mers privindul din spatele bine sculptat  era incordat foarte incordat isi intorse capul incet vazand ca nu ma misc si sunt in pana de ideii la ce urma sa se intample se apropia de mine cu pasi lenti dar hotarati.A ajuns era in dreptul meu cinci centimetri intre noi respiratia lui de menta ma inebunea lafel cum ma inebunit cu sentimentele lui fata de mine doua buze se lipesc de fruntea mea plata inlemnind in fata lui.
-Iartama...
-De ce?Nu mi-ai gresit cu nimic.
Bunn acum aveam un mare semn de intrebare care nu imi dadea pace eram nelinistita la raspunsul care o sa iasa din gura lui era ingandurat,trist parca isi ura viata si o iubea pentru ca existam eu in ea.Linistea este sparta la cuvantul spus cuatata usurinta din gura lui.
-Plec.
-CE?cum?ce?!Unde pleci?Cand pleci?De ce nu mi-ai spus mai devreme?Si cu noi cum ramane?
O liniste mortala se lasa intre noi distrusa de cuvintele distrugatoare aruncate din  gura lui.
-Noi nu mai exista.
Fraza lui imi ingheta corpul,sangele si neuroni din capul meu intortochiat,noi nu mai existam?existam numai el si eu atat.El pleaca fulgerator de langa mine lasand in urma sa parfumul specific lui care ma imbata ,umbra lui se indeparteaza de langa mine lasanduma in lumea cruda a vieti c*rve .Umbra mea o cauta pe a lui dar nu o gasea eram doar eu in mijlocul parcului si in dreapta mea un pomn care plangea deasupra mea cu frunze colorate.Ochii imi sunt umeziti de lacrimele albe ce se aster pe obraji mei si o durere sfasietoare ma cuprins incet,incet omoranduma lent...
      *END FLASH BACK*
-Dami drumu nenorocitule nu tie de ajuns ca m-ai lasat cu ochii in soare acum doi ani!?
-Imi pare rau!
-Atat un simplu imi pare rau!?lasama,dracu sa te ia!!!
Buzele imi sunt acoperite de doua fasi carnoase pufoase ce se zdrobesc nebuneste de ale mele.Gustul asta,aroma asta inebunitoare mi-a fost dor de ele de atingerile lui fine pe obraji mei sentimentele astea care m-au navalit in momentul asta nu sunt cele de iubire ba din contra de ura.O lacrima trista isi face prezenta pe obrazul meu prelinganduse si pe obrazul lui oprinduse din sarut iar cu ochii imi cauta privirea ce era indreptata inspre betonul rece.Privirile noastre sau intalnit obliganduma sa mai storc din mine inca o lacrima.Fata imi este cuprinsa in palmele lui stergand lacrimile nestingherite de pe obraji mei.
-Iartama,am fost prost!
-Lasama in pace!
Impingandul de pe mine am putut sa fug si sa ajung in sfarsit la ore in fata mea statea usa din fag ce se stramba incontinu la mine ca zicea ca am intarziat si chestii de gennu.
- M-ai scutestema si tu!
Bun Sakura ai ajuns sa vorbesti si cu usile?!Sunt sigura ca o sa am nevoie de un consul pediatric neaparat maine,poimaine zici ca esti BetMan in chiloti de tabla ooo domane blestemata sa fie gandirea mea primitiva.Apuc clanta increzatoare si deschid usa iar albu orbitor imi sfasie ochii si galagia isi FAce simntita prezenta in incapere nu e profa deciii,practic nu am intarziat.NA USA VORBITOARE!!!!! Inchid usa dupa mine si am indrept spre ultima banca din stanga asezanduma fara sa scot un sunet simnt prezenta unui aer familiar ce se aseaza cu gratie langa mine. Mirosul asta de lila,bunatatea ce plutea in aer,inocenta,gingasia ce plutea in aer era colega mea de banca Hinata.Se uita la mine cu o privire inocenta,ochii ei exprimau incredre caldura in abisul culori lila imi prinde mana intr-o stransoare calduroasa.
-El?
-Da...spun eu cu jumatate de gura.
-O sa fie bine ai sa vezi,ma ai pe mine.
-Corect?
Un zambet calduros isi face paritia pe chipul ei angelic si din stransoarea de mana ma ia calduros in barte mangaindumi spatele pariesteneste ii raspund si eu la imbratisare lafel de afectuos.Ne-am desprins din imbratisare si a zis ca sau terminat orele logic in prima zis faci o ora si gata imi iau in spate ghiozdanul si ma indrept cu Hinata spre iesirea din fata cu gandurile imbraligate pot spune si cu inima distrusa ies pe usa clasei dand nas in nas cu idiotul de fratemiu fix de el imi arde mie si in spatele lui...
-GARA!!!!!
Bun Sakura ca faci gafe e bun!!!
-Da si?
-O intrebare ce cauta astia doi cu tine?
Va intrebati care doi Karin cu Gara.
-O intrebare  ce cauta astia cu tine?Si l-a brat?
Interesant.
-Ce te intereseaza pe tine ce fac eu?
Nu ma intereseaza doar ca ce cauta astia cu tine!!!!!!!!
-Vreau doar sa stiu.
Doar traim in aceiasi casa corect?Cap de nuca goala.
-Vin la noi sa vedem meciul din seara asta.
Privirea se intorse la Hinata si imi da un ghiont sa plecam,zis si facut.O iau inainte cu Hinata inspre masina sa nu ii mai vad pe trupa celor trei greierasi de la apus ca ma ia ametelea.
-Sakura stai!!!Spune Hinata gafaind printre cuvinte.
-Haideee grasoo nu ziceai tu ca vrei sa slabestii?
-Vorbea scandurica din ea.
Amandoua am inceput sa radem de mama focului rezamae de masina lui fratemiu si ne dadeam ghionturi din cand in cand din prosteala am inceput sa vorbim despre fel si fel de carti si documentare pana cand ii vad pe trupa celor trei greieri de la apus am pupacito pe Hinata si mam suit in masina neagra langa mine se aseaza miss C*rva clasei. si la volan desigur Gigolo de Konha si celalat destept langa el.
Mi-am bagat castile in urechi si am dat drumu la melodia mea preferata Breaking Benjamin-Diary of Jane doamne cat iubesc melodia asta am puso pe repet pana cand am ajuns acasa.
-Am ajuns!
Aaa am ajuns ies repde din masina si intru in viluta mea ca a lui Sasuke nu-i!!!!Magarul nu face nimic in casa aia eu menajera,eu spalatoare,eu fac mancare cam asa e la noi rasucesc cheia in usa si intru ma descalt rapid si urc sus rapid.Ma duc direct in camera mea si in fata sifonierului ma pozitionez aleg niste hainute din sifonier blugi scurti cu un tricou negru larg si parul prins in coada de cal lasand doua suvite rebele pe fata mea.Se facu ora opt si a inceput meciul.
Ii aud pe astia cum tipa ca nebunii.
-Haii Mutu!!!
-Daaa cum zice Sasuke.Pe o voce pitigaiata o spune roscata logic ca ia habar nu are pe ce planeta traieste dar logic ca sa fie mai aproape de fratemiu face orice.
Deschid usa incet si cobor zgomotos scarile ca sa fie remarcata prezenta mea si ma pozitionez in fata fratelui meu care are un bol de floricele iau eu bolul si plec dar din spatele meu se aud numai:
-Sakura adu bolul!!!!!!
-Ai vrea tu cutu!!!!
Ma duc rapid in camera si inchid usa ma trantesc in patul moale mancand floricele la telenovela la care ma uitam.Usor usor ma cuprinde somnul dulce ducanduma in lumea de miere a viselor.
                                   Scuzati ca sfarsitul e sec....Da va promit ca nexul va fi lung.Si va multumesc ca ati citit:*kiss*
Sus In jos
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★
Academy Student
Academy Student
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc si sa ma plimb pe bike
Stare de spirit Stare de spirit : nu stiu depinde de zi

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 28 Sept 2013, 20:52

prima :X:nr1: 
imi place capitolul si astept urmatorul capitol
daca poti sa ma anunti ar fi minunat 
dar daca nu poti asta e 
oricum acest fic nu am cum sa il ratez
Sus In jos
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Mar 01 Oct 2013, 20:35

Heiii...multumesc de comentariu si apreciez mult ca iti place ficul meu:*Sii nextul il pun sambata asta si va rog cei care trec pe la ficul meu va rog dati com ca sa va stiu parerea,ce va place ce nu,ca sa pot sa ma perfectionez si sa va ofer cea ce doriti.Va pup:*:*:x
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Mier 02 Oct 2013, 12:13

Pia, o idee cat de cat originala! Nu-mi place ca ai o mare problema cu semnele de punctuatie. Si ai si greseli de tastare. Un pont, cand scrii capitolele, scrie-le pe microsoft world. Corecteaza-le!
Citeste-le  dupa ce le scrii pentru ca in primul; capitol ai explicat ca Sakura are parul roz, dupa care, tot in capitolul 1 ai scris ca isi aranja parul negru! :/
Si taie din dialog si fa-l vorbire indirecta. Daca vorbesti urat foloseste stelute, cel putin una. 
In fine, atat am avut de zis. Sper sa ma anunti cand aduci next si sa iei in vedere si ce am spus eu!
Svvy!
Sus In jos
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Mier 02 Oct 2013, 15:30

DA mersii pt com si am observat si EU in primu cap o sa il corectez ja ne:*


Ultima editare efectuata de catre Meliii in Joi 03 Oct 2013, 10:49, editata de 1 ori
Sus In jos
Roxy:3
Academy Student
Academy Student
Roxy:3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: G.E.N.I.A.L.   Fratii falsi I_icon19Mier 02 Oct 2013, 22:36

Esti pur si simplu geniala. Probabil nu voi dormi toata noaptea doar ca sa citesc acest fanfiction dar heii, stii ce? Chiar merita. Te pupacesc dulceeee.
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Vin 04 Oct 2013, 21:39

Buna! Asa cum ti-am zis am trecut pe aici si am sa iti spun parerea mea sincera. Nu o sa iti spun acum ca totul este perfect si ca nimic nu trebuie schimbat pentru ca nu este deloc adevarat. Capitolele sunt bune, dar e loc si pentru mai bine si mai ales pentru imbunatatiri. Pana acum imi place destul de mult povestea si relatia dintre Sasuke si Sakura si chiar cred ca acest fic este unul promitator, dar mai ai destul de mult de lucrat. Sunt multe greseli de tastare si de ortografia si multe altele pe care nu o sa le mentionez aici. Oricum, imi place ficul, dar e loc si de mult mai bine.
Sus In jos
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 05 Oct 2013, 11:56

Capitolul 3
       ~Dream Sakura~
Mergeam de mana,voioasa cu mama de-a lungul trotuarului rece,pasii mici dar apasati ai mamei mele rasunau ca un ecou printre copacii ce plangeau cu frunze,galbene,uscate.Tragand-o de mana energic,fortando sa mareasca pasul.Aerul rece se juca cu firicelele de par,rozalii lasand in urma numai parul meu travasit.Soarele palid ,aruncand cate o raza  mai jucausa  printre nori cenusii ce vesteau o toamna lunga si rece. Ma uitam cu ochii mari cum cade cate o frunza moarta pe covorul colorat asternut deja pe strazile pustii,acoperite parca de bruma. Cate un vant mai obraznic parca incearca sa ne opreasca din drumul nostru spre casa.
O busitura pe asfaltul rece se aude iar firele lui negre ii acopera fata,mici cristale la ochii lui apar si firicele de sange ies din rana cauzata din neatentie,il apuc pe brunet intr-o imbratisare calda.Frecandusi ochii negri intre suspine eu ii mangai parul negru.
-Sasuke,fratior bun nu mai plange,pup eu rana si trece.
Ochii lui se marira la auzul cuvinetelor mele naive de cinci anisori,ma aplec si ii pup rana insangerata,pe buzele mele se stampilase lichidul rosiatic lasand in urma numai negru.
      Sakura P.O.V:
-Mam trezit!
Inima imi pompeaza sange de trei ori mai mult ca de obicei,accelerand prin artere,vene si capilare rapid,corpul tremurand sub cersaful alb,mainele cauta prin cersaful moale zona pieptului,zona unde se afla durerea ...Inima.
Ce este inima?cu ce ne ajuta ea?
Inima este un organ vital al corpului uman,impartita in compartimente,atrii si ventricule,ele nu comunica intre ele pe partea stanga oxigenul si pe partea dreapta dioxidul de carbon daca aceste doua s-ar combina ai avea o moarte rapida,asta-i partea stiintifica a inimii o parte usoara a anatomiei,dar partea sentimentala?
Sentiment un lucru greu de crezut cand simntii asa ceva,cel mai intalnit sentiment "iubirea". Iubirea distruge legile fizici,mistere invaluite de acest sentiment sunt legate strans de mine,ne lasandumi pace in  somnul dulce a viselor sau in viata reala distruganduma lent.
 Ciocanitul dispre usa masiva imi atrage atentia,dupa ce se ascunde vocea catifelata a brunetului.Cuvintele ies cu sila din gura mea murmurand un "intra",iar pe usa isi facu aparitia brunetul cu ochii tristi si atat de negri urmarinduma cum imi sterg lacrimile de la ochii.
Era imbracat cu unu pantalon de trening gri iar pieptul era gol,se aproprie incet spre patul meu.Nelinistinduma imi trag cersaful pe pieptul meu si ma uit atenta la Sasuke ce se aseaza silentios pe patul moale,uitanduse lung inspre geamul transparent.Ochii lui privesc cu mila pasarea ce statea pe creanga ciresului batran,penele ei asa de colorate sunt adapostite de crengile aproape goale ale ciresului trecut prin ani greii. Suvitele lui negre erau asa de aproape de chipul meu,dar cum a reusit el?se uita la geam,nu era nici decum lipit cu fruntea lui de a mea!
Firele groase negre imi mangaiau chipul palid trecut prin lacrimi de mica,privirea mea o cauta pe a lui si o gaseste,ochii lui de sticlosi se uitau in iarba proaspata a ochilor mei cautand ceva,acel ceva care il cautam care il cautam si eu. Multe intrebari fara raspuns,umilinduma dinou,multe ganduri fara raspuns,totul era inconjurat de misterul lumiicare cauta un raspuns.
  O mana grea dar atat de fina atinge obrazul meu cuprinzandul in palma lui. Atingerea sa ma face sa ma pierd intr-o lume a mea dar totusi imi este frica de el,mie frica de gandurile lui,de privirile lui adancii in misterul noptii nesfarsite.
- Esti bine?
Gandurile imi sunt spulberate de cele doua cuvinte ale lui.
Am zis un "da" inghitit dupacare ma intorc cu spatele la el. Isi regleaza vocea dupa care incepe sa vorbeasca.
-De doua zile nu esti in apele tale,nu vorbesti cu nimeni,la ore nu esti atenta chiar ai lipsit,plangi in somn ai unele momente in care si tipi.
-Nu te intereseaza. I-am taiato eu rapid.
Zicand asta iau cersaful dupa mine infasuranduma cu el,pasind pe parchetul maro,dand sa plec afara din camera sunt oprita de brunet,mana lui mia prins incheietura tare traganduma cu repezicine la el.
-Ba ma intereseaza.
  Trei cuvinte care sunt atinse la inima mea ca niste sageti de foc,dar totusi nu credeam in vorbele lui care erau doar de mascarada.Nu i-a pasat de mine de ani buni si acum?ce la apucat?Dragostea frateasca nu prea cred.
   Imi zmucesc mana din al lui continund drumul inspre bucatarie fara a ma uita in spate.Pasii mei se auzeau ca un eco in vila goala,lipsita de suflete,cate un pas mai apasat,cate unu mai ascutit,cate unu mai scartait pana cand dau de gresia crem stralucitoare ce imi gadila talpile gentil,frigiderul ma cheama inspre el dar nu pot...chiar imi este foame dar nu vroiam.Pur si simplu imi inecam durerea in perna alba al patului si cafeaua. Deschid dulapul si iau de un Nescafe 3 in 1 ,pun un ibric cu apa sa fiarba si scot din dulapul alaturat o ceasca rosie cu scris "Never Alone" ce ironic nu?
Niciodata singur,ce trist asa sunt eu. Dau drumu la aragaz sa fiarba apa aia odata si sa plec in camera mea inapoi,ma simnt prea expusa in bucatarie.Trag un scaun negru dupa care se aude scartaitul enervant al scaunului  facand contacul cu gresia imaculata ma pun silentios si incep sa ma gandesc la evenimentele ce s-au petrecut cu repeziciune.
In capul meu se aude ticaitul enervant al ceasului "tic" ,"tac" , "tic" , "tac".Suieratura apei clocotite imi distruge atentia,ma ridic lenesa din scaunul "comod" inchid aragazul si torn incet apa fierbinte amestecand zaharul cu compozitia din plicelet.
 Sorbind zgomotos si inghitind pofticios, incalzindumii gatul uscat ,mirosul de cafea imi inunda narile infundate,desfundandule puternic respirand dinou oxigenul din incapere.
Azi chef de ore nu am si in plus e vineri, e weekend ce pot sa fac eu in weekend?
-Sa merg in padure pentru o plimbare?
Nu,nu,nu Sakura vrei sa te ratacesti sau mai rau carne pentru animale?
-Dar daca  la moll?
Nu,nici aici nu e bine,o si fi calcata de alte animale in doua picioare.
-Atunci in pat?
E o varianta.
-Dar la AquaPark?
Esti nebuna!? ai uitat ca eu nu stiu sa inot?
De pe scari se aude pasii mari si nechibzuiti al brunetului da e Sasuke.
-Sakura!!!!
Brunetul urla din rasputeri din capatul scarilor inspre masa goala,ma uit la brunet care vine cu pasii ucigasi inspre mine,ahh da cade...
Stai putin?! Cade!!!
Brunetul se rostogoli pe scari in jos,ridicanduma rapid de pe scaun,ajungand in genunchi langa brunet ii iau capul cu grija si il pun in poala mea. Pleoapele lui ii acopera ochii lui negri lasand  doar genele rare sa se vada,firicelele de par ce ii acopera fruntea alba le dau la oparte si vad cum lichidul rosiatic ce curge neincetat din rana,ochii imi sunt umezitii de lacrimile grele ale mele cazand pe fata angelica a lui.Ma aplec cu capul lasand parul meu sa cada pe langa capul lui Sasuke facand o umbrela chipurilor noastre.
Printre lacrimile si suspinele aparute din inima mea au iesit cuvinte naive spuse de o fata de saisprazece ani.
-Sasuke,fratior bun,deschide ochii,pup eu rana si trece.
Atunci buzele mele se lipira de rana ce curgea esenta vietii,cate o lacrima se asternea pe buzele brunetului nechibzuit.Buzele sale aveau un roz pal,carnoase,frumoase numai bune de gustat,atunci in poala mea ochii abisului se trezesc la viata atintiti asupra ochilor mei inlacrimati,imi trag maneca de la camsa de noapte pe care inca o purtam si imi sterg lacrimile strengare.In locul lor  aparnd un mic zambet de bucurie ca FRATIORUL meu este bine.
-Sakura.....auch!
-Da,si nu te misca,bine?
Ma duc rapid catre baie si iau un plasutre si niste bandaje,ma intorc si vad ca nu sa miscat ma pun in genunchi si ii iau capul in poala grijuliu,ii pun plasturele pe rana si il mai bandajez ca sa fiu sigura.Ochii lui erau cat cepele de marii  dar se citeau foarte bine sentimentele din ei:confuzie,bucurie iar ura nu mai aparea cea ce ma bucura cred...nu stiu exact. Il ridic in picioare si urc scarile atenta cu el,ajungand in dreptul unei usi negre,o deschid si vad patul aranjat cu cersaf negru,il pun incet pe brunet in pat pe cand el se lasa greu.Mana imi este tinuta ca sa nu plec,ma trage anga el cu forta inca ramasa,cazand langa el. Pieptul lui lucrat la sala de forta cu 4 patratele vizibile imi zambeau triunfator,mainele lui imi incolacesc talia subtire iar un cuvat se auzii in incapere.
-Multumesc.
Zambindumi sincer si adromind parca cu inima impacata langa mine.Madra luna isi luase locul de onoare pe cer,cateva raze albe patrund in camera intunecata vrajinduma in somnul adanc al viselor dulci.
      Sasuke P.O.V:
Doua raze mai palide intra nepoftite in camera mea jucanduse pe chipul meu,ochii mi se maresc de unde vad atata splendoare langa mine.Chipul ei angelic statea adapostit la pieptul meu,pleoape sale cu gene dese nu dau rumu celor doua broscute verzi sa iasa la iveala,picioarele sale erau incolacite la talia mea.Aseara a plans in somn,dinou.Ce-a ce ma face sa ma intristez mult.Chipul ei este conceput sa rada nu sa planga,plansul a aparut pe fata ei de mica,in fiecare zi fata ei adaposteau lacrimi amre varsate pentru MINE. Nu vreau sa cred ca au aparat sentimente pentru propria sora,dar ca nu suport sa vad cum sta cu alt baiat.Gandurile,sentimentele,trairile,faptele,intentiile ei sunt legate de mine ca un fel de conexiune ciudata,chiar daca ea ma uraste,eu nu pot sa spun acelas lucru dar ca intr-o cantitate mai mica.Doar ca aseara am simtit ca e ceva neinregula cu mine.Gandurile sunt mai negre decat ochii mei, nu stiam ce sa fac cand o sa se trezeasca,ce sa ii zic?idiotule ii zici un "buna dimineata" sau nu,mai bine "neata" sau,sau doar un simplu "buna" sau ma mai gandesc eu doar nu so trezi acum?
Un picior de al ei sa asternut peste cersaful negru facand un contrast al naibi de vizibil,piciorusul ei alb,fin fara vreo vanataie de alta culoare ca sa strice albul imaculat al pieli ei.Intr-un cuvant "ISPITA DOMNULUI". Orce baiat,barbat ar vrea o atingere,imbratisare,sarut pe obraz sau unul pe buze de la o fiinta pura moral cat si fizic.
  Chipul ei se ridica din pieptul meu iar ochii ei se deschid usor,in fata mea erau doua smaralde deabea slefuite.Imi inchid ochii si oftez zgomotos.
Simnt o bucata de carne ce imi mangaia obrazul cu buricele degetelor pufoase urcand grijuliu spre rana bandajata atingando cu teama in ochii.
-Buna dimneata.
Sakura ma trezise din reverie,uianduse lung la mine cu ochii mici si cu ciarcane mari sub ochii de un mov urat.Ii iau mana de pe obrazul meu cu sila lasand-o sa cada pe langa corpurile noastre.Fata cu parul roz se intrista la gestul meu dar dupa sentimentul ce l-am citit de mai inainte sa inchis,masca sa cu care se lupta ea a revenit acoperindo total inchizanduse dinou in sine din cauza mea.
-Ma duc sa fac dus.
Sase cuvinte mici si ascutite ies din buzele ei,vad cum se ridica cu gratie si pleaca pe usa neagra trantindo cu putere.Imi pun mainile in cap,cele dou tije imi sustin capul iar ambele slabesc cu fiecare secunda ce trece.Sentimentul asta nu imi da pace,simnt cum o iau razna si ma urc pe peretii.Inima ei accelereaza iar suspinele trec prin minte ei sentimentele pe care le simnte ea le simnt si eu si ma inebunesc,imi vine sa mor,imi face rau cu fiecare secunda in care ea este trista. 
La dracu lasa-ma in pace !!!!Te urasc Sakura!!!
Ma ridic din pat si ma uit la ceasul prafuit de langa noptiera.Arata ora noua,o ora numai buna de facut dus imi aleg din sifonier un pantalon de trening si un tricou gri cu o aripa de inger franta. Ies din camera luminara pe holul pustiu,pasind cu o teama in suflet,sa nu mai cad inca odata pe scari.Cobor scarile pana in bucatarie sa imi pun niste lapte la incalzit.Dupa ultima dreapta mi se intuneca fata. Sakura era sarutata de el,firele lui se impleticeau cu pletele rozalii ai Sakurei,mainele ei se sprijineau de pipetul lui lucrat la sala iar mana lui facea miscari lente si grijuli pe spatele firav al fetei.
Cate o lacrima se lovea violent de parchetul maro cutremurandul incet,simtind vibratul intes al lacrimei moarte ce se intinse pe parchet.
Furia,supararea,tristetea isi face simtita prezenta in intreg corpul meu,tremurand din toate incheieturile de nervi.De ce am eu starea asta de rahat?! Imi vine sa il iau la bataie pe el,cum isi permite sa o atinga o aseamenea faptura pura,inocenta si sa o sarute asa de brutal.Ascunazduma mai bine dupa colt,observ ca lui ii apre un zambet urias pe fata molipsindo si pe Sakura sarindui dinou in brate. Lasandumi un gol in inima.
             El era.......
    
Multumesc celor care imi citesc ficul si sper ca nu vam dezamagit cu capitolul 3.
Va pupacesc si astept pareri:*kiss*:* Ja ne:)





 
Sus In jos
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★
Academy Student
Academy Student
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc si sa ma plimb pe bike
Stare de spirit Stare de spirit : nu stiu depinde de zi

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 05 Oct 2013, 12:00

prima  nr1  we party !! 
deci  imi place capitolul 
astept urmatoul capitol :D
si nu uita sa ma anunti :D
si noi te pupacim :*
ja ne :D
Sus In jos
Roxy:3
Academy Student
Academy Student
Roxy:3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 05 Oct 2013, 19:10

Scuze de intarziere. :D Pentru inceput, esti un mic geniu. Fic-ul tau este unic. Ador conceptul de iubire interzisa. Relatia lor este una speciala. De asemenea, imi place contrastul dintre cei doi. Sakura, incapatanata, o fire schimbatoare. Si apoi, Sasuke, sensibil, grijuliu si tot ce iti mai poti dori de la personajul principal al unei povesti de iubire. Sincer, ma cam saturasem de genul de povesti "fata buna, baiat rau". Ce faci tu este extraordinar. Ceva nou, original. Tine-o tot asa! :)
P.S.: Putin mai multa atentie la gramatica. Pentru mine nu e problema, dar pentru altii, acest lucru este foarte important. 
     Astept cu nerabdare next-ul. Te iubesc mult :*
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Mar 08 Oct 2013, 15:28

Heei, buna. kiss Asa cum ti-am spus, am trecut si eu pe aici. Iti pot spune din prima ca este un fic cu potential, dar la care mai ai de lucrat. kiss Nu ma voi mai lungi acum cu toate acele sfaturi pentru ca ti le-am spus. Imi place povestea, sper totusi ca Sasuke si Sakura sa nu fie cu adevarat frati. lough Te-am pupat! Spor la scris. hi! 
Sus In jos
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 12 Oct 2013, 17:20

Capitolul 4

Sakura P.O.V:
  Ies din camera lui Sasuke iar chipul imi este brazdat de lacrimile care cad incet pe obraji mei,prelinganduse pe gat in jos. Apa ce imi curge din ochii este asa de rece ca sufletul lui. Cum am putut il cred,cum am fost asa de naiva intr-un simplu si banal "multumesc" si apoi ca sora buna ce is sa dorm cu el sa nu-i se intample nimic,imi era asa de teama ca el sa nu pateasca ceva in somn dupa intamplarea nefericita de ieri.
Mia fost frica sa nu il pierd,vorbe fara sens,cum pot sa zic numai de bine ,incat, el azi dimineata mi-a luat mana cu sila de pe obrazul lui si a lasat-o sa cada pe langa trupul meu.Cum am putut sa citesc sinceritatea din ochii lui aseara,reflectanduse intr-un "multumesc" iar totul sa se distruga printr-un singur gest mic cu mana,cum?
Cum pot sa cad de atatea ori intr-o plase de pescuit,aceeasi plasa de pescuit,acelasi pescar prost ce ma vaneaza,care imi distruge existenta in viata.Cum?
Mie rusine de mine si de sentimentele mele si de tot ce contine existenta mea.
Ma izbesc de usa bai,lasandu-ma in os incat sa simnt sub mine covorul,pufos, alb al holului intunecat.E asa de lung si intunecat,o lumina nu are curajul sa infrunte izvorul noptii,parca is ochii negri a brunetului,asa de negrii si profunzi incat ma inec,si nimeni nu vine sa ma salveze.Ma sufoc in misterul ascuns din acei doi ochii stinsi.Oare,nu exista o cale de scapare pentru mine,o usa deschisa sa imi aceepte singuratatea din inima?
 Privirea imi este indreptata inspre capatul holului de unde se aude ciocanitul insistent al cuiva in usa metalica de la intrare. Ma ridic cu lene de pe covorul incalzit iar picioarele mele merg in zig-zag astfel clatinandumi trupul firav in pasii apasati,rasunand pe scarile neinsufletite.
Stau si inca ascult ciocanitul melodios facut de persoana de dupa usa,e asa de armonios,pun mana pe zavarul argintiu si il trag incetul,apuc clanta cu mana tremarandumi pe obiectul stralucitor si intredeschis usa.Ochii nostri se intalnira iar inima mi se rupe,ce vroia si el, sa ma stoarca de ultima lacrima zacuta in mine, am pus mana dreapta pe usa,dand sa inchid dar a fost mult mai rapid.Intra in sufragerie dupa care buzeleimi sunt acaparate intr-un sarut dulce-amar,buzele lui,carnoase imi zdrobesc cu pofta fasiile de carne,incat ma alatur jocului nebun al pasiuni trupesti.Eram pur si simplu secata de puteri,nu puteam sa ma impotrivesc lui,in zadar m-as opune,el ar continua,ar continua jocul lacom pe care nu la putut sa il uite acum 2 ani,sincer nu am putut sa il uit nici eu,cat de mult as vrea el a fost prima iubire. Imi bag mana in parul lui roscat,tragand de firicelele  de sange adancind sarutul,buza inferioara imi este muscata de mai multe ori incat ma face sa deschid cusca in care se afla "sarpele",limba lui imi explora lacasul umed cautando pe a mea,dulceata salivei lui imi inunda gura,razboinduse in balta de apa limbile noastre.Sarutul dulce este intrerupt de lipsa de oxigen,iar mainile lui imi incolaceste talia,incalzindumi oasele inghetate,sentimentul pe care il simteam,nu stiu sigura daca era acel sentiment dar stiu ca e acolo iar eu,eu,eu...mie frica.
Mie frica sa iubesc dinou,mie frica sa nu fiu ranita dinou,mie frica de tot ce tine de sentimentul asta blestemat.
 Dar,stiu ca am nevoie de el,stiu ca el chiar daca a plecat a tinut la mine si is dispusa sa incer dinou chiar daca socul a fost mare cand l-am vazut la scoala si nu am mai venit 2 zile la scoala,nu-mi pasa catu-si de putin.Vreau doar sa o i-au de la capat cu el chiar daca stiu riscul acestuia.
-Te iubesc.
Zic incet,incat sa se auda doar pentru noi doi atat.Roscatul se desprinde din imbratisarea calduroasa,lasand sa intre aerul din incapere intre corpurile noastre,se uita intes in ochii mei dupa care aparu un zambet pana la urechi,era fericit si eu eram,in doua zile de deprimare am putut sa zambesc alaturi de persoana ce ma facut sa sufar.Zambetul ma molipsi si impusul a pus stapanire pe trupul meu.L-am sarutat dinou,dar de data aceasta eu eram nebuna ce nu se satura de gustul buzelro lui,doua lacrimi apar la coltul ochilor mei,cazand pe parchetul maro,vibrand sub talpile mele,simtind bucuria lacrimi moarte.
Intr-un cuvant eram fericita si asta conta.
Dar un sentiment nu imi da pace,ma roade pe dinauntru,nu ma lasa sa fiu fericita in momentul de fata. In capul meu apar imagini,repere,trairi,atingeri din partea lui..Sasuke.
Lasa-ma,da-mi pace!
ESTI VINOVATA! ESTI O PERSOANA MIZERABILA! CUM POTI FI FERICITA CAND EU FRATELE TAU,SUFAR DIN CAUZA TA! NU TE GANDESTI LA MINE?!
-Lasama!
In momentul in care am alunecat din mainile de argint ale roscatului simteam cum pamantul imi fuge de sub picioare,parca plutind in spatiul nemarginit,nu simnt nimic,oare cuvantul nimic ma defineste?Ce cuvant ar accepta o fiinta ca mine?
Degeaba ma gandesc cand totul e negru,degeaba,cuvantul nimic ma defineste.Oare ii pasa cuiva de mine,contez pentru cineva?
Parul pluteste pe langa mine invaluindumispatele si doua plete care se aseaza pe dealurile conturate ale pieptului meu.Podeaua se lipeste zgomotos de spatele meu,trosnindumi coloana la tingerea buratala a pamantului cu mine.Infarsit am cazut,dar nu vad nimic,numai negru si o silueta ce sa aproprie de mine oare am murit,sau doar incostienta?
-PROASTO!!!!CUM SA MORI INTRE TINE SI PARCHETUL ERAU DOAR UN METRU MAXIM,DECI SE ELIMINA PRIMA VARIANTA,EU CRED CA A DOUA VARIANTA E MAI REALISTA NU?
-BINE,BINE,AM INTELES IS INCONSTIENTA.
-ATUNCI CUM IMI REVIN?
-NU STIU,AMANDOUA SUNTEM PRINSE AICI.
 Doua maini ma ridica de pe podeaua rece,tinanduma la pieptul sau contopindusi caldura lui cu raceala corpului eu,realizand o caldura potrivita celor doua corpuri insufletite.Miscarile motorice al persoanei ce ma cara devin lente,fara vlaga,bratele lui imi strageam picioarele cu putere,iar capul mi-l tinea strans la pieptul sau.Mirosul lui imi inebunea narile facandusi cale in tot corpul meu,se aude usa unei camere iar corpul imi este intis grijului pe cersaful moale al patului pufos.
 Se aud vorbe tandre la urechea mea,zapaciundumi trupul inconstient,mangaieri calde si grijuli imi imbalsameaza fata mica iar ochii mei se trezesc la viata,privindui intredeschis ochii albastri ai roscatului ingrijorat.Capul mi se invartea al naibi de tare,duranduma ingrozitor de tare imi pun mana dreapta in par sprijininduma pe ea,coprul imi este incalzit de imbratisarea surpriza al lui Gara,mainile lui imi umbla nestingherite pe spatele meu teapan,am o stare de dezgust,caoul imi bubuia de neuroni ce se certau intre ei cauzandumi amteli urate. Capul imi cedeaza si aterizeaza pe umarul solid sustinandumi partea de sus al corpului,firele de par se asterrn usor pe spatele lui.
 Ma indepartea usor lasanduma sa inspir oxigenul proaspat dinspre fereastra,ochii lui ma priveau adanc in iarba deasa a ochilor mei,cautand un raspuns la tot ce sa tamplat cu mine.Tristetea din aer devenea insuportabila,pulsandumi sangele rapid in vene cauzandumi o stare de nesuportat.Ne uitam amandoi unul la altu fara sa spunem nimic,parca o privire costa o mie de cuvinte intre noi totul decurgea perfect intre doi oameni "normali",uitanduse lung fara a exprima prin privire nimic,un gest,un snetiment,fara nimic,si dinou ajunsi la cuvantul "nimic" deja ma dispera.
 Sirurile de ganduri sunt intrerupte de cicocanitul dispre usa masiva. Ochii imi sunt atintiti la persoana ce a aparut pe usa,parul ii acopera fruntea lasand doua suvite groase sa ii strabata chipul palid se apropie  de pat,mergand drept incat si lui Zeus iar fi fost jena de el,de pozitia demna de un print frumos scos dintr-un basm cu final fericit in lumea reala cu inceput dezastruos.
 Gara ii trasmite fulgere brunetului ce se aseaza pe partea cealalta a patului,oare privirea poate omora un om?Teoretic nu,dar daca asa ar fi Sasuke ar avea pomana de 40 de zile.
-Eu trebuie sa plec.
Roscatul a spart linistea de ghiata ce domnea in incapere,ma simteamam goala,cum sa plece?Inima imi accelerea in nedumerirea prospozitiei.O sa fiu dinou parastita,de acelas tip ? Dinou o sa vars lacrimi amare de pelin,nu pot sa imi imaginez dinoua aceasta secventa dura din viata mea,de stres pun pariu imi voi smulge fiecare firicel roz din capul meu si o sa beau cafea de ma fac cat o batoza,iar perna o sa fie uda de la atat bocit incat o sa storc apa din ea.
-Vin inapoi,am niste treaba de facut,atat.
Am rasuflat zgomotos pe cand acesta se amuza copios.
-Nu,o sa te mai parasesc niciodata.
Din toata propozitai spusa a accentuat cuvantul "niciodata" in acelasi timp uitanduse la Sasuke,ma saruta scurt dar apasatincat sa simnt zeama specifica buzelor dulci,usa se deschise si pe ea plecase fostul actualul iubit.
Linistea domni dinou in incaperea rece,incat o puteai sparge cu barosul,fosnetul cersafului imi zgarie timapanu,imi aplec capul din cauza dureri ce o simnteam dupa ceafasi parul imi cade valuri peste umeri albi,ma simnt atat de incomoda.Privirea imi este atintita asupra covorului rosu,pufos ce imi gadila talpile gentil incat am face sa uit ca e atata tensiune in camera.
Doua degete imi ridica chipul iar printre sutele de fire de par rozalii intalnesc doi ochii abisali,negrul misterios imi devora ochii ne mai vazand lumina zilei un culoar de lumini isi face aparitia in ochii lui bulversanduma total,fiecare lumina are cate un sentiment scris pe ea:ura,egoism,amaraciune,gelozie,tristete,dezamagire,o conexiune cidata este intre ochii nostri,o conexiune care nu are nume,nnu are sentimente fixe sau chiar nu are. Bun oficial sunt o ciudata ce delireaza la vazul ochilor negri ai fratelui meu,ccare vede lumini,sentimente,conexiuni,doamne ferestema de nebuni ca sunt destula eu lumi.
Caldura ce ma invaluit ma face sa tresar la gestul brunetului ce ma lu-at in brate,sanii mei se preseaza brutal de pieptul lui facanduma sa respir greu,mainile lui imi incolaceste talia ne mai avand scapare,cea ce nu ma deranjeaza ma simnt bine oare cum protejata cred (inac am doare capul sa stii).Respiratia lui imi bate pe spatele acoperit de camasa alba parca a trecut o vesnicie de cand nu mai ma lu-at in brate,de cand am tanjit la momentul asta mi-a fost dor de imbratisarile lui. Sentimente dulci imi invadeaza sufletul,dezghetandul din cubul de ghiata in care a fost silit sa traiasca atata timp,mici furnicaturi imi strapung stomacul facanduma sa ma simnt emotionata dar si fericta.Obrajii mei se incalzesc rapid,capatand  un rosu aprins,respiratia devenea tot mai grea iar mainile mele acioneaza fara a le comanda,urca usor pe spatele brunetului pana la umeri lati,facand un lant puternic.
Poate l-am judecat gresit,ma indepartez  putin din imbratisare,uitanduma adanc in ochii lui ce curg din ei izvoare de fericire,ce ma fac sa zambesc dinou alaturi de el.Doua fire neastamparate cad pe fata lui inchizand portile negre ale izvoarelor,mana imi aluneca usor spargand lanut de la gatul lui si ma apropii de fata acestuia lent,dar daca ma va respinge dinou.Dau in retragere dar mana imi este oprita de a lui,mi-o cuprinde cu caldura si mi-o pune pe obrazul sau rece,incalzindu-i tainic pielea fina a fetei,isi inchide ochii si se lasa purtat de gandurile ce il invadeaza pe interior luptandu-se cu ele.
 Observ cum razele ii mangaie chipul angelic,coborand pe buzele ce detineau un roz pal ce imi faceau cu "ochiul",erau asa de umede si carnoase incat iti vinea sa apuci din ele.
-SAKURA,TREZESTETE!!!
-HAI MA!!!NU PUTEAI SA MA LASI INCA 5 MINUTE?!
-E FRACTU,ADICA FRATELE NOSTRU!!!
-AI DREPTATE, CE MA APUCAT?!AM DELIRAT DE A DREPTUL?
-CREDEAM CA ESTI DEJA DAR ASTA NU MAI CONTEAZA,NU TE DA ISPITEI.
-AI DREPTATE CONSTIINTA ENERVANTA.
L-am indepartat pe brunet de langa mine rapid,iar acesta avea un mare semn de intrebare,il credeam si eu dar ce sa fac daca constiinta are dreptate.
-ASA-I,ASA-I!!!
-NU TE BAGA!
Sunetul usii ce se deschide imi rapeste privirea si a lui Sasuke ne uitam si pe ea intra....






Bunnaaa!!!!!AM venit cu nextu si sper sa va placa!!!Si multumesc de incurajari sa continui ficul si conteaza mult asta pentru mine,va multumesc foarte mult!!!kiss*kiss*
Sus In jos
Roxy:3
Academy Student
Academy Student
Roxy:3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 12 Oct 2013, 18:21

Fantastic! Cu adevărat genial. kiss  Ceea ce îmi place cel mai mult la fanfic-ul tău este faptul că e plin de mister. Fiecare capitol te îndeamnă să îţi doreşti mai mult. E ca un drog. Unul de care devii dependent fără să ai această inteţie. Îl ador! happy  Exceptând câteva mici greşeli de scriere, nu am ce să îţi reproşez. De asemenea, vreau să iei toate comentariile pe care le vei primi ca pe nişte critici constructive. Nu lăsă pe nimeni să te descurajeze. Te descurci foarte bine. Baftă în continuare good job
Sus In jos
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★
Academy Student
Academy Student
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc si sa ma plimb pe bike
Stare de spirit Stare de spirit : nu stiu depinde de zi

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 12 Oct 2013, 21:38

imi pare rau ca nu am fost eu prima :'(
deci imi place si sakura e ce iti asculti constinta ??
cine a indraznit sa intre pe usa?
astept urmatorul capitol si sper sa ma anunti:D
Sus In jos
XPuppet
Genin
Genin
XPuppet

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Departee de realitate
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Music is my life
Stare de spirit Stare de spirit : Alta lume...alta era...pentru prostii care spera ! Viatza e nedreapta !

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Dum 13 Oct 2013, 22:01

Bunaa !! Am trecut si eu pe aici...pentru ca, sincera sa fiu, titlul m`a dus cu gandul la o potentiala poveste, care m`ar intriga. Ideea este destul de originala, si imi place foarte mult cum decurge situatia. Cred ca esti la inceput de drum, si mai ai de lucru in ceea ce priveste anumite detalii. Totusi, fic`ul este unul pe placul meu si promite multe. Anunta`ma la next te rog. Si spor la scris in continuare in love 
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Lun 14 Oct 2013, 20:37

Bunaaa, Meliii. kiss Am ajuns si eu aici, dupa o lunga intarziere. lough A fost un capitol frumos, plin de sentimente. Abia astept next-ul, asa ca pune-te pe tastat! dap ! Te-am pupat. hi! 
Sus In jos
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Vin 18 Oct 2013, 21:02

Capitolul 5
     Sasuke P.O.V
Pletele ei movali cad pe langa fata ei alba,ochii ei lila exprimau tristete si ingrijorare.Corpul ei paraseste tocul negru al usi si merge gratios catre Sakura.Sanii ei se loveau violent intre ei la pasii apasati pe parchetul maro,gandurile mele i-au o intorsatura perversa imagindand-o pe Hinata in poziti demne de o ispita,ochii mei inca o priveau pe Hinata cum o mangaie pe rozalie cu buricile degetelor pe parul matasos al ei. Ma bucura faptul ca este bine,dar imaginea ei cum aluneca din mainile lui m-i se deruleaza ca un film in cap,m-am ingrijorat pentru ea dar asta nu schimba nimic intre noi,tot acelas golan de cartier am ramas.Ma port tandru cu ea doar asa ca simnt o nevoie inexplicabila de a fi langa ea,de a o proteja iar cu Gara ca se sarutau imi lasa un gol in inima,un gol de aer inexplicabil dar real imi cuprinde o parte din ea ne mai putand sa pompeze sangele cu oxigen in intreg corpul meu, paralizand incet fiecare organ in parte,dar din fericire pentru mine e doar o iluzie realizata de capusorul asta al meu.
 Rasetele rasunau in camera ca un ecou nesfarsit,imi intorc privirea si vad cum ele doua se gadilau pana la lacrimi,un zambet mic in coltul guri aparu iar senzatia de "joaca" aparu in corpul meu, ca un leu sar pe fetele fragile gadilandule pana la ultima lacrima stoarsa,nu stiu cum sa intamplat dar Sakura a aterizat peste mine,ceva moale imi preseaza piptul incat nu pot sa respir,deschid ochii si vad o crapatura imensa atunci stiam ce imi apasa pieptul,erau atat de moi,pufoase,doamne ajutama ca mor aicisa sub ea,am asa o senzatie sa le ating,sa ma joc cu ele sa simnt carnea aceea in mainile mele. Din decolteul imes imi ridic privirea la fata fetei,era rosie ca focul abea incins. Imi fixez privirea in ochii ei ce ma faceau sa ma pierd,fara sa vad lumina capatului celuilat.Ma simnt melancolic langa ea,era ceva de vis,firele ei rozali erau pe langa capul sau formand un chip de inger cazut din cer si daruit unui demon ca mine,parca corpul mi se inmuia cu fiecare secunda ce se risipea in timpul trecut,buzele sale au un roz pal incat imi atrag atentia dar erau usor crapate,limba ei a iesit din ascunzatoare,lingandu-si buza inferioara in cel mai inebunesc mod posibil, "sarpele" se retrage inapoi in lacasul umed lasand la iveala doar buzele umezite a fetei.
 Trebuia sa ma controlez,sa imi controlez poftele trupesti iar aceasta fiinta care este peste mine si care nu a lipsit din viata mea este sora mea mai mica,nu pot sa fac un lucru atat de prostesc mai ales cu sora mea.Degeaba ma gandesc,zbat sau oftez e ceva inexplicabil intre mine si ea si asta doar de cateva zile,parca totul se invarte in jurul ei.Universul meu ar fi ea si atat. E al dr*cu de intortochiata treaba dar eu nu sunt si nu voi fi atasat de nimeni,eu sunt eu si atat nu ma voi schimba din cauza  sentimentului asta t*mpit  ce imi strabate intrega fiinta,repet nu sunt si nu voi fi atasat de nimeni sau mai ales de soramea. Nervii actioneaza  in muschi mei stimulandu-i rapid,ma ridic de pe jos apucando pe rozalie de fund ridicanduma cu ea, o pun pe pat si ies din camera,trantesc usa tare dupa mine incat balamalele ramaneam fara usa,imi scot din blugi telefonul si il sun pe Orochimaru sa mergem intr-un club.
-Da,Sasuke?
-Buna,Orochimaru mergem intr-un club?
-Da,ma mergem la clubul "HOT DRINK".
-Bine,frate pa!
-Pa!
Cobor scarile rapid in bucatarie si observ ceasul de la perete care arata cinci jumate.
-Mai am timp sa fac un dus si sa mananc.
Imi tarasc picioarele pana la frigide de unde scot o felie de pizza si o pun la microunde.Cinci minute de rabdare pentru felia de pizza fierbinte, mi-o pun pe farfuria rece dupa care aburu isi face aparitia pe felia de pizza,incep sa musc cu pofta felia de pizza,simtind fiecare garnituru in gura mea amestecandu-se cu saliva din cavitatea bucala,are un gust asa de bun,aromat si moale. Ah moale ca pieptul lui soramea, o la dracu fix exemplu asta mia trecut prin minte. Prost,prost prost!!!
Termin de mancat si arunc un ochi la ceasul de pe perete care arata sase fix bun,am timp sa fac un dus,si dupa care la distractie cu mine,ca de maine iar dau de dr*cu e luni,scoala,teme,boboace buneee,profa de mate...Doamna Tsunade,au doamne! Mancai-as balcoanele ale "mici" ale ei. Urc scarile si ma indrept spre dus,intru in baie si imi arunc hainele pe gresia de la baie iar eu m-am strecurat in cabina aburita deja de picaturile vorbarete ale apei marunte,tupul imi este atacat de catre apa filtrata iar eu raman invis in asaltul nemilos al diamantelor ascutite lasandu-ma in placerea nemarginita a apei. Stau veo 40 de minute in cusca placeri dupacare iau un prosop si imi infosor talia si ies din baie,merg ce merg si intru in dormitorul meu,ma pozitionez in fata sifonierului si ma gandesc cu ce sa ma imbrac scot niste blugi negri mulati cu bretele lasate si o camasa in carouri gri si albe iar in picioare niste bascheti,parul mi-l lasa tipic mie ciufulit si cobor in graba scarile.
-Sakura,vezi ca plec!!!!
Strig din hol sa ma auda fenomenul naturii.
-Am auzit,nu trebuie sa ragii!
O vad cum sta sprijinita de bara ce sustinea scarile,parul ii atinge busul intrand in crapatura adanca a pipetului sau,ma uit la ea atent si ma pierd la vederea ochilor ei de un verde crud,mana imi tremura pe clanta argintie la privirea sireata a rozaliei.
-Daca nu vii,pana la unspe,dormi langa caine.
-Dar noi nu avem unu.
-Nu-i nimica,adopt eu unu pana la unspe si tot langa el ai sa dormi.
Si cu asta am vazuto pe Sakura cum paraseste bara lasandu-ma uimit,l-a cum o cunosc pe nebuna chiar o cred in stare.
Inchid usa dupa mine si ies din casa in aerul de afara,inspir si expir aerul pur de langa padurea insufletita,privirea imi aluneca pe un Porsche Negru ce radiaza de adrenalina ce ii curgea in motorul puternic,rotile mari si rotunde da un aspect de pericol ce te inspaimanta iar la volan pretenasul nebun Orochimaru se uita la mine si zambeste zicandu-mi din privire un "buna amice" ma indrept rapid cu mainile in buzunar inspre masina intunecata si ma arunc pe locul din dreapta soferului,ma uit la el si observ ca e imbracat cu stil ne lipsindu-i sapca intoarsa din palma lui se vede cheia metalica cu capat de argint ce o baga in contact si masina incepe sa vibreze necontrolat iar motorul sa se incalzeasca cu zgomotele specifice masini imense,calcand pe pedala de acceleratia lasand o urma frumoasa in spatele nostru,capul imi cade pe geamul lat si uitandu-ma la lumea de afara,o lume rea,fara scrupule,egoista,superficiala care cred ca ma defineste.
-Am ajuns,omule.
Tresarind din vorbele brunetului,imi intorc privirea si vad clubul imbulzit de adolescentii ce cauta distractie de o seara,iesim amandoi din masina misterioasa,privind clubul plin de viata intram amandoi avand permis V.I.P ,locul era brazdat de lumini colorate ce cadeau pe trupurile suave ale fetelor apetisante ce dansau lejer pe langa baietii fraieri ce ii storceau rapid,mirosul dulce a bauturilor alcoolice imi ametesc simturile lasandu-ma in melancolia whiskyului intepator,fumul de tigara era ca o ceata in club consumata de tineri in floarea varstei,tot felul de oameni inundau ringul de dans,iar barile erau insotite de stripteozele cu trupuri de viepsie atragatoare ce te inteapa cand te astepti mai putin. Locul  era aranjat cu lux,canapele in forma de "L" intors iar in mijlocul lor o masuta de sticla dura cu scrumiera neagra in mijlocul masutei in fiecare colt al clubului cate o bara cu o ispita in doua picioare,barul era pe partea dreapta cu bauturi fine pentru buzunare fine. Prietenul meu ia un loc pe o canapea din club,se tranteste zgomotos atragand viepsiile la hrana proaspata, cate o blonda cate o bruneta il inconjoara pe brunet ne lasandu-l sa respire, e o sa fie bine nare nici pe dr*cu ma indrept spre barul aglumerat dun pricina fetelor ce ii storceau pe baieti de bani lucrati de parinti lor.
 Ma pun pe un scaun inalt si comand un pahar de Angeli,barmanul da din cap aprobator semn ca a inteles,toata lumea se distra cate un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) se imbata si este ras de cate o parasuta dornica de aventuri interzise,imi inndrept privirea la intrarea in club iar pe usa isi facu aparitia o tipa roscata cu o fusta stramta neagra mini si o bluza decoltata si la spate rupta in fasii din decolteu iese vitorios sutienul negru. Imi trec limba peste buza inferioara umezindo din cauza aspectului ei sexy,inima imi accelera puternic,adrenalina din sange cauzeaza chestia asta sa vad mult,mai mult, mirosul Angeliul imi distrage atentia,il iau si il torn pe gat in jos simtindul pe esofang iprelingandu-se,arzandumi cu placere tesutul viu din mine.
 Daua degete se jaoca pe gatul meu,alunecand sub camasa,unghiile ei intrau in spatele meu ca niste pumnale,imi intorc capul si observ ca era roscata de adineauri,zambeste viclean uitandu-se lung  in ochii mei,ochii ei de tigroaica glamanda imi devora trupul in privirile subtile ce mi le arunca cu cate o sageata in foc,buzele sale incep sa se miste scotand vocale si consoane formand cuvintele in propozitii cu efect,aceasta imi zice daca vreau sa danez cu ea murmur un "nu" dar ea isi preseaza sanii de spatele meu si imi sopteste dinou daca vreau sa dansez cu ea iar eu indus de eroare zic "da" aceasta ma ia de brat si ma conduce pe ringul de dans. Ajunsi in sufletu multimi aceasta incepe sa se miste lasciv pe melodia DJ-uluii ritmat,fundul ei se misca in zona bazinului mei excitanduma la maxim,picioarele albe ies la iveala din cauza luminilor zapacite din club,mainile mele se aseaza pe talia fetei dornice de aventura maxuma,aceasta tresare la gestu meu afisand un zambet dulce dar atat de fals,fata ei o tradeaza mult,mi-am dat seama ce vrea dar nu o sa obtina,o sa am eu grija.
 Mana imi coboara pe fundul bombat al roscatei lundo de una din fese in palma mea stanga strangando cu putere incat sa aud scrancetul ei de c*rva ,ma cobor la nivelul gatului sau,parul ei acopera pielea fina deranjanduma il iau si il pun pe umarul drept lasand la iveala pielea timida a fetei ce a fost supta inca odata de alt pretendent,urma inca vanata se vede perfect imi duc buzele aproape de gatul ei presandule puternic muscand-o de pielea alba incat geamatul ei de placere imi da satisfactie. Imi ridic buzele putin iar cu limba ii ating semnul punand un strat subtire de saliva,fata strange de camsa mea,dorind mai mult,mult mai mult  capul ei se ridica iar ochii ei radiau de satisfactie dar eu baiat bun ce sunt ii cuprind mana si o duc in baie.
  O izbesc de peretele rece iesind un sunet de durere din gura ei,ii cuprind ambele maini si le impreunez ridicandu-le deasupra capului ei,parul ii acopera bustul iar fata era brazdata de cateva fire obraznice ce ma deranjeaza ii dau la oparte firele de par uitanduma in ciocolata inexpresibila,parca m-as uita in gol,pentru ea e doar o dorinta trupeasca nu una sufleteasca pentru ele noi insemnam jucari de plus care se joaca pentru un timp dupacare sa le arunce vroind alta mai noua,mai naiva o prada mai usoara de manipulat imi bag mana in parul ei sangeriu si apoi sarutand-o nebuneste presandu-le puternic,muscando puternic de buza inferioara fortando sa deschida gura,schimbul de salive se realizeaza contopindune limbile intr-un joc nebunesc al dorintei de a ma avea. Ma indepartez de ea si ma uit cum ii curge un fir de sange subtire ma aplec si ii ling sangele de la coltul gurii,dupa care imi trec limba peste buze,ma intorc cu spatele la ea si plec doar sunt oprit de mana slinoasa a ei.
-Stai,unde pleci?!
-Am terminat,tarfo!
Spunand asta imi smucesc mana din a ei si plec lasando cu ochii in soare,ma duc sa il caut pe ratacitul de Orochimaru.
Unde dracii de amiaza umbla asta? niciodata nu il gasesc cand am nevoie de el.Offf Orochimarule.
Ma uit in stanga dreapta si vad o sapca intoarsa atunci am realizat ca nu putea fi decat ratacitul meu de o viata Orochimaru insotit de doua,trei domnisoare (bunaciuniiii),dar uitanduma mai bine am vazut ca era o caramida biata carata de acele fete.Ma indrept in directia lor si vad cum da in garduri de beat ce este,imi trec palma peste fata si il iau de la fete.
-Multumesc fetelor ca ati avut "grija" de el.
Zambesc fals si plec cu caramida umana in spatele meu.
-Mama,frate cat ai putut sa bagi in tine.
Acesta ridica privirea usor inspre mine si cu ochii lui mici aburiti de la atata alcool ma intreaba cu o usoara bucurie in glas.
-Bunicule,tu esti?
Nu mia fost destul astazi cu rozalia acu trebuie sa transport si marfa vie aceasta carne vie care o sa imi plateasca scump,scump,scump de tot.
-Orochimarule nici bunicul tau daca ar veni in persoana si nu te-ar mai putea scapa din mainile mele.Ahh Orochimarule!!!
Acesta ridica iarasi privirea lui hazlie de om beat si imi zice usor ragusit "vezi ca te-am auzit".Iau cheile de la masina din buzunarul turmentatului o deschid il iau de guler pe Orochimaru il arunc val vartej pe scaunul din dreapta soferului si ma pun la volan,acesta dinou nu putu sa taca si ma atentiona iar "Nu uita sa iti pui centura vitezomanule".
 Ies din parcarea clubului conducand atent cu o, oarecare viteza pe strazile aglumerate ale orasului,nu stiu daca am ajuns pe la jumatatea drumului aud aceea voce care mai intainte era vesela iar acum devenise gretoasa imi spune:
-Mie rau,imi vine sa vomit.
Cu nervii intinsi la maxim apas furios pedala de frana lipindu-l pe Orochimarul de parbriz apucand doar sa ii zic ""Vomita afara nu in masina magarule",numai Dumenezu dragut stie cu ce animal domestic mam ales langa mine,dupa un drum obositor si lung ajung insfarsit in fata casei,dar nici nu apuc sa ma dau joc din masina ca aud vocea pitigaiata a nebunei la care orice geam fie el si parbrizul de la masina ar crapa,care era mai inchisa la fata de furie de cat orice furtuna si mai nervoasa decat orice tszunami.
Am incercat sa trec pe langa ea fara sa ii bag in seama nervii dar nu am putut sa trec de ditamai facaletul care incerca sa-l ascunda la spate. Atunci il vad si pe nebunul asta cum ridica privirea lui ametita si tot odata atintita in decolteul Sakurei zicandu-i:
-Mama,frate ce aiberguri are, sunt mai mari ca cele de la masina mea.
Si deabea apucand sa ma feresc il aud doar pe Orochimaru orocaind de durere zicand "au" ,si cum frate,omul baut niciodata nu poate tacea din gura il aud dinou zicand>
-Auzi,draguta nu puteai sa iei unul cu un numar mai mic?
I-am pus mana la gura zapacitului si luandu-l taras in camera mea nescapand totusi de un mic cadou una dupa ceafa de la faza cu masina,si cand ma gandeam ca totul sa terminat cu bine apre dinou acel chip duios dar tot atat de furios si acel facalet magic,care la vrajit pe Orochimaru pe spate, si cum dracu ii drac si in put se apuca si striga dinou la nebuna.
-Iar se lasa cu cutremur si cum arata fata ei e mai mult de sapte grade pe scara Rihter.
-Frate,tu nu stai bine cu toti dintii in gura? 
-Tu chiar vrei sa ne capaceze pe amandoi?
Il intreb eu.
 Mana alba intra in vartejul roz ce il da pe spate lasand la iveala ochii ei ce radiau de furie,parca as fi intr-o gaura neagra fara sfarsit cautand cu disperare o iesire.Totul era inconjurat de negru acum stiu ca ma uraste mult de tot,off doamne de ce imi dai numai nebuni pe capul meu ,cu ce ti-am gresit? Cu doua,trei-douazeci de fete naive dar asta e partea a doua,nu?
Fata se indreapta inspre mine,cu pasi mici dar cu incredere muschii ei erau incordati la maxim iar privirea ei vorba amicului meu,inchid ochii sa simnt palma ei lipita de fata mea,dar nu,nu a dat a trecut pe langa mine nepasatoare lasand in urma sa o dara invizibila de parfum dulceag,rasuflu zgomotos si continu-i drumul inspre camera intru si il trantesc in pat pe problematic.Nici bine nu scot o vorba si acesta adoarme,ma duc sa fac un dus dupacare sa o impac pe Sakura cu gandul ca doarme cu mine,daca din toata chestia asta iesim in minus cu doua vaze sparte si un tablou rupt merita. Intru in baie fac rapid dusul si ies , talia imi este acoperita de prosopul alb ,pufos si ma indrept spre camera lui Sakura si iatama in fata usi ei o deschid si o vad intinsa in pat,gandindu-se la ceva,sunetul pasilor mei iau atras atentia asupra mea,masurandu-ma din privire dupacare inrosindu-se in obraji.
-Iesi afara!
-Nu vreau,lasa-ma sa dorm in noaptea sta aici.
-Nu,dute in dormitorul tau!
-Vezi de aia am venit! ca vaca aia a dormit si sa intis in tot patul!
Privirea ei cade in pamant iar pletele ei acoperindu-i fata,ma apropri de ea si o iau in brate si am facut,am lu-ato in brate,mainile ei se urca incet pe spatele meu,traganduma mai aproape de ea iar eu nu ezit,o strang in brate  de parca ar fi ultima data,caldura ei era eliberata insfarsit in mine simntindu-i sanii moi presatii de pieptul meu inebunindu-ma,mirosul ei ma vrajea cu usurinta iar parul ei era incalcit,mangaindu-l usor cu buricile degetelor,incetul cu incetul ne-am apropriat de pat,impulsul fiind mai mare am impinso in pat in acest fel am observat cum sanii ei sau lovit intre ei ma pun peste ea si ii privesc ochii speriati,trebuia sa fie frica asa pot sa ma hranesc dinou din sentimentele sale,o varietate lunga de bucurie si ura. Ma apropri de fruntea fetei si o sarut usor,ma dau de pe ea si ma pun langa ea linistinduse umpic dar o trag inspre mine si o incolacesc adapostindu-mi caoul in cele doua "perne" moi ale ei. Aceasta nu ma respins ma tras mult mai mult in adancul pieptului sau si jucanduse cu un fir de pa de al meu. Somnul a venit de la sine in dulceata mirosului de cirese a rozaliei.
   
 Heiiiiiiiiii am venit cu nexti...stiu nu e reusit dar sper sa va placa!!!
Am pus suflet in cap 5 si va multumesc ca imi cititi ficul!!!
:*
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Vin 18 Oct 2013, 21:50

OH de cand asteptam nextul!!! Aleluia!!!! super capitol sper sa il pui pe urmatorul cat mai repede te pup:*:
Sus In jos
XPuppet
Genin
Genin
XPuppet

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Departee de realitate
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Music is my life
Stare de spirit Stare de spirit : Alta lume...alta era...pentru prostii care spera ! Viatza e nedreapta !

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 19 Oct 2013, 15:00

Heey !! Scuza`mi intarzierea, dar...de cand cu liceul, nu prea mai apuc eu sa intru la calculator. In fine...lasand la o parte, subiectul " scoala " , tin sa mentionez ca mi`a placut foarte mult acest capitol. Schimbarile de comportament pe care le sufera Sasuke sunt chiar derutante, acum e tipul dulce, acum e un badaran. Oricum, nu contest cu nimic caracterul personajelor, pentru ca le`ai construit dupa bunul plac. Si in cazul de fata, se pliaza destul de bine.
Multumesc de anunt, si sper ca imi vei mai spune si la urmatorul capitol. Pana atunci....spor la scris...si la idei :)
Sus In jos
♀Look in the dark♀
Genin
Genin
♀Look in the dark♀

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Heaven
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 218
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : You.
Stare de spirit Stare de spirit : Confuza, chinuita de imaginatie...

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Sam 19 Oct 2013, 16:22

Dupa cum ti-am promis la scoala am trecut si eu pe aici... intr-un final.
Ficul este incredibil, imi place la nebunie! Are comedie, dragoste, drama. Imi place mult cum evolueaza povestea si sunt entuziasmata in legatura cu ce se va intampla in continuare.
Astept next-ul si sper sa ma anunti si pe mine!
Sus In jos
Roxy:3
Academy Student
Academy Student
Roxy:3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Dum 20 Oct 2013, 13:57

Da...Deci am întârziat şi de această dată...Îţi voi explica mai târziu de ce. Şi, da! Se vede că acest capitol este creat pentru mine deoarece e exact cum îmi place: pervers, foarte pervers :> Finalul m-a încântat nespus. Adică, era şi timpul nu? :D Oricum...Îmi place temperatamentul lui Sasuke. O fi el un nebun pervers, dar nu îi place să se joace cu sentimentele. Aştept cu nerăbdare next-ul :*
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Dum 20 Oct 2013, 14:13

Buna! 
Am trecut si eu pe aici si ma bucur ca am facut-o ... Ai un fic foarte foarte frumos.
Cateva greseli gramaticale ,dar in rest foarte bun.
Vreau nextul cat mai repede.
P.S:Irry a trecut pe aici :X
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19Joi 24 Oct 2013, 21:08

Heiiii, bună. Mi-a placut mult acest capitol. Imi pare rau ca am intarziat, dar de cand cu scoala si meditatiile  u prea mai am timp si de calculator. dap ! Sunt chiar foarte curioasa sa vad ce se va intampla in continuare intre cei doi "fraţi" . Spor la tastat si sa nu uiti sa ma anunti. kiss Te-am pupat, Meliii! 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Fratii falsi Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi I_icon19

Sus In jos
 

Fratii falsi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-