Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One and the same - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
One and the same - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 One and the same

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 15:07

Se pune daca mai dau un comm ca sa fie 7?;;) ca e mai mult de 6:D hai plz next...:o3
_______________________Semnatura__________________________________
No Music...No Life


No Music...No Life
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 15:21

D ma ok se pare ca oi pune nextul in seara acesta...Ok ma...ma tin de promisiune kiss Multumesc pentru comuri kiss dar na pana atunci crek se vor mai aduna ;)
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 15:29

hey hey.uite un comm si de la mine.next plzzzzzzz


One and the same - Pagina 3 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 15:39

Auuu cat il adorrrrrr kiss kiss Vreau neaparat nextul in seara asta kiss








please please please
Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 17:43

Si pe la cat pui nextul AZI sper?;;)kiss*:X:X>:D< xD Kiss

________________________________ Semnatura ______________________________
No Music...No Life


No Music...No Life
Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 13:21

E suuuper. Pune nextu repede. Plizzzz a hug kiss
Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 16:08

Domnisoara cand pui nextul?ca vreau nexttttt


No Music...No Life
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 16:25

Capitolul 5. Partea I



-Ce s-a intamplat? intreba brunetul
-Ce rau ti-a facut Sakura? Ce te-a apucat? intreba Mikoto evitandu-i privirea
Sasuke lasa capul in jos si nu spuse nimic.
-Nu aud Sasuke! Te-am intrebat ce te-a apucat? Simteai ca suntem prea putini in casa si ca mai avem nevoie de copii, ha? intreba Mikoto furioasa
-Eu...eu nu stiu ce m-a apucat. Simteam ca fierbeam in noaptea aceea. Pur si simplu nu mai puteam, vroiam s-o am langa min...
-A da? Si Ino ce are.
-Ino nu este Sakura! Si nu va putea sa-i i-a locul niciodata din inima mea!
-O iubesti? intreba mama sa.
-Da, mama o iubesc!
-A da? Si asa ii arati tu ca o iubesti??? Dragut jest, n-am ce spune.
-Stiu! Dar dupa aceea am realizat ce am facut. Nu am mai simtit niciodata asa ceva pentru o fata! Nu as vrea de nici o culoare sa ma casatoresc cu mimoza aia! zise brunetul nervos.
-Dar realizei ca Sakura nu te va ierta prea usor, ca maine este logodna si ca tatal tau nu o va accepta niciodata? intreba femeia trista.
-Mama, sa sti ca nu-i dupa capul tatalui meu, clar? zise Sasuke cu ura. Fugaku mereu avea ceva anume cu Sakura deoarece Itachi simtea ceva pentru ea, de aceea ii lua apararea in fata lui Sasuke si a lui Fugaku.
-Sasuke, ar mai trebui sa sti ca si Itachi o iubeste, de aceea va fi o lupta foarte mare intre voi doi pentru Sakura. Dar nu stiu... am o presimtire ca tu vei castiga...asa presimt.
-Chiar crezi? intreba brunetul .
-In fine nu mai conteaza...haide, este tarziu si trebuie sa te culci, maine va fi o zi ''mare''. zise Mikoto dezamagita si foarte trista. Seara se ivi. Mandra luna isi facu aparitia pe cer impreuna cu fiicele ei, stelele. In camera Sakurei, rozalia statea la balcon jos cu genunchii la piept gandindu-se la ziua de maine. Sauske era la usa dintre camera si balcon si o zarea pe rozalie. Voia sa iasa pe balcon sa vorbeasca cu ea dar stia ca l-ar fi respins.


Cpaitolul 5. Partea II


Razele soarelui isi fac aparitia pe cerul senin anuntand o noua zi. In vila familiei Uchiha era mare agitatie. Servitoarele misunau de colo pregatind casa pentru marea zi. La ora 13:00 trebuia sa apara familia Yamanaka. Sasuke era sus si se pregatea ajutat de fratele sau.
-Hei, nu pari prea bucuros! zise Iatchi care obesrva ca fratele lui nu era prea fericit de ziua aceasta.
-Hm? Nu, nu am nimic, doar ca prea imi convine Ino! Ma vrea numai pentru bani.
-Mda...neata si tie! zise Itachi razand. Trecusera orele si acum era 13:00. Se auzea soneria, ceea ce insemna ca familia Yamanaka ajunsese. Sakura a fost rugata de Mikoto sa deschida usa, ea fiind uramata de cei doi bruneti pentru ai intampina. Cum sakura deschise usa, mai sa fie trantita de Ino care sari pe Sasuke.
-Iubiiii ce faci??? zise Ino entuziasmata, sarutandu-l pe brunet.
-Mda, bine. zise Sasuke cu ura.
Incetul cu incetul invitatii apareau, acum fiind ora 15:00.
-Un pic de liniste va rog, fiul meu Sasuke are de facut un anunt! striga in toata incaperea Fugaku. Sakura privea scena stand langa Mikoto. Ino aparu langa Sasuke acesta scotand din buzunar un inel din argint cu un diamant de 24 de carate, albastru si foarte mare.
-Ino, te casatoresti cu mine? intreba Sasuke trist. Ino se uita la rozalie care mai mai un pic ii dadeau lacrimile, blonda afisand un zambet diabolic pe fata.
-Da, Sasuke ma marit cu tine! striga Ino in toata incaperea. In clipa uramtoare, Sakura parasii locul infundata in lacrimi si cu inima zdrobita in mii de bucatele. In sala toata lumea apalauda si erau fericiti pentru cei doi. Blondei ii suna telefonul, parea sa fie o prietena de a iei.
-Scuza-ma, Sasuke voi reveni!
-Mda.... In camera Sakurei, rozalia statea pe balcon si se uita la stele. Langa camera ei, unde se afla camera brunetului, Ino intra si raspunsese la telefon. Ceea ce nu stia blonda era ca Sakura va auzi tot ce ea vorbea.
-Buna, draga ce faci??? Da acum s-a intamplat chestia! Ha...pampalaul sa vezi ce inel am primit, nu pot sa cred cat ii de naiv! Da exact! Vai draga si i-am si frant inima, vezi doamne unei servitoare, aia numa poate sa visese la el! Si ia spune-mi ce face iubitelul meu? Bine? Perfect! Maine poate voi trece pe la el! Mda peste o saptamana va fi si nunta! Na hai ca mai vorbim...pa! Sakura cand auzi toate acestea se facu alba la fata, nu mai rezista si lesina langa balcon.


Bun aici a fost si capitolul 4.....BUCURATI-VA!!!!!!! Nu v-am mai lasat in suspans. Saptamana viitoare, vineri sau cel tarziu sambata voi pune nextul kiss DACA si numai daca veti pune si voi la Arigatou, O iubire in Evul Mediu, Scent of Love si primiti nextul asa ca cei acre vreti nextul aici sa-i bateti si pe altii la cap sa puna nextul kiss
















Ultima editare efectuata de catre Laury Miley in Dum 15 Mai 2011, 17:08, editata de 1 ori
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 16:29

Prima la comm kiss Minunat...perfect...extarordina...next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



plsssssssssssssssssssssssssssssssssss kiss







please please please
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 17:05

Nu ne-ai lasat in suspans pe... ahem! N-o sa zic!... good Deci, capitolul asta a fost minunat! Foarte frumos, dar eu tot vreau nextul...!
Spor la scris si pupicei! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
One and the same - Pagina 3 Asss10One and the same - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 18:25

Vad ca nee-chan a comentat, asa ca Voi da si eu un comentariu. Mi-a placut extrem de mult acest capitol si il astept cu nerabdare pe urmatoul. Pune-te pe tastat. Choco te pupaceste dulce!!!


One and the same - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Lun 16 Mai 2011, 15:16

HA! Nu pot sa cred cat sunteti de rai crying mati batut la cap sa p[un nexutl o sapt intreaba si acum am ramas in criza de commuri x( las' ca va tin eu minte x(
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Lun 16 Mai 2011, 15:23

Deci tu chiar vrei sa ne suparam! Iti dau eu o suta de commuri numai sa postezi! huh? dap ! Vreau nextul! Si repede! Ai inteles? ike Ca altfel de prajesc si te pap.
Spor mult la scris si pupicei dulci! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
One and the same - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Lun 16 Mai 2011, 19:07

Buna!
Deci fik`ul tau e prea tare. Nu stiu cum reusesti dar ma ti cu sufletul la gura. Este extraordinar.
Astept cu nerabdare next`u si sper sa`l continui!!

Multi pupici!kiss*


One and the same - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Lun 16 Mai 2011, 19:29

Eu îţi dau o mie! de commuri!
Numai pune nextul pls pls in love ingrijorat


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)


Ultima editare efectuata de catre Bambinaa ♥ in Sam 28 Mai 2011, 09:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Mai 2011, 21:44

uite ca sa nu te superi si pe mine iti dau si eu comm.vreau nextu.


One and the same - Pagina 3 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Mai 2011, 10:13

Hey super capitol sorry ca nu am comentat mai devreme dar am ramas fara net:((...Oricum e super si next:*:X:X
________________________________Semnatura____________________________________
No Music...No Life



No Music...No Life
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 10:58

Soooo....k am o veste proasta...nu pot sa un nextul .... deoarece:
-ieri n-am putut, am venit la 11 acasa de la un party
-azi iar ma duc la inca un party si vin la 11
-saptamana viitoare dau teza la mate si tr sa invat dar vineri cel tarziu sambata promit ca pun nextul kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 08:49

Daca nu te ti de promisiune vin acasa la tine si te iau de urechi lough heh Asa nexttttt in love a hug kiss Sper Ube:hug: :=)
______________________________Semnatura______________________________________
No Music...No Life


No Music...No Life
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Mai 2011, 23:13

Capitolul 6.



Dimineata isi facu aparitia. In biroul lui Fugaku avea loc o discutie aprinsa intre el si Mikoto.
-Te rog, Fugaku, amana nunta pentru inca doua saptamani! Este prea devreme maine! Pur si simplu nu pot rezista! se ruga Mikoto de sotul ei.
-Mda...stiu si eu as vrea dar nu stiu daca familia Yamanaka va fi de acord.
-Ce sa-ti zic... mi se rupe daca ei vor sau nu! Nu o suport pe Ino aia de nici o culoare!
-Ok ok il voi suna pe tatal lui Ino si il voi intreba daca vrea sa mutam nunta.
-Nu ca vrea...trebuie! zise Mikoto foarte serioasa. Acestea fiind spuse ea tranteste usa in urma ei urmatoarea oprire fiind camera Sakurei.Ajunse in dreptul ei, apoi batu de doua ori in usa, dar vazand ca nu raspunde intra usor in camera. In clipa urmatoare a zarit-o pe rozalie la pamant langa balcon, inconstienta. Alerga cat putu de repede la ea.
-Sakura, Sakura trezeste-te!!! tipa Mikoto la ea. Dintr-o data ochii Sakurei sa-u deschis urmata de o durere groaznica de cap. In clipa uramtoare isi aminti ce s-a intamplat aseara si a inceput sa planga luand-o pe Mikoto in brate.
-Sakura, draga mea, ce s-a intamplat??? intreba Mikoto alarmata
-Offff, doamna Mikoto nu mai pot....zise Sakura printre lacrimi si suspinuri.
-Calmeaza-te si spune-mi ce s-a intamplat???
-Nu pot sa va spun....pur si simplu nu stiu cum sa va spun!
-Gata, draga mea calmeaza-te si spune-mi!
- Nu stiu cum sa va spun dar, Ino il inseala pe Sasuke, am auzit-o aseara dupa petrecerea de logodna cum vorbea cu o prietena de a iei la telefon despre cat de pampalau este Sasuke si ca maine...adica azi va trece pe la ''iubitul ei'' ! zise Sakura dupa care a izbugnit in lacrimi. Mikoto s-a facut palida la fata si nu a mai scos un cuvant.
-Sti ceva, Sakura? A fost alegerea fiului meu...daca el este asa de naiv incat sa o creada este treaba lui! spuse Mikoto nervoasa. Sakura lasa capul in jos si isi sterse lacrimile. Mikoto ii zise sa se imbrace si sa coboare cu ea deoarece astazi are liber. Sakura se ridica si merse spre dulap dar deodata i se facu rau si alerga spree baie si incepu sa vomite.
-Sakura, esti bine? intreba Mikoto alarmata avand un presentiment despre ce se va intampla.
-Nu stiu doamna Mikoto dse la o vreme am greturi si mai mereu vomit. zise rozalia iesind din baie.
-Haide la spital, cred ca am o baga idee! Sakura se imbraca cu o rochita roz si o pereche de balerini roz si cobora jos impreuna cu domana Mikoto. In mai putin de jumatate de ora au ajuns la spital, intrara si mersera la doctorul familiei Uchiha.
-Buna ziua, domnule Uzumaki, as vrea sa-i faceti domnisoarei Sakura un test de sarcina! zise Mikoto serioasa. Rozalia cand auzi ''test de sarcina'' mai sa pice jos. Simtea in momentul acela ca-i fuge pamantul de sub picioare.
-Desigur doamna Uchiha. Intr-o ora. doctorul, un domn blond si cu ochii albastri, aparu cu rezultatele.
-Domnisoara Sakura, dupa rezulatele care au iesit se pare ca sunteti insarcinata! zise doctorul serios. Deci membrilor, moderatorilor si administratorilor acesta este primul fic unde nu pot sa descriu sentimentele care le avea Sakura deci sa trecem mai departe. Mikoto avea de gand sa-l stranga de gat pe Sasuke cand ajunge acasa.Pe drum inapoi Mikoto avea numai nervi, iar rozalia privea pe geam complet absenta. Deodata trebu pe langa un baiat si o fata care se tineau de mana si se sarutau, iar fata...mai bine zis femeia avea un copil in brate. Sakura puse degetele pe geam si o lacrima ii aparu pe chipul ei angelic. Intr-un sfarsit au ajuns acasa. Inainte sa iasa afara din limuzina Sakura a implorat-o pe Mikoto sa nu-i faca nimic lui Sasuke. Aceasta a dat afirmativ din cap. Can au intrat in casa au avut neplacerea de a...... SUSPANS

Va rog puneti nextul la O iubire in evul mediu , Scent of Love , Going Down!
Si vreau multe comuri la capitolul asta :p . Sa stiti ca nu vor mai fi prea multe capitole la acest fic ... se apropie de final!


P.S. Acest capitol il dedic verisoarelor mele dragi Alle si denieverlove kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Mai 2011, 23:21

Vai, mi-ai dedicat capitolul, ma flatezi, mersi scupma kiss
Deci mie mi-a placut foarte mult capitolul, desi nu stiu... dar parca a fost cam mult dialog, puteai sa-l mai scurtezi si sa-l transformi in vorbire indirecta. Dar mi s-a parut ok oricum, este primul tau fic totusi.
Vai, se termina in curand, de ce, de ceeeee? sad sad sad Mai vreeeeau, imi place.
Hmmm, Sakura e insarcinata... hmm, interesant, super tare good job
Abea astept sa vad ce se va intampla in continuare, sunt foarte curioasa, sper ca nextul sa vina cat mai repede posibil.
In rest iti urez multa insiratie, idei si spor la scris in continuare.
Te pup foarte dulce iubita mea verioara kiss
Bye !!! hi!


  One and the same - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Mai 2011, 23:23

Laury Miley ai un fic extrem te frumos,interesant,palpitant,romantic,o poveste de nota 10,mersi pt next si mult succes in continuare,deja astept sa aflu reactia lui Sasuke si ce se va intampla in continuare.


One and the same - Pagina 3 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 09:24

P.S. Daca eu consider ca am multe commuri promit ca voi pune nextul in seara asta kiss


Depinde de voi kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 09:39

Ok. Eu una cred că vei avea happy Chiar m-aş bucura să-l postezi în seara asta ;))


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
One and the same - Pagina 3 Asss10One and the same - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 10:23

Am aterizat si eu pe aici pentru a vedea ca ai mai postat. Sincera sa fiu chiar imi place cum dezvolti ideea, dar faza cu "Deci membrilor, moderatorilor si administratorilor acesta este primul fic unde nu pot sa descriu sentimentele care le avea Sakura deci sa trecem mai departe." m-a lasat putin cam fara cuvinte. Sincer m-a pufnit rasul, dar am trecut peste. Deci no comment. Asa, eu astept cu nerabdare nextul. Pune-te pe tastat daca nu vrei sa te pap. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


One and the same - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




One and the same - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: One and the same   One and the same - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

One and the same

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-