Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fratii falsi - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fratii falsi - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Fratii falsi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Oct 2013, 13:09

Capitolul 6 (partea I)
 
Sakura P.O.V

Oare lumea este asa cum pare? Oare totul e legat de credinta in Dumnezeu, tot binele care il faceam o sa ne ajute cumva? Totul e legat de o lume fara scrupule,fara onestie,fara demnitate sau credinta?
Oare noi femeile pentru ce suntem concepute? Pentru a satisface dorintele barbatului, pentru munca pe care o depunem, pentru toata truda din casa? Sau suntem doar pacatul omenirii.
Femeia este legata de pacat,fara sau voia noastra suntem concepute pentru pacat. Oare chiar pacatul ne defineste existenta in lume?
Corpul nostru facut din coasta lui Adam iar sufletul rodul lui Lucifer, noi ne ascundem dupa corpul firav ce ne inchide prezenta demonica, zambetul gingas ascunde tristetea si ura pe care o purtam in noi, ochii sticlosi ascund pofta de a ucide de a vedea lichidul rosiatic ce iese din vietatile fara aparare, pofta maniaca de a lua vietile celor dragi iar mii de suflete mancate de Lucifer hranindu-si foamea necontrolata, pacatul asta e cuvantul ce defineste femeia din asta suntem create PACAT.
Oare asa sunt si eu? Asa imi este fiinta, o fiinta oribila? Multe intrebari ce imi inadeaza capul facandu-ma sa ma doara destul de tare. Imi deschid ochii amortiti si privirea imi aluneca pe gat in jos dand de o claie de par negru ce imi acopera bustul,chipul lui palid ca deobicei dar cu o splendoare inexplicabila, pleoapele grele acopera carbuni stinsi de foc lasand doar genele rare sa-i se joace pe deasupra pleoapelor, imi pun mana pe parul lui mangaindu-l usor ca sa nu simnta atingerile mele. Imi intorc privirea si vad ca ceasul arata ora opt jumate dimineata imi duc mainile indreptul fetei dupacare imi frec pleoapele inghetate iar un cascat mare imi scapa din gura, din reflex imi duc mana la gura dar fosnitul parului de bustul meu ma gadila, ochii lui intredeschisi adormiti imi adanceste un sentiment care ma inebuneste.
Acesta se uita la mine dulce dar raceala din ochii lui tradau considerabil orice.
Incontinuu il privesc pe amortit iar acesta incontinuu se holbeaza, imi iau inima in dinti dupacare incerc sa formulez o propozitie:
 - H...hai ,trezestete trebuie sa mergem la liceu.
Acesta tresari la auzul vorbelor mele, isi intoarce capul inspre ceasul mov de pe noptiera alba si se uita lung dupacare isi intoarce fata adancindo mult mai mult intre sanii mei, respiratia lui imi sufla in crapatura bustului meu facandu-ma sa scot un geamat mic de placere auzit doar de noi doi, chipul lui se ridica incet dintre sanii mei uitandu-se adanc in ochii mei, un zambet pervers apare pe buzele lui, incerc sa nu dau importanta, sa nu ma uit in adancul misterios al ochilor lui, acesta scoate un mic suras care imi atrage atentia imi intorc capul si vad ca sta in sezut ca turcul uitandu-se la mine ca la un specimen rar intalnit.
Imi las capul pe umarul drept iar parul roz cade in valuri pe spate , ma uit cu drag la fiinta misterioasa ce ma examina suspicios.
O clipa de neatentie si brunetul imi prinde talia si ma pune in poala lui obligandu-ma sa privesc temnita neagra ce incearca sa ma tina captiva, mor...mor din cauza ca is inebunita, inebunita dupa atingerile lui, dupa caldura ce o emana din sufletul lui de ghiata si pur si simplu nu stiu de ce zic toate chestiile astea doar ca simnt nevoia sa le am in cap sa le repet in gand si in suflet.
Sasuke, oare pot sa il cred ca inca sau a tinut macar odata la mine dupa anii de uitare de nebagare de seama de a uita sa ai o sora in viata ta si sa nu iti pese de ea de parca nu ar exista, chiar daca parintii imi acordau maxima atentie pentru el nu conta asta ba din contra il faceau mai rece, mai ignorant, nepasator facandu-ma pe mine sa plang in totii ani acestia. Lacrimi amare varsate pentru umpic de atentie din partea fratiorului meu iar acum sa uit toti ani aia de chin in sinea mea si acum ca am aceea "atentie" care cred ca e doar de mascarada, oare sa fiu egoista si sa ma bucur de atentia asta pe care o cautam de saispe ani sau sa dau cu picioru???
Capul mi-l las sa cada in aproprierea pieptului sau,respirand din ce in ce mai greu,corpul imi tremura in bratele lui facandumi carnea sa devina ca de gelatina pentru el sunt doar o jucarie, o jucarie proasta, naiva si fragila tot ce iti doresti de la cineva slab fara putere de a lupta incontinuare.
Doua lacrimi calde imi aluneca pe obraji urmandu de un suspin, ma dor lacrimile care cad lent si greu de pe obraji arzandu-ma puternic o arsura pe care o traiesc in fiecare ora, zi, saptamana ,luna si an. Timp de saispe ani care ma strapung in inima deschizand cate o rana noua iar cu acul si ata peticindo cum puteam mai bine unind bucatile de sentimente dinou. Barbia imi este ridicata de doua degete fine, ochii lui ma privesc cu blandete acel negru inspaimantator isi domolea pofta de suferinta, lacrimile curg ca un izor cristalin din ochii secati de puteri si de vlaga atat de umilita nu puteam fi, umilta de propriu corp...niciodata nu am plans de fata cu el nu am vrut sa vada cat de slaba pot fi in fata lui mi-am creat o masca in care sunt puternica si orgolioasa care nu ii pasa de nimeni.
Obrazul imi este cuprins de palma lui atat de calda si catifelata, clipesc de cateva ori si incerc sa nu mai plang sa fiu tare,brunetul trage o gura mica de aer si apoi incepe sa zica:
 - Unde este Sakura pe care o cunosc eu?
Ochii mi se marira la auzul propozitiei, inima imi batea tare incat se auzea ritmul salbatic al inimi blande, ochii ma usturau  foarte tare parca mii de ace imi intra lent in ochii facandu-ma sa lacrimez dinou.
Apa dulce informa de stropi se preling pe mana brunetului oprindu-se in poala noastra, mainile le ridic sacadate uitandu-ma in palmele mele dupacare actionez fara sa gandesc il imbratisez pe Sasuke. Ii strag materialul hainei tare tragandu-l aproape de mine simtindu-i respiratia pe umarul meu, respiratia lui devine alerta apropiindu-se de gatul meu un fior imi strapunge pieptul tremurand mai rau...am simtit  cum buzele umede imi ating pielea fina apasanu-le mai tare de gatu meu, mainile lui urca pe spatele mey nelinistindu-ma mult, mainile sale cautau ceva pe spatele meu simnt cum sanii mei sunt eliberati din stransoarea sutienului lasandu-i sa respire dar tot odata usor presati de pieptul lui, atunci am realizat ce avea sa se intample si m-am smucit din bratele sale parasind patul.
 Cu capul in jos imi ridic mana dreapta si cu degetul aratator i-am zis sa iasa afara.
Atunci el a ........






Heiii am venit si cu capitolul 6 ( partea I) 
Scuzati-ma ca e scurt dar ma cam parasit inspiratia.
Imi pare rau si va pup:*:*


Fratii falsi - Pagina 2 Crying-slide
                                 ~~Sentimentele dor mai tare decat cuvintele usturatoare~~
          https://sasu.forumgratuit.ro/t13282-fratii-falsi
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Oct 2013, 13:28

Heiiii, bună. kiss Mersi de anunţ. A fost un capitol bunicel, dar scurt. Sper că vei veni destul de repede cu next-ul căci sunt foarte curioasă ce se va întâmpla în continuare. Te-am pupat şi multă inspiraţie. kiss 


Fratii falsi - Pagina 2 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Oct 2013, 21:28

E foarte foarte frumos ,dar dc asa de scurt ?sad(
Astept partea a doua si sper sa fie mai lunga ca de nu:whip: biciuitor biciuitor 
Si desteptu ala de Sasuke ce vrea sa ii faca surioarei lui e nebun!!!???
Astept nextul kiss*:*


Fratii falsi - Pagina 2 3
Sus In jos
XPuppet
Genin
Genin
XPuppet

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Departee de realitate
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Music is my life
Stare de spirit Stare de spirit : Alta lume...alta era...pentru prostii care spera ! Viatza e nedreapta !

Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Oct 2013, 00:11

Dar ce spui tu ? Ca te`a parasit inspiratia ? Da` de undee ?! E cel mai profund capitol pe care l`ai scris pana acum kiss . Imi place foarte mult ca te`ai axat in sfrasit pe sentimentele si trairile lor. Descrierea se imbunatateste de la un capitol la altul. Ador suspansul, iar tu ai sfrasit acest capitol exact la punctul culminant happy2. Felicitari ! Acest capitol a fost genial. Nu ma deranjeaza ca l`ai facut mai scurt, fata de obicei, dar sper sa aduci continuarea cat mai curand. Multumesc de anunt...si il astept si pe urmatorul a hug Spor la scris si la idei. Esti pe drumul cel bun in love


Fratii falsi - Pagina 2 ByeHIZR


I’m sick of trying to pretend I can live without you
Sus In jos
Roxy:3
Academy Student
Academy Student
Roxy:3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19Joi 31 Oct 2013, 10:46

Nu ştiu cum de "te-a părăsit inspiraţia". Capitolul ăsta a fost preferatul meu :3 A fost fantastic. Mi-a placut cum ai descris momentele de tandreţe dintre cei doi. A fost...perfect. Nu aş fi putut descrie mai bine conexiunea dintre ei. Felicitări! Te puuuup si aştept next-ul :D :*
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Noi 2013, 20:07

Vreau next-ul!!.. ..  ..  E o poveste geniala!! Merita sa o continui!!in love 
Fratii falsi - Pagina 2 IkhFratii falsi - Pagina 2 <a href=Fratii falsi - Pagina 2 Ikh  " />
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Fratii falsi - Pagina 2 Asss10Fratii falsi - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Ian 2014, 09:20

FanFic SasuSaku Blocat din cauza inactivitatii.


Fratii falsi - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Fratii falsi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fratii falsi   Fratii falsi - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Fratii falsi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-