Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One and the same - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One and the same - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 One and the same

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 15:41

thx dragilor >:d< numai am o vest proasta........mai este un capitol maxim 2 si ... se fini :( ..... asa ca in fiunctie de cat va fi urm nextu voi vedea dak sa mai fac inca un cap care va fi in septemvrie ;) asta e....treceti si pe la youre my lucky star ca lam terminat ........ si la another cindrella story........si inca ceva.... aceeiasi user numi mai lasati 100 de commuri ca sa a las nexutl ca numi place .... kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
One and the same - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 15:43

Ok ok...nu`ti mai lasam...chiar atat de multe heh
Pacat ca se termina si asta....
Pupici kiss


One and the same - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iul 2011, 12:30

Draga mea in love
Cum ti-am mai zis , adooooor ficurile tale !
Uite cat de tarziu am comentat crying mi-e rusine crying


Te pup duulce ! kiss


Deiiu angel hug


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
One and the same - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iul 2011, 20:54

Scumpa mea kiss
Scuze ca nu ti-am dat comm mai devreme....Dar sa sti ca astept nextul cu nerabdare.....Deci pune-l repede happy2

Bye!!! a hug in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
Naruto7
Academy Student
Academy Student
Naruto7

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Naruto's world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : music :x
Stare de spirit Stare de spirit : pofta de viata :x:x:x

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 21:22

Hei!! am trecut si eu pe la ficul tau ...dar de fapt til urmaresc de foarte mult timp si deasemenea ca la o poveste incitanta imi place foarte mult si astept nextul cat mai repede...asa ca pucate de tastat kiss please
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 23:23

Hi dear^^
Uite îţi las eu un comment, că nu cred că ţi-am lăsat până acum.. dar totuşi mai bine mai târziu decât niciodată. :D
Să-ţi spun părerea mea.
Deşi nu ţi-am lăsat nici un comentariu asta nu înseamnă că nu l-am citit.
Ideea îmi place tare mult, mi se pare originală. Adică, Sakura servitoare.. să fim serioşi nu ştiu dacă am mai citit la vreun fic aşa ceva.
Adică vreau să spun că în majoritatea fan ficurilor citite de mine nu era aşa.
Descriere sentimentală ai ceea ce e foarte bine. Pentru că pe mine însămi nu mă interesează cu ce era îmbrăcată ea, ci ce simţea ea în momentul respectiv.. nervozitate, tristeţe, fericire şi aşa mai departe. Într-un cuvânt, asta e ceea ce contează cel mai mult şi anume: DESCRIEREA. Când ştii să descri atât de bine sentimentele cuiva îl faci pe cititor să simtă într-un fel ce simte şi personajul.
Dialog ai şi sec nu mi se pare. Nu e nici în ''porţii mari'' dar nici în mici, ceea ce e bine.
Cel mai mult mă bucură faptul că nu ai avut scene +18 care aici pe forum sunt interzise. Şi nici cuvinte obscene nu cred că am văzut :-? Mă rog.. să revenim
Îmi pare nespus de rău că vrei să îl termini, dar totuşi sper să faci şi sezonul doi. Până atunci.. aşteptăm cu toţii următorul capitol. dap !
Cya. hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

One and the same - Pagina 5 43041335886647080746110


Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 12:44

hey hey draga mea!
Ma bucur ca ai pus continuarea.
Este frumos,insa mi-ar placea sa se afle ca Ino a fost in spatele acestei porcarii.
Sa vedem ce se intampla cand brunetul se va trezi? SI poate o vede si pe rozalie langa el...Hehe

Oricum fic-ul este frumos,deasemenea si capitolul..
Astept continuaarea..
Te pup kiss


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 14:36

Hei lauriiiii am trecut si eu pe la capitolul asta cei drept cam tarziu dar na ..... am intrat si foarte rar....OMG nu pot crede sper ca atunci cand se va trezi sasuke so vada pe sakura...sau nu?? ce se va intampla??? abia astept nextul !!! sal pui cat mai repede si din cate am inteles va fi ultimul sau penultimul capitol??? Ce porcarie sad dar atunci vei mai avea si tu timp pentru another cindrella story :d si your my lucky star lai terminat ....pffff ios cam in urma si mai trebe sa trec si pe la celelalte ficuri deci...iti doresc mult succes la inspiratie si la tastat, desigur ....si am inteles ca pleci in rusia??? deci HAVE FUN draga in love te kiss
Sus In jos
lorena
Academy Student
Academy Student
lorena

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in my lyfe
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 61
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,in general animeuri...
Stare de spirit Stare de spirit : A pretty good

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 21:31

Vai draga m-ai dat pe sppate cu replica"iesi in puii mei cap de ridichie".Nextu repejor. please


Smile ,because all is not lost.be happy! happy2

https://sasu.forumgratuit.ro/t2227-dragosteiubire-si-suferinta#54267 My fic.


One and the same - Pagina 5 Images?q=tbn:ANd9GcTXip0WVFay0YPAPqszN5P5Is3gOyXc4-nTTEVwWYEf4_sq8AQu



One and the same - Pagina 5 Images?q=tbn:ANd9GcR5NunnX5phH4Rqg0vqUjhaNGKwscCyUn0SGnGV6Ccq97Nc2njF
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
One and the same - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 12:55

Bine....Inteleg ca nu iti place sa primesti o suta de comm-uri de la acelasi user, dar ale mele sunt doar doua. lough Pune repede nextu` ala ca nu mai am rabdare.Te rog frumos cu ciresica in varf :o3 sad Hai ca nu mai pot.Pune-te pe tastat si adu-ne repede nextu`.

Pupici dulci kiss kiss kiss Si nu uita.NEXT


Once you go black you never go back
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 16:57

deci,spre rusinea mea nu am urmarit niciodata acest fic,ideia mi se pare cam cunoscuta dar are unele schimbari,oricum spor la scris good


One and the same - Pagina 5 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 22:33

TE IMPLOR PUNE NEXTULLLL !!!! TERMINA ONE AND THE SAME SI APUCATE REPEJOR DE FICUL CU CENUSAREASA !!!! nervi! nervi! nervi! TE ROG !!!!


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


One and the same - Pagina 5 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Oct 2011, 19:13

Deci capitolul mi-a placut extrem de mult !! ♥️

Sakura servitoare ?? think

Hmm mai rar , cum zice si Patrii ♥️

Descriere - Ai destul de multa descriere ! Ceea ce imi place mult ! ♥️

Actiunea - Nu este asa de grabita . Decurge normal ceea ce este bine ! :D ♥️

Greseli de tastare :

intre - intreba

dew - de

amsina - masina

ac - ca

dpua - doua

dars - dar

e - se

brnuetului - brunetului

Sper ca nu te-ai suparat pe mine ! ♥️

Astept cu nerabdare nextul !! ♥️

Te-as ruga sa imi dai un P.M. cand il pui .. ♥️

Mersii ♥️

Te-am pupat ! ♥️ in love


One and the same - Pagina 5 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 20:18

Capitolul 8. The story finish here...or not?


Stateam langa brunet uitandu-ma la el. Ma gandeam la tot ce s-a intamplat pana acum. La viol, la casatoria ce va urma, la copilul pe care il astept, la minciuna lui Ino si cel mai important la cat il iubesc eu de mult pe Sasuke dupa tot ce mi-a facut. Este dimineata si el inca nu s-a trezit. Dintr-o data, in camera apare Ino:
-Gata, ti-a ajuns, iesi afara! se rasteste la mine blonda. Ma i-a de par si ma da afara.

Sasuke:

Simt ca-mi explodeaza capul. Am ajuns in alta lume sau inca sunt pe pamant? Incerc sa-mi deschid ochii, o durere imi strapunge corpul. Deodata, in fata ochilor mei se afla Ino, plangand, dupa parerea mea cam fals.
-Unde sunt? intreb eu cam derutat.
-Iubire, in sfarsit te-ai trezit, mi-a fost asa frica deoarece credeam ca te voi pierde. Mi s-a parut ca spune adevarul asa ca am sarutat-o , pentru prima oara cu pasiune. Dar pe bune! Nu saruta deloc ca Sakura. Dar ma rog...
-Iubi, trebuie sa te preatesti. Astazi este o zi mare! Doamnee....chiar am uitat, azi este ziua nuntii. Doctorul a intrat inuntru. Timp de o ora mi-a facut niste faccinuri, blah blah blah...m-am imbracat si am plecat alaturi de Ino acasa. Dupa 10 minute am ajuns acasa intampinata de mama.
-Sasuke, dragul esti bine? ma intreaba mama cu lacrimi in ochi. Ii raspund ca da, imbratisand-o cu caldura. Ino a plecat spre camera unde o asteptau servitoarele pentru a o ajuta sa se pregateasca pentru nunta. Este seara si sunt gata pentru nunta. Ino arata minunat in acea rochie de mireasa, dar sincer sa fiu ar fo stat mult mai bine pe Sakura. Toata ziua mi-a fost gandul la ea. Nu mi-o pot scoate din cap. Mi s-a spus ca Ino se afla in camera ei asa ca ma indrept acolo. Inante sa bat la usa auzeam cum vorbea la telefon, si m-am gandit sa trag cu urechea.
-Mai asteapta unpic iubire! Doar in seara asta ma voi preface ca-l iubesc si dupaia ii voi lua averea. Mi-am batut joc de el si de cateaua aia care il iubeste. Foarte simplu. Toata noaptea trecuta a stat cu el si de dimineata am scos-o afara si m-am pus eu langa el si am inceput sa plang. De parca mi-ar fi pasat daca murea sau nu. Hai ca mai vorbim puisor. Noapte buna!
Stop cadru! Cee??? Ino ma inseala. Chiar daca nu-mi convenea ca trebuie sa ma casatoresc cu ea, totusi simteam ceva mai mult decat iubire pentru ea. Si-a batut joc de mine. Dar stai....nu asa am facut eu cu Sakura? Aici am stat pe ganduri si o lacrima fierbinte ca focul mi s-a prlins pe obraz. Am plecat de acolo, urmand sa ma indrept spre Sakura. Sunt in fata usii ei. Bat respectuos la usa, iar ca raspuns primesc un simplu ''Da!''. Intru si o zarsec intr-o rochita scurta de noapte, citind. Iarasi ma inebuneste.
-Sakura, imi pare foarte rau pentru ce s-a intamplat in ultima vreme! zise Sasuke cu parere de rau, atat in glas at si in privire. Sakura se uita la el uimita si nu-si mai geasea cuvintele.
-Sasuke, nu stiu cum sa-ti spun asta, dar eu... sunt insarcinata cu tine, nu stiu cum va primi tatal tau aceasta veste, si tu esti cu I...
-Nu mai sunt! M-a inselat si si-a batut joc de mine...
-Si tu cum ai facut cu mine? intreba Sakura avitandu-i privirea. In momentul urmator, brunetul se indrepta spre Sakura, se puse in genunchi, ea fiind in pat, si scosese din buzunar o cutiuta mica rosie, acest lucru a fost destinat lui Ino, mentionez a fost.
-Marita-te cu mine, Sakura! Mda...vreau sa zic ca rozalia mea nu s-a gandit prea mult si a acceptat chiar daca era foarte uimita. I-am pus inelul pe deget, am sarutat-o rapid, dar pasional, si apoi am lasat-o singura spunandu-i sa se pregateasca. Apoi am plecat din camera indreptandu-ma spre Ino.
-Ino, jos rochia si da-mi inelul, intoarce-te la iubitelul tau!
-Despre ce vorbesti iepuras? intreba deparca n-ar sti ce se intampla.
-Fa ce ti-am spus sau nu stiu ce-ti fac! spuse Sasuke cu nervii intansii la maxim. Ino facu ce i-a spus brunetul. Pleca din camera foarte iritata nu inainte sa ii spuna brunetlui ca se va reintoarce el la ea. Sas'ke lua rochia si inelul i se indrepta spre camera Sakurei.
-Petru tine! Imbrac-o repede. zise brunetul. Ii statea perfect. In camera isi facu aparitia mama care dupa ce a vazut-o pe Sakura imbracata astfel, a venit la mine si m-a imbratisat spunandu-mi ca este foarte mandra de mine. A foste o seara minunata. Sakura si Sasuke si-au unit destinele in fata altarului si acum sunt 2 in 1 :)) Sakura a nascut dupa noua luni o fetita pe care au numit-o Daiana.
Si au trait pana la adanci batraneti...iada iada iada :))


Urmariti ficul Another Cindrella Story kiss

Ja Ne dance2




















Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 20:33

Felicitari pentru fiic!!! Merge catre >>Fan Ficuri Finalizate <<

dance 2


One and the same - Pagina 5 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Naruto7
Academy Student
Academy Student
Naruto7

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Naruto's world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : music :x
Stare de spirit Stare de spirit : pofta de viata :x:x:x

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 18:09

superb capitol....minunat fic si imi pare foarte rau ca s-a terminat...d.eci tot ce pot spune este NEXT la A.C.S. ....ce edestept sunt xu prescurtarile =))
Sus In jos
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 18:44

s-a terminat =((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((




URAAAA....next la another cindrella story :-w
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 11:30

Felicitari Laura in love
A fost un fic minunat in love
Pacat ca s-a terminat crying
Dar nu conteaza, felicitari good job


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Joi 02 Feb 2012, 14:58

FIC PLAGIAT FOCUL IUBIRII!
E numele alui adevaratat!
INCHIDETI FICUL!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

One and the same - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19Mier 08 Feb 2012, 19:02

Minunat fic!

Pacat ca abia acum la sfarsit am venit si eu ...

Oricum, ma impresionat foarte muuult



One and the same - Pagina 5 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Continut sponsorizat




One and the same - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

One and the same

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-