Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ceva nou pe la liceu...? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ceva nou pe la liceu...? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ceva nou pe la liceu...?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mar 12 Noi 2013, 22:50

                                                                 Ceva nou pe la liceu...?

                              CAP. 1:
                                       SAKURA:
   

                                   BIPP,BIPP,BIPP!Of Doamne,este deja ora 7? Asta inseamna ca trebuie sa ma pregatesc pentru noul nostru liceu.De ce zic nostru?Simplu.Am si un frate pe nume Naruto,care va fi in aceeasi clasa cu mine.El are ochii albastri,parul blond,ciufulit intr-un mod dragut,corp bine definit si un caracter nebun,este mai mereu hiperactiv,dar pe langa toate astea,iti este mereu alaturi...pana ma enerveaza si ajunge "Undeva departe,acolo pe marte".Da...poate va intrebati de ce ne-am mutat,nu?Pai mama mea Tsunade (nu m-ai stau sa o descriu,presupun ca stiti si voi cum arata si ce fel de caracter are...) ,a trebuit sa se mute aici din cauza serviciului.Ea nu prea sta acasa fiindca are mult de munca si ii place sa faca asta.Tatal meu a murit cand avem 4 ani,in urma unui accident de masina.Am fost distrusa pe atunci,uneori mai sunt si acum,dar incerc sa uit de asta pe cat de mult posibil.La cate am avut sa va spun (si inca mai am),am uitat sa ma descriu.Ma numesc Sakura Haruno,17 ani,am ochii verzi ca iarba sau salata,sau,ceva verde oricum,parul roz ca o bomboana,corp bine definit si...cam atat.Gata cu descrisul,trebuie sa ma pregatesc.Merg la baie sa-mi fac ritualul de dimineata care consta in mare parte vorbirea singura in oglinda...ce? Trebuie sa ma mai consult si eu!Termin cu baia si acum garderoba.Mi-am ales o pereche de blugi scurti negri,un maieu decoltat roz aprins,niste cizme de aceeasi culoare,accesorii potrivite iar parul l-am prins intr-un coc rebel si bretonul lasat intr-o parte.Imi i-au ghiozdanelul si am plecat.Il vad pe Naruto la usa,ma asteapta,bine face!
  -Salut Naruto!
  -Salut Sakura! Sti,pacat ca esti sora mea,ca de nu...nu scapai de mine!
  -Sa fiu surprinsa,suparata sau fericita?
  -Sportiva!Haide,intarziem!
    Am mers si am mers si am ajuns!Nici bine nu am intrat in incinta scolii ca il vad pe Naruto luat de un grup de baieti,dar  se pare ca se uitau si la mine.Totusi ii ignor,dar ce sa ignor ca nici bine n-am inceput sa o fac,ca un grup de fete tabara pe mine.Dar ce sunt eu? Haleala pentru apocalipsa?
   -Buna,tu trebuie sa fi noua noastra colega,nu?Esti in clasa cu noi. A 11-a B.
   -Super!Mi va prezentati si mie?Adica toata clasa?
  -Desigur!Pai fetele : Temari o fata rebela,TenTen sportiva,eu Hinata,unpic rusinoasa...
  -UNPIC? striga toate fetele.
   -In fine,sa continuam cu descrierea: Ino o fata draguta,Karin o fata super-duper rea si marionetele de calatorie,care se tin mereu dupa ea Shiko si Shiki.care sunt la fel de rele si ele.
  -Tare!Si..hmm,baietii?
  -A da! Shikamaru,un baiat inteligent,Neji varu-miu,Lee hiperactiv,Sasuke un pic pervers,Sasori la fel ca Sasuke,Deidara tot pe acolo,Gaara,cam tacut,dar detreaba,Kiba si catelul lui Akamaru si...hmm..ammm..cine-i baiatul blond?
  -Ha,ha Hinata,este frati-miu,Naruto,hiperactiv,dragut si nebun! Iti place de el?
 -Hmm..amm.aa..
  -E timida si sigur ii place! spune Temari
 -Normal,doar nu se facea ca varga degeaba,nu?
  -SAKURA! striga Hinata,rusinata.
 -Ok,ok..hai in clasa.
  

    SASUKE:
          Mai,mai da ce-avem noi aicea?O fata..WoW,si un baiat super de treaba,care mi-a zis ca sunt frati.Eu unul salivez pe aici si vad ca toti fac la fel.Hmm..trebuie sa o incerc,trebuie.Oare e la fel ca Karin? Sau..altfel?Nu stiu,incercam,incercam!Vad ca au plecat in clasa.Haide ma fetelor,parca v-am invatat mai bine de atat!De ce trebuie sa plece acum? De ce?Eh...pot sa merg si eu in clasa,cu grupuletul,nu?In drum spre clasa cred ca am sarutat vreo 10 fete.Cad repede in plasa,n-am avut niciodata o relatie serioasa,in fine,am ajuns in clasa si Sakura statea linistita in banca si asculta muzica.Momentul perfect pentru "El'Macho,pana a venit aschia asta...Kakashi,dirigul nostru,va incepe sa bolboroseasca ceva,dar va merita,o voi cunoaste pe rozalie.
  -Asa "dragi" elevi,avem 2 colegi noi care mai sunt si frati,va rog sa treceti aici si sa va prezentati.
  -Salut,eu sunt Sakura,as vrea sa-mi fac multi prieteni..
  -Sau mai mult de atat,ar vrea draga mea surioara,o noapte intreaga..Cand a zis asta Naruto imi venea sa rad,dar in acelas timp sa si bat palma cu el  deoarece mi-a dat DESCHIDEREA.
  -Ia taci frate,ca tu nici bine nu incepi ca in 5 minute termini.
   -Aham,da..continua..
   -Sunt o fire,prietenoasa,calma,o buna amica...pana cand ma enervezi si ajungi in Kilometru 5.
  -Da...Sa stiti ca zice adevarul,A EXPERIMENTAT ASTA PE MINE.
        Of,Naruto,imi pare rau de tine,dar totusi,pe cat de urat suna si pe cat de dur este,pe atat de mult imi place.Ce imi place? Normal ca imi place,doar sunt Sasuke!Au terminat de descris si acum va fi o ora luuuunga.


            Sakura:

                             Insfarsit,sa terminat ora si ma pot duce afara si sa desenez ceva,in voia sortii.In drum spre "afara",cred ca vreo doi baieti m-au atins in zone intime,normal sau ales cu palme,pai ce credeati,ca scapa de Haruno?Am ajuns la copac,desenam si observam cum grupuletul se uita la mine,pana cand vine Karin si il saruta.Imi venea sa-i arat ce inseamna moarte la prima vedere.Dar ce-mi pasa mie? Eh,ma ridic de jos,ma scutur,si-l tarasc langa mine pe Naruto in privirile gurpuletului si ale lui Sasuke,care abea mai respira.Ii spun lui Naruto niste chestii amuzante,printre care,un lucru care ma uimit si pe mine,cat si pe el:
  -Of,Doamne,el nu stie ca raneste atatea fete?Bine ca se culca cu toate,tot ce ii mai trebuia era un premiu,un balon si un titlu de LOTERIE NON-STOP.
    Zau,un lucru mai tampit de atat nu puteam zice.Sperand ca nu ma auzit nimeni,slabe sanse,am alergat spre Himata spunandu-i daca ar vrea sa mearga pe la mine sa facem ceva intre prietene,un film,ceva.Aceasta a acceptat bucuroasa,iar eu am crezut ca va fi ceva de neuitat intre BFF,dar acest vis sa transformat in cosmar! Ce credeti? Naruto si Sasuke au auzit tot si acum si Sasuke vine la noi.
    -Naruto! De ce trebuie sa-l inviti si pe asta?
   -Daca tu iti inviti BFF-ul,atunci o fac si eu!
  -Papagalule!
   -Ah,Sakura calmeazate.Sakura,ce faci cu matura aia? Esti femeie de servici cumva? Sakura...Sakura...Sakuraaaaaaaa!!!
    Si asa l-am urmarit pe Naruto in toata curtea scolii,fiind aplaudata,de ce,nu stiu...poate fiindca am facut comedie pe gratis.Da...asta era motivul.Urma sa stau cateva ore sau chiar mai mult cu prietenul lui Naruto si tocmai la un film,ca sa aiba ce vrajeli sa-mi faca.Of,un prieten mai normal nu-si putea gasi? "Abea astept" seara aceasta!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ceva nou pe la liceu...? Asss10Ceva nou pe la liceu...? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mar 12 Noi 2013, 23:09

Presupunand ca ficul se vrea a fi SasuSaku, o sa il mut eu unde ii este locul. Ai mai multa grija pe viitor. De asemenea, in Regulament este specificat ca folosirea culorilor stridente este interzisa, asadar iti voi edita capitolul si voi lasa scrisul alb. De acum incolo incearca sa folosesti numai culoarea alba pentru a redacta capitolele.
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mar 12 Noi 2013, 23:15

Mersi si scuze nu am stiut ca aceste culori sunt asa de stridente si despre mutarea ficului...da am fost cam neatenta,dar mi-am dat seama de greseala...si citirea regulamentului,mi-am facut timp sa-l citesc :) :D !
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Vin 15 Noi 2013, 23:32

Ceva nou pe la liceu...?
                     CAP.2:

                              SAKURA:

                       "Urma sa stau cateva ore sau chiar mai mult cu prietenul lui Naruto si tocmai la un film,ca sa aiba ce vrajeli sa-mi faca.Of,un prieten mai normal nu-si putea gasi? "Abea astept" seara aceasta!"

                        Am ajuns acasa,iar primul lucru pe care l-am facut a fost sa-l bat pe Naruto...Acum merg sa ma schimb.Imi i-au o pereche de pantaloni scurti si largi roz,un maieu negru si parul prins intr-un coc alandala.Ma gandesc ca trebuie sa merg jos sa fac niste floricele,sa pregatesc niste perne,sucuri si dinastea.Cand am ajuns jos dau de Naruto sarutand un mop,dar totusi sa nu uitam detalile...era imbracat in niste pantaloni albastri si un tricou albastru pe care scria "GooD LUCK"...sa revenim la mop:

  -Ce pana mea faci aici Naruto?
  -Ahamp...Nimic! scapa el mopul si cade din picioare,serios?
  -Esti in lipsa de afectiune si te-ai gandit sa te dotezi la mop?Nu zic sa nu incerci,dar totusi...spalal inainte!
                       In secunda 2 am mers sa aranjez toata sufrageria.Am adus sucuri de toate felurile incat sa poti vomita curcubee,o puzderie de perne de te poti scufunda in ele fara trebuinta innotului,mancare cat pentru 10 si tot ce ne m-ai trebuia era o fata micuta si adorabila...si un pervers.CIOC,CIOC CIOC>!!!Deja au ajuns?Sa vedem:
-Hey! Salut Hinata,haide intra!
-Si eu?Raman afara cu cainii? zice Sasuke bosumflat
-Da ce are? Nu vei fi un intrus pe langa ei,cred ca deja te cunosc.
           Normal ca a aparut Naruto de nu stiu unde si la invitat in casa pe Sasuke.El era imbracat ca Naruto doar ca erau gri hainele,nu albastre,iar Hinata era imbracata intr-o rochita mov cu floricele negre.Ne-am asezat si am dat de o dilema.Ce film sa vedem?Normal ca baietii au vrut un film horror,iar noi fetele un film de dragoste...Am zis sa ne uitam pana la urma la un film horror,cu o conditie!Dupa urmeaza o comedie.A inceput filmul si a inceput aia sa tipe ca disperata...poate o fi si ea haleala pentru apocalipsa,mai sti?Sau a intrat Sasuke necoafat in dormitor...una din doua.Normal ca au aparut si vrajelile gen:cascatul luuung cu o mana dupa fata (eu) si alte chesti pe care nu le mai stiu.Sincer imi era frica si nu ma puteam abtine sa nu tip uneori sau sa ma fac ca un ghem printre perne,dar nu in Sasuke.Recunosc,arata bine,dar nu e pentru o viata.Hinata e deja in bratele lui Naruto,ma bucur pentru ei.Sa continuam filmul.


                              Sasuke:


                         Aoleu,toate fetele cadeau in plasa mea,dar ea?Nici macar in brate nu vrea sa ma ia,dar apoi sa ma sarute?E ceva special la Sakura,ceva unic care trebuie descoperit particica cu particica,rand la rand,dar daca vei scapa baza,ai pierdut totul,cam asa poate fi descrisa Sakura.Nu este o fata pentru o noapte,este una pentru o viata.Sa continuam...vreau sa o am,dar ea crede ca o  vreau  unpic,iar apoi o arunc.Trebuie sa vad de ce nu ma baga inseama,totusi nu sunt un extraterestu.


 -Sakura...de ce ma urasti?

 -Nu...te urasc....prea mult.

 -Dar ce-am facut? 
 -E o poveste prea lunga si prea neinteleasa de tine ca sa-ti dai seama!  


-Spune! Ce poate fi asa de neinteles?

 -Ah,mai lasa-ma!


             Spunand asta pleaca fara sa mai spuna nici un cuvant.De ce ma uraste?Ce e asa de neinteles si lung pentru mine?Trebuie sa-i stiu oful!Cine stie ce poveste patetica are...si treuie sa fuga tocmai pana in parc la un copac umbrit?Da,trebuie sa o urmaresc...

     
            SAKURA:



                           Cat de pr**t poti fi sa nu intelegi de ce am plecat de acolo ca un taifun?Chiar nu intelege cat de insensibil este fata de toate fetele din liceu si nu numai?Este imatur sa nu intelegi prin ce trec toate fetele!Desi le are pentru o noapte ele cred ca vor avea o viata lunga cu el...da de unde ca in 2 timpi si 3 miscari a terminat!

 -SAKURA!SPUNE-MI DE CE REACTIONEZI ASA!!!
 -Ce-ti pasa tie?De fapt o sa-ti zic ce ma doare!O sa-ti zic de ce am reactionat asa!O sa-ti zic tot desi nu merita sa sti!!!  Crezi ca tu ar trebui sa fi regele liceului si nu numai,oriunde mergi gasesti o fata draguta,timida si care e atrasa de tine iar dupa o noapte o lasi balta,o lasi prada destinului fara sa-ti mai pese de ea (ele),cum crezi ca ne simtim noi?Daca tie ti-ar face asa ceva  o persoana ti-ar fi priit?Nu! Ti-ar fi displacut si-ai fi vrut sa nu m-ai iesi din lume,ai fi ramas ca o leguma plangand degeaba pentru  o pr***ta care nu merita lacrimile tale! La fel si noi,fetele! Dar voi sunteti suprioari si putini se gandesc la sentimente! Stiai ca sentimentele se gasesc in lucrurile simple? Mereu trebuie sa fi TU,mereu TU si iar TU!

 -Sakura,eu...
  -Nici un eu!M-ai facut sa plang degeaba,pentru ce le faci altor fete si poate mi-ai fi facut si mie daca nu as fi fost atenta!!
-Sakura,tu glumesti nu?E o gluma ca deobicei nu? 
-Ce gluma?Mi-am batut gura degeaba?Trebuia sa-mi dau seama ca nu o sa-ntelegi!


        Nici n-am apucat sa clipesc ca sunt izbita in perete si mainile imi sunt imobilizate de catre Sasuke care e la doar 2 cm de fata mea.

    -STIU! Am gresit,nu trebuia sa ma joc cu sentimentele ca si cu mingea de footbal,am gresit enorm ca m-am culcat cu toate si a doua zi le lasam in voia sortii.Credem că cel mai rău lucru care ni se poate întâmpla este să ajungem singuri. Nu este așa. Cel mai rău lucru care ni se poate întâmpla este să ajungem înconjurat de oameni care ne fac să ne simțim singuri.Asta am realizat in toate trairile facute pana acum.Imi pare rau ac am facut-o intr-un mod oribil.E nevoie de mult curaj ca să-ți înfrunți dușmanii. Însă ai nevoie de și mai mult curaj ca să-ți înfrunți prietenii.Mereu gandeam asta dupa ce faceam fapte crude,dar era total invers,toti ma credeau un idol si faceau si ei la fel.Să ajuți înseamnă să dai o parte din tine însuți cuiva care o acceptă bucuros și care are nevoie de acea parte,dar ei nu intelegeaua asta si crezand ca vor intelege odata si odata ca nu e bine ce afc n-au inteles defapt ce inseamna sa ranesti...am fost ranit de multe ori si deaceea vreau sa afle si ceilalti cum ma simteam eu sau sa-i fac sa inteleaga ca nu e bine sa ranesti!!!!!!!!!

         Cuvinetle lui mi-au dat capat.N-am stiu ca se simte asa...acum ma simt vinovata...
-Sasuke...
-Shhiit,"Fă sau nu fă. Nu există “încerc"",era un citat...eu am sa incerc...

       Se apropie de mine!Doar nu? Un cm,2mm 1mm si.....




                   SALL LUME!!!  ACESTA E CAP.2 :) SPER SA VA PLACA SI...VIZIONARE PLACUTA SI IN CELELALTE CAPITOLE!!Si apropo...o sa pun nexturile doar vinerea,sambata si duminica,poate cate 2 fiindca de luni pana vineri ininte de ora 6 seara am treaba cu scoala...sper ca ma intelegeti ! ^_____^ (capitol necorectat)
Sus In jos
Mara :)
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Sam 16 Noi 2013, 07:34

imi place imi place imi placeeeee!!!!!!! am trecut si eu pe aici si trebuie neaparat sa iti spun ca e bestiallll!!!!! nextu ca imi place sa citesc :)))))
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Sam 16 Noi 2013, 11:38

Deci e GE-NI-AL!!!!Actiunea e un pic cam grabita dar in rest e super tare, sper sa ajungi departe cu fic-ul tau si sa ai multe capitole interesante=)) Nextul mai repede ca mor aici!!nervi! Te pup sa ma anunti si pe mine cand pui nextul in love kiss Ceva nou pe la liceu...? <a href=Ceva nou pe la liceu...? Yv2d  " />
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Sam 16 Noi 2013, 19:04

Mersi ^___^ te voi anunța...dar azi n-am cum sa pun nextul fiindcă am avut ca tema 40 e ex.la mate...dar mâine sigur ^__^
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Dum 17 Noi 2013, 17:23

Ceva nou pe la liceu...?
                              CAP.3:                         

                                        " Se apropie de mine!Doar nu? Un cm,2mm 1mm si....."

                Si...BOOM Naruto sare pe Sasuke si tipa intr-una ca a sarutat-o pe Hinata si ca acum sunt impreuna.Mda...mersi mult Naruto ca ti-ai aratat fericirea intr-un moment atat de potrivit.Pentru tot ce ai facut iti urez un singur cuvant care-mi rasuna in minte in acest moment: "Condoleante" si sper ca o sa ai o coliva buna la inmormantare.Sasuke nu mai poate de nervi,zici ca este un ardei iute din Mexic...Dupa ce-i las pe cei doi sa se joace "Soarecele si pisica" ma indrept in drum spre casa.Cand am intrat in casa..phaa zici ca a venit Zana maseluta insotita de Mos Craciun pe un ponei vomitand curcubee de Paste,cam asa se simtea Hinata...in culmea fericirii

 -Ma bucur pentru tine Hinata! Dar ia-o mai usor cu fericirea ca se termina repede!
 -Mersi Sakura!Acum ar trebui sa plecam nu?Maine avem liceu!

      Spunand asta amandoi pleaca,dar a fost dragut cand am vazut ca Naruto a sarutat-o pe Hinata,dar si mai dragut a fost cand Sasuke ma luat in brate si mi-a spus:"Data viitoare nu vor mai fi zebzeci prin preajma...",la ce se referea oare?In fine imi e putin somn asa ca trebuie sa merg sus in pat la culcarica!
     BIIP,BIIP,BI....BOOM,ce este? ma enerva ceasul ala,a trebuit sa-l arunc!Sa ma pregatesc,merg la baie si-mi fac ritualul,garderoba-hmm...stiu! o pereche de pantaloni stramti roz,o bluza alba,larga,bagata in pantaloni,tenesi albi,parul lasat pe spate si...GATA!Merg jos si dau de Naruto.
-Pornim?
-Pornim!
       Am ajuns si era ceva anormal,dar nu zic ca imi displacea,fetele stateau cu baietii si chiar se intelegeau.
-Salut!
-Hey! raspund toti in cor.Sasuke zambea incontinuu,parca era un copil care ascundea ceva si incerca sa scape neprins.Am ajuns toti in clasa si deodata apare dirigu Kakashi.
-Sa va spun ceva,deci azi este vineri.In primul rand va spun ca azi nu facem ore..
-OHOOOO,YUPIIII,IEEEI,strigam cu toti
-Stati n-am terminat,si in al doilea rand,luni la ora 9 mergem intr-o excursie la mare!
-SUUUUPER!!!!
      Macar sa sunat,am ce sa vorbesc cu fetele.
-Si...fetelor,cum vi se pare vestea?
-Superba,acum trebuie sa plecam paa!
-Paa!
    In drum spre casa a fost extrem de plictisitor...ce ati inebunit?Noo,nu a fost de loc plictisitor,ca doar a fost Naruto cu mine!Facea ca toti d**ci pe strada.Am ajuns si m-am schimbat,apoi am iesit pe balcon,citind o carte.Era o carte amuzanta,puteam sa jur ca personajul principal este Naruto si ca scriitorul acestei carti sa insipirat din el...Citeam si citeam cand am auzit ca ma strigat cineva.M-am uitat instictiv inainte si de cine credeti ca am dat?De Sasuke,pe celelalt balcon!N-am stiut ca suntem vecini,in fine acum am cu cine vorbi seara cand n-am ce face.
-Buna Sakura!
-Buna,sti habar n-avem ca suntem vecini!
-Ce citesti?
-O carte A LA NARUTO...asa am botezat-o.
-Cred ca deja imi dau seama ce scrie acolo.
    Dupa  lungi vorbe cu Sasuke despre cat de nebun poate fi Naruto,am intrat in casa,obosita,dar totusi mai vroiam sa fac ceva...inca un lucru...cand deodata parca citindu-mi gandurile apare Naruto
-Hey,vrei sa vedem o comedie?
-DAA,mi-ai citit gandurile fratioare!
    Am fugit ca un taifun in bucatarie si am facut floricele cu sare,preferatele mele,iti dau un gand de "YAMYY".Alerg repede spre camera fratelui meu,mai inpiedicandu-ma pe scari si ele razand de mine,dar totusi ajung.Deschid usa usor,usor si...DOAMNE! Ce cauta el aici? Sasuke statea pe marginea patului zambindu-mi,asta nu e a bine!
-Ce cauti aici?
-Nu te bucuri sa ma vezi?Naruto ma invitat aici fiindca si asa nu am vazut o comedie aseara si..
-Ce?Speram sa vad filmul cu Naruto,dar tu nu te poti abtine,nu?
-Da!
-Hmm,ok haide sa vedem.
        Ce comedie...Era vorba despre un tip robot care vroia sa devina baiat adevarat.Ok,daca asta e comedie eu sunt Regina Maria si  pot jura ca oamenii astia sau inspirat din "PINOCHIO",adica cine vroia sa devina baiat adevarat cand era o bucata din lemn?Acum e un robot,super...o idee excelenta,aplauze producatorilor si daca e o sticla pe acolo da-ti si cu aia in ei.
-Ce film stupid!
-Da...,spuse Naruto arucandu-si floricele in gura.
-Eu am plecat in camera mea,e oribil filmul asta.Am plecat in camera si m-am asezat in pat cu patura peste mine.Nici dupa 2min cineva se aseaza peste mine si incepe sa ma gadile.Serios?Nici nu stiam ce sa fac!Sa-l bat,sa tip sau sa rad? Eram intr-o dilema,pana cand:
-Ahaa,ha ha ha,oprestete!!! Si am luat o perna si i-am tras-o in fata...da,am ales toate variantele.
-Ok ok! Era Sasuke? WoW sta peste mine la 1cm distanta.Normal ca a parut Naruto pe usa si baiatul de peste mine a sarit ca ars!Naruto...........esti un STUPID! 
               Dupa toate astea Sasuke mi-a soptit la ureche: "Imi pare rau,am uitat sa ma asigur,trebuia sa pun alarma contra zebzeci!".Am inceput sa chicotesc iar apoi a plecat far sa m-ai zica sau sa faca nimic.Maine va fi sambata,haine noi pentru excursie scrie pe mine.Da...va veni si vremea aia,acum trebuie sa ma culc,NOAPTE BUNA!
    

      SALUT! Am adus nextul ^__^ ! Sper sa va placa,desi poate e cam scurt :( ... (capitol necorectat)

Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Dum 17 Noi 2013, 18:25

Prima !
Ce bine , am ajuns și eu prima în sfârșit !
Cred că nu știai , dar îți urmăresc ficul încă de când nu aveam cont ( adică acum câteva ore).
Nu am mai spus la nimeni asta , dar FICUL TĂU E GENIAL ! Îmi place extrem de mult și aș vrea nextul. Am să spun și ce m-a impresionat : a). m-a impresionat felul tău de a descrie ;
b). titlul; și c). comedia pe care ai reușit să o faci în unele momente și chiar capitol :)
Aș vrea să te rog ceva . Mă poți anunța de fiecare data când pui nextul ? Mulțumesc. Spor la scris ! O seară bună !
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Dum 17 Noi 2013, 22:34

Mersi mult de tot!!! chiar ma bucur ca iti place ficul meu in love  si ce mai pot spune,ai gusturi bune yeah yeah ...si da te voi anunța ^__^ dar iti zic de acum ca am si planificat: cel mai posibil vineri sau miercuri,in cel mai rau caz sâmbăta.Stiu cat de oribil este sa aștepti,dar ma încurca scoala asta nervi! ...încă odată MERSI DIN SUFLET si scuze...;;) 
Sus In jos
Mara :)
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Lun 18 Noi 2013, 22:06

Hai maaaai imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii !!!!!!!!! Te roog pune nextul mai repe ca suspansul asta ma omoara!!!!!! :(
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mier 20 Noi 2013, 19:30

Ceva nou pe la liceu...?
CAP.4:                         "Dupa toate astea Sasuke mi-a soptit la ureche: "Imi pare rau,am uitat sa ma asigur,trebuia sa pun alarma contra zebzeci!".Am inceput sa chicotesc iar apoi a plecat far sa m-ai zica sau sa faca nimic.Maine va fi sambata,haine noi pentru excursie scrie pe mine.Da...va veni si vremea aia,acum trebuie sa ma culc,NOAPTE BUNA!"

                              Aaah...buna tuturor m-am trezit si e...ce??? e ora 10? De ce nu mi-a sunat cea...a da,l-am aruncat pe geam acum 2 zile,in fine buna dimineata!Trebuie sa ma pregatesc pentru cumparaturi,am uitat sa va spun ca aseara le-am sunat pe fete (Ino si Hinata) si vor venii si ele cu mine.Merg la baie--stiti in ce consta baia mea,nu?--apoi garderoba : un maieu unpic larg gri,bagat intr-o fusta gen tutu albastra,dar nu asa de pompoasa,tenesi gri,parul desprins,banii si...sa pornim!DING,DONG! Au ajuns si fetele,perfecta sincronizare fetelor,acum stiu ca ne intelegem prin telepatie...sper ca nu vede lumea ce gandesc...SPER!Merg jos si le vad pe fete imbracate amandoua in rochii,dar ce-i asta?Parada rochiilor din triunghiul bermudelor?Ino avea o rochie mulata galbena,iar Hinata avea o rochie larga din matase,mov.
-Salut fetelor!
-Salut Sakura!Mergem?
-Sa mergem camarazii mei...LA DRUM!!
-Serios?Cine te crezi?Flap Jack sau Jack Sparrow din piratii din caraibe?Ok matahala,te urmam dar te rog,nu arunca cu paiete in noi!Sau daca arunci te imploram sa fie de calitate!
-Cum spuneti voi Blondi,acum hai sa mergem!
            Mergem,mergem,mergem,mergem...haoleu,cat mai e?Zici ca tranversam...camera lui Naruto,da...copilul ala nu-si face curat in camera!Am ajuns,URA...stiam ca universul nu-si bate joc de mine...nu?
-Ok fetelor,sa dam startul la CUPARATURI!!
-Nu uita,pentru excursie!
-Da,da,haide!
            Cred ca am traversat doar jumatate din mall in 30 de min,dar mi-am cumparat 3maieuri,o rochie,niste cizme de vara cu gauri,un sacou de vara si altele,bla bla bla...si Ino si-a luat multe,pana si Hinata,totusi e fata.Traversam noi mall-ul si ghiciti de cine dam,de Naruto impreuna cu Sasuke,Sai si Deidara...bine,ori Naruto ma spionat,ori Naruto ma spionat,1 din 2 si ceva imi spune ca e prima varianta.
-Hey baieti!
-Sakura,sti de ce sunt aici?Sti?Sti?Sa-mi cumpar haine noi!!!
-Nooo,credeam ca esti intr-un mall plin de haine ca sa-ti faci o potiune anti-imbatranire,sau sa creezi un plan diabolic contra Mos-Craciun...
-Pai ai gresit!    Cat de stupid poti fi Naruto,cu cine semeni oare?Cu cine?
-Deci,daca tot suntem aici,iesim undeva? a spus Sasuke facandu-mi cu ochiul
-De ce?N-ai gasit balsam de par aici si vrei sa cauti in America?
-De ce te iei mereu de parul meu?
-Habar nu am...buna intrebare Sasuke,buna intrebare!
                        Serios,de ce ma i-au mereu de parul lui?Nu coonteaza,ne-am mai plimbat si am luat multe,multe hainute,pana cand ne-am decis sa ducem tot ce am cumparat in casa si sa iesim in parc,desigur ca in asta participa:eu,Hinata,Sasuke si Naruto...de ce mereu consta in noi?Si de ce tot folosesc de ce?DE CE?
-Haideti mergem in parc?
-Da...haide!
            Ajunsi,baietii sau asezat pe o banca iar eu cu Hinata ne-am asezat la umbra unui copac.Acolo Hinata a inceput sa-mi povesteasca multe lucruri in timp ce eu desenam,pana cand a plecat de langa mine.dar n-am bagat de seama si deodata :
-Hey Saku ce faci aici?
-AAAAAAH,nu sti sa nu speri lumea?
-Nu....acum ce citesti?
-Nimic!
-Hai arata!
              Tot incerca el sa-mi ia jurnalul,cand clar nu putea sa-mi citeasca gandurile,dar nu se lasa.....din nou lumea tine cu el si cade intr-un fel peste mine cu mana strans tinuta pe mana mea,la doar 3cm de fata mea.Ma intreb de ce se tot intampla asta si mereu centimetri,de ce nu metri?Iar incep cu de ce-ul meu...
 -De ce nu te dai odata de pe mine?
-De ce m-as da?Nu-ti place?
-Cee??Cum sa ma intrebi asa ceva?Date de pe mi...
   Si BUUF ma sarutat dar a fost un sarut de 2 secunde.
-Nu-mi spune ca asta nu ti-a placut!
-Nu,nu mi-a palcut!!          Da de unde?A fost magnific!Cand BUUM ma m-ai saruta odata!
-Dar acum?
-Daca zic DA desi e NU,ma lasi sa plec?
-Nu.
-Ok,Naruto!!
-Bine,bine te las!Dar nu-l chema pe Mr.Piure!
-De ce e Mr.Piure?
-Iti zic altadata.
-Hai ma zi!
-De nu,ce?
-De nu......te strig Mr.Carnita!
-Mr.Carnita?Arat eu a Mr.Carnita?
-Nu...bine zis,arati a Mr.Oase!
                 Si ne-am ciondanit si certat si...etc.Abea astept excursia de maine,si abea astept sa vad unde va duce aceasta discutie si sa aflu de ce il striga asta pe fratimiu Mr.Piure...o fi el unpic mai plinut dar nici de Mr.Piure nu e.......cred

    BUNA TUTUROR!!!SPER SA VA PLACA ACEST CAP.SI SA FIE DESTUL DE LUNG ^___^ !!!                                                               
                       
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mier 20 Noi 2013, 19:48

Bună seara !
Întâi de toate : Sunt prima !!!!
Deci , deci.... capitolul ăsta a fost EPIC !
Defapt , toate sunt EPICE !
Să ști că ficul îmi place mai mult decăt crezi tu.
Mulțumesc pentru mesaj și mă bucur că am ajuns prima , din nou !
Nu mai pot crede-mă , sunt în extaz.
Ce mi-a plăcut partea cu sărutul !
Și chiar și eu aș vrea să știu de ce îi zice Sasuke lui Naruto Mr. Piure :)))
Eh , o seară bună și mersi pentru next !
Pupici :*
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mier 20 Noi 2013, 20:05

:))) sincer si eu vreau sa stiu...inca nu m-am gandit nici eu de ce ii zice Mr.Piure,dar ma gandesc eu pe parcursul timpului....si mersi :*
Sus In jos
Mara :)
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Vin 22 Noi 2013, 18:12

mie imi placeeeeee!!!! hai cu nextu'. !!!!!

Yang: Un comentariu trebuie sa aiba minim 10 cuvinte.
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Vin 22 Noi 2013, 19:19

Ceva nou pe la liceu...?
CAP.5:
              "Si ne-am ciondanit si certat si...etc.Abea astept excursia de maine,si abea astept sa vad unde va duce aceasta discutie si sa aflu de ce il striga asta pe fratimiu Mr.Piure...o fi el unpic mai plinut dar nici de Mr.Piure nu e.......cred"

 

          Visez ceva frumos,elegant dar totusi surprinzator,pana cand...*BUUM,BANG,BOOM!!!
-CE DRQ. SA AUZIT?!  spun furioasa nerealizand ca,defapt,i-am facut e ceialati sa le sangereze urechile cu "talentul" meu de soprana.Ma uit in sus,jos,stanga si cand sa ma uit in dreapta,vad o piatra pe jos iar mai incolo de ea balconul cu usa sparta...tha fuc? (the fuck-scris cum se aude ^_^ ). 
-CE SA INTAM...cand cineva imi pune mana la gura,cine credeti ca era?Sasuke care imi zambea atat de dulce,incat era sa dau de diabet...cine stie ce boala am inventat si eu,inainte era "dragoste la prima vedere",eu am construit "diabet la prima vedere".   
-Salut Saku,scuze ca te-am speriat dar vroiam sa te trezesc intr-un mod mai..
-TAMPIT?NEGANDIT?AIUREA?
-NU,m-ai romantic si apropo e ora 8 la ora 9 trebuie sa fim la scoala,deci...iti dau ocazia sa te simti ca-n NEED FOR SPEED.
-Mersi!
            Si incep sa-mi aleg hainele,acestea find:pantaloni super scurti,maieu decoltat cat sa mi se vada marginile sutienului ghetute cu gaurele si gata....oh doamne,acum am observat ca m-am schimbat in fata lui Sasuke.
-Scuze,am iutat ca mai esti aici.
-Chiar asa te invizibil sunt?Dar nu conteaza,mi-a placut ce-am vazut.
          Fara sa realizez Sasuke vine din ce in ce mai aproape de mine inpingandu-ma in perete si...
-Dahh,uite cat e ceasul ar trebui sa plecam. Si ii indes ceasul pe nas.
             La iesire il vedem si pe Naruto si Hinata sarutandu-se,ooooo ce dragut,astia chiar vor sa ajung in spital de la atata diabet?Serios,nu m-ai rezist pe aici,fac diabet de gradu 1.
Mergem si mergem,iar la un moment dat Sasuke ma apuca delicat de mana,nu-l pot refuza,chiar e o senzatie placuta...ii zambesc acceptandu-i gestul si mergem mai departe.Ajunsi la scoala...
-OMG!Sakura esti cu Sasuke?
-Nu!Ce-ai patit Ten-Ten?.....ah da apoi mi-am dat seama ca il mai tineam pe Mr.Carnita de mana...apropo de Mr.Carnita,care era treaba cu Mr.Piure?
         Ii dau drumul lui Sasuke asezandu-ma pe un loc la geam,normal ca Sasuke sa asezat langa mine,in mod normal as da locul langa el la LOTERIE,dar am sa lamuresc cateva chestii importante.
-Deci,Sasu,care era treaba cu Mr.Piure ala?
-Ce frumos din partea ta sa-mi spui Sasu,iar treaba cu Mr.Piure nu prea pot sa ti-o spun..
-Haide zi,este frati-miu cui ii pasa daca stiu sau nu!
-Bine iti zic,dar nu m-ai spune nimanui!Clar?
-Clar!
-Deci,normal Naruto a luat parte la tot felul de investigatii despre Karin si mimozele ei,sa anuntat acum cateva zile la stiri ca 3 fete,una dintre ele avand ochelari si par rosu,au omorat in urma cu 13ani un om...de ce sa anuntat tocmai acum stirea?Findca tocmai acum au realizat acest mister cu dovezi ca la carte,este posibil ca acel om omorat sa fi fot tatal tau,Naruto incerca sa investigheze acest caz fara ca tu sa sti...
-De ce?
-Findca ar sti ca nu ai reactiona pozitiv si ai fi vrut si tu sa-l ajuti...Naruto nu ar vrea sa patesti ceva..
-Bine,dar nu mi-a raspuns concret la intrebare,care e treaba cu Mr.Piure?
-Gandestete mai bine...Naruto are parul aurit,matasos si ciufulit,Mr.Piure ar fi venit ca un nume de cod...in rest nu m-ai stiu nimic...
-Oh,Doamne Sasuke!Mersi ca mi-ai spus totul! 
            Ii zic eu luandu-l in brate.Nu dupa mult timp ajungem la un popas pentru a ne odihni,inca am ramas uimita de povestea zisa de Sasuke...am ramas uimita pe-dea-dreptul.

SASUKE: 
-Naruto,i-am spus povestea Sakurei!
-I-ai spus tot adevarul?
-Nu,am invemtat o poveste prentru a nu afla,dar e o poveste mai tragica,te va lua cu multe intrebari si sper sa cooperezi....Nimeni nu va afla acel secret stanjenitor al tau...



   HEY,LUME CE MAI FACETI? Am adus Nextu :* (capitol necorectat)-scuze ca e scurt :(
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Sam 23 Noi 2013, 17:55

Prima nr1 nr1 nr1 
Deci , nooo......mor de râs :)))
Alt motiv nu pute-ai găsi și tu ?
Nu contează, tot bun a ieșit capitolul.
Și nu-i nimic dacă e scurt.
Îi bun , îi bun. Mai bine așa decât nimic.
Ok , ămm.....Noapte bună !
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Sam 23 Noi 2013, 21:29

Mersi mult de tot...sincer as vrea sa se uite mai mulți la ficul meu crying crying crying dar din pacate nu-i pot multumi pe toți...very sad 
Sus In jos
Mara :)
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Dum 24 Noi 2013, 09:20

NEXT! Miscare Miscare Miscare Miscare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! E super tare ficul tau asa ca hai cu nextu'!!!!
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Dum 24 Noi 2013, 15:59

 Ceva nou pe la liceu...?
    CAP.6:   "-Nu,am invemtat o poveste prentru a nu afla,dar e o poveste mai tragica,te va lua cu multe intrebari si sper sa cooperezi....Nimeni nu va afla acel secret stanjenitor al tau..."



                   Sunt in autocar...e liniste totala,nici nu zici ca sunt colegii mei,ma trezesc usor,delicat,inchizand de mai multe ori ochii pentru a ma obisnui cu soarele care patrundea cu razele lui maiestruase,pe fata mea stralucitoare si alba ca spuma laptelui.Cand sa ma intind pentru a-mi dezmaticii oasele,vad ca am adormit cu capul pe umarul lui Sasuke...era stanjenitor,dar nu vroiam sa m-ai plec de acolo...pana cand:
-Haide sooooorooooo,am ajuuns!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   striga Mr.Piure aici de fata,ah ce-mi vine sa-i trag una de sa-l fac Mr.Una cu Asfaltul....mi-a stricat un moment atat de dragut..
-Mersiiiiiiiii caaaaaaa luuuungesti cuuviiiiiintelee....chiiiiar aveamm neeeeevoieeee de aparat audiiiitiv !!!
                   Ma ridic usor si-l vad pe Sasuke in fata mea care zambea:
-Hey,Saku te-ai trezit?Dormeai asa de frumos...dar cum trebuie sa iesim.
-Aha...da...Ma ridic de pe scaunul ala in care am stat amortita 10 ore in sir de zici ca eram Miss.Maria cur amortit,ies afara din autocarul ala de nabuni...ce? Nu-l pot numi altfel,unu era sa ma surzeasca,altul era sa ma faca sa dau in diabet si unu cred ca mi-a rupt piciorul fiindca nu se uita pe unde merge...mai lipsea o zana care vedea sunete si auzea culori...Alerg din autocar de era sa gust unpic asfaltul si...ce vad? O minunata vila  colorata in stil curcubeu,o pajiste cu mii de flori,iar in spatele vilei  7 leaganuri mari si late pictate in cele 7 culori ale curcubeului,a venit si un fel de asistenta de pe acolo care ne-a zis ca vom sta cate 2 in camera iar fiecare camera avea o culoare diferita...n-am putut scoate decat un WoW fiindca apoi a trebuit sa alerg ca un magar cu diaree pentru a ajunge mai repede sa gasesc o camera desenata cum ador eu...dar sa bagata Kakashi si a spus ca mai intai trebuie sa anunte cu cine vom sta in camera...cica trebuie fata-baiat ooooooo nu,nu nu,nu,nuuuuu,eu vreau cu Hinata si punct,dar trebuie...eh vad eu ce fac...


       SASUKE:
                     OH YEA BABY,dimineata inainte sa se trezeasca cineva,am fugit repede la dirigu dandu-i mita pentru a ne pune fata-baiat...dar mosu ala ma pacalit,erau deja fata-baiat si eu ii daduse-m  mita degeaba....ah,nu,apoi am realizat ca n-am facut-o in zadar...daca nu pune-am perechiile cum vroiam impreuna cu ceilalti baieti,Sakura ar fi picat cu Kiba si nu ar fi fost a buna....IN PREZENT:
-Deci,copii nu vreau sa aud nici un fel de comentariu,veti sta cum va pun si gata...daca nu BYE,BYE cu voi.PARTENERII:   Hinata cu Naruto,Neji cu Ten-Ten,Sai cu Ino,Temari cu Shikamaru,Karin cu Kiba,Sakura cu Sasuke....etc.
-CEEEE???  
-Esti mirata Saku?In culmea fericirii nu?
-Aha,dau pe afara de fericire,cred ca m-am si constipat la cat de fericita sunt...!!!
           Va fi o excursie luuunga si...eh...perversa...


      SAKURA:
                         Iti bati joc de mine?Eu cu asta-n camera???Trec si peste asta...sper..
Acum alergam pentru a gasii camera si nu-mi vine sa cred ce camera superba!!!O camera gigantica cu balcon,decorata toata cu negru si roz inchis,o baie imensa,un dulap spatios,dar trebuie sa fie si ceva oribil,nu?Este doar un pat de doi in camera asta....oh Doamne..
-Si..Saku...vom dormi impreuna!
-Da..aha..sa avd cum te porti pana la sfarsitul zilei,ca poate dormi pe podea...!!
                            Am cazut deacord sa facem cu randul la baie si fiindca eu sunt fata,eu voi fi prima!Imi aleg din dulap un hanorac  albastru inchis cu o pisicuta neagra si o pereche de pantaloni super scurti negrii,niste tenesi albatru inchis,parul impletit spic si...gata.Desigur nu inainte de a merge la baie si a ma da cu parfum si pregatii acolo.Cand ies Sasuke mai sa cada din picioare cand ma vazut,ii apare un zambet pervers pe chip dar:
-Aha...hai schimbate odata ca vreau sa mergem jos!
            Imi asculta pe indelete ce l-am rugat...El  sa imbracat intr-o camasa albatru inchis deschisa la primi 3 nasturi cat sa mori nu alta (de extaz,normal) niste blugi negri,adidasi si gata!
-Sasuke,mergi tu jos ca eu trebuie sa-mi caut telefonul.
-Ok te stept jos Saku! Si zicand asta imi da un pupic dulce pe obraz care-mi cuprinde toata sirea spinarii,doamne zici ca eram o pisica deaia nervoasa la cum mi-a facut pielea dint-o data....Imi gasesc telefonul  si ajung jos..acolo le gaesc pe fete imbracate si ele tot in stilul meu doar ca alte culori si aveau ori ghete,ori cizme sau balerini..
-Hai,felelor,iesim afara sa ne dam in leagan?
-Da Ten-Ten,sa vrajim niste baieti...cine stie,ajungem vrajitoare si urcam pe un vrej de fasole deca o reusim si pe asta!
-Da...doar daca nu intra Karin peste noi..
                Iesim afara si baietii se uitau la noi atat timp cu gura cascata de cred ca mustele au gasit o mina in gura lor...Nu mergem la ei,dar mergem la leagane , normal ca vin ei si ne roaga:
-Hey fetele,va dam noi in leagan?
-Da!!! strigam toate in cor iar apoi chicotind de cele intamplate..
-Hey,amm.. baieti eu si Temari mergem sus...ne-am cam plictisit..
-Ok!
                   Cine stie ce vroia Shikamaru sa faca..hmmm.
-Da...si eu cu Ten-Ten mergem sa ne plimbam.
-Ok...duceti-va.
                   Si voi?Haoleu,ce face excursia din om !
-Hey Saku vrei mai tare?
-Sa te vad El Carnita!!
-Acum e El.carnita?Ce sa intamplat cu Mr.Carnita?
-Eh...se mai schimba lumea!!Ha-ha ce haios e!!
            Brusc se opreste leaganulsi Sasuke imi da din nou un pupic pe obraz,dar extrem de apropae de buze.
-Ce a fost si asta?
-Nu stiu...stimteam nevoia...
             Sa facut seara asa ca am hotarat sa mergem in camera..acolo mi-am luat camasa neagra de noapte si am facut un dus.Cand sa ies din baie Sasuke cred ca a facut o balta de apa in jurul meu!Seris chiar a facut o balta de apa...A VARSAT STICLA CU APA!!!!!!!1
-CE AI FACUT!!!!!!!!!
-Acum...cred ca baie..
-AOLEU,STERGE IMEDIAT!!
-WoW,arati superb!
-Hmm,mersi.
            Si Sasuke sa schimbat in pijamale,dar era defapt imbracat doar in niste pantaloni largi 3 sferturi si la bustul gol...serios?Ma abtin cu greu sa nu zic un "Yamy" pe aici..Se aseaza in pat,eu cu telefonul in mana,jucandu-ma nu realizam ce face Sasuke,dar curioasa,de fel,ma uitam cu coada ochiului la el.
-Esti asa de frumoasa! Zicand asta se apropie mai mult de mine..
-Hooo,mai usor baiete,SEZI,stai pe partea ta,CUMINTE!!
-Oh,Doamne,scuteste-ma!
               Se spropie,se apropie si imi cuprinde buzele intr-un sarut atat de dulce...buzele lui sunt atat de moi si calde...woooow.
-Ti-a placut?
                Nu mai zic nimic doar il mai sarut inca odata si tine cam 5min.Sasuke ma saruta incontinuu si intr-un moment de neatentie se pune peste mine.Da,sigur...normal ca eu ma asez deasupra lui neoprindu-ma din al saruta...ne oprim,uitandu-ne unul la celelat fiz in ochi,zici ca vorbeam prin telepatie..
-Sakura...saruti bine,te pricepi!Si parca nu-ti placea de mine!
-Ti-am zis,se mai schimba lumea...!!
                 Zicand asta ne sarutam ore in in sir...normal ca acest El.Carnita nu sa abtinut....si nici eu nu m-as fi oprit.
-Gata mah...ca nu mai pot sa respir!!!  zic eu...
-Bine...
                 Ma strange tare in barte si adorm ca un prunc dupa baie...a fost o zi superba




                   HEY!! SPER SA VA PLACA CAPITOLUL ASTA...SI SPER SA AM SI CAT MAI MULTE PARERI...HMMM SPER CAM MULTE NU?                       


                       
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mar 26 Noi 2013, 18:32

Yoooii !
Un nou capitol ,se pare.
Scuze de întârziere , școala e de vină (D) 
Sooo...............
Nu ai primit multe comenturi, dae ai primit unul de la mine good job 
Ehhh, sper că o să pui capitolul , nu-i așa ?
O seară bună jos palaria in fata  
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Mier 27 Noi 2013, 21:18

[size=18]
Ceva nou pe la liceu...?
           CAP.7:
                       "   Ma strange tare in barte si adorm ca un prunc dupa baie...a fost o zi superba"
 
                       Dimineata...."haaa" (cascat),ma trezesc dupa un somn de 1000 de ani,care e de asteptat de la mine fiindca sunt REGINA LENESILOR,MISS PRINTESITA SOMNULUI,etc.Ma intorc cu fata spre brunet si...si NU ERA LANGA MINE!CEE????Imi fac siesta repede,mdaa...sigur...ca un melc de repede si apoi tinuta:o rochie roz cu flori albe,tenesi care se asortau de minune cu acea rochie de picnic (nu stiu cum se scrie) si parul desprins.Fug ca un taifun jos si ce credeti ca vad?Pe Sasuke urmarindu-l pe Naruto cu un ou in mana si strigand:
-BAAAAH,IAL PA (am scris intentionat)ASTA,POATE ITI MAI TREBUIE UN OU PE LANGA CELELALTE DOUA!!!
-AI INEBUNIT? zice frati-miu...chiar ma intreb acelas lucru
-DACA N-AI TUPEUL SA O FACI,ATUNCI ITI MAI TREBUIE EXCITATII IN PLUS!!!
-DOAMNEEE,incetati ce ati patit?Ce ou?Ce excitatii?Ce nu a facut?
           Spun eu chiar furioasa si intrebatoare,extrem de intrebatoare!
-Pai...
-Pai???
-E stanjenitor!
-Spune,locuiesc cu tine de 16 ani,ar mai conta un lucru stanjenitor in plus?Zi odata Naruto!
-Nu pot...
-Sakura,mai bine lasa-l pe fratele tau in pace.
-De ce?
         Nici bine nu apuc sa intreb ca apoi imi face semne sa tac din gura si imi scrie rapid intr-o foaie (de unde a luat atat de repede foaia aia nu stiu...poate a scos-o din chiloti,ca tot vorbim de oua....)....ca este vorba despre Mr.Piure.
-Cee?Dar mi-a spus ca Mr.Piure e o chestie tragica,nici de cum haioasa sau stanjenitoare!
          Dupa ce realizez ca am tipat in gura mare secretul pe care Naruto nu trebuia sa-l stie,am realizat ceva,o chestie importanta...sunt o TAMPA!
-Sakura...adevarul e ca nu asta e secretul lui Naruto...el are un secret mai stanjenitor.
-CEE?M-ati mintit?Gata,ca tot e vorba de oua,ochiuri,fierte sau...stiu si eu,nu stiu despre ce e vorba fiindca voi mi-ati ascuns tot,nu m-ai vorbesc cu voi!
-Stai Sakura,iti explicam!
-Bine,treceti la subiect.
-Deci,Naruto a venit la mine intr-o seara,l-am chemat pentru a fi o seara intre amici...acolo i-am dat de baut,de mancat,cred ca ma manca si pe mine daca nu-l opream...oricum la acea petrecere Naruto sa imbatat extrem de tare,mai tare ca tine dupa ciocolata..
-CE?
-Lasama sa termin...deci sa imbatat si la cat de beat era,sa dezbracat in pielea goala,ca un titirez (trebuie sa vi-l imaginati,e haioa rau adca o faceti),cu chiloti pe cap si nu e tot,striga in gura mare ca el e un MR.Aveam facut niste piure de cartofi pentru seara aceea,pe care urama sa-l mancam pana cand sa intamplat incidentul.Naruto descreieratul gol,care alerga in toata casa,sa gandit sa-si puna piureul in chiloti si sa-si puna chilotii pe el.Cand si a pus a zis ceva de genu:'Hmm...ori m-am cacat pe mine,ori chiloti imi sunt prea mari".Cam asta e secretul cu Mr.Piure.
-HA-HA-HA-HA!!!
           Radeam pe acolo ca o nebuna de la spitalul 9.Recunosc ca a fost o poveste stanjenitoare rau,stiti ce scrie pe povestea asta,stiti?Haide,sigur ca stiti,doar ma cunoasteti,scrie SANTAJ.Mua-ha-ha *ras malefic*,ti-o voi face chilotarule,ti-o voi face,tine minte asta!
-Dar tot nu mi-ati spus care e treaba cu ouale!
-Aaa,alta chestie stanjenitoare!
              Alt santaj...se pare ca azi e ziua surorilor,hi-hi-hi.
-Da...e vorba de Naruto care e impreuna cu Hinata si  frati-tu a inceput sa o satute pe Hinata si aceasta vroia mai mult,dar Naruto a impins-o si ia spus doar un:"Scuze".
-Sa rad sau sa-l zbor in Africa?
-Daah...apropo de asta Saku,unde imi e sarutul?
           Ne apropiem unul de altul si buzele noastre se unesc intr-un sarut tandru si pasional si...cu gust de piure..yamy!Ori e imaginatia mea,ori chiar a mancat piure...hmm..O vad pe Hinata venind agale pe scari.Era somnoroasa si unpic trista...stiu si de ce.O iau de brat si ii intreb pe baieti daca vor sa vina cu noi,surprinzator aproba.

    SASUKE:
                  Fetele ne-au invitat la sumparaturi,eh cat de rau poate fi?Cat de multe haine pot cumpara?

DUPA 2 ORE:
                   Restrag tot ce-am spus,zici ca sunt roboti care sunt setati in a cumpara haine...cred ca numai eu car vreo 40 de pungi in fiecare mana...Naruto saracul nu m-ai zic,seamana cu un distrus...scapam noi si de asta...
 

       sAKURA:'
                       Eu si Hinata ne-am cumparat noi costume de baie,azi urama sa mergem la plaja,abea astept.Ajungem la cabana iar eu cu Hinata mergem sus si probam costumele.Pana la urma eu imi iau unul negru cu o floare ros in partea stanga a sutienului,iar Hnata unul albastru cu un palmier alb in stanga sutienului.Vorbim noi de-ale noastre iar in pragul usii il vad pe Sasuke sarutandu-se cu Karin.Tocmai Karin?Parca se presupunea ca noi 2 eram impreuna...si tocmai Karin?Ahhh...nici no sa-l mai bag in seama,exista mult mai multi baietii draguti si care te-nteleg in lume.Am ajuns la plaja si toate privirile erau atintite asupra mea.Un baiat dragut vine spre mine,dar nu se uita la mine,este cu nasul intr-o carte,hmm super baiat.

                     Dintr-o data se impiedica si cade peste mine la doar 2milimetri distanta de buzele mele.Imi zambeste si se ridica de pe mine spunandu-mi scuze.
-Eh,nu-i nimic se m-ai intampla.
-Imi pare extrem de rau,citeam cartea asta si..
-WoW,citesti?
-Da...de ce,n-ai mai vazut oameni citind?
-Nu,n-am mai vazut baieti draguti citind!
-Hmm...mrsi de compliment si pot spune acelas lucru despre tine.
-Mersi.
             
                  Am mai vorbit cu el,ba chiar mi-a povestit cartea,mi-a spus niste bancuri amuzante rau de tot,de te faceau sa-ti iasa acidul pe nas,este superb.Sa vi-l descriu:ochii albastri,parul albastru inchis,un zambet minunat,abdomen bine lucrat,haios si am atat..A da,il cheama Kail.
-Si...Sakura...ai vrea sa iesim la un suc?
-DA!As fi incantata!
-Super!Ma bucur enorm!
                  Spunand asta ma tine strans in brate,o imbratisare din care nu m-ai vroiam sa am cheie de scapare.
-Te i-au la ora 5!
-Abea astept.
                      Pleaca zambindu-mi si cine credeti ca se indreapta furios spre mine?Sasuke,marele inselator de inimi.
-Ce crezi ca faci cu baiatul ala?
-De cand te intereseaza?
-Eu sunt iubitul tau!
                     LOL,toti se uitau la noi si fetele fierbeau de nervi cand au auzit asta...tare
-Nu,nu esti!Te saruti cu toate si faci ce vrei din mine.Sa terminat,lasa-ma in pace!
-Daca asa vrei..ok
-Ok!
-BINE!
-BINE!
-PA!
-PA,PA!
                          CE enervant...ahhh,de acum incepe duelul,sigur va incerca sa ma faca geloasa,dar nu o sa pic in plasa...Kail asta pare un tip super de treba,nu o sa-l las pentru asta..NO-NO,in nici un caz...abea astept sa avd ce se va intampla.


 

              HEY!! CE MAI FACETI? SPER SA VA PLACA SI CRED CA NU E PREA SCURT...SPER!!!Nu prea urmareste lumea acest fic,adica 3persoane,dintre care 2 ramase si doar 1 comenteaza....hmm,te cam pune pe ganduri....va intreb 2 lucruri si va rog sa-mi raspundeti cat de sincer puteti:

1.Va place ficul meu?

2.Ar merita sa-l continui sau e extrem de plictisitor?



     
Sus In jos
csilla12
Genin
Genin
csilla12

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 0

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Joi 28 Noi 2013, 11:09

Am ajuns si eu pe la ficu tau pot sa spun ca il ador deci reau next kiss
Sus In jos
RlyFail
Academy Student
Academy Student
RlyFail

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...Spiridon Georgiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing is my life | My dreams are supported| Anime are cherry on cake...
Stare de spirit Stare de spirit : Intelegatoare, prietenoasa, dar cand ma enervezi,ferestete.

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Vin 06 Dec 2013, 20:25

Buna LUME!!!Stiu cum e sa incepi un fic si sa nu-l termini...e oribil sa-ncepi o poveste buna si sa nu-i dai un capat,dar chiar nu-mi place ficul meu...mi se pare copilaros,neinteresant si pe deasupra povesti de liceu cu o fata tare,noua,pe care Sasuke sa o placa...hmmm...mi se pare oribil...In orice caz,astept pareri si sper sa-mi dati un raspuns sincer:
  Inchid ficul sau nu?
 

      Si vroiam sa va spun ca vreau sa incep unul nou mai sentimental...stiu ca asta e super haios dar pot face doua ficuri deodata :)))) desi ar fi greu si deaceea vreo o parere,pana si de la adminii paginii....




         VA ROG!!!
Sus In jos
Larry_Larrisuca
Academy Student
Academy Student
Larry_Larrisuca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in fata calculatorului
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez si sa cant la chitara

Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19Vin 06 Dec 2013, 22:14

Buna! Ficul tau este superb si chiar daca nu am comentat am citit fiecare capitol postat. Astept next kiss !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ceva nou pe la liceu...? Empty
MesajSubiect: Re: Ceva nou pe la liceu...?   Ceva nou pe la liceu...? I_icon19

Sus In jos
 

Ceva nou pe la liceu...?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-